Korzár logo Korzár
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Zuzana Belohorcová je hrdá na svoje pravé prsia

Košice - Má veľmi príjemný a jemne eroticky znejúci hlas. Rodáčka zo Žiliny na bratislavskom konzervatóriu operný spev, po skončení svojich školských

čias však nenastúpila do opery Slovenského národného divadla, ale do STV. Tam istý čas pôsobila ako televízna "rosnička" v relácii Počasie. Potom ju však exgenerálny riaditeľ Markízy P. Rusko prehovoril, aby "prestúpila" do jeho televízie. Aj v Markíze najprv uvádzala počasie, no dnes už má svoju vlastnú reláciu o sexe Láskanie. Aj takto v skratke by sa dala opísať jedna z najkrajších Sloveniek Zuzana Belohorcová, ktorá uplynulý víkend v prostredí hotela Hrabina na Bukovci pripravovala zo svojim štábom ďalší diel populárneho Láskania.

Študovali ste operný spev. Znamená to teda, že spievate ako iní pískajú, alebo musia ľudia v tvojom okolí pískať tak ako im vy spievate?

- Držím sa zlatej strednej cesty. Občas je to pohodlné, ak iní robia len to, čo im povieš. Avšak nepovažujem sa za človeka, ktorý by iným chcel rozkazovať. Som skôr taký prispôsobivý typ.

Všetkému a každému?

- Tak to zas nie... Nemám však rada direktívne typy ľudí, ktorí druhým vnucujú svoj názor. Ani môj budúci partner nemôže čakať, že pristúpim na takúto hru. Skôr si myslím, že v tom partnerskom živote je vzájomné spolužitie otázkou kompromisu. V žiadnom prípade však tie ústupky nemôže robiť len jeden, a ten druhý bude na výslní.

Načali ste partnerský život. Ešte v máji ste tvrdili, že nikoho nemáte teraz si len užívate život. Stále to platí?

- Medzitým som mala jeden polročný vzťah, no nechcela by som o tom príliš rozprávať. Bol to známy človek pohybujúci sa vo finančných kruhoch, no jeho meno si chcem nechať pre seba. Momentálne to ale vyzerá tak, že sa už čoskoro rozídeme. Je to síce veľmi milý človek, ale v mnohých názoroch sme rozdielni, a preto to asi bude lepšie.

Teda vaši nápadníci budú mať teraz veľkú šancu...

- Tí majú stále šancu... (smiech)

Kde je potom problém vo vašich vzťahoch?

- Jednoducho som veľmi priateľská a milá, a to už prekážalo viacerým mojim predchádzajúcim partnerom. Oni si moje priateľské správanie potom zle vykladajú... Väčšina ľudí si však myslí, že som drzá, arogantná a namyslená. Stalo sa mi však veľa krát, že ma ľudia posudzujú podľa mojej visáže, lenže keď ma bližšie spoznajú, zistia, že je to presne naopak.

Aké kritériá musí spĺňať váš budúci priateľ, aby presvedčil, že práve on je ten pravý pre zvyšok života?

- Partner musí byť sympatický, galantný a zábavný. Nevyžadujem síce, aby mi každý deň nosil raňajky do postele alebo kupoval ruže, no ak sa tak niekedy stane, poteší to. Osobne kvety milujem... Je však strašne ťažké nájsť partnera, s ktorým si budeš rozumieť po všetkých stránkach. Je veľmi príjemné, keď je partner finančne zabezpečený. Myslím, že väčšina žien si hľadá takého muža, aby bol zabezpečený pre budúci život. Môže byť krásny zamilovaný pár, no ak nemajú ani na to, aby si sadli niekam spolu do reštaurácie, tak je to začiatok ich konca.

Predčasom ste sa vyjadrili, že najdôležitejšou vecou v partnerskom živote je vzájomná komunikácia, dostatok peňazí a kvalitný sexuálny život.

- V partnerskom živote je najdôležitejšia komunikácia. Ak tá chýba, nemá to potom žiadny význam. Veľmi dôležitý je samozrejme aj sex, čo však na moje počudovanie niektoré páry nepovažujú za dôležitý prvok vo vzájomnom vzťahu. To isté sa dá povedať aj o peniazoch. Keď chce človek žiť plnohodnotný a slobodný život, musí mať nejaké prostriedky. Nebudem tvrdiť, že peniaze kazia charakter, pretože každý človek ich má rád.

Teda u vás nie je sex na prvom mieste v rebríčku životných hodnôt?

- Je na jednom z prvých miest... Keď však žijete s nejakým partnerom 5-6 rokov, a nerozumiete si v sexe, tak to je to posledné, čo v podstate môže zničiť váš vzťah.

Ešte pred 2,5 rokmi ste moderovali aj mítingy HZDS. Určite si viete predstaviť aj lepšie životné rozhodnutie...

- Vy si na to ešte pamätáte? Mňa politika nikdy nezaujímala a na tieto mítingy ma zavolali ako kráľovnú krásy Slovenska. Nebudem tvrdiť, že sa za to hanbím. No možno, keby som si vtedy vybrala niektorú zo strán terajšej koalície, bolo by to asi všetko poriadku.

A čím vás HZDS presvedčilo, aby ste moderovali ich podujatia. Peniazmi alebo nebodaj svojim programom?

- Nechám si to pre seba.

Ale jedným z nich určite?

- Asi áno.

Nikdy ste sa netajili tým, že ste hrdá na svoje bezsilikónové prsia...

- Áno, som na nich pyšná a považujem ich za svoju prednosť. Je zbytočné vysvetľovať, či ich mám silikónové alebo pravé. Každý v mojom okolí totiž vie, že sú pravé. Nerozumiem ženám v slovenskom šoubiznise, ktoré si nechali zväčšiť prsia, no hanbia sa k tomu priznať. Keby som to urobila ja, nemám problém oznámiť to verejnosti.

Nevadí vám, že väčšina mužov pri rozhovore s vami nepozerá do očí, ale ich pohľad skĺzne omnoho nižšie...

- Teraz už ani nie. Keď som však mala okolo 13-14 rokov, boli moje prsia o dosť väčšie, ako u mojich spolužiačok. Z toho som mala taký menší komplex. No potom som videla, že si chlapci začínajú viac všímať mňa ako moje kamarátky s plochým hrudníkom. A vtedy som si povedala, že tie prsia budú na ničo dobré.

Rada síce hovoríte o svojich pekných prsiach, lenže okrem vás a niekoľkých bývalých priateľov ich už nikto nevidel... Majú aj ich početní fanúšikovia šancu, že sa to zmení?

- Uplynulú sobotu som sa po dlhom prehováraní celého štábu súhlasila, aby som v Láskaní vystúpila len v plavkách. To bolo zatiaľ moje maximum, čo som ochotná ukázať verejnosti. No nevylučujem, že v budúcnosti sa možno objavím aj v nejakých odvážnejších pózach.

Mali ste už nejaké ponuky z pánskych časopisov na to, aby ste sa tam odhalili takpovediac v celej svojej kráse?

- Prvé ponuky som dostala ešte počas štúdia na bratislavskom konzervatóriu. Ďalšie prišli v čase, keď som pracovala v STV. Vtedy som to nepovažovala za plus, aby som ako hlásateľka podobným spôsobom zviditeľňovala v časopisoch typu Playboy. Predčasom mi opäť prišla jedna ponuka. Lenže keby som mala odhaliť slovenskému národu aspoň kúsok svojho tela, muselo by ma to motivovať aj finančne.

Prezradíte, na koľko si vás cenili?

- Na nie príliš vysokú šesťmiestnu sumu.

A koľko by to malo byť, aby ste sa nechali prehovoriť?

- Musí to byť suma, ktorá by ma ohúrila.

Už predtým ste boli dosť známa osobnosť, no odkedy moderujete erotické

Láskanie, vaša krivka popularity sa rapídne zvýšila. Ako vnímate svoju popularitu?

- Priznám sa, že priazeň ľudí ma veľmi teší. Aj ja som si vždy vážila, keď som doma v Žiline na ulici stretla populárnu osobnosť a hneď som volala rodičom, aby som sa im pochválila. Stretla som napríklad pána Mikloška, Čarnogurského, Zitu Furkovú. Preto teraz som rada, keď ma niekto na ulici zastaví a prihovorí sa mi. Aj u vás v Košiciach na diskotéke som videla, že ľudia sú radi, keď vidia známu tvár. Keď ma niekto osloví a chce hoci len podpis, je to pre mňa vždy príjemné.

Ale niektorí muži nechcú od vás len podpis...

- To si zas nedovolia, keď je žena inteligentná, tak sa podobnými ponukami ani nezaoberá.

Verejnosť už čo-to vie o vašom dvojročnom vzťahu s hercom a podnikateľom Jozefom Vajdom. Ten nám ale v lete spomínal, že medializácia vášho vzťahu bolo len vašou záležitosťou, a že on je stále ženatý. Z toho nám vyplýva, že z jeho strany mohlo ísť len o akési "povyrazenie si"...

- Je mi to trochu ľúto, že sa takto vyjadruje. Nemám rada typy mužov, ktorí s niekým žijú dva roky a potom tvrdia, že to nie je pravda. S Jožom som prežila mnoho pekných chvíľ. Inakšie ako rozchodom by sa to ale asi skončiť ani nemohlo. Bol odo mňa o 22 rokov starší, no zobrala si od neho do života mnoho rád a poučení.

Ako ste sa zoznámili?

- Nebolo to nejaké cielené zoznámenie s tým, že ja ako neznáma tvár som ho chcela zbaliť. Skôr to bolo tak, že ma Jožko dobýjal dva mesiace. Nakoniec sa mu to podarilo... Bolo to príjemné, a strávila som s ním dva pekné roky. Občas sa síce vyskytli aj nejaké problémy, ale poznáš to, väčšinou si zapamätáš len to príjemné.

Vajdovi to trvalo dva mesiace. Čo ale treba takému priemernému chlapovi na to, aby vás zbalil a získal si tak vaše srdce?

- Moje srdce si získa ten, kto je pozorný, sympatický a ohľaduplný k druhému človeku. Čo veľmi nemám rada na mužoch je ich zahľadenosť do seba a ich egoizmus. Mám rada milých, zábavných mužoch. Veľmi sa mi páčia dobre vyzerajúci muži, no v živote som žiadneho takého možno okrem Joža nemala... Väčšinou som mala tak priemerne vyzerajúcich mužov, no nie všetko je v kráse.

Jazíde na červenom VW Beetle. Ako ste k nemu prišla?

- To neprezradím. Autíčko mám požičané od istého človeka.

Čiže raz ho budete musieť aj vrátiť.

- Samozrejme, no zatiaľ to dotyčný odo mňa nevyžaduje.

Vaša kolegyňa z erotického Peříčka na TV Nova Soňa Polonyová dostala predčasom od istého veľmi známeho košického biznismena ponuku, že keď s ním strávi spoločnú noc, dostane za odmenu takmer miliónové auto. Ona to síce odmietla, no ako by ste sa zachovali v podobnom prípade vy?

- Podobne...

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Buďte v najlepšej spoločnosti!
 2. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
 3. Aj matematika sa dá skrotiť
 4. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
 5. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
 6. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 7. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
 8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
 1. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
 2. Bývanie v meste predlžuje život
 3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
 4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
 5. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
 6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
 7. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
 8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 9. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
 10. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 715
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 530
 3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 624
 4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 271
 5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 300
 6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 125
 7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 078
 8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 896
 9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 619
 10. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 508
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Starosta má aj kvôli manželke problém s poslancami i políciou, obec kolabuje

Nezákonne jej predal pozemok. Stiahol exekúciu, odvolanie, nepýta nájomné.

Starosta Ján Vincenčík.
Testovanie v Herľanoch.

Jedna rana do srdca. Priznala sa k vražde syna, dostala 16 rokov

Košický súd vyniesol rozsudok v aprílovom prípade z Michaloviec.

Daniela sa o chvíľu dozvie rozsudok.
Skládka na ulici Československého odboja.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Moniku Jankovskú privádzajú na NAKA v Nitre.

Norbert Bödör chodil do centrály Smeru, priznal Fico

Fico zastáva Jankovskú aj po priznaní sa k machináciám na súdoch.

Predseda Smeru Robert Fico.
Petra Vlhová po triumfe v Lechu.
Komentár Zuzany Kepplovej

Fico už znie ako Harabin

Medzi hoaxy pridaj právničinu, zatrep a hoď do okna najbližšieho paláca.

Zuzana Kepplová.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop