Korzár logo Korzár
Štvrtok, 24. jún, 2021 | Meniny má JánKrížovkyKrížovky

ODKAZY - dajte ich na max. 64 percent, lebo ináč sa nezmestia

* Neviditeľný všetkým pisateľom Odkazov - Keďže sa rozmohlo to, že vo svojich odkazoch používate telefónne čísla, poprosil by som vás, aby ste to

obmedzili. Stretnutie si predsa môžete dohodnúť aj bez telefónu. Takisto vás žiadam, aby ste nepoužívali neslušné a hanobiace výrazy. Keďže nám už pomaly dochádza trpezlivosť, a množstvo odkazov sa neustále zvyšuje, nebuďte potom prekvapení, ak budeme takéto odkazy rovno vyhadzovať do koša. A ešte jedna drobnosť. Na písanie odkazov je vyhradené miesto iba na kupóne, a nie inde, čiže od budúceho čísla nebudeme v inej forme napísané odkazy rešpektovať. Toto bola posledná výstraha. Ináč spolu s Maxxom ďakujeme všetkým tým, čo nás pozdravili.

* Podľa mňa mimozemšťania neexistujú, čo si myslíš ty? (Ja neviem, no niekedy mám pocit, že stretávam len samých mimozemšťanov... - Neviditeľný. A mimozemšťanky - Maxx.)

* DJ gumičke - Milá gumička, ži trocha, diska je každý piatok a v sobotu v Haniske v reštike. Milá gumička, disky sú super, tak príď.

* Smejko I neverovi - Som naj kámoška Nike a tiež neznášam Hakkiho. Čo tak stretnúť sa v trojke? Nike je super baba. Bye-bye.

* Jano (27) Dajane - Ešte žijem. Už skoro dva týždne čakám, kedy mi zavoláš na číslo 6255573 kl. 26.

* Marek Talpáš všetkým dievčatám - Dievčatá. Ak ste sami, chcete sa zabaviť, prípadne prežiť vzrušujúcu noc plnú lásky, nežnosti a erotiky, tak mi určite zavolajte na t.č. 6930253. (No, najbližšia noc plná lásky bude už bez tvojho telefónneho čísla - Neviditeľný.)

* Smejko a Mery Nike - Pokiaľ si dobre pamätáme, do 5. ročníka ste sa s Milanom spolu kúpali vo vani (a obaja nahí). Môže to byť super mať takého sexi brata. (No, keď to bolo do 5. ročníka na vysokej škole, tak klobúk dole... - Neviditeľný.)

* Ačka Eve z Ťahanoviec - Daj šancu Fliperovi a zabudni na M. Už má tú svoju. Zn. Maj rozum.

* Adri Lucii - Luca nebuď taká zvedavá, lebo... kedy idemedo 25? Mimochodom kačka a aj Vtierka majú neuveriteľnú schopnosť pchať sa niekomu do zadku. Vlastná skúsenosť. Čau.

* 3 syry 3 hranolkám - Tá posledná veta sa nám zdá byť akási povedomá, len ten počet nesedí. (Veru, tri dvojky predsa len nie sú jedna trojka - pozn. red.)

* Dva otváraky dvom fľašiam - Čas je OK. Dúfam, že prídete. Alobal prinesieme. P.S.: Aký veľký alobal treba?

* I. B. Pingu pre Sharky XXL - Všetkým na známosť sa dáva, že Sharky 17 - ku máva. Všetko naj, veľa dievčat a hlavne tých super. Dievčatá na pozore sa majte, o rok staršieho Sharkyho tu máte. Sranda humor a zábava, to je život od rána. Život si všetci užívajte, na Sharkyho nezabúdajte.

* I. B. Pingu pre Towdieho - Hľadať čaju si nehľadám. Z toho by som vzrušený nebol, a preto by sa mi tá čokoláda neroztopila. Tá čokoláda je ako izolátor. Nepustí žiadnu informáciu ani dnu ani von. Nechápem načo by ti bol nejaký klinec, preto ti nijaký nepošlem. Ale mohol by som ti zohnať do... (To sa nezháňa, tam sa posiela...)

* I. B. Pingu a Towdie pre Cappucino a Hrozienko - To stretko asi nie je veľmi dobrý nápad. Máme vtedy školu. A s tou krvnou skupinou asi nemáte pravdu. Pingi má namiesto krvi čokoládu a Towdie nič. Ten nemá ani v hlave nič. A aký je škaredý. P.S.: Pripomienka Neviditeľného je veľmi dobrá.

* Ewige Buzi S. Bačenkovi - Mám chuť s Luciou Bullovou natrénovať, ale poriadne, i ďalšie odvážne kúsky. Nevieš sprostredkovať?

* Dana Dastinovi - Ak si taký optimista, tak sa stretnime a ja ťa presvedčím o opaku. Miesto, čas navrhni ty.

* Cobra Ozzymu - Som rada, že si sa ozval. Mám 16, navštevujem jednu košickú priemyslovku. Počúvam Nirvanu, ale aj Prodigy a Black Sabbath. P. S. 1: Ako sa chystáš osláviť Nový rok 2000? P. S. 2: Božtek na noštek ti posiela tvoja Cobra.

* I. B. Pingu pre Neviditeľného - Ďakujem v mene všetkých za zrušenie a scenzúrovanie našich odkazov. V mene nemenovaných z 3. T. Ináč pre všetkých, to I. znamená inteligentný, nie 1. (Buď rád, že sme uverejnili aspoň časť tvojho odkazu. Ináč, keď budú tvoje ďalšie príspevky urážlivé, urobím to s pokojným svedomím aj nabudúce - Neviditeľný.)

* Aicha Neviditeľnému - Tvoj postoj voči inak orientovaným ľuďom nebol veľmi správny, ale čo už. Takto si škatuľkuješ ľudí? (Neviditeľný zabaľuje rád, ale nemyslím, že všetkých. Len čiernovlásky - red. Milá moja Aicha, ak si to ty, ktorá ma niekedy v lete oslovila pred Korzárom, tak len toľko. Ak mám byť úprimný, som rád, že sa naše postoje zhodujú. Obaja totiž máme radi iba ženy, tak kde je potom problém... - Neviditeľný. Je to jeho postoj a ja ti garantujem, že je O.K., inak by sme ho tak všetci nežrali. Možno ty dávaš veľa na prvý dojem - Maxx.)

* Tiffany Klavesovi - Zatiaľ sa mi to nepodarilo zistiť. Asi už ten nick nepoužíva.

* Au Towdiemu - Ty chodíš do Šace na SOU? Do 3. T? Ja na gympel. Asi ťa poznám.

* O' Neill Mary - Zaujal ma tvoj odkaz. Som násťročný chalan plný energie, smiechu a samozrejme aj tej nádhernej lásky, ktorá väčšinou spája ľudí. Chodím na strednú školu do 4. ročníka. Kam chodíš ty?

* Jurino Evine - Si jediná, ktorú naozaj ľúbim a vždy budem ľúbiť.

* Ľubka Janke a Ivke - Tak čo? Kedy splníš tú prehratú stávku? Na Silvestra žúrujeme umňa. Ale neviem koho ešte zavolať. Ešte nejaké čupky, aby sa šraci nenudili keď im nebudeme stačiť. (Keďže s Maxxom ešte nemáme program na Silvestra, napíšte niečo o vašej párty. Myslím, že nám dvom postačia aj štyri 'čupky', to by sme ešte mali zvládnuť - Neviditeľný. Hravo - Maxx.)

* Nezmenená - ukecaná Matúšovi B. zo SNV - Keď na mňa žmurkáš a vyplazuješ jazyk myslíš na to, na čo ja? Čakám odpoveď. (Myslím, že ak myslí, tak myslí. Veď všetci sme v podstate rovnakí - pozn. red.)

* Smejko I. Maxxovi - Maxx, máš trefné poznámky, ale uznaj, že Hakki sa Schummimu nikdy nevyrovná. Bye - bye! (Smejko, máš pravdu. Mikka ešte nikdy v súboji o titul naschvál nevytlačil z trate súpera, aby získal prvenstvo. Schumimu to už spravil dvakrát. Pocítili to Hill aj Villeneuve. Je to ale vec sympatií - Maxx.)

* 3. E na Šrobárke Tome - Hey sweetie. Minulotýždňovým odkazom si nás riadne šokla. Ale príjemne. Všetkým nám chýbaš. Za všetkých lieblingov tvoja malá friendka Hojna.

* Annica Karolovi st., Karolkovi ml., Marike, Danke, Monike, Mikulášovi k meninám a narodeninám prajem všetko najlepšie.

* Flora Pel - Tá guľovačka bola super. Myslím, že s našou triedou nebude chcieť ísť dlhšiu dobu žiaden profák von. Pamätáš? Hokejista Kamil. Pozdravujem Jelči (napíš už konečne Lucy "D", Keitha. P. S. Vanessa pozdrav Eda!)

* Nike Neverovi - Kto som? Dočerta a kto si ty? Sorry, ale mám rada jasno. P. S. Maxx si úžasný. Len prečo si píšeš dve "X"? Otázka na telo. (To už sa minulý týždeň pýtal aj jeden človek na našej redakčnej porade. Nuž, myslenie niektorých ľudí je tak podobné... - Neviditeľný. No, aby som nebol celkom obyčajný, keďže nie som celkom obyčajný - Maxx.)

* DJ Ferda Nezábudke a Gumičke - Slečny, ospravedlňujem sa, že odpoveď je až tento týždeň. Proste nebol čas zájsť k schránkam. (To je azda zlý vtip. Vy ste nemali čas odniesť odpoveď na odkaz pre vás do schránky. Nuž, každá výhovorka býva horká - Neviditeľný.)

* Nenáročný chalan milej nenáročnej babe - So stretnutím v danom čase a na danom mieste súhlasím, ale napíš ako spoznám ja teba.

* Crazy Ilúzii - Človek bez lásky už nepotrebuje nič. Ty si však pre mňa voda, vzduch, slnko, teplo, zima, jednoducho všetko. Ľúbim ťa. P.S.: 3.12. '99 o 15.00 hod. pred Korzárom. Budem mať na sebe modrú vetrovku.

* Aďka Bei B. - Ja ti fakt ďakujem za kupóny, aj keď to nedávam najavo. Len v tom pokračuj. Pozdrav svoju sestričku. Ahoj.

* Maťa Kukovi - Kuko mám ťa veľmi rada, tak si to uvedom a prestaň žiarliť.

* Maťa Eve - Evi si najlepšia kamoška na svete. Som rada, že ťa mám.

* Maličká (Dana) Cobre (Janovi) - Prepáč, že som nezavolala, no v tomto čase (do 13.00) sa nemám ako dostať k telefónu. Skús to teda ty a zavolaj na 6964140 medzi 16.30 a 19.00. To som určite doma. Nevieš kto je UU? No asi ho poznáš, keď on pozná teba. Pozdravil by si ho odo mňa? Má dobré odkazy a rady.

* J. C. pre Vejo - O tej svadbe hodíme reč inokedy, O. K.? Tak to sme dve, ktoré majú školu až nad hlavu. Aj ja už chcem prázdniny, ale neboj sa. o chvíľu si ich naplno užijeme. Aj keď každá po svojom. Neviem prečo sa neteším na Vianoce a na Silvestra, ale možno sa to dovtedy zmení. Kam sa chystáš na Silvestra? Ja ešte neviem, ale dúfam, že sa nájde nejaký dobrý nápad. Pozdravujem celú 3. C. na SPŠ Strojníckej, Mirku, Maxxa, Neviditeľného aj Alpu, ktorá by mohla napísať odkaz.

* Zvedavosť Osamalej - Na svete je veľa osamelých. Vieš vidieť, počuť, usmiať sa a kráčať správnym smerom? No vidíš. Však už nie si osamelá?

* Chilli Paprika pre Sisu - Veľmi si ťa vážim. Bez tvojho povzbudenia by som sa z toho... nespamätala.

* Duch Kobylke - mám tiež 14 a tiež hľadám vernú družku. P.S.: Čakám na odpoveď. (Nič v zlom, ale v tomto veku máte obaja väčšiu šancu zažiť sneženie na Sahare ako nájsť vernú družku... - Neviditeľný.)

* Chilli paprika pre Sisu - zdá sa, že už som z tej nešťastnej lásky vyliečená. A nerozhádže ma, ani keď sa usmeje na iné dievča. Ten tvoj posledný objav určite nebol ten pravý. Nemysli naňho, len ti trocha "spestril" život. No nie?

* Kappa Adidaske - Ako si vedela, že myslím na Rasťa? Bolo by treba viac ho spoznať, takže uskutočním akciu. Drž palce... P.S.: Pozdravujem Veja, J.C., Hugy, Pugy, Maxxa a Neviditeľného.

* Adri Lucii - Čo si robila celý týždeň, kým si bola doma? Behala za Mišom, čo? Ale to je OK. Mimochodom, myslíš si, že ti poviem na čo sa ma toľko vypytuješ? sorry, asi tak o 10 rokov. P.S.: Nevie to nikto.

* Lymfocyt (Coy) Kobylke - Kedysi, keď som bol v tvojom veku, bol svet taký krásny. A teraz je len niečo, čo ma zabíja... (čakám na správne vylúštenie tohto textu)

* Feri Britney, Pyrosovi, Mentolke a Westke - S tou partou je to origo nápad. Na sídlisku nezáleží. Po škole padne na stretko každému vhod. Navrhnite nejaký bar a čas. Servus Maxx a Neviditeľný.

* Obyčajný ch. 1. Sise 2. košickému HC čku - 1. Hľadám priateľku, chodím na SPŠD. 2. 3.12. 1999 to bude bordel, čo? Veď príde Slovan!!! Nech žije HC, zdravím fans. (Slovan bez Ernesta už nie je ten pravý Slovan. Na koho teraz budete kričať, aby sa obesil? - otázka Neviditeľného.)

* Lymfocyt (CD4) Ozzymu Osbornovi - Naozaj po mne tak strašne túžiš? Motorhead.

* Dana Dastin(k)ovi - Ty môj chudáčik, zase ti neuverejnili odkaz v správny čas. Nikto nie je dokonalý, ale Maxx a Neviditeľný, polepšite sa už. OK? (My sme najlepší, tak prečo od nás chcete, aby sme boli ešte lepší? - nechápajúci Neviditeľný. Už dávno som nevidel lepších. Ale počul som, že sú - Maxx.)

* Lymfocyt (C) Sise - Musím ti zatlieskať (tlieskam, dám ti radu: počkaj si na Tajomného, keby si s tajomnou niečo začal), dlhú životnosť to mať nebude! To mi môžeš veriť.

* Mery a Smejko I všetkým snehuliakom - Poviem vám to stručne, nájdete ma v krčme. Snežiť ma moc nebaví, nájdeš ma pri pohári. Robiť sa nič nedalo, poldeci ma zobralo. Tu v krčme je báječne, pozývam vás srdečne.

* Lucinuskapost.sk pre všetkých - Hľadám bandu na e-mail.

* Osamelý Káčer hľadá Kačičku - Budem mať 17 a som sklamaný láskou. Tá kačička, ktorá odpíše je veľmi smelá. Mne na veku nezáleží. P.S.: Odpíšte. P.S.2.: Blondínky neberiem. Kač. Kač. (Nejaký si vyberavý, osamelý káčer. Čo keď ti bude chcieť odpísať blondínka? - Neviditeľný.)

* AL.F.INA Kokymu-Casperovi - Tak čo, poslúcha Jovana? Vraj nie si príliš výkonný! Čo je na tom pravdy?

* Quicksilver AL.F.INE - Ešte existuje ten obchod na Štúrovej 16? Musí! Musí! Ďakujem Korzáru.

* AL.F.INA Bobovi - Prečo si taký strašne zvedavý a prečo pcháš niečo tam, kam nemáš? Platí to aj pre Koalu a Klokana.

* AL.F.INA a Bambuľka (originál) Maxxovi a Neviditeľnému - Vy puci, ako je možné, že odkazy spred 3 týždňov ešte neboli uverejnené? Ale aj tak ste naj-puci! (AL.F.INA, tvoje 4 odkazy obsahovali toľko gramatických chýb, že možno niekto predo mnou už nemal trpezlivosť. Ja áno, tak aspoň neprovokuj - Maxx.)

* AL.F.INA Prefarbenému blonďákovi - Nie som žiadna ryšavka. Ak ma tak začnú volať, tak si ma nepraj. Nebudeš už len prefarbený blonďák, ale aj jednoočko!!!

* Klokan a Koala AL.F.INE - Nech ťa ten A.L.F. toľko netúruje, lebo nezostane na nás!

* AL.F.INA for Quicksilver - Nemohol by si prísť do Košíc? Dík za to, že si mi odpísal. Ani nevieš, ako som rada, že si späť!

* AL.F.INA Šmolinke a Bambuľke - Dík, že mi pomáhate brodiť sa mojim nudným životom a za to, že ma stále podržíte.

* Zvedavosť Redakcii - Kde sa podeli politické komentáre Petra Schütza? Boli výstižné, zrozumiteľné, aj keď trošku drsné, no chýbajú. (Dotyčný pán má momentálne dovolenku, no keď si oddýchne, sľubujeme, že si jeho komentáre budeš môcť opäť prečítať - Neviditeľný.)

* Jana-Iza Fiby - Čauko ty násťročná! Ako sa máš po oslave? Dúfam, že si to veľmi neprehnala. Všetko.

* 3Bit Bosorke - Mám 16, budem mať 17 tri dni pred Silvestrom. Budem s tebou lietať na vysávači pod jednou podmienkou, riadiť budeš ty. Kedy prídeš po mňa? Kde pristaneš a o ktorej? Pozor na stromy. P.S.1.: Dúfam, že máš bezpečnostné pásy. P.S.2.: Ber čapice - je zima. Aby sme nezamrzli.

* My 4 Neviditeľnému - Budú nám chýbať tie vaše poznámky k odkazom. (Čo, my niekam ideme? Už zasa na Bahamy? - Maxx. Zatiaľ som tu, takže neviem, ako ste na to prišli. A aj keby sme pracovali hocikde inde, písaniu poznámok k odkazom by sme sa nikdy nechceli vzdať - Neviditeľný.)

* Ačka Fliperovi - Nevzdávaj sa! Pretože ja dúfam, že si Evu získaš. Držím palce.

* Lymfocyt Osamelej - V poslednej vete by som slovo "vždy" nepoužíval. S ostatným súhlasím.

* Spolok Nealko a DJ Ferda Nezábudke - Poznáme sa? Čo si zač? Ale dík za to opýtanie. Máme sa bohovo, len keby bolo viac Rumu a modrookých blondýniek. Akú hudbu máš rada? Príď na disku do Hanisky do Private clubu a ja ti zahrám, čo chceš. (DJ Ferda, to je zneužívanie právomocí verejného činiteľa - Neviditeľný.)

* Neznámy Neznámej - Tak potom sorry. Ale aj tak. Mám smiešnych 16 a trištvrte. A stretko? Možno neskôr. Prečo sa chceš stretnúť? Myslíš, že to zahojí tvoje rany, Never tomu! Odpíš!

* Zvedavosť Hede Adamišinovej - K článku o Müllerovi. Nezdá sa ti povedomé správanie sa Ruska k Müllerovi? Nebolo to tu už? (Ak môžem odpovedať za Hedu, tak je to ako v tom známom prísloví. Stará láska nehrdzavie... - Neviditeľný.)

* Drobec Vysokému - Ich liebe Dich. Ich hoffe du lernst deutsch. Nemyslím, že sa polepšíš, ale čo už? Mám ťa rada takého, aký si. Pozdravujem Janu, Lindu, Peťu a Aďuľku.

* Maťa, Iva, Nika Chalanom z 1.B SPŠŠ - Mier bez vojny. Máme vás rady, myslíme na vás 1.C SPŠŠ.

* Britney Pyrošovi - Podmienky prijatia? Stačí ak si veselý, si za každú srandu a napíšeš niečo o sebe. Maj sa pekne. Odpíš.

* Jana-Iza Wonderke - Čau Wonder! Keď pôjdeš najbližšie do CB-klubu, tak sa tam zdrž trocha dlhšie ako naposledy. Ozvi sa. Čauko.

* Tajomný 1. Tajomnej 2. Sise - 1. Vo štvrtok som nemohol prísť. Keďže ty si nemohla prísť v piatok, tak navrhni stretko. P.S.: Dúfam, že to už bude good. 2. Hľadať už nehľadám, veď som našiel Tajomnú. Čo si myslela pod: "Veď každý raz spraví v živote chybu"?

* Zvedavosť Mary - Pravda je, že rozdávať lásku je šľachetné. Ale všetkým ju ponúkať. Si mníška alebo kňažná lásky? (Mary je asi (roz)dávajúca Mníška - Neviditeľný.)

* Zvedavosť Kobylke - Ak si v 14-ich hľadáš verného druha, nechceš si kúpiť psa. Verný druh príde, no určite neskôr, milá Kobylka.

* Etela a Agáta všetkým z W19 - Dano: Díky za všetko, čo si spravil pre Ľubu. Pali: Sorry, ale aj tak ťa ľúbim (Iva). Ostatní: Aj vás ľúbime, ajkeď vy nás neznášate. Posielame vám boču.

* Timi Slivkovému lekváriku - Nebudúce prevádzaj svoje experimenty na niekom inom, nie na sebe! Vieš, ako sme ťa všetci ľutovali, keď si okolo nás poskakoval so zlomenou nohou? Aj keď pôsobilo to veľmi príťažlivo.

* Britney Westke a Mentolke - Vďaka, že ste napísali. Keďže rada spoznávam nových ľudí, vznikol ten nápad na vytvorenie partie. Veď nebolo by od veci spoznať niektorých pisateľov odkazov, no nie? Inak, mám 16 rokov a zbožňujem rôzne párty a akcie. (Aj my dvaja, takže keď viete o nejakej... - Neviditeľný & Maxx.)

* Zvedavosť Didi - Jedna jediná znie smutno. Čítaš poéziu a vidíš žobráka s mincou v dlani v zasnežených uliciach skazeného mesta? Skopneme ho?

* Zamilovaný Didi - Ahoj Didi, o mojich anténkach sa môžeme porozprávať. P.S.: Koľko máš rokov?

* Towdie Nei. B. Pingu - Pozdravujem tvojho hovorcu a tvoje čoko v hlave. Vravel som ti, aby si sa nevzrušoval, teraz ti hnednú vlasy (na hlave) od tej čokolády, ktorá ti... (A zvyšok som zrušil - Neviditeľný.)

* Evina Jurinovi - Ľúbim ťa láska, zostaň som mnou ešte chvíľu.

* Towdie pre Hrozienko a Cappucino - Sorry, že som neprišiel, ale kvôli počasiu sa nedalo (zavialo ma v 1. zákrute). Takže možno inokedy, ale mohli by ste sa mne a Pinguovi opísať. Takže asi sa uvidíme asi až keď opadne sneh.

* Towdie Ike - Aká Ika, snáď stromček ! Ozývam sa ako si chcela. Dávaj si pozor ba zlých ľudí, čo chodia pred Vianocami po lese, lebo by sa ti mohlo niečo stať. Pozdrav aj Vodničku, no a ešte Santa Klausa.

* Lucy "D" Ozzymu - Prečo si myslíš, že Keith na teba nemá? Ešte si ho nevidel. Flinth sa píše s mäkkým I. P.S.: redakcii: Sorry, že po mne neviete čítať. Ozzymu: O tej bande bande si mal pravdu.

* B.I.B Mary - Mám 16 a viac. Chcem sa s tebou zoznámiť a preto odpíš.

* Willie Osamelej - Spĺňam 1., 2. aj 3. podmienku. So gettin' jiggi with it.

* Robko Macke - V mojom srdci je tak veľa lásky a tu je tak málo miesta. Teším sa na Silvester a (to ďalej sme nevedeli rozlúštiť)

* Lucy "D" Keithovi - Vieš o tom, že ťa hrozne ľúbim. Chcem byť s tebou celý čas môjho života. Milujem ťa stále viac a viac, chcela som ti to povedať naozaj úprimne. Ľubim ťa. P.S.: Pozdravujem aj vrátnika, ktorý mal službu 28.11. večer.

* Lucy "D" Mery - No so! Už chodíš do mesta? Rozišla si sa s chlapcom? Spýtaj sa Ozzyho či aj on nemá srdce plné lásky! Môžeš ho trochu skrotiť, je príliš nadržaný! (Ešte sa asi nepozrel do zrkadla) Mery sorry, že ti ho podstrkujem , on už má Cobru! P.S.: Pozdravujem Floru, Keith, Renču, Aďku, Zuzku, Pel, Pištu, Maxxa, Neviditeľného.

* Lymfocyt Coy pre J - bit - Ty soudruhu, čo tak sa začať naplno venovať tomu tvojmu novému objavu? P.S.: Bosorka: Je to divoch! (Aj keď tak nevyzerá)

* I.B. Pingu a Wild Sharky XXL a Towdie pre Neviditeľného - Ty cobra ohoľ sa. Ten PVC sáčok na hlave ti pristane. Skade si? Prišiel si z dimenzie X alebo z planéty Gama? Máš dobrý strih. (No chlapci, ďakujem vám za vaše prejavy pozornosti. A keďže ten zvyšok som vám tradične musel vyhodiť, môžem vám odkázať len jedno. V tejto rubrike ste dnešným dňom skončili, a tak je zbytočné, aby ste nám ešte niečo napísali. Úprimnú sústrasť - Neviditeľný.)

* Lymfocyt (CD 4) pre Clark(ovú) - Ach tie plytké výmysly. Už dávno to nie je to, čo bývalo (18.11.98) P.S.: Keby hlúposť kvitla...

* Jano 674 Osamelej - Lepšie je byť dvom, ako byť sám. P.S.: Odpíš

* Scoot Raverkám - Som dievča. Koľko máte rokov? Koľko vás je?

* Mimka Uve - Ahoj. Aj ja som rada, že ťa mám. Rýchlo sa uzdrav. A to, že nevedia biť vieš odkiaľ? Ako to vyzerá s Norom? Taším sa na odkaz. Pozdravujem celú 2.C na SPŠS - držte sa. (Čoho?)

* Osamelý Odvážnej - Si odvážna? Ja zasa sám. Stretneme sa? Buď pre zábavu, alebo možno aj pre niečo viac.

* Gabi Aide - Neviem, či som milý alebo sympatický, ale som chalan. (18) P.S.: Neskôr, ale predsa.

* Ilúzia - Choď sa ... Crazy! (Namiesto tých troch bodiek, tam dáš nabudúce slušnejšie sloveso - Neviditeľný.)

* Medvedík Zajačikovi - Si ten najlepší a najsladší medík, aký som kedy papkal.

* Adolf H. Neviditeľnému - Už ma nudia tvoje pripomienky k iným odkazom. Poviem ti, si trapný. (Dám ti jednu radu, a máš po tomto kváziprobléme. Nečítaj ich - Neviditeľný. Adolf, počúvni ho! - Maxx.))

* Zajko Medvedíkovi - Ďakujem za milé odkazy, aj za tú veľkú fantastickú čokoládu. Ľúbim ťa.

* Pekný modrooký chlapec (17) - Hľadám si kámoša. Zaujímam sa o Jazz a bojové umenia.

* Tajomná Tajomnému - Asi sa hneváš, ale vysvetlenie je asi také, že som sa musela veľa učiť, a keď som tam dobehla, už si tam nebol. Prepáč, ale ja som to fakt nestihla a je mi to hrozne ľúto. Tak som sa tešila... Odpusť mi, veľmi mi na tom záleží.

* Keith Flint Lucy "D" - Milujem ťa zo dňa na deň viac a viac. Nechcem, aby si bola chorá. Rýchlo sa vyzdrav! Ľubkám ťa hviezdička moja!!

* Zajko Medvedíkovi - Teším sa na tvoje objatie v tvojom objatí.

* 1.st. Graffiťáčke - Ja som prišiel, ale až o 16.45. Ty si tam už nebola. To nič, ak chceš môžeme sa stretnúť inokedy. Ak chceš, navrhnem kedy a kde. P.S.: Dúfam, že to už vyjde. P.S.2: Čaf Iza! Dúfam, že prídeš do klubu. P.S.3: Zdravím aj Niku, Bociho, Lola, Durexa a zbatok CB - čkárov. P.S.4: Nehnevaj sa na mňa. Ja som to tak nemyslel. Čaf Niki.

* Valery Ironsová - Pekný modrooký chlapec, ktorý ma vyvedie na disku a dokáže ochrániť, hľadám ťa!

* Škrečok Korytnačke - Už sa na teba za ten piatok nehnevám. Mám ti odkázať od Vysokého, že ťa zo dňa na deň čoraz viac ľúbi. Dúfam, že sa v piatok stretneme doma.

* Žabica Krpcovi - Sobotňajší rozhovor stál za všetky drobné. P.S.: Myslím, že ťa mám radšej ako ty mňa.

* Vysoký Mačičke - Veľmi, veľmi mi chýbaš a strašne ťa milujem. Prepáč ten odkaz pre Ľudku, ale sranda musí byť. Stále na teba myslím. Týmto ti posielam veľkú pusu.

* Škrečok Kobylke Ľudke - Ty sa nehanbíš? Ťahať za nos dvoch chlapcov kamarátov. Najprv im dáš nádej, a potom ich pošleš do... Niečo mi napíš. (Aj my s Maxxom poznáme jednu Ľudku, a tá sa až nápadne podobá na vami spomínanú. Nuž s Ľudkami bol vždy problém - Neviditeľný. A asi aj chvílu bude - Maxx.)

* B. I. B. Mary z 1. B - Nebuď smutná. Sklamanie z lásky vylieči iba láska. P.S.: Čas to nevylieči.

* Jana Švedíkovi z 3. A - To ako si zbabelo zdrhol domov, ten pondelok, ti len tak u mňa neprejde.

* Herkules dievčatám nad 17 - Mohli by ste sa trochu posnažiť a vypotiť niekoľko viet na moju adresu. P.S.: Pozdravujem Tequilu a Maja zo 4.B.

* Keith Flinth Lucy "D" - Ľúbim ťa srdiečko moje! Nadovšetko. Prepáč, ty vieš čo. P.S.: pre PEL: Milá PEL, prepáč, že sme boli k tebe "hrubí".

* Maxx pre Becky - Mám momentálne veľa práce, ale ak máš možnosť, napíš mi niečo o sebe na poradnahotmail.com a určite sa dohodneme.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
 2. Česi pod Tatrami šijú tričká, na ktorých nie je vidieť pot
 3. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
 4. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
 5. V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať
 6. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
 7. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
 8. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
 9. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
 10. Vážení poslanci, to naozaj?
 1. Úspešná budúcnosť začína štúdiom na FMMR TUKE
 2. Vážení poslanci, to naozaj?
 3. V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať
 4. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 5. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
 6. Vážení poslanci, to naozaj?
 7. Koniec čakania na kuriéra
 8. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
 9. Prvé mesiace 2021 vzrástol počet susedských sporov
 10. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 1. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 663
 2. Stiahnite si stovky e-kníh 6 025
 3. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 5 933
 4. Vážení poslanci, to naozaj? 4 527
 5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 4 465
 6. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania 3 620
 7. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 3 434
 8. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou 3 409
 9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto 3 069
 10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 2 973
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Veľké škody sú hlásené z obce Lužice.

Tornádo zrovnalo so zemou pol obce Hrušky.


a 2 ďalší 3 h
Kritický pohľad Michala Havrana.

Na isté veci sa verejnosti nepýtame.


23. jún
Obvinený Jozef Brhel po príchode na Prezídium policajného zboru v Bratislave.

Za Brhela ručil kňaz, hoci ho nepozná.


9 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop