Korzár logo Korzár
Streda, 10. august, 2022 | Meniny má Vavrinec

ODKAZY

* Neviditeľný & Maxx Franzovi Wohlfahrtovi - Pondelková správa o tvojom prestupe z VfB Stuttgart do Austrie Viedeň nás oboch hlboko ranila, keďže si

na poste brankárskej jednotky v tomto mužstve nevieme predstaviť nikoho iného ako tvoju osobu. Veď si predsa rakúsky reprezentačný gólman č.1, a toto predsa brankárske kapacity tvojho formátu nerobia! A predsa nemáš žiaden dôvod na to, aby si kvôli nejakým 9 inkasovaným gólom v kvalifikácii so Španielskom odchádzal do Viedne. Obaja na teba apelujeme, aby si si svoje rozhodnutie ešte raz premyslel. Milý Franz! U nás skoro nič nefunguje tak, ako má a tvoj odchod nás asi prinúti k odchodu z redakcie. Pochybujem, že by sme bol schopní uniesť ťarchu tejto tragickej správy. Pondelok o 19.12.21 hod., kedy sme sa túto megasmutnú správu dozvedeli z tlačovej agentúry SITA, sa žaiľ navždy bolestivo vryje do sŕdc všetkých recesistov.

* Dvaja čerti dvom čerticiam - Nepoznáme ešte žiadne pekné čertice. A vy dvoch čertov? Dúfame, že nie. Ak máte záujem, tak odpíšte. Tešíme sa na spoločné peklo. Čaute.

* Diwa Kille - Matky u Mira sú diwé. Dúfajme, že budú častejšie. P.S.: Aspoň ja to tak vidím. Veľa grassu, málo stresu.

* Marián Jarke - V piatok večer si ma teda riadne dostala. Oceňujem však tvoju šikovnosť, a zároveň ti blahoželám k tomu, že si ma okabátila ako ešte nikto predtým. Ale neboj sa, raz ti to vrátim, a ty nebudeš vedieť, či sa máš smiať alebo plakať.

* Meg Herculovi - Nie som princeznička, len čerstvo ovdovená ježibaba s vysokým čelom po 1. krčný stavec. Ak ti to nevadí, odpíš.

* Obyčajný ch. Sise - Nie, nehnevám sa, aj tak som musel ísť minulý víkend mimo KE. P.S.: Ozvi sa potom. Musím ti niečo povedať. (Už dlhšie sledujem vaše slovné 'prestrelky', ale takýmto tempom sa stretnete tak najskôr pred vaším odchodom do dôchodku. Ste mladí, tak niečo s tým robte. Prejdite konečne od slov k činom - priateľská rada Neviditeľného.)

* Štyri pusinky dvom pusinkám - Kto ste? A prečo po nás opakujete meno? Vymyslite si vlastné. Zdravíme Spojku (už sa konečne ukáž) a Erika. (Štyri a dve pusinky to je ak dobre počítam šesť pusiniek. Ako je to možné, že mi toto sexteto nedalo ani jednu pusu! - údiv Neviditeľného.)

* Britney Strašiakovi - Nech kráčaš kdekoľvek, vždy kráčaj ku mne. P.S.: Ľúbim ťa. Nezablúď. (No, strašiak, vieš čo by dalo 90 percent mužov za to, aby mohli zablúdiť k Britney? Hit me Baby One More Time... - Neviditeľný.)

* Citrónik Harleyovi - Smiech je rozhodne lepší ako plač a depresia a je aj zdravší a robí človeka krajším. (Milý Citrónik, keby niekto z redakcie Ťaháka napísal jednu vetu, kde sú za sebou tri spojky 'a', dôrazne by som mu dohovoril, a poslal by som ho to okamžite prerobiť. To len tak na okraj - Neviditeľný.)

* Pomaranč Citróniku - Ja ti ukážem, že život vie byť aj sladký. P.S.: Odpíš určite. (Len aby neprišiel nejaký grapefruit... - Neviditeľný.)

* Fun - T Sise - Koľko máš rokov, prečo si išla preč? P.S.: Odpíš.

* Au Towdiemu - A neostaneme radšej iba pri tom písaní? Ale ak veľmi chceš, tak sa môžeme stretnúť Rozhodni sa a odpíš. (Au, znamená tvoja skratka zlato alebo citoslovce bolesti, keď spadneš na chodníku počas toho ako ideš odniesť do našej schránky svoj odkaz? - otázka Neviditeľného.)

* J.C. pre Vejo - Je to fajn, že ti to s Gabom ide. A čo ja? O ničom, horšie už asi nebolo, ale snáď sa to zmení.

* Double P. Čaji č.1 - Keď si taká notorička, čo tak notorické stretnutie? P.S.: Odpíš. (Niektorí notorici sa stretli v Haligovciach, no o tom azda viac už Maxx... - Neviditeľný.)

* Gangster Zoli pre Vírus XXL - Servus Vírus. Tá vodíková bomba je super, čo tak ju vypustiť? Prídem sa pozrieť.

* Citrónik pre Sugar - Asi neviem, koľko je "dostatok cukru". Ak vieš, napíš, poraď.

* Double P Westke a Mentolke - Čo tak ísť na kávu? P.S.: Odpíšte. (To už ste ich rovno mohli pozvať na prehliadku vašej zbierky motýľov... - Neviditeľný.)

* Gangster Zoli Maxxovi a spol. - Čaute lidi, jak ide život? Mne dobre. Pozdravujem: Sodáša, Dj Roal, Tequilu. (Máme sa tento týždeň celkom priemerne, keďže ma do prsta kúsol pes, zatiaľ sa mi toho veľa nepodarilo a mám strašný zhon. Ale ja to do konca týždňa vylepším - Maxx.)

* Gangster Zoli Neviditeľnému - Poznáš s Maxxom disco klub Hacienda? Je to hneď pri redakcii. Čo tak stretnúť sa a niekedy si zatancovať? Vysvetlenie na koniec: Gangster Zoli, isá Kártél. (V poriadku, ak mi na celý večer a noc požičiaš svoju priateľku, "neni" problém - Neviditeľný. Haciendu poznáme celkom dobre ešte z divokých preflámovaných nocí - Maxx.)

* Killa a Haluzna Maxxovi - 1. Ústna voda nepomohla. 2. West coast ist the best! 3. Sorry,ale nauč sa konečne písať bez chýb. Killa: Tequila, Sunrise je najhaluznejšia pesnička... (To si píš, že písať sa naučím. Už by bolo celkom na čase - Maxx.)

* Feri Britney, Pyrosovi, Westke a Mentolke - Čo ste pomreli? Mentolka, všetko naj aj odo mňa. Aspoň ty s Westkou ste sa tu ozvali. Mohli by ste odpísať.

* Kvik JRDSM - Geča - Igor, Mihal čo robíte? Skrachovali ste, alebo vegetujete?

* Dino - M Dievčatám - Ak máš 16 a viac, ozvi sa. Som osamelý chalan. Čauko.

* Cobra Ozzymu - Nepodceňuj sa už toľko, som rada, že ťa mám. Nechodíš náhodou do SPŠE? Zatiaľ sa maj - posielam ti pusu. (A my s Maxxom zas zostaneme na sucho... - Neviditeľný.)

* Bambuľka Puske - Teším sa na leto a na pekné chvíle strávené s tebou. P.S.: Ľúbim ťa. (Len aby vám pri tých letných radovánkach neprekážal dedo Jozef - malé zamyslenie Neviditeľného.)

* Feri Janke - Si fakt najsamsuprovejšia, mám ťa rád. Sorry za herpes a tak... Tvoje prsty sú fakt šikovné. P.S.: Kedy odpíšeš (list)? Aj do Ťaháka pozdrav Zuzku, Nikuš, nezabudol som na teba, ale hlavne, hneváš sa ešte? (To my ale už dávno vieme, že Janka alias Medík má šikovné prsty. Ale Peter R. so Snoopom by vám o tom vedeli viac porozprávať... - Neviditeľný.)

* XYZ Silvii - Mám ťa veľmi rád. Chcem sa s tebou stretnúť. Napíš deň a čas.

* Britney Westke a Mentolke, Pyrosovi a Ferimu - Čo keby ste navrhli stretnutie vy? Myslela som, že niečo vymyslíte, ale akosi sa neviem dočkať. P.S.: Ferimu: To si volal ty 18. 1. do TV Naša? Keď hej, tak máš zlatý hlas. (A dobré otázky. Ozaj, čo si sa nás vlastne pýtal? - otázka 'pamätníka' Neviditeľného.)

* Feri 1. pre Pusinku a Bambuľku - Ľúbte sa a množte Bambuľka, takých ľudí, ako si ty treba na svete viac. 2. pre Scotticu a Desperada - Prajem vám, nech vám tá 143 vydrží. A Despi, vyzdrav sa už. Veľa šťastia - obištyrom.

* Filatelista pre Filatelistky (16) - Čo tak stretnúť sa a presvedčiť sa! Čau. P.S.: Napíš kedy a kde. Ozvi sa.

* Haluzna company (Killa, Diwa, Hali, Tali) všetkým raperom a hip-hoperom - Čafte ľudia, zdravíme vás. Ak sa nudíte, napíšte nám niečo na našu adresu. P.S.: Hip -hop don't stop!

* Dana pre Blue Eye - Vôbec neviem, kto si. Napíš mi aspoň krstné meno. Zatiaľ čau.

* Fifi iba chlapcom - Ak si vo veku od 14 do 16 a meriaš viac ako 168 cm a chceš obšťastniť moje zlomené srdce, tak odpíš!!!! (Škoda, že si si dala také zničujúce podmienky, lebo ináč by sme ťa obšťastnili jedna radosť. Narovnávanie zlomených sŕdc máme v pracovnej náplni - Neviditeľný & Maxx.)

* Citrónik Janovi 674 - Veď to, nemá mi ho kto osladiť. Mám 17 a milujem hudbu, leto a mnoho iných super vecí. P.S.: Čo znamená 674? (Počet riadkov, ktorý si každý týždeň môžete prečítať v Ťaháku - Neviditeľný.)

* Ľuda, Zuza, Mary, Táňa pre 9.D na ZŠ Starozagorská 11 - Pozdravujeme bláznov a 13 diablíc. P.S.: Všetci sa držte na prijímačkách.

* Killa Diwej holke a Mirovi - Odhalila som vás. Porf sa píše Phorf! Diowa sa diwa - na! Tam máš! Miro,nepraj si ma druhý krát.

* Láskou sklamaný pre zamilovaných - Láska je úžasná vec. Rozchod je pre niekoho úľava, pre iných strašná bolesť.

* Čitateľka pre zn. Jor z Kultúrneho okienka - Nešlo by k podujatiam uviesť aj cenu vstupenky? Úspora na telefóne. (Odpoviem zaňho, nie. Tým pádom by sa jednalo o skrytú reklamu a azda nechceš, aby sme mali na krku rôzne inštitúcie ako napr. Daňový úrad. A mimochodom 2.50 Sk za telefón váš rodinný rozpočet určite nepoloží - Neviditeľný.)

* Kobylka Duchovi - Stretko? Dobre! Tak 3.2. o 17.00 hod. pred Korzárom. Značka: Žltá bunda.

* Jano (27) Dajane - Ahoj. Ako sa máš? Už som o tebe dávno nepočul, ak chceš, ozvi sa mi.

* Jano (27) pre My 4 - Tak čo, máte už CB - čko? Teraz som na K29. Večer po 20.00 hod. som na príjme.

* Blue Eye pre Miladu, Haluzna - Mám rád Puff Daddyho, 2 Pac, Dr. Dre, Snoop Dogg, Harlec - Kinz. P.S.: Ďakujem.

* Osamelá a Jediná Šimkovej, Rumanovej, Hudyiovej, Roškovej - Dúfam, že sa už pre niekoho rozhodneš. Máš ich rovno pred nosom a nevieš si vybrať. Tak neváhaj a uchyť si ho... P.S.: Ber Feriho - Maťa. (Pani Rumanovú osobne poznám, a preto si myslím, že jej jeden hňup - Goran doma bude určite stačiť... - Neviditeľný.)

* Blue Eye Rixi a Chantal - Chodím na SPŠD. Oči modré ako nebo. P.S.: Už nemám kde písať.

* Ja Neznáma Ivovi - Myslím, že sa na to asi nehodím (do tvojho "ideálneho" sna). Čo keby si sa trochu posnažil a zistil, kto som. P.S.: 4. februára - hľadaj!? Snaž sa, čakám.

* Willie Osamelej - Nevadí! Mám 16 (180, keď si taká osamelá, tak sa možno (určite) môžeme (musíme) stretnúť. Napíš niečo o sebe. O.k.?

* Aida Gabimu - Ahoj, Gabi. Sorry, že odpisujem až teraz. Ako sa máš? Info o mne - mám 16 rokov, modré oči, hnedé vlasy, výška 166 cm. Akému športu sa venuješ? Odpíš, čakám.

* Jano 674 Osamelej - Chodím na SPŠ stavebnú a ty? Keď (nevedeli sme rozlúštiť - pozn. red.) môžeme sa stretnúť 18. 2. 2000 pred redakciou Korzára o 13.00 hod. Znamenie noviny. P.S.: Odpíš.

* Kvik Osamelej - Nie si až taká osamelá, veď máš dobrých priateľov a frajer príde časom. (Prinajhošom aj trolejbusom... - Neviditeľný.)

* Maťo pre Monicu - Budeš samôcť ukázať zajtra? Podľa možnosti sa ozvi... P.S.: Osem Osem.

* Milady (17) Neviditeľnému - Nemám až také tmavé vlasy ako Milady, ale mám ich dlhšie ako ona. Páči sa ti ešte niečo? (Mne to úplne stačí, dôjdi sem niekedy a hodíme reč - Neviditeľný. Tmavé pivo a jeho pekný obrovský dom - Maxx.)

* Rišo Anjelikovi - On je minulosť, ktorá bolí, ja som prítomnosť, ktorá ťa ľúbi. P.S.: Kika, ja ju veľmi ľúbim!

* Myška pre Jony By - Čau! Tak ako sa máš? Napíš niečo o sebe. Vek, škola ...

* Timi a Nike Erji II - Ešte stále to nechápeš?! Si nula! Sme tu predsa my!! Inak pozeraj v telke VC Maďarska 13. 8. 2000, potom môžeš akurát tak obchytkávať televízor! Ak nás v TV uvidíš pri monopostoch, zagratuluj nám! Pozdravujeme Mery, Smejka I., Jahôdku, Abby a Lekvárika. (Čo budete robiť pri tých monopostoch? Imitovať benzín? - dve otázky Neviditeľného.)

* Didi Zamilovanému - Super nápad. Súhlasí 7. 2. 2000 o 17:00 pred Betty Barclay (Marini). Budem mať tmavomodrú bundu a malý farebný háčkovaný vak. Som pomerne vysoká a mám dlhé hnedé vlasy. Dúfam, že ti termín pasuje. (Pre budúcnosť vás poprosím, aby ste si za miesto stretnutí vyberali radšej také miesta, kde nehrozí skrytá reklama ako v prípade B.B. - Neviditeľný.)

* Fero 1. Mayce - Nazdar, už aj ty si tu? Super, tak ťa pekne vítam. 2. Maxxovi - Dík za kazetu. Zaujímalo by ma, ako si ma spoznal. (Vari podľa hlasu, alebo vidno cez kameru na druhú, keď už si taká veľká TV hviezda. Zdravím celú 19 absoluth, Katku, Betku a hlavne 3.C SPŠ Šaca (skoro celú). (Ferko, až tak veľa Ferov mi haluze neposiela, takže som si tipol a príjemne som sa prekvapil. Ďakuj Krehkej, ona nás dotiahla do telky - Maxx.)

* Jaydee a Feri Levici a Cice - Ďakujeme. Áno sme z KE (KVP). Sme asi 177 cm vysokí, obaja máme čierne vlasy. Nie sme nejakí extra šraci. Sme celkom normálni a teraz niečo o vás. (To, že nie ste nič extra som si všimol podľa pravopisu. Polepšite sa - Neviditeľný.)

* S.X.M. (JA-ON) - 1. Snoop & Maxx - Máte dobré postrehy ohľadom žien! 2. Maličkému ch. - Počuj, nič v zlom, ale tú iniciálku ch. mal prvý obyčajný ch. P.S.: Prajem Sise a obyčajnému ch. veľa šťastia. (Sú to žiaľ iba postrehy. Inak sme nevinní ako ľalie - Maxx & Snoop. Tak tomu neveria ani oni sami - Neviditeľný.)

* Temža Water Jurovi O. z Košíc - Veľmi som ťa mala rada a neskôr hrozne sklamala.

* Temža Water Ivetke P. z Budimíra - Si super baba. Dlho si sa neozvala. Kde sa flákaš? Ozvi sa.

* Temža Water Haby, Peťovi, Meri z Družstevnej pri Hornáde - Dlho sme sa nevideli. Kedy sa to uskutoční? Odpíšte. (Milá Temža, konečne si sa dočkala uverejnenie svojich odkazov. Ináč takto pekne zapečatené nám ich už dlho niekto neposlal - Neviditeľný.)

* Joe a Roy nežnej levici a dravej Cici - Máme 180 cm. Sme z Terasy. Počúvame všetko moderné. Radi chodíme na chatu. V piatok sa zdržiavame v Jalta Pube. Ak sa chcete stretnúť, napíšte miesto, čas, deň stretnutia. Zn.: Len vážne.

* Towdie - kosicepost.sk pre Nei. Pingu, blondín - Pingu, počul som, že ti od tej zimy zamrzol karamel na hlave. Je to pravda???

* I.B Pingu pre Žabku - Príď zajtra, ty vieš kde, príď vtedy, ty vieš kedy. Budem robiť niečo, ty vieš čo.

* Gangster Zoli ostrihanému I.B - Možno vyzeráš lepšie ostrihaný, ale aj tak máš v hlave dosť čokolády na to, aby si mohol robiť srandy. P.S.: Odkaz iba pre teba. Gangster Zoli is a cartel.

* Kroat z 3.T Erike z 2.AS - Čau! Ak nemáš partnera na ples môžeme ísť spolu ak chceš. Páčiš sa mi a máš super postavu. Možno sa ti zapáčim a zaľúbiš sa do mňa. Ja som už zaľúbený do teba. Tequiero.

* Gangster Zoli Virusovi H2SO - Čau Vírus. Ten vzorec na vodíkovu bombu je slabý. Treba tam pridať 2 kg semtexu a liter kyseliny sírovej. Tie akumulátory by mali stačiť na odpálenie.

* Temža Water Ivanke a Lucinke z Lemešian - Tak ako kočky? Lucka, ako sa máš? Lucka, držím ti palce s Marekom! Čaute. Odpíš.

* Cody + C22 Števovi - Všetko naj .. k tvojim meninám. Nejakú 13-tku ti už snáď zoženieme. (Jeden Maxxov kamrát mal minule sen o istej trinástke. Ale to sem asi nepatrí... - Neviditeľný.)

* Andy Cole Stanovi, ktorý bude mať 19.februára 19 rokov Je to celkom dobrý chlapec, takže dievčatá nestrácajte čas, býva na KVP.

* Diesel Holkám 16-17 - Mám 17 a hľadám niekoho, s kým by som si len tak písal.

* Nezmámy dvom neznámym - Ak ste boli 24.1 o 14:00 hod. v podchode na autobusovej stanici, odpíšte. (Myslím, že skôr pôjdeš na budúci týždeň do Vladivostoku ako ti oni dvaja odpíšu... - Neviditeľný.)

* M. Ďuďa Maxxovi a Neviditeľnému - Ťahák je naj super časopis pre nás mladých a na Hlavu je bomba rubrika, veľmi sa mi to páči. (To my dobre vieme, a preto tu už dlho nebudeme - Neviditeľný. Ďakujem, ale v Ťaháku je kopec talentovaných ľudí, ktorí píšu lepšie ako ja - Maxx.)

* OJX a OJY 2 karamelkám - Máme na vás veľkú chuť. Ak máte záujem, napíšte niečo o sebe! P.S.: 100% vážne.

* DJ Soap Jogurtíku - Ak máš rada husté reči, tak si môžeme nejaké písať. Odpíš svoj názor!!

* Chili 4 pre Aďu - Sex, kde, kedy, ako. P.S.: Vážne?

* Chili 4 pre Havro - Pozdrav Evu, nemôžem spať.

* Dvaja čertíci (16) dvom čerticiam - Fakt, my žiadne čertice ešte nepoznáme a okrem toho sme osamelí. Napíšte o sebe viac! Čau.

* Herkules Maxxovi - Máš dzivé keci, len nie sú k veci. P.S.: VSAHS. (Tohto odhalenia som sa bál, tak to radšej nikomu nehovor. Ostatní si myslia, že som strašne seriózny - Maxx.)

* Linda (14) všetkým chalanom - Chalani sú pre mňa vzduch, ale bez vzduchu sa nedá žiť. Tak sa ozvite! P.S.: Zdravím Vilmu. (Konečne napísala nejaká čaja niečo pekné o nás, nižších formách života - Neviditeľný.)

* Superman Flash-ovi a C.J-ovi - Načo vám treba dievčatá, skočte do jedného nemenovaného podniku a zabavíte sa ako nikdy! (Myslíš do VSŽ Košice? - otázka Neviditeľného.)

* M. Ďuďa pre Žrebca - Dúfam, že nie si taký, ako ostatné kone, že rád kopeš. Inak ti, ako napísal Maxx,rýchle prídeme na kobylku.

* Keith Flinth Lucy "D" - Mojko, milujem ťa a nech si hovorí kto chce, čo chce. P.S.: Neviditeľný a Maxx - Adios amigos. (Ešte nie je koniec. Zatiaľ a plus mínus en týždňov - Neviditeľný & Maxx.)

* Katka B. Judymu D. - Si muž, ktorého zbožňujem a zo srdca milujem.

* Čertíci Čerticiam - Chcete sa zoznámiť? Súhlasíme.

* Niekto Maxxovi - Nesnaž sa byť až taký vtipný aj tak sa z toho nikto nesmeje. (Keby som sa snažil, mnohí by sa smiali a to predsa nechceme - Maxx.)

* DJ Soap Schefanschokovi - Okrem toho, že posilňuješ, nikdy nebudeš taký naposilovaný ako ja! P.S.: Plastika ti nepomôže!

* Adrián (16) Vilme (14) - Som z Terasy. Momentálne som chorý, láskou sklamaný. Hľadám dievča, ktoré mi bude verné a v ťažkých chvíľach života ma len tak neopustí. Dúfam, že nám to výjde. Napíš niečo bližšie o sebe. Zatiaľ čau. Odpíš!

* Rockerka Arsh s Rockie Rockerom - Nenájdu sa dvaja, traja čo s nami budú v partii? P.S.: Rockie, odpíš.

* Chili 4 Adi - Čo vlastne odo mňa cheš. Ak nič, myslel som to vážne. Ten odkaz!

* Čert s chvostom dvom osamelým čerticiam - Čertice nepoznám, ale poznám čertov. Tak odpíšte a zájdeme do nášho pekla.

* Vysoký mojej mačičke - Ja som si nenavymýšľal, ale ak to vyzeralo, že už ma máš dosť. Veľmi ťa milujem a mám chuť rozkričať to celému svetu. Ale asi to je jedno, keď točíš so mnou.

* DJ Soap Slniečku - Ak máš teplé objatie a nielen to, môžeme to vyskúšať. Odpíš!

* Kuko H. redaktorom a dopisovateľom Odkazov - Čo keby sme si dohodli stretnutie "nás" všetkých? A ešte Umbrovi Rebelovi: Mne nikto písať nebude. (Je to možné, keď nájdeme nejaký vhodný termín, dáme vám vedieť. Ale nieže to dopadne ako minule, lebo potom už nikdy žiadne stretnutie prisámveru nebude - Neviditeľný. Už sme ho raz mali - Maxx.)

* A. I. B Kukovi H. - Snáď nechceš, aby som ti rozpísal celé geografické zloženie Zeme preto stručne. Zem sa skladá z voza. Tí, ktorí nechápu nech si pozrú záznam zo stužkovej slávnosti triedy 4.T na SOU Hutníckom Šaca. Zdravím neznámu skupinu aj s R.J.K.

* Laďo holkám - Hľadám sympatické dievča. Ozvite sa na KVP, Cottbuská 22.

* Dvaja Čerti čerticiam - Chvosty máme vyrastené! Zn. Z pekla bude nebo.

* Xena Herkulesovi - Napíš dačo o sebe. Herkules - to mi nehovorí veľa, hoci mám istú predstavu.

* Cody všetkým 13-kam - Ak máte záujem o 13-ročného vtipného blonďáka s modrými očami a ste z KVP, ozvite sa. Zn. Števo.

* Hárvi pre Chilli 4 - Rozdiel je ten, že ja milujem a ty nie. (Andreu)

* Lucy "D" Keithovi - Ako ti je dobre, že nechodíš do školy. Ľúbim ťa. P.S.: Mládež, aké bolo vysvečko! (Ďakujem za opýtanie, našťastie sa ma to už netýka. Ale keď si dobre spomínam, na poslednom polročnom 'výsvečku' som mal svoju stabilnú trojku z fyziky. Chémiu sme už našťastie v 4. ročníku nemali, takže môj večný a väčšinou víťazný boj medzi trojkou a štvorkou sa už nekonal - Neviditeľný.)

* Cody partii z C22 - Zdravím Ruda, Joža, Tomáša, Števa, Dušana, Laďa, Ľudu, Martinu, Andreja, Mira a Marcela.

* DJ Bobo pre DJ Pipi - Už sa teším na leto. Pôjdeme na Bukovec. Ha, ha, ha.

* Scottica pre Maxxa - Nič si z toho nerob, veď Monika možno ani nevie hrať "baskiš", tak preto to asi s tým košom nevyšlo. P.S.: Škoda, že som skôr nevedela, že máš také pekné oči - som zaťažená na modrú farbu. Dúfam, že nebude žiarliť môj Desperado. (Milá Scottica, moje oči sú podobne ako moja nálada farebne premenlivé. Poznám však miesta, kde vraj vyzerajú celkom azúrovo. Škoda, že som nevedel, že máš rada modré oči - Maxx.)

* Zvedavá Maxxovi - Zaujal si ma svojím ostrovtipom. Som zvedavá, či by si bol taký brilantný aj pri osobnom stretnutí. (No, neviem, neviem. Ani na papieri nie som veľmi presvedčivý. Záleží od toho, nakoľko si zvedavá a nakoľko som ja ženatý - Maxx.)

* Scottica pre Desperada - Vďakabohu, že som ťa vtedy na tom parkete neposlala do múky (polohrubej). Vieš, že som ťa v minulom nazvala drobček - takže drobček, veľmi ťa ľubkám. P.S.: pre Maxxa: Vieš, musela som si to vyžehliť. (Viem - Maxx.)

* A. I. B. pre Skins Renes - Zabudni na to, že všetko, čo je zlé, je čierne, a čo je čierne je zlé. Pozri sa na nás, sme bieli a predsa zlí. P. S.: Týmto vyzývam všetkých mladých, aby zvečnili svoj odkaz na rasizmus a pod. Zdravím známy kolektív + Kuka 11.

* B. I. B. študentom a profákom - Gratulujem všetkým, ktorí neprepadli na polrok. Zdravím všetkých profesorov, hlavne tých, ktorí ma neučia.

* Anonym X. 2 Karamelkám - Chuť? Na čo? Možnože mám. Na vás mám určite, ak ste sladké.

* Rockerka Arsh pre Rockie - Mám 16, som z KE. Koho rada počúvaš? Ja Marilyn Manson, U2, Foo fighters. P. S.: Rockeri píšte.

* Hárvi Kefovi - Čiň sa, veď môžeš. Je to na tebe a nie na mne a Domine.

* Hárvi Dávidovi - Zabudneš na Gabu a u Kepu to roztočíme!!!

* Lucia Maji a Dane - Ja sa na vás tak veľmi hnevám, že už ani viac nemôžem. Tento víkend nie som doma, ale čakám, že sa mi ozvete potom. Dúfam, že máte aj adekvátne vysvetlenie.

* Lucy "D" Pel - Keď môžeš, tak mi brnkni až okolo pol deviatej. P.S.: Flora, ako sa máš?

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky
 2. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
 3. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
 4. Prehľad a automatizácia
 5. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
 6. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete
 7. Kde u nás kúpite domácke potraviny
 8. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo
 1. Shell: So znižovaním emisií to myslíme vážne
 2. Sezóna slovenského ovocia je v plnom prúde
 3. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
 4. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
 5. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky
 6. Prehľad a automatizácia
 7. Dopyt v Bratislave mierne klesol, ceny však stále rástli
 8. Šéf PLANEO: Budúcnosť obchodu je v službách
 1. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 10 858
 2. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky 10 709
 3. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 10 663
 4. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur 6 614
 5. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku 5 811
 6. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 5 027
 7. Kde u nás kúpite domácke potraviny 3 676
 8. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila 3 039

Blogy SME

 1. Ján Škerko: Ranený ruský medveď najprv mrmlal, potom fučal a teraz už reve
 2. Jano Kováčik: Ako vyhlásenie Pralesov skomplikovalo situáciu turistom
 3. Ingrid Tkáčiková: Keď sa premiér Heger možno raz konečne odcyklí, bude už pre všetkých neskoro
 4. Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR: Keď hlava funguje, ale telo odchádza
 5. Aleš Tvrdý: Cestovanie vlakom 2
 6. Miroslav Sopko: List učiteľovi od "toho dieťaťa"
 7. Erika Kladna: Australský outback
 8. Ján Valchár: Prvý krok k denacifikácii Krymu!
 1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 128 407
 2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 22 880
 3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 11 499
 4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 10 543
 5. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 7 094
 6. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 4 543
 7. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 3 510
 8. Věra Tepličková: Chcete osviežiť váš imunitný systém? Prihláste sa na 4. dávku 2 748
 1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
 3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
 4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
 5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
 6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
 7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
 8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Ján Škerko: Ranený ruský medveď najprv mrmlal, potom fučal a teraz už reve
 2. Jano Kováčik: Ako vyhlásenie Pralesov skomplikovalo situáciu turistom
 3. Ingrid Tkáčiková: Keď sa premiér Heger možno raz konečne odcyklí, bude už pre všetkých neskoro
 4. Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR: Keď hlava funguje, ale telo odchádza
 5. Aleš Tvrdý: Cestovanie vlakom 2
 6. Miroslav Sopko: List učiteľovi od "toho dieťaťa"
 7. Erika Kladna: Australský outback
 8. Ján Valchár: Prvý krok k denacifikácii Krymu!
 1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 128 407
 2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 22 880
 3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 11 499
 4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 10 543
 5. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 7 094
 6. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 4 543
 7. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 3 510
 8. Věra Tepličková: Chcete osviežiť váš imunitný systém? Prihláste sa na 4. dávku 2 748
 1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
 3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
 4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
 5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
 6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
 7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
 8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala

Už ste čítali?

SME.sk Minúta Najčítanejšie
SkryťZatvoriť reklamu