Korzár logo Korzár
Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky

Nikdy v živote som nič nevyhrala," povedala nám šťastná výherkyňa HI-FI veže Kenwood

Jana OLENIČOVÁ & Michal FRANK & Fridrich LAINCZPosledný piatok bol pre redakcie denníkov KORZÁR, PREŠOVSKÝ KORZÁR a PODTATRANSKÝ KORZÁR dňom

Jana OLENIČOVÁ & Michal FRANK & Fridrich LAINCZ

Posledný piatok bol pre redakcie denníkov KORZÁR, PREŠOVSKÝ KORZÁR a PODTATRANSKÝ KORZÁR dňom zaťažkávacej skúšky. Hoci si úspešný hráči obľúbenej čitateľskej hry SuperLotto mohli svoje výhry prevziať v ktorýkoľvek piatok v priebehu súťaže na našich marketingových oddeleniach, väčšina čakala až na uverejnenie posledných čísel na stieranie a vyžrebovanie posledného osobného čísla. Vďaka tejto taktike na vás čakalo ešte množstvo atraktívnych cien a na nás veľmi rušný deň.

Košice - Už pred ôsmou ráno prichádzali v Košiciach nádejní výhercovia, ale prvým, ktorý mal naozaj správne zotreté všetky symboly a preukázal sa aj príslušným počtom kupónov bol až Košičan Peter Soltész. Jeho šťastnou hviezdou bol symbol hviezdy na stieracej karte, a presne osem malých hviezdičiek mu vynieslo vyše štyridsať plechoviek piva Smädný Mních.

V priebehu dopoludnia sa roztrhlo vrece s výhercami tričiek a na pred obedom sme stihli odovzdať ďalšiu várku piva. Prišiel si poň náš pravidelný čitateľ spod Tatier, Popradčan Rastislav Špitko. "Mal som tento týždeň cestu do Košíc, tak som spojil príjemné s užitočným. Som pravidelným čitateľom PODTATRANSKÉHO KORZÁRA a veľmi vám fandím. Ak sa k dobrému čítaniu pridá taká super súťaž ako je SuperLotto, potom je úspech zaručený."

Pán Rastislav nám ešte prezradil, že pivo síce pre neho nie je "to pravé orechové", a radšej by si vybral inú z cien, ale hra je hra a každá výhra poťeší.

Sotva sme sa stihli rozlúčiť a popriať pánovi Špitkovi šťastnú cestu do Popradu a už sa vo dverách objavila sympatická Košičanka pani Dana Tornysová. Po trojnásobnej kontrole jej, mimochodom vzorne a precízne, stieranej karty sme "vyniesli ortieľ" - táto karta vyhráva! Pani Dane sa najlepšie darilo zbierať krížiky v riadku s cenou - poukážka na nákup nábytku vo firme JOMA v hodnote 10 000 korún.

V krátkom rozhovore, ktorý sme stihli spraviť počas vybavovania formalít nám šťastná výherkyňa prezradila: "Keď som si kúpila noviny so stieracou kartou, samozrejme som si pozrela o čo sa hrá. Nie že by som bola presvedčená, že vyhrám, to nie, ale rozmýšľala som, čo by sa mi najviac hodilo, keby náhodou... Najviac sa mi páčil ten nábytok, pretože už dlhšie som mala v pláne kúpiť si niečo nové do obývačky. Ostatné ceny neboli až také lákavé, pivo nepijem, kozmetika je môj chlieb každodenný, pretože s ňou pracujem, takže jednoznačným favoritom bol pre mňa ten nábytok."

Takže milí čitatelia, vidíte aké je to jednoduché, stačí si kúpiť noviny, vybrať si výhru a potom už iba mať šťastie.

Ďalším šťastlivcom bol pán Július Bugos z Košíc. Ten, vedomý si svojej výhry, prišiel do redakcie už vo štvrtok. Kartu sme mu skontrolovali, zablahoželali k výhre a vzhľadom na to, že ňou bolo sklo POLTÁR v hodnote 3000 korún, dohodli sme sa, že na piatkové odovzdávanie výhry vezme so sebou aj manželku. Ako pán Bugos sľúbil, tak aj spravil a v piatok popoludní prišiel do redakcie s manželkou a so starším synom.

Pani Bugosová zostala v príjemnom šoku, keď náš kolega pred ňu postavil pyramídu z krabíc so sklom. Že vyhrali nejaké sklo, prosím, ale že toho bude tak veľa, to teda nečakala. Spoločne sme začali rozbaľovať a aj všetci prítomní chlapi uznali, že poltárske sklo je prekrásne. V okamihu, keď sme rozbalili krabicu s pohármi na šampanské sa pán Bugos rozbehol preč z redakcie. Na naše prekvapenie sa o chvíľu vrátil s fľašou šampanského a spustil: "To by v tom bol čert, aby sme takúto nádhernú výhru nepokrstili priamo tu u vás."

A tak sa strieľalo, nalievalo a pripíjalo. Samozrejme iba symbolicky, pretože na nás už čakali ďaľší výhercovia.

Novinkou v tohoročnom SuperLotte je Osobné číslo. To si naši čitatelia v porovnaní s okamžitou výhrou, ktorá bola súčasťou karty v minulých kolách, v priebehu celej hry veľmi pochvaľovali.

Potvrdili nám to aj výhercovia, ktorý sa o tisícku prihlásili tento piatok. MUDr Tomáš Ratkovský zo Spišskej Novej Vsi mal na svojej karte "rozohraté" tri výhry, v každom z týchto troch riadkov, mu chýbal už iba jeden alebo dva krížiky, ale nakoniec nič z toho nevyšlo. "Tretieho decembra ste vyžrebovali moje osobné číslo a, priznám sa, tá tisícka, hoc zdanená, dobre padne."

Ján Viňanský, tiež výherca tisícky, nám ako skúsený hráč SuperLotta zase povedal svoj názor na Osobné číslo: "Osobné číslo je výborné vynovenie hry, priamu výhru človek zotrel hneď v prvý deň a buď vyhral alebo nie. Potom ho to už počas hry nezaujímalo. Ale toto je niečo celkom iné. Každý deň vás to drží v napätí a hlavne ak máte viac karát, tak je to celkom zaujímavé."

HI-FI veža Kenwood, ktorú do SuperLotta venovala firma KORA elektro bola snom mnohých čitateľov Korzára, ale vyhrať ju mohol iba jeden. Tou šťastnou sa stala pani Anka Henkeľová z Košíc, ktorá prišla do redakcie s dcérou a jej priateľom. Tomu, že vyhrala, uverila až vo chvíli, keď sme pred ňou vybaľovali čiernu krásavicu.

Svoje prvé pocity pani Henkeľová popísala takto: "Nikdy v živote som nič nevyhrala, ani ja , ani nikto z mojich blízkych. Preto je to pre mňa veľmi príjemné prekvapenie. Čítam KORZÁR pravidelne, súťažím s vami pravidelne a môžem vás ubezpečiť , že vám ostanem verná aj naďalej. Vo štvrtok začína ďalšie kolo SuperLotta, takže sa všetci máme na čo tešiť."

Poprad - Jana Labusová z Popradu sa iba nedávno dozvedela, že vychádza nový denník PODTATRANSKÝ KORZÁR. Zo zvedavosti si kúpila jeden výtlačok. Nový denník sa jej hneď zapáčil. Odvtedy si ho pravidelne kupuje. Keď sa začala súťaž SuperLotta, hneď sa do nej zapojila. Hrala iba s jednou stieracou kartou. Šťastie jej však prialo. Už tretí deň stierania určených čísel, jej "padli" všetky potrebné políčka na Poltár sklo v hodnote 3000 Sk.

"Výhra ma veľmi potešila, pretože práve takú sadu úžitkového skla som potrebovala do sekretára. Je to prvá výhra v mojom živote. Dúfam, že nie posledná. Doteraz som sem-tam vyhrala štyridsať korún v športke," povedala pre náš denník sympatická Popradčanka.

Zdôverila sa nám, že v Poprade býva už osemnásť rokov. Ináč je rodáčkou zo Starého Smokovca. Je zamestnaná ako servírka v Odbornom liečebnom ústave tuberkulózy a respiračných chorôb v Novom Smokovci. Býva na popradskom sídlisku JUH. Je vdovou a má dvoch synov vo veku 14 a 18 rokov.

Mienite sa zapojiť do ďalších súťaží nášho vydavateľstva?

"Veľmi rada. A na to nahovorím aj svojich susedov, ako aj priateľov z pracoviska. Takéto súťaže sa mi páčia."

Mohli by ste prezradiť, čo sa vám v našom denníku najviac páči?

"Pravidelné rubriky pre chovateľov a záhradkárov, rady právnika, rady lekára, a vo štvrtok farebný program televíznych spoločností. Je najlacnejší. Stojí iba korunu, ktorá je zarátaná do ceny bežného čísla. Oceniť by som chcela aj aktuálne informácie zo života miest a obcí podtatranského regiónu i celého Prešovského kraja."

Prešov - Aj do redakcie PREŠOVSKÉHO KORZÁRA si prišlo v piatok po ceny niekoľko výhercov. "Furt lepšie ako s vidličkou do oka," okomentoval tisíckorunovú výhru Bardejovčan Ján Fertaľ. Výhra ho však potešila, pretože bola jeho úplne prvou. Doposiaľ nikdy a nikde nič nevyhral. Nie je výnimkou, ak si korzárski čitatelia kúpia viac čísel novín so stieracou kartou. Ján Fertaľ hral iba s jednou kartou. Pravdou však je, že prvú kartu zle vyškrtal, takže ju vyhodil a kúpil si ďalšiu. A tá mu priniesla šťastie a peniažky na dokúpenie darčekov pod vianočný stromček.

Po plechovky piva Smädný mních si prišla ďalšia Bardejovčanka, pani Veronika Dragounová. "Najviac sa z výhry teší manžel. Možno to pivo nevydrží ani do Vianoc," s úsmevom poznamenala výherkyňa, ktorá sa už teraz teší na ďalšie kolo hry SuperLotto.

Pani Ľudmila Smolková z Vranova nad Topľou sa zas stala majiteľkou nového obedového servisu Poltár. Pre výhru poslala do redakcie svojho syna Adriána, spolu s jeho priateľkou Janou Imrichovou.

"Bude aj ďalšie kolo? To je výborné, určite sa zapojíme," prekvapene a spokojne reagovala Jana Imrichová na dobrú správu.

Adrián Smolko síce nie je veľmi súťaživý typ, zato jeho mama áno. Hry SuperLotto sa zúčastnila už skôr a tentokrát hrala s piatimi kartami. A vyplatilo sa. Obedový servis bude slúžiť ako rodinný darček. PREŠOVSKÝ KORZÁR má u rodiny Smolkovcov úspech. Na súťaženie je, ako sme už spomenuli, hlavne pani Smolková. Mužské osadenstvo tejto rodiny dáva prednosť čítaniu.

"Otec kupuje z novín len PREŠOVSKÝ KORZÁR, takže ho vždy nájdem doma, prečítam si ho a naozaj je v ňom čo čítať," povedal Adrián Smolko.

O tom, že hrať SuperLotto s KORZÁRMI sa oplatí, sa presvedčila aj pani Jana Kinerová z Prešova. V redakcii si bola vyzdvihnúť výhru osobného čísla - 1000 korún. Opýtali sme sa jej, či už sa niekedy do hry SuperLotto zapojila.

"Vôbec nie. Teraz to bolo prvýkrát. Neviem čo mi to napadlo. Kúpila som noviny, začala som stierať a vyhrala som. Určite sa zapojím aj do ďalšieho kola SuperLotta, ktoré štartuje o pár dní," prezradila nám spokojná výherkyňa.

Zdanenú tisícku použije na dokúpenie darčekov pod stromček, takže najväčšiu radosť z výhry bude pravdepodobne mať syn pani Kinerovej.

Prvé kolo hry SuperLotto skončilo. Kto vyhral, vyhral. Ostatní by však nemali smútiť. Je to hra ako každá iná. A naviac, už vo štvrtok 16. decembra začína ďalšie kolo tejto úspešnej stieracej súťaže. Skúste šťastie.

Pýtate sa, kde skončili výhry finančnej hotovosti, bezpečnostných dverí,.... Výhercovia sa zatiaľ o ne neprihlásili, aj keď niekoľko telefonických avíz, že prídu sme mali. Možno prídu v ďalších dňoch. Ak nie, tieto neprevzaté výhry postupujú do záverečného žrebovania. V ňom (bude po skončení druhého kola SuperLotta) sa rozhodne okrem iného najmä o výhercovi hlavnej ceny - automobilu Daewoo Matiz.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
 2. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
 3. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
 4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
 5. Crème de la crème po slovensky
 6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
 7. Po Slovensku na motorke
 8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
 9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
 10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
 1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
 2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
 3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
 5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
 6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
 7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
 8. Zázračná škola so zelenou strechou
 9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 10. Crème de la crème po slovensky
 1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 27 738
 2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 756
 3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 9 018
 4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 595
 5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 7 112
 6. Po Slovensku na motorke 6 286
 7. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 289
 8. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 4 920
 9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 4 835
 10. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 4 136
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Irena Matová počas pojednávania.

V kauze ostala jedna obžalovaná obeť.


6 h
Znížiť regionálne rozdiely v očkovaní môže aj otvorenie čakárne pre deti nad 12 rokov. Čaká ich v nej už vyše desaťtisíc.

Rozdiely spôsobuje dostupnosť vakcín.


16. jún
Víkendový výber SME

Pravidelná dávka víkendového čítania.


6 h
Penaltový zákrok brankára Martina Dúbravku.

O prehre so Švédskom rozhodol penaltový moment.


Titanilla Bőd a 1 ďalší 11 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop