Korzár logo Korzár
Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Odkazy

* Louis Sykici Momentálne mi to vyhovuje. P. S.: "Do skorého videnia."* Minulosť DJ Ultra, Arfaga, Ozzy Osbourne Ešte tu píšete? A vôbec, žijete

* Louis Sykici Momentálne mi to vyhovuje. P. S.: "Do skorého videnia."

* Minulosť DJ Ultra, Arfaga, Ozzy Osbourne Ešte tu píšete? A vôbec, žijete ešte? Ak áno, ozvite sa! P. S.: Aj Chirurg, Cobra, Mr. Wolt, Zvedavosť.

* Sonička Boriskovi Milujem ťa! Známky budú OK! Uvidíš... Ideme sa kúpať? Bude čas? Cmuk. (Nie je na kúpanie už trocha zima? - Snoop.)

* Zajačik šráckovi Išiel si 15. 11. okolo Iskry, spýtal si sa "Koľko je hodín?" Mal si modrú bundu, rifle a športovú tašku. Mám blond vlasy a chcel by som ťa spoznať. Ak si sa spoznal, odpíš. (Toto je pre mňa novinka a ešte jedna príde. Sa to tu začína zvrhávať - Snoop.)

* Mortiša Černochovi z BSCH Píšem sem odkedy sa mi chce. Váš break je OK. Posielam ti malý božtek na noštek. Cmuk.

* Nimue (16) Merlinovi Tak už ďalej nehľadaj, práve si našiel to najromantickejšie srdiečko zo všetkých Nimuí. Ak chceš vedieť, čo všetko v sebe skrýva, stačí, keď ho svojím exkalibrom vyslobodíš od kliatby, ktorá ho drží v samote. (Exkaliber nie je príve najatraktívnejší kaliber. Žeby ženám už ani na tom nezáležalo? - Snoop.)

* B. E. Dharme Čo sa stalo, že už nepíšeš? Prestali nakrúcať seriál a už nemáš peniaze na Korzár? (Dobrá rada pre všetkých. Sedemkorunová investícia do Korzára sa vám vždy vráti. Za takú cenu už nikde inde nenájdete podobnú kvalitu... Neviditeľný.)

* Showboy Furčanke 180 cm, blond vlasy, zelené oči. Som z Jazera. Môžeš ma vidieť showboy.home.sk (www). Dúfam, že ju stihnem do stredy urobiť. Ak nestihnem, tak raz bude... Pozor na Jacka rozparovača! (Ja som sa pre kontrolu napojil a našiel som bielu ničotu. Ale možno preto, že bol len utorok - Snoop.)

* Scooterka Smmirnoffovi My sme úžasní. Teraz sme mladí a rozprávame o starobe. Treba si užívať život. Pokiaľ si, je čo užívať. P. S.: Napíš niečo o sebe.

* B. E. Kille Začiatkom novembra? Veď už je 22. 11.! Kedy presnejšie bude stretko? Do ktorých klubov, barov chodíš? (Slová ako bar a klub sú pre mňa španielskou dedinou. My keď sa chodíme zabávať do nemenovaných /rodinných/ domov, tak sa musia mať aj lustre na pozore... Neviditeľný.)

* Vratko Velsi Myslím, že spĺňam tvoje podmienky. Ale musíš si to overiť.

* Leo Dik Capor Neviditeľnému Výpoveď je jednou metódou, ako zmeniť vzduch. U nás je to už zastaralá metóda. Tu sa nám osvedčuje skôr tá druhá metóda osviežovať vzduchu, lebo pri tejto metóda nepociťujeme až takú bezvýznamnosť našich peňaženiek. Pochopili? (Nie, ale čo chceš od takých intelektuálov ako moja maličkosť? V sobotu som napr. na recepcii po Slávikovi 2000 v Blave pochopil, že život je úplne o inom, než na čo sa v Košiciach všetci hráme - N.)

* Bobo (Ma) Archiemu (Ma) Moje tréningy sa nevyrovnajú tým vaším, ale stoja zato.

* Poison girl drsným chalanom nad 15 AK máš svoj názor na tento hlúpy svet a myslíš si, že vyzeráš ako Brad Pitt alebo Tom Cruise, tak sa pozri do zrkadla a daj mi vedieť. P. S.: Trošku inteligencie by tiež neuškodilo. (Moja zlatá, buď jedno, alebo druhé - Snoop. Ináč jeden môj dobrý kamarát vyzerá vraj ako Brandon Walsh z nejakého seriálu. A má aj podobné vlastnosti, ako on. No obávam sa, že ani Brandona by nikdy nenapadlo, aby o tretej ráno začal doma vysávať... Neviditeľný.)

* Karmen Atyra (BSCH) Mám hnedé oči, aj vlasy, výška 170 cm. AK chceš vedieť viac, tak navrhni kde a kedy sa stretneme. Zdravím Aďu a Miška.

* Mariška Lesley Ty a pavúk ste perfektná dvojka, len sa už trochu menej hádajte. Pozdravujem H1.

* Hamas Humuske (Humusáčke) Čo mám urobiť pre to, aby si prestala fajčiť? Hmm. Moja snaha je asi zbytočná, lebo nemám šancu, ani nikto iný. Stavíš sa? P. S.: Si No. 1! P. S.2: Vieš, čo by som chcel na Vianoce? P. S.3: Posielam cmuk a pozdravujem teba + Tinu.

* Humusáčka 1. Davidoffovi To s tými špakmi malo byť len akési predsavzatie alebo čo?! Bývam na Jazere a celkom sa mi tam páči. 2. Hamasovi: Sa ti tiež čudujem, že to prežiješ na KVP, ešteže si tak často nad Jazerom. (Choďte sa pozrieť do Norwicha, Cambridge alebo Cromeru aj tu neďaleko do Viedne a okamžite budete ľutovať, že sa chválite tým ako bývate na Jazere alebo na KVP Neviditeľný.)

* Cleopatra Cézarom nad 15 Ak si pekný, bohatý a statočný, máš chuť na niečo odvážne, tak neváhaj a chop sa pávieho pera. P. S.: Čakám. (Nevadilo by ti, keby som použil iné ako pávie pero? N. Neviditeľný a Maxx už naháňajú toho páva - Snoop.)

* Elvis (16) Spirit (?) Som z KVP, chodím do MŠ. Rád počúvam dobrú hudbu, výška 175 cm, zelené oči, hnedé vlasy. Chcel by som ťa lepšie spoznať. Stretko? (MŠ to ako Materská škola? Úroveň Ťahákovskej "vody" "padajet" - Snoop.)

* Kosťa Milanovi Kolcúnovi Všetko najlepšie k meninám, veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov v práci. (Tak k tomu sa musím pripojiť aj ja. Všetko dobré a "počúvaj šrác", nie že narodeniny osláviš v saune! Neviditeľný.)

* Pusinka Iva všetkým čo boli na párty Boli ste super. Proste bomba!!! Až na malé drobnosti, ale to sa spraví. Musíme si to zopakovať! Zdravím Ľudku a Eriku a 1.E SPŠD.

* Scooterka S.X.M. (ja on) Nechápem, prečo by to malo byť kvôli mne. Asi som dutá, ale... Vidím, že o Q. sa ti nechce rozprávať, tak ťa nebudem nútiť. P. S.: Napíš mi niečo o sebe. Viem len, že bývaš na Furči.

* Lyta Neviditeľnému Viem, že "raz to musí prísť,..." Ale zatiaľ si kúp ventilátor a chvíľu to ešte vydrž! (Raz to musí prísť, nebo nechá zem, spolu s ním chcem ísť, odídem. To som si vypožičal od môjho obľúbeného No Name. Takže ak nebo nechá zem, budeš sa môcť tešiť na nového Neviditeľného. Avšak nejaký ten piatok si budeš musieť vystačiť s tým starý,. A to bude tak dlho, ako sa len dá. To som si pre zmenu požičal s názvu jedného filmu N. (Raz aj ten kúzelník snáď príde. Načo by však Neviditeľnému bol ventilátor? - Snoop.)

* Atyr (BSCH) každému A mne prečo nikto nenapíše? Veď aj ja som pekný! P. S.: Zdravím kamoša M. Dzurindu, Pastu, Čerocha. (Keď budem dnes na tlačovke s Mikim, dám mu to prečítať. Možno ti na to aj odpovie Neviditeľný.)

* 2 HSQUAD všetkým Tí, čo máte radi hip-hop a chceli by ste s nami tancovať, máte viac ako 15 rokov a radi sa pohybujete, príďte 23. 11. o 18.00 hod. na konkurz na Hemerkovú ul. (CVČ).

* Jennifer (14) Koksovi Drž hubu, každý hovorí o svojich problémoch. Vyzeráme minimálne na 17 r. všetky. Takže pozor!

* Jennifer (14) Neviditeľnému Si fakt super. Kedy bude oficiálny dátum stretnutia odkazákov, zlatý "N"? (Urobíme to vtedy, keď bude môcť prísť aj Maxx a Snoop. Teda niekedy o mesiac, tesne pred Vianocami. Už teraz sa všetci môžete tešiť N. Keby bol zlatý, dávno by sme ho speňažili - Snoop.)

* Černoch z BSCH Nike a Sheke Keď za výšku považujete 2 m 20, tak ste vyhrali! (Ale čo?) Na H.A. budeme a stavím sa, že aj vy! Gaba nepoznám. Zdravím Atyra, Čerta, 2 HS, Mortišu a hlavne svoju babku!

* Lenča Milanovi Kolcúnovi K tvojim meninám ti prajem všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky, peňazí... atď. Na dni otvorených dverí TOP-ka určite prídem aj s Kosťou a s Ingou. Stužkovú mám až vo februári, už teraz ťa pozývam, ale ešte ti napíšem pozvánku. K meninám ti praje všetko dobré aj Inga. (Žeby sme sa na tých oslavách v nedeľu uvideli? No ešte porozmýšľam... Neviditeľný.)

* Jennifer (14) Štefan S Mám ťa veľmi rada, takže moje vyznanie je: I love you!!!

* Jennifer (14) Neviditeľný Mám staršiu sestru (18). Ale je to nespravodlivé. Napíš vek, farba vlasov, rok. (Som 24-ročný starý cap s takmer blond vlasmi. A jedno čomu verím, sú tvoj sestry pery. Ty a tvoja sestra oooóó v mene No Name Neviditeľný.)

* Angel of Heaven Čerešničke Chodím na SPŠ v Košiciach. Rád počúvam Black Music. Ináč, sa nudím, lebo nemám priateľku. Ahoj a odpíš!

* Kosťa Katarínam Všetko najlepšie k meninám, veľa zdravia, šťastia a lásky. (Ja sa pripájam a tete Kataríne Sch. želám všetko najlepšie - Snoop.)

* Magnetka Tommy Lee Johnovi Prepáč, že som sa dlho neozvala. Ako sa máš? Odpíš! P.S.: Kde bývaš?

* Loki 1.C Gy Opatovská Čaute všetci. Ste super banda. Len tak ďalej! P. S.: Ako sa máte 1.A OA Polárna? (priznám sa ti Loki, že s tvrdým y na konci mena by si mi bol omnoho sympatickejší... Neviditeľný.)

* Lesley Sandy Nech ti to aspoň s Dušanom vydrží trochu dlhšie ako s tými ostatnými.

* Sandy Lesley Mohla by si sa spamätať a nerobiť blbosti, lebo Pavúk ťa má vážne rád. Pozdravujem partiu H1. Čaute!

* Phantom nejakému dievčaťu Ak si láskou sklamaná a trápi ťa samota, odpíš.

* Lenka alias Lenča Slavčovi Bosákovi 1. K tvojim narodeninám ti prajem všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky, peňazí a sexu. 2. Budeme kamaráti, ak sa aj ty budeš chovať ako kamarát. 3. Váž si Ingu, lebo ináš budeš mať dočinenia so mnou (smiech). 4. O tej fotke, na ktorej je Inga, viem, že si mi ju zobral, tak mi ju dones a vráť. Vieš kde bývam, alebo ju po niekom pošli, ak sa hanbíš. Dúfam, že sa za odkaz nehneváš. (Mne je to fuk, ale zaujíma ma, ako si mohla napísať taký dlhý odkaz. To bolo naposledy, ináč ti ho vyhodím do koša Neviditeľný.)

* Lesley Pavúkovi Mám ťa rada a som rada, že nám to klape.

* Lesley Mariške Som rada, že sme kamošky. Veľa šťastia s Marekom. Už je tomu 5 týždňov. Zdravím Hundroška, Piškótku a H1.

* Tommy (21) Catherine Všetko najlepšie k meninám, veľa zdravia, šťastia a lásky praje Tommy.

* Afrodita P. Z. Prepáč, stretko ešte zatiaľ nie. Nevadí ti, že mám iba 15? Dúfam, že nie. Na akom sídlisku bývaš? Ja som z Furče. S tým I love you sa veľmi neunáhli. Odpíš, prosím. Maj sa.

* Atyr BSCH FSG (Furča) Ja viem, kto ste a ste poriadne v.....e. Takto nás ťahať za nos. Fuj!

* Lila Salovi Čiže Tokajícka, tak to nie je ďaleko . Stretko môže byť. Som za. Navrhujem pri malej fontáne so znameniami o 17.00 hod. Deň a znamenie nechávam na teba. Si za? Dúfam, že ti čas a miesto vyhovuje.

* Miňo (18) modroočkam Som pekný, nedočkavý, modrooký. Ak si tiež, volaj 0905 958 685. Len súrne prípady. (To číslo si tam mal naposledy - Neviditeľný.)

* Provokatérka Pokušiteľovi V stredu štvrtok bolo super. (Ako každý deň s tebou.) Túžim po tebe. Ti amo.

* Jahôdka Schumimu Môžeme sa ešte raz stretnúť? Minule mi odkaz nevyšiel. Ak áno, buď 24. 11. na Hlavnej ulici pred Adidasom o 15.00 hod. Znamenie, maj lízatko v ústach. (Ty beťár, hneď myslíš len na lízing... Neviditeľný. Jahodové? - Snoop.)

* Q. Tarantino Depeshakovi - Za odkaz vďaka. Som ti zaviazaný. Uži si posledných chvíľ! Klientela ma vysoko oceňuje!

* Šmoulinka H. M. Takto prezrádzať prezývky?! To sa robí? Ty fakt chceš ostať v sobotu doma!

* Černoch z BSCH Gabe a Kille z FSG Na to kto ste, som prišiel dávnejšie. Však sranda musí byť, aj keby Ťahák nemal vyjsť! Inak, na party bolo dzivo. Asi preto, že ste odišli. Ale všetko si už nepamätám, lebo som bol na káve. A vy ste kde skončili? Break down!!!

* Soňa Borisovi Čo bude s tým čľapkaním? Akosi nemáme čas... Je toho dosť nedá sa všetko stíhať!!!

* Boris Soničke Š, nejdeme niekam spolu služobne? Ako minulú stredu i štvrtok. Join me, láska moja!

* Holka v modrom Hľadám lesbian girl priateľku, aby som už viac nebola smutná a mohla sa smiať. (Keby si navštívila nás s Maxxom a Snoopom, podobné zvrátené chúťky by ťa okamžite prešli Neviditeľný.)

* Antitalent Ďubkám z 1.E na OA Polárnej Už sa teším na stužkovú. Vy nie? Há-há-há. Ďakujem sponzorovi (Zuzke a pozdravujem profesorku Kondášovú a všetkých, čo ma (ne) poznajú).

* Boris Soničke Zišlo by sa mi pár nových vecí do "vitrínky" (aj tvoja fotka). Obetuješ popoludnie? P. S.: Máš palacinku.

* Humusáčka Hamasovi Stálo to zato, ten kamarát bol fakt zabitý, ale myslím, že tie dve čupky nepochopili význam toho všetkého. Je to, že ku mne po škole chodíš. Dúfam, že si už čoskoro pozrieme M. P. Idaho... (Pripomína mi to dialóg zo Sopranovcov, ešteže som ďaleko, aby si aj mňa nenašli a pripravili o život - Snoop.)

* Boris Soničke Vieš, že ochorieť môžeš až keď si...! Ja chcem ty musíš (Keď musíš tak musíš). Ľúbim.

* Timo (18) Niki a Sheili Neoľutujete stretnutie s fajn chalanom. Hľadám dievča, ale kamoš tiež hľadá. P. S.: Navrhnite stretko.

* Furčanka Jackovi V skratke niečo o mne: výška 169 cm, oči sivomodré, vlasy hnedé, vek 16, hobby: hudba. P. S.: Pozdravujem Furču.

* Bobo (Majestic) Atyrovi (BSCH) - Snažím sa tu niečo naučiť a či sa lepším, to posúdiš sám, keď sa stretneme. Ako ti ide hlava? Ahoj černoch

* Bobo Archiemu - Mám pre vás prekvapenie. Pozdrav Matisa. Pozdravuje ťa Snnka.

* Nera Niekomu - Hľadám nejakého trombocyta, ktorý by zastavil moje krvácanie. (Fakt skvelý zoznamovací inzerát Neviditeľný. Doporučujem leukoplast - Snoop.)

* Happy Atyrovi a Erikovi. Veľa šťastia Atyrovi na protipohlavnom a Erikovi údovej chirurgii. Zdravím Karmen, Ayšu, Miška + (jedno nečitateľné meno)

* Katka tete Edite - Milá teta želám vám príjemnú jeseň aj zimu a krásne Vianoce.

* Pafino (15) Ayšo (?) - Som fajn a xcem aby nám bolo spolu fajn. Napíš niečo o sebe a odpíš.

* Monika Maťkovi - Dúfam, že v sobotu budem môcť ostať. Milujem ťa zlatíčko moje najkrajšie.

* Boris Soničke - Dúfam, že už stále nosíš pri sebe. Lebo sa bude veľmi zlostiť. Prečo zisky nerastú.

* Lesley Piškótke - Už sa teším na večer, určite bude super. Zdravím kamošky Marišku a hundrošku.

* Jozefa - Ak si mladý, krásny, so zmyslom pre humor, no čo čakáš? Odpíš.

* Gabča S. Marošovi (BSC) - Tak čo, už sa tvoje testosteróny ukľudnili, alebo sa silou mocou chcú dostať von? Zdravím černocha.

* Lesley Hruške - Pozdrav Juzzyho, zabudnutého a celú Belú. A už nestresuj.

* Monica Maťkovi - Matik, všetko krásne k tvojim meninám. Nech sa ti (nám) splní želanie.

* Lesley Piškótke - Ja viem, že si ma nemala veľmi rada, no dúfam, že sa to zmenilo, lebo ja ťa mám rada. A snažím sa o to, aby sme boli kamošky.

* Scooterka YZ a Sladkej - Ženy, ja viem, že som povedal, že končím, ale veci sa vyvinuli inak. (S.X.M.) A tak ešte chvíľu...

* Pokušiteľ Provokatérke - Tebe odolať... Milujem ťa.

* Keith Flint Lucy D - Tešíš sa na 25. 11.? Nezabudni ideme na Dinosaura. P.S.: Myslím iba na teba!

* Meega Moeshi - Tak čo ty, naj spolusediaca. Pomaly treba známky opravovať. Ale veď my to spolu zvládneme.

* Fantaghiro Alfredovi - Potešil si ma. Ani mne sa s tým písaním nechcelo prestať. Pýtala som sa preto, aby som vedela, na čom som. Črtá sa nejaké stretko?

* Q. Tarantino neviem komu - Ako to, že ešte vidím lietať muchy? Je november! Kto za to zodpovedá? Uložte ich už niekto spať!

* Mac Gyver pre Velsi - Som 17 - ročný chalan, mám 190 cm a hľadám holku ako si ty.

* Spirit osamelému Šimpanzovi Sorry, že som neprišla, ale nevyšlo mi to. Chcem vedieť niečo o tebe (vek, hobby). Ahoj. (A Šimpanz tam určite čakal aj s banánom - Snoop.)

* Rapperka Justy Rapperovi Ako vidím, nejako nám to nevychádza. Teraz som neprišla ja, lebo som bola chorá. Ešte chcem vidieť tvoje očká. Do tretice všetko naj. Stretko: 17. 11. o 16.00 hod. pri Kováčskej 28. Come, baby, come.

* Sisa a Lucia všetkým, ktorí boli v piatok na party Bolo fasa, ale mohlo by byť aj lepšie. Všetkým vám to vynahradíme na ďalšej party o 3 týždne.

* Iza Lacovi a Marekovi Break. Tak čo blúdari, blúdite? Tak neblúďte, ale sa ozvite. Lebo vás čo? No predsa zbijem.

* Mortiša Chantalovi Čo v piatok? Ideme žiť? A šraci? Len a len Tomáš B., Matúš!! A už žiadny Igor S. Jasné!!!

* Wendy a Mia (16) všetkým chalanom od 17 19 rokov Hľadáme chalanov so zmyslom pre humor na priateľský pokec a zaháňanie nudy.

* Jeden (17) jednej (16) Super! 17. 11. tam budem presne o 16.30 hod. Spoznáš ma podľa kockovanej vetrovky. Ahoj.

* Sladký Tom Sladkej Škola SPŠ S a G. P. S.: Čo tak stretko? OK?

* Lenča Q. Tarantinovi Po prvé: To, že nesúhlasíš s tým, že kritizujem pripomienky Neviditeľného, to je tvoja vec alebo šľahačka? 2. Všetko chápem veľmi dobre. 3. Ak ťa nezaujíma koho každého poznám, tak to nečítaj. 4. Ak si myslel šľahačku na tých oných, urazil si mňa aj tých totých oných. Tak si rozprávaj... Je to perverzné. (Lenča, čo by sme si bez teba počali. Nebyť teba, myslel by som si, že tie Odkazy ani nikto nečíta. Neviem síce, aký je tvoj vzťah k šľahačke, ale celkom dobre si viem predstaviť, ako rád by som si u teba niekedy zlízol smotanu... Neviditeľný.)

* Unknown Maxxovi Ten minulý odkaz nepatril tebe. Tak sa neboj, i keď ktovie, či nie si taký istý ako on. Musím to zistiť! Čo ty na to? (On je za každú srandu - Snoop.)

* Lenča Neviditeľnému Z TOP-ka pozdravujem iba tých, ktorých ja najlepšie poznám. To znamená, iba s tými, s ktorými som dobrá kamarátka. Je to dúfam jasné a hlavička ti dúfam dobre páli... Čo sa týka mojej pamäte, je veľmi dobrá. (Jajajáj, keby si ty mala moju hlavičku, tak pracuješ minimálne v New York Times, a na písanie Odkazov by si nemala vôbec času N.)

* Iza Blúdarovi (Lacovi) Tak čo Blúdar? 16. 11. hod. čo ti to hovorí? Že nič? Ha-ha. Neprežeň to. Pozdrav Lukáča a Maroša. Čau.

* Jochmann (19) Jennifer (14) Ja sa na nič nehrám. Hehe. Som 175 cm vysoký, sivomodré oči. Chodím na Gympel do Šace, mám rád čiernu farbu a milé slečny. Odpíš!

* Jahôdka Schumimu Stretneme sa o 15.00 hod. na Hlavnej ulici pred Adidasom. Značka: maj lízatko v ústach.

* Hrnček Šálke Ľúbim ťa!!! Ľúbim ťa!!! Ľúbim ťa!!! P. S.: Kedy ideme von???

* Rapperka Justy 1. Keisha, 2. Shaman 1. Už som ti odpísala viackrát, ale nevyšli odkazy. Takže chceš tancovať? Fajn, napíš vek, škola, bunker. 2. Moje dzive vlasy uvidíš na imatrikulačke SPŠH. Aj ja budem vystupovať....

* Rapperka Justy 1. Busta Raymes, 2. Cypr. Hill, 3. Jochmanovi 1. Busty, Busty, netráp ma už tolik. Napíš vek, školu. Dík, forever. 2. Kde si tancoval? Nechces sa pridať k Rapperke? 3. Biela a čierna sú moje naj farby. Sorry, ale už si nepamätám, ako si vyzeral.

* AaLiaH všetkým Come on everybody! Poznáte ma? This is song "Try again". Hip-hop je moja krv. Kto má v krvi to čo ja, to znamená, že aj tanec, tak poďme na to. P. S.: Zdravím rapperov, breakerov. (Try again je jedna na bomby skladba, ktorú tu vôbec nehrajú v rádiách a iritujú ma tak do nepríčetna - Snoop.)

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Vianočnú edíciu kávy Starbucks tento rok kúpite už aj v obchode
 2. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
 3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 4. Neberieme štúdium športovo, ale športujeme
 5. Investície s fixným ročným výnosom 5,5 % - 8 %
 6. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
 7. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
 8. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME
 9. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe
 10. Mercedes-Benz EQV je elektrické riešenie všestranného vozidla
 1. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
 2. Get our subscription and support the Online Charity Auction
 3. Ako overiť či máte aktívny druhý pilier?
 4. Kurzarbeit – then, now and tomorrow
 5. Fanshop HC Košice prichádza s novinkami
 6. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
 7. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe
 8. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 9. Vianočnú edíciu kávy Starbucks tento rok kúpite už aj v obchode
 10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME
 1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 30 423
 2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 498
 3. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 10 072
 4. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 9 447
 5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 328
 6. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 9 050
 7. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 9 016
 8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 823
 9. Ako nahradiť fosílne palivá geotermálnou energiou? 8 600
 10. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 8 387
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Richard Sulík
Ppremiér Igor Matovič (vpravo) a minister zdravotníctva Marek Krajčí.
Premiér Igor Matovič.
Komentár Tomáša Prokopčáka

Jedna zlá a dve dobré správy o novej vakcíne

Očkovanie je jeden z najúžasnejších objavov ľudstva.

Tomáš Prokopčák.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop