Korzár logo Korzár
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 18.11. do 24.11.2000.

Baranom všetko vychádza. Majú veľa zaujímavej práce, ale aj veľa síl na to, aby sa uplatnili a dosiahli to, čo plánujú. Príchod jesene a zimy im síce

nepridá na veselosti, ale majú sami zo seba dobrý pocit a ten im stačí. Barani sú teda výkonní, veselí, plní nových a originálnych myšlienok a cítia, že všetko, čo im kedysi prekážalo, je teraz odstránené a oni dokážu s radosťou bojovať a získavať nové úspechy. V láske je to tiež na tej najlepšej ceste. Slobodní Barani majú nový objekt záujmu a u viazaných sa znovu nájde stratená harmónia v partnerskom vzťahu. Budú teda spokojní v každej oblasti, tento týždeň bude pre nich veľmi priaznivý a plný rôznych dobrých udalostí. Starší by si však mali dať pozor na nezhody v rodine, pretože kvôli jednému nesprávnemu slovíčku vzbĺkne veľký požiar.

Býk

Býci sa môžu tešiť na nové úspechy. Čakajú ich nielen v práci, no aj v súkromnom živote. Minulé dni ich presvedčili, že to s nimi nie je až také zlé, ale ani dobré - sú teraz v akomsi strednom pásme, no je pravda, že mnohí ich ešte potrebujú. S dobrou vierou vo vlastné sily sa Býkom podarí tento týždeň uskutočniť všetky dôležité plány. Len sa držte pri zemi a nesnívajte, pretože sa vám podarí realizovať iba to, čo je vo vašej kompetencii, nanajvýš len tie aktivity sa ukončia dobre, ktoré si nevyžadujú dlhý čas. V láske sa ešte stále nečrtá nič nové, alebo úspešné, no pokiaľ ide o medziľudské vzťahy a vzťahy v rodine, tu môžete očakávať výrazné zlpešenie. Satršie Býčice sa dokonca môžu znovu stať matkami, dobre si zvážte, či je dobré riskovať.

Blíženci

Blížencom bude tento týždeň horúco. Darmo, každému sa nepodarí vyhnúť sa zodpovednosti a vy ste v minulých dňoch dosť výrazne narušili chod vašej firmy, či svojho podnikania a spôsobili nejaké problémy. Preto sa pripravte na možné následky, prišiel čas zaplatiť za vašu nedôslednosť a pomalosť pri rozhodovaní. Vy ste síce často pod ochranou hviezd, ale nie je to vždy, teraz sa stanete obeťou na celej čiare. Tento týždeň bude všetko pre vás problémom a ani v domácom prostredí sa nedokážete uvoľniť. Nakoniec sa ale vyjasní a vy budete len tak trošku potrestaní. Pokiaľ ste nezamestnaní, snažte sa čím viac hľadať a osloviť aj takých ľudí, ktorí sa k vám v minulosti správali odmietavo. Mohli by ste sa dočkať dobrej správy, ale nemôžete očakávať, že sa k novej práci dostanete bez boja.

Rak

Raci sa málokedy ocitli v takom postavení, aké ich čaká v tomto týždni. Majú pred sebou ťažké obdobie, nemali by zanedbať ani jednu povinnosť, ani sa vyhýbať závažným rozhodnutiam. Len si musíte všetko poriadne uvážiť, inak sa dopustíte chýb a omylov. Ale ak by ste niečo zo svojich povinností chceli odložiť, poškodilo by to vašu reputáciu - preto dvakrát merajte a raz režte - to je jediné, čo sa vám tento týždeň vyplatí. Aj v súkromí sa pripravte na boj so svojím partnerom, na ničom sa nedohodnete hneď, všetko si vyžiada nejaké jednanie. Mladších Rakov čaká rozčarovanie v citoch a dozvedia sa o svojom partnerovi nepekné veci. Starších Rakov a Račice zase čakajú problémy so zdravím, ale ak ste práve v nemocnici, všetko dopadne dobre, pokiaľ sa však pohybujete v obvyklom priestore, tak si dávajte pozor na infekčné ochorenia.

Lev

Levy majú pred sebou týždeň plný rôznych aktivít. Od pracovných, cez spoločenské, až po rodinné oslavy. Ani sami nebudú vedieť, čo skôr a kam sa majú vybrať najprv. Nezabúdajte však, že práca je pre vás najdôležitejšia a bez nej by ste sa ťažko udržali nad vodou. Preto sa snažte čím viac času venovať tejto sfére, až potom rodine, alebo priateľom. Pokiaľ samostatne podnikáte, snažte sa vyhýbať Strelcom a Kozorožcom, oni by vás mohli zviesť z dobrej cesty a zatiahnuť vás do svojich plánov, ktoré by síce boli výhodné pre nich, ale nie pre vás. Tiež si od nikoho nepožičiavajte a ani sami nikomu nepožičiavajte, bolo by to veľmi riskantné. Dávajte aj pozor na lásku na prvý pohľad, radšej tuho zavrite oči, keď sa vám bude zdať, že niekto nádherný ide oproti. Len by ste na to doplatili a v terajšej situácii by to už bol vrchol všetkého. Vaše zdravie bude tento týždeň dobré, nemusíte sa obávať.

Panna

Panny by si mali tento týždeň dávať pozor na to, čo robia a hovoria. Najmä ak sú starší a záleží im na harmónii v práci. Len ak budete zdržanliví, tak sa vyhnete konfliktom so svojimi nadriadenými. Najmä muži budú pôsobiť problémy vo svojom okolí, kvôli vlastnej dôležitosti popletú aj ostatných a tak sa nakoniec budú musieť zodpovedať za oveľa väčšie škody, ako predpokladali. Uvážte si preto dobre, komu a čo hovoríte, či sa vyjadrujete jasne. V blízkosti žien sa tento týždeň vyskytnú dve nepríjemné osoby a budú sa snažiť narušiť ich postavenie. Nedajte sa, je potrebné, aby ste sa obhájili a dosiahli podporu od svojich kolegov. Mladšie Panny, ktoré sa snažili nájsť si prácu, alebo brigádu a doteraz sa im to nepodarilo, by nemali váhať a hľadať teraz - nájdu si dobré a príjemné miesto, s vynikajúcim kolektívom.

Váhy

Najmä Váhy - ženy budú mať tento týždeň mnoho úspechov a dosiahnu aj vysoký zisk. Priam neuveriteľne sa im bude dariť a konečne sa aj dočkajú finančnej podpory od osoby, ktorá im ju už dlho sľubovala. Nemali by ste ale zaspať na vavrínoch, nezabúdajte, že je potrebné, aby ste si svoju pozíciu dobre zaistili. Vydaté Váhy dostanú ponuku na neveru a milenecký vzťah, ale nemali by sa na to dať - bude to príliš riskantné. Muži sa zase budú mať dobre v domácnosti a dostane sa im pochvaly za aktivitu a pomoc. No muži i ženy by si mali dať pozor na svoje zdravie a vyhýbať sa akýmkoľvek prudkým pohybom, najmä čo sa týka chrbtice. U starších Váh sa prejaví aj reumatické ochorenie a bolesti v ramenách. Darmo, neviete sa o seba dostatočne starať a tak sem tam zaplatíte za vlastnú ľahostajnosť.

Škorpión

Škorpióni majú za sebou ťažké dni. Ale im by sa nič ľahké nerátalo, bez problémov nevedia, že žijú. Ako Marsovi zverenci musia svoj život brať ako boj, nie ako prechádzku. No už sa to bude zlepšovať a nakoniec sa dočkáte dobrej nálady a optimizmus sa u vás prejaví v plnej miere. Nebojte sa ani náhlych zmien, či nových podujatí, hoci by ste neboli príliš nadšení hneď od začiatku, nakoniec budete spokojní. Vysoko postavených Škorpiónov čaká pád v dôsledku zanedbania jedného dôležitého rokovania, ešte však nie je neskoro a ak sa do stredy dokážete postarať o stretnutie sa s tým človekom, všetko sa vám podarí zachrániť. Zdravotne na tom budú muži i ženy dobre, len pozor na členky a pokiaľ pôjdete k vode, dbajte na to, aby ste neprechladli. Do 22.11. máte ešte nad sebou ochranný vplyv Marsu, teda smelo sa pustťe do všetkého dôležitého, pretože len ak sa sami budete snažiť, môžete sa dočkať úspechu.

Strelec

Strelci sa naďalej vyhrievajú na výslní, Jupiter a Mars sú v dobrom vzájomnom postavení a tento vplyv je zreteľne vidieť na ich úspechoch. Darí sa im aj tam, kde sa o to doteraz ani nepokúšali. Mali by ste ale spomaliť a svoje myšlienky si radšej prehodnoťte. Nezabúdajte, že vaše schopnosti a skúsenosti siahajú iba po určitú hranicu a nie je dobré, ak by ste sa precenili. Je dôležité, aby ste sa venovali aj svojmu zdraviu. Starší Strelci sa dostanú do konfliktu s mladšími rodinnými príslušníkmi, nemali by sa ale snažiť o násilné presadzovanie svojho názoru. Vy viete ako na nich a viete aj to, že každý tlak vyvoláva odpor, preto sa snažte obísť všetky negatívne spôsoby a nátlak.

Kozorožec

Na Kozorožcov sa usmeje šťastie v hre. Pokiaľ športkujete, alebo stávkujete, tak sa do toho pusťte čím skôr. Hoci je to pre nich celkom nové a neznáme, oni neradi riskujú nadmieru, predsa len ich láka rýchly ziks. Vy môžete hrať, pretože vždy viete, kedy dosť a čo môžete obetovať. Je ale rovnako dôležité, aby ste sa snažili o usporiadanie svojich domácich záležitostí. Vaše problémy s partnerom a rodinou nie sú nové, ale teraz sa zhoršia a ak sa nepostaráte o nápravu, mohli by ste byť zaskočení odvážnym riešením, pred ktoré vás vaši blízki postavia. Neznášate rôzne komplikované úpravy, ale inak to nepôjde. Vy nie ste jednoduché povahy, skrývate v sebe často mnoho tajností a keď ten druhý nevie, o čo vám vlastne ide, myslí si to najhoršie. Mali by ste sa naučiť jasnejšie hovoriť.

Vodnár

Vodnárom - podnikateľom hrozí pokuta a súdne stíhanie. Preverte si preto všetky svoje záležitosti a snažte sa dať všetko do poriadku ešte cez víkend. Už v pondelok sa totiž dočkáte nepríjemných správ a aj dvoch návštev.Vodnári - zamestanci by sa mali vyvarovať hádkam s nadriadenými a čím menej presadzovať svoje nápady. Tento týždeň nie ste v dobrej pozícii a nebude sa vám dariť. Vyhýbajte sa aj novým aktivitám a ak dostanete ponuku na zmenu zamestnania, neprijímajte ju, aj keby to vyzeralo super. Neverte nikomu zo svojho okolia, všetci sú teraz zaujatí proti vám a vaše nápady ostro odmietnu. Iba vaši neprajníci vás budú podporovať a každý váš neúspech ich poteší. Zlepšenie nastane len pre tých, ktorí sú už dlho nezamestnaní, oni budú mať tento týždeň výnimočné možnosti.

Ryby

Ryby majú stále dobrú konšteláciu hviezd a tak sršia energiou a sú naozaj pripravení na akúkoľvek situáciu. Dokážu sa presadiť v akejkoľvek oblasti a to nielen muži, no i ženy. Ryby sa naozaj nemajú na čo sťažovať, pretože tentokrát ľahko dosiahnu úspech aj v čisto mužskej sfére. Mladšie by si mali dávať pozor na svoje študijné výsledky a snažiť sa čím viac času venovať hľadaniu dobrého zamestnania popri štúdiu. Mali by ste uvážiť aj možnosti práce mimo SR, pre vás by to bola naozaj vynikajúca skúsenosť. Samostatne podnikajúci by si mali oddych odložiť na neskôr a teraz čím viac upevňovať svoje obchodné aktivity a nové podujatia doviesť do úspešného konca. Bola by škoda, ak by ste zaváhali a nechali niekoho iného, aby sa staral o vaše záležitosti.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
 2. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
 3. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
 4. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
 5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
 6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
 7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
 1. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
 2. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
 3. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
 4. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
 5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
 6. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 7. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
 8. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
 9. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 10. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 855
 2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 072
 3. Aká je chémia vôní 10 416
 4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 872
 5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 760
 6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 352
 7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 753
 8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 555
 9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 111
 10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 6 983
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Na hranici vo Vyšnom Nemeckom čakajú kamióny aj 16 hodín

Situácia by sa mala zlepšiť až začiatkom roka.

Ilustračné foto.

V prešovskej väznici skončil po Zsuzsovej aj Gašpar

Súd reaguje, že on taký pokyn nevydal.

Tibor Gašpar.

K spadnutému mostu pri Kysaku už pilčíci razia cestu

S búraním by sa malo začať čoskoro, v januári Hornád provizórne premostia.

K spadnutému mostu razia cestu pilčíci.
Takto vyzeral Jakub po bitke na policajnej stanici.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Rozprávky SME

Či za dobré sa treba dobrým odmeniť (číta Robert Roth)

Klasické rozprávky (nielen) pre vaše deti.

Rozprávky

Jankovská by chcela Vianoce na slobode. Vylúčené to nie je

Rozhodnúť môže sama prokurátorka alebo na žiadosť aj súd.

Monika Jankovská.
Medziročný pokles investičného dopytu bol výsledkom najmä nižších investícií do strojov a zariadení, zbraňových systémov a do ostatných strojov a zariadení.
KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Jankovská nepovedala viac, ako musela

S týmto sa vyšetrovatelia neuspokoja.

Peter Tkačenko

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop