Korzár logo Korzár
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 25. 11. do 1. 12.2000.

Nestrácajte úsmev na tvári, aj keď nie všetko ide podľa vašich plánov. Viete predsa, že nič sa neje také horúce, ako sa navarí a všetko, čo vás

zdržuje, vás ešte môže posunúť vpred. Dbajte viac na vaše zdravie, pretože len ak budete mať dostatok síl, tak dokážete všetko "uhrať". Baranom by malo viac záležať aj na ich povesti, či už pracovnej, alebo spoločenskej, pretože bez dobrých posudkov sa môžu dostať mimo záujmu tých dôležitejších ľudí, ktorých by radi oslovili. Nie ste vôbec takí uznávaní, ako by ste chceli, ani obľúbení v kolektíve a tak by bolo vhodné, aby ste si svoju povesť o niečo vylepšili. Starší Barani by sa mali zriecť svojich zlozvykov, najmä ak často zhadzujú iných a snažia sa ľuďom dávať nepríjemné otázky. Vaša zlomyseľnosť sa vám môže vrátiť ako bumerang v tom najmenej vhodnom čase.

Býk

Býkom sa ani tento týždeň neprihodí nič závažné, či zlé. Skôr budete spokojní, ako nespokojní. Len sa nedokážete úplne "odviazať" na jednej spoločenskej akcii a to vám prinesie ťažkosti. Váš hostiteľ bude brať vaše odmerané správanie ako útok na jeho pohostinnosť a máte zase nového nepriateľa. Snažte sa preto vyhnúť pozvaniam, alebo sa aspoň uvoľniť tak, ako to bude potrebné. V láske sa bude dariť všetkým Býkom, bez rozdielu veku a pohlavia, v novembrových podvečeroch budú prinášať každému kus romantiky. Dosiahnete rôzne úspechy, či už pôjde o začínajúce, alebo rozvíjajúce sa vzťahy. Mladší Býci môžu plánovať nové finančné operácie, najmä ak samostatne podnikajú, bude sa im dariť. Starší, ktorí sú práve nezamestnaní, by nemali váhať a pomoc, ktorú im ponúkne ich známy, brať bez výhrad.

Blíženci

Blíženci neradi niečo dostávajú bez zásluh, niekedy sa sami pezradia a radšej sa vzdajú pochvaly, ktorá im nepatrí. Táto vaša črta je síce chvályhodná, ale pre vašich blízkych je skôr problémom, ako potešením. Neviete sa priživiť na úspechu celku, preto často bývate na okraji záujmu vašich nadriadených, ak ide o povýšenie, či zaujímavejšie úlohy. Tento týždeň by ste tento svoj morálny postup mali aspoň o trochu zmierniť a uznať, že aj vaša rodina má nárok na zlepšenie postavenia, ak už to nechcete urobiť sami pre seba. Mladší Blíženci stratia nielen jednu dôležitú vec, ale aj hlavu a srdce pre osobu opačného pohlavia. Niežeby ste sa láske bránili, ale teraz sa vám to vôbec nehodí. Máte kopu rozrobených aktivít a radi by ste sa sústredili na prácu a nie na snívanie o niekom nedosiahnuteľnom. Mladšie ženy sa môžu tešiť na krátky flirt, z kotrého sa však časom môže vyvinúť niečo veľmi podnetné - takže to neukončite nejako definitívne.

Rak

Rakom nie je vôbec jasné, čo sa to vlastne deje. Akoby ich nikto nebral vážne a nepočúval ich názor, ani v takých oblastiach, kde sú zvyknutí na uznanie a pozornosť. Darmo, nie ste vôbec presvedčiví, ak sa o niečom vyjadrujete. Máte pred sebou niekoľko problémových situácií a ťažkosti, ktoré sa vyskytnú, vám aspoň ukážu, ako vás vlastne ľudia vidia. Mladším Rakom sa bude dariť v práci, kolegovia im síce budú oponovať, ale dokážu sa brániť. V láske budete mať pech, pretože na každé stretnutie sa omeškáte a tak sa namiesto úsmevu pripravte na útok a odmietanie. Starším Rakom sa upraví ich zdravie, konečne sa budú cítiť OK, budú mať dobrú náladu a nové sily na zmeny, ktoré už dávnejšie mali urobiť.

Lev

Levom ide o krk. Sem tam bývajú nedôslední a potom musia využiť všetku svoju leviu silu, aby sa zachránili. Tentoraz ste zanedbali všetko, čo sa len dalo. Nielen v práci, ale aj v súkromí - máte také nedostatky, že nevidíte žiadne východisko a najradšej by ste si to "hodili". Radšej však hoďte problémy za hlavu a utečte od všetkého ešte ďalej. Jediné, čo by ste si mali dať do poriadku, je vaše súkromie, citový život a láska. Tu nie je vhodou taktikou útek, ale skôr riešenie problémov, ktoré sa vám nahromadili. Mladšie slobodné Levy môžu zvážiť vstúpenie do stavu manželského, alebo zaviazať sa na dlhodobejšie spolužitie. Je načase, aby ste zamenili svoju slobodu za záväzky, tie predsa nemusia byť nutne zväzujúce, ale hoci aj motivujúce. Staršie Levice by mali využiť svoje nestarnúci šarm a dosiahnuť nejaké úľavy pre seba a svojich blízkych, najmä ak ide o finančnú výpomoc. Oplatí sa vám byť milé na niekoho, kto o tom všetkom rozhoduje.

Panna

Panny majú pred sebou dobrý týždeň. Zavŕšia niekoľko nepríjemných úloh a potom ich už čakajú len samé ľahké, príjemné a krátkodobé povinnosti. Nemusia sa nikam ponáhľať, ani váhať, či čakať na pomoc iných - všetko dokážu vybaviť samé a získajú tak väčšie sebavedomie. Niežeby vám chýbalo, ale sem tam ste dostali nejaký ten úder pod pás a naučili ste sa, že nič nie je isté. Ani úspešný a skvelý postup vpred nie je pred všetkým zabezpečený, práve naopak, práve keď ste pred záverom, tak sa stane niečo zlé. Ale tento týždeň pôjde všetko ako po masle, preto smelo choďte vpred, aj cez prekážky, ktoré vám do cesty stavajú vaši neprajníci. Mladšie Panny, ktoré uvažujú o samostatnom podnikaní, by sa nemali ničím nechať odradiť a začať to všetko vybavovať. Mohli by ste získať dobré štartovacie podmienky a za krátky čas sa dostať na vrchol.

Váhy

Váham sa pod vplyvom Jupitera podarí narobiť kopu zmätkov. Čo vy všetko popletiete a narušíte, to by človek neveril. Dokonca aj sami sebe popletiete hlavu a zmeškáte dôležité záležitosti, pričom budete strácať čas maličkosťami. Úplne tiež narušíte svoj hodnotový rebríček a dosiahnete absolútny chaos aj v tom najprehľadnejšom. Nielenže spochybníte svoj vlastný úsudok, ale aj vlastnú dobrú povesť - takže sa sami potopíte pred ľuďmi, ktorí sú pre vás veľmi dôležití. Darmo, raz za čas vám všetko padá na hlavu a aj z rúk, strácate šance jednu za druhou a aj ľudí, ktorým na vás záležalo. Nemali by ste však strácať aj nervy, pretože ešte dokážete zlé obrátiť na dobré, ak budete postupovať krok za krokom. Požiadajte o pomoc Kozorožcov, alebo Býkov, či Panny, pokiaľ ide o citový život, tak Levov, uvidíte, že sa vám dostane podpory a aj to najťažšie ukončíte pre vás s najmenšími stratami.

Škorpión

Škorpióni sa pod vplyvom Jupitera nemôžu sťažovať na nudu. Mnoho záležitostí sa im vymkne z rúk, niekoľko ľudí im naruší ich plány, zrúti sa to, čo bolo perfektne zaistené a nakoniec zistia, že ich miluje niekto neznámy. Všeobecne teda budú mať čo robiť, lenže všetko to budú zaujímavé starosti, ktoré len umocnia ich sebavedomie a dokážu si sami sebe, že sú skutočne jedineční. Mladším hrozí menšie ochorenie, ktoré síce nezasiahne nič dôležité, či životne nevyhnutné, ale obmedzí ich plány na spoločný večer s ich vyvolenou, či vyvoleným. Nemali by ste sa obávať povedať rovno dôvod svojej indispozície, inak môžete vo vašom nádejnom partnerovi vyvolať pochybnosti o vašich zámeroch. Radšej sa vyvarujte zbytočných nejasností a ovládnite svoj sklon k utajovaniu. Satrším voľým Škorpiónom sa ozve ich bývalá láska a v spoločnom rozhovore zistia, že sa obaja zmenili k lepšiemu a možno by stálo za to skúsiť to znovu.

Strelec

Strelci vládnu nad všetkými znameniami. Doslova cítia prílev tej správnej energie, Jupiter ich bombarduje optimizmom a sebadôverou, dokážu aj nemožné. Sem tam sú síce aj nemožní, najmä ak ide o niečo dôverné, ľahko im vykĺzne poznámka, ktorou ostatných zrazia k zemi a odhalia to, čo malo byť v tajnosti. Viac by ste sa mali sústrediť, pretože aj keď ste plní energie, nie vo všetkom ju využívate správne a dokážete ublížiť svojimi slovami, či správaním. Nebuďte ako slon v porceláne, práve naopak, miernite sa a pomáhajte iným, ktorí to potrebujú a nemajú v sebe také nadšenie, ako vy. Vám teraz nič nepadne zaťažko, ale ostatné znamenia ledva vstávajú do práce a ledva sa vedia zabávať, všetko, čo je pre vás ľahké, je pre nich problémom. Dajte teda priestor svojmu súcitu a dobroprajnosti. V láske si dajte pozor, pretože dostanete všetko, po čom zatúžite a to niekedy býva zdrojom veľkých ťažkostí. Splnené želanie je často väčším úderom ako nesplnené.

Kozorožec

Kozorožci sa nedokážu poriadne zaoberať ničím, čo je dôležité. Stále im chodia po rozume maličkosti, ktoré nemajú ukončené, či už doma, alebo v práci. Väčšie a dôležitejšie záležitosti sa ich akosi netýkajú a nevidia nič na tom, ak niečo zanedbajú. Raz za čas je nutné usporiadať si všetky drobnosti a vypnúť, konáte teda správne. V láske vás čakajú rôzne zmätky, ale nakoniec zistíte, že ide o nejaké príjemné prekvapenie, o ktorom nemáte nič vedieť a uspokojíte sa s neistotou. Nezabudnite sa tiež zaoberať problémami vašich rodinných príslušníkov, ktorí sa sťažujú na rôzne právne nezrovnalosti v ich papieroch. Dbajte aj na zdravie, najmä ak ste už v minulosti mali problémy s pečeňou a žlčníkom, môžete ľahko prísť k ťažkostiam, ktoré zaviní nejaké jedlo.

Vodnár

Vodnárom Jupiter pomáha nájsť väčšie možnosti pre vlastnú realizáciu. Dokážete sa raz dva rozhodnúť a dokonca aj správne. Nielen v práci, či v súkromí, ale aj v spoločenských záležitostiach. Vo všetkom nájdete správnu cestu, ten správny zlatý stred a dočkáte sa úspechu. V láske spomaľte svoje tempo, radšej pomaly, ako rýchlo, dlhšie prežívajte to jemné napätie a čakanie na splnenie vašich túžob. Uvidíte, že sa vám to vyplatí a vyvarujete sa aj sklamania, ktoré by vám mohlo znovu narušiť vašu pohodu. Starším Vodnárom sa konečne ukáže ten najlepší spôsob, akým sa môžu dostať medzi ľudí, ktorí by im mohli pomôcť v samostatnom podnikaní. Vyriešite teda všetko, čo vás v poslednej dobe trápilo a nájdete v sebe znovu harmóniu.

Ryby

Ryby pochytí neistota a pochybnosti o tom, či idú správnym smerom. Nebojte sa, idete, tieto obavy sa predsa u vás objavujú vždy, keď sa pre niečo pevne rozhodnete. Vy nie ste vôbec vinní za všeto zlé, čo vás postihne, ale keď neviete sami bojovať za seba, potom ťažko môžete niečo zmeniť. Snažte sa pracovať na sebe vo väčšej miere, nenechávajte všetko len tak plynúť, aj keď to máte od narodenia v povahe. Akási ľahostajnosť a viera, že aj tak je všetko zbytočné, vám podkopáva vaše možnosti na úspech a aj keď niečo ide ako po masle, vy čakáte na nejaký problém. Často sa vyľakáte, aj keď nemáte na to dôvod a zutekáte, hoci by stačilo len viac popremýšľať a vymyslieť nejakú "obchádzku". Tento týždeň by ste rozhodne utekať nemali, najmä nie pokiaľ ide o lásku, inak zase pôjdete životom sami.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
 2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 3. Buďte v najlepšej spoločnosti!
 4. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
 5. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
 6. Keď štúdium (za)baví
 7. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 8. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 9. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
 10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
 1. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
 3. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 5. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
 6. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
 7. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
 8. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
 9. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
 10. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 25 762
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 23 062
 3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 929
 4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 11 498
 5. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 620
 6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 472
 7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 056
 8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 812
 9. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 710
 10. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 7 685
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Polaček stráca podporu poslancov. Chce sa stretnúť s každým z nich

Odišiel už aj Saxa. Rusnák: Nie sme hlasovacie stroje. Špak nevylučuje nový klub.

Saxa (vľavo) odchádza z klubu Fungujúce Košice, Rusnák (vpravo) hovorí, že poslanci nie sú hlasovacie stroje na želanie.
Strojný vidí chybu aj v tom, že podpora primátora bola v počiatkoch samozrejmá.

Tvrdil, že nesie preplatok za plyn. Dôchodcovi ukradol peniaze na pohreb

Spišiak sa v Košiciach vydával za pracovníka bytového podniku.

Podvodník Ivan Nálepka na krajskom súde.

V zariadení pre seniorov v Snine je pozitívnych 50 klientov

V mestskej nemocnici evidujú desať úmrtí na ochorenie Covid-19.

V Domove pokojnej staroby v Snine je pozitívnych 50 klientov.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Boris Kollár leží po autonehode s obručou okolo hlavy v Nemocnici sv. Michala v Bratislave.

Jankovská priznala vzťah s Kočnerom. Spomína aj Fica

Neskôr chce vypovedať o Bödörovi, aj Zoroslavovi Kollárovi.

Moniku Jankovskú odvážajú z NAKA v Nitre.
Dobré ráno

Dobré ráno: Zvoliť generálneho prokurátora je len prvý krok

Vypočutia trvali 36 hodín, voľba mala byť už v tieto dni.

Stĺpček Zuzany Kepplovej

Kam až siaha rodina Borisa Kollára?

Predseda parlamentu zase raz nevyužil možnosť vyskúšať si, ako štát funguje pre jeho voličov a voličky.

Zuzana Kepplová

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop