Korzár logo Korzár
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 21. 10. do 27. 10. 2000.

Barani by si mali dávať tento týždeň pozor na svoje zdravie. Ak sa budete preceňovať, potom sa na dlhší čas budete musieť vzdať všetkého

spojeného s prácou. A to by bolo veľmi zlé, pretože tento týždeň budú vo vašej práci dôležité schôdzky a rokovania, na ktorých by ste sa mali určite zúčastniť. Ak budete chýbať, potom sa môžete rozlúčiť s úspechom a postupom. Vaše zdravie si vyžiada liečenie, u starších aj návštevu nemocnice, ale potom sa už na dlhý čas nemusíte obávať žiadnych dlhších, alebo závažných ochorení. Ženy sa musia vyhýbať ponocovaniu a namáhavým činnostiam, pretože ich čakajú migrénové bolesti hlavy. Barani teda tento týždeň v ničom nevyniknú, ale čas, ktorý venujú sebe a svojmu zdraviu, sa im stonásobne vráti.

Býk

Býkom sa tento týždeň nebude príliš dariť. Budú sa síce snažiť o nejaké výsledky, ale v ničom sa neposunú vpred tak, ako by chceli. Až koncom týždňa sa u nich prejaví zlepšenie, potom dokážu raz dva dobehnúť zameškané. Venujte sa viac svojmu súkromiu, citom, láske, priateľstvám, pretože práve tu sa vám dostane podpory a ocenenia, aj uznania. Nemali by ste sa vôbec trápiť kvôli práci, ale užívať pokojné chvíle. Starší Býci by mali využívať viac svoje staré známosti a pomôcť svojim príbuzným, mladší by sa zase mali snažiť čím skôr upevniť vznikajúce priateľstvá. Venuša, aj keď je v opozičnom postavení, pomáha vám ku koncu svojej vlády v zlepšení medziľudských vzťahov. Vy ste síce spoločenskí, ale často od vás ľudia bočia, najmä kvôli vašim názorom, ktoré bývajú sem tam "nestráviteľné". Mali by ste využiť dobré vibrácie a získať si nejaké tie body k dobru.

Blíženci

Blížencom sa tento týždeň vydarí. Nemusíte sa obávať ani nepríjemných stretnutí, ani hádok, ani iných komplikácií.Vy ste vlastne celkovo nekonfliktní, snažíte sa s ľuďmi vychádzať, ale niekedy prezradíte viac, ako je treba a potom platíte za vlastné chyby. Starší Blíženci sa budú mať dobre aj po zdravotnej stránke. Po nedávnych ťažkých dňoch sa k nim znovu vráti úsmev a dobrá nálada, budú sa môcť znovu tešiť z rodinnej pohody a všetky ich problémy sa začnú postupne riešiť. Mladším Blížencom visí nad hlavou niekoľko nezapletených dlžôb a keďže nie sú na to vôbec dobre, budú sa musieť obrátiť aj na svojich blízkych, aby im pomohli. Tiež sa nevyhýbajte telefonovaniu a vybavovaniu starých úloh, ktoré ste odsunuli až na dno vašich zásuviek. Môžete sa spoľahnúť na toleranciu a pochopenie, preto sa nevzdávajte vopred.

Rak

Raci sa na nevedia celkom sústrediť na všetky svoje povinnosti. Vždy sa nájde niečo, na čo zabudli a tak im nezostane čas na žiadny oddych. Stále sa budú obávať nejakej kontroly, nejakej nedbalosti, preto celý týždeň bude pre nich plný stresov. Pritom by však stačilo dbať viac na precíznosť a pomalšie sa zaoberať jednotlivými úlohami. Ženy by si mali nájsť dostatok času na to,aby sa začali zaujímať o svoju kondičku a našli si aj nové koníčky. Starší muži by si mali dávať pozor na trávenie a vyhýbať sa ťažkým jedlám. Raci by sa teda nemali nikam ponáhľať, práve naopak, čím pomalšie, tým lepšie, ale zase nie dozadu - nevracajte sa k starým názorom a ani k starým postupom.

Lev

Levy by si nemali toľko pripúšťať problémy, ktoré trápia ich blízkych. Veď vy ste im ich nespôsobili, ani nenesiete nijakú vinu na tom, že dotyční to nevedeli vyriešiť. Trápením sa to vôbec nezmeníte, iba si sami ublížite a svojou roztržitosťou sa nakoniec dočkáte problémov aj vy sami. Všetci vedia o tom, akí ste dôverčiví a plní emócií, najmä ženy sú týmto povestné. U mužov je síce citlivosť a neha takisto zastúpená, ale neradi sa k týmto povahovým črtám priznávajú. Nemyslíte si, že je nemusí byť všetko pravda, čo vám hovoria? Čo ak vás chce niekto len využiť? Mladšie Levy si musia dávať pozor na svojich kamarátov, pretože ich sklamú a zradia. Buďte teda pripravení na všetko a kryte si chrbát - to je heslo tohto týždňa.

Panna

Panny by mali tento týždeň čím viac cestovať a stretávať sa s novými ľuďmi. Ich komunikatívnosť a logický prístup by im rýchlo mohol získať úspech a na ich stranu by sa pridali aj ich oponenti. Cestovanie by Pannám veľmi prospelo, či už sú viazaní, alebo slobodní, pretože čas od času potrebujú odstup a zmenu stereotypu. Preto sa cestám nevyhýbajte, ba naopak. Samostatne podnikajúce Panny by dokonca mali využiť cesty aj na nadviazanie nejakého nového vzťahu, ale len ak sú naozaj bez záväzkov. V opačnom prípade sa nevinný flirt stane veľkým problémom. Celý týždeň sa k Pannám budú správať všetci až podozrivo dobre, nemali by sa však nechať zlákať do takých aktivít, ktoré by im neboli dostatočne jasné.

Váhy

Váhy už majú dobré a jednoduché časy za sebou. Musia sa pripraviť na problémy a ťažkosti, ktoré sa im znovú stanú každodenným chlebíkom. Je to veru tak - Mars Váham vôbec neprospieva, práve naopak, kazí všetko, čo ešte nestihli uzavrieť a dokončiť. Mali by ste sa teda čím menej aktívne zúčastňovať nejakých závažných akcií a vyvarovať sa akýchkoľvek služobných ciest. Nezamestnané Váhy sú aspoň teraz vo výhode, lebo nemajú čo pokaziť a ani nemôžu prísť o zamestnanie. Vzťahy v láske sa však tento týždeň budú Váham dariť, nemusia mať obavy zo samoty, práve naopak. Staršie Váhy by si mali dávať pozor na zdravie a snažiť sa vyhýbať ťažkej práci, najmä vo výške.

Škorpión

Škorpiónom sa napriek ich pesimizmu podarí dosiahnuť vo všetkom ten najlepší výsledok. Počítajte tak s 80 percentami a uvidíte, že sa vaše očakávanie splní. V práci a podnikaní budete mať úspech, nové úlohy a aj plány vás výrazne posunú vpred a dočkáte sa aj pracovného postupu, alebo aspoň reálneho prísľubu. Mladším sa bude dariť aj v nadväzovaní nových priateľstiev a kamarátstiev, spoznajú sa s novými ľuďmi, ktorí im môžu výrazne pomôcť s ich plánmi. Ak študujete, máte tiež pred sebou dobré obdobie, nemusíte sa obávať, či pochybovať o sebe. Horšie to však bude s láskou a citmi, najmä ženy sa nebudú môcť vôbec považovať za úspešné, pretože ich čakajú mnohé sklamania a aj také odhalenia, ktoré im spôsobia problémy na dlhý čas. Muži zabudnú na svoju nedôverčivosť a nechajú sa dlhý čas niekým ťahať za nos.

Strelec

Mladým Strelcom a Strelkyniam sa tento týždeň pritrafí veľa zaujímavého. Budú mať možnosť aj naplánovať si niečo nové na zimu a nájsť si hoci aj dobrú brigádu. Starší by sa nemali uzatvárať doma, aj keď nedávno sa im nevydarila jedna akcia. Ľudia nie sú voči vám tak veľmi zaujatí, ako si to namýšľate, neprisudzujte svojej osobe priveľký význam. Ste síce často v centre pozornosti, ale nemusíte sa preceňovať. Keď sa pozriete na seba a svoje miesto v pracovnej sfére skutočne pravdivými očami, sami uznáte, že máte až priveľký strach zo zlyhania, ale naozaj to nie je až také dôležité. V láske a citovom živote vás čaká výrazný zlom, pretože už dlhší čas musíte obmedzovať svoje túžby po cestovaní a nechávate iných, aby vás viedli. Nemali by ste toľko brať ohľady na druhých, pretože potom budete nešťastní.

Kozorožec

Kozorožci majú pred sebou týždeň plný rodinných hádok, no aj partnerských a rodičovských. Nebudete teda vôbec vo veselej nálade a odrazí sa to aj na vašich pracovných výsledkoch. Hoci ste pedantní a dôslední, teraz sa nedokážete sústrediť, ale bude to pochopiteľné, preto by ste sa nemali priveľmi odsudzovať. Keby sa dalo, tak by ste si mali dopriať pauzu a vyhnúť sa priveľkému pracovnému zhonu. Viac sa venujte sebe a svojej rodine, prehodnoťte svoje city a aj city ľudí vo vašom okolí. Prečo by ste mali mať všetko pekne usporiadané iba v práci, či v podnikaní, keď aj city raz za čas potrebujú akúsi "inventúru"? Snažte sa nebrať všetko zase tak tragicky, ako to máte vo zvyku, pretože to veľmi ohrozuje vaše zdravie - veď vaše negatívne obavy a myšlienky vám len kazia chuť do života a privolávajú zlé vibrácie.

Vodnár

Vodnári sa ťažko dokážu tento týždeň sústrediť. Majú toho dosť na práci a tak sa budú vyhýbať akýmkoľvek iným rozptýleniam. Hoci by si najradšej vydýchli, vybrali nejaké voľno, nebude to možné. Akosi ste sa dostali do takej pozície, ktorá si vyžaduje vašu stálu prítomnosť a pozornosť, ale ak by ste sa snažili vycúvať, len by ste sklamali ľudí, ktorí vám verili. Preto zatnite zuby a konajte čo najlepšie, vyplatí sa vám to a uvidíte, že koniec týždňa vám dopraje toľko oddychu, koľko budete potrebovať. Zdravie potrápi najmä starších Vodnárov, prejavia sa u nich bolesti hlavy, nôh a aj chrbtice.

Ryby

Ryby sa s Marsom neznášajú a tak im ani tento týždeň nebude veľmi vyhovovať. Čím opatrnejšie budete postupovať, tým lepšie. Verte, že aj keď je toto obdobie voči vám negatívne, nebude tomu tak stále. Len musíte vytrvať a veriť si, zvládnete všetko, no postupne, nie naraz. V láske sa na vás predsa len usmeje šťastie a nájdete pochopenie a podporu u novej osoby. V práci sa však pripravte na rôzne prekážky, spory a ťažkosti, ktoré nevzniknú z vašej viny, no riešiť ich budete musieť vy. Takéto presuny zodpovednosti sú u vás na dennom poriadku, pretože vy ste stále v obraze a dokážete sa dobre zorientovať v akomkoľvek probléme. No chýba vám priebojnosť a kreativita, preto vždy potrebujete nejakého vodcu. Tento týždeň však máte možnosť ukázať sa a len na vás záleží, či to chytíte správne do rúk.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
 2. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
 3. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
 4. Študuj v malom a ži vo veľkom
 5. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
 6. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
 7. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
 8. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
 9. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
 10. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
 1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
 5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
 6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
 7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
 8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
 9. Novinka medzi prefabrikátmi
 10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
 1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 409
 2. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 15 384
 3. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 366
 4. Aká je chémia vôní 12 105
 5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 369
 6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 856
 7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 649
 8. Bývanie v meste predlžuje život 8 273
 9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 766
 10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 915
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Premiér Matovič
KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Gröhling je zrelý na demisiu

V Hirošime otvorili školy dva mesiace po naozajstnej atómovke.

Peter Tkačenko
Donedávna herečka Ellen Page, dnes herec Elliot Page.
Komentár Borisa Vanyu

Komu sa nepáči v lyžiarskej rodine

Nitkami v SLA poťahuje taliansky podnikateľ žijúci na Slovensku.

Boris Vanya

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop