Korzár logo Korzár
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

ODKAZY

* Neviditeľný čitateľom - Keďže budúcu stredu je štátny sviatok, najbližšie sa aj s Odkazmi stretneme až 8. novembra. Dovtedy musíte vydržať. Odkazy

naďalej vhadzujte do schránky na Kováčskej 28 v Košiciach, príp. nám ich posielajte poštou na adresu uvedenú v tiráži. Sľubované stretnutie určite bude, no najskôr musím v sebe nájsť posledné zvyšky optimizmu. Čiže niekedy v priebehu novembra, a pokúsim sa doviesť do Košíc aj Maxxa so Snoopom.

* Marián Paťovi - Díky za všetko, čo si spravil pre záchranu môjho PC. P.S.: Viem, čo piješ...

* Holka 17 Immyembraceovi - Už sa ťa neviem dočkať. Čo tak stretko? Kde? Pred hracou fontánou? Kedy: 3. 11. 2000 o 17.00 hod., znamenie: maj v ruke kvietok. Môj vek už vieš, znamenie: rak, gympel, sivomodré oči, 170 cm. Dúfam, že ti to vyhovuje. Ak nie, odpíš. P.S.: Teším sa na teba.

* Leo Dik Capor Neviditeľnému - Takže za pódiom vravíš? Ahááá, tak to si bol potom ty, čo si sa mi snažil nasilu predať Korzár! No ne tak? (Korzár sa tak dobre predáva /viď posledný prieskum čítanosti/, že ho nikomu nasilu núkať netreba. A nemôžem za to, že som bol v zákulisí, keď ma nikde inde s novinárskym preukazom nepustili... Ale má to aj svoje výhody, ako napr. foto so Sisou Sklowskou - Neviditeľný.)

* Showboy Furčanke - Nič si z toho nerob, mne nevyšli 3 odkazy. Napísal by som ti niečo o mne, ale na kráse nezáleží a povahovo som skvelý chalan, veselý, milujem internet a house. Pozdravujem Ally.

* Osemnástka Freeovi - Stretneme sa 27. 10. na nám. M.M. pri soche maratónca o 16.10 hod. Budem mať čierne zvoňakové nohavice.

* Drobec Obríkovi - Kto ťa ľúbi? Čo ťa čaká v sobotu? Zorganizujeme p.? Alebo mi pomôžeš poutierať prach? Či s niečim iným? Dám si povedať. (Ak chcete upratovať, obrátte sa na dvojicu Snoop & Medík. Oni vám povedia presný postup - Neviditeľný.)

* Catherina Tommymu - Už nehľadaj, našiel si. Som z Terasy, 165 cm. Nesklam ma, a určite mi odpíš. Chcem sa stretnúť.

* Chantal Shamanovi - Ty si nemal kupóny? "To jsou vtipy." Há?! Imka bola (pre mňa) od veci, otrasná!!!

* Pusinka Iva Janke - Ten 3. november musí výjsť. Ináč... Zdravím Ľudku, Ľubu, vojakov, Miša, Marcela a Miloša, Naďu...

* Busta Rhymes rapperke Justy - Ešte stále si ma nespoznala? Veď som stále blízko teba. Pomôžem ti - I don't mean to be mean, but that's all I can be, is just me! - Eminem The way I'm. Soňa, tak čo, kedy ideme na tú "kávičku"? Neviem sa dočkať. Zdravím Maxxa a Neviditeľného. (Díky, no Soňa nepijeme kávičku. Jej najnovšia zábavka je nájsť si bohatého ženícha spoza mora. Už ani prepisovaniu Odkazov sa nevenuje tak, ako by mala. Asi jej dám výpoveď. Týmto vyhlasujem konkurz na pisárku Odkazov. Záujemkyne nech prídu túto stredu medzi 15.00 - 16.00 hod. do redakcie, urobíme osobný pohovor - Neviditeľný.)

* Antitalent ďubkám z 1.E na OA - 1. Majka, díky za pomoc, bez teba by som určite spáchala samovraždu. 2. Franťa, neuč sa toľko, lebo z toho zblbnem. 3. Lucka, ty moja veštica. Čo by som bez teba robila? Ha-ha-ha!

* Drobec Obríkovi - Zabudla si mi dať odkazy v piatok. Blíži sa koniec mesiaca. Zišlo by sa zvýšiť konto. Nie že ma prestaneš biť!

* Bzučo Cypress hill - Čauko rappere. Prišiel si o veľa, že si v piatok neprišiel, bol tam aj tučniak, no ten pingu 82, ale sa tlačil akoby chcel niečo vidieť. Pozdrav Zuzu z 1.AS.

* Q. Tarantino všetkým - Ospravedlňujem sa, že som sa dlhšie odmlčal. Bol som do frasa až v El Pasa zabiť jedno hnusné prasa. Vidím, že vás tu pribudlo veľa nových. Len, aby sme sa tu pomestili všetci. (To prasa, čo pre vás chováme si našlo brava a odišlo na Costa Brava - Neviditeľný.)

* Afrodita P.Z. - Takže: som rovnako vysoká ako ty, milujem dobrú hudbu, ešte radšej tancujem, som narodená v znamení vodnár. A čo ty? Kde chodíš do školy? P.S.: Pozdravujem Colu, Fantu, Bonaqu... (Pridal by som sa, no moje sympatie patria kofole... - Neviditeľný.)

* Lucy "D" Keithovi - Už sa teším na čierne vlasy. A ty? Pozdravujem Floru, Pel, Luciu, Aďu, Zuzku.

* Puf Mufke - Už viac ťa buzerovať nebudem. Rob ako myslíš. Napíš mi niečo zaujímavé. Čo si vlastne naozaj myslíš! Bitte auch!

* H.M. Borisovi - Keďže už nemôžem vypisovať Soničke, tak dúfam, že Šmoulinke budem môcť. P.S.: Tentokrát už zbieram aj ja desiatky. (mince)

* Černoch z BSCH Bambulke - Tak čo láčja. Ešte si stále taká fešanda. Dlho som ťa nevidel. Navrhni stretko.

* Maťo Monice - Milujem ťa!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Poznáš také, Maťo, že menej niekedy býva viac? - Neviditeľný.)

* Viliam pre Miriam - Aby si vedela, ľúbim ťa. A keby si viac chcela, mohol by som ťa aj... dnes uniesť. Ale pssst! Pečiatka sa urobí.

* Edie Candy - Čo tak stretko? Ak súhlasíš, navrhni kedy a kde.

* Krásavec D...N Pony - Už si ma našla. Stretneme sa na futbalovom ihrisku v piatok 20. 10. 2000 o 17.00 hod. Čau. Dúfam, že prídeš. (To už asi nestihnte, ale možno sa mýlim, hahahá - Neviditeľný.)

* Nemilovaná Aresovi - Mám svetlogaštanové vlasy, modré oči, meriam 167 cm, chodím na gymnázium, budúci rok maturujem. Máš mailovú adresu? Som rada, že si sa ozval. (Mám mailovú adresu, no akosi mi ju nevedia zapojiť. Takže nič z toho - Neviditeľný.)

* Timo (18) všetkým slečnám - Hľadá sa pekné dievča, ktoré má chuť žiť. P.S.: Neoľutujete!

* Imation Nikite (16) - Dúfam, že tu brutalitu nepoužívaš na druhých ľuďoch resp. ju neprenášaš na iných.

* B.E. Dharme - Už viem kto si! Určite tá Dharma zo seriálu Dharma & Greg. Si aj taká blbá? P.S. Ročník?

* Gabika Aishi - V živote je potrebná láska, priateľstvo a zdravie. Ja mám 3-bit, teba a už len to...! Ďakujem ti za všetko čo bolo a bude.

* Magnetka pre Tommyho Lee Johna - Sorry, za ten odkaz, čo vyšiel minule. (Nevedel som, že v tejto rubrike aj vychádzajú Odkazy... - Neviditeľný.)

* Pocahontas všetkým z Jazera - Jazero je naozaj number 1!!!

* Miki Adeuss Sandy - Dopočul som sa od Michala, že chceš moju fotku. Môže byť! Opíš sa mi a hlavne odpíš.

* Knokautka Jochmannovi - Tak fajn, ale lavička. Ako sme sa dohodli. Snaha bude, za výsledok neručím.

* Leo Dik Capor Afrodite - 1. Leo = herec. 2. Prečo sézamové, čo sú lacnejšie? Zadaj svoj vek a hlavne vlasy, popríp. školu. Zdravím: Jochamna, Mr. Pubertála, Karmen...

* Leo Dik Capor všetkým devynám - Čo my devy nepíšete ani neviete aké sú u mňa pre vás ceny - napr. pozvánka na stužkovú... Podmienky: 16,5 až 17,3 roka, brunet oči aj vlasy, aspoň 170 centy.

* Černoch BSCH pre Flying stuff girls - My vaše "out of control" dobre poznáme (aj tie stretnutia), takže sa na to radšej fakticky v....e!!!

* Scooterka SXM - Prečo ťa Quixina sklamala? (Nemusíš odpovedať, ak nechceš). Čo myslel Salo tým: nepíšeš kvôli Scooterke?

* Knokautka Jochmannovi - Ech ty hade! Neprišiel si, ale videla som jedného (presne zodpovedal opisu) lenže, sakra - vyzeral na 40! Xexe...

* H. M. Borisovi - Dúfam, že nabudúce, keď pôjdeme domov z mesta, tak si budeme spievať oveľa veselšiu pesničku a nie tú starú známu. P.S.: Nech žije sociálka. (Áno, ale nie z mojich daní... - Neviditeľný.)

* Nisa a Lucy pre Kate - No, nezdá sa, že by si si niekoho našla! Žeby to bol Neviditeľný? A nemaj blbé pripomienky na Riša a Lucy! (Prečo o tom ešte neviem? - Neviditeľný.)

* Knokautka Kirkovi - Sorry, že sa ti tu tak nejak miešam, ale nechodíš na IRC-čko? Odpíš a čau!

* Yz Scooterke - Súhlasím s mini. Ak mi vyjde ten výlet, tak sa teš na darček. P.S.: Dúfam, že sa s SXM stretnete.

* Imation pre Lucy, Nisu a Kate - Len dajte pozor, aby ste to s tou vašou zvedavosťou a nadržanosťou neprehnali.

* Šmolko Šmoulinke - Vyschne nám záhrada, ak nebude pršať. Inak, už vieš, kam som sa minule schoval? Prezraď mi to.

* Boris Neviditeľnému - Dúfam, že dodržíš slovo a "nevyšmaríš" mi tie kupóny. (No to si píš, že nie alebo áno? - Neviditeľný.)

* Boris Soničke - Nechceš sa uliať? Veď sa minul krém i voda. A nezabúdajme ani na .... seba. Ľúbim.

* Boris Soničke - Škoda toho min. strateného víkendu. Tá dvacka ho nenahradí, ani nevráti. 88

* Boris H.M. - Fešák, tak ty si nedáš povedať? Daj ty mojej neveste pokoj, lebo ťa nepozvem (me) na... (Svadbu, chcel dodať, ale už nemal miesto na kupóne - Neviditeľný.)

* Števko Moeshi - Vraj si ešte stále bohatá. Poraď mi tvoj zdroj. Aj ja by som chcel.

* Maťo Monice - A celkom vážne!!!!!!!!!!!!!!

* Boris Soničke - 432! Nešaľ sa. Začnem ti závidieť. Čo dostanem na Mikuláša? P.S. 1, 2, 3 a cmuk.

* Boris Soničke - Čakal som, že dostanem aspoň po nose, keď už nie po božteku, nespa? Odmietaš... kontakt? Chýbaš.

* Bambulka Pusíkovi - Pusík, vieš o tom, že nikto ťa nemiluje viac ako ja? Mal by si! P.S. Maroš nesmúť, ešte prídu.

* B.S. Srdiečku - Dôkaz lásky dostaneš. Trpezlivosť...! Keď to budeš najmenej čakať.

* Davidoff pre Janulku - Keď si si taká istá, že KVP is No. 1, tak mi to aj dokáž. Pretože dokedy ma o tom nepresvedčíš, dovtedy bude No. 1 Jazero.

* Smirnoff Catherine - No keď budem musieť čakať tak dlho ako na úrade, tak ďakujem pekne. Stačí mi, ak si to poradie vyčkám tam.

* Davidoff Afrodite - Myslím, že každý kto má minimálne 18 a IQ nie je na úrovni hojdacieho koníka (neber to osobne) to pochopil. (Ja mám 24, ale stále neviem, čo by som mal pochopiť - Neviditeľný.)

* Čerešnička (15) pre Angel of Heaven (?) - Som ešte sladšia so zeleno-modrými očami. Si taký anjelik ako tvrdíš? Moja naj farba je svetlomodrá. Počúvam I.M.T. Smile, Destiny's child, Eminema, No Name...

* Davidoff pre crazy girl - Bývam pri...? V určité dni sa tam zhromažďuje množstvo ľudí z Jazera, ale aj z iných častí Košíc.

* Smirnoff Scooterke - Keďže tvrdíš, že modrá je farba života, tak prečo to neurobíš teraz. Veď život je treba si užívať v mladosti a nie na staré kolená.

* Spirit osamelému šimpanzovi - Najskôr 3. 11. o 16.00 hod. pred Dargovom, znamenie noviny v ruke. Tebe to vyhovuje? Čauko.

* Pafino (15) Karmen - Práve si ho našla. Napíš niečo o sebe (oči, výška). Ak máš záujem odpíš.

* Jahôdka Schumi - Tak už si sa dočkal. Napíš niečo o sebe (výška, farba vlasov a očí, škola a hobby). Teraz čakám už len ja na teba.

* Ružička Ďurovi (18) - Som tá najlepšia zdravotná sestra, ktorá by ťa vyliečila. Dúfam, že vyliečiš aj ty to sklamané srdiečko. Čakám.

* Alfredo pre Fantaghiro - Žiaden básnik. To je len realita, môžem ti len toľko povedať, že tie najkrajšie časy (no predsa školské) mám už za sebou.

* Lucy "D" Keithovi - Na diske bolo super (veľmo). Ideme na kiksiádu? Už sa teším!

* Atyr BSCH Čerešničke - Takou náhodou sme staré (LB). Odkiaľ nás poznáte? Kde sme sa spoznali?

* Rapperka Justy pre 1. Keitha, 2. Jochmannovi, 3. Breakerovi - 1. Odkaz mi nevyšiel. Takže chceš tancovať, fajn, odkiaľ si? 2. Come yeah! Forever 2-pac amore Shakur! 3. Poznám (BSCH) aj Droopy'd. Dúfam, že aj teba! Freestyler.

* Bzučo Gabe z 1. AC - Ty ma nepoznáš, ale ja možno áno. Prečo sa ti nepáči kolektív, však vyzeráte byť dziva trieda. Pozdrav Luciu, Katku...

* Pony Gabimu - Ozvi sa mi už konečne. Potrebujem sa s tebou rozprávať. P.S.: Pozdrav Boba. (Môžeš aj DJ Boba, ktorý mi tu práve spieva, aké to je byť Deeep in the jungle - Neviditeľný.)

* Jeden (17) jednej (16) - Samozrejme, že som tam bol. Boli sme asi blízko pri sebe, ale mohli by sme sa aj stretnúť? 3. 11. o 16.00 hod. Napíš čo a ako.

* Zabudnutý Hruške - Ahoj! Ako sa máš? Ja sa mám O.K. Príď už konečne do Belej. Zdravím Vieru, Juzzyho a celú 1.A.

* Rapperka Justy rapperovi - Nevšímaj si ten môj odkaz, lebo pokračovanie nevyšlo a bolo tam stretko. Takže nové stretko bude 25. 10. o 16.00 hod. pri schránke (Kováčska 28), ale vonku pri dverách. (Zlatá Kováčska 28, viac už nemám slov - Neviditeľný.)

* Lila Salovi - Dúfam, že ti nebolo smutno za mojimi odkazmi. Tiež si myslím, že Furča je divné sídlisko. A ja som tiež z Furče. Napíš svoju ulicu a ja ti prezradím tú moju. Dúfam, že si za.

* Atyr (BSCH) Karmen - Som hošík, ktorý má rád fantu, som ten pravý cool man. Som pekný, šikovný. B-boy.

* Sladká (17) cukríku - Už si nemusíš kupovať sladké. Ja ti úplne postačím. Zo mňa nikdy neubudne.

* B. E. (Blue eye) Kille - No konečne si už odpísala. Už by sme sa mohli stretnúť, keď si ešte single. Aké máš oči, vlasy...

* Lyta Jamesovi H., Kirkovi - Dúfam, že prídete v novembri na stretko! Pozdravujem Maxxa, Neviditeľného a Snoopa. (Keď všetko dobre pôjde, presťahuje sa Snoop z NY do Prahy a potom ho zhruba o mesiac pozveme na stretko - Neviditeľný.)

* Amical Amikalovi (malej agresívnej blondínke) - Všetko čo raz začne sa raz aj skončí. Do odkazov budem stále písať, ale či tebe?! S tvojím IQ pochybujem, či niekedy zistíš, kto vlastne som.

* Sandy Lesley - No tak veľa šťastia s Robkom, nech vám to dlho, dlho vydrží! Ste strašne zlatí.

* Cola, Fanta a Bonaqua 3 vrchnákom - Možno, že prídeme na stretko čitateľov Ťaháku, takže, keď chcete, tak príďte. Ak vám to nevyhovuje, tak napíšte iný termín. (Príďte, bude zábava. Miesto a čas včas oznámim, no zrejme bude tam ako minule - Neviditeľný.)

* Kate Lucy a Nise - Čo tak začať sporiť na parkovné pre autíčko?

* Amical svištej rodinke antiferaristov - Pozdravujem svište Häkinena, mamu svišťov a svišťatá.

* Xena Jochmannovi - Si si istý, miláčik? Aké je tvoje vysnívané dievča? Napíš mi niečo o sebe. Športuješ? Pozdravujem Afroditu.

* Alfredo Flore - Čo ja viem. Ale jedno viem isto, že tvoja ponuka nie je natoľko pestrá, asi som si niečo vybral. Kto by som mal byť, no predsa človek ako... ostatní.

* Hubert pre Saskiu - To stretko mi veľmi vo štvrtok nevyhovovalo (a ani zatiaľ nebude). Ale myslím, že sa asi nepoznáme (bol to omyl vďaka tvojmu odkazu, ktorý kedysi pomiešali s inými).

* Robinson pre Rey a Eimi - Keďže ten hokej máte tak radi, tak dúfam, že chodíte aj na ten košický. Veď Košice hrali vždy dobrý hokej. (O ktorom storočí rozprávaš? - Neviditeľný.)

* Chantal naj sestre Monike - Hej Monky! Už sa kráti tvoj pobyt tu v tomto zapadákove (SR). Amerika to je život!

* Chantal Delfi - Láska je len kúsok zo života chlapca, ale celá história dievčaťa. P.S.: Držím palce s Peťom.

* Puf Mufke - Early to bed and early to rise. I am lonely. (hope we shall meet again) Pozdravujem všetkých čo ma poznajú.

* Slniečko Majovi - Asi je to náhoda, ale aj ja som z KVP, na akej ulici bývaš? Chodíš do K. D. Myslava. (Tak tam som ešte nebol. Je to ďaleko od Miklušovej väznice? - Neviditeľný.)

* Louis Sykici - Prečo si neodpísala?

* Šmolko Šmoulinke - Obálky nebudú. Nezaslúžim si to. Okrem toho mám - jediné želanie. Plňme to ďalej a n-e-m!

* Ares Nemilovanej - Mám 17, hnedé vlasy, zelené oči, meriam 172 cm a chcem ťa mať rád. Odpíš.

* Jennie (14) Eminemovi - Mám zelené oči a hnedé vlasy. Bývam na Juhu. Ako vyzeráš ty? Na ktorú školu chodíš. Odpíš.

* Delfi Chantal - Ty taká vytrvalá a už nevládzeš? Prešla si už mnohými vecami, tak zvládneš aj toto. Čau.

* Lyta Neviditeľnému - Ak chceš, aby sa ti vrátila dobrú náladu, tak skús záložňu, straty - nálezy, alebo si pusť hudbu. (Hudbu počúvam teraz, no dobrá nálada sa mi tak skoro žiaľ nevráti - Neviditeľný.)

* M. Kožíšek Jochmannovi - Píšem, ale neverím pokiaľ neuvidím. Napíš niečo o sebe. Odpíš mi prosím!!!

* Kiesha všetkým - Tak ako je L.A. - mesto anjelov, tak je N.Y. - mesto černochov.

* Kokso a Miguel Mati a Lene - Chcete sa zoznámiť so 14-ročnými šrácmi? Opíšte sa nám.

* Jennifer (14) Maxxovi a Patrikovi - Zdravím 8.A Jeniffer, Mojka, Adrianu a Patrika. Si super. Maxx zdravím ťa.

* Majo Slniečku - Veľmi rád by som sa s tebou stretol. Napíš miesto, čas a znamenie. Odkiaľ si? Ja z KVP.

* Veľký chlapec Obríkovi - Naozaj ťa ľúbim a dúfam, že ťa to tak skoro neunudí. Už ťa budem počúvať a nebudem zlostiť. Sľúbujem a posielam 3LE. (A to je čo, to 3LE. Trilénium? Ja poznám len Windows Millenium, ktoré mám doma ako operačný systém. Teda teraz nie, lebo môj 20,5 GB harddisk zmizol do nenávratna. Preto teraz píšem komentáre z roboty a nie z domu. Dúfam, že to je naposledy - Neviditeľný.)

* Nikita (16) Embraceovi - Tak teda - 168 cm, zeleno-hnedé oči, postava primeraná atď. P.S. Teraz ty!!! Zatiaľ sa maj.

* Lyta - Pozdravujem celú redakciu a všetkých pisateľov odkazov!!!

* Nisa, Lucy a Kate všetkým nadržaným samcom - Ak ste traja a myslíte si, že ste fajn, odpíšte. Budeme celé happy.

* Osamelý šimpanz osamelej Spirit - Dúfam, že si našla toho správneho chalana. Chcel by som ťa spoznať a stretnúť sa s tebou. Odpíš mi prosím, kedy, kde, o ktorej hod. Čakám na teba.

* Zombie susedke Kati - Díky za kupóny! Dlho sme neboli von. Zastav sa!

* Lucy, Nisa, Kate Imationovi - Keď ste naozaj všade, kam len naše oči dovidia, ukážte sa, sme zvedavé a nadržané!!!

* Kate Nise a Lucy - Už sa na tom pracuje. Už sa o mňa báť nemusíte!!!

* Viliam Miriam - Keď človek dokáže... lenže nezabúda. A ja chcem mať pekné spomienky! Viem, že sa to dá. Tak ma nesklam. Milujem ťa.

* Niekto Peťovi Babjakovi - Uvedom si už konečne s kým to chodíš! Je to tá správna? Hm?

* Atyr BSC Erikovi BSC - Tak si brejkoval až s tou nohou môžeš môžeš akurát ležať, ale ja ťa prídem pozrieť.

* Ryan, Reiden, Flegmatik Nise, Lucii a Kati - Sme traja, sme fajn, sme nadržaní. Ste už celé happy? Odpíšte!!! P.S.: Koľko máte rokov?

* Rapid Charley - Ja som z Furče a chodím na SOUŽ. Ináč, akú hudbu máš rada?

* Opustené dievča opustenému chalanovi - Ešte niečo o mne. Som 18-ročné dievča. Rada chodím na túry, rada čítam a športujem.

* Coolman Jahôdke - Jahôdky mám rád. Napíš, kedy a kde. Rýchlo, aby ťa nechytil prízemný mrázik.

* Jochmann Blondínke - Ja mám 17 a som z Terasy. Stretko? Najlepšie v piatok, sobotu. Kedy, kde? Navrhni! Na akú školu chodíš?

* Sykica Louisovi - Ďakujem. Sorry, že ti píšem až teraz, ale akosi mi neuverejnili môj predošlý odkaz. Hmmm? Takže 19? Ja chodím na Gympel Poštová a mám rada hudbu. P.S.: Opíš sa mi, Louis. (Jak neuverejnili? Asi nedošiel, lebo mi uverejňujeme každý, ktorý príde - Neviditeľný.)

* Pel Flóre - Ahoj, som rada, že si už zdravá. Internet je super. Zdravím Montyho, Neviditeľného, Katku Meščanovú a Snoopa. (Ty si nejak podozrivo dobre informovaná. Odkiaľ vieš, že s Krehkou Katarínou M. niečo spolu chystáme, há? - Neviditeľný.)

* Oko Marion - Držím prsty, palec na rukách, na nohách. P.S.: Dúfam, že ti to výjde.

* Sany - Všetkým 17-ročným chlapcom. Ste sami a nudíte sa? Napíšte mi.

* Bobo (Majestic) Archiemu (Ma) - To si píš, že tu makám. Však vieš, kto je môj cieľ. P.S.: Pozdravuje Breakera.

* Mufka Pufovi - Aj mne je bez teba veľmi smutno. Mimochodom, kam si potom tú hlavu zavesíš? Dnes odomňa čakaj telefonát a možno aj prídem na KVP. Britva je už rozbrúsená, zlato... (P.S.-ko som ti vyhodil, zrejme vieš prečo - Neviditeľný.)

* Keith Lucy D - Tešíš sa na sobotu? Ja hej. Bude dzivo! P.S.1: Ľúbim ťa, P.S.2: Čau Maxx, Neviditeľný a Flóra. (No nazdar... - Neviditeľný.)

* Eminem Jennie - Škola SOU-H - Šaca. Keď chceš vidieť, ako vyzerám, tak navrhni stretko. Čau.

* Veronča z Hanisky Peťovi a Ľudke - Nevšímajte si tých, čo vás chcú rozdeliť, lebo Peťo Ľudku miluje.

* Crazy Girl Denimu - Čo počúvam? Metallicu, Lucie, HIM... Ale to ty asi vieš, pretože sa mi zdá, že my dvaja sa asi poznáme až veľmi dobre. P.S. Napíš mi tvoje meno, aby som si bola istá. (Nič z toho nepočúvam, mám lepší vkus - Neviditeľný.)

* Shaman 1. Sladkej, 2. Rap. Justy - 1. Keby len lízať. Vyzývam tvoj jazyk na férovku. Opíš sa (tvoja SŠ je?). 2. Počul som, že máš dobre vlasy, ale aj tak neviem, kto si. Zdravím BSCH, FSG, Peora, Caspera a Gang 55.

* Dva zapaľovače dvom sviečkam - Prečo ste sa neozvali? Chceme sa s vami stretnúť, ak súhlasite. Odpíšte. Čaute.

* Shaman 1. Aline, 2. Janke - 1. Už si ma dožrala, teraz ti už nedám pokoj. Teš sa, ja sa už teším. 2. Keď si taká pekná, ako je možné, že ťa ešte nepoznám. P.S.: All: Kick DA SH*T

* X-Man Jahôdke - Mám rád jahody a možno budeš tá pravá, ak máš záujem. Odpíš. Čau.

* Lenka Sochová Mariánovi alias Neviditeľnému - Tak, keď ťa za pripomienky neplatia a už ti tečú nervy, tak už buď ticho, lebo si trápny. Ja som to o Milanovi K. dobre pochopila. A viem čítať aj medzi riadkami. Poznám celé mužské osadenstvo dôverne a preto ich pozdrav, ak si to minule nespravil. Mareka P., Milana K., Peťa H. a Rasťa Č. (Zabudla si Rada M., čo ma dosť nahnevalo a prekvapilo zároveň. Taktiež by sa zo slušnosti patrilo pozdraviť aj majiteľa Pavla D., no aj toho si opomenula. A to som si myslel, že už len mne pamäť neslúži... - Neviditeľný.)

* Olympia pre Pepa - Ak o mne nechceš nič vopred vedieť, tak fajn. Zajtra (štvrtok) 18.00 pri Altánku v žel. parku.

* Coolman Čerešničke - Napíš kedy a kde môžem odtrhnúť čerešničku.

* Jochmann(17) Karmen - Áno, som to ja! Ale iba ak aj ty spĺňaš tie podmienky! Vek? Opíš sa! Pozdravujem Peora, Shamana...

* Sympaticus Neznámej z 18-ky - V piatok (20.10.) okolo 15.30 si cestovala v 18-ke. Odpíš, možno by sme sa nemuseli iba pozerať.

* Bubu Desperadovi - Tie kanady ti fakt sekli, zábava sa teda vydarila. Zdravím teba, Dana, Maťa, Džanu.

* Jochmann (17) Myší kožíšek - Som z Terasy a som proste super! Koľko máš rokov? Opíš sa! Čo tak stretko? Navrhni!

* Tommy Lee John Magnetke - Prepáč, že som sa neozval minulý týždeň. Nechceš sa stretnúť. P.S. Kde bývaš? Čau.

* Workey Sklamanému - OK. Čo tak 3.11. (piatok) pred starým Korzárom (Kováčka 28)??? Ak ti to nevyhovuje, skús navrhnúť ty. Trochu sa mi opíš, aby sme sa nejak spoznali. P.S.: Už sa teším.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Bývanie v meste predlžuje život
 2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
 3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
 4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 6. Aká je chémia vôní
 7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
 1. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
 2. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
 3. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
 4. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
 5. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 7. Počúvaním hluku chránime váš sluch
 8. Aká je chémia vôní
 9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 10. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 545
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 17 788
 3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 148
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 865
 5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 555
 6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 357
 7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 003
 8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 706
 9. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 591
 10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 490
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

ROZHOVOR

Pediatrička: Niekedy som očkovala na chrípku 600 detí za rok, teraz približne 50

Ľudia si zvykajú, že nemôžu behať za lekárom so všetkým.

Pediatrička Eva Ševecová.
Rozhovor

Archeológ: Hrady síce opravujeme, ale tie nežijú

Michal Keruľ chcel odhaľovať poklady histórie, teraz ich pomáha strážiť.

Michal Keruľ s rodinou.
Humenskí poslanci nájomnú zmluvu so spracovateľom ovocia neschválili.
Vrak pred rodinným domom začínajú úrady riešiť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Potrebovali ísť k blízkym a nepustili ich. Neboli privilegovaní ako Kollár

Nemocnice väčšinou púšťajú príbuzných k zomierajúcim.

Šéfa parlamentu Borisa Kollára v nemocnici najviac navštevovala bývalá manželka Linda Rezešová. Na fotografii sú na plese v Opere v roku 2008.

Návštevy Kollára v nemocnici volajú po demisii

V druhom slede kandidátov na politický koniec sa tlačia glosátori.

Peter Schutz
Mária Kolíková
AUTORSKÁ STRANA PETRA SCHUTZA

Návštevníci u sv. Michala a spev Moniky (týždeň podľa Schutza)

Z radu kajúcnikov je exštátna tajomníčka zrejme vôbec najvýbušnejší materiál.

Ústavnoprávny výbor vypočúva kandidátov na generálneho prokurátora.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop