Korzár logo Korzár
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

ODKAZY

* Neviditeľný čitateľom - Z dôvodu sťahovania našej redakcie do nových priestorov a posunutej uzávierky vášho obľúbeného Ťaháka by som vás chcel

upozorniť na nasledujúce zmeny. Naša schránka na Kováčskej 28 v Košiciach, do ktorej ste hádzali svoje kupóny bude fungovať len do konca októbra. 1. novembra sa presťahuje za nami do budovy bývalých Pozemných stavieb na Boženy Nemcovej 32, kde sídli napr. aj Ekonomická fakulta. Pre upresnenie, nájdete to pri hlavnej budove TU a dostanete sa tam autobusmi 12, 13, 29, 32, či električkami č. 7 alebo R4. No a aby ste ešte nezabudli, najbližšie tri týždne budeme schránku na Kováčskej vyberať v pondelok o 16.00 hod, čiže ak chcete mať odkaz uverejnený ešte v ten týždeň, musíte sa poponáhľať.

* Neviditeľný Veronike & Peťovi Hudákovcom - Každý z nás robí chyby, ale prečo ste obaja schopní urobiť jednu chybu v ten istý deň? Nič to však, želám vám, aby vaše manželstvo vydržalo dlhšie ako socializmus v ZSSR, a aby ste mali toľko detí, že ich nebudete vedieť spočítať. A ty Veronika, nezabudni si pozorne naštudovať matériu, zíde sa ti to cez svadobnú noc... A heslo na záver znie: Dôverujte banke Hudák, (ne)stane sa z vás veľký chudák. Ešte raz, všetko najlepšie do nasledujúcich x rokov vášho manželského "egyutellesa".

* Maxx Hudymu - Milý Hudy. Dúfam, že sa ti aj po sobotňajšom "áno" bude naďalej s manželčičkou dariť. Daj na nás trocha pozor, nie, že ti historický deň pokazíme návalom náhlej nevoľnosti. Prajem Vám, aby Vám to dlho harmonicky a vášnivo vydržalo. Veľa sťastia.

* Holka 17 Immyembraceovi - Pre mňa je najdôležitejšia láska. Rozhodujúce sú však aj hodnoty ako úprimnosť, dôvera, vernosť. Napíš mi tvoj vek, znamenie a školu.

* Olympia pre Pepa - Aká škoda, že som pár krátkych dníčkov pred tebou určeným limitom. P.S.: Nič z toho?!?! (Ale čoby, môžeš sa pokojne prihlásiť na účinkovanie v komparze k videoklipu 2 Unlimited - No limit. Až tam prídeš na to, kde sa nachádza tvoj limit - Neviditeľný.)

* Puf Mufke - Nechápem, prečo sa toľko stresuješ. Ty profáci ti za to nestoja. Tú sobotu ti niekedy inokedy vynahradím. Je mi za tebou smutno. Tvoj školou znudený Puf. (Puf sa v škole asi fakt nudí, súdiac podľa spojenia "Ty profáci" - Maxx.)

* Tenis (21) Osemnástke - Tak znova kedy a kde. P.S.: Mám rád skrývky, ale v pravý čas, a ten čas ešte neprišiel. Do tretice všetko dobre. Ahoj. (Takýmto spôsobom sa stretnete najskôr na ďalších letných olympijských hrách. Ale Tenis(ový) turnaj tam určite bude stáť za to - Neviditeľný.)

* Phantom Joanie - Ozvi sa, chýbaš mi!!

* Ďablik 1. Anjelikovi, 2. 1M SZŠ Kukučínova - 1. Moja láska k tebe je väčšia ako celý vesmír. 2. Ste super trieda. Nejako bolo, nejako bude, len sa učiť. (Hlavne AMF)

* Malička Chalanom - Ak ste sami, ozvite sa. Budem čakať.

* PPF všetkým - Gerlachov brat svišť - 20 ročný, na svoj vek málo zjazdený by sa rád zoznámil s málo jazdenou žigulkou: obľuba rýchla jazda. Moje zrýchlenie z nuly na sto je obdivuhodné. V mene Brata Gerlacha, ľudia zo SPŠ Hutníckej - ozvite sa. (A svišť ju potom balil do fólie... - Neviditeľný.)

* Opustený chalan opustenej dievčine - Som obyčajný chalan. P.S.: Čo tak dať si stretko??? Prosím odpíš.

* Desperado Scottici - Neviem, o čo ti ide, ale už ma nebaví čakať, že sa niekedy ešte niečo zmení, tak končím. Toto je môj posledný odkaz pre teba. (Stále lepšie skončiť to takto, akoby ste sa mali o niekoľko rokov rozviesť... - Neviditeľný.)

* Jahôdka šracom - Ak máš rád jahôdky, som tu pre teba, no tak neváhaj a odpíš.

* Boris Soničke - Nabudúce, keď prídem k vám, pozdravím sa: Čau moja zaľúbená... Kto bude "vyvedený z miery?" P.S.: Poobede ti dám... 88

* Moesha Števkovi - Kedy prídeš na návštevu? Oficiálnu...? A čo s palacinkami? Milujem ťa. (Števo príde k tebe len na bilaterárne rozhovory, keď nebudú doma rodičia. A také palacinky mu len urobia na teba chúťky - Neviditeľný.)

* Busta Rhymes rapperke Justy - To si píš, že chcem tancovať. Som z okolia Košíc. A že rapujem rýchlo - cha cha. Ja mám rád drsný rap. Máš veľa obdivovateľov. No ja som naj. A skade ťa poznám? Minule si sa na mňa žiadostivo pozerala a mne sa zapáčil tvoj sexi zadoček.

* Moesha Števkovi - Števko, milujem ťa. Tak ako prezývky? Vymýšľaj zlatko. Posielam ti božtek! (A my s Maxxom zas obídeme na sucho? - Neviditeľný.)

* Pokušiteľ Provokatérke - Could I have this kiss forever... A vravíš: "Už neviem." Klamárka 04?!

* Chantal Shamanovi - Ahoj čert! No, ako to bude so sladovňou? Dnes je naša imatrikulačka. (Príjemnú zábavu, Šantáľa - Neviditeľný.)

* B.E. Lesley - Sorry, že som neprišiel. Nehnevaj sa. O.K.? Čo tak 13.10. o 15.30 pred Korzárom. Ahoj.

* Catherine PPF Gerlach - Prepáč, môj odkaz pre teba minule nevyšiel. Čím som si zaslúžila tvoju pozornosť? Poznáme sa? Odpíš!

* Monika Kurejovi - Tak čo? Kedy dostanem tú sľúbenú pusu? P.S.: Stále čakám.

* Remus rapperke Justy - Sorry, že sa ti miešam do odazov, ale nemyslíš, že Wu-Tana je trochu "tvrdý" rap?

* Eminem Keksíkovi - Koľko máš rokov? Kde bývaš? Pozdravujem Tommyho Lee Johna! (Ak to je ten Tommy Lee, ktorý rád "upratoval" s Pamelou, tak potom ti dám len jednu radu. Nenechaj sa od neho z(a)biť - Neviditeľný. Goran, na keksíky! - Maxx.)

* Maxx Estétom - Drahí estéti. Pozor na tú búrlivú sobotu. Aspoň do polnoci musíme zachovať dekórum. Potom ......

* Černoch z BSCH Kieshe - Si ešte stále pekne rozhodnutá, že "Q" je naj černoch? Tak to si ich veľa nevidela! Na akú school chodíš? Páči sa ti break? Odpíš.

* Opustené dievča opustenému chalanovi - Prečo si nič neodpísal? Napíš ešte niečo o sebe, vek a kde chodíš do školy a či si z Košíc.

* Alina S.H.W. - Čo tak stretko? Mohli by sme spolu pokecať. Ja našťastie tento rok nematurujem. (My, žiaľ, už tiež nie - Maxx.)

* Sladká sladkému Tomovi - Sladké? Tak to beriem. P.S.: Napíš niečo o sebe (vek, škola, hobby).

* Lenka Sochová Milanovi Kolcunovi - Musím ti povedať, že bolo s tebou super na diske, aj keď si bol krátko, už len to si cením, že si vôbec prišiel. Na budúce môžeme ísť tiež na dlhšie niekde inde a možno bude ešte lepšie. Napr. na moju stužkovú v decembri. (Milá Lenka, ty sa azda chceš spoznať s celým mužským osadenstvom Top rádia? No musím s Milanom porozprávať, veď on bol kedysi taký slušný chlapec. A teraz? Som z tohto "šráca" znechutený - Neviditeľný. Tak toto radšej ponechám bez komentára - Maxx.)

* Malička Katke a Maťovi - Prajem vám šťastnú cestu spoločným životom.

* Čerešnička chalanom - Odtrhni si ma a budem tvoja. Tak si pohni, lebo to nestihneš!!! (Už si taká prezretá? - Neviditeľný.)

* Rapid Charleymu - Teraz sa opíšem ja. Mám blond vlasy, vraj modrozelené oči a tiež som bláznivý romantik.

* Hviezdička - Pozdravujem všetkých z 1.C na gymnáziu Opatovská!!!

* Vilko a Bzučo Rosalinde a Esmeralde - Každá milá pekná včielka ľúbi naše žihadielka. Ak ste ako včielka Maja, poďte s nami hneď do raja. Odpíšte nám teraz hneď, nech už je tu odpoveď. (Nuž, Rosalinda a Esmeralda, podľa predchádzajúceho opisu to nebudú len takí obyčajní trúdi... - Neviditeľný. Drahý Vilko, milý Bzučo, radšej si hneď kúpte čučo. A vystúpte z dorastu, až žihadlá dorastú - Maxx.)

* B.E. Dharme - A tak moje rodné čísla nevieš?! U nás nič nové. Narodky - asi budú dzivé. Opíš sa. Peace.

* H.M. Soničke a Borisovi - Starší, ale skúsenejší. No v zaľúbená... Kto bude "vyvedený z miery?". P. S.: Poobede ti dám... 88

* Moesha Števkovi - Kedy prídeš na návštevu? Oficiálnu...? A čo s palacinkami? Milujem ťa.

* Hradlo (19) Nike - Súhlasím so stretkom. Takže 12.10. 2000 (štvrtok) o 17.00 hod. pred Dargovom. Znamenie noviny. Dúfam, že prídeš.

* Sladká sladkému Tomovi - Sladké? Tak to beriem. P.S. Napíš niečo o sebe (vek, škola, hobby).

* Spirit super šracom - Som osamelá duša, ktorá hľadá a možno nájde, ktovie, možno to budeš ty.

* Magnetka Tommymu Lee Johnovi - Na 1 kupón, to nie je hanba, ale šikovnosť každého jedného z nás!!!

* Alfredo Flore - To všetko, čo si vymenovala bolo, z ktorého ponukového listu (z ktorého podniku)? (Z Technických služieb - Neviditeľný.)

* Alfredo pre Fantaghiro - Rozprávka to bola dobrá, len trochu prefantazírovaná. Ako pesnička od DJ Maya. Je super. A čo zač si ty? To vieš len ty sama dobre.

* Xena krásnym a bohatým - Som dievča športového typu, som pre každú srandu, ak máš záujem, tak odpíš. (Dám to na vedomie Šanimu... - Neviditeľný. Tak krásneho a bohatého by si chcela. No, neviem, aký máš vkus, ale nepochybujem, že Neviditeľného skromná vilka s decentným bazénikom a sauničkou by sa ti celkom zapáčila - Maxx.)

* Davidoff crazy girl - Pozrime že ďalší človek z Jazera. Kto vie, že koľko nás tu je. Jazero is No.1.

* Davidoff Afrodite - Máš celkom zaujímavú prezývku. No myslím, že väčšinou zvykne byť spomínaná až po polnoci. (Za to ty môžeš fajčiť celý deň... - Neviditeľný.)

* Hubert Amazonke - Pozdrav odo mňa Saskiu. Myslím, že viem o koho ide. Celkom zaujímavá prezývka.

* Hubert Amazonke - No ten seriál bohvie ako neskončil. No čo už teraz. P.S.: zdravím všetkých čo majú radi sladké.

* Smirnoff Catherine - Zaujímavé poradie. Najprv miluješ hudbu, neskôr možno Sklamaného. A potom čo alebo kto nasleduje?

* Axion pre 2 sladké - Čaje, neviem prečo práve sladké. Veď mi - tí normálni ľudia - máme radi aj slané, kyslé, horké a podobne.

* Chantal Jochmannovi - Nemáš tých odkazov v Ťaháku nejako veľa? Čo sa tak podeliť s kupónmi? Odpíš.

* Chantal 1. Flore, 2. Ahine - 1. Dík za pozdrav, 2. Čert ma ešte stále nepozdravil, ale je riadne číslo.

* Sladká Scooterke - Tak to hej. Ale ty budeš neskôr mať 60-tku. Ty začneš skôr. Pozdravujem Yz.

* Nemilovaná chalanom - Mám 17 a nikto má nemá rád. Odpíš a buď môj kamarát. (Ale nezabúdaj, že kamarát taky rád... - Neviditeľný.)

* H.M. Soničke - Tak ako pre ktorú variantu si sa rozhodla. Mimochodom už si mi niečo zistila? (Dúfam, že vieš na čo myslím.)

* 3.AC Neviditeľnému a Maxxovi - Prosím, vydajte mi tieto kupóny. Ja vám nesľubujem pivo, ale fľašku Seven Crown. (Dohodnuté. Je však až podozrivé, ako z nás chcú spraviť alkoholikov, namiesto toho, aby doniesli chrumkavé jabĺčko, či lyžičku medu. Cheche. - Maxx. Samé sľuby, ale skutky vám neustále utekajú. Mimochodom Malibu mám radšej a Maxx vypije všetko tekuté - Neviditeľný.)

* Rapper Justy - Come baby to Korzár 6.10. at 15.30. P.S.: Jesus is black!!!

* H.M. Soničke a Borisovi - Tak vy tak! Podplácať sa vám zachcelo. Radšej tu fľašu nechaj pre nás. Veď mi sa o ňu postaráme. (Fľašu by som poprosil doručiť na Kováčsku 28, 1. posch. - Neviditeľný.)

* Lucifer Ivane - Už sa toľko nehádajte. Nesekne vám to.

* Aqua Betke - Keď toto píšem, ty sa hádaš s Mišom. (Ja sa smejem ha-ha).

* Pony Sandy - Dúfam, že sa už nebudeme hádať. Aj napriek tomu, čo sa stalo cez leto.

* Luczyj Icemanovi - Úplne s tebou súhlasím. Rap is the best a Vanilla Ice je super. Čau.

* Hruška Juzzymu - Už si konečne vyber čo chceš. Zdravím Lucy.

* Pony Gabimu - Bolo mi s tebou fasa. Prosím ozvi sa mi. Čau. Pozdravujem Dušana, Maťa, Peťa...

* Pony čakanovskej mafii - Cez leto bolo fasa. Na druhý rok to zase roztáčame. Pozdravujem Miša Lovišeka.

* Yz Scooterke - S tými vlasmi súhlasím. Nezabudni, že musíme začať trénovať na maratón na budúci rok.

* 2 spolužiačky Peorovi - Si slepý? Spamätaj sa, ako sa ti môže páčiť tá naša spolužiačka. (Hovorí z vás len závisť. Keby to bola jedna z vás, nepoviete ani slovo - Neviditeľný.)

* Lucifer Peťkovi - Kedy mi začneš konečne veriť? Už by bolo načase nemyslíš? Cmuk.

* Busta Rhymes pre Maxxa a Neviditeľného - Neviditeľný, počúvaj ty sa stále flákaš. Maxx za teba prepisuje odkazy a ty si niekde vylihuješ. No je to spravodlivosť? Maxx, čo ty na to? Nešiel by si do Los Angeles? (Máš dosť skreslené informácie. Odkazy totiž prepisuje Soňa. A s tým mojim vylihovaním je to tak, že vylihujem len v pracovnom čase. A keďže komentáre k Odkazom tvorím doma, tak aj v tomto prípade sa mýliš - Neviditeľný. Do L.A. až o dva roky, teraz mám iné povinnosti. Ale Neviditeľný je v pohode, má menej času, lebop dozerá na kladenie dlažieb a obkladov vo svojej vilke. Čoskoro ju však búrlivo skolauduje, takže to bude znova fajn - Maxx.)

* Zuzka Majovi - Zaujal ma tvoj odkaz. Tak ti píšem. Som z KVP, vysoká tmavovláska! A ty? (Zuzi, nechceš sem niekedy zájsť na kus reči. Môžeme porozprávať o ťažkom živote tmavovlások... - Neviditeľný. Ja teda tmavovláska nie som, ale Snoop je - Maxx.)

* Kirk Lyte - Som z Jazera, chodím na gympel. Milujem gitaru (a Metallicu). Hobby: hudba, futbal, kresby. Na aký gympel chodíš?

* Aťka Lucke - Som rada, že si a že my môžeme byť. Tvoja A.

* MO pre Marion - Ak si dobre pamätám, naposledy si zrušila všetky kontakty. Tak o čo ti teraz ide? (Chce, aby si jej dala špagát a mohla tak opäť nadviazať kontakt - Neviditeľný.)

* Jožka Tani a Maji - Ja si už nefískam, Táňa trúbi a Maja je Batman. T-kúp si čokoládu.

* Čučo a Gača Monike - Si super! Držíme ti palce a aby ti to už konečne vyšlo. Drž sa.

* Aťka Lucii - Urob mi to... (Nóóóhy - raz dva, tri, skáčeš ty na nohy, na päty).

* Scooterka S.X.M. (ja-on) - Myslím, že naše stretnutie ešte počká. Stretni sa s Quixinou. Zatiaľ môžeme byť kamošmi len cez Ťahák.

* Chantal Delfi - Dúfam, že ten pravý chalan príde, ale kedy? Už nevládzem čakať. Odpíš. (Len si pekne počkaj, aj odmena bude potom sladšia... - Neviditeľný.)

* Au Towdiemu - Vidím, že sa veľmi rýchle vzdávaš. P.S.: Máš zlatú čaju.

* H.M. redakcii - Že sa nehanbíte, úplatky sa vám zachcelo brať. No ako vidím, dnes už nikto nechce nič zadarmo. (Mala by si sa hanbiť. Aké úplatky? To sú predsa len také dary, ktoré nám ľudia chcú dať, len sa hanbia to napísať - Maxx. Je to tak, čo si to budeme tajiť. A odvolávať sa v našom prípade na nejakú hanbu? No to azda nemyslíš vážne. Veď ako sa hovorí, všetko tekuté sa počíta... - Neviditeľný.)

* Alina Casperovi - Ten prvý blok mi už dones. Ten druhý bude tvoj. O.K.?

* Davidoff Esmeralde a Rosalinde - To sú mi ale novinky. Tak Esmeralda a Rosalinda, tie nevyniatka (televízne).

* Maxx Erike - Vitaj doma, srdiečko!

* Axion pre Kvietok - Aký si ty kvietok a či voňavý a či kvietok úletivý.

* Aqua Jochmannovi - Máte doma tlačiareň na kupóny? Daj mi prosím niekoľko.

* Imation pre Lucy resp. Nisu a Kate - Blbosť! Veď sme všade naokolo, kde len vaše oko dovidí.

* Smirnoff Scooterke - Len, aby si po tej 60-tke mala čo dať na ježka, resp. na modro.

* Free Osemnástke - Peťo/172 nemohol som odpísať. Bol som pracovne zaneprázdnený. (Zrejme obháňal iné osemnástky... - Neviditeľný.)

* Sklamaný (17) Catherine - Veľmi by som sa potešil, keby si milovala aj mňa. Veď čo nie je, môže byť.

* Smirnoff Shamanovi - Neviem, neviem, ale tvoje vystupovanie je veľmi suverénne. Daj pozor, aby si niekde alebo o niečo nezakopol.

* Pony krásavcom - Hľadám pekného chlapca na zoznámenie. Mám 13 r., modré oči a som brunetka. Čaute. (Nezačínaš nejako príliš skoro? Ale nič si z toho nerob, zrejme som už iná generácia - Neviditeľný. Uff! Tak tot je sila - Maxx.)

* Cypres Hill Rapperke Justy - Páči sa mi Rap, Hip-Hop, Black funky. Už som tancoval, tancujem aj budem. Moja "K.S" A+.

* Schumi Orbitke - Čau, ako sa máš, ja dobre. Odpíš a uvidíme čo s tým.

* Ivo Mojej neznámej - Tak. Ja som sa istej A.U. pýtal, či to čírou náhodu nie je ona. Poprela.

* Nemo Furčanke - Nevšímaj si Jacka, asi nejedol!!! Moje meno je Nemo. Stretneme sa? (Dúfam, že nie v tej ponorke, čo sa nedávno potopila... - Neviditeľný.)

* Imation Nikite (16) - Dúfam, že nie si až taká brutálna ako sa zvykne hovoriť. Hoci občas tá brutalita nezaškodí.

* Pony Ivke-Krivke - Díky za odkazy. Ako sa máš? Dúfam, že ešte 2 roky v škole vydržíme. Čau.

* Bethen Jožke a Táni - Jožka zabudla si si u mňa kľúče. Táňa bez trúbky ani krok.

* Afrodita P.Z. - Som za to. Čo uvidíš? Či ma dokážeš urobiť šťastnou? To je tvoja vec. Ja ťa nútiť nemôžem. Napíš mi niečo o sebe.

* Scooterka - S.X.M. (ja-on) - O.K. tak ešte "chvíľu" budem Scooterkou. P.S.: Čo zn. S.X.M.?

* Tajná Vladkovi - Milujem ťa z celého srdca, len ty ešte o tom nevieš... I love you! (Vladka milujú najmä dôchodkyne - Maxx.)

* Rapperka Justy 1. Jochmann, 2. White & Black (Vojto) - 1. Aj ty máš rád rap? Odkiaľ si priletel? 2. Čo toľko hutoruješ? Radšej breakuj. (Freestyler, B-boys fly-girls) Zdravím Černocha - Jani, Šamana, Edieho, Snoopa, všetkých rapperov a breakerov.

* Jeden (17) Jednej (16) - Mám rád prekvapenia. A tiež mám hnedé oči. Hobby? Určite príroda, bicykel, hudba a sám život. Ahoj!

* Anielik Gabika Diablikovi Ferkovi - A keď sa bude konať, viete čo je vaša povinnosť? Ale i tak vás ľúbim! Mimo poď. Aj ty neoľutuješ!!! Neviditeľný - pekne ťa pozdravujem!!! (Neostáva mi nič iné, len ti pekne poďakovať - Neviditeľný.)

* Shaman Sladkej - Ahoj, ty moje sladké pokušenie. Tie lízatká som už zahodil a bežím lízať teba, ale kde?

* T. Hokejistke - Hokej mám rád, zoznámiť sa chcem. P.S.: Odpíš.

* Peroxid Aischi & Vestke - Tie gule sa mi páčia, ale prečo tak kruto? Alebo máte radi sado-maso? Nech žije Maila!!! Zdravím Mailu, Bura, vás, Zrzku, Boba, Shamana, Jochmana, Maxa.

* Leo Dik Capor Afrodite - 1. Dobrým hereckým výkonom. 2. Oveľa viac možno, že ťa ponúknem aj tyčinkami, keď budem mať. P.S.: Moja prezývka ma úplne vystihuje. (Znamená tvoja prezývka, že si Kateřine Kornovej pomáhal chytať kaprov, zatiaľ čo sa ona fotila do tohto obrázkového časopisu a ešte ti za to aj poďakovala? To sú mi móresy... - Neviditeľný.)

* Jochmann (17) Blondínke - Ahoj sexica - čo tak napísať niečo o sebe? Zaujala si ma... (Vek?)

* Leo Dik Capor Q. Tarantinovi - Ja som sa topil iba raz - na Titanicu s kočkou, zato z tvojich poznámok, odkedy píšeš, jasne vidieť, že ti preletela guľka hlavou a že niečo si so sebou zobrala. Choď si po to a daj si to namontovať naspäť v nejakom servise!

* ATC Shamanovi - Tiež to s tou dokonalosťou nemusíš preháňať. Pozdravujem Showboya - určite tvoju nadpriemernú inteligenciu nejedna ocenila.

* 6 (alebo S?) Sidovi a Nancy + Rapperke Justy - Keďže A. odišla na liečenie, tak vám budem odpisovať iba ja. Majte sa.

* Pepo všetkým čo ma poznajú - Pozdravujem: Candy, Fifi, Dievča ktoré sa mi ozve na inzero. Čaute!!!

* ATC Jochmannovi - Keby muži boli takí dokonalí ako o sebe rozprávajú, ženy by nemali ani čas sa znovu učesať. (Netvrdím, že všetci muži sú dokonalí. Napríklad okrem seba žiadneho takého nepoznám... Tak ti poviem, milý autocamping alebo čo to máš za skratku. Čím skôr žena pochopí myslenie muža, tým to pre ňu bude lepšie. Jednak si ušetrí mnoho problémov, a na druhej strane pochopí, že každému mužovi ide len o jedno. Skús mi to pripomenúť, akosi mi to teraz vypadlo, čo to len môže byť... - Neviditeľný.)

* Jochmann Peorovi Casperovi, Shamanovi - Nebolo dobre vo štvrtok? Musíme to zopakovať! (Celé KVP pri fontáne). (Pravdupovediac, neviem si celkom dobre predstaviť ako sa 20 000 obyvateľov sídliska KVP zíde pri fontáne. Veď by zahubili všetko živé v okolí niekoľko kilometrov štvorcových - Neviditeľný.)

* Shaman Rapperke Justy - Tvoj výrok "I love 2pac" ma potešil. Kde obyčajne sedávaš, keď si na KVP?

* Jahôdka šracom - Ak máš rád jahôdky, som tu pre teba, no tak neváhaj a odpíš.

* Opustené dievča opustenému chlapcovi - Prečo si nič neodpísal? Napíš ešte niečo o sebe, vek, kde chodíš do školy a či si z Košíc.

* Čerešnička chalanom - Odtrhni si ma a budem tvoja. Tak si pohni, lebo to nestihneš!!!

* Spirit super šracom - Som osamelá duša, ktorá hľadá a možno nájde, ktovie, možno to budeš ty.

* Nisa Kate a Lucy - No čo s Riškom v čiernej čapičke? Kate: čiň sa a hľadaj si niekoho. Ale okamžite! Aj ja som už našla! (Žeby?!!)

* Anjelik Gabika Ferovi, Mimovi, Westke, Mentolke - Takže vy tak!? Poza môj chrbát? Stretko a tak, hej? A čo tak - Gabika, poď aj ty! A Mimovi sa prečo nechce? Nebuď lenivý! Ave Havana

* Salo Lile - Som z... Bývam blízko polikliniky východ, presnejšie je to ulica oproti za cestou. PS: Mohla by si napísať presnejšie odkiaľ si?

* Čerešnička BSCH - Nie ste náhodou bývalý Lazy Breakers? (E, J, M, J, Č...) Odpíšte.

* Cukrík (17) Sladkej - Takže vek už vieš. Čo zo sladkého máš najradšej? Ja "to", čo si môžem vychutnať, čo môžem cítiť a pri toľkom sladkom si držím postavu. Ako si na tom ty? Keď budeš mať najbližšie niečo sladké, spomeň si na mňa.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
 2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 3. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
 4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
 5. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
 6. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
 7. Aj matematika sa dá skrotiť
 8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
 1. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
 2. Bývanie v meste predlžuje život
 3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
 4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
 5. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
 6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
 7. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
 8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 9. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
 10. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 683
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 746
 3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 618
 4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 259
 5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 382
 6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 214
 7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 071
 8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 975
 9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 703
 10. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 597
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pozemky pri Kolmanovej záhrade mesto neodkúpi

Súd rozhodol. Vlastníci nemajú nárok na náhradu škody.

Pozemky v lokalite Holá hora.

Spokojní sú Polaček aj Hreha. Parlament zakázal privatizáciu vodární

Primátor Košíc by privítal i povinné zverejňovanie zmlúv.

O hrozbe skrytej privatizácie VVS debatovali starostovia i primátori na pracovnom stretnutí akcionárov v Košiciach koncom augusta.

Polaček stráca podporu poslancov. Odišiel už aj Saxa

Rusnák: Nie sme hlasovacie stroje. Špak nevylučuje nový klub.

Saxa (vľavo) odchádza z klubu Fungujúce Košice, Rusnák (vpravo) hovorí, že poslanci nie sú hlasovacie stroje na želanie.

Legendárnu kaviareň chceli zrušiť. Po tlaku verejnosti ostáva

Personál však končí. Rozlúčia sa s nimi zapálením sviečok.

Maďarský konzulát potvrdil kúpu budovy pre diplomatov. Informoval, že reštauračné zariadenia zachová.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Norbert Bödör chodil do centrály Smeru, priznal Fico

Fico zastáva Jankovskú aj po priznaní sa k machináciám na súdoch.

Predseda Smeru Robert Fico.
Petra Vlhová po triumfe v Lechu.
Komentár Zuzany Kepplovej

Fico už znie ako Harabin

Medzi hoaxy pridaj právničinu, zatrep a hoď do okna najbližšieho paláca.

Zuzana Kepplová.
Juraj Loj a ukrajinská herečka Polina Nosykhina v seriáli Slovania

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop