Korzár logo Korzár
Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

ODKAZY

* Ronnie Kvapôčke - Prepáč, že som 9. neprišiel. Nebol som v KE. Skúsme to znova. Dnes o 18:00 hod. pred Korzárom.* Noami Morpheussovi - Mám dlhé

* Ronnie Kvapôčke - Prepáč, že som 9. neprišiel. Nebol som v KE. Skúsme to znova. Dnes o 18:00 hod. pred Korzárom.

* Noami Morpheussovi - Mám dlhé tmavé vlasy a zelené oči. Meriam 167/48 kg. P.S.: Samota je zlým spoločníkom. Píš!

* Snoop pre Ťahák - Hoci z diaľky, myslím na Vás všetkých a budem sa snažiť, aby som Vám až tak nechýbal, ako vy chýbate mne. (Konečne začínaš "myslieť" už aj hlavou - Goran.)

* Ten, ktorý odišiel pre tú, čo zostala - Spinkaj sladko, zlatko. O ďalší deň menej! (Aj Peter R. má podobné myšlienkové pochody... - Neviditeľný.)

* Lucia Krigovská Andrejovi - Prosím ťa ozvi sa! Čo si už na mňa zabudol, lebo ja nie. P.S.: Veľmi mi je smutno bez teba.

* Kasiska Neviditeľnému - Máš dzivé hlody. Kde na ne chodíš? (Ani neviem, oni sami chodia za mnou... V tých komentároch sa prezentuje moje horšie ja, ktoré môžem nechať vyniknúť vždy len raz do týždňa. Väčšinou je to v utorok večer, keď si sadnem za PC, pustím si do uší náhodný výber zo svojich 670 piesní vo formáte mp3 a popustím uzdu fantázii. A tie 'hlody' už potom zo mňa vypadnú samé od seba... - Neviditeľný.)

* Blue Eye Chantal - Mne sa najviac páčia modré, potom hnedé a nakoniec zelené. Si z Ke?

* Čerešnička a Jahôdka Neviditeľnému - Čo máš proti Furči? Prečo by sme sa nemali chváliť tým, že tam bývame? (Lebo tam žije nebezpečný gangster, ktorý sa v krčme po záverečnej pri modlitbe vyhráža miestnej smotánke a vysvetľuje im, že na Furči jednoducho skončili. To je celé omnoho zložitejšie a lepšie by vám to vysvetil náš kamarát Roman Petrik alias rpetrikhotmail.com - Neviditeľný.)

* K.T. Kikovi - Som Košičanka telom a dušou už 16 rokov. Stretnúť sa môžeme 17.3. 2000 o 17.00 hod. v parku pri kaplnke sv. Michala. (Ja som tiež Košičan telom a dušou, no niekedy by som radšej nebol... - Neviditeľný.)

* Rixi Blue Eye - Mne by to vzhovovalo 21, 22, 23.3. 2000 buď o 16.00 alebo 17.00 hod. OK? Odpíš!

* Notorická čaja Double P - Kde ste boli 3.3. o 17.00? Príďte 17.3. o 17.00 pred redakciu. P.S.: Naisto!

* Jogurtík DJ Soapovi - Čo? Ja a blbé pripomienky? Nikdy. P.S.: Napíš bližší opis a nie ako v minulom čísle. Slniečku: Čau! (DJ Soap, ty si sa musel asi zmýliť. Veď v Jogurtíku je predsa toľko biokultúry, žeby tam blbé pripomienky ani nemohli vykvasiť - Neviditeľný.)

* Flash a CJ Kike 15 - Sorry, že sme neprišli v sobotu pred bránu, ale museli sme odcestovať z obchodných dôvodov. (Óóóó, takú blbú výhovorku som už dlho nepočul. Teda naposledy dnes /utorok/, keď som svoje 20-minútové meškanie na poradu zdôvodnil tým, že som sa kúpal... - Neviditeľný.)

* Maľuch tatovi a bratovi - Všetko najlepšie k meninám (Jozefa) veľa šťastia, lásky, zdravia a úspechov.

* Roy & friends Eve and Kaji - Dúfam, že prídete v piatok do Havany na diskotéku! Odpíšte! (Poznám síce ľudí, čo sa ešte za socializmu chodili z Košíc navečerať až do Prahy, ale predsa len, odísť na dídžinu až na Kubu sa mi zdá prehnaný luxus... - Neviditeľný.)

* Desperado Scottici - Dúfam, že už sa nehneváš, lebo... (To by ma mrzelo). Bus? P.S.: Aj ja teba...

* Aida Gabimu - Prepáč, že som neodpísala skôr, nebol kupón. Ak sa ešte chceš stretnúť navrhni stretko ty. (Asi sme ho nedali, lebo nebolo kde. Ale to už je dávna minulosť asi troch týždňov - Neviditeľný.)

* Bambi XYZ - Chceš si písať? Napíš čokoľvek.

* Harley Davidson Harleyákovi - Keď si nevieš vymyslieť vlastnú prezývku, ale napodobňuješ iných, tak nech ti Lion a Bárt píšu ako Harleyákovi a nie Harleyovi.

* Herkules Ellie - Tak ti píšem. Mohla by si napísať niečo o sebe. Čo tak stretko? Kde a kedy, navrhni ty. (Žeby ďalšia zaľúbená dvojica cez Odkazy? - otázka Neviditeľného.)

* Blondie Tiffani - Dúfam, že tam malo byť A. Inak neviem akého druhého myslíš. Žeby bol klonovaný?

* Samotár (19) Lucii (18) - Počúvam techno, pozerám komédie, nefajčím. P.S.: Pozri druhý odkaz. (Keby si namiesto techna počúval rodičov, tak by si bol takmer ideálnym partnerom pre ich dospievajúce dcéry - Neviditeľný.)

* Cola a Fanta Pepsi a Spriteovi - Čo myslíte pod pojmom super? (konkrétne) Opíšte svoje super vlastnosti. Aký typ dievčat sa vám páči? Koľko máte rokov? (Keďže opakovanie je matka múdrosti, tak ešte raz. Atraktívne inteligentné a vzdelané tmavovlásky - Neviditeľný.)

* E. MD. Osamelému - Áno, život je krutý, ale prestáva byť krutý, keď stretneme toho pravého. Našla som ho?

* Kačička Slzička pravému Káčerovi - Srdečný pozdrav z Portugalska. Ako sa máš? Dúfam, že si na mňa nezabudol.

* Samotár (19) Lucii (18) - Ak si myslíš, že dopisovanie ja zdĺhavé, tak sa stretnime. Napíš, kedy a kde. (Konečne ste to pochopili, že niet nad osobný kontakt - Neviditeľný.)

* Hviezdička Deduškovi Večerníčkovi - Som osamelá hviezdička. Ak máš záujem odpíš. P.S.: Koľko máš rokov? (Môj nickname na AOL je večerníček, takže je to otázka tak trochu aj pre mňa. U takých starých 23-ročných capov sa však vek neprezrádza... - Neviditeľný.)

* Trojlístok chalanom - Tri super kámošky hľadajú troch super kámošov na písanie opdkazov. (To ako oni majú za vás písať Odkazy? No počul som už aj lepšie nápady - Neviditeľný.)

* Tary chalanom nad 15 - Ak máš rád srandu a smiech a nechceš byť sám napíš.

* Cody sesternici Deine - Deina, Deina kouká očima svejma. Zdravím 4.C na GO 7. Čéče Deino, odpíš.

* Darina manželovi Šaňovi - Veľa zdravia, šťastia a naša láska nech trvá nekonečne dlho. (Tak k tomuto sa veľmi radi pripojíme aj my - za redakciu Neviditeľný.)

* RHCP pre hol.ka - Som rád, že už nie si smutná. Kto som? Som chalan, ktorý neznáša nudu a smútok.

* Lenka, Rolo, Denisa najlepšiemu ockovi - 16.3. pred 39-timi rokmi sa narodil najlepší otecko na svete! Veľa šťastia!

* Snoop pre Neviditeľného - Škoda, že si neprišiel na rande na ples. Bolo skvelé. Držím ti prsty, aby ti to s dotyčnou vyšlo. (Díky, vynasnažíme sa, lebo všetci to poznáme volebné heslo SDK "Spolu to dokážeme" - Neviditeľný.)

* Pel Lucy D a Flore - Mám sa fajn. Jasné, ešte žijem. Nebolo by od veci stretko. Sisiak, čo škola? (Už som sa zľakol, že tam malo byť 'siskár, čo škola?' Ivanovi L. by som to potom ťažko vysvetľoval... - Neviditeľný.)

* Kuko H. bývalej 8.B, ktorá končila v r. 1996 na Petzvalke. Ozvite sa! Bude stretko. Som v zozname.

* Bláznivý Paldo bláznivej holke - Mám 18 rokov a nemám si s kým pokecať a ísť do kina. Keď chceš to riešiť so mnou, tak urč stretko. (Východoslovenské čaje, tak toto by som na vašom mieste okamžite bral. Určite musí ísť o dobre situovaného chlapca, keď by pri súčasných cenách lístkov rád chodil do kina... - Neviditeľný.)

* Bambi pre Retko - Prečo si nechceš písať?

* Fifi Caleranovi - Sorry, že som neprišla, ale nemohla som. Navrhni iný dátum a ja určite prídem. Prepáč a rýchlo odpíš! (Prepáč, rýchlejšie sa už nedalo, lebo moje prsty nie sú až také rýchle... - Neviditeľný.)

* Dve Fizbojovi - Ten tvoj melír je otrasný. Vyzeráš ako splesnetý. Daj si to, prosím ťa, dolu.

* Mery Peťovi - Nemáš sa na mňa prečo hnevať (aspoň ja neviem o nijakom dôvode). P.S.: Čudujem sa, že sa vôbec pamätáš na naše posledné posedenie u Monči.

* Mirila Paulovi - Tak aké to bolo minule? Zn.: MDŽ

* Bibaso a Kasiska Gargamelovi - Ozvi sa aj so šmolkami Mariánom a Maťom! Do zšmolkovenia.

* Carme & Callisto pre Mars & Jupiter - Vykoľajili sme sa z obežnej dráhy Jupitera a blúdime vesmírom. Ukážete nám správnu cestu? (Len aby vás neposlali do čiernej diery - obava Neviditeľného.)

* Osamelé dievča Osamelému - Neviem, či som tá, pre ktorú by si chcel žiť, ale na začiatok stačí, keď odpíšeš.

* Chilli Osamelému - Ver, že sa oplatí žiť, keď vieš pre koho. Či budeš žiť práve pre mňa? Uvidíme...! Píš!

* Flash 9.C - Pozdravujem vás - celú triedu, ale hlavne dievčatá, ktoré sedia okolo mňa. (To si im mohol povedať aj rovno a mali by sme viac priestoru na ďalších - Neviditeľný.)

* Echo (17) dievčaťu (16) - Vyhovuje. Som vysoký asi 176 cm. Mám hnedozelené oči. Budem celý v čiernom alebo budem mať aj červenú bundu.

* Bibaso Dzudzane - Buď rada, že si rada. Aj my sme radi. Odpíš.

* Bibaso Kasiske - Už by si sa mohla začať učiť! Ale niele na matury!

* Killa & Diwa Neviditeľnému - Poskytni nám informácie o Goranovi a Ičovi. Mohli by sa stať novými členmi našej upratovacej čaty. P.S.: Pali je Tali a je to holka. (Goran je radšej za osobný kontakt. Ičo je už "šťastne" obsadený - citoval som Gorana. Ale keby ste ponúkli nejaké čistiace prostriedky, obaja by neboli proti zmiešanej štvorhre - Neviditeľný)

* Kuko H Fifi - 25.3.2000 pred redakciou. Zn.: Ja si ťa nájdem alebo igelitka Oriflame v mojej ruke!

* Echo (17) Kille (17) - No ja počúvam hardcore. Chodím na SOUD. Mám tmavé vlasy. Kam chodíš do mesta? Čo počúvaš od hip hopu? Odpíš!

* Keith Flint - Zdravím Luciu, Maťu, Stanu, Pištu, Maxxa, Neviditeľného - žiješ? (Skús si tipnúť! - Neviditeľný.)

* Keith Flint - Lucy D - Mojko veľmi strašne ťa ľúbim! Pôjdeme sa hrať? (do piesku a do vody)

* Keith Flint Timike, Vikine, Gabike - Díky za kupóny. Ak prídete nabudúce, doneste viac. Dobrú nôcku!

* Snoop pre Maxxa - Kamoš, dík za odkaz na záznamníku. Kýval som ti nad Trenčínom, len neviem, či si nebol zalezený pod perinou. Ozývaj sa elektronicky, my sa z KE stránok len tak vystrnadiť nedáme.

* Killa & Diwa Codymu & Diablovi - Nie ste sami, čo sa chodia baviť do 25-ky. Možno sa tam niekedy stretneme. P.S.: Dôjdite w piatok, urobíme vám diwé haluze.

* Sisa obyčajnému ch. - Prázdniny? Nič moc, hoc boli aj chvíle, ktoré by som rada zvečnila. Stretko? OK. Dúfam, že nám bude viac do reči ako minule. (To pevne dúfam, lebo ináč by ste ma sklamali - Neviditeľný.)

* Tequila gold Tequile silver - Nula sa ozve! Keď nie, moja maličkosť vykoná určité opatrenia. P.S.: Gondík nesmúť! VŠE. (Ak tá posledná skratka je meno istej nemenovanej výšky, tak na tvojom mieste by som až teraz začal smútiť - Neviditeľný.)

* Bibaso Dieselovi - Došla ti para, kámo? Odpíš!

* Leizer a ostatný trom čajám, Cole a Fante, Čerešničke a Jahôdke a Britney - Tento piatok by sa mala konať diska v CVČ Hemerková 28, KVP od 16.00 do 19.00. Je to v budove bývalej škôlky. Ešte to nie je isté, ale na ďalší štvrtok sa uistíte v Korzári o správnosti tohto údaju. My na diske budeme.

* Citrónik Pomaranču - Ja som tretiačka na Trebiške a mám modré oči. P.S.: Čo tak 27.3. 2000 pred Korzárom? Zn.: Noviny. (Milí zástupcovia tropického ovocia! Nieže si so sebou donesiete Noviny STV... - Neviditeľný.)

* Cocu a Twix Kike a Anjelikovi - Myslíme, že svet sa práve začína liečiť. Ak sa potrebujete vyliečiť vy, tak odpíšte.

* Deina a Kvietok parte pod bránou C22 - Zdravíme Codyho, Nea, Tomáša, Števa, Laďa, Lukáša, Dušana, Niku, Maťu, Hviezdičku, atď... a Diabla.

* Kasiska Bibke (Bibaso) - ... už je tu Biba a tá to rozjede!

* Osamelá Osamelému - Keďže som ešte vždy sama a ty asi tiež, mohli by sme si písať. P.S.: Koľko máš rokov?

* Mrázik (Števo) Mery - Peťo sa na teba hnevá. Jana ťa pozdravuje a všetci si to chceme zopakovať. Maj sa. P.S.: Peťo nám nič nechce prezradiť. Možno ti zavolám.

* Bibaso Osamelému - Nebuď smutný! Nie si sám! Inak som dievča (18) z KE.

* Zlý Maťo Moeshi - Ďakujem za super placky a pozývam ťa na palacinky. Snáď neodmietneš. Len my dvaja... (A zopár stoviek našich priateľov k tomu... - Neviditeľný.)

* Amical Time z 9.A - Dúfam, že si mi bola verná cez prázdniny!

* Lulu Tomášovi Langovi - Janka ťa veľmi ľúbi a dôveruje ti. Je to veľmo dobré a milé dievča. P.S.: 100% dôvera. (V nejakej reklame som počul, že dôvera zaväzuje. Som presvedčený, že je tomu tak aj vo vašom prípade - Neviditeľný.)

* Kasiska Dzudzane - Dúfam, že máš všetko ujasnené, ty baúúú...

* Polarka a Severka pre Mars a Jupiter - Možno ste práve našli to, čo ste hľadali. (Ani spevák Bono Vox z U2 ešte stále nenašiel, čo hľadal - Neviditeľný.)

* Dotieravec Provokatérke - Tak mi už konečne povedz ako sa môžem zlepšiť. Veď vieš, že... P.S.1: Stratený prípad? P.S.2: Ľúbim ťa lásočka.

* Jogurtík Jadranke - Si zlatá, že si si na mňa spomenula. Neviem akou náhodou, ale aj ja na teba.

* St. pán neznámej študentke - Pondelok 6. marca o 17.25 hod., keď si išla od električky na autobusovú stanicu, dala si mi vyzývavý pohľad a zastavila si sa. Neváhaj a zopakuj to! Budem ťa čakať budúci pondelok o takomto čase a tam, kde sa to stalo. (To sú mi teda veci. No veľa šťastia a vyzývavých pohľadov - Neviditeľný.)

* Mima Neviditeľnému - Máš pravdu ja to nie som na 100%. (Aj ty ju máš. Takú Mimu, akú poznám už asi tri mesiace vážne nikde inde nestretnem - Neviditeľný.)

* Šimo 1. Kopkemu - Ty ma síce nečakáš v mníšku, ale ja stále čakám na svoj zošit! A nezabudni, sľúbil si.

* Herkules pre Meg - Neviem, čo som ti vykonal, ale sorry. Budem sa snažiť byť ohľaduplnejší.

* Luis bláznivej holke - Mám 19 a som rád, keď nemusím byť doma. Mimochodom prečo práve iba pokecať, len sa túlať po meste alebo prečo ísť iba do kina? Je mnoho iných miest, kde sa dá ísť a veľa iných vecí, ktoré sa dajú robiť. Čo ty na to? P.S.: Som zvedavý, či si bláznivejšia ako ja!

* Monica Maťkovi - Dúfam, že v našom prípade nebude platiť: "Čo verná láska spojí, to vzdialenosť rozdvojí!"

* Snežienka Morpheussovi - Milujem kvety, dlhé prechádzky. A ty? Máš nejaké záľuby? P.S.: Aký štýl hudby počúvaš?

* Miriamka Vilkovi - Stým rukovaním to nebol dobrý nápad. Tak ma nalakať! Aj tak ťa ľubkám.

* Monica Maťovi - Ľúbim ťa, láska. Vieš? No matter how many miles between!

* Micro resp. Maffa Rado Erike a Vierke - To s tými hrozienkami som niekde počul, ale ešte stále som si na nich nepochutnal. Neviem, kto sa má načo tešiť. To skôr vy, lebo ak ich neuvidím, tak budú lietať facky jedna radosť. Veď viete, že ich rád rozdávam. P.S.: Tentoraz to myslím vážne!

* Popoluška Benymu - Kde chodíš do školy? Aký máš štýl obliekania? Robíš nejaký šport? Aké typy dievčat sa ti páčia? Dúfam, že som ťa otázkami nezaskočila! (Ani nie, to sa ma až na malé obmeny pýta každá - Neviditeľný.)

* Crusoe Čerešničke a Jahôdke - Ja som z najkrajšieho sídliska v Košiciach. Furča, aj to mi je blízke, pretože som tam chodil do...? (Adlerová) Aký som vysoký? To už ani nesledujem, ale jedno viem isto. Som vyšší ako vy. Mimochodom, priveľa otázok na jeden odkaz. No ešte stále neviem o vás nič. Takže viete, čo je vašou úlohou. P.S.: Ja viem všetko!

* Mačiatko Lionovi - Stretneme sa na plavárni (v bare) o 15.00 v piatok. P.S.: Mima, všetko naj k narodkám!

* Blue Eye Kille - No čau! Ahoj a pozdrav bandu!

* Robinson Rey a Eimi - Ako som tak pozeral, možno by sa aj niekto našiel. Lenže to nie je také jednoduché nájsť niekoho. Mám veľa svojich ľudí, ale keby som vedel, ktorý je ten pravý. Mimochodom to t.č. je mi nejaké povedomé.

* Dark Family prof. Leškovej - ... (Zmýlili ste si časopis, takže možno nabudúce - Neviditeľný.)

* Towdie pre Au - Čo je s tebou? Prečo sa mi neozývaš? Nevieš, kde sídli Korzár? Odpíš. (To by som aj ja rád vedel... - Neviditeľný.)

* Roy a Joe Kurcke a Veronike - Dúfam, že sa čoskoro uvidíme. Odpíšte!!!!

* Roy Joemu - Neseď stále doma, ale poď v piatok na disku do Havany.

* Zuzana chate č.15 - Dobre, že ste boli. Šľachta (J.A.K.) zdraví partiu z Opatovskej.

* Twixa Osamelému - Prečo niekedy krutý? Skús ho žiť so mnou, čo ty na to?

* G.I.B. čakajúcim na môj odkaz - Sorry, že ste nedostali odkaz. Boli podané, ale nie vydané. Mňa to taktiež naštvalo. Dúfam, že sa to nebude opakovať. (Možno... - Neviditeľný.)

* Monáda Evite - Ak máš dobrého priateľa... máš viac, ako on! A ty ho máš. Zdravím, Meegu, Lev (aspoň tak sme to prečítali)

* Peter bláznivej holke - Mám 21 r., ak chceš niečo o mne vedieť, alebo sa so mnou stretnúť. Odpíš.

* Holky zo Šemše Milanovi a Coudymu - Bolo super... a na jeseň môže byť ešte lepšie. Dajte vedieť po Mime, inak bitka.

* Evita Dezidere - Na svete je veľa ruží, ktoré pekne voňajú, ale málo priateľov, ktorí verní zostanú. Always and forever.

* Holky zo Šemše Milanovi a Coudymu - Dúfame, ež stretko v piatok 17.3 2000 platí. Takže pred zvieraťom, aby sme nerobili reklamu.

* Roy a Joe Kurcke a Veronči - Dúfam, že sa čoskoro stretneme. Odpíšte.

* Dezidera Evite - Si ta naj priateľka, akú som kedy mala. You are my best frend, always and forever. P.S.: Pamätáš?

* Lena Ľubovi - Poznám len dve slová, ktorými viem vyjadriť to, čo k tebe cítim. Milujem ťa.

* Monáda Meege - Nesnaž sa toľko schudnúť! Veď máš super postavu...! Žijeme len raz - žime naplno.

* Tajná exctiteľka DJ Flexovi - Hlboko si ma sklamal. Si obyčajný vymetač chodníkov, hádžeš komplimenty každej druhej a nestojíš za nič.

* Malá sestra veľkému bračekovi Hryzajkovi - (Ťažko je to čitateľné) Toho Peťa máš ešte stále u mňa a mimochodom medzi nami, ty a Gača? Nič? Ona má ešte záujem začať to znova. Chyť sa šance, keď sa núka. P.S.: Odpíš. pozdravuj celú Hutu!

* Buzi niekomu z A.M. Sportu - Keď nie Luciu B., tak Alenu B. Prosím sprostredkovať stretnutie, rád by som s ňou cvičil nové fitnesy. Ď. aj za ňu. (Ty nečítaš moje články! Už pred dvoma mesiacmi som písal, že Alena prestúpila z A.M. Sportu do Pro Body - Neviditeľný.)

* Miňo17 pre Karamelky - Teraz je kupón píšem, skúste aj vy, som blonďák, smejko.

* Ozzy Osbourne 1. Cobre - Teš sa., 2. Rockiemu - Ja počúvam Black Sabbath, Ozzyho, Led Zeppelin, Deep Purple, Iron Maiden, AC/DC, Kiss, Def Leppard, Whitesnake.

* Miňonka17 Modrookej - Srandovná, fascinujúca, sexi. Srandovná luneťáčka, píš. Zn.: 22.

* Osamelá duša osamelej duši - Samota je zlá... Mylsíš si to isté? Ak áno, ozvi sa.

* Bláznivý chalan Ďodi bláznivej holke - Veľmi rád sa s tebou stretnem, pokecám, zájdem do kina a potúlam po meste. Ak súhlasíš, tak v pondelok o 17.00 hod pri zvone pred fontánou.

* Mima všetkým Jozefom - Všetko naj, naj, naj k vašim meninám.

* V.I.P. - erka Coudimu - Milo si ma prekvapil s tými kupónikmi, ty huncút jeden. Len tak ďalej chlapče.

* Ozzi Osbourne (Black Sabbath) - 1. Cobre : V piatok, tj. zajtra o 14.30 hod. pred redakciou Korzára. Dúfam, že aj vtedy budeš taká smelá, milá... 2. Každý kto počúva Ozzyho je god.

* Ivo mojej neznámej - Nie som si stopercentne istý, preto aby som bol, potrebujem to prvé písmeno. P.S.: Telefón máme pokazený.

* Slávka Peťovi - Nechcem byť sprostá, ale vyber si. Ja, Kaťa alebo Miša? Ozvi sa aj s odpoveďou!

* Eva a Kaja Royovi a Joeovi - Pozor divá zver! Ako vidíš nemáme, čo písať. Tak to ti len tak hodím. Čau.

* :-) Mušličke - Sľúbil som, že ti napíšem odkaz. Tak tu je! Len tak medzi rečou, nie si mi niečo dlžná? A čo tak si to odpracovať? Odpíš!

* Jana Ferimu - Veľmi ťa ľúbim, láska moja jediná!

* Didi Kroatovi - Chorvátsko si nevidel ani na mape. Skôr ti pristane Čečeň. Ako prežívaš pôst. Nevolaj ma už Tekmen.

* Tri plavkyne trom plavcom - Jožo, vieme, kde je jarný výpredaj kosačiek. Rolo, vysmrkaj si nosy. Gabo, kúp si tužidlo, nie gel. P.S.: Sranda musí byť!

* Dve nemenované divošky Royovi, Joeovi a nemenovanému blonďákovi - Dúfam, že ste takí divosi ako my. P.S. 1: Prídeme v piatok. P.S. 2: Opováž sa zavolať, zabijem ťa!

* Hnedovlasá strelkyňa neznámemu - Keď si sám a hľadáš nejakú kámošku, máš šancu...

* Stále zamyslená Sisi (22) Furča Maťovi (22) KVP - Zoznámili sme sa presne 26.10. 1995. Je to zvláštne, ale pamätáš? Ozvi sa.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
 2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
 3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
 4. Crème de la crème po slovensky
 5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
 6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
 7. Po Slovensku na motorke
 8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
 9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
 10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
 1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
 2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
 3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
 5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
 6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
 7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
 8. Zázračná škola so zelenou strechou
 9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 10. Crème de la crème po slovensky
 1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 29 977
 2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 12 417
 3. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 8 050
 4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 7 331
 5. Po Slovensku na motorke 6 713
 6. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 329
 7. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 5 032
 8. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 4 765
 9. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 4 073
 10. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 3 195
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop