Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Zápas sa skončil remízou, vyhral však futbal

Veľké Revištia najprv v priebehu tridsiatich sekúnd prišli o vedenie, ale v predposlednej minúte sa o deľbu bodov postaral ich kanonier M. Lakatoš.

Body si podelili. Vo Veľkých Revištiach videli diváci štyri góly.Body si podelili. Vo Veľkých Revištiach videli diváci štyri góly. (Zdroj: Jaroslav Čúrny)

V. REVIŠTIA. Včerajší štvrtoligový súboj Veľkých Revíšť s Rožňavou sa skončil remízou 2:2. Aj keď sa mohla deľba bodov obom tímom máliť, dôležitejšie je, že vyhral futbal. Diváci videli štyri góly a popritom zaujímavé zvraty. Domáci, ktorí viedli gólom Danka z 25. minúty, o vedenie prišli v priebehu tridsiatich sekúnd v 69. minúte, keď sa do listiny strelcov zapísali Rožňavčania Lörinc a Kamenský. O spravodlivej deľbe bodov napokon v 89. minúte rozhodol domáci kanonier Miroslav Lakatoš.

Spokojní

Hoci Revišťania nezvyknú body doma strácať často, tentoraz museli byť spokojní aj s bodíkom. "V prvom rade chcem vyzdvihnúť herný prejav hostí, ktorí sa prezentovali vo veľmi dobrom svetle. Sympatické na ich hre bolo, že sa za žiadneho stavu nevzdávali," kvitoval tajomník domáceho klubu Zdeno Hudák a pokračoval: Chýbal nám zranený útočník Kondžura, ale napriek tomu sme za nepriaznivého i vyrovnaného stavu dokázali hostí pritlačiť a nebyť brankára Rožňavy, mohli sme aj vyhrať. Na druhej strane treba priznať, že hostia mali za stavu 1:2 dve čisté šance. Remíza je preto spravodlivá," konštatoval.