Korzár logo Korzár
Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

ODKAZY

* Neviditeľný čitateľom Naša schránka (zatiaľ) naďalej funguje na Kováčskej 28 v Košiciach, a tak práve a len tam prijímame vaše odkazy. Akceptujeme

však aj odkazy, ktoré nám pošlete listom na našu adresu uvedenú v tiráži. Ak sa niečo zmení, vedzte, že to ako tradične budete vedieť ako prví... A ak náhodou bude dnes niečo zle prepísané, výčitky adresujte Soni (90 percent) a Keksíčku (zvyšok), ktoré to pre vás prepisovali... Niektorých z vás zaujímalo, aké pesničky počúvam počas písania komentárov. Takže v pondelok večer mi môj PC vybral nasledovné tituly: Adam Ant Wonderful, Alla Pugacheva - Million alih roz, The Corrs - All The Love In The World, Crowded House Weather with you, Mike & The Mechanics Taken in, Bryan Adams Somebody, Scooter Down to the bone, Era Ameno, U96 Night to remember, Elán - Zvláštny smútok víťazov, U2 Last night on the earth, Billy Joel - Carribean Queen, Dalibor Janda Kličkovaná a REM - It's the end of the world as we know it.

* Sonička Borisovi - Milujem ťa, miláčik môj! Vieš čo chcem? Po obede poriešime! Posielam cmuk. (Všetky Sone chcú len jedno. A keďže poznám našu pisárku Soňu, viem si aj domyslieť, čo konkrétne to je Neviditeľný.)

* Humusáčka Jazerčanom Máte fakt šťastie, že bývate na takom super sídlisku. Vážme si toho a neodhadzujme špaky na chodníkoch, to sa nepatrí (a ani prázdne fľaše už odhadzovať nebudeme, dobre?). (Takéto niečo sme sa učili ešte na prvouke, takže verím, že si to Jazerčania budú pamätať Neviditeľný.)

* Lyta Neviditeľnému Ten tvoj pesimizmus je nákazlivý. Mal by si s tým niečo urobiť! Nemôžeš sa mať až tak zle. (Môžem dať výpoveď alebo ísť na dovolenku... Ináč díky za milý farebný telegram, potešil ma a dal som si ho na počítač N. (Až tak zle nie, ale ešte horšie celkom určite. Pred týždňom totiž zistil, že mu ešte tento rok nestíhajú spojazdniť v jeho vile bazén. Od vtedy je neznesiteľný - Maxx.)

* Depeshak Lyte Čau asi si nová?! Na akú školu chodíš, vek, výzor, dík za pozdrav. Zatiaľ čau.

* Lyta (16) Timovi Ak je to všetko, čo odo mňa očakávaš, tak neoľutuješ ty! Odpíš!!! (Timo nikdy neľutuje - Maxx.)

* Chantal Gabike No čo modelka? Há??? Čo robíme v piatok? (Há?) Ideme baliť šrácov? (Poznám jednu Gabiku, čo zbalila takého šráca, že o vzťahu s ním napísala aj knihu... Neviditeľný.)

* Humusáčka KVP-čku Fuj, aké nechutné sídlisko, že sa nehanbíte. Fuj, samou háveďou sa to tam hemží. Tam tak bývať, tak neviem čo veru urobím. P.S.: Jazero je najlepšie. (Nie si nejaká premúdretá? Neviditeľný.)

* Sonička Borisovi - Šťastie - je naším spojencom. No nie, kotě? Posielam obrovský božtek... Ľúbim ťa!

* Osamelý šimpanz osamelej Spirit Čakal som pred Dargovom o 16.00 hod. na teba asi hodinu. Mal som noviny, ale nečakal som na jednom mieste. Prosím, navrhni ešte raz stretko. Na akom mieste a čo budeš mať oblečené. Chcem ťa spoznať, chcem nájsť lásku. Tak to si budeš musieť nájsť asi inú gorilu... No ale už vážne, dúfam, že tentoraz to vyjde Neviditeľný. Bodaj by si vydržal čakať na jednom mieste, keď si šimpanz - Maxx. Nabudúce sa stretnite v predajni zeleniny, pri banánoch - Snoop.)

* Afrodita pre Leo Dik Capor Asi ťa sklamem, ale mám iba 15 rokov, blond vlasy a oči nemám brunet. Smola pre jablko... Pozdravujem Xenu. (Nič si z toho nerob, my už na tento krásny vek spomíname iba na stretnutiach nášho klubu seniorov - Maxx.)

* Schumi Jahôdke Čau. P.S. Chcel by som zmeniť dátum stretka zo 17.11. na 16.11. O.K.? (Ale veď sezóna sa už skončila.. Nie je ti jedno, kedy si s Jahôdkou vyjdete? Neviditeľný.)

* Puf Mufke Tú moju hlavu ti potom darujem ako suvenír. Budeš za mnou plakať? Ja určite! Rozšírim tvoju "mini" zbierku. Čo ty na to? Pozdravujem 1.E na OA.

* Pusinka Janka Ive Ahoj Ivka, ako sa máš? Kde budeme teraz chodiť? Vieš, veď z ... už nič. Zdravím Ľubu, Kaťu, Barboru, Ingu, Naďu, Peťa....

* Q. Tarantino Pocahontaske Máš pravdu s tým Number 1. Na Jazere je nám tu dobre! Keď tu býva aj taký Leo Dik Capor, tak sa tu musí žiť ako v L.A. alebo N.Y. Kto tu začal s tými skratkami?

* Pusinka Janka Kati a Barbore Čaute spolužiačky moje! Ako sa majú šráci? Ešte stále tí istí? Ešte 5 rokov. Zdravím Ivu. Ešte 5 rokov a čo? (Pre nás s Maxxom a Neviditeľným dochodok, ale pre vás? - Snoop.)

* Juraj Tine z SPŠH 1Hb Stretli sme sa 3. až 5.10. na infekčnom v čakárni na Rastislavovej 43. Zaujímaš ma prosím napíš. (Mňa zaujíma, kto z vás dvoch bol viac žltý? - Snoop.)

* Jeden (17) jednej (16) Tak znovu. 10. 11. (piatok) o 16.00 pred Korzárom. Podľa opisu by sme sa mali spoznať. Ahoj! (Ak myslíš pred Korzárom na Kováčskej 28, tak musím podotknúť, žiaľ už len pred bývalým Neviditeľný.)

* P.Z. Afrodite Znamenie ryby, SPŠS. Ako sa máš? P.S.: Čo tak stretko. I love you.

* Morpheuss Chantal - Ahoj! Ak sa na mňa ešte pamätáš tak odpíš. Budem rád.

* Sonička Borisovi - No, kedy k nám zájdeš? Na kapučíno... a potom sa zašijeme v hornej izbietke. (Hneď som si myslel, že kapučíno je len zámienka na to, aby ste mohli "poupratovať", viď Snoop Neviditeľný.)

* Perpetua a Santana pre? - Stínujeme 2 hochov, ktorí nemajú v láske sprostý pop typu Britney a milujú flegma hlasy grungu (Pearl Jam).

* Schumi Jahôdke - Výška 176, rád počúvam hudbu. P.S.: stretko 17. 11. do 16.00? Napíš kedy a kde.

* Trpaslík (17) Timovi (18) - Nie som najkrajšia, ale chuť žiť mám. Napíš o sebe niečo. (Čo napísať, Timo je celkom pekné a je radosť naň pozerať, sám to viem najlepšie - Maxx. Obyčajne aj pod Timom - Snoop.)

* Srdiečko pre B.S. - Palacinky? To je naše! Ale: kde nám je najlepšie? Poď sa skryť - ja ťa zohrejem!

* Q. Tarantino Brutal Nikite - Hurááá! Normálne mi vystrelil Magnum od samej radosti, že sa tu brutálne zjavila nejaká Nikita! Konečne už tu mám 1. príbuzného z kečupovej krvnej skupiny. Vitaj do rodiny! Ty moja zlatá paradajočka! (Zapamätaj si, vždy je lepšia nejaká Nikita ako brutálna Brigita. Ale zas na druhej strany "finančnú" Brigitu mám celkom rád Neviditeľný.)

* Sonička Borisovi - Som nielen bohatá, ale aj zlatá... Ale sme spolu už nejaký ten piatok... Mohol by si vedieť, že viem...

* Soňa Borisovi - Tak ty si ma na palacinky nezobral? Musím niečo vymyslieť... čo keby si prišiel k nám - pozrieť ma...

* Sladká Shamanovi - Chodím na SPŠ-strojnícku, čierne vlasy, 170 cm, športujem. A ty ako vyzeráš? Tvoja škola?

* Sonička Borisovi - Nakupovať sa ti zachcelo, čo? Jój, ten pohľad na teba... Ináč, škoda, že som kožené T. nenašla!

* Snoop pre Maxxa - Nepáči sa mi ako sa mi vyhýbaš. Súdruh ti príde až za humno a ty si stále v Trenčíne, na námestí. To sa musí skončiť! Príď na víkend do Košíc alebo cez týždeň do Prahy a žiadne výhovorky! (Maxx sa zrejme stretáva len s vybranými kamarátmi... N. To vieš, že sa stretneme, do Prahy mám namierené, len ešte neviem presne, že kedy - Maxx.)

* Zombik Emike - No čo, emerencia, ani sa po mňa nezastavíš? Iba ja mám po teba chodiť? No - fuj! A kto bude s R. behať? (Kto, alebo čo je to emerencia? To snáď ani není česky - Snoop.)

* Kuko H pre Fifi - Tak čo, koniec? Už ani neodpíšeš?

* Monica Mať(k)ovi - Som rada, že moje úroky rastú... ale aj jahôdky, poobede sa môžeš presvedčiť. Ľúbim. (Len nech rastú, všakže? - Snoop.)

* Srdiečko B.J. - Chcem byť s tebou, prečo musím trčať v škole? Veď s tebou je mi najlepšie! Milujem ťa!

* Blonďák nezabudnuteľnej Modroočke - Jablková mi chutí najviac. Kedy si kúpime čiapočky? Mikuláš sa blíži a treba deťom urobiť radosť. A ani na seba nezabúdajme!!! (Ani nech vás to nenapadne bez čiapočiek - Snoop.)

* Moesha Števkovi - Poď... Števuš, kde nám je najlepšie? Hrozne ťa ľúbim! Cmuk. (Najlepšie mi vždy bolo vtedy, keď som nič nerobil. Teda ako vidíte, teraz mi nemôže byť dobre Neviditeľný.)

* Angel of heaven Čerešničke - Krajšieho anjelika si ešte nevidela so svetlomodrými očami. Aha! Počúvam R&B. Mám 17. Čau.

* Černoch z BSCH všetkým kto nás pozná - Vystúpenia, ktoré sú isté na 100%: SPŠ hutnícka, OA Polárna, gymnázium Šaca, SOU obchodné, Hotelová akadémia! Takže kto nás chce vidieť nech príde.

* Sonička Borisovi - Si zlatulinký... Ako pekne si to poriešil... (xxx-skom) Ten školský týždeň akosi nevyšiel.

* James H. Lyte - Ja tam budem 100%, len či tam budeš aj ty. A ako ťa spoznám? P.S.: Zdravím Sala a Furču.

* Sklamaný (17) Workey - Čakám ťa 10. 11. (piatok) o 17.00 pred Kováčskou 28. Budem celý v modrom. Pá.

* Boris Soničke - Dajme si prezývky, lebo H.M. nás prezradí. Vďaka za ruže. Páči sa ti kazeta? (Už som sa zľakol, že V.M. vás prezradí Neviditeľný.)

* Depeshak for Q. Tarantino - Mne si nechýbal. Neviditeľný, prosím pozdrav za mňa Kučierku, dík. (Stane sa N. Fíííha. Ak sa dá, tak aj odo mňa - Maxx.)

* Snoop pre Neviditeľného - Dokedy budeš robiť drahoty okolo jedného plesu? Radodajné medičky stoja za to, navyše budem mať šancu splatiť ti pivný dlh. Tak sa neokúňaj, lebo budeš mať novú prezývku... (Možno sa dôjdem na chvíľu pozrieť N. (Myslíš na nevypiteľný? - Maxx.)

* Janka Shamanovi - A chceš ma spoznať? Ive: Povedz Erike nech sa krotí, lebo fasne!!! Zdravím: tých čo ma poznajú.

* Černoch z BSCH Atyrovi z BSCH - Tak ako sa tu pozerám, pomaly ale isto si tu nemá s nami kto dopisovať. Že by sa im nepáčil break!? Takže sa ľudia vzchopte a odpíšte.

* Rapper rapperke Justy - Sorry, ale až doma som si všimol, že 25. 10. je stretko. Keď ešte máš chuť na tie modré očká, tak 8. 11. o 16.00 pred Korzárom.

* Obrík Drobcovi - Spokojnučký s nákupmi? Ja áno a s tebou úplne! Si ten naj... pusu! (Chutná prezývka, Obrík. Taký malý obor. Cool - Snoop.)

* Ares nemilovanej - Mohli by sme sa stretnúť a porozprávať. Napíš a príď pre mňa na pol deci.

* Niki a Sheila Timovi - Sme pekné slečny a máme veľkú chuť žiť! Napíš čo neoľutujeme? P.S.: Hľadáš iba jedno dievča? (Timo hľadá predsa všetky dievčatá - Maxx. Len či všetky tie devy hľadajú Tima? - Snoop.)

* Boris Neviditeľnému - Kto bol taký "šikovný" dať z druhej strany kupónov herný plán superlotta? Daj vedieť nech mu donesiem malú "pozornosť". (Mne nemusíš, dones to tomu "šikovnému." No vážne neviem, kto by ním mohol byť Neviditeľný.)

* Lukáš Silvii P. - Strašne ťa milujem, dúfam, že nám to vyjde. Tak ma nesklam.

* Unknown Cilovi - Myslela som si, že budeš iný, ale nie si, oblbovačky na mňa neplatia. Prekukla som ťa. Neviem, čo tým chceš dokázať. Škoda. Dúfala som. (Cila alias Maxx je síce už nejakú dobu iný, ale na jeho obranu musím uviesť, že dievčatá musel málokedy oblbovať... Neviditeľný. Ak to patrí mne, tak som úplne mimo, ak nie, tak mi aspoň dajte vedieť. Ale ja a oblbovačky? Vylúčené - Maxx. Cila, Cila, normálne si Maxxa vyľakal. Snoop.)

* Fantaghiro Alfredovi - Prečo "len toľko mi môžeš povedať?" Znie to ako keby si mi už nechcel nikdy odpísať. Ozaj čomu vďačím za tvoju pozornosť? (Asi nedostatku kultivovanej zábavy - Maxx. Dúfam, že si modrooká blondýna, lebo inak to može byť s Alfredom ťažké - Snoop.)

* Jochmann (17) Xene - Páčia sa mi tie, ktoré vedia, čo chcú - ako ty. Kedysi som hral hokej, teraz robím kickbox. Si na rade! Vek?

* Nepovšimnutá pre Andy z I.C na GTA - Milujem ťa do zbláznenia, ale ty máš oči iba pre jednu. Prosím, všimni si ma! (Ešte stále učí na vašom gympli chémiu a biológiu Darina D.? Ak je odpoveď kladná, tak úprimnú sústrasť Neviditeľný.)

* Depeshak Lesley - Písať sa mi nechce, ale mám veľa učenia, a už nemám čas ani na počúvanie hudby. Zatiaľ čau. (Tak ja pre zmenu si čas na počúvanie hudby nájdem vždy. Rob dašo so sebou! Neviditeľný.)

* Joži Ferimu - Tak čo? Už si sa dlho neozval. Žeby si nemal kupóny? A čo ty s tvojím kamarátom? Už je všetko o.k.? Dúfam, že nedopadneš ako ja. Lebo, keď héj... P.S.: Už napíš. (Ak je to ten Feri, ktorý zavolá ešte aj vtedy, keď sme s Neviditeľným na obrazovke, tak srdečne pozdravujem - Maxx.)

* Černoch z BSCH Bambulke - Ty si myslíš, že nie?! Tak si na veľkom omyle. Posledné týždne nám možno neklapali, ale už to napravím. Birujem ce!

* Depeshak Knokautke - Aj mňa teší. Manikúru si robím sám. Kde si ma videla? Zatiaľ sa maj. Čau.

* Louis Sykici - Ak chceš vedieť ako vyzerám, tak sa stretnime. Ak môžeš, príď dnes o 18.00 k zvoncovému stromu (zn.: modrá bunda a melír). (Hoci celý život som prežil na východe, prisám veru neviem, kde sa taký zvoncový strom nachádza Neviditeľný.)

* Pusinka Iva Lucii - Aj ty sa tak tešíš na ten piatok? Ja veľmi. Musí to výjsť!!! Prajem ti veľa šťastia s Marcelom. Som rada, že sme objavili Ičko. Zdravím Janu, Ľubu, Naďu, Zuzu, Sisu, Miša, Marcela, Miloša, Ľudku....

* Sahra pre Lea Dik Capra - Vek 17, vlasy čierne, oči modré, výška nad 170 cm, podmienky síce nespĺňam, ale písať si môžeme, nie?

* Janulka pre Davidoff - Prečo by som ťa mala presviedčať? Pre mňa je KVP No. 1, ale ak neveríš, príď ku mne a hneď zmeníš názor. Neveríš??? (Milá Janulka, jeden z nás dvoch zrejme nemá vkus. Ale prečo mám taký pocit, že ja to asi nie som... Neviditeľný.)

* Nera Lyte - Si fajn kamoška. Ďakujem. Zdravím gympel Opatovská 7, KE.

* Furčanka Showboyovi - Veselá som aj ja, na kráse vážne nezáleží. Odkiaľ si? Tvoj vek?

* Depeshak - Zdravím špeciálne Julku, Gabu, Kloru, celú I.B na ŠG Popradská, Neviditeľného, Snoopa a Maxxa. (Konečne jeden ukáznený dopisovateľ. Vrelá vďaka, že si si spomenul - Maxx. Ďakujem a pozdrav opätujem - Snoop.)

* Q. Tarantino Lenči Sochovej - Kritizuješ pripomienky Neviditeľného? - nesúhlasím! To je 1/2 z toho na čom sa tu dá pousmiať. To je šľahačka - oživenie. Predsa si predsa len nechápavá! Ak nemáš šľahačku na oných, tak to nie je potom ono? Tvoje nervy vylieči, akurát tak dobrá veľká...! Koho tu zaujíma s kým sa všetkým poznáš a ako dobre??? (No comment N. Šľahačka je squelá aj keď nie je na oných, ale tam je najlepšia -Snoop.)

* Bambulka Černochovi (BSC) - Či som ešte stále taká fešanda, to musíš zistiť ty sám! Ak chceš, príď 2.11. o 17.45 pred Hemerkovú! Čakám!!!

* Scooterka Smirnoffovi - Synu, ty sa neboj. Ja prežijem celý svoj život. Užívam si teraz a budem si užívať aj na staré kolená. P.S.: Poznáš tu v Košiciach nejaký obchod, kde predávajú modrý šampón? (farba je príliš trvácna) (Skús si zobrať obyčajný šampón, hoď ho do modrej farby a máš po probléme Neviditeľný.)

* Jedna (16) jednému (17) - Super nápad. Keďže 3. 11. už bolo, čo tak 17. 11. o 16.30 pri zvone (Urbanova veža)? Napíš či ti to vyhovuje. Ako sa spoznáme? (Spýtaš sa ho: "Ty si Jeden?" A on ti na to: "Nie, ja som ten druhý..." Neviditeľný.)

* Scooterka pre YZ - Nerob si zbytočné výdavky. Dúfam, že na ten výlet si išla a fotila si všetko, čo sa dalo. P.S.: To P.S.-ko si nemusela. Ten internet bol asi chyba.

* Bambulka Pusíkovi - Už to máme za 9 aj za 35. 8. 12. 2000 sa blíži. Dúfam, že na to myslíš! I love you!

* Humusáčka Hamasovi - Strašná smola, ten môj plánovaný zničujúci odkaz asi nebude, lebo som príliš dobrá na niečo také zlé! Čaká ma superné obdobie. Milan mi donesie Lenku (ha-ha). Pripomeň mi tie kamene, ja na to stále zabúdam.

* Kaťa Ďurkovi - Mám 16 rokov. Čo tak vzájomná liečba? Napíš viac o sebe, trebárs výšku, a ak chceš aj miesto a čas stretnutia. (Nechápem, prečo väčšinu ľudí zaujíma na potenciálnom priateľovi alebo priateľke výška. U mňa napríklad vždy rozhoduje hrúbka. Teda aká je hrubá dotyčnej peňaženka... Neviditeľný.)

* Jochmann rapperke Justy - Biela ti sekne... Pamätáš si na mňa? Ja som bol 25.10. so Shamanom na Kováčskej.

* Boris Soničke - Čo robíš v sobotu? Prídem si ťa uniesť. Nekúpime si film? Veď sme sa dávno nešalili. Budem smutný. Čau.

* P.Z. Afrodite - Som v znamení rýb. Škola - SPŠS. Tak čo s tým? Stretko? (Tak už nič s tým. A to najmä vtedy, keď si spomeniem, že aj Janko Ľupták chodil na stavebnú priemyslovku... Neviditeľný.)

* Boris Soničke - Keď ma dnes necháš dlho čakať, budem sa hnevať, hoci... Ty takto bezo mňa, héééj!? Zatiaľ len 1 cmuk.

* Jochmann všetkým - Kto ma má rád, nemusí ísť zajtra do školy! Neviditeľný - klídek chlape, buď v pohode, zdravím Dik Capora... (Hoci ťa ani náhodou nemám rád, ver mi, zajtra ma ani nenapadne ísť do školy N. (Ty by si bol v pohode, keby ti nestihli dostavať bazén v dome v sľúbenom termíne? - Maxx.)

* Jack Furčanke - Výška 186 cm, oči modré, vlasy skoro blond, SŠ, vek 17. P.S. Čau batoľa Showboy.

* Boris Soničke - Poďme sa čľapkať, kým nemám chrípku. Super sa mi s tebou nakupuje (veď Vianoce sa blížia, nespia). Ľúbim.

* Hruštička húževnatá Marion - Všetko najlepšie k narodeninám. P.S.: Pôjdeš na stretnutie Ťaháka? (Héj, a má nejaké byť? Škoda, že o tom nič nevieme. Bude, no zrejme až niekedy pred Vianocami. No predkolo so Snoopom si asi dáme už v sobotu na medickom plese... Neviditeľný. (Len pozor, aby si nedopadla ako iná poradkyňa - Snoop.)

* Sonička Boris(k)ovi - Žiť pre niekoho druhého... to je to najkrajšie čo človek dokáže!

* Pusinka Janka Majovi - Tak čo, už si sa stretol so Slniečkom? Dúfam, že sa ti bude ľúbiť. Zdravím seba. (Normálne si ma tou poslednou vetou rozosmiala Neviditeľný.)

* Mortiša Černochovi z BSCH - No čo? Ako si sa bavil na mojej imke? A čo si to tak zopakovať? Pozdravujem Chantal, Taru, BSCH!

* Karmen pre Atyra (BSCH) - Vyhovuješ a aj tá fanta sa dá. Odpíš. Pozdravujem Jochmanna, Pafina, Dik Capora...

* Hviezdička 1.C na gym. Opatovská - Všetci ste super a dúfam, že nám to spolu takto vydrží. Čo najdlhšie. Zdravím Moniku, Mirku a celú bývalú 9.C Starozagorská.

* Sladká Sladkému Tomovi - Tak na akú školu chodíš? Ja na SPŠ-strojnícku. Mám čierne vlasy, hnedé oči, 170 cm.

* Jennifer (14) Neviditeľnému - Hlavu hore "N". Veď si super aj bez nich. Predstavíš sa mi??? Ak áno, diky si "in"! (Napíš mi na mariankorzar.sk, čo konkrétne chceš počuť N. Neviditeľný, poraď ako to robíš, aj ja chcem byť "in"!! Snoop.)

* Jennifer (14) Jennifer-M - Zvláštne pozdravenie Jennifer a Kristíne od naj kamošky Jennifer (14).

* Jennifer (14) Kokso - Kto ste, že si dávate titul šraci? Vy ste deti, hoci aj ja mám toľko a čo?

* Sladká Scooterke - Dáme si ale na modro, to čo som ti písala po tom piatku 13. Myslím vážne!

* Jennifer (14) Jochmanovi - Tak čo, hraješ šráca? Že si sexsymbol, aspoň povedz vek atď!!!

* Jennifer (14) Neviditeľnému - Diky za odkaz. 8.A sa veľmi potešila a tak ti patrí pusa. Diky ešte raz!!! (Nemáš staršiu sestru, ktorá by mi tú pusu mohla vo vašom mene predať? N. Neviditeľný si asi buduje podhubie na horšie časy - Maxx.)

* Bobo (Majestic) Erikovi (BSCH) - Ešte 54 dní a pôjdem do civilu. Však sa na mňa tešíš? Odpíš. P.S.: Atyr (BSCH) napíš mi. Pozdravujem Majesty.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Bývanie v meste predlžuje život
 2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
 3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
 4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 5. Aká je chémia vôní
 6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
 1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
 2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
 3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
 4. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
 5. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 7. Počúvaním hluku chránime váš sluch
 8. Aká je chémia vôní
 9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 10. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 30 895
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 16 339
 3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 15 344
 4. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 9 546
 5. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 9 298
 6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 842
 7. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 8 624
 8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 431
 9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 164
 10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 934
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Aj tento vstup na Braniskovej ulici čaká oprava.

Stĺp uprostred cyklochodníka? V Košiciach žiaden problém

Vytvárajú prekážky pre chodcov i cyklistov.

Pri hustejšej premávke tu vznikajú aj kolízne situácie.
Podľa gynekológa Petra Hladkého je debata o interrupciách nešťastne načasovaná.

Košický advent v čase korony je bez trhov a programu

Predajkyňa langošov: Budeme sedieť doma a dlhy budú narastať.

Výzdoba bude, ale okrem nej takmer nič.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Autorská strana Michaely Terenzani

Premiér mohol spomenúť radšej USA ako Mongolsko, hovorí Billy Altansukh

Sedemsto mŕtvych na Slovensku by v Mongolsku považovali za katastrofu.

Kremeľ bojuje o Arktídu. Postaví mestá, letiská aj ropovody

Megaprojekt môže ohroziť klimatické ciele.

Šéf koncernu Rosnefť Igor Sečin ukazuje Vladimirovi Putinovi plány na ropné projekty za miliardy eur.
Božidara Turzonovová.
Autorka Lucia Alchusová Chrenko vydala dosiaľ dve knihy netradičnú kuchárku Tak ma mama naučila a Bohémky so zaujímavosťami z Francúzska, kde strávila polovicu života.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop