Korzár logo Korzár
Nedeľa, 16. máj, 2021 | Meniny má SvetozárKrížovkyKrížovky
REPORTÁŽ: EXOTICKÉ THAJSKO, KRAJINA SEXTURISTIKY (2. DIEL)

Najkrajšie ženy sú... transsexuáli!

Thajsko - budhistické chrámy, kvalitné masáže, vyhotovenie obleku či šiat na mieru, prekrásna príroda, obchody s obrazmi, lacné nákupy, Full Moon party, taxikárske tuk-tuky, vynikajúce jedlo, kvalitne fungujúce turistické agentúry, magický Bangkok a, samo

Krásky od výmyslu sveta. Sú jedným z dôvodov, prečo je Thajsko turisticky atraktívne.Krásky od výmyslu sveta. Sú jedným z dôvodov, prečo je Thajsko turisticky atraktívne. (Zdroj: reuters)

zrejme, úsmev ako kľúč ku všetkému v Thajsku. To sme si už povedali v prvom dieli môjho cestopisu.

Keď sa však vysloví Thajsko, mnohým ako prvá napadne sexturistika. Áno - záplava prostitútok, šokujúci transsexuáli, telová masáž ("body massage") či ping-pong show. Poďme teda na to.

Prostitúcia

Najstaršie remeslo sveta je v tomto štáte legálne. Nikdy v živote som nevidel takú koncentráciu prostitútok, ako v meste Pattaya. V Bangkoku ich nájdete iba vo vykričaných štvrtiach, no v Pattayi boli lacné devy všade - od centra mesta až po perifériu. Bar za barom a z každého takéhoto podniku na vás zvodne kričia desiatky žien poskytujúcich sex. V prvom okamihu je to pre nezvyknuté oči skutočne veľké prekvapenie.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Skryť Vypnúť reklamu

Transsexuáli

Sú to najkrajšie "ženy" v Thajsku. Skutočne. Ak vám pohľad padne na neuveriteľne peknú ženskú bytosť, bude to pravdepodobne transsexuál. Chcete si byť na istom? Pozrite jej na chodidlá (ak ich má veľké, je to muž), alebo sa s ňou začnite rozprávať. Hlboký hlas ju prezradí. Nedajte sa oklamať dokonalým telom, vlasmi či prsami. Plastická chirurgia a starostlivosť týchto duší o svoj zovňajšok je perfektne doriešená do najmenších detailov. Logicky - ide im o muža. "Jedno" (prepáčte, neviem pod aký rod to mám zaradiť, ) ma lámalo priamo na ulici v Pattayi. Znižovalo cenu, obchytkávalo ma, obtieralo sa, dokonca kleslo na ponuku - sex zdarma. Bolo ochotné zobrať taxík a odviesť si ma domov. Jednoducho, bizarná situácia.

Skryť Vypnúť reklamu

Špeciálna masáž pre mňa

Bol som na masáži s olejom z aloe vera. Po hodinovej masáži, ktorá bola skutočne perfektná, sa ma masérka ticho spýtala, či nechcem aj špeciálnu. Neviem, či som sa jej páčil, alebo ma skôr vyhodnotila ako nádejne vyzerajúceho muža v správnom veku prehovoriteľného na kšeft. Pohybom rúk mi naznačila orálny sex a šepla mi cenu ("akože pre mňa") do ucha. V prepočte to vychádzalo asi na sedem eur. Odmietol som so smiechom, že nevie, čo je to "make love" a že jej to ukážem. A tak som pri platení objímal majiteľku salóna i dve masérky ukazujúc im, že "toto je láska". Smiali sme sa a majiteľka salóna naznačila, že "špeciálna masáž" bude zajtra a s ňou. Bola očarujúco krásna, neveril som, že je to žena, a tak som sa tam na druhý deň pre istotu neukázal.

Skryť Vypnúť reklamu

Body massage

V Thajsku sú aj salóny, kde si najprv vyberiete "masérku" spoza skla. Všetky "modelky" na vás kývajú, chcú jednoducho zákazku. Poviete číslo "masérky" a idete do izby. Dievča si vás namydlí a potom masíruje. Rukami a celým telom. Vraj je to veľmi príjemné, lebo toto mám len z rozprávania (od jedného Čecha, ktorý to na mňa vybalil v lietadle pri mojej prvej ceste do Thajska, keď jeho manželka odišla na toaletu a od jedného Nemca, s ktorým som tri dni spoznával Bangkok). Potom si vás vo veľkej vani umyje a všetko sa to skončí (ak chcete) sexom. Pravidlom je, že muž nesmie dospieť k vrcholu (samozrejme, myslím pri masáži alebo vo vani) - v tom momente sa všetko končí. Steffen mi rozprával, že sex aj tak za nič nestál. Vraj to tá masérka robila úplne umelo snažiac sa, aby to mala rýchlo za sebou.

Ping-pong show

Kto bol v Bangkoku, ospevuje aj "ping-pong show". Dal som sa teda zaviesť taxikárom do jedného takéhoto amorálneho kabaretu. Vstupné sa pohybovalo okolo 500 až 800 bathov (100 bathov sú približne 2 eurá). Po ceste mi taxikár vysvetľoval, že vidieť takéto vystúpenie môže jedine turista, domáci sa tam nedostane. Na moju otázku prečo odvetil, že Thajčania sú ako národ príliš klebetní a dotyčnej striptérke (ako aj zamestnankyniam salónov "body massage") by to mohlo uškodiť, pretože jej okolie vôbec netuší, čím sa v skutočnosti živí.

Medzi divákmi boli muži aj ženy. Všetko skutočne turisti. Hodinu sme sledovali, ako striedajúcim sa aktérkam predstavenia vychádzajú z toho najintímnejšieho miesta rôzne predmety - napríklad svietiaca asi osemmetrová stuha, špagát so žiletkami (ktorými nakoniec prerezali papier) či pingpongové loptičky, ktoré šikovne triafali priamo do vázy. Keď sa mi začalo zívať a šou sa už opakovala, odišiel som. Nevedel som, či sa mám smiať alebo plakať. Druhýkrát by som tam nešiel ani zadarmo.

Ako mi transsexuál vošiel do postele

Všetko sa udialo na thajskom ostrove Ko Samui. Večer som sa prechádzal po rušnej hlavnej uličke v oblasti Chaweng, odmietol som asi dvadsať ponúk na ušitie saka, nevšímal si trúbenie ponúkajúcich sa taxíkov, nereagoval na lákavé ponuky prostitútok. Do hotelovej izby som prišiel až v noci. Do druhej sa mi nedalo zaspať. Pre môj organizmus bolo kvôli päťhodinovému časovému posunu stále len slovenských deväť hodín večer, teda môj stred dňa. Cez okná ku mne doliehalo dunenie muziky z dámskeho salóna, ktorý sa nachádzal v dome naproti. Konečne som začal driemať...

Niečo ma uštiplo do ruky. Slnečný svit už vnikal do izby, mohlo byť tak okolo šesť hodín. Snažil som sa vrátiť do snov, i keď miesto v okolí bodnutia ma nepríjemne pálilo. Odvedľa som periférne vnímal cupitanie dámskych opätkov. Vravím si v duchu - vedľa mňa býva asi prostitútka, vracia sa z nočnej. Po chvíľke však otváram oči a nejaká pekná deva je v mojej izbe. Skláňa sa nad stolom a niečo tam hľadá. Tentoraz mi napadlo, že je to upratovačka, ale keď som sa pozrel lepšie, bola na túto profesiu príliš pekným zjavením.

Milo som na slečnu prehovoril: "Dobré ránko. Kto vám dal kľúč od mojej izby?"

Preľaknuto sa otočila: "Mal si otvorené."

Na dôkaz mi podáva kľúče od svojej motorky. Musela by byť thajskou odrodou Copperfielda, aby nimi dokázala otvoriť moju izbu. Ďalej to neriešim - vracia sa mi spomienka, že som sa večer nezahasproval ani nezatlačil dverovú poistku - jednoducho som sa nezamkol. Slečna ku mne zatiaľ svižne priskočila do postele, pritúlila sa, chytila ma na najcitlivejšom mieste (prvý gól, 1:0) a bez okolkov sa ma spýtala, či chcem sex.

Odpovedal som jej mojimi klasickými vetami, ktoré tak rád používam v krajinách s prekvitajúcou prostitúciou: "Na Slovensku robím džigola, baby mi za to platia. Máš peniaze? A môžeš mi predtým ešte ukázať preukaz, že nemáš AIDS či iné pliagy?"

Dobre viem, že by sa musel stať zázrak, aby som na obidve otázky dostal kladnú odpoveď. Som pokojný. Aj slečna. Namiesto odpovede ma znova obchytkáva (2:0), špúli pery ukazujúc mi, čo s nimi túži stvárať a stanovuje cenu. Potom si ľahne na brucho a otŕča mi pekne vyformovaný zadoček, nech si okukám a ochytám kvalitu. Pripadám si ako posledný biely kôň na čiernom trhu.

Stále som rozospatý, moja myseľ ešte nevníma naplno absurditu celej situácie. Cudzia bytosť narušila môj osobný priestor, vnikla mi do izby, ponúka mi sex - asi nejaký dohodnutý domáci komplot, kolorit, folklór (či ako to nazvať) medzi recepciou a domácimi prostitútkami. Čierna čokoládková diva mi zatiaľ strieľa ďalšie dva góly (3:0, 4:0) a klesá s cenou na smiešnych 300 bathov (7 eur). To sa mi už vonkoncom nepozdáva. Vyrážam do útoku a chytám ju ja na intímnom mieste. A je to jasné! Vedľa mňa leží muž, ktorý vyzerá ako krásna žena! Bŕŕŕ...

Som v Thajsku po druhýkrát, ale už je mi jasné, že najkrajšie baby sú tu transsexuáli (po domácky "lady-man"). Neviem, ako to robia, ale je to tak.

Hra ma prestala baviť. S úsmevom vyprevádzam dobre stavanú tetu smerom k dverám. Tá mi za ohrdnutie posiela vztýčený prostredník a pridáva nejakú vetu, ktorá obsahuje slovíčko "fuck". Rozumiem - bez toho by sa to neobišlo. Nezdá sa mi však, ako rýchlo práši preč. Z balkóna sledujem, ako sadá na motorku a odchádza.

Nestihol som si zapísať číslo. Kriminálka sa začína. Prechádzam si veci. Pas i peniaze mám. Ošacované nohavice ležia na dlážke, zásuvky sú pootvárané. Rozum mi konečne začína fungovať a všetko mi dochádza. Našťastie mi chýbajú iba tri strieborné prstene. Prsteň - ruženček mi dotyčná duša nechala. Ja to stále vravím - veriaci sú dobrí ľudia. Vesmír, ďakujem ti, že si ma takto milo varoval. Vnímam to ako upozornenie, lebo nabudúce sa to mohlo skončiť ináč a oveľa horšie.


Dvaja muži. Napravo je transsexuál. Všimnite si peniaze, ktoré má zastrčené na pravej strane šiat. Fotka s "ním" vyšla v prepočte na 3 eurá.
Foto: Pavel "Hirax" Baričák


Ide im o turistov. Stoja na každom rohu, lákajú do barov aj na radovánky...
Foto: ap


V bare. Tento obrázok je v Thajsku úplne všedný.
Foto: reuters


Verili by ste? Aj toto sú transvestiti. Na ulici sa nechávajú s turistami fotiť za peniaze.
Foto: reuters

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Kúrenie počas jari: Ako si udržať teplo a ušetriť viac peňazí
 2. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite
 3. Vyberte sa s nami na vandrovku, navštívime Spišský hrad a Levoču
 4. Niké spúšťa novú kampaň s Jánom Lašákom
 5. Prečo sú pre mzdárku stravné lístky či karty najlepšie riešenie?
 6. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel
 7. Prečo Slováci nemajú rezervy?
 8. Klus, Pirošíková, Bošňák dnes o 17.00 o slobode cestovania
 9. Chcete, aby mali školáci Čerstvé hlavičky? Hlasujte
 10. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy?
 1. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
 2. Ľudia vymieňajú autá za elektrobicykle. Záujem v Trenčíne rastie
 3. Opäť štartuje projekt Futbal v meste
 4. Videli ste, čo sa stane s vašim SUV po 100.000 kilometroch?
 5. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite
 6. Atos stavia v Bulharsku nový špičkový superpočítač EuroHPC
 7. Kúrenie počas jari: Ako si udržať teplo a ušetriť viac peňazí
 8. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel
 9. Prečo sú pre mzdárku stravné lístky či karty najlepšie riešenie?
 10. Budějovický Budvar je posledný český národný podnik
 1. Portfólio manažér: Čaká nás dobré obdobie pre ekonomiku 17 310
 2. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku 13 515
 3. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy? 11 302
 4. Praktické rady, ako zmierniť prejavy alergií. Kľúčom je interiér 8 696
 5. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe 8 265
 6. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel 7 637
 7. Klus, Pirošíková, Bošňák dnes o 17.00 o slobode cestovania 7 418
 8. Nákupy, ktoré rozbúchajú srdce v nákupnom centre Novum Prešov 6 638
 9. Túžite bývať vo svojom za pár mesiacov? Realita s Variant-Haus® 6 380
 10. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite 5 394
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tieto dva psy zablokovali tunel Šibenik, museli ho na hodinu uzavrieť.

Ušli zlodejovi, už sú späť u majiteľa.

6 h
Kvetinové záhony sú nielen na jar mimoriadne fotogenickým miestom.

Nekŕmte holuby, kŕmite tak potkany.

23 h
Juraj Slafkovský (vpravo) v Košiciach odštartoval svoju kariéru.

Talentovaný Košičan očami trénerov.

17 h
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop