Vodnopólový sviatok. V Košiciach sa predstavil slávny Partizan. (Autor: Veronika Janušková)
Marián Špacai|6. apr 2010 o 00:00

Vodní pólisti ČH Hornets Košice majú za sebou bonbónik. V Euro-interlige sa stretli s jedným z najkvalitnejších klubov Európy Partizanom Belehrad. S

KOŠICE. rbi napokon predsa len nepricestovali v kompletnej zostave, chýbali im niektoré dôležité opory. Aj tak však predstavovali obrovskú silu, čo v bazéne aj demonštrovali.

Sršni sa v prvej polovici stretnutia statočne držali a dokonca viedli. Belehradčania však od tretej štvrtiny pridali v obrane a svojou povestnou zbraňou ovládli zápas. V tretej ani štvrtej štvrtine dokonca nedovolili Košičanom streliť ani gól. K žiadnemu prekvapeniu tak napokon neprišlo, Srbi poľahky triumfovali.

ČH Hornets Košice - Partizan Belehrad 4:11 (3:2, 1:2, 0:4, 0:3). Góly Hornets: Faměra 2, K. Bačo a Nagy, 500 divákov.

EMM extraliga mužov - dohrávka 11. kola: TOZAN Sport Club Topoľčany - KPŠ Akademik Košice-Staré mesto 5:10 (0:4, 1:2, 2:2, 2:2). Góly: Kertész 3, Cagalinec a Valach po 1 - Zareva 4, Kusko 3, Zaťovič 2, T. Bačo 1, 300 divákov.