Ak to takto pôjde ďalej, krásne ženy sa kvôli tanečným šou zmenia na zničené trosky!
Na Let's dance a Showdance sa hviezdy veľmi tešili. Netušili však, do čoho idú a aké náročné bude všetko zvládnuť. Ich telá, nezvyknuté na takú záťaž, začali štrajkovať a "šouky" sa menia na lazaret.
Štedré honoráre ako bolestné
"Stojí im to vôbec za to?" pýtajú sa diváci. Veď si môžu uhnať vážne problémy... No asi im ten hazard so zdravím za to stojí, lebo podľa neoficiálnych informácií sa honoráre tancujúcich celebrít pohybujú od 1 000 do 2 000 eur na týždeň. A čím dlhšie vydržia, tým viac "bubáčikov" im pribudne.
Mórová: Je to posledná šou!
Jednou z najlepšie platených hviezd jojkárskeho Showdance je údajne Diana Mórová. Za týždeň vraj zarobí do dvoch tisíc eur. Keďže je perfekcionistka, je aj jednou z najpoctivejších a trénuje zhruba osem hodín týždenne. To však nie je všetko. Okrem toho nakrúca seriál Panelák, v divadle má až deväť predstavení a zarezáva v dabingu. Nehovoriac o tom, že doma má malého syna. Nečudo, že jej telo v pondelok povedalo: Dosť!
"Generálku ešte zvládla, ale priamo na nej jej režisér povedal, aby si dala kalciovku a trochu si poležala. Preto nebola na ďalších skúškach," povedali členovia štábu. Úplne vyčerpanej Diane lekári zaviedli infúziu, aby sa do večera dala dokopy. Vystúpenie napokon zvládla s úsmevom, no po odtancovaní to už-už vyzeralo tak, že znova skolabuje. Moderátori ju podopierali, ťažko dýchala a nevládala rozprávať.
Príčinou jej kolapsu bola silná migréna a úraz, ktorý utrpela počas predstavenia v divadle, pri ktorom sa jej zrejme posunuli stavce. "Som herečka a toto je ako vystúpenie. Máte šou a musíte ju predať," povedala po prenose. Zároveň sa vraj nechala počuť, že to je určite posledná podobná šou, do akej sa zapojila.
Z Podzámskej je vychrtlina
Aj markizácka Let's dance privádza celebrity do náručia lekárov. Pobyt na lôžku a infúzie na posilnenie už asi hrozia aj Elene Podzámskej, ktorá sa stráca pred očami. V odvážnych kostýmoch z posledných kôl pripomínala hrkálku kostí. Ani sa niet čo čudovať, veď okrem tréningov tanca nakrúca seriál Odsúdené, pracuje v dabingu, bola porotkyňou na Miss Slovensko, k tomu starostlivosť o rodinu a kopec ďalších povinností.
"Je toho dosť. Som unavená. Celodenné tréningy do Let's dance, prenosy každú nedeľu... Ale zatiaľ ešte vládzem," tvrdila novinárom. Uvedomuje si tiež, že rapídne schudla a vraj ju niektorí začínajú podozrievať z anorexie. To však odmieta. "Ani som nepredpokladala, že tak strašne schudnem. Neviem presne, koľko, asi štyri kilá... Zrejme by som mala trošičku viac jesť," priznala.
Riskuje Krainová zdravie dieťaťa?
Najlepšie platenou hviezdou Let's dance a aj najväčšou maródkou je Simona Krainová, ktorá vraj týždenne zarobí takmer 2 500 eur, okrem toho si pred šou nechala telo poistiť na takmer 60-tisíc eur. A vyzerá to tak, že tie peniaze bude potrebovať na lekárov, aby sa po skončení súťaže dala dokopy. Regeneráciu bude potrebovať jej členok, keďže si uhnala zápal natiahnutých šliach. Kvôli hroznej bolesti vraj zvažovala odstúpenie.
A teraz vyšlo najavo, že riskuje omnoho viac. Tridsaťsedemročná modelka je vraj v piatom týždni tehotenstva, no zatiaľ to stále tají. Viacero ľudí to však potvrdilo, priamo na obrazovke aj porotca Zdeněk Chlopčík. "V tomto stave by ste si mali na seba dávať oveľa väčší pozor," povedal jej v nedeľu a Simonu tým neskutočne rozzúril.
Čosi naznačil aj známy český hudobník Karel Vágner, ktorý je jej nastávajúcim svokrom, keďže Simona chodí s jeho synom - bohatým českým podnikateľom, ktorý má byť aj otcom zatajovaného dieťaťa.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.