dopravných obmedzení harmonogram zmien autobusovej a električkovej dopravy. V čase od cca 9.00 do 15.30 hod. budú po meste spoje jazdiť po nasledovných trasách:
1. Električkové linky R2 a R7 a autobusové linky č. 26 a RA1 - RA4 budú premávať bez zmien.
2. Električková linka č. 2 nebude premávať.
3. Na trolejbusových linkách budú premávať autobusy (viď. ďalej).
4. Na dovoz do VSŽ sa vypraví 1 mimoriadny autobusový spoj označený "RX" s trasou: Železničná stanica - Štefánikova - OD Mier - Vodárenská - štadión Lokomotívy - Watsonova - Trieda SNP - VA VSŽ s odchodom od železničnej stanice o 13.07 hod. (zastaví na všetkých zastávkach v úseku železničná stanica - Obchodná akadémia a potom až pri Valcovni VSŽ a na Vstupnom areáli VSŽ).
5. Ostatné linky budú premávať (s približným zachovaním cestného poriadku) po týchto trasách:
Električky
Linka č. 3: Hotel Strojár - Južná trieda - Sídlisko Krásna a späť
Linka č. 4: Amfiteáter - Kuzmányho - Alejová - Barca a späť
Linka č. 6: Amfiteáter - Kuzmányho - Trieda SNP - Amfiteáter a späť
Linka č. 7: Amfiteáter - Kuzmányho - Alejová - Sídlisko Krásna a späť
Linka č. 9: Amfiteáter - Trieda SNP - Alejová - Sídlisko Krásna a späť
Linka R1: Amfiteáter - Kuzmányho - Moldavská cesta - Vstupný areál VSŽ a späť
Linka R3: premáva po trase linky R7 (Amfiteáter - Trieda SNP - Vstupný areál VSŽ a späť)
Autobusy
Linka č. 11, 1. vetva: Sídlisko Ťahanovce, miestny úrad - Prešovská cesta - Palackého - Bajzova a späť, 2. vetva: Krajský súd - Ferrocentrum - Bardejovská - Lunik IX a späť
Linka č. 12, 1. vetva: Podhradová - Vodárenská - Pri hati a späť, 2. vetva: Bajzova - Palackého - Jantárová - Rastlislavova - Barca, Pri pošte (- Šebastovce) a späť
Linka č. 13, 1. vetva: Košická Nová Ves - Sečovská cesta - Palackého - Bajzova a späť, 2. vetva: Baňa - Stará spišská cesta - Amfiteáter a späť
Linka č. 14, 1. vetva: Ťahanovce, železničná zastávka - Magnezitárska - Hypermarket Tesco a späť, 2. vetva: Bajzova - Palackého - Južné nábrežie - Vyšné Opátske, kostol a späť
Linka č. 15, 1. vetva: Dargovských hrdinov, Konevova - Sečovská cesta - Palackého - Bajzova a späť, 2. vetva: Krajský súd - Toryská - Popradská - Lunik VIII a späť
Linka č. 16, 1. vetva: Podhradová - Vodárenská - OD Mier - Slov. jednoty - Alvinczyho - Železničná stanica - Železničná stanica - Štefánikova - Národná trieda - Hlinkova - Vodárenská - Podhradová, 2. vetva: Krajský súd - Moldavská cesta - Alejová - Železníky a späť
Linka č. 17, 1. vetva: Sídl. Ťahanovce, Madridská - OD Mier - Slov. jednoty - Alvinczyho - Dom kultúry - Dom kultúry - Štefánikova - Národná trieda - OD Mier - Sídl. Ťahanovce, Madridská, 2. vetva: Amfiteáter - Ipeľská - Popradská - Moskovská trieda a späť
Linka č. 18, 1. vetva: Dom kultúry - OD Mier - Trieda L. Svobodu - Lingov - Palackého - Bajzova - Bajzova - Palackého - Lingov - Tr. L. Svobodu - OD Mier - Slov. jednoty - Alvinczyho - Dom kultúry, 2. vetva: Amfiteáter - Ipeľská - Sídl. KVP, trhovisko a späť
Linka č. 19, 1. vetva: Sídl. KVP, Klimkovičova - Moskovská trieda - Toryská - Krajský súd a späť, 2. vetva: Bajzova - Palackého - Južné nábrežie - Nad Jazerom, OC Branisko (Nad Jazerom, Mlyn) a späť
Linka č. 20, 1. vetva: Košická Nová Ves - Sečovská cesta - Palackého a späť, 2. vetva: Krajský súd - Ferrocentrum - Bardejovská - Myslava, Maša a späť
Linka č. 22: Krajský súd - Pereš, miestny úrad - Lorinčík - Pereš, Pohostinstvo - Krajský súd
Linka č. 25, 1. vetva: Džungľa - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Železničná stanica a späť, 2. vetva: Krajský súd - Poľov, otočka - Šaca, nemocnica a späť
Linka č. 27, 1. vetva: Sídl. Ťahanovce, Madridská - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Železničná stanica - Železničná stanica - Štefánikova - Národná trieda - OD Mier - Sídl. Ťahanovce, Madridská, 2. vetva: Bajzova - Palackého - Južná nábrežie - Nad Jazerom, OC Branisko a späť
Linka č. 28: Bajzova - Palackého - Jantárová - Južná trieda - Nižná Myšľa a späť
Linka č. 29, 1. vetva: (ZOO -) Kavečany - Vodárenská - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Železničná stanica - Železničná stanica - Štefánikova - Národná trieda - Hlinkova - Vodárenská - Kavečany (- ZOO), 2. vetva: (Horný Bankov/Alpinka -) Čermeľ - Čermeľská cesta - Štadión Technickej univerzity (Hurbanova) a späť
Linka č. 30, 1. vetva: Dargovských hrdinov, Konevova - Prešovská cesta - Palackého - Bajzova a späť, 2. vetva: Krajský súd - Moldavská cesta - Alejová - Blšák a späť
Linka č. 32, 1. vetva: Dargovských hrdinov, Konevova - Prešovská cesta - Palackého - Bajzova a späť, 2. vetva: Amfiteáter - Ipeľská - Trieda KVP - Moskovská trieda - Myslava, Grunt a späť
Linka č. 33: Krematórium - Prešovská cesta - Palackého - Bajzova a späť
Linka č. 34, 1. vetva: Sídlisko Ťahanovce, MÚ - OD Mier - Národná trieda - Slov. jednoty - Alvinczyho - Dom kultúry - Dom kultúry - Národná trieda - OD Mier - Sídl. Ťahanovce, Miestny úrad, 2. vetva: Hlavná pošta - Vojenská - Ondavská - Trieda KVP - Ferrocentrum - Ferrocentrum - Trieda KVP - Ondavská - Považská - Toryská - Kuzmányho - Hlavná pošta
Linka č. 52 B: Bajzova - Palackého - Jantárová - Južná trieda - Krásna nad Hornádom a späť
Linka č. 71, 1. vetva: Lingov - Trieda L. Svobodu - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Železničná stanica - Železničná stanica - Štefánikova - Národná trieda - OD Mier - Trieda L. Svobodu - Lingov, 2. vetva: Sídlisko KVP, Kláštor - Trieda KVP - Toryská - Krajský súd a späť
Linka č. 72, 1. vetva: Lingov - Trieda L. Svobodu - OD Mier - Slovenskej jednoty - Alvinczyho - Železničná stanica - Železničná stanica - Štefánikova - Národná trieda - OD Mier - Trieda L. Svobodu - Lingov, 2. vetva: Myslava, Grunt - Moskovská trieda - Toryská - Krajský súd a späť
Linka RA 5: Sídlisko Ťahanovce, Madridská - Prešovská cesta - Južné nábrežie - Alejová - VA VSŽ a späť
Linka RA 6: Sídlisko Dargovských hrdinov, miestny úrad - Sečovská cesta - Južné nábrežie - Alejová - VA VSŽ a späť.
Autor: krs
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.