Korzár logo Korzár
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

ODKAZY

* Neviditeľný pre čitateľov Keďže dnešné vydanie Ťaháka sa muselo stenčiť o jednu stranu, zákonite to postihlo aj vaše obľúbené Odkazy. Na budúci

týždeň sa to ale všetko vráti do bežných koľají. Zatiaľ sa majte pekne, a nezabudnite, že svoje kupóny môžete aj naďalej vhadzovať do schránky na Kováčskej 28 v Košiciach. Pre tých, ktorí tam majú z rôznych príčin ďaleko, odporúčam poslať vyplnený kupón na adresu: redakcia Ťahák Korzár, ul. Boženy Nemcovej 32, 040 01 Košice. Mimochodom teraz pri komentovaní Odkazov počúvam nové U2 - All That You Can't Leave Behind, ale nie je to teda nič moc. No možno mám na nich kvôli Unforgetable Fire, Achtung Baby, či Pop-u príliš vysoké nároky...

* Breaker Rapperke Justy - Mňa asi nepoznáš, ale budeš, ak chceš. Si celkom fajn. Chcel by som ťa poznať aj osobne. P.S.: Rozhodni sa.

* Tommy (21) Catherine - Sorry, minule mi odkaz nevyšiel. Napíš kedy a kde sa stretneme. P.S.: Odpíš. Čau.

* Jack Furčanke - Výška 186, oči modré, vlasy skoro blond, SŠ, vek 17. P.S.: Čau batoľa. Show boy, P.S.2: Ako ponorka Nemo?

* Veronča z Hanisky Matúšovi, Peťovi, Ľ. - Dúfam, že sa tešíte na stužkovú (11. 11), lebo ja hej! Mám vás rada! Pozdravujem tetu Babjakovú. (Jajáj, kde sú tie časy, keď sme aj my boli vo veku stužkových. Teraz sa už len môžeme spolu s vami a tetou Babjakovou tešiť, že aj vy sa tešíte. Ale to už nášmu pokročilému veku nepomôže Neviditeľný.)

* Ayša Fajn chalanovi - Ja som fayn, a ak si ty fajn, tak budeme fajn spolu. Odpíš!!!!!!

* Leo Dik Capor Černochovi BSCH - Na tých školách veľkú slávu nezískate. Príďte vystupovať na SPŠE, keď budem mať dve hodiny telekomunikácií a v mojej triede budete slávni ako Spice Girls. (Takáto ponuka sa neodmieta

* Fifi Kukovi-H - Prepáč, že som nenapísala, ale čoskoro to napravím a nie je koniec! (Kukííííí Kuk! Snoop. Iste, že to nie je koniec. Ten predsa príde až v nedeľu, keď si po spoločne prežitej noci pozriete ráno na STV1 nekonečný seriál Od Kuka do Kuka Neviditeľný.)

* Salo Lile - Je to dôležité? Myslím tú ulicu. Je pomenovaná podľa známej vinárskej oblasti. P.S.: Začína na T a zvyšok? (Žeby Turčianskoteplická? Ak áno, zdravím súdruha Jozefa M. a ďalších jeho kamarátov z D. banky, ktorí mi tam dúfam tiež stavajú ďalšiu vilu Neviditeľný. Trenčianska? Čo na to vinár Maxx? Snoop. Móóóže byť Maxx.)

* Tinka Ivane zo 4. D - Díky za odkazy, dúfam, že to bude aj častejšie. Ešte raz díky. (Dúfaj, a potom to možno budeš mať aj častejšie.. - Neviditeľný.)

* Killa Blue eye - Vlasy mám dlhé, tmavé, oči tmavohnedé... Stretko? Bude začiatkom novembra v Ťaháku. Ak to vyjde, snáď tak už konečne prídem. (Blue eye pohni, lebo ťa Neviditeľný predbehne Snoop. Veru veru. K tmavovláskam mám zvlášť srdečný vzťah, hoci už nie sú vyslovene mojou srdcovou záležitosťou. Tú, čo to spôsobila, však srdečne zdravím a prajem príjemný zvyšok života Neviditeľný.)

* Tinka Sestričkám - Mám vás nadovšetko rada, aj keď sa sem-tam pohádame. (Áno, aj ja mám sestričky rád, minule mi na jednom nemenovanom oddelení ORL v jednom nemenovanom Trenčíne otvorila taká sestrička, že mi pohľad na ňu okamžite zdevastoval krvný obeh a hormonálnu rovnováhu. Bolo to jako dosť dobrý sen Maxx.)

* Niki a Shela Černochovi (BSCH) - Veľmi si nás zaujal, asi tou prezývkou. Break je super, poznáš Gaba? Tiež breakuje. Chodím (Niki) na hot. akadémiu. Budeš tam vystupovať? Stavím sa, že nie si vysoký! Odpíš! (Myslíš Gaba s motýlikom? Maxx.)

* FSG Break Star Child - Dosť blbé, že ste nás na verejnosti takto zotreli, ale nevadí. Stretko nebude?! Ale my sme sa už aj tak stretli a ani neviete kedy... No čo? Už ste konečne prišli na to, kto sme???

* Archie (Majestic) Bobovi (MA) - Vo štvrtok to ti bol taký tréning, že som nevedel dvihnúť pohár s vodou. (Tak si dvíhal ten s vodkou? Snoop. Ja som si tiež domov kúpil taký posilňovací stroj, na ktorom teraz poctivo trénujem. Pravdou je, že teraz viem ledva vyťukať vhodné písmenko do klávesnice Neviditeľný. Presne tak, tie poháre s vodou sa dvíhajú najťažšie, preto platí zákon substitúcie za tekutiny nad 40% - Maxx.)

* Jennie Eminemovi - Buď v piatok o 16.00 hod. na schodoch pred divadlom (na Hlavnej) a maj v ruke noviny. (Eminem, dúfam že sa dohodneme na exkluzívnom rozhovore pre Ťahák, kamarátovi Dr. Dre snáď neodmietneš Snoop.)

* Lyta Depeshakovi - Chodím na gympel. Vek - 16. Som bruneta s hnedými očami. Napíš o sebe pár riadkov. (Brunetu s hnedými očami ešte tento týždeň v Korzári Neviditeľný.)

* Lucy "D" Keithovi - Chcem sa ťa niečo dôležité opýtať! Koho máš najradšej na svete? Pozdravuje ťa Hitlerka.

* H.M. Borisovi - Keď chceš aby ste ostali v tajnosti, tak daj úplatok (keď ho vieš dať Neviditeľnému, tak prečo nie aj mne). Ha-ha. (Pretože ty nemáš v Košiciach rozostavanú luxusnú vilku Maxx. Úplatok? To vždy rád počujem! Dúfam, že nezostanete len pri slovách. Najväčší bojovník za čisté ruky Neviditeľný.)

* Kefa a Barman pre Towdieho - Po stužkovej (15) budeme mať natvrdlú pečeň. Hlúpi môže byť blonďák Bar. (Haha! Bar nikdy nie je hlúpy, len si na tieto slová spomeň nadránom o pol štvrtej Maxx.)

* Johnie Quest pre Amazonku - Čau. Sorry. Minule som ti napísal, ale tým sťahovaním redakcie sa niekde asi stratil. Vďaka Neviditeľný! (Hoci neviem za čo, vďaku s vďačnosťou prijímam N.)

* Leo Dik Capor Sahre - Máš dobrú taktiku! S tými očami už niečo vymyslíme. Aká si presne dlhá? Tipnem si: 210 cm? P.S.: Rada ma čítaš? (Ani nie. Vždy keď si svoje komentáre prečítam na papieri v stredu v novinách, pochytí ma zúfalstvo z toho, koľko múdrych informácií sme namiesto nich mohli čitateľom ponúknuť Neviditeľný.)

* Playboy zo 4. T Neviditeľnému a R. - Ste vážne tak dobrý? Počujem o vás len samé chvály. Môj zdroj Tomáš K. Pozdravujem Maxxa a Snoopa. (Kto je Tomáš K. že o nás šíri také pravdy? Snoop. Ešte raz mi budeš vykať a zabudnem na svoju slušnú výchovu. Ináč tvoj (pra)zdroj má asi veľmi skreslené informácie N.)

* Tinka Janke - Si tou naj kamarátkou a nezabudni na naše dlhoročné heslo.

* Danka Majke - Zajtra konečne tá tvoja vytúžená imatrikulačka. Ide sa trsať a...! Dúfam, že sa poriadne zabavíme aj s... V piatok do kina a oslavujeme náš sviatok. Aký? No predsa konečne náš Deň študenstva! P.S.: Pozdravujem bývalú, skvelú a jedinečnú 9. C z Jenisejskej a všetkých blízkych tejto skvelej triedy. (K pozdravom na Jenisejskú sa pripájam aj ja. Ty vole, to bol odávno - Snoop.)

* Peyrac Johanke - Minulú stredu si bola na zožratie a škoda, že som ťa nevidel v šatách na stužkovej.

* Sykica Louisovi - Veľké SORRY!!!, že som neprišla, super, aj čas, len ten deň. Takže, navrhujem 24. 11. (piatok) o 18.00 hod. pri zvoncovom strome. Napíš, či ti to vyhovuje. A ešte niečo o mne: 163 cm, dlhé svetlohnedé vlasy, modré oči a som z Jazera. P.S.: Dúfam, že tentoraz to naše stretko vyjde. Louis! (Nič v zlom, ale myslíš, že ťa na pohľad spozná podľa toho, že si z Jazera? Maxx.)

* Merlin (19) Nimue - Nájdem Ťa? Ak si dievča s romantickým srdcom a nechceš byť už ďalej sama odpíš!

* Čerešnička Angel of Heaven - Ani teba som ešte nevidela. Kde chodíš do školy. A čo rád robíš? Tak sa maj a napíš!!! Pozdravujem Coll Mana a KVP.

* Neznáma Sympaticusovi - Nie som si istá, či myslíš mňa. Mohol by si napísať k tomu niečo viac? (Nie som si istý, či myslím na teba Maxx.)

* FSG BSCH-Černoch a Čert - Tak ako bolo v sobotu na párty? Keď sme odišli začalo to aspoň trocha žiť? Javilo sa to dovtedy dosť nudné. A teraz už fakt musíte vedieť kto sme. (V sobotu bola skvelá párty na medickom plese, kde som sa nedopatrením vyskytol Neviditeľný.)

* Smirnoff Scooterke - Až si ma rozosmiala. Pretože nepoznám veľa ľudí, ktorí by si užívali na staré kolená (aspoň na Slovensku). Stačí si urobiť len jednu zdravotnú prechádzku mestom a možno na niečo natrafíš. (Minule som pri prechádzke mestom natrafil na ropný prameň.. - Neviditeľný.)

* Davidoff Janulke - Neviem ako si to myslela s tým, že mám prísť k tebe a zmením názor (či ho zmením na sídlisko, alebo na niečo iné). P.S.: Neverím!!! (Určite myslela názor na sídlisko, keď máš prísť k nej. A nezabudni, že deti nosia bociany Maxx.)

* Kefa a Barman Towdiemu - Čau ty Nostradamus. Nemáš ďaleko od stromčeka. Tebe asi spadli "listy" z hlavy.

* Davidoff Humusáčke - Lepšie by bolo, keby sme nefajčili, tak by nebol problém so špakmi. Keby si tam bývala, tak by si sa s tým musela zmieriť. Veď dnešná bytová situácia nie je najlepšia a nie ešte finančná. (Fajčenie škodí zdraviu a peňaženkám. Ale vysvetľovať to fajčiarom budem zbytočné. Oni na to prídu až keď príde zubatá - Snoop. Všetkých fajčiarov by som poslal na psychia3u Neviditeľný.)

* Tinka 4. B na SPŠS - "Nikdy nikto nepochopí, o čo nám vlastne ide." - 8. 12. 2000.

* Playboy zo 4. T pre Gabiku z 1. AC - Čau holka. Bavila si sa na imke na SOU a G. v Šaci. Videl som ťa tam. Si super čaja. Si super, Neviditeľný. Len tak ďalej. (Ďalej? Radšej by som išiel bližšie N. Nedávno ešte aj nejaký kapitálotvorný pán letel na nejakú Gabiku... - Maxx.)

* Chantal Morpheussovi - Čauko aj Tebe! No už bolo na čase odpísať. Jasné, že viem kto si. Odpíš.

* Chrisi, Hádzanárka Dvom chlapcom - 15 a 16-ročné. Chceli by sme si dať rande!!! (vo dvojici). Odpíšte každej osobitne.

* Candy Ediemu - Súhlasím, kedy a kde to ti dám ešte vedieť. Zdravím: Mirku, Peťa L.

* Alfredo pre Fantaghiro - Asi si si to zle vysvetlila, pretože to neznamená koniec odpisovania (aspoň z mojej strany). Mimochodom s tou pozornosťou je to až také dôležité?

* Černoch z BSCH Bobovi z Majestic - Atyr je práve teraz na protipohlavnom liečení. Tak aj Erik, ale on zas na údovej chirurgii! (Chlapcom držíme prsty aby im ich tam neodfikli - Snoop.)

* Černoch z BSCH Mortiši - Na imke byť veľmi dobre! Odkedy ty písať Ťahák? Ako tebe páčiť naše break. My musel tvrdo makať, aby zlepšila! Odpíš! (Odkedy ty písať floridským dialektom? Nevadí, hlavné je, že Al Gore vyhrá na Floride, a tým aj v celých štátoch. Som o tom hlboko presvedčený, že porazí toho nafúkaného konzervatívca Busha Neviditeľný.)

* Archie (Majestic) Bobovi (MA) - Máš to za pár čo? Len sa pekne ponáhľaj. Čaká nás Moldava, Sp. N. Ves a Silvester.

* Černoch z BSCH Bambulke - 10. 11. bolo fakt super! Už sme to tak dávno nerobili. Čo si to tak zopakovať?????

* Atyr (BSCH) Karmen - Len kvôli tebe som šiel do Korzára! Ináč mám 17, zeleno-hnedý kukuč a čierne vlasy. Ty ako?

* Atyr (BSCH) 1. Bobo, 2. Karmen - 1. Ako sa darí v break? Dúfam, že sa lepšíš. 2. Môžme dať aj stretko?

* Nisa Lucy & Kate - Hej, vy dve, nebuďte už také zahľadené do tých chalanov a napíšte! Nebudte lemry! Ste slepé? Veď vás chcú, nefňukajte! Zdravím Niki.

* Chantal Táničke - Čauko kámoška. Netráp sa už Radom, všetko dobre dopadne. MŤR. Odp. (S Radom by sme neodporúčali sa trápiť. Skôr piť Snoop.)

* Jedna (16) Jednému (17) - Prepáč, že som v piatok neprišla no mám chrípku. Verím však, že do piatku (17. 11.) vyzdraviem a stretneme sa tak ako som Ti to minule napísala. Zatiaľ ahoj!

* Niki a Sheila - Všetkým čo sa nudia v tomto hlpúpom svete - Napíšte nám niečo super a rozveseľte nás!!! Pozdravujeme Neviditeľného a Jazdiareň. P.S.: Odpíšte všetci. (Dosť som sa už naodpisoval na gymnáziu a výške, tak by som poprosil, aby ste mi na staré kolená dali pokoj s odpisovaním.. - N.)

* Carmie Všetkým čo chodia na disky do Ždane! - Pozdravujem Maťu z Čane, Valaliky! (Raz sa tam aj ja vyberiem, ale potom pozor!! To bude action ako sa patrí, vidly nožíky a tak Snoop. Už si brúsim sekeru, ktorú nechám v bare Maxx.)

* Velsi Chlapcom - Ak si pekný, vyšší ako 170 cm, starší ako 15 rokov a chceš sa zoznámiť, tak odpíš! (Spĺňam všetky predpoklady, môžem sa aj ja prihlásiť do tendra? Neviditeľný.)

* Humusáčka Hamasovi - Tvoja kazetka sa už chystá, snáď ťa to poteší. Zasa som sa citovo naviazala na človeka, ktorého ani nepoznám, ale aspoň je to sranda. P.S.: Vrelé dík za tyčinky. P.S.2: Jazero si No. 1!!!

* Antitalent 1. E na OA Polárnej - 1. Dana: Kto bude zvedaví, bude skoro starí. 2. Dievčence z 1. D: Kroťte svoju agresivitu na volejbale. Dobre? Lebo ináč... Pozdravujem tr. profku Katku a všetkých, čo ma poznajú. (Volejbal je ten šport kde slečny majú príšerne priliehavé trenírky. Náš obľúbený Snoop. Milý Antitalent. Už dávno som sa tak dobre nezasmial, ako na na tvojom odkaze Dane. Skús si trochu oprášiť slovenčinu Maxx.)

* Salo Lile - Čo tak stretko? Jáj, veď som nedokončil, ulica začína na T a potom to je Tokajícka alebo nie?

* Lyta Jamesovi H. - Ja tam budem určite. Výška - 1,60 m, modré rifle a bunda z dekoviny. A čo ty?

* S.X.M. (Ja-On) Scooterke - Neviem čo tým myslel Salo. Ale jedno viem, že nechcem vidieť Quixinu, lebo... P.S.: Čo ak kvôli tebe!

* Kokso Jenifer - O čo ti ide? Nemôžem zato, že všetci tvoji 14-roční kamaráti sú deti. P.S.: Smutné.

* Lyta Neviditeľnému - Prosím ťa, výpoveď nedávaj! Máš skvelé pripomienky! Zdravím Maxxa. P.S.: Nemáš začo "N"! (Keď nedá on, dáme mu ju my, robotníci Snoop. Už je načase zmeniť vzduch, a preto tak, či onak, raz tá výpoveď príde N.)

* Tinka Maťkovi - Všetko najlepšie k Tvojím meninám Ti zo srdca prajem ja, mamka, Monika a Katka.

* FSG "prepisovačke odkazov" - Láskavo prepisuj odkazy v pôvodnom znení a neskracuj ich - stráca sa tým totiž pointa... (Odovzdám Soni - Snoop. Čóóó? N.)

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
 2. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
 3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 4. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
 5. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
 6. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
 7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
 8. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
 9. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
 10. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
 1. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
 2. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
 3. Budúcnosť M&A v Európe
 4. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
 5. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
 6. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
 7. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
 8. Pomáhajte čítaním
 9. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
 10. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
 1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 31 807
 2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 11 508
 3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 868
 4. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 091
 5. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 9 041
 6. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 8 645
 7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 606
 8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 501
 9. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 406
 10. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 400
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Podklad, listy, konáriky, penetrácia, asfalt. Aj tak opravujú košické chodníky

Firma: Stáva sa, nevadí. Mesto, vedúca, poslanec: Môže byť problém.

Firma odmieta, že by nečistoty pod penetračnou vrstvou ovplyvnili kvalitu a životnosť chodníka.

Prokuratúra žiada protestom stopnúť predaj akcií vodární

Konala na základe zistení Korzára o pochybeniach pri súťaži.

Starosta Čerhova Jaroslav Bajužik.
Ilustračné foto.

Najvyšší kontrolný úrad: Starosta Markušoviec pochybil. Rieši to polícia aj prokuratúra

Okresný úrad rozhodol, že vyše 140-tisíc eur obci preplatí.

Okresný úrad v Spišskej Novej Vsi schválil preplatenie koronavýdavkov obci Markušovce.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Prezidentka Zuzana Čaputová a premiér Igor Matovič prichádzajú na tlačovú konferenciu v Prezidentskom paláci.
Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Čo nám hovorí Matovič? Máme sa obávať?

Premiér dnes sľúbil zmenu komunikácie.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME
Ilustračné foto

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop