Korzár logo Korzár
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 28.10. do 3.11.2000.

Tento týždeň sa Baranom bude dariť viac, ako inokedy. Napriek ich obavám sa všetky udalosti v ich okolí vyvinú v ich prospech. Hoci sa im zo začiatku

týždňa sa bude zdať, že každý ich ohrozuje a ľudia sa ich snažia zničiť, nebude tomu tak. Spoliehajte sa viac na svoju intuíciu a vyberajte si poradcov v znamení Váh, Strelca alebo Panny. Pokiaľ ide o samostatne podnikajúcich, mali by si uvedomiť, že nie všetko sa im bude dariť podľa ich predstáv a mali by si preto zabezpečiť nejaké rezervy. Mladší Barani, ktorí sa zaoberajú vlastnou budúcnosťou, sa dočkajú dobrej ponuky od jedného zámožného človeka a podarí sa im nájsť aj ľudí s rovnakými názormi na vec. Ženy by si mali dať pozor na svoje úspory, najmä ak ich navštívi nejaký príbuzný, mohli by sa stať obeťami citového vydierania.

Býk

Býci sa pod vplyvom Marsu môžu spokojne pustiť aj do zložitejších a problematických aktivít. Majú v sebe veľa chuti do práce a aj komplikované úlohy zvládnu bez veľkých časových strát, či námahy. Ste prístupní aj kritike a snažíte sa zlepšiť v každom smere, akoby vám jesenné dni pomáhali nájsť lepšiu vnútornú vyrovnanosť. V láske vyniknú najmä starší Býci, muži i ženy majú teraz v sebe veľa šarmu a citov, ktoré sa musia prejaviť. Úspechy na tomto poli budú síce Býkov veľmi zamestnávať, ale nájdu si čas aj na stretnutie so svojimi rodinnými príslušníkmi. Dávajte si ale pozor na svoje zdravie, miernejšie nachladnutie sa vôbec nemusí skončiť tak rýchlo a ľahko, ako predpokladáte.

Blíženci

Blíženci sa pod nadvládou bojovného Marsu necítia priam najlepšie. Ich osobnosť potrebuje viac vzletnosti, jemnosti a citlivého prístupu, no teraz sa všetci okolo nich snažia venovať čím viac času bojom a presadzovania vlastných plánov. Nemyslia na verejné blaho, ale na svoje a to niektorým Blížencom nie je príliš po chuti. Nemali by ste však odsudzovať iných. Aj vy máte predsa mnoho záujmov a sem tam uprednostníte seba a ublížite niekomu, aj keď si to nezaslúži. Vaša spravodlivosť nie je úplne rovnomerná a vy to dobre viete. Starším Blížencom by sa mohlo dariť v láske, aj keď často myslia na to, že im zopár ľudí kladie do cesty prekážky a maria im ich citové výboje. Verte si trochu viac, pretože len od vašej vlastnej šikovnosti závisí, ako to všetko dopadne. Mladším Blížencom sa viac bude dariť v investíciách a snažení o zabezpečenie ich osobnej kariéry.

Rak

Rakom tento týždeň umožňuje robiť všetko, čo ich baví, alebo zaujíma. Nemusia sa obmedzovať, ani obávať nejakých problémov. Všetci dobre vedia, že Rakom stačí málo a vedia sa zorientovať v akomkoľvek probléme, či situácii a nájsť to najlepšie riešenie. Len im chýba priebojnosť a dôraz na plnenie úloh, ktorými niekoho iného poveria. V láske by sa Raci mali viac snažiť a nikto by im neodolal. Nový vzťah by voľným priam prospel, preto by ste sa nemali obmedzovať a začať hľadať. Pokiaľ ide o zdravie, ani tu nebude Rakom niečo stáť v ceste ich záujmom, práve naopak, budú sa cítiť plní energie a síl, hotoví na všetko a zdolať akékoľvek prekážky.

Lev

Levy sa nebudú mať času ani zastaviť. Celý týždeň bude plný zhonu, nových akcií, stretnutí a obchodných ponúk. Čaká vás výhodný postup v práci, aj v podnikaní. Pracovné úspechy vás dobre naladia, preto budete prístupní aj kritike, alebo radám od iných ľudí. Celkovo sa teda môžete tešiť a vychutnávať pohodu. Vaši blízki budú s vami spokojní, dokážete aj oslniť jednu osobu opačného pohlavia, aj keď popravde nebudete vedieť, čo s ňou. Problémom by mohlo byť vaše zdravie, najmä bolesti hlavy a zubov. Preto neignorujte prvé náznaky a radšej venujte dostatok času na ich prešetrenie. Okrem príjemných udalostí vás čaká aj jedna zlá správa od niekoho z cudziny a mohlo by sa stať, že prídete o niekoľko priateľov, ak im nevysvetlíte, aký je váš podiel na tom, čo sa stalo.

Panna

Panny sa naďalej nemusia obávať žiadnych komplikácií, alebo ťažkostí. Mars je voči nim vo výhodnom postavení a tak by nemali zaháľať. Čím viac toho urobíte vo svoj prospech, tým lepšie. Nestrácajte čas a plánujte si svoje pracovné schôdzky skutočne precízne, mohli by ste stratiť to, čo je pre vás dôležité. Tento týždeň vás oslovia nejakí vaši dávni známi a vy by ste ich mali vypočuť, aj keď nemáte o nich dobrú mienku. Vaša konzervatívna povaha nebude iste súhlasiť s nejakými riskantnými postupmi, preto by ste mali každému pomôcť dobrou radou a vystríhať ľahkomyseľníkov. Nebudú vám síce vďační, ale vy aspoň budete mať čisté svedomie. V láske máte zase isté medzery a hoci sa cítite vyčerpane a najradšej by ste boli sami so sebou, neodolávajte pokušeniu.

Váhy

Váham tento týždeň prinesie veľa citových problémov, nebude to vôbec ľahké vyznať sa v každej situácii. Čakajú ich aj sklamania, no aj nové známosti a aj niekoľko návratov do minulosti. City teda Váham v mnohom skrížia plány, aj keď budú vedieť, čo je naozaj správne. Muži i ženy by sa teda mali pripraviť na ťažkosti, ale viac sa spoliehať na svoje vlastné sily. Ak už chcete s niekým zdieľať svoje trápenia, požiadajte o podporu Blíženca, alebo Strelca. Staršie Váhy budú môcť nielen bojovať o svoje city, ale aj brániť svoje finančné úspory. Máte v rodine niekoho, kto sa bude snažiť zatiahnuť vás do nie príliš istých investícií a vy, pri vašom zmysle pre rodinu, budete ťažko odlávať. Uznáte predsa, že nemôžete byť pre svojich známych akousi bankou, alebo zárukou za risk, ktorý by sa mohol stať pre vás stratou. Dokážte, že viete povedať nie.

Škorpión

Škorpióni a Mars si veľmi dobre rozumejú. Konečne sa v nich prebúdza nová sila a všetko sa im zdá jednoduché a dosiahnuteľné. Hoci nie ste veľmi vytrvalí, teraz máte možnosť bez veľkej námahy dostať nové ponuky, či už pracovné, alebo citové. Ženy budú priam neodolateľné, no ani muži sa nebudú musieť hanbiť za svoje výsledky. S príchodom Marsu sa v Škorpiónoch tiež prejavia nové myšlienky a plány, ktoré dokážu nadchnúť aj iných, takže by mohli začať dobre zarábať a investovať hoci aj svoje úspory. Pokiaľ ide o zdravie, ani tu Škorpiónov nečaká nič zlé, takže sa naozaj nemajú čoho obávať.

Strelec

Strelci sa tento týždeň nebudú mať na čo sťažovať. Dokážu sa uplatniť v každom smere a naozaj sa nikto nebude musieť priveľmi starať o ich pracovnú disciplínu, či nejako im zdôrazňovať ich úlohy. Bude sa im dariť v každej dôležitejšej práci a nájdu si aj nových ľudí, s ktorými budú tráviť svoj voľný čas. Ak samostatne podnikáte, dajte si pozor na Blížencov a Baranov, oni by sa ľahko mohli postaviť proti vašim plánom. Ak vás čaká nejaká cesta mimo bydlisko, nebojte sa jej, práve naopak, využite aj zlé udalosti, ako to už vy viete. V láske by ste mali byť viac aktívni, mohli by ste sa trochu zaujímať o druhé pohlavie, aj keď ste sami zadaní, či vaša prípadná "obeť" má iné záväzky. Využite svoje nadanie na umelé vytváranie náhod a aj svoje šťastie a skombinujte všetko tak, aby ste vyhrali.

Kozorožec

Kozorožcom prospieva pomalý nástup zimy a príjemné počasie, ktoré trvalo dosť dlho, im upevnilo aj zdravie. Podobne ako Barani a Strelci, majú teraz pred sebou úspešný týždeň a aj keď sa nebudú venovať všetkému dôsledne, nakoniec sa všetko skončí pre nich úspechom. Konečne sa aj ujasnia nejaké obchodné ponuky, ktoré nedávno dostali a aj nezamestnaným sa začne viac dariť. Tiež v láske sa na nich chystajú len samé príjemné prekvapenia, takže im naozaj všetci budú závidieť. Tento dobrý vplyv hviezd potrvá dlhší čas, preto Kozorožci môžu pokojne plánovať aj zdĺhavejšie projekty, hoci sú väčšinou zástancami rýchleho postupu. Ženy by si mali dopriať trochu snov a popremýšľať o svojej profesionálnej budúcnosti.

Vodnár

Vodnári majú možnosť získať si nových známych a aj podporu starších osôb, ktoré im doprajú zúčastniť sa na nejednom podujatí. Preto by sa nemali uzatvárať doma, aj keď nie sú práve v spoločenskej nálade. Vaša povaha je dosť rozporuplná, ale nemali by ste sami pripravovať o dobré možnosti. Je dosť prekážok, ktoré vám stavajú do cesty iní ľudia, prečo by ste k nim mali pripájať ešte aj svoje? V láske a citoch tento týždeň budete úspešní, no nenamýšľajte si, že ste nenahraditeľní a radšej svojmu partnerovi pripomeňte svoju náklonnosť nejakým milým prekvapením Máte sem tam problém zariadiť všetko tak, aby vaše okolie bolo s vami spokojné, ale nebojte sa, aj keď je niekto urazený tým, že je na okraji vášho záujmu, môžete si ho jedným telefonátom znovu získať.

Ryby

Rybám všetko pôjde ako po masle. Aj keď je Mars silná planéta a ich živel sa nezhoduje so živlom Marsu - ohňom, predsa len dôjde k harmonickému spojeniu a Ryby sa pod vplyvom Marsu dokážu "rozohriať". Ryby cítia prílev nových síl a nájdu v sebe aj skutočne ambiciózne myšlienky. Úspech ich čaká aj v práci, aj v podnikaní, ani zdravie im nebude robiť ťažkosti. . Pokiaľ však ide o lásku a nové známosti, mali by ste byť opatrní a najmä nedať sa zlákať na neprehľadné chodníčky. V láske ešte nebudete tak úspešní, ako v iných oblastiach, preto by ste si mali dávať pozor na svoje srdce a svoju dôveru.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
 2. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
 3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
 4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
 5. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 6. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 7. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
 8. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 9. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
 10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
 1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
 2. Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali
 3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
 4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
 5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
 6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
 7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
 8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
 10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
 1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 919
 2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 11 974
 3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 858
 4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 732
 5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 466
 6. Aká je chémia vôní 9 169
 7. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 9 047
 8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 840
 9. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 692
 10. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu 8 525
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Napriek platným obmedzeniam sa podvečer z Hlavnej ulice stalo rušné korzo.
Testovanie v Starej Ľubovni.
Výročie výbuchu bytovky Mukačevská 7 v Prešove

Turčanová o výbuchu: Do histórie Prešova sa tragédia navždy zapíše čiernymi písmenami

Zomrel aj syn jej šoféra.

Primátorka Andrea Turčanová počas zasadnutia krízového štábu.
Trhom dominujú výrobky na vianočný stôl.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

AUTORSKÁ STRANA MICHALA HAVRANA

Vybrané postavy slovenského covidového betlehema (píše Michal Havran)

Dali sme svetu pokryteckú vládu bez mravov, ktorá nás vťahuje do hysterickej telenovely.

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Zoja a súmrak sovietskeho mýtu o Veľkej vlasteneckej

Pohodlné pravdy o druhej svetovej vojne sa začínajú rozpadávať aj v Rusku.

Vstup do múzea Zoji Kosmodemianskej v Petriščeve.

Koronavírus na Slovensku: Do pilotného testovania sa zapojilo viacero škôl (minúta po minúte)

PCR testy na Slovensku odhalili už viac ako 115-tisíc nakazených. Pandémia Covid-19 si doteraz vyžiadala 981 obetí.

Testovanie žiakov a rodičov v Mútnom.
Adam Žampa.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop