Korzár logo Korzár
Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky

ODKAZY

* Neviditeľný a Maxx pre všetkých utrápených - Ďakujeme za všetky príspevky do našej poradne, ktoré nám doteraz došli. Len tak ďalej, a von s nejakým

neriešiteľným problémom. My vám ho radi vyriešime, a odpovieme tak, že to budete vedieť len vy sami. Nezabudnite poradnahotmail.com

* Dastin Dane - Žiť tak v starom Ríme tak ti o mne povedia:"12.X. maXX". Dúfam, že to k svojej spokojnosti rozlúštiš a zašleš na oplátku svoje "mieri". P.S.: Ak vhodíš odkaz v pondelok, určite výjde (osobná skúsenosť). (Nejaký si si istý Dastin. Ak som dobre videl, spomínal si nejaký maXX. Jedného poznám, a jeho miery sú 14 becheroviek a jeden Trebejov. Ale to len na okraj... - Neviditeľný.)

* Neznámi Neznámej - Si tá neznáme, čo dávnejšie tvrdila, že chlapca mať nebude? P.S.: Dievčatá nevyužívam, na to si ich príliš vážim....

* Whisky a Brandy pre Malibu - Malibu! Pekne ti ďakujem za odkaz a dúfame, že sa niekedy otvoríme. Srdečne ťa pozdravujeme!!! P.S.: Malibu, trpezlivosť neprináša iba ruže. P.S.2: Maxx, sorry, kupón je malý.

* Horney a Crazy všetkým chalanom - Ak sa chcete zoznámiť, tak odpíšte!!! ZN: Samota nudí. P.S.: Vek nerozhoduje, my máme 16 rokov. (Niekedy aj mená dokážu veľa prezradiť - Neviditeľný.)

* Róm Slotovmu stúpencovi - Ani ja nie som rasista, ale Slovákov z duše nenávidím a obzvlášť teba. Rómovia celého Slovenska spojte sa! (Chlapci nič v zlom, ale už začínate byť otravní. Divím sa, že Vás oboch radšej nebaví hudba, videohry, alebo sex. Takéto kecy sú totiž len výplodmi typických ťapákovských komplexov. Bravó! Len tak ďalej - Maxx.)

* Študentka Miňovi (17) - Myslím, že požiadavky na dievča, ktoré hľadáš, spĺňam. Až na vek, mám 15 rokov a 5 mesiacov, vadí? Prosím, daj mi šancu.

* Valenty najlepšej kámoške Janke - Šťastie neexistuje, sú len šťastní ľudia a ty medzi nich určite patríš. Si fajn.

* Mima Maxxovi - Mal si veľkú pravdu, konečne som pochopila. Dík.(Nie je začo, teraz som zas nepochopil ja. Čo tak podať vysvetlenie sklerotickému pánovi niekde pri káve? - Maxx.)

* Peťo Neznámej - Pozeráš na mňa, a ja ťa neviem osloviť. Skús ty.

* "1.st" (first) HUP. CREW - Aby sa nám darilo, aby sme bolo aspoň takí dobrí, ako B3CREW.

* Sisa Tajomnému - Nebuď zúfalý. Určite ti odpíše a ak nie, na svete sú aj iné dievčatá. Kto hľadá, nájde.

* Smejko Miňovi (17) - Možno si ju práve našiel, tak čo ďalej? Kde chodíš do školy a aký máš štýl obliekania? Odpíš!!!

* Jana pre Sharkyho XXL - Dík za odpoveď. Aj ja mám 16. 13.13 by mi nebola konkurentka, keby som poznala ostatných kámošov z tvojej partie. Teším sa na srandu a zábavu, lebo ja mám vrodený zmysel pre humor.Odpíš a potvrď, či by si prišiel 15.októbra o 17:00 pred Korzár, Kováčska 28. P.S.: Rýchlo odpovedz. Čau. (Ja mám vrodený zmysel pre pesimistickú realitu - Neviditeľný.)

* Snoop pre Petra R. - Máš jednu šancu ako neprísť o mužnosť. Zmeň si meno na Róbert Ko! Aspoň budem vedieť, že nie si virtuálny, keď si na baterky. Aspoň bude o ňu na čas postarané k všeobecnej spokojnosti.

* 13.13 Sharkymu XXL - Vďaka, že si mi odpísal, veľmi si ma potešil. Už sa teším na to spoznávanie. Že čo znamená 13.13? To ti pošepkám do uška. Zatiaľ čau a čakám na tvoj odkaz.

* Jana Maťkovi z Č. - Túžim po tebe, tak ako túžia ruže po daždi.

* Cobra Jorkovi - Bola by som rada, keby sme si aj ďalej dopisovali. Napíš, či s tým súhlasíš. Dlho si o sebe nedal vedieť, takže, čo máš nové? Odpíš skoro - ahoj, s pozdravom C.

* Sch pre Medík: 4. 10. 1999, 21. 10. I just called, to say, ILY. /Jedna z naj.. všetkých čias, Stevie Wonder./ (Ak ma pamäť neklame, najobľúbenejšia skladba Petra R. je Waiting for a girl like you, ktorú pravidelne spieva svojej milej - Neviditeľný.)

* Štyri nemenované dievčatá z KVP Lacovi z Bauerovej - Omrzelo ťa zdržiavať sa na určitých miestach?

* My štyri Maxxovi - Hlavy si držať nebudeme, my na to máme ľudí. Chapandos? (Len nemudrujte, vy ste ani stužkovú ani matúru ešte namali - Maxx. A dajte si pozor, aby si tí "ľudia" vaše hlavy nepomýlili s niečím iným - Dem. To by ma zaujímalo, kto sa podpisuje Dem. Žeby to bola nemecká marka - otázka Nevifditeľného.)

* Odvážna (S) Neskrotnému - Možno nie je hračkou skrotiť ťa, ale ja si myslím,že by som to dokázala. Koľko máš rokov?

* Jana - Iza Bociho Martinke - Maťka, všetko naj k tvojím narodkám, ktoré osláviš 16.10.

* Teplá sestra teplej sestre - V piatok to bolo super. Kedy si to zopakujeme? P.S. Stretneme sa vo Viagre. (Asi by ste na prebudenie potrebovali nejakého brata - Neviditeľný.)

* Zúfalý pre nezadanú babu - Hľadám ťa už 25 rokov a stále nechodíš. Ozvi sa už konečne.

* My štyri dvom tajomným - Urobte nám radosť a už sa konečne stretnite. OK?

* Vlado Slovensku - Mal som vás rád, mám vás rád, čo teraz budete robiť, poďte, poďme si zaspievať. S Pánom Bohom, idem od vás, neublížil som nikomu z vás! P.S.: Ja sa vrátim. (No zbohom, Slovensko - Maxx.)

* Nenáročný pre všetky baby - Nájde sa dievčina môjmu srdcu a oku milá a zároveň nie veľmi náročná? (Určite, v slovenských rozprávkach od Pavla Dobšinského. No ešte predtým dúfam, že aspoň jedna čitateľka odkazov - Neviditeľný.)

* Káčatko Majke - Asi mi chýbaš, neviem, dúfam, že aj ja tebe. P.S.: nabudúce neklam, aj tak ti verím.

* Tracy Neskrotenému - našla sa odvážna baba, ktorá ťa chce skrotiť. Ak chceš odpíš. (Znamená slovko Tracy, že si v nejakom príbuzenskom vzťahu s Dickom Tracym - otázka Neviditeľného.)

* Dvaja chalani dvom "babám" - takže, sme pre každú srandu a preto odpisujeme na váš odkaz. ZN: Dočkali ste sa. P.S. Nedajte sa zahanbiť.

* Jana Maťkovi z Čane - Som rada, že mám teba. Veľmi ťa chcem!

* Snoop pre Petra R. - Čo tak sa stretnúť na "double-rande", ty vieš s kým a ja s tureckou pokušiteľkou? Stretnime sa pred redakciou Korzára o 17.00 /toto je myslené ako čistá provokácia/. (Oni sa väčšinou stretávajú neskôr a asi o 2000 metrov južnejšie. Myslím, že to poznáš... - Neviditeľný.)

* Dva skoro sedemnásťročné otváraky dvom neotvoreným 16-ročným fľašiam - Počuli sme, že ročník 82-83 je vynikajúci. Čo je na tom pravdy? (My s Maxxom vám môžeme odkázať, že najlepšie víno začalo svoju životnú púť v roku pána 1976 - Neviditeľný.)

* Snívajúci Lucii Šafránkovej - Krása nespočíva v zovňajšku. Verím, že vo vnútri, v srdci si krásna. A to je oveľa viac. (Nič v zlom snívajúci, ale ja som to pochopil tak, že Lucia je pekná len pri srdci. To ty náď tým nechcel povedať - otázka Neviditeľného.)

* J.C. pre Vejo - Ako sa máš? Dúfam, že fajn. Čo mám nové? V podstate nič a ty? Ja na imatrikuláciu asi nepôjdem. Ty ideš aj s Gabom? Pochybujem, že by som tam našla svoju polovičku. V mojom srdci je len jeden chlapec, ktorého ľúbim, ale to už vieš. Ja si fakt nepamätám na šošovicový kúpeľ! Robíš si srandu, čo? Chcela by som pozdraviť 3.C na SPŠS a Maxxa. Majte sa pekne. (Maxx ďakuje.)

* Antislovákom Slotov Stúpenec - Funkcie ste mu zobrali, ale jeho názory nevezme nikto. Slovensko potrebuje človeka ako je on, Slovensko potrebuje Jána Slotu. P.S.: Vivat Slota, vivat Slovenský národ. Sorry, ale pomýlil som sa! (Súhlasím s Tebou a pomaly mám tiež pocit, že si si pomýlil noviny, do ktorých píšeš. Inak: "Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ" - Maxx. Keď už si taký veľký Slovák, tak nie sorry, ale prepáč! - tok.)

* Ewige Buzi Ilúzii a Múze - Ste bohové čaje, keď ste to tak netreli Maxxovi a Neviditeľnému. Nebojte sa ich, sú to pajáci, ja to viem. (Horíme hanbou. Sme zničení na padrť a uvažujeme o ukončení odkazov. Inak, ak by si sa naučil nielen čítať, ale aj uvažovať, zistil by si, ze nič nenatreli, ale pochvaľovali. Asi teraz vyzeráš ako blbec - Maxx. Rozmýšľal si niekedy nad vyšetrením činnosti svojej šedej kôry mozgovej - otázka Neviditeľného.)

* "1.st" (first) pre Wendy - Takže už z toho nič nebude, škoda. P.S.: Čau kámoška.

* "1.st" študentke - Najprv ťa musím spoznať a potom! Kto vie? P.S.: 75% áno.

* "1.st" všetkým, ktorých "teší" škola a "neteší" flákanie. P.S.: Flákajte sa!!!!

* Káčatko Maťkovi - Tá hviezda stále svieti a vďaka tebe verím, že nikdy nevyhasne.

* Jana - Iza Bociho Martinke - Maťka, všetko naj k tvojím narodkám, ktoré osláviš 16.10.

* Štyri dievčatá z 8.A na ZŠČ jednému nemenovanému chalanovi z 8.B - To čo si povedal, bolo vtipné. P.S.: Dievčatá z 8.B sú super?

* Krehká pre Maxxa - Troška oneskorená odpoveď, ale prihliadnuc na moju značne spomalenú reakciu, je to vcelku prirodzené. Nejako som tak oslepla z tých reflektotrov, že ma prestali doživotne baviť. Nepoznáš náhodou niekoho, kto by používal plameň sviečok? Na to by som sa ešte dala snáď nalákať. (Jasné a dohodnuté - Maxx.)

* Sharky XXL Saške - Váške - Jasné, že ťa hľadám, už len preto, že si blondína. Dúfam, že tie oči sú modré. Super by bolo, keby si bola aj milá, nežná a to bude asi všetko. Nabudúce napíš moje meno správne. P.S.: Pusa nebude?

* Vejo (Veronika) Maxxovi - Neviem, či náhodou minule nedošlo k omylu, pretože ja som ťa dala pozdraviť, no a ty si mi na to odpovedal, že by si bol rád, keby si dostal pozdravy aj od nežnejšej polovice sveta. neviem, asi si si myslel, že som chlapec, pretože prezývka Vejo tak znie. No možno to tak nie je a ty predsa poznáš ešte nejaké iné nežnejšie polovice sveta. P.S.: pozdravujem 3.C na SPŠS. (Dovoľ, aby som Ti teda touto cestou ešte raz extra poďakoval. Myslím, že si pochopila môj omyl a tie "iné nežnejšie polovice sveta" asi pozná lepšie Ewige Buzi o pár odkazov vyššie - Maxx.)

* Dastin Strane (ďalej sme to zrušili) - Čo ste to za rasisti, keď váš cikajúci vod(k)ca má za hovorcu černocha? Viete vôbec, čo chcete? Alebo len chcete byť v novinách ako Janči? Začnite trebárs tým, že zhasnite svetlá na Hlavnej alebo sadnite na trojkolky a zrovnajte nejaké pieskovisko. (Dastin, nabudúce buď

trochu slušnejší, a uverejníme Ti celý odkaz - Neviditeľný.)

* Sch pre Medík: Neviem, kto a čo ťa tak sústavne vyťažuje odkedy sa ti začala škola, ale snáď sa podarí udržať frekvenciu styku aj v druhom polčase.

* Snoop pre Neviditeľnéhho a Maxxa /alias tandem/ - Ve dvou se to lépe táhne, len pozor aby váš čisto profesionálny vzťah neprerástol do problému pre Poradňu Ťaháka. Alebo ako sa u nás zvyklo hovoriť Lepší než li ženská zrada, teplá ***** kamaráda. (Snoop, ja neviem... Až tak sa to zas nekomplikuje. Myslím si, že obaja máme svoje ciele a tie nie sú ani vzájomné, ani totožné - Maxx. Mám taký pocit Snoop, že odlúčenie od Medíka ti podľa posledných odkazov ani náhodou neprospieva. Najprv chceš "premenovať" Petra R. a potom Ťa napadajú takéto hovadiny, ktoré a to si povedzme na rovinu, sa nedajú ani prišiť, ani prilátať. Už, aby si bol čo najskôr so svojim Medík-om doma... - Neviditeľný.)

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
 2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
 3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
 4. Crème de la crème po slovensky
 5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
 6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
 7. Po Slovensku na motorke
 8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
 9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
 10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
 1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
 2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
 3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
 5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
 6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
 7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
 8. Zázračná škola so zelenou strechou
 9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 10. Crème de la crème po slovensky
 1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 28 306
 2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 907
 3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 7 886
 4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 709
 5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 6 628
 6. Po Slovensku na motorke 6 400
 7. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 302
 8. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 4 935
 9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 4 482
 10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 4 447
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Ľuboš Kosík po príchode do Mali (vľavo) a teraz.

Zastavenie vyšetrovania starej kauzy SIS bolo nezákonné.


15 h
Premiér Eduard Heger.

Najvyšší súd roztrhal verdikt Sabovej senátu na márne franforce.


17. jún
Ilustračná fotografia.

PCR testy na Slovensku odhalili viac ako 391-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 12 486 obetí.


a 3 ďalší 13 h
V kempoch na Slovensku privítali oveľa viac ľudí, ako boli zvyknutí.

Prišlo viac ľudí a Slováci boli prekvapení.


23 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop