Korzár logo Korzár
Nedeľa, 26. september, 2021 | Meniny má EditaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 22.4. do 28.4.2000.

Barani sa tento týždeň dostanú do niekoľkých sporov a aj keď sa budú snažiť o ich urovnanie, nepodarí sa im to. Nemali by ste toľko uvažovať o tom,

kto je proti vám, ale hľadať skôr tých, čo sú s vami. Ak budete v každom vypovedanom slove hľadať skrytý podtext, ťažko dosiahnete porozumenie. Vaše hádky budú doslova zbytočné a spory, ktoré sa budú ťahať dlhý čas, neprinesú nikomu úžitok. Radšej by ste si mali kusnúť do jazyka a preveriť si svoje podozrenia, ak chcete prežiť nerušený a príjemný týždeň. V práci sa vám bude dariť menej, najmä kvôli tomu, že sa dostanete do citových konfliktov a tie vás budú rozptyľovať. Po zdravotnej stránke budete na tom dobre, len u starších sa obnovia minulé ťažkosti.

Býk

Býci sa pod vplyvom Venuše tešia z každého dňa. Viete dobre, že sa nemusíte ničoho obávať a vo všetkom sa vám bude dariť. Uznajte, že bez dlhých bojov a vyčerpávajúcich hádok sa žije ľahšie. Mohli by ste si ušetriť aj nejaké financie, ak sa rozhodnete práve v týchto dňoch niečo kupovať, alebo investovať. Máte naozaj presný prehľad a šťastie na svojej strane, preto by ste sa nemali nechať od ničoho odviesť zbytočnými prekážkami, alebo ťažkosťami. Ak budete trvať na svojom, dostanete naozaj všetko. Len pozor, aby ste vedeli s tým "všetkým" aj hospodáriť. Vyhýbajte sa Strelcom, Škorpiónom a Blížencom, oni majú na vás ťažké srdce a mohli by vám zničiť vaše plány. Starším Býkom hrozí jeden škaredý pád a aj problémy s infekčnými ochoreniami. Mladší by si mali dať pozor na trávenie a na bolesti hlavy.

Blíženci

Aj keď Blíženci často bývajú obeťami trapasov, dokážu sa s nimi vyrovnať. Tento týždeň bude plný takýchto udalostí a budete mať čo robiť, aby vás ešte niekto vôbec bral vážne. Najmä v láske budete považovaní za úplných bláznov a pochábľov, ktorí všetko zle pochopia a zle konajú. Nebojte sa však, ak budete úprimní a oľutujete svoju zbrklosť, nakoniec nájdete u všetkých pochopenie. Snažte sa aj viac vyniknúť v práci, ste práve na prahu nových zmien a možného postupu. Nedajte sa ale zviesť planými sľubmi a verte viac svojmu inštinktu, ako svätosvätým zárukám. Mladší Blíženci by si mali dať pozor na svoje lásky a vzťahy, na ktorých im záleží, pretože sú v tomto smere ohrození. Mohli by ste nesprávnym slovom pokaziť veľa a možno aj nenapraviteľne. Mladosť nie je ospravedlnenie a ak sa nechcete ocitnúť sami a v depresii, radšej si dobre premyslite, čo hovoríte.

Rak

Rakom sa nevodí najlepšie. Majú síce kopu práce a aj im ide od ruky, no necítia žiadne veľké potešenie. Akoby sa im nechcelo a nevedia sa nadchnúť svojimi výsledkami. Nuž, pod vplyvom Venuše ste veľmi precitlivení a neviete sa ubrániť pocitu márnosti. Vyhýbajte sa stretnutiam so smutnými ľuďmi a hľadajte pre seba spoločnosť milých ľudí, ktorí vám pomôžu dostať sa znovu do dobrej nálady. Mladším Rakom, ktorí by radi cestovali, sa dostane do cesty človek, ktorý im pomôže a dokáže im splniť ich sny. Pozor ale na prílišné požiadavky, nemali by ste očakávať priveľa. Aj v tomto robíte chyby - očakávate priveľa a ak vám niečo nesplní vaše očakávania, ste naraz celkom mimo. Tento týždeň by ste mali okrem cestovných plánov riešiť aj vaše problémy s láskou. Nemáte to v citovej sfére celkom v poriadku a ťažko sa vyjadrujete, ak máte hovoriť o svojich túžbach a predstavách. Preto sa nečudujte nesúladu a komplikáciám, ktoré sa práve teraz dostanú na povrch.

Lev

Levom vplyv Venuše pomáha najmä v manipulovaní slabšími ľuďmi. Hoci veľakrát poznáte správny spôsob riešenia skôr ako iní, nedokážete ich presvedčiť o vašej pravde. Tento týždeň však budete mať šťastie a úspech, len sa nesmiete uzatvárať doma. V práci sa bude dariť viac samostatne podnikajúcim, dočkajú sa uznania a aj nových spoločníkov, ktorí im pomôžu rozšíriť ich aktivity. Nezamestnaní sa nemôžu spoliehať na nikoho iného, iba na seba samých, na to prídu vďaka jednému sklamaniu. Možno by ste mali zvážiť, či je naozaj ten najlepší čas na hľadanie zamestnania, možno by ste mohli uspieť skôr pri hľadaní brigády. V láske sa bude tento týždeň dariť doslova každému Levovi, či Levici, no aj malým Levíčatám - Venuša vám každému pomôže.

Panna

Panny nie vždy vedia správne komunikovať. Máte síce radi úprimnosť a priamosť v jednaní, ale takto sa nedá postupovať všade. Dajte si pozor, komu a ako vychádzať v ústrety, ak máte čo i len najmenšie pochybnosti, radšej od svojich plánov ustúpte. Vyjadrite sa jasne, ale nie záväzne. V láske ste tiež na šikmej ploche, hoci aj tu sa snažíte byť úprimní a plní optimizmu. Najmä ženy by si mali overiť, či je naozaj všetko tak, ako si myslia a že ich partner nehrá s nimi neférovú hru. Využite svoj šarm a zaflirtujte si, ak si potrebujete zdvihnúť sebavedomie, tak si aj overíte, či vášmu partnerovi na vás naozaj záleží. Muži sa nemusia obávať zrady, ale skôr nedorozumenia a náhleho ochladnutia citových vzťahov. Snažte sa zistiť, o čo vlastne ide a ako by ste mali ďalej postupovať, najlepšie ak sa pozhovárate s nejakým spoločným priateľom.

Váhy

Váham sa tento týždeň nič nevydarí. Vplyv opozične postavenej Venuše im nepomáha ani v jednom pláne a darmo sa snažia, nič im nevychádza. Najlepšie by bolo, ak by si dali "pauzu" a oddýchli si od všetkého dôležitého. Vyhýbajte sa aj hádkam a náhlym výpadkom pozornosti, ak sa nechcete dostať do sporov. Najmä v domácom prostredí by ste mali počítať s novými udalosťami, ktoré vás pripravia o rozvahu a nedokážete ich nijako riešiť. Radšej si na všetko vyžiadajte čas a popremýšľajte. Ak budete nasilu niečo riešiť, len si sami uškodíte a doplatíte na rýchlosť, ktorá vám vôbec nevyhovuje. Dajte si aj pozor na svoje investície a ak ste niekomu niečo požičali, žiadajte to späť, inak prídete o peniaze a aj o dôveru svojho okolia. Staršie Váhy sa môžu tento týždeň dostať aj do sporu so zákonom, ale nijako nevyhrajú, len ak si ihneď priznajú svoj podiel viny.

Škorpión

Škorpióni si plne zaslúžia odmenu a tá ich aj tento týždeň čaká. Budete spokojní so sebou a svojimi výsledkami a konečne si začnete všímať aj svoje okolie po stránke citovej. Lásku ste zanedbávali a nevenovali pozornosť ani očividným snahám ľudí okolo vás. Teraz by ste sa konečne mohli zaujímať aj vy o nich, nielen oni o vás. Mladší by si mohli nájsť peknú lásku na letný čas, starší zase niekoho podnetného a príjemného. Pozor ale na Strelcov a Kozorožcov, oni by sa vám mohli vysmiať a vaše snahy celkom znevážiť. Radšej si vyberajte medzi Rakmi, Pannami a Blížencami. V práci by ste nemali prepínať a ani sa príliš zaoberať úlohami iných - venujte sa výhradne sebe a svojim záujmom.

Strelec

Strelci sú naozaj niekedy ako "strelení". Nevedia sa ubrániť svojim náladám a často sa dostávajú do zlého svetla. Mali by ste viac kontrolovať, pretože inak naozaj ťažko nájdete u starších a váženejších ľudí podporu. Veď kto by pomáhal človeku s rozháranými cieľmi a nestálymi názormi. Konajte viac v súlade so svojimi prianiami a najmä počítajte s tým, že len v tímovej spolupráci nájdete úspech, nie v aktivitách na "vlastné triko". V láske budete tento týždeň neodolateľní, kohokoľvek si vyberiete ako obeť, získate ho. Len sa príliš neviažte, mohli by ste sa dostať do priveľkých záväzkov a to vy nemáte radi. Potrebujete slobodu k správnemu rozvoju a ak vás niekto chce vlastniť, stávate sa nepríjemnými osobami. Starší Strelci by mali uznať názor jedného svojho nepriateľa, hoci voči nemu majú výhrady.

Kozorožec

Kozorožci si niekedy nevedia dobre vybrať svojich priateľov. Potom za nich trpia a pomáhajú im, hoci si to nezaslúžia. Tento týždeň budete veľakrát ťahať za niekoho horúce gaštany z ohňa. Ale vôbec nie za takých, ktorí by vám mali za to stáť. Vaša energia nebude dobre ocenená a jediné, čo získate, bude pocit vlastného ohrozenia a sklamania. Nedajte sa využívať na ciele niekoho iného, ani nenoste zbytočne svoju "kožu na trh". Mohli by ste ohroziť svoju dobrú povesť a aj dôveru, ktorú majú vo váš úsudok vaši známi a nadriadení. V láske sa vám bude dariť tak na 80 %, nemali by ste príliš oponovať svojim blízkym a ani svojmu partnerovi, či partnerke. Zdravotne na tom budete dobre, len sa trošku viac šetrite v oblasti chrbtice.

Vodnár

Vodnári by si mali dopriať dostatok času na premyslenie svojej budúcnosti. Váš život je vždy plný zmien a náhlenia, ale niekedy v tom zhone zabúdate na to naozaj dôležité a možno aj zabúdate na svoje sľuby. V minulosti ste sa stávali obeťami nesprávnych rozhodnutí a unálenosti, teda by ste sa nemali nechať zase zviesť na nesprávnu cestu. Aj v láske, aj v práci máte pred sebou niekoľko závažných rozhodnutí a ak nebudete konať opatrne, mohli by ste si sami uškodiť. Nedbajte toľko o mienku iných a ani na posmech, či pesimistické rady, ktorými vás vaše okolie zasype, snažte sa nájsť odpoveď v sebe a konajte viac utajene. Zdravie vám bude slúžiť a aj starší sa budú cítiť pri sile.

Ryby

Ryby budú tento týždeň hľadať odpovede na všetky otázky, ktoré ich trápia. Nájdete ich, ale s máloktorými budete spokojní. Pravda a informovanosť o skutočnom stave vecí nemusia byť vždy príjemné a tak sa radšej pripravte aj na nepríjemnosti. Vyhnite sa rozhovorom so Škorpiónmi a Blížencami, dajte si pozor aj na konflikt s Pannou. V súkromí vás čakajú zmeny k lepšiemu a aj keď začiatok týždňa nebude vôbec podľa vašich predstáv, mali by ste veriť v zlepšenie. Staršie Ryby budú mať chuť aj na hazard a stávky, no bude to úplne nevhodné, pretože šťastie nie je teraz pri nich. Ak už chcete riskovať, dajte sa na nejaký šport, alebo sa zapojte do nejakej súťaže, či akcie s výhrou - no neráatajte príliš s veľkými úspechmi. Mladšie Ryby by mali viac času venovať svojmu zdraviu, hlavne tráveniu.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať?
 2. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem
 3. Znalec slovenského brandy
 4. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho
 5. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 6. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 7. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
 8. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
 9. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
 10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
 1. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
 2. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
 3. Samočistiace vypínače chránia pred infekciami
 4. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
 5. Hobbymarket OBI predstavil nový koncept predajne v Michalovciach
 6. Aktuálne radarové a slovenské hlásenia v autokamere?
 7. Tesco announces net-zero target of 2035 for its operations
 8. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 9. Lekárska prehliadka pre cudzincov je v Nitre, aj bez objednania
 10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi 6 933
 2. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 5 870
 3. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov 4 617
 4. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 4 014
 5. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať? 3 903
 6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 555
 7. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 3 424
 8. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem 3 409
 9. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 3 340
 10. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy? 3 004

Blogy SME

 1. Štefan Vidlár: Za ty prachy z Bruselu
 2. Ivo Nesrovnal: Vďaka Angele Merkelovej!
 3. Peter Chudý: Ako policajný funkcionár zničil stopy na mieste činu (vraždy/samovraždy) alebo v polícii sú stále ľudia, ktorí tam nemajú čo robiť.
 4. Ladislav Boršoš: Valloslava/nahlas…
 5. Denis Jánošík: Nevidiaci a slabozraký
 6. Marcel Burkert: Šokujúce slová Dr. Urbánka, ktorý 20 rokov pracoval pre fy ako Pfizer, Johnson a iné.
 7. Anna Milanová: Strom a Klíma ťa potrebuje... 2021
 8. Katarína Tóthová: Objatie a jeho sila
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 26 746
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 11 753
 3. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 6 176
 4. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 5 573
 5. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 539
 6. Stanislav Martinčko: R.Fico sa stal kajúcnikom č.1 !!! 4 048
 7. Pavel Dvořák: Ako ma zmenilo desať rokov v Číne 3 777
 8. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch 3 669
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Štefan Vidlár: Za ty prachy z Bruselu
 2. Ivo Nesrovnal: Vďaka Angele Merkelovej!
 3. Peter Chudý: Ako policajný funkcionár zničil stopy na mieste činu (vraždy/samovraždy) alebo v polícii sú stále ľudia, ktorí tam nemajú čo robiť.
 4. Ladislav Boršoš: Valloslava/nahlas…
 5. Denis Jánošík: Nevidiaci a slabozraký
 6. Marcel Burkert: Šokujúce slová Dr. Urbánka, ktorý 20 rokov pracoval pre fy ako Pfizer, Johnson a iné.
 7. Anna Milanová: Strom a Klíma ťa potrebuje... 2021
 8. Katarína Tóthová: Objatie a jeho sila
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 26 746
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 11 753
 3. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 6 176
 4. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 5 573
 5. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 539
 6. Stanislav Martinčko: R.Fico sa stal kajúcnikom č.1 !!! 4 048
 7. Pavel Dvořák: Ako ma zmenilo desať rokov v Číne 3 777
 8. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch 3 669
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu