Korzár logo Korzár
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

* Neviditeľný (ďalej už len N.) čitateľom - Opäť ste sa nám rozpísali a opäť vás upozorňujem, že platia už len nové kupóny. Takž

* Osemnástka Tenisovi (21) - 7. 10. o 17.00 hod. pri malej fontáne - znamenie kozorožec a v ruke maj kvietok. * Citrónka pre A a S - A mňa do

* Osemnástka Tenisovi (21) - 7. 10. o 17.00 hod. pri malej fontáne - znamenie kozorožec a v ruke maj kvietok.

* Citrónka pre A a S - A mňa do partie nechcete? Veď viete, kto som! Nó???

* Nuaha pre Kvietok - Som voňajúci kvietok, ktorý má rád srandu. Odpíš.

* Showboy Furčanke - Jack a Nemo sú deti, ale ja som už niečo preskákal. A ty sa s deťmi nebavíš, však? Som chalan s peknou postavou a som nadpriemerne inteligentný! Už ma chceš? A nebuď na mňa taká zlá. Pozdravujem Osemnástku. (Aj u mňa v práci bol na konkurze chlapík, ktorý medzi svoje vlastnosti uviedol, že je nadpriemerne inteligentný. Tak som sa na neho pozrel a ešte stále je nezamestnaný. Ktovie prečo? - Maxx.)

* Kiesha rapperke Justy - Mohli by sme sa stretnúť. Navrhni. Som dobrá tanečníčka. Milujem rap a hip-hop.

* Kiesha pre Q - Si najlepší černoch na svete. Som proti rasizmu. Ahoj. (Ibrahim Maiga bude plakať - Maxx.)

* Kiesha for all - Som tu nová, skôr som nemohla písať. Bola som v NY. (To bude určite zaujímať Medíka... - Maxx.)

* Kiesha for you, baby - Are you a negro and are you alone? Write me now. P.S. I love negroes!

* Nelly rapperke Justy - Ja chodím na 8-ročné gymnázium nad Jazerom a chodím do sexty. Vlastne 2. ročník na gympli. A ako sa ti darí v škole? Mne celkom fajn, ale chýbajú mi tie dni, keď som sa ráno prebudila bez stresu, že treba ísť do školy. (Sexty to sú také pekné orgie? - Maxx.)

* P.Z. Afrodite - Skúsim to. Si za to? Napíš a uvidím.

* Žužča Majke-čajke - Si super, si fajn!!! Mám ťa veľmi rada. Dúfam, že ti to vyjde. Teš sa na cestu!

* Sladký Tom Sladkej - Mám rád sladké všetko. Tak čo s tým? Čauko. (Skús olízať - Maxx.)

* Traja silní býci trom nadržaným kravám - Ak ste také nadržané ako my, tak sa k sebe určite hodíme. Už sa nevieme dočkať.

* Soňa a Boris Neviditeľnému a co. - Za uverejnenie týchto starých kupónov máte po jednom fľaškovom... Vaša obľúbená značka? Kedy ste zajtra v Ťaháku? Ale piť sa bude po pracovnej dobe. S pozdravom Soňa a Boris. (Hlavne, že ja tam nebudem a nápad to bol môj - Maxx. Pijem všetko - N.)

* Palculienka Vlejdovi - Chlapče prebuď sa. Polárka o teba nestojí! Pozdravujem Polárku, Mimu a Mačiatko.

* Rosalinda a Esmeralda slobodným chalanom - Sme dve 16-tky. Pátrame po dvoch strelených chalanoch - (18...xxx)!!! (Škoda, že nepátrate po Ma...xx - Maxx.)

* Scooterka YZ a Sladkej - Takže sme dohodnuté, po 60-tke na ježka a na modro. P.S. Lovu zdar!

* Lila Salovi - Čiže môj opis: svetlohnedé vlasy, zelené oči, 168 cm, tiež som z Košíc. Milujem hudbu a ... P.S. Mohol by si prezradiť tvoju adresu? P.S. Píš! (Tým "..." si určite myslela pehy - Maxx.)

* Šmoulinka Šmoluškovi - Poďme spolu lietať... Je mi s tebou tak dóóóbre! Si super, že si sa bol na mňa pozrieť... (beh).

* Hruška Zabudnutému - Mohol by si sa už ozvať. Pozdravujem Juzzyho.

* Esmeralda a Rosalinda Leizrovi a spol. - Čo tak dať si chladenú 12-tku? Máš na to chuť? "Daj si babydžús!"

* Crusoe Višničke - No toto! Dozvedám sa tu celkom nové a dokonca zaujímavé veci. Som zvedavý, čo sa prostredníctvom YZ kamarátiek a spolužiačiek dozviem. Pozdravujem YZ.

* Lucia, mamka, Simka manželom Lieblovým - Veľa šťastia a lásky na spoločnej ceste životom.

* Ružička Bobovi a partii - Bobko, rýchlo sa uzdrav. Dík za piatok, bolo to super. Pozdravujem všetkých, čo čítajú Ťahák.

* B.E. priateľom - Pozdravujem najmä Ľudku, Ivu, Anču, Dominiku ...

* Lucia Braňovi - Veľmi ťa ľúbim, ty to vieš! Čo tak stretko na Ladožskej?

* Mráčik Palculienke - V piatok bolo super. Mohli by sme si to niekedy všetci spolu zopakovať.

* Uhorka Hradlovi (19) - Mám záujem o vážne zoznámenie. P.S. Neváham. Ak máš záujem aj ty, tak sa ozvi.

* Amical pre Didi-dok - Prečo obhajuješ Zuzu, keď ju poznáš? Veď vieš aká je. Keby bola Zuza taká chytrá ako som ja, už by dávno prišla na to, kto som. Keď jej chceš fakt pomôcť, poraď jej nech sa prefarbí.

* Fantaghiro Hradlovi - Presne tak, človek nikdy nevie, či som tá pravá - uvidíme! Napíš niečo o svojej maličkosti.

* Šmoulinka Šmoluškovi - Bozk je aperitív lásky. Bozkaj ma! P.S. Krásne bozkávaš (04), túžim po tebe.

* Polárka Vlejdovi - Čo už, nevyšlo to. Nezabudni mi vybaviť to o čo som ťa poprosila. Díky.

* Cola, Fanta a Bonaqua trom vrchnákom - Je nám to strašne ľúto, ale už sme mali na ten čas program, takže skúste napísať dátum v predstihu a my vám odpíšeme, či nám to vyhovuje. Ďakujeme.

* Puf Mufke - Tie kazety od teba sú super! (veď vieš ktoré) Niekedy by si sa z briky mohla vyšmariť ty a pokecať trošku naživo. Je to lepšie ako cez telefón. Stavíš sa.

* Afrodita Sklamanému - Veľmi by som sa o tom chcela presvedčiť. Napíš mi niečo o sebe, napríklad kde chodíš do školy... Odpíš.

* Kvietok a Táňa Rasťovi a Maťovi - Na Ťahanovciach sa nám veľmi páčilo. Dúfame, že v piatok nás prídete pozrieť na KVP. (Na Ťahanovce i KVP ešte môžeme, ale na Furči sme skončili - Maxx.)

* Sladká Cukríku - Som sladká, ale aj sladká. Mám 17 rokov. A ty máš koľko? Nie som proti sladšiemu životu.

* Afrodita Leo Dik Caporovi - Ako mi chceš dokázať, že nie ste všetci rovnakí? Myslíš, že mi môžeš ponúknuť viac ako Sklamaný? Máš "super" hobby. Čo keby si mi o sebe napísal niečo viac?

* YZ Sklamanému - Ja som ťa sklamala? Veď ani neviem kto si! P.S. Odkiaľ ma poznáš?

* Atyr BSCH - To čo sa stalo v sobotu, nás urazilo. Bude to mať súdnu dohru alebo (predohru)? Redakcia, kde je mojich 10 odkazov? (A čo ťa do toho? - Maxx.)

* Atyr BSCH Icemanovi - Máš strašne krásny odkaz ale také staré veci už dávno nechodia. Nechceš vedieť tancovať tak ako ja? Tak pošli 15000 Sk na konto BSCH a ja sa ti ozvem. (Mne pošli 7 500 Sk a rovno ti odprisahám, že nikto lepšie ako ty netancuje - Maxx.)

* Atyr BSCH černochovi BSCH - Ako sa máš? Robíš niečo? Nič? Som vedel, bol som v lese na fúriku, doma!

* Catherine Sklamanému 17 - Mám 16, plavé vlasy, štíhlu postavu, milujem hudbu a možno neskôr aj teba.

* Delfi Chantal - Dúfam, že to teraz vyjde. Ak nie, tak sa netráp. A ešte stále je tu Rado alebo Matúš. (Ak by si poznala trošku život, tak jednoznačne Rado/Goran - Maxx.)

* Sandy Mišovi - Čo sa niekedy neozveš? Už ani neviem ako vyzeráš. P.S. Príď cez víkend k Tereze. Čau.

* Palculienka Eminemovi - Tak ty bývaš na KVP? To je náhoda, aj ja. Aká ulica? Odpíš. Pozdravujem Polárku.

* Pony Gabimu - Bolo mi s tebou fasa, ale v niečom si ma sklamal. Ozvi sa. (Gabi, nabudúce jej pri tom musíš stiahnuť silónky - Maxx.)

* Lucy pre Nisu a Kate - Čaute. Už sme 4 týždne v škole a chalani žiadny, treba s tým niečo robiť. (V kláštore to už iné ani nebude - Maxx.)

* Soňa a Boris H.M. - To, že si starší, ešte neznamená, že si rýchlejší... Nájdi si niekoho do tímu "H.M.". My štartujeme spolu.

* Opustené dievča Neviditeľnému - Neviditeľný, neviem prečo si mi zmenil môj odkaz a prečo si mi neuverejnil moje odkazy. Dúfam, že sa to už nestane. Dúfam, že si nenájdeš žiadnu výhovorku alebo pripomienky. (On rozhodne nie je ten typ, ktorý by mal mať k niečomu pripomienky. Taký tichý chlapec? Neblázni - Maxx. Nezmenil som ho, minulý týždeň som na Odkazy nemal čas. Keď sa tak stalo, sorry - N.)

* Nika (17) Hradlovi (19) - Čo tak sa stretnúť? Deň, miesto a čas urči ty. P.S. Odpíš! Čakám.

* Kvietok Paťovi - Prečo ma Paťo trápiš. Prečo mi nedáš v noci spať, prečo mám stále myslieť, že ty ma nemáš rád.

* Soňa Borisovi - Nabudúce, keď prídeš k nám, môžeš sa mi pozdraviť. Čau zaľúbená žaba... Ľubkám ťa.

* SHW Aline - Tak to sme teda dvaja. Nejdeš náhodou maturovať aj ty? (lebo ja musím)

* Sandy Dušanovi - Tak čo! Ako žiješ? Ja super. Teším sa na víkend. Pozdrav Gabiho.

* Robinson pre Rey a Eimi - Myslím, že ste si nevytvorili ten správny obraz o hokejbale, pretože si ho mýlite s pozemným hokejom. Myslím, že by ste sa mali prísť pozrieť na zápas, aby ste vedeli o čo ide. (Prídi na môj zápas, chytím ťa hneď za pás. Ak si chceme tykať, mohli by sme fi... - Maxx. Zdravím všetkých perverzákov, ktorí si myslia, že im to došlo, ale ja som pochopiteľne myslel fi...lozofovať - Maxx.)

* Marion pre Mo a Hrúštičku húževnatú - Obnovujem kontakt (na váš rozkaz 13.8.). A dôvod? My starší tu akosi zanikáme. Je najvyšší čas napraviť to.

* Jožo Danke - Dva roky prázdnin bez tvojej lásky.

* Marion Oku - Hej! Čo sa deje? Hodili sme rovnako a predsa si tu nebola. To je podvod. Fuj! Zdravím Šery a Tulu.

* Lenka Sochová Showboy - Odkiaľ vieš, že Marek Petráš sa poteší, keď mu napíšem? Poznáš ho? Odpíš. On ti povedal, že mu mám napísať? (Jasné, mne Marek ešte prezradil, že si ťa v dohľadnej dobe určite aj vezme - Maxx.)

* Soňa Borisovi - Som smutná, keď nie sme spolu a bolí ma srdce. Milujem ťa, Boris!

* Maťo Monice - Rose! Len ty veľmi kolo mojich "M" nešpekuluj. Dúfam, že budeme spolu (sobota) a to mi celkom postačí. Teším sa na popoludnie a veľké D. (moje veci)!!! Ti amo.

* Slniečko Majovi - Som milé úprimné dievča, ktoré by ťa mohlo mať rado. Ak chceš vedieť viac, tak odpíš. (Píše Majovi a zasa je tam Rado. Chlapci, nejako ste zdivočeli od môjho odchodu - Maxx.)

* Soňa Borisovi - Jeden jediný človek chýba a svet je vyľudnený! Chýbaš mi, láska!

* Soňa Borisovi - Keby som nespoznala teba, neviem aký krásny je život... (s tebou).

* Moesha Števkovi - Ľubkám ťa, miláčik môj! Je to super, že šporíme.

* Soňa Borišovi - Minule u S. bolo super. Som rada, že všetko bolo (a dopadlo) perfekt. Bojím sa ako dopadne kauza my. Dobrý chlapec.

* Šmoluško Šmolinke - Moje dievča. Odkiaľ si nabrala toľko kupónov? Čo to za aktivity vyvíjaš? Cmuky-cmuk.

* Maťo Monice - Vieš, čo ti vodič povedal, keď si chcela polovičný...?! Tak prečo tomu mamina nechce veriť? Na prstene som nezabudol. Neviditeľný, napíš, kedy budeš zajtra v Ťaháku nech ti donesiem jedno fľaškové... Máš obľúbenú značku? (Čo furt ten chlast nosíte len jemu? Prečo sa snažíte pokaziť jeho povesť odhodlaného abstinenta? Skúste sa polepšiť - Maxx. Príď medzi 11. - 12.00 hod. - N.)

* Scooterka SXM (ja - on) - Normálnu kamošku? Veď ma dokopy vôbec nepoznáš. Tých pár štvrtkov, kedy si sa zapájal do nášho rozhovoru s S. ti toho o mne veľa neprezradilo alebo sa mýlim? P.S. kamoši.

* Depeshak Neviditeľnému - To ste teda dobre vymysleli. Doma mám ešte 20 kupónov. Čo s nimi? (Nechaj si ich na pamiatku... Príď sem, vymeníme ti ich za 6,67 nového /3:1/ - Neviditeľný.)

* Orbitka (15) Všetkým chalanom - Som obyčajné dievča, ktoré hľadá obyčajného, úprimného sympatického chalana vo veku od 16 - 18 rokov, ktorý by mi dokázal, že na svete je láska. Zn. Najlepšie z KVP-čka.

* Hokejistka (14) Všetkým chalanom - Máš rád hokej a chel by si sa zoznámiť s dievčaťom, ktoré ho rado hrá, ale nepohrdne ani futbalom? Tak odpíš. Najlepšie ak si z KVP-čka a máš viac ako 14 rokov. P.S.: Pre redakciu: Zverejníte aj odkazy na staré kupóny?

* Jara Viktorovi z Furče - Už by si sa konečne mohol ozvať. Nie? P.S.: Pozdrav aj Borisa. Posielm ti pusu.

* Jara Črepníkovy - Som sklamaná, že s tebou nesedím.

* Madona Lucii, Domče a Eve - Dúfam, že nám to s tou tanečnou vyjde. P.S.: Lucia nebuť namyslená.

* Maťa a Lena Dvom smútiacim - Keď sa chcete zoznámiť s 13 ročnými čajami, tak odpíšte.

* 2 sladké čaje 2 sladkým chlapcom - Chcete nás spoznať? Ak áno, tak odpíšte.

*Kaja a Peťa (14) hľadajú dvoch romantických chalanov na dopisovanie. Ak existuejte a takisto sa neviete spamätať z krutej reality - začiatku školy, ste na tom podobne ako my. P.S.: Píšte, čakáme!!!

* Kaja z Tritonu Peti z Tritonu - Ale nás naštvali Lui a Hui, však?! Majme ich na háku. P.S.: Červená, zelená!!

* Candy Peťovi T. - Ďakujem za slnečnicu a za kobylku. Aspoň sa mám s kým maznať.

* Flora Pel - Žijem si úplne perfektne, najmä na hodinách: M, C, T. Šibenička, SH a Zorro mi lezú riadne na nervy. A ty? Ako sa máš? Pozdrav Zuzku, Katu.

* Shaman Katke (1. AC Gym. Šaca) - Nevieš o čo prichádzaš, keď chodíš... (s)

* 3 vŕšky 2 obzerajúcim dievčatám - Určite ste sa našli. Vy viete, že vám. Ak ste niečo chceli v piatok, tak prečo ste váhali. Nie ste ešte primladé?

* Peor Casperovi - Vybledni ty červenovlasý černoch so šťastným bezzubým úsmevom! Pozdravujem Mäsa.

* Sestrin brat Peor Joachimovi - Ty krásko! Už s tebou nikdy tie husi pásť nebudem! Daj si kečupičok.

* SIS - Lexa Peor Shamanovi - Ži na max! Nech žije sobota! Casper môže párečky variť! Sejdeme se na hřbitově.

* Jochman Casperovi a Shamanovi - Nazdárek chlapi! Poďte na párky! BSCH sú proste super!

* Jochman Všetkým - Nechápem, ako dokážete na 1 kupónik toho toľko natlačiť! Hanbite sa!

* Jochmann Casperovi a Shamanovi - Kua chlapi! Príďte si po nejaké kupóny. Nestíham vypisovať!

* Jochmann Redakcii - Keď mi neuverejníte mojich 15 odkazov - Zle nedobre s vami bude!

* Jochmann Všetkým - Nemá tu náhodou niekto záujem o Nokiu 8110?

* Jochmann Sviečkam a Zapaľovačom - Deti by sa nemali hrať s ohňom... Hehe!

* Jochmann Len tak - Je to tu super! Samý rap, hip-hop, Metallica... To je ono!

* Jochmann Shamanovi - Ty chlípnik jeden! Rád olizuješ šťavnaté? Toto má byť gymnazista...

* Jochmann Neviditeľnému - Ale veď ja ťa vidím! Ty nás zavádzaš! To je nactiutŕhanie! (Môžeš ma vidieť maximálne v telke, inde nie - N.)

* Jochmann Všetkým - Kto ma má rád, nemusí ísť zajtra do školy! Pozdravujem Shamana.

* Jochmann Chrisi - Musí byť pekný? Nestačí, keď bude nádherný? Áno, som to ja!

* Jochmann Sebe - Mám ťa rád! (Normálne mi to chýbalo!) Pozdravujem Caspera.

* Jochmann Redakcii - Prosím vás šráci, uverejnite mojich 15 kupónov a máte u mňa 4 pivka.

* Jochmann Casperovi a Shamanovi - Môj nový sex. Objekt? Zástrčka v obývačke... He-he! A vy?

* Jochmann Všetkým slečnám - Som sexsymbol Košíc, stelesnenie dokonalosti. Tak načo čakáte?!

* Miňo 18 Karamelkám - Ak máte záujem o pravdu prídte v sobotu pred Astóriu.

* Q. Tarantino Leo Dik Capriovi - Aj keď si určite riadny Cigáň ako som postrehol, máš bomba meno! Počul som od Šharmena, že sa Ti minule vraj skoro podarilo utopiť sa vo vani! P.S.: Vám ešte ide doma teplá voda??? Nevieš už vyšiel nový Gipsy kings?

* Shaman Peorovi - V sobotu to bola pecka. Nech ti žlté päty vyblednú a nech ti vietor veje do plachiet.

* Shaman Jochmanovi - Nepreháňaj to s tými chválami ty lájoš.

* Shaman Candy Girl - Ten kto hľadá nájde a ty si našla veľmi dobre. Maj sa, do skakavenia.

* Blondínka z Geče Neviditeľnému - Tento odkaz neuverejníš. Tvoj komentár k textu jednej blondínky z 28. 9. bol pod úrovňový a hlúpy. (Nič v zlom, ale 28.9 som nenapísal ani jeden komentár k odkazom, lebo som nestíhal. Nie si náhodou blondýnka? - N.)

* Q. Tarantino 2 Zapaľovačom - Hej Vy dvaja zapaľovači! Hošani, zdá sa mi, že ste určite plní plynu! Tak Vám potom radím pri tých dvoch "Sviečkach", bacha na svoje vetry! Mohlo by Vás to mierne rozhodiť na míle. (Ako sa dopĺňate, normálne fazuľa, kapusta??? ... hahah!)

* Rachel z Geče Ostatným priateľom - Piatok 22. 9. bol super! Musíme to zopakovať. P.S.: maxx napíš adresu tej vily!!!

* Dharma Salovi - Nech ti to výjde s Lilou. Pozdrav 4. PA Blue Eye - Kedy má 4. E stužkovú? Čo nové vo Veľkej Ide? Ako osláviš 26. 12.?

* Jedna (16) Jednému (17) Tak teda - 170 cm, hnedé oči, štíhla atď. Nechaj sa prekvapiť. P.S.: A čo tvoje hobby?

* Embrace Nikite (16) Z tej strany, na ktorú som svoje sympatie vysielal sa zatiaľ vrátilo všetko bez romantiky. Stačí? P.S.: Opíš sa prosím.

* Mima Ferkovi P. - Prajem ti všetko najlepšie k tvojím meninám.

* Rapperka Justy Pre Icemana - Díki za pozdrav. Napíš niečo o sebe. Ja mám 15, som z KVP a môj životný štýl je rap. Pozdravuejm Shamana, Snoopa, Beatrice. BSCH, are best!

* Workey Sklamanému - Takže sa mám zaľúbiť, hej? No čo keby sme to poriešili na najbližšom stretku.

* Crazy Girl Denimu - Chcel si vedieť, takže - 168 cm vysoká, zelenooká, krátkovlasá, tmavovláska. Aj ja mám rada dobrú hudbu, čo presnejšie počúvaš? P.S.: Z akého si sídliska? Ja z Jazera.

* Candy Chrisi - Čauko! Ako sa máš? Odpísal ti už Erik? Pozdrav mamku a ocka.

* Aischa a Westka Blonďatej Gabči - Stretko fajn, ale hrať biliard a vôbec nič sa nekoná poza tvoj chrbát tak nevymýšľaj. OK? Hej ty nevieš napísať moje meno? Nehnevaj ma!

* YO (17) pre Prcek (16) - Prečo Prcek? To si taká malá? Ja sa vždy rád zabávam, ale iba s dobrými ľuďmi. Ahoj.

* Flora ŠNK - Už sa teším na fotenie. To budú zábery. Prídeš zajtra s nami??? Pozdravujem: Erika - BSCH, Hradlo, Chantal, Quihnu, S + M (Ja - on).

* Matrixa for J.P. - Ak ešte žiješ, tak sa ozvi (neviem, či má význam ti ešte stále písať) hneváš sa azda?

* Candy Lenke Patakiovej - Ahoj! Ako žiješ? Dlho som ťa nevidela. Napíš mi niekedy. Pozdrav baby, Rasťa, Valiku.

* Ally (17) Showboy - Ak chceš, odpíš jednej holke, ktorej padol do oka tvoj odkaz. P.S.: Napíš niečo o sebe. Vek, popis, záľuby...

* 3 vrchnáky pre Cola, Fanta a Bonaqua - Prečo ste neprišli? Môžete ľutovať, prišli ste o veľa. Alebo ste sa urazili? Rýchlo navrhnite stretko, kým nevyprcháte!

* Inmyembrace pre Holku (17) - Jasné, že chcem! Skús ma presvedčiť najprv v Ťaháku. Napr.: Aké hodnoty vyznávaš, čo miluješ nadovšetko?

* Gadzina Kike - Možno, že raz príde taký deň, keď sa tvoja tvár, ako oheň rozhorí. Potom snáď, ti pošepnem v nádhernej chvíli pár slov ...

* Kika Gadzinovi - Ďakujem ti, že deň kedy sa rozhorela moja tvár ako oheň už prišiel. Teším sa na ďalšie s nádychom erotiky.

* Kika Sestre Andrejke - Teším sa, kedy pôjdeme spolu do hotela do Tatier, ty už vieš kde. Dúfam, že tam bude viac pekných šracov ako minulý rok.

* Casper Aline - Keď nám dôjde blok, tak donesiem nový, ale ten si už zoberiem ja.

* MM + SPŠE Zdravotnej na Kukučínovej - Máte medzi sebou jednu fajn kočku (T.V.) a dúfam, že na imatrikulačku prídete v hojnom počte a so všetkých ročníkov. Teší sa na vás celá SPŠE!!!

* Rapperka Justy pre Cypres Hill - Ja počúvam black music. Aj to, čo si vymenoval. A čo ty? Nechceš tancovať? A Wu-Tang poznáš? Niekedy to bola moja krvná skupina. Tak čo? Odpíš. Come.

* Keny pre najdrahšiu Xaky 17 a chôdza ženy a v očiach otázka, čo láska zmení... P.S.: Tú chôdzu musíš ešte nacvičiť.

* Kirk Nejakej - Sorry, že som sa neozval, ale... Mimochodom, ako mi pomôžeš?

* Ľubo Januške - Je pekné mať kamošku, ale krajšie je mať teba, pretože je ľahšie nájsť si dievča, ako takú super osobu s ktorou sa dá o všetkom porozprávať. Pozdrav Ivku, Niku a Zuzu.

* Flora Vanesse - Špagety, obrus, nohy, sáčky, hranolky, koláč, pivo, palacinky, arašid, chips, halušky, Maci, pozdrav Dujka, Stanku, Pel, Arabelu, Lenku B, Líviu, Adelu.

* Rixi Herkulesovi - Ahoj, prečo si sklamaný? Je super, že si sa ozval, už som ťa dávno nevidela. Sklamala ťa Ellie??? Zdravím: Dixi, Blue Eye, Rapperku Justy, Mimu, Janku, Flóru...

* Janka 17 Majovi 17 - Kto hľadá, ten nájde! Veľa šťastia!

* Srdiečko Anjelikovi - Veľmi ťa lúbim a nechcem ťa stratiť! Prosím vydrž to ešte so mnou! P.S.: Milujem ťa!

* Žabka Chrústikovi - V piatok 29. 9. 2000 to bolo presne 7 mesiacov, čo sme spolu! P.S.: Prepáč za "28. 9.".

* Ahina Shamanovi - Pozdrav Chantal ty čert jeden. Kedy si prezrieš ten zástup dievčat, ktoré na teba čakajú?

* Anonym z 3. A. na SPŠE Cicimu - Ušiakovi - Môžeš sa tešiť na jeden super-extra-bonusový hmat - zažiješ extázu (Nirvánu) #1. Je to lepšie ako orga(ni)zmus.

* Lovis Sukici - Všetko najlepšie. Ja mám o 3 viac. Chodím na VŠ. ám rád šport a TV.

* Edie Candy - Najprv mi napíš niečo o sebe aj ty (Furča) - Zvyšok neskôr.

* Múdry, Pekný a ich šéf Múdrej, Peknej a šéfke - Mohli by te upresniť o čo vám išlo? Konkrétne. A ide vám ešte o niečo?? Čo nie je môže byť. Čaute a ozvite sa.

* Feri pre Aniela Gabiku - Či sa stretko koná sa iba uvidí, takže zatiaľ sa hnevať nemusíš.

* Scottica Desperadovi - To neboli špehovia, ale dotyčná ti ďakuje za pomenovanie. O tom zapaľovači viem, ale nepochopil si obrazné pomenovanie. O odvahe pomlč!

* Keith Flint pozdravujem Lucku, Hitlerku, Shaniu, Floru, Pel, Maxxa a Neviditeľného. Ako žijete?

* Pepo Dievkam (nad 17) - Nájde sa tu milé sympatické dievča? Ak hej, tak odpíš. P.S.: Vážny vzťah.

* Hulič Huličke - V sobotu 30. 9. to bolo supiš! Ešte teraz nie som vyspatý! Milujem ťa!!!

* Shaman Chrisi - Zdáš sa byť v pohode. Milšieho chlapca ako ja už nenájdeš a krajšieho neuvidíš.

* Táňa Zani a Stele - Ďakujem vám za príjemné prekvapenie. Bohužiaľ, škola ešte stojí, ale ani tá mi nazabráni v tom, aby som sa s vami stretla. Navrhnite stretko a bude. Najlepšie v piatok; sobotu. Teším sa. Čaute.

* Rapperka Justy pre Busta Rhymes - Aj ty chceš tancovať? Odkiaľ si? Však sa popíš, néé! O mne si už určite čítal. Ty ma poznáš, že vieš aké nosím gaťky? Ty veľmi rýchlo rapuješ. 2-PAC-I love you.

* Phoebe z Geče "Priateľom" - Rachel a Ross - nech Vám to vydrží, pozdravujem Matta, Moniku, Chandera, Teegla a Paľa.

* Charley Rapidovi - Mám hnedé zvedavé očká a vlasy tiež hnedej farby. Budem mať 17 rôčkov a mám bláznivo-romantickú povahu. P.S.: Som rada, že si odpísal.

* Candy Známym - Pozdravujem Fifi, Peťa, Mira, Maťku, Baby, Lenku, Naty, Renču, Peťa G.

* Candy Candy Girl - Čo tak zmeniť si prezývku? Budú si nás mýliť.

* Salo 1. S.X.M. (Ja - on), 2. Lile, 3. Rapidovi - 1. Nepíšeš kvôli Scooterke? 2. Ozvi sa, prosím! 3. Čo s tým futbalom, S.X.M. príde a baví sa, ne!

* Herkules (19) Candy Girl - Zhodou okolností som chalan, čo tak dodať niečo o sebe.

* Betka pre Aťku-Furbi - Prepáč, že ti píšem len 1 odkaz. Už naňho fakt kašlem. A pôjdem tam, kde som povedala. Už teraz sa teším. Si super.

* Tommy-Lee-John Magnetke - Mne to nevadí, ako vyzeráš! Aké máš oči, vlasy a kde bývaš. Čau. P.S.: Pozdravujem Eminema a Rapperku Justy.

* Chris (17) Smintke (16) - Tá zn. sa mi páči. Chcel by som sa s tebou zoznámiť ak máš záujem. Odpíš! P.S.: Bez Smintky ani...

* Dva zapaľovače Dvom sviečkam - Naše tepl. hor. je na normále. Koľko máte rokov, ako vyzeráte (bývate)? P.S.: To stretko navrhnite vy. Čaute.

* Pusinka Iva Jane a Kike - V Mystiku pred týždňom bolo super. Treba si to zopakovať. Je to sranda, že nás každý berie za peťáčky. Dzivé ne? Zdr.: Ľubu, Ludu, Eriku, Blue Eye a Bubu.

* Sladká Shamanovi - Som sladká, kľudne ma môžeš lízať, som šťavnatá! Tak zahoď tie lízatká a bež ku mne. P.S.: Chupa-Chups.

* Lyta Kirk-ovi - Odkiaľ si? Ja som z Furče a chodím na Gympel. Hobby - gitara, hudba, formula 1. Zdravím Maxxa, Neviditeľného.

* Sandy Lesley - Tak čo budeš chodiť so Žoltym? Dúfam, že áno. Idete k sebe. Pozdravujem partiu na Húskovej 1.

* Sandy Čakanovi a Mafii - Ste super kámoši, ale v niečom ste ma sklamali. P.S.: Zdravím Hrušku, Marišku...

* Boris Soničke - Neviem, či ma tak veľmi... Čo bude s tými známkami? Poobede je stretnutie. Tým veľmi nadšená nie si! Čo tak s tým niečo robiť?

* Soňa Borisovi - Veľmi ťa ľúbim! Známky budú (a sú) v pohode. Ale aj tak nie som nadšená. (To asi vieš). Robiť sa bude... Ale... asi niečo iné (!?)

* Evča Neviditeľnému - Pochybujem, že si sprostý, pretože by si ináč nemal dobré pripomienky. (To sa mi páči - N.)

* Šmoluško Šmoulinke - Ako sa to učíš? Veš sa minú všetky puntíky... Počul som, že si bohatá. Ale aj tak ťa pozývam (palacinky?)

* Amazonka Johnimu Quest - Dobrodružstvo je to moje podľa nálady. Dúfam, že ma nesklameš a odpíšeš. Opíš sa. O mne nabudúce. Čau!

* Amazonka pre Saskiu - všetko naj k meninám. V mene celej I. KB-U.

* Provokatérka Pokušiteľovi - Rád by si zarosil (videl plakať) steny? A čo tak niečo s tým robiť?

* Citrónka a Ivka Redakcii - Máme ešte kopu starých kupónov, nemohli by ste nám ich vymeniť za nové? (Áno, príď tu, ale výmenný kurz je 3 staré za jeden nový - N.)

* Citrónka a Ivka Showboy - Ďakujeme za pozdrav (ak bol pre nás). My sa poznáme? A odkiaľ?

* Citrónka a Ivka 4. A na GT 12 - Všetkých vás pozdravujeme, no najmä triednu Zuzku.

* Kvietok Paťovi - Láska je ako malé dieťa, ktoré túži po všetkom. A ja túžim po tebe!

* Pixsľa Upírovi - Fakt si o mne myslíš, že som až taká povrchná? Nerajcuje ma len Koma Maschine Head. Čo je podľa teba ten správny metal? P.S.: Od kedy sú upíri metalisti? Pzdravujem Pufa a Mufku a statných upírov.

* PPF Sklamaného (17) - Čo zakladáš hárem? Nerecituj teplé slová a to ti odkazuje Gerlach, chlap ako hora. Sklamaného bolo dosť, pozdrav Showboya a nech vám to vyjde. Catherine daj už pokoj, aj tak som lepší, krajší, vyšší. Mimochodom som zo SPŠH a zdravým rapperku Justy a Catherine.

* Osemnástka Showboyovi - Je od teba pekné, že ma pozdravuješ, ale mám otázku. Poznáme sa? Odpíš.

* Keksík Eminemovi - Rozbaľ ma a uvidíš. Grammy O.K. Odpíš.

* Alica Všetkým v Size Klube - Ste strašne super ľudia.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
 2. Bývanie v meste predlžuje život
 3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
 4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 5. Aká je chémia vôní
 6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
 1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
 2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
 3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
 4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
 5. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
 6. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 8. Počúvaním hluku chránime váš sluch
 9. Aká je chémia vôní
 10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 964
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 17 393
 3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 511
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 369
 5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 636
 6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 424
 7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 109
 8. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 881
 9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 789
 10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 494
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Mesto Košice vstupuje do projektu integrovanej dopravy

Výsledkom má byť pohodlnejšia preprava na jeden cestovný doklad.

Príchod vlaku do Prešova zo smeru Hanušovce nad Topľou.
Ilustračné foto.
ROZHOVOR

Pediatrička: Niekedy som očkovala na chrípku 600 detí za rok, teraz približne 50

Ľudia si zvykajú, že nemôžu behať za lekárom so všetkým.

Pediatrička Eva Ševecová.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Ilustračná fotografia.
KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Pandémia nám nadelila ďalší typ megaškandálu

Demisia sa pod rúškom udržania Smeru od moci scvrkáva na činy priamej korupcie.

Peter Schutz

Potrebovali ísť k blízkym a nepustili ich. Neboli privilegovaní ako Kollár

Nemocnice väčšinou púšťajú príbuzných k zomierajúcim.

Šéfa parlamentu Borisa Kollára v nemocnici najviac navštevovala bývalá manželka Linda Rezešová. Na fotografii sú na plese v Opere v roku 2008.
Diego Maradona.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop