Korzár logo Korzár

Petr Janda: Som vzorný otecko!

Rocker Petr Janda sleduje Česko Slovenskú SuperStar z dvoch dôvodov. Jednak z profesionálneho záujmu, pretože bol porotcom v podobnej šou X Factor a tiež kvôli dcére Marte, ktorá sedí v porotcovskom kresle.

Rocker ako sa patrí. Petr Janda je na svoje tri dcéry pyšný a možno príde aj štvrtý potomok.Rocker ako sa patrí. Petr Janda je na svoje tri dcéry pyšný a možno príde aj štvrtý potomok. (Zdroj: čtk)


Bagárová je najlepšia

A dokonca už má aj favorita na víťazstvo. "Zo začiatku to síce bolo dosť nudné, ale teraz sa to už trochu rozbehlo. Už tam sú aspoň ľudia, čo vedia spievať. Takže je to zaujímavejšie. Dievčatá sa mi páčia podstatne viac ako chlapci, najlepšie sa mi zatiaľ javí Monika Bagárová," povedal líder nesmrteľného Olympicu. Nedávno sa o ňom hovorilo, že zvozil dcéru Martu za vulgarizmy, v ktorých excelovala počas kastingov. Ako teraz prezradil, voči jej hodnoteniam ani voči ostatným Martiným kolegom nemá námietky: "Porota je zložená veľmi dobre. Všetci sú v pohode, sú objektívni a s ich názormi sa stotožňujem. Marta je dospelá, takže to, ako vystupuje, je len a len na nej. Mne sa ako porotkyňa páči, je síce niekedy ostrá, ale vtipná. A o zábavu by predsa malo ísť."

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Bude opakovať po Gottovi?

Nielen staršia dcéra robí Jandovi radosť. Šesťdesiatsedemročný spevák si užíva aj rolu čerstvého otecka svojej najmladšej dcéry Anežky, ktorá sa narodila 2. augusta. "Je to krásne. Som maximálne spokojný. Užívam si to viac než predtým. Mám na to totiž podstatne viac času," povedal s úsmevom. A hoci by to o ňom málokto povedal, svojej mladej, 26-ročnej manželke Alici, aj pomáha so starostlivosťou o dcérku. "Jasne! Som vzorný otecko!" zdôraznil. A dokonca pripustil, že by podľa vzoru Karla Gotta neváhal svojim trom dcéram pridať ďalšieho súrodenca: "Klamal by som, ak by som tvrdil, že sme o tom nepremýšľali. Uvidíme. V skorej dobe ale určite nie, pretože máme plno práce s Anežkou. Ale v budúcnosti? Ktovie..."

SkryťVypnúť reklamu

Autor: nov, AHA

Najčítanejšie na Korzár

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Tisíce ľudí sa tešia z vyšších platov
  2. Motoristi späť za volantom. Riziko nehôd opäť rastie.
  3. Lávové polia i skvostné pláže. Lanzarote je dôkazom sily prírody
  4. Tvorivé háčkovanie aj 30 otázok pre Hanu Gregorovú
  5. Budúci lesníci opäť v teréne: S LESY SR vysadia les novej generá
  6. Slovenské naj na jednom mieste. Stačí lúštiť
  7. Nový rekord v politickom terore utvorili Červení Khméri
  8. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 104 391
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 22 543
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 12 324
  4. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 7 379
  5. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 5 984
  6. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde 5 532
  7. Šaca - centrum robotickej chirurgie na východe Slovenska 4 555
  8. Pili sme pivo, ktoré sa nedá ochutnať nikde inde na svete 4 078
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Minúta Video
SkryťZatvoriť reklamu