Korzár logo Korzár
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 4.11. do 10.11.2000.

Baranom sa bude dariť, hoci majú pred sebou týždeň, ktorý im v mnohom dá zabrať. Na druhej strane im však aj pomôže spoznať samých seba. Dokážu sa

viac sústrediť na to naozaj podstatné a získajú aj prehľad o tom, čo môžu oželieť. Nemajú sa čoho obávať, aj keď sa stretnú s rôznymi prekážkami, alebo zdržaniami. Celkovo bude všetko pre vás schodné, len to bude dlhšie trvať. Keby ste všetko chceli naraz, len by ste si sami uškodili. Preto sa snažte čím viac byť trpezliví a najmä sa vyhýbajte útokom na ľudí, ktorí by vám mohli vo vašich plánoch pomôcť. Pomaly a krok za krokom sa dostanete tam, kam chcete, či už pôjde o lásku, alebo o finančné obchody. Starší Barani by si mali uvedomiť, že aj keď nie je všetko možné ihneď, nemusí to byť nenávratne stratené a keď si niekto vyžiada čas na premýšľanie, neznamená to automaticky, že váš nápad zamieta.

Býk

Býkom sa bude dariť v každej aktivite viac, ako ostatným, takže budú na seba pyšní, ba až namyslení. Neuvedomia si, že nedávno oni boli pozadu a závideli ostatným, no ale už je to s nimi tak, že žijú najmä pre prítomnosť, nie pre budúcnosť, ani nespomínajú na minulosť. Ste materialisti a ako takí vo všetkom chcete mať jasno a závery, ktoré vyžadujú nejaký duchovný podklad, sú pre vás dosť ťažko dosiahnuteľné. Preto by ste sa mali nechať viesť niekým iným a nie nasilu presadzovať sami seba. Tiež sa nesnažte všetky zásluhy si prisvojiť, doprajte aj svojim blízkym spolupracovníkom nejaký podiel na vašom úspechu. Iba tak sa budete cítiť spokojne a vyrovnane. V strede týždňa vás príde navštíviť osoba, o ktorej ste už dlho nič nepočuli a získate veľa rozhovorom s ňou. Mladší Býci by si mali dať pozor na lásku, práve teraz by ste dopadli zle, ak by ste sa nechali viesť svojimi túžbami.

Blíženci

Blížencom sa nepodarí dostať k takej sume peňazí, ktorú potrebujú k svojim plánom. Ani cez víkend si nebudete môcť toľko dovoliť, ako ste si naplánovali. Preto sa u vás prejaví nervozita a podráždenosť a málokedy budete takí nepríjemní, ako to bude tento týždeň. Ale - sami ste si na vine, nepožiadali ste nikoho o pomoc a tak sa nesťažujte na vlastnú pýchu. Starším podnikajúcim Blížencom sa bude dariť a mali by čím viac cestovať mimo mesta, len tak sa dočkajú sľúbených objednávok a ziskov. Pozorne sledujte aj dvoch svojich podriadených, aby vás nemohli oklamať, lebo by ste mohli prísť o veľkú sumu peňazí kvôli vlastnej dôverčivosti. V láske sa Blížencom nebude dariť a pokiaľ sa aj stretnete so starou láskou, nesnažte sa nadviazať nový vzťah, bolo by to všetko iba horšie. Darmo, tento týždeň vám máločo výjde a aj keď sa budete snažiť, vždy narazíte na nejaký problém. Pri vašej netrpezlivosti sa naozaj budete musieť krotiť, aby ste niekomu nepovedali niečo, čo sa nepatrí.

Rak

Rakom sa zhorší ich zdravie, najmä s črevami a žalúdkom budú mať problémy. Tieto ťažkosti sa prejavia cez víkend a budú trvať až do stredy. Starší Raci by ich nemali v žiadnom prípade podceňovať a radšej sa dať vyšetriť odborníkom. Ženám sa podarí dosiahnuť ich dávno vytúžený plán na prestavbu bytu, či domu, ich partner sa konečne nechá presvedčiť a začne sa s prípravami. Podarí sa im aj nahovoriť svojich blízkych na dve zmeny v stravovaní. Viazaným Rakom sa vyhne nehoda na ceste a ak uvažujú o cestách mimo mesta, nemali by sa ponáhľať. Radšej všetko odložte na neskoršie obdobie, mohli by ste sa dostať do časovej tiesne a nič by ste poriadne nedokončili. Viete sami, že neznášate uponáhľanosť a rýchle rozhodovanie, tak si na všetko nechajte dostatok priestoru.

Lev

Levy čaká namáhavý týždeň. Bude sa vám zdať, že vaše schopnosti sú veľmi oslabené. Hoci sa budete snažiť, nedosiahnete ani časť z toho, čo si naplánujete. Ale chyba nie je vo vás, vo vašom okolí sú ľudia, ktorí vás brzdia a prekážajú vám v uskutočňovaní vašich nápadov. Odstrániť ich vplyv nebude ľahké, ale podarí sa vám to a potom sa všetko zmení k lepšiemu. Nie ste zvyknutí na odpor a ak sa vám niekto včas nevyhne z cesty, ľahko sa stanete zúrivými útočníkmi, ktorí nemyslia na to, akú spúšť za sebou nechávajú. Pozor na starších ľudí, aby ste niekomu zbytočne nepokazili meno a nezničili jeho výsledky. Nespravodlivosť by sa vám mohla vypomstiť. Vaše zdravie nebude najlepšie, cítite sa unavení a bez záujmu o domácnosť a domáce problémy. Je to iba obyčajná únava, nech váš partner za tým nehľadá nič zlé. Slobodných čaká ponuka na cestu mimo mesta, neváhajte a dajte sa zlákať, bude to zábavné i osožné.

Panna

Podnikajúce Panny nemajú celkom čisté svedomie a hoci nerady, mali by si uznať svoju nedbalosť. Snažte sa čím menej sa venovať nekalej činnosti, najmenej dva mesiace, inak sa nedočkáte žiadneho zisku. Vo svojom okolí máte dvoch nepriateľov, ktorí na vás veľmi zle vplývajú a zneužijú proti vám všetko, čo sa len bude dať. Ste im tŕňom v oku už dlhú dobu, preto sa snažte vyhýbať akýmkoľvek konfliktom s nimi, nie ste v silnej pozícii. Ostatné Panny čaká mnoho malých neúspechov a aj v tom, o čom boli presvedčení, že sa vyznajú, sa im nebude dariť. Aspoň v súkromí si budú môcť oddýchnuť, tu ich nečaká žiadna hádka, ani nedorozumenie.

Váhy

Slobodné Váhy sa môžu tešiť. Tento týždeň sa stretnú so svojou novou láskou a zaľúbia sa v rekordnom čase. Nesnažte sa brániť svojim citom, nie je to dobré a aj tak by ste si nepomohli. Prílev nových citov bude pre vás motiváciou a tak sa všetky oblasti vášho života zlepšia a zosúladia. Vaše pracovné úspechy sa výrazne zvýšia, aj vaše energetické zdroje sú nabité a môžete sa pustiť aj do namáhavajších činností. Nemali by ste odkladať žiadne ťažké úlohy, všetko riešte ihneď, ste naozaj dobrí a bude sa vám dariť. Horšie bude, že ešte pred koncom týždňa sa budete musieť z vašej eufórie prebrať a nájdete sa v sivom svete, bez nádeje. Nemali by ste sa hneď nadchýnať, bez uvažovania, ale to je zbytočné varovanie, vy aj tak veríte svojmu srdcu a nie svojim známym. Staršie Váhy by si mali dávať pozor na svoje zdravie, najmä vo štvrtok budú trpieť bolesťami hlavy.

Škorpión

Škorpiónom sa v hlave ozývajú víťazné fanfáry. Konečne pochopia, kto z ich známych je pre nich tým vhodným parnerom, či parnerkou. Toto poznanie príde naraz, keď to budete najmenej predpokladať a nebudete sklamaní svojím výberom. Je to naozaj ten najlepší človek, ktorého potrebujete a s ktorým by ste mohli vytvoriť pekný vzťah. Nový smer, ktorým bude prúdiť vaša energia, spôsobí, že sa vám v mnohom otvoria oči a nájdete odpovede na zopár otázok, ktoré vás trápili. Viazaných Škorpiónov čakajú naopak v láske namáhavé a konfliktné dni, nikto im nevýjde v ústrety a nepomôže im v ich snažení. Preto sa radšej vo všetkom spoliehajte iba na seba a svoje sklamanie neprenášajte na iných.

Strelec

Strelcom hrozí tento týždeň nehoda a poranenie. Nehoda nebude zavinená nimi, ale iným človekom, ale odnesú si to najviac oni sami. Preto by ste si mali dávať veľký pozor na to, čo robíte, kadiaľ sa pohybujete a najmä sledujte svoje okolie. Len tak sa vám podarí vyhnúť zlému pôsobeniu hviezd a aj nehode. Poranenie nebude vážne, ale zato bolestivé, najmä ženy budú mať kvôli tomu problémy. Podnikajúci Strelci by si mali preveriť všetky slová a sľuby svojho právneho zástupcu, pretože na nich chystá nejaký podraz. Vážne sa snažte zistiť, kedy a ako by ste ho mohli kontrolovať a využite na to aj svojich známych. Koncom týždňa sa bude Strelcom dariť aj v láske, najmä slobodní a neviazaní Strelci si prídu na svoje a konečne si nájdu aj toho pravého partnera, či partnerku, ktorý im bude na 80 % vyhovovať. Hoci Mars nie je práve priateľom citov, viacerým znameniam bude vychádzať v ústrety. Preto aj Strelci, ktorí majú veľa známostí, ale málo skutočných lások, nájdu tú správnu osobnosť.

Kozorožec

Kozorožci by si mali na každého poriadne posvietiť, kým si aj na nich niekto zodpovedný neposvieti. Samostatne podnikajúcim hviezdy neprajú do stredy a tak by ste sa mali vyhýbať nejakým vážnym rozhodnutiam v tomto čase. Je nutné, aby ste si čím viac všímali jedného muža vo vašom okolí, jeho slová by vás mohli inšpirovať k lepšiemu riešeniu vášho dávneho problému. V láske sa tento týždeň bude dariť najmä mladším a mali by ste využiť svoju pozíciu na získanie zaujímavých informácií aj o iných ženách, nielen o tej, čo vás zaujíma. Ženy čaká príjemné posedenie v peknom prostredí, ale pozor - nakoniec to dopadne horšie, ako ste predpokladali, takže sa radšej vopred k ničomu nezaväzujte.

Vodnár

Vodnárom sa bude tento týždeň dariť viac v súkromí, ako v práci. Mali by si dobre naplánovať svoje aktivity a snažiť sa o ich splnenie. Pôjde to ľahko, ak si všetko zadelíte a rozvrhnete. Mladším sa podarí oklamať jedného nepriateľa, ktorý im už dlhšiu dobu krížil plány. Ženám sa zase vydarí ich útok na muža, ktorý už dávnejšie v nich vzbudzoval túžbu po zblížení. Ale pozor - úspešná časť týždňa sa skončí v stredu a potom sa na vás všetko začne valiť. Nepodarí sa vám uspokojiť všetkých, ktorým ste sľúbili svoju pomoc a tak sa pripravte na výčitky a problémy, ktoré z toho vyplynú. Mali by ste, najmä starší, myslieť aj na svoje zdravie, koncom tohto týždňa vás čaká jeden vážny zdravotný problém. Bude sa týkať nôh a chrbtice.

Ryby

Rybám sa síce darí, ale vplyv Marsu už nie je taký ideálny, ako nedávno. Už od vás nemožno očakávať veľa kvalitných výkonov. No aj tak v práci a aj v súkromí sa na vás dá spoľahnúť v oveľa väčšej miere, ako inokedy. Mali by ste sa však prestať angažovať v niečom, čo vám nie je úplne jasné. Vlastnou ochotou by ste sa zase dostali do ťažkostí, do problémov a nedokázali by ste stihnúť ani to, čo je naozaj podstatné. Nechajte ľudí, aby si riešili vlastné problémy sami, lebo by ste sa mohli stať obeťou ich slabostí. Staršie Ryby by mali byť oveľa opatrnejšie v investíciách a vyhýbať sa najekým dohodám pri poháriku. Zdravie vás nepotrápi, budete OK, hoci ženy čaká mierne nachladnutie.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Keď štúdium (za)baví
 2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
 3. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
 4. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 5. Buďte v najlepšej spoločnosti!
 6. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
 7. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 8. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 9. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
 10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
 1. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
 3. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 5. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
 6. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
 7. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
 8. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
 9. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
 10. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 25 762
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 23 062
 3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 929
 4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 11 498
 5. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 620
 6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 472
 7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 056
 8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 812
 9. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 710
 10. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 7 685
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Polaček stráca podporu poslancov. Chce sa stretnúť s každým z nich

Odišiel už aj Saxa. Rusnák: Nie sme hlasovacie stroje. Špak nevylučuje nový klub.

Saxa (vľavo) odchádza z klubu Fungujúce Košice, Rusnák (vpravo) hovorí, že poslanci nie sú hlasovacie stroje na želanie.
Strojný vidí chybu aj v tom, že podpora primátora bola v počiatkoch samozrejmá.

Tvrdil, že nesie preplatok za plyn. Dôchodcovi ukradol peniaze na pohreb

Spišiak sa v Košiciach vydával za pracovníka bytového podniku.

Podvodník Ivan Nálepka na krajskom súde.

V zariadení pre seniorov v Snine je pozitívnych 50 klientov

V mestskej nemocnici evidujú desať úmrtí na ochorenie Covid-19.

V Domove pokojnej staroby v Snine je pozitívnych 50 klientov.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Boris Kollár leží po autonehode s obručou okolo hlavy v Nemocnici sv. Michala v Bratislave.

Jankovská priznala vzťah s Kočnerom. Spomína aj Fica

Neskôr chce vypovedať o Bödörovi, aj Zoroslavovi Kollárovi.

Moniku Jankovskú odvážajú z NAKA v Nitre.
Dobré ráno

Dobré ráno: Zvoliť generálneho prokurátora je len prvý krok

Vypočutia trvali 36 hodín, voľba mala byť už v tieto dni.

Stĺpček Zuzany Kepplovej

Kam až siaha rodina Borisa Kollára?

Predseda parlamentu zase raz nevyužil možnosť vyskúšať si, ako štát funguje pre jeho voličov a voličky.

Zuzana Kepplová

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop