Korzár logo Korzár
Utorok, 15. jún, 2021 | Meniny má VítKrížovkyKrížovky

ODKAZY

* Neviditeľný čitateľom - Som rád, že ste sa po mojom minulotýždňovom varovaní polepšili a urobili ste nám tak všetkým radosť. Keďže moja vyše

dvojročná misia v tomto denníku sa chýli ku koncu, oznamujem vám, že sa zrejme naposledy stretneme nabudúci týždeň. Potom si odo mňa už navždy oddýchnu nielen moji podriadení v Ťaháku, ale asi aj vy. Netešte sa však ešte, lebo stále je teoreticky možné, že ak sa mi podarí vyriešiť problémov s komentovaním vašich odkazov cez môj e-mail v novom zamestnaní, tak by sme sa občas ešte na týchto stránkach mohli stretávať. Ešte raz škoda, že to muselo takto dopadnúť...

* Neviditeľný Flóre - Díky za list, potešil ma. Som rád, že ti Odkazy spestrujú všedné dni dlhého týždňa, a dúfam, že ešte dlho aj budú. K tvojmu problému len toľko. Ospravedlňujeme sa, že ti naše prepisovateľky Odkazov mierne pozmenili text, no pri približne 250 riadkov týždenne sa môžu občas pomýliť. Ako bolestné sa stav u nás vo štvrtok medzi 15.00 - 16.00 hod. a dostaneš 10 kupónov na Odkazy. Ak vtedy nemôžeš, zavolaj mi v ten deň na t.č. 670 95 60 a dohodneme sa inak. Ak budú mať spolužiaci ešte nejaké impertinentné otázky, ber ich s humorom. Ozaj, ako sa má chlapík? A takto mal správne vyzerať tvoj odkaz:

* Flóra Lucy D - Ahoj Lucia! Po párdňovom bojovaní s chrípkou sa mám celkom dobre. (Teda s chrípkou, nie s chlapíkom - pre Flóriných spolužiakov Neviditeľný.)

* Meg Herculovi - Tebe očividne nevadí ani to, že ti niekto sedí na kábli. Chceš si len písať? Vari sa bojíš osobného kontaktu?

* Paldo devám 15-18c - Ak sa chceš zoznámiť z 99% gentlemanom, tak odpíš. P.S.: Čakám na tvoj odkaz.

* Echo Kille - Kam chodíš do školy? Opíš sa mi trochu. Potom sa ma pýtaj ty. P.S.: Pozdravujem Mariku.

* Morpheuss (17) holkám - Som sám a nemám si s kým písať. Prosím holky, odpíšte. Strašne sa nudím, dúfam, že mi odpíšete. Čau.

* Pravý káčer Slzičke - Som rád, že aspoň niekomu som chýbal. Chodím na dopravné. Kto je Kučierka? môj Valentín bol o ničom, keď som ho nemohol stráviť s tebou. Trochu neskoro pekný Valentín. (Kučierka je jedna z najinteligentnejších a najkrajších členiek redakcie Ťaháka a môžeš sa s ňou stretnúť každý druhý týždeň v Pátračke - Neviditeľný.)

* Pravý káčer Slzičke - Chcel by som s tebou stráviť mládi. Pekný Valentín. Dúfam, že si ho prežila v pohode. Ahoj Mojko.

* Jano (27) Dajane - Som rád, že si na mňa nezabudla. Ak budeš mať čas, ozvi sa mi. Dohodneme si stretnutie. (Janko, chválim ťa za písmo, je priam ukážkové - pozn. Lienky)

* Zamestnanec Geódezie a.s. B.... - Podvodník, zlodej, tunelár, aby si sa v pekle smažil, hajzel. (Sorry, zamestnanec, ale tie tri bodky namiesto mena som musel dať kvôli ochrane osobnosti - Neviditeľný.)

* Rey a Eimi pre Robinsona - Vyriešime to jednoducho pohľadaj si na ostrove nejakého Piatka a napíšte niečo o sebe!

* Nyx A.I.B. - Na začiatok len 2 otázky. Aký si starý? Na akú školu chodíš? Ďalší prípadný kontakt závisí od odpovede. (No svoj vek odhadujem niekde medzi novorodencom a čiernym uhlím - Neviditeľný.)

* Akreditačná komisia pre B.I.B. - Ako si máme predstaviť pästný súboj s kordmi a koltmi?

* Pokušiteľ Provokatérke - Provokuješ? Som zvedavý, kto ne/odolá. Ľúbim ťa. I want everything - but in your hearth. (Vďaka)

* Bu-bu-bu Timimu - Závidiš Erji II? Aj ty si zaľúbený do Miku a bojíš sa konkurencie? Si v poriadku?

* Kuko H. Dieselovi - Prečo si neodpísal Snehulienke? Nepáči sa ti? Pozdravujem Mikuho, Aďu, Gabu, A.I.B, Ryk, Ojgiho...

* Dve čertice Pre P.R. - Istá vec, že váhaš? Tak ako sa dohodneme? Dáme si stretko? Napíšte deň a čas. Čafte! (P.R.? Tak to mi pripomína nášho spoločného známeho Petra R. - Neviditeľný.)

* Zamestnanec a.s. Geodézia B... - Okradol si nás, ale hlavne naše deti. Hanbite sa zlodeji B+B+B. (Váš odkaz odovzdám kolegyni, ktorá sa venuje podnikovej sfére - Neviditeľný.)

* Killa Blue Eye - TLC ani nie, radšej si pustím Missy Elliott, Wu - tang, Cypress Hill, Onyx, 2 Pac.. Hip hop don't stop. Zdravím ťa.

* Snehulienka Neviditeľnému - Tie arašidy mám Maxxovi poslať e-mailom? Pozdravujem moju lásku Diesela, Kuka H. a iných ... (Skús radšej faxom do firmy, lebo pán zánovný riaditeľ má teraz toľko povinností, že sa k e-mailu zatiaľ nedostal - Neviditeľný.)

* Princezná A.I.B. - Myslím, že je mnoho ľudí, medzi nami, ktorí potrebujú niekoho, s kým by trávili čas, mohli sa posťažovať, porozprávať. Komplimenty sú nádherná vec, ale len pokiaľ sa myslia vážnem a nie preto, aby si z toho druhého uťahovali. Ak chceš, odpíš! A niečo o sebe.

* Aťka U. Lucii M. - Nebuď taká zvedavá, lebo budeš už ako tá odporná vtierka. P.S.: Prečo ma stále (občas) klameš?

* Bobrik Jogurtíku - Mám sexi riťku, keď ju chceš vyskúšať, stačí povedať. (Ho-ho-hó. Tak to je slovo do bitky, pardón upratovania... - Neviditeľný.)

* Dve tigrice dvom krotiteľom - Hľadáme dvoch extravagantných chalanov s bujnou fantáziou. (Skúste v cirkuse - Neviditeľný.)

* Pepsi a Sprite Cole a Fante - My si chceme písať so super babami. P.S.: Ale či vy ste super baby. (Pozor na tvrdky - pozn. lienky)

* Pomaranč Citróniku - Ja si verím. Som maturant, mám rád hudbu, teplé počasie a šport. P.S.: Stretnutie?

* Chilli Prorokovi - Dievča máš odvahu, tak isto aj príležitosť, tak kde je problém?

* Leizer pre Britney z C24 - Vaša ulica je nejaká bujná, nie? Poznáš Codyho? Ako si prišla k tej prezývke? (Sexica) (Asi si nechala zväčšiť objem hrudného koša ako jej idol - Neviditeľný.)

* Leizer pre Fifi - Poznám dvoch šrácov, ktorí hľadajú holku. Jeden je Flash a druhý CJ, ozvi sa im...

* Leizer Čerešničke a Jahôdke - Na také baby čakajú aj moji kámoši. Ozvite sa! Zn: Spoznať nespoznané. (Z čerešničiek a jahôdok by mohlo byť celkm chutnučké bowle. Mňam - Neviditeľný.)

* Kajka Zuzči - Teš sa na výlet. P.S.: Poriadne to tam roztočíme.

* Ora B Alici K. - Sorry, ale k tebe už nič necítim. Boal to Jarova chyba.

* JD Frenkymu - Budú noci, kedy nebudeš vedieť zaspať a výjsť von. Mám rád tvoj hrdzavý úsmev.

* DJ Flex Darine - 1. Si iba konvalinka, spýtaj sa mamy. 2. Pozdravujem celú 9.C a Myslavu. 3. Furby si pes. (Ja by som na tvojom mieste radšej pozdravil celú Furču... - Neviditeľný.)

* Flash všetkým - Pozdravujem vás, triedu 9.A, 9.C a aj triedu 2Fxxx, osobne pzdravujem Fifi.

* Jadranka Slniečku - Kedy už konečne pôjdeme na tú sľúbenú Kamčatku?

* Maja a Zuza Monice a Šmolkovi - Držíme vám palce, nech vám to vydrí ešte ďalších ... storočí.

* Rak Maxxovi - Napísali sme ti a potom vyšli tie hnusné noviny. Ty odchádzaš? Slzy tiekli prúdom, ale inak sa máme fajn. Zdravíme manželku a ľúbime ťa 14.2 2000. (Milý Rak, noviny sú buď pozitívne alebo negatívne. Všetko dobré sa zvykne skončiť ešte skôr ako si na to zvykneš. Tak to bolo aj v Maxxovom prípade - Neviditeľný.)

* Orab a CJ Leizerovi - Musíme ísť za Frenkim, lebi mu treba dohovoriť.

* Žuža Maxxovi - Máš husté reči, radšej ich schlaď do mrazničky a vieš čo, schlaď aj seba!!!! (Och, keby inteligencia kvitla? - povzdych Nevidteľného.)

* Jelka - Evča jelke - Lenči - Kto to tu kričí? No predsa naša funniest. je vždy nespokojná! Namiesto fyziny píše kraviny! to píšem ja! Nie som žiadný básnik, ale ... R.A.K.

* Kosťa - Pozdravujem celú 1.C na NŠ Potravinárskom. P.S.: Majte sa fajn.

* C.J. Čerešničke a Jahôdke - Ja som jeden z Leizerových kámošov. Takže ozvite sa mne.

* Leizer Cole a Fante - Mám rád, keď mi steká tento chladený nápoj dole hrdlom. Ozvite sa. Čau.

* Leizer tým, čo ma poznajú - zábava začína, preto s avšetci schopme. Čaute: Flex, Flash, C.J., Capi, Burst, Furby, Filka, Anež a Vlaďa F.

* Šimo Maxxovi, Jel'sa 1. Kopke zdravím vás, dúfam, že sa máte fajn! Maxx, aby ti to rýchlo zbehlo, nech si späť! Tvoj ksichtík chýbal na porade. Poznámku. (Tá nebude - Neviditeľný.)

* Lovely R.Y.K. - Chcela som ť apotešiť, tak odpisujem. neboj sa, ONA sa nájde... P.S.: Maj sa krásne.

* Jelky 1. Kopke - Chceš byť v R.A.K. -u, nemáš šancu, kým si gay neváhaj a zmeň orientáciu. Si len prvý, alebo si jednotka? A ak jednotka, tak v čom? R.A.K.

* Čupsinka pre Chantal - Kedy sa vyberieme do Neba? V pravý čas a správnu chvíľu. Mám pocit, že čaká už len na nás. No nie?

* Kosťa Janke - Si moja super kámoška. Si jednoducho jednička.

* Kuko H. všetkým Evkám - Ktorá ma pozná, nech odpíše (hlavne E.J.). Veď ty vieš, kto z internátu. (Jožova sesternica)

* hol.ka4post.sk všetkým - Hrozne sa nudím a je mi smutno. Napíšte mi niečo.

* C.J. pre Fifi - Chcel by som vedieť, aké máš oči a vlasy? P.S.: Diky Leizerovi.

* Ovca Chillimu - Rád si robíš z dievčat srandu, čo ty chlípnik jeden a menej telefonuj!!!!

* Zuzča a Kajka Peti - Rýchlo sa uzdrav, chýba nám ďalšia múdra hlava.

* Iveta - Sunkáčik Števko - Smejko - Krásne je priateľstvo, keď sa v lásku spojí, ešte krajšie, keď sa nerozdvojí. Ľúbim ťa.

* Lucia Ondrejovi - Veľmi mi chýbaš. Prosím ťa, ozvi sa alebo príď na KVP za mnou.

* Hviezdička Ferovi - Som dievča, ktoré hľadáš.

* Samotár (19) tej pravej - Ak si myslíš, že si tá pravá, tak sa ozvi. Čakám len na tvoj odkaz.

* Fabo Tarzanovi a Chrum - chrum - To myslíte vážne (s hladovkou)?! P.S.: 21, 29.

* Samo Lucii M. - Si naj... Dúfam, že aj ňou ostaneš. Daj mi nejakú fotečku. A mám jednu otázku. Mám nejakú šancu? Nikdy nehovor nikdy. Trpezlivosť... prináša.

* Samo všetkým slečnám - Ak máte záujem o diabla z Manchesteru, tak odpíšte. (Váš David Beckam - Neviditeľný.)

* Ovca pre Mončiči - Ľúbim ťa ako nikto, nikdy, nikde predtým Pozdravujem všetky pritaeľky. P.S.: Zuzku.

* Diesel pre Killu, Ružu, Chantal, Suzi - Život je plný pekvapení, že? Preto som sa rozhodol flirtovať (dopisovať) s vami všetkými. A čo vy?

* M dievča Dnovi - Prosím ťa, čo znamená to "M" pre slovom dievča?

* 3bit Bosorke - Neboj sa, nikto ťa nepredbehol. Bol som trochu mimo. Ako sa máš? Trochu neskoro - pekný Valentín.

* Dievča Echovi - Ak stihneš, príď v piatok o 15.30 pred divadlo. Čau.

* I.B. Pingu pre Žabku - To počasie sa úplne zbláznilo. Nie je ti zima? Ak hej, príď. Vieš kde a ja ťa zohrejem. Veď trením vzniká teplo. (A nielen teplo... - Neviditeľný.)

* Starý Korzár Ťaháku - Poraď, kde nájdem podnik s muzikou 60-80 rokov. Existuje? (Skús ísť do Londýna... Nemôžem ti to prezradiť, lebo by to bola reklama. V doslovnom preklade sa to volá írska krčma a v štvrtok po ôsmej večer sa ti tam na 'dídžine' naplnia tvoje očakávania - Neviditeľný.)

* Lucy D Keithovi - Všetko najlepšie k tvojim narodkám. P.S.: Nebuď smutný, že starneš.

* MKB Dušanovi - Máš už kazetu? (27.11.99) Ano? Super. Nie? Bitka. P.S.: Odkedy používam kosmodisk, chodím si sama nakúpiť.

* Keith Flinth Lucy D - Na diske bolo tiež veľmi super! Ľúbim ťa nadovšetko.

* Žuža Jogurtíkovi - Chcem, aby ti to s Evčom vyšlo, a aby si už bola konečne šťastná!!! Mám ťa rada!!

* Keith Flint - Pozdravujem Lucy D, Floru, Pel, Pištu, Stanu a Maťu - vy dve, všetko naj.

* Killa (b.K.) pre Gogo - G. K. - Andílku! Ja na tom odkaze pracujem už dosť dlho, no ty stále nič. Ale odpúšťam ti, viem, že musíš cvičiť.

* Keith Flinth Kekovi - Keko, dík za odkazy a aj za račňu. Maj sa ožran.

* Žuža Palimu z Mieru - Chcem, aby si vedel, že ťa mám stále rada. Hej a dúfam, že si prežil pekne Valentína.

* Pomaranč Citróniku - Ja si verím, mám 17 1/2, mám rád dobrú hudbu a šport. Pred týždňom mi odkaz nevyšiel. P.S.: Stretnutie?

* Chilli Ovci - V piatok na paši, dones žinčicu, dones aj ovečky, cicušky.

* Jadranka Jogurtíku - Ďakujem ti, že si ma dala pozdraviť. Teraz pozdravujem ja teba. Si super kámoška.

* Kamila Romanovi - Na Valentína milému, aby bolo dobre mu. Ľúbim ťa Romi.

* Kurcka, Nika Roy a Joe - Radi by sme sa s vami stretli v Jalte, doneste aj kámošov! Láska môže byť taká nádherná.

* Bobrik pre Jogurtík - Si fajn kámoška, rád by som ťa ochutnal. P.S.: Posielam ti nízko kalorickú pusinku. Tvoj Bobrík.

* Vlado Drábik Mire Lenártovej - Chýbaš mi, príď za mnou na Belú, uvidíš tam premiéru. Tvoj Vlado.

* Ťuťo Jony, Toudy Bzučovi - Prepáč mi,alebo nám tu kresbu na skrinke.

* MKB Dušanovi (-čovi - Ahóóój!) Akože sa máš? Pozdrav ocka, a nech ti dá tú vec, ktorú ti zhabal. Veď vieš. Nezabudni sa ozvať.

* Moňo 17 pre Karamelky - Keď ste pekné, srandovné, ukecané, modrooké luneťáčky, píšte mi.

* Kissa a T - Boss pre šracov z KVP - Napíšte niečo viac o sebe, napríklad vek a podobne.

* Neznámy (Samo) Zuzke K. Len toľko: Škoda, že... A ešte i ten, čo ťa dostane bude naj...

* Buro a Rajpyka Fekymu - Čau Limpopo! Kde je zošit? P.S.: KNZ T ZFA MMAVTŽDU...

* Evča Ferovi - Buď taký dobrý a skús sa opísať. Zatiaľ si nič neplánuj. Čau.

* Stano Burovi - Fabo tu nebol, aj tak ťa mám rád. Navždy spolu?

* Funnist a C Maxxovi - Ešte nikdy si nám nenapísal svoju vtipnú poznámku. Nestojíme ti za to ty jeden Maxxisko? Tak neváhaj a vyhraj. Tvoj R.A.K. (Možno nenapísal a asi tak skoro už nenapíše. Žiaľ pracovné povinnosti ho zaviali na druhý koniec tejto zvrchovanej republiky, takže sa s tým môžete rozlúčiť - Neviditeľný.)

* Anonym Zuzke (Margaretke) - Ukáž sa niekedy na ihrisku. Tarzana vyhodíme.

* Anonym Zuzke s margarétkami - Si zo dňa na deň krajšia. Dal by som si možno povedať.

* Harley Davidson Maxxovi - Kámo bol si a budeš dzivý. Díky, že si na mňa nezabudol a dal si ma pozdraviť. Maj sa a užívaj si život. (Keby si vedel, ako si ho v posledných dňoch užíva, tak mu normálne začneš závidieť... - Neviditeľný.)

* Feky Linde - Dúfam, že ma nesklameš. Snáď som si ťa nepomýlil s Vilmou. Pekný deň. (To by ti Barnie asi neodpustil - Neviditeľný.)

* Feky Linde - No, kedy sa stretneme? P.S.: Dúfam, že čoskoro.

* Kika 15 Flashovi a CJ - ovi - Mám veľké srdiečko, modré oči a sklony ku crazy nálade. PS: Dúfam, že sa ozvete! Čakám.

* Sissi Slashovi a Okimu - Mám 15 modré oči a chuť spoznať anjela, ktorý vychutnáva život aj napriek prekážkam. PS: Odpíšte.

* Jana Lucii (AHA) - Nebuď smutná, že ti to s Peťom nevyšlo. Veď prídu Ďalší. Pozdravujem BA na ZŠČ.

* Marienka a Nedobytná Uchovi - Kožené nohavičky a bičík a tjú... (Baci - Baci) (Ruf mich an - Maxx & Neviditeľný.)

* Leizer redakcii - Dúfam, že na odkazy už nevystačí jedna strana. Je to výborné! (Vystačí, lebo nabudúce ti nechám už len dva Odkazy, ako som to minule všetkým sľúbil... - Neviditeľný.)

* Majka a Zuzka Fabovi - Najkrajší pod slnkom! GIN WITH TONIC...

* Buro a Rajpika Microvi - Čírou náhodou sme si na teba spomenuli. Či si mi afe s...!

* Keith Flint Lucy "D" - V kine bolo super. Valentín už bol. Aj tak ťa ľúbim! BTBW.

* Ucho Svištíkovi - Ďakujem za pekný Valentín. Dnes si ho zopakujeme keď chceš. Ľúbim ťa.

* Ucho Erike Viere. Do leta musíte zabrať, aby ste schudli. P.S.: 21, 29. (To sa nedá)

* DJ Hurahy Gangstrovi Zolimu - Nebuď veľký frajer, nepi v drinku sódu, ale radšej pivo, nepodvádzaj Denisu. Pozdravujem Tequilu, Haroša, Barmana, Janu.

* Zvedavá Maxxovi - Zaujímam sa o tvoj mozog a nie o tvoj stav. Čo vravíš na jednu malú kávu? (Napíš mu na poradnahotmail.com - Neviditeľný.)

* MBK Dušanovi - Vieš o tom, že dnes je 10. 2. 2000? Dva výkričníky a jedno slovo. Nepripomína ti to nič.

* Mima Mati Kušmirekovej - Si dzivá kámoška, aj keď máš svoje chyby. Dúfam, že kamoškami ostaneme ešte dlho!

* Mimča Ferovi - Mám 14, som rozumná (vraj). Niekedy aj mne to koliesko v hlave preskočí.

* Lucia Zuze D. - Dúfam, že vám to spolu vyjde, ste zlatí. Stretneme sa v piatok.

* Kobylka Sela Žrebcovi - Tak čo zaerdžíme si spolu? Do uška by som Ti šepkala krásne slová. (Tak to by ma zaujímalo, aké... - Neviditeľný.)

* Retko pre Bambi - Zdar! Ako sa má Ďulo? Dúfam, že pôjdeš na chatu.

* Kvapôčka chalanom - Každá kvapka vody násobená láskou sa rovná šťastie. Chalani, ste tu ešte?

* Srdiečko pre A. I. B. - Komplimenty ma potešia, čas na teba budem mať vždy. Srdce mi láskou naplníš dúfam ty!

* Denisa Mariánovi - Láska, veľmi ťa ľúbim. Chýbaš mi. Vráť sa mi čím skôr! 6.2. o 18.15 hod. Pamätáš?

* Fifi Kukovi H. - Nebuď taký zvedavý! Pre koho to je? Napíš dačo o sebe.

* Ilúzia Crazymu - na tomto stretnutí si môžeme všetko povedať. 18. 2. o 16.00 pred redakciou.

* M. Ž. B. pre J. K., J. T., B. M. - Vítam ťa v KE Blanka. Ako sa ti páčilo v Maxisse a v Zlatej bani? Že je to tam super, dúfam, že si sa bavila. Jarka, ako sa má tvoj milý? Baníci v piatok na diske v Maxisse.

* Možno tá pravá Laďovi - Bývam na KVP. Som hnedovlasé dievča, ktorému padol do oka tvoj odkaz. Napíš niečo o sebe.

* Chantal Tare - Dúfam, že som Ťa potešila. Uvidíme sa zajtra u Andya! Pozdravujem Ali a Michu.

* Ja Towdiemu - Tých pár rokov, čo som na tomto svete, som stihla zaregistrovať, že po zime nasleduje jar. Čo si mi tým chcel povedať? Už ma prestaň volať stromček!

* Chantal pre Blue Eye - Milujem modré oči. A čo ty? Aké oči sa páčia tebe?

* Mirka Ž. pre Janka, Jarka, Blanku, Paťka - Silvester 2000 musí byť lepší ako tento. Starý Smokovec by to nedopustil, aby sme sa opäť o rok všetci nestretli. Janka ho dúfam neprespí.

* 2 Karamelky Miňovi (17) - Minule sme ti napísali, ale neuverejnili nám odkaz! Ak máš ešte záujem, odpíš! (Neviem síce prečo, ale teraz sme to dúfam napravili - Neviditeľný.)

* Malibu pre Whiskey a Metaxu - W - moja zlatá, ozvem sa ti. M - vykašli sa naňho, začni žiť odznova.

* Kuko H. 1 Maxovi - S tými peniazmi sa dohodneme. A. I. B., čo tak zostrojiť ufo? Diesel, ešte si sám.

* Desperado Scottici - Vďaka Bohu, že som si ťa vtedy všimol... (ale bolo tam fasa) Ak som ja Drobček, ty budeš chrobáčik. Tak som ťa vtedy chcel mať v tom buse. Som v tom až po uši.

* Čakateľka Abstinentovi - Výnimočná víkendová ponuka len pre teba. Pod jednou perinou s... (dohoda?) (Len aby ti po tých po tých výkendových hovoroch neodišiel hlas ako v tej reklame - Neviditeľný.)

* Žaby Žužle Žabiakom - Sme osamelé a hľadáme žabiakov, ktorý majú skvelú povahu. Už sa tešíme.

* Pekné čertice čertom - Chceme prežiť pekné chvíle s vami v pekle. Odpíšte odkiaľ ste a vek.

* Chantal a Tara dvom čertom - No čo vy čertiská, stále hľadáte? Tak prestante, už ste našli.

* Kurča Ferimu 1. - Už by si mohol vzsvetliť frázu "TOS.J - Napr. môže mať super k." V piatok s Jančou a Nikou. Dúfam, že prídete.

* Chantal (16) pre Diesela - Kto hľadá nájde a ty si našiel. Ak chceš, tak odpíš, budem rada.

* Kvietok Gargamelovi - I know only one short word that I love you. (Do you translate it?)

* Celeron pre Fifi - Ide ti o duševné alebo fyzické obšťastnenie? Ak chceš, môžem ti splniť obe želania. Môžeš si vybrať.

* Suzi pre Diesel - Už nehľadaj, lebo som tu ja a rada si budem s tebou písať. Dúfam, že aj ty.

* Jogurtík DJ Soapovi - Myslím, že je to dobrý nápad. Už sa teším, odpíš skoro.

* Gabriela a Levica Tortuge - No tak čo? Ešte vždy chceš férovku s Hájom? Alebo sa bojíš?

* Drobček Matelkovi - Som rada, že som ťa spoznala, lebo ťa už vyše roka stretávam a stále rozmýšľam, čo si zač. Vieš, že si taký milučký ako Matelko? Dúfam, že ťa to neurazilo. Niekedy sa stav na kus reči.

* GTA 1. A Janči 4. C - Prosím ťa, osmel sa, ja nehryziem.

* Peťa a Lucia Spiritovi a Radovi - Vždy sa bojíme, že milujeme toho neoravého! P. S. 1.: Rasťo v mojom živote už nehrá žiadnu rolu. P. S. 2.: Rado, porozmýšľaj o...

* Rixi pre Blue eye - Nemáš za čo (tzn. tá pusa). Neviem, čy by sme sa mohli stretnúť. Záleží na tebe. Nechodíš ty náhodou do 3. E alebo D? Som tiež zo SPŠD. Prajem ti príjemného Valentína, aj keď neskoro.

* Hviezdička Veveričiakovi - Ako môže na teba Kvietok zabudnúť, keď ťa ľúbi?

* Lucia Maji a Dane - v nedeľu to musíme zapiť, veď viete - 20. 2., alebo to bude v piatok? Dana, mám pre teba smutnú správu. Ozvite sa.

* 9. B. Seňa všetkým - Stretneme sa v posteli (alebo pod). Zn.: Kto hľadá, nájde!

* SiFe, AL.F, NA Koale, Kengure - Nelepte sa už toľko na nás. Držte sa od nás čo najďalej.

* Bambuľka babám z 9. B. - Na 15. narodeniny sa ožerieme a potom sa sťahujeme.

* AL.F.INA Marťankovi - Tk čo, 4. 3. budú poriadne oslavy 15, škoda, že ich neoslávime spolu.

* AL.F.INA Orionovi - Bumbej kašičku, bumbej, ať seš silný, hochu.

* AL.F.INA Quicksilverovi - Nechystáš sa prísť do Košíc? Baví ťa byť stále len doma? pozdrav celú BA.

* Laďo (15) Divej - Chodíme aj do mesta. Ak sa chceš stretnúť, tak mi odpíš. Myslím to vážne. Teším sa.

* Čerešnička a Jahôdka pre T. A. - Chceš stretko? Nebojíš sa sklamania? Napíš niečo o sebe. Ste dvaja, alebo si sám?

* Fero pusinke Ive - Som nie veľmi vysoký. Chodím na vojenskú školu. Navrhni stretnutie.

* Cody Rišovi - Nepíš o diablovi v tretej osobe!

* Amical Time - No čo, nedávaš pozor na hodine a študuješ odkazy? No, no , no!

* Kiko slečnám - Skoro 18 - ročný šrac hľadá romantické dievča na bližšie zoznámenie, nad 15 r.

* Sisa obyčajnému ch. - Stretko? Fajn. Tak ako si navrhol, ale pred starou Aidou. P.S.: Obleč sa teplo, určite bude zima.

* Feri 1. Zuzke, 2. Janke - 1. Dúfam, že nám bude aj naďalej tak dobre ako doteraz (aspoň mne). 2. Je mi nesmierne ľúto, že som ti nevedel poradiť. P.S.: 111, 2 Ľúbim vás.

* Sisa pre S. X. M. (Ja - On) - Áno, už som sa s ním stretla a šancu mu dám. Odkiaľ si prišiel na ten postreh, ktorý si napísal?

* Twity + Casper dvom zlomeným srdiečkam - Dúfame, že vaše srdiečku nie sú natoľko zlomené, že sa nedajú zahojiť. P. S.: Odpíšte.

* Čerešnička a Jahôdka Cruseovi - Tvoj vek? Kde chodíš do školy? Máš aj kamoša, alebo si sám? Napíš niečo viac o sebe.

* Tekmen nežnému pohlaviu - Príďte 25. 2. do Valalík na disku.

* Cody a Diabol pre Rixi a Dixi - Stretko - piatok o 17.00. Ak nie, navrhnite vy.

* Laďo Anike - Mám rád všetko čo ty, ak sa chceš stretnúť, tak mi odpíš. Čau.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
 2. Ako sa mení dynamika firiem?
 3. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
 4. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
 5. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
 6. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
 7. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
 8. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
 9. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
 10. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
 1. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 2. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
 3. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
 4. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
 5. Behind every successful business lies a set of skilled people
 6. Klimatická zmena rozkývala štatistiky škôd na domoch a bytoch
 7. Ako sa mení dynamika firiem?
 8. Hudbou proti holorubom.
 9. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
 10. Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému
 1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 19 882
 2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 12 456
 3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 11 300
 4. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 9 709
 5. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 9 572
 6. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 8 862
 7. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 303
 8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 6 232
 9. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 5 625
 10. Slovensko v operácii Barbarossa 4 372
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Minister financií Igor Matovič.

Odvolávať Mikulca navrhol Smer.


12 h
Logo podcastu Dobré ráno.

Moniku Jankovskú viackrát hospitalizovali.


a 1 ďalší 9 h
Peter Tkačenko

Mikulec nemá odísť kvôli Ficovi, ale pre neschopnosť.


17 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop