Korzár logo Korzár
Pondelok, 27. september, 2021 | Meniny má CypriánKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 29. 4. do 5. 5. 2000

Barani by si mali uvedomiť, že nie sú úplne samostatní a nezávislí, aj keď radi takto vystupujú. Máte mnoho oblastí vo svojom živote, v ktorých ste

závislí na iných ľuďoch a aj keď to nepripúšťate, nedokážete sa bez ľudí zaobísť. Niekedy síce vystupujete ako egoisti a necitlivo sa správate voči svojim blízkym, no viete byť aj milí a príjemní. Viac by ste však dosiahli spôsobom "po dobrom", ale na to už musíte prísť sami. Ženy by si tento týždeň nemali príliš protirečiť a ak sa pustia do niečoho ťažkého, dokončiť to, aj keď si to vyžiada oveľa viac námahy. Neviete, kto vás pozoruje a koho by ste mohli osloviť svojím pracovným zápalom a bojovnosťou. Muži by si mali dať pozor na staré spory a vyhýbať sa akýmkoľvek novým, inak sa ťažko posunú vpred. Mladší Barani, ktorí snívajú o romantickej láske, sa dočkajú, ale ak nebudú aj trošku "pričinliví", nezískajú svoju vyvolenú.

Býk

Býci majú v sebe dobrodružnú žilku a snažia sa aspoň raz za čas prežiť niečo skutočne vzrušujúce. Tento týždeň im umožní v mnohom splniť ich sny a túžby, pod vplyvom Venuše budú aj viac citliví a prístupní mienke iných. Dokážu v sebe nájsť aj energiu na také aktivity, ktoré im inokedy spôsobovali priam utrpenie. Ich pracovná výkonnosť bude na tej najlepšej úrovni, ale nemali by sa príliš zaoberať svojou prácou, alebo aspoň nie viac ako svojím súkromným životom. Bola by škoda, keby ste nevyužili májové dni na získavanie nových lások a na upevňovanie citových zväzkov. Starší sa môžu znovu dostať do dobre a milej spoločnosti, z ktorej boli pred časom vylúčení pre svoju neznášanlivú povahu, mladší sa zase môžu udobriť so svojimi staršími rodinnými príslušníkmi. Ženy by si konečne mohli dožičiť aj nejaké tie mimomanželské vzťahy, aj keď celkovo nie sú prístupné nevere.

Blíženci

Blížencom sa nedá celkom veriť ani v jednej oblasti. Ich náladovosť a časté zabúdanie spôsobujú, že nie vo všetkom majú dostatočný prehľad a ak majú na starosti niečo dôležité, môžu to ľahko pokaziť. Na druhej strane však vedia zachrániť svoju osobu pred úplným krachom a dokážu sa pozbierať aj z toho najhoršieho. Tento týždeň sa ale nebudú vedieť na nič sústrediť a všetko im bude padať z rúk. Práve preto by si mali dobre premyslieť, čo budú robiť a ako. Vyhnúť sa tomu najhoršiemu sa dokážu len vtedy, ak budú postupovať pomaly a krok za krokom. V láske sa im bude dariť viac, ako v iných smeroch, ale ani tu nebudú celkom stopercentní. Mladších Blížencov ešte čaká aj jedna smutná správa, starších zase okradnutie. Mali by ste sa vo všeobecnosti viac snažiť o opatrné jednanie a spomalenie vašej výbušnej a energickej povahy.

Rak

Rakom sa bude tento týždeň šťastie vyhýbať. Hoci ho budú potrebovať ako soľ, nedočkajú sa žiadnej pomoci "zhora". Nuž, ale vy sami ste predsa nedávno tvrdili, že si viete so všetkým poradiť bez akejkoľvek pomoci a že ste silnejší ako v minulosti. Teraz by ste to mali ukázať, no ako sa zdá, nie ste vôbec schopní bez pomoci niekoho ďalšieho konať a získavať úspechy. Nie je to však také zlé, ako sa zdá a uvidíte, že sa nakoniec dokážete vo všetkom rozhodnúť správne a aj dosiahnuť to najdôležitejšie. Ak samostatne podnikáte, pozorne si vypočujte právne rady a nerozhodujte sa bez dlhšieho zvažovania všetkých za a proti. V súkromnom živote budete zase na výslní a nájdete vo svojich blízkych tých najlepších spoločníkov, ktorí sa s vami budú tešiť, ale aj plakať. Mladší Raci, ktorí sa chcú osamostatniť, by nemali robiť nič unáhlene a radšej si dobre overiť, či sa spojili so správnym človekom.

Lev

Levom by sa aj mohlo dariť, keby si sami neprekážali. Je pravda, že vy ste sami sebe alebo najväčším priateľom, alebo najväčším nepriateľom. Zamyslite sa trochu nad svojou povahou a správaním, uvidíte, že nie ste celkom ustálení a nie vo všetkom máte jasno. Nielenže sa neviete sami donútiť k lepším výkonom, no aj vaše ciele akosi stratili svoju veľkosť a rozpínavosť. Akosi nie ste vo svojej koži a nedokážete sa rozhodnúť, čo skôr. Najprv by ste sa mali sami preskúmať, pouvažovať o svojich plánoch a prítomnosti, aby ste našli stratený smer. Niektoré Levy síce majú pocit, že idú tým správnym smerom, no nie je to vôbec tak, hoci sa nepovažujú za omylných, aj oni sa môžu stať obeťami vlastného panovačného nazerania na okolitý svet. Mladšie Levy, ktorí nedávno prežili sklamanie v láske, sa znovu zamilujú a ženy dokonca do oveľa staršieho muža. Nová láska a nové zážitky vám len prospejú a dodajú vám nielen chuť do života, no aj zlepšia vašu komunikáciu s okolím. Platí pre vás jedno pravidlo - ak ste vy šťastní, postaráte sa o šťastie aj pre ostatných a naopak.

Panna

Panny by si mali dopriať istý čas na zregenerovanie svojho organizmu. Najmä ak ste vo veku okolo tridsiatky, teraz nastáva pre vás čas na rôzne zdravotné problémy, problémiky a ťažkosti, ktoré sa však môžu ľahko zvrtnúť na niečo horšie. Venujte sa sebe, hlavne ak vás trápia migrény, bolesti očí, trávenie, alebo črevné ochorenia. Staršie Panny by si mali dať do poriadku ženské veci, muži zase ľadviny a krvný tlak. Každá Panna má niečo, v čom by mala o seba viac dbať, tento týždeň by mala každá z vás konať a nie sa iba sťažovať. Mladšie Panny by okrem prevencie a dostatku pohybu na čerstvom vzduchu mali venovať čas aj láske a využiť májové dni na nadväzovanie nových známostí. Hoci nie ste dobyvateľmi, mohli by ste byť príjemne prekvapení svojím osobným šarmom.

Váhy

Váhy sa cítia úplne vyčerpane a celkom mimo. Neznášajú rady iných a na akúkoľvek pripomienku k ich osobe reagujú až príliš agresívne. Nedokážu sa poriadne sústrediť, ani konať podľa nejakého plánu - všetko sa im rúca a nedokážu nič urobiť, ani zmeniť. Nuž, raz za čas sa aj na vás všetko zosype a musíte začínať odznova. Máte ale v sebe veľa skvelých vlastností a aj nadania, ktoré vám pomôže sa dostať aj z tých najťažších problémov. Musíte si len veriť a takéto "zrútenia" brať s rezervou. Nikdy sa nič úplne nekončí a ak sa naučíte stavať k problémom konštruktívne, určite nájdete to najlepšie riešenie. Máte predsa svojich priateľov a známych, ktorí by vám mohli pomôcť. Mladšie Váhy sa vyhnú všetkým ťažkostiam, pretože sa budú venovať len a len láske a na nič iné im nezostane čas. Preto ani nič nepokazia a ani sa do ničoho "nenamočia".

Škorpión

Škorpiónom sa naďalej darí najmä v láske. Pod vplyvom Venuše je ich vládnuca planéta Mars v postavení, ktoré im umožňuje vychutnávať ľahké víťazstvá a bojovať sa im chce len o úsmevy a vášnivé pohľady žien a mužov v ich okolí. Iné záležitosti, ako práca, obchody, či nové plány, cesty, alebo investície ich výnimočne vôbec nezaujímajú a vo všetkom hľadajú len city a vášne. Najmä muž budú tento týždeň pôsobiť na svoje okolie ako magnety a aj tie najľadovejšie ženy im padnú k nohám. Ženy sa zase nebudú vedieť rozhodnúť komu venovať svoju pozornosť najviac, takže nezískajú nikde úplné víťazstvo, skôr budú mať viac želiezok v ohni. Mladší Škorpióni by si mali dať pozor na prudké zamilovanie sa, pretože si nevyberú správne a môžu sa dostať do sporov s ľuďmi, ktorých ani dobre nepoznajú.

Strelec

Vaše "strelecké" schopnosti sa zase budú môcť ukázať. Ste stále pod ochranou nejakej hviezdy, či už je to Venuša, alebo nejaká iná, niet takej planéty, ktorá by vám mohla úplne škodiť. Využívate z každej to najlepšie a tomu zlému sa vyhýbate. Tento týždeň sa kvôli Venuši dostanete do niekoľkých trápnych situácií, ale nájdete z nich východisko. Varujte sa však prílišným sľubom a nesnažte sa naložiť na svoje plecia viac, ako unesiete. Máte dosť problémov v práci, nemali by ste sa teda zaťažovať aj citovými. Starším Strelcom hrozia zdravotné ťažkosti, s nohami, cievami, ale aj so srdcom. Mladší by si mali dať pozor pred Býkmi a Blížencami, tí by im mohli narušiť ich psychickú rovnováhu. S Rybami a Pannami by si však mohli perfektne "užiť" v sexe a nájsť si medzi nimi aj skvelých priateľov.

Kozorožec

Kozorožcom nie je súdený pokoj a oddych. Vždy sa nájde niečo, kvôli čomu sa trápia, hnevajú, pochybujú, alebo sa hoci len trošku hádajú. Pre vás má zmysel len boj a sťažovanie sa na protivenstvá, ktoré vám svet a ľudia spôsobujú. Pritom nikto nie je voči vám zaujatý, skôr vy sami si spôsobujete ťažkosti a problémy svojím správaním. Očakávate od života prekážky, neúspechy a trápenie a toho sa vám aj dostáva. Snažíte sa síce, ale ak nebudete mať sami k sebe a ku svojej budúcnosti lepší vzťah, ťažko získate pokoj a šťastie. Tento týždeň ste pod vplyvom Venuše veľmi citliví a melancholickí, neviete sa rázne rozhodovať a ani bojovať za svoju pravdu. Využite tento čas radšej na prechádzky v prírode a pobyt mimo uzavretých priestorov. Vaše zdravie určite ocení takýto oddychový čas a načerpanú energiu dokážete lepšie využiť vo svoj prospech.

Vodnár

Vodnárom tento týždeň pomôže viac dozrieť. Často sami seba považujete za veľké deti a uznávate, že nie ste celkom dospelí, najmä pokiaľ ide o plnenie si svojich povinností. Až keď prídu nejaké ťažkosti, ukáže sa, ako na tom naozaj ste a ako sa dokážete vyrovnávať s problémami. Tento týždeň budete riešiť naozaj závažné udalosti a keď nechcete úplne prísť o svoje životné pozície, budete sa musieť prispôsobiť a konať zodpovedne. V láske sa vám tiež niečo nevydarí, snažte sa teda čím skôr predísť akýmkoľvek sporom a hádkam. Vy prví by ste mali začať hovoriť o tom, čo vás znepokojuje a potom pozorne vypočuť aj toho druhého - ak vám teda záleží na pevnom vzťahu. Mladší Vodnári, ktorí práve uvažujú o nejakých nových podnikateľských plánoch, by radšej mali počkať.

Ryby

Ryby si nie vo všetkom vedia hneď urobiť jasno. Majú mnohokrát celkom iné názory a požiadavky, než aké má ich okolie. Tento nesúlad potom spôsobuje, že sa ocitajú v problémoch a sporoch, ktoré im znepríjemňujú život. Venuša im však tento týždeň pomôže vyhnúť sa tomu najhoršiemu a ukáže im aj nový smer. Mladšie Ryby si môžu konečne nájsť tú pravú, či pravého, po akom túžia a staršie sa tiež nebudú môcť sťažovať. Horšie to však bude v práci a aj nejaká Ryba práve nastúpila do zamestnania, nemala by sa nechať ničím a nikým rozptyľovať, inak o svoje nové miesto príde. Pokiaľ ide o zdravie, budete ho mať pevné a prípadné bolesti hlavy, či problémy s trávením nebudú vôbec závažné.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi
 2. Kuriéra nezastavili ani preteky. S dodávkou prešiel rely
 3. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov
 4. Od legendárneho trhoviska po hanbu Bratislavy. Ako sa menilo Trnavské mýto?
 5. Potrebujeme poďakovať vzorom. Preto rozbiehame novú biznis cenu
 6. 30 000 eur pre tých, ktorí chcú zlepšiť život vo svojej komunite
 7. Varujú pred púštnymi búrkami v Dubaji
 8. Žabka rýchlo expanduje na západe Slovenska
 9. Divočina na ceste: ako postupovať, ak v noci zrazíte zviera?
 10. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať?
 1. Vydajte sa po stopách kvalitnej kávy
 2. Orange má najkvalitnejšiu mobilnú sieť na Slovensku i v Európe
 3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 4. "Vzrušenie, nadšenie a radosť" tvrdí DJ Milan Lieskovský
 5. Žabka rýchlo expanduje na západe Slovenska
 6. Divočina na ceste: ako postupovať, ak v noci zrazíte zviera?
 7. 30 000 eur pre tých, ktorí chcú zlepšiť život vo svojej komunite
 8. Kuriéra nezastavili ani preteky. S dodávkou prešiel rely
 9. Termming vo Veľkých Kapušanoch modernizuje tepelné hospodárstvo
 10. Slováci prepadli SENCORMÁNII a hľadajú najstarší spotrebič
 1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi 7 059
 2. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 6 252
 3. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov 5 381
 4. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať? 4 789
 5. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 4 765
 6. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem 4 112
 7. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy? 3 437
 8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 379
 9. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 2 993
 10. Trnavské mýto: Od centrálneho trhoviska ku kongresovej sále 2 813

Blogy SME

 1. Miroslav Sabol: Koniec mobingu a ekonomického šikanovania. Nie sme občania 2 triedy.
 2. Štefan Vidlár: "Dva roky prázdnin"
 3. Martin Šteinübel: tisíc odtieňov šedej
 4. Anton Sládek: Dunaj VII. Od PKO k Mostu SNP
 5. Dušan Vršanský: Chcete e-certifikát po očkovaní? Nebuďte naivní, nedostanete nič.
 6. Pavol Kéri: ČSOB maratón
 7. Pavel Dvořák: Sú Číňania šťastnejší?
 8. Ján Urda: Horehronie a hutnícky skanzen
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 26 890
 2. Ján Buocik: Obchvat a nová diaľnica D4/R7 ako dobrá správa? Skôr zlý vtip! Najmä pre Bratislavčanov. 10 176
 3. Marcel Burkert: Šokujúce slová Dr. Urbánka, ktorý 20 rokov pracoval pre fy ako Pfizer, Johnson a iné. 7 462
 4. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 6 377
 5. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 622
 6. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 5 152
 7. Stanislav Martinčko: R.Fico sa stal kajúcnikom č.1 !!! 4 909
 8. Peter Chudý: Šesť spôsobov na odstránenie čestného policajta alebo ako to bolo za prezidentovania Tibora Gašpara a likvidačné metódy prehnitého systému dnes. 4 387
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Do nemocníc treba prinajmenšom respirátor. Test nezriedka potrebujú aj zaočkovaní.

Dĺžka návštev sa pohybuje od 15 do 30 minút.


18 h
Zdravotný pracovník vkladá tyčinku do tuby po odobratí vzorky na PCR test na ochorenie Covid-19.

PCR testy na Slovensku odhalili viac ako 408-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 12 596 obetí.


a 4 ďalší 12 h
Nataša Holinová

List z Generálnej prokuratúry je ďalší hlúpy krok a komunikačný prešľap.


19 h

Blogy SME

 1. Miroslav Sabol: Koniec mobingu a ekonomického šikanovania. Nie sme občania 2 triedy.
 2. Štefan Vidlár: "Dva roky prázdnin"
 3. Martin Šteinübel: tisíc odtieňov šedej
 4. Anton Sládek: Dunaj VII. Od PKO k Mostu SNP
 5. Dušan Vršanský: Chcete e-certifikát po očkovaní? Nebuďte naivní, nedostanete nič.
 6. Pavol Kéri: ČSOB maratón
 7. Pavel Dvořák: Sú Číňania šťastnejší?
 8. Ján Urda: Horehronie a hutnícky skanzen
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 26 890
 2. Ján Buocik: Obchvat a nová diaľnica D4/R7 ako dobrá správa? Skôr zlý vtip! Najmä pre Bratislavčanov. 10 176
 3. Marcel Burkert: Šokujúce slová Dr. Urbánka, ktorý 20 rokov pracoval pre fy ako Pfizer, Johnson a iné. 7 462
 4. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 6 377
 5. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 622
 6. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 5 152
 7. Stanislav Martinčko: R.Fico sa stal kajúcnikom č.1 !!! 4 909
 8. Peter Chudý: Šesť spôsobov na odstránenie čestného policajta alebo ako to bolo za prezidentovania Tibora Gašpara a likvidačné metódy prehnitého systému dnes. 4 387
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu