Korzár logo Korzár
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Odkazy

* Maxx & Neviditeľný vedeniu Ekonomickej Fakulty TU Košice - Ďakujeme, že ste sa po takmer siedmych rokoch od nástupu na školu konečne spýtali aj na

naše názory na jej fungovanie. Uvedený počin nás natoľko dojal, že sme skoro dva dni nevedeli nájsť nielen reč, ale ani vhodné výrazové prostriedky na to, aby sme vám čo najsrdečnejšie poďakovali za takú láskavosť. Dávame vám čestné pionierske slovo, že uvedené formuláre vyplníme s humorom len nám (ne)vlastným. S pozdravom Promovaní inženýři...

* James H. Lyte - Ja si ťa už nejako nájdem. Ináč, čo keby sme sa stretli skôr?

* Hruška Juzzymu - Mohol by si mi už konečne napísať aj do Korzára. Mám ťa rada. (Juzzy, keď ťa tak pekne prosí, musíš to jednoducho urobiť. Nemusíš ani písať do Korzára, stačí keď ju pozveš na kvalitný hruškový likér. Tento komentár vám na vaše novinové strany priniesla hruštička húževnatá váš dodávateľ kvalitných poľnohospodárskych námetov z prostredia ministerstva zahraničných vecí... Neviditeľný.)

* Kvietok I.B na GT 12 - Všetkých vás srdečne pozdravuje. Osobitne zdravím Kiku, Táňu, Maju a Paťu.

* Velsi Meg Gajverovi - Čauko. Odkiaľ si? Kde chodíš na školu? Dúfam, že si ma našiel. Odpíš!

* Grafiťačka Kille - Čau Killa. Chodíš často na net? Zdravím aj Rozno, 1. ST, Neva a Technobora.

* Flora Pel - Dúfam, že naša stužková dobre dopadne. Pozdravujem: Peťa Sasáka z Orchestra Musica... (Poprosil by som potom priniesť koláčiky a výstrih tvojej najkrajšej spolužiačky. V redakcii nepohrdneme ani zapečateným demižónom vína, ktorý ste nestihli v tom frmole vypiť Neviditeľný.)

* Jack Furčanke - Podľa mňa si fajn holka. Čo tak stretko? Ak áno udaj miesto a čas. (Holka je čechizmus. Ty vole... Neviditeľný.)

* Pusinka Janka Katke z 1.A HA - Dúfam, že prídeš 1.12. ku Ive. Bude sranda. Zdravím sesternicu Julku.

* Majo Janke - Čo ak si to moje šťastie, práve ty? Pozdravujem Jakoma a Jochmana.

* Eminem Jennie - Čakal som do 16.20 hod. a ty si neprišla. Navrhni druhé stretko. Pozdravujem Snoopa. (Dobre robíš. Ináč v tom čase Snoop s Jennie nahrávali v ich spálni nahrávali nový videoklip so zaujímavým názvom, Love me tender Neviditeľný.)

* Carmie všetkým známym - Zdravím Mimku, Naty, Renču, Žabu, Lenku, Joliku, Chrisi, Tibiho, Peťa L.!

* Loky Neviditeľnému - Poslúchla som tvoju radu. Díky za upozornenie. P.S. Loky je dievča. (Predajné? Ale tá otázka patrí skôr Neviditeľnému - Snoop. Loky je futbalové mužstvo, no nemám nič proti tomu, ak sa tak budeš volať. Vždy keď budeš niekomu písať, napadnú ma aspoň poväčšinou pekné spomienky z Čermeľa Neviditeľný.)

* Luczy Phantomovi - Čau. Odpisujem ti, lebo som to, čo hľadáš. Niečo o mne na www.fn.miesto.sk. Odpíš. (Nádejný pokus o stránku - Snoop.)

* Kokso Jenifer - Nauč sa čítať a daj sa... Moja babka vyzerá lepšie (57 r.). (Teší ma Kokso, že máš tak dobre vyzerajúcu babku. Ani tá by však nevidela rada, ako jej vnúčik píše škaredé slová v odkaze pre Jenifer. Preto som ti teraz vyhodil len tri slová, no nabudúce to bude celý odkaz Neviditeľný. Ako to robí, ty Kokso? - Maxx.)

* Kamka (Jogobella) Unknownovi - Ako sa máš? A zvieratká počúvajú? Mohli by sme zájsť k nášmu "ockovi"! Ozvi sa mi.

* 2 lesbian girls holke v modrom - Aj my sme veľmi smutné, tiež sa chceme smiať. Nemáme nikoho okrem nás dvoch a túžime po tretej. Ak máš záujem, tak odpíš. Tešíme sa na teba. (Tu sa črtá niečo celkom zaujímavé. Mohli by ste mať skupinové vystúpenie pri kolaudácii Neviditeľného vily - Maxx. Hoci je u nás sloboda prejavu, váš písomný prejav sa mi ani náhodou nepáči. Keď tak veľmi túžite po tretej, napíšte si nejaký zoznamovací inzerát a dajte si ho do špecializovaného časopisu. Ťahák však na niečo také nie je určený. Dúfam, že ste ma dobre pochopili... N.)

* Jozefa Phantomovi - Koľko máš rokov? Mohol by si sa trochu opísať?

* Karmen Atyrovi (BSCH) - Tááák ty takto héj! S kým by si si chcel ešte dopisovať? Ja ti už nestačím? Zdravím Medulienku a Happy!

* Hamas Humuske (Humusáčke) - Buď rada, že mám nad Jazerom školu, lebo ináč by už dávno ľahlo popolom. To len tak na okraj. Há-há-há. No nie som zlatučký?! Pozdravujem teba, Pixľu, Tinu a holku v modrom. Buď poslušná.

* Pusinka Janka Atyrovi - Neplač, ja ti píšem ako si sa bavil na imatrikulačke HA ? Zdravím Ivu.

* Majo Slniečku - Bývam na Klimkovičovej. K. D. Myslava poznám veľmi dobre. Nepoznáme sa náhodou???

* Happy Karmen - Čo si o sebe myslíš, že keď máš 2 metrového brata, že sa ťa zľaknem? Ha-ha! Zdravím Černocha (BSCH). (Aj môj brat má - Snoop)

* Antitalent 1.E na OA Polárnej - Už s vami prestáva byť sranda. Je medzi vami zradca, ktorý prezrádza moju identitu. Dana a ty sa v škole správaj slušne. Dobre? Majte sa fajn. Viackrát už nenapíšem.

* Salo Lile - Ešte stále nevie, z ktorej ulice si. To stretko môže byť, ale tých fontán je v KE trochu veľa! Čas je O.K. (A to ešte môžete byť radi, že tu nemáme fontánu pre Zuzanu Neviditeľný.)

* Sykica Louisovi - Prepáč, ale nechcela som ti pokaziť zvyšok zápasu, a tak som sa rozhodla, že žiadne nabudúce nebude.

* Parasite Neviditeľnému - Čo si myslel tými "zvrátenými" chuťkami? Hmmm... S pravdou von a nechci ma naštvať, lebo už nikdy si nekúpim stredajší Korzár. Pozdravujem teba, Amicala, holku v modrom a redakciu. (Myslel som tým to, že zmyslom Ťaháka nie je dávať dokopy podobne zamerané osoby. A stredajší Korzár je presne tak ako tie zvyšné tradične skvelý. O čom potom tak tuho rozmýšľaš N.)

* Parasite holke v modrom - Skús napísať niečo o sebe. Dobre? A potom príde rad na mňa. No ale keď nechceš, nemusíš. P.S. Neboj sa so mnou sa nasmeješ do popuku.

* Sladká sladkému Tomovi - Tvoj odkaz som musela lúštiť. Našťastie som to vylúštila. P.S.: To stretko môže byť. Napíš kedy a kde.

* Rapper kamoškám - Čau Svetlana, ako sa máš? Pozdravujem teba, potom Eriku a Agátu na SPŠH.

* Showboy Furčanke - V skratke niečo o nás: rozdeľuje nás iba 10 cm, trochu sivého som v očiach našiel aj ja, hudbu milujem. Vek? Už si nepamätám, keď som sa narodil, bol som malý. Ale už sa holím. Pozdravujem Jazero a Furču.

* Unknown I.B SPOŠ - Na imatrikule bolo super, až na ten ..., do ktorého sme museli močiť ruky. Zdravím DJ Janíka a že je fakt sexy.

* Rapperka Justy 1. Rapperovi, 2. Breakerovi - 1. Sorry, ale odkaz vyšiel neskoro. Ale dúfam, že už teraz nám to vyjde! Stretko: piatok 1. 12. o 16.00 hod. pri Kováčskej 28. Držím palce. 2. Aj ja by som ťa chcela spoznať. Stretko: 2. 12. o 17.00 hod. pred bývalým Priorom. P.S. Budem mať vrkoče. (Názvy obchodných domov nabudúce nepoužívať. Ide o skrytú reklamu, vždy to budem musieť zmeniť na čosi neutrálne, ako v tomto prípade Neviditeľný.)

* Amazonka Johnie Questovi - Odpúšťam ti. Opíš sa! Aké máš záľuby? Ja sa opíšem neskôr. A záľuby: všetko možné.

* Davidoff Neviditeľnému - Bol som vo Viedni a aj v Anglicku (aj keď nie v presne tých istých mestách čo si vymenoval) no musím podotknúť a poopraviť ťa, že nie všade to je také ako hovoríš ty!!! (To je vec vkusu. Ale košické sídliská sa ani pri najlepšej vôli nedajú porovnať s hocijakým anglickým stredne veľkým mestom. Ver mi Neviditeľný. Tak to si nebol vo Viedni a v Anglisku na tých správnych miestach - Maxx.)

* Chantal Mortiši - Ako sme sa dohodli, žiadny Igor! A inak nie som chalan (to ovi)!!! (Ale prosím ťa, Igor je predsa super a toho času na Floride - Maxx. Poznajú ho pod menom Picasso - Snoop.)

* Smirnoff Scooterke - No konečne si prišla na to, čo sa ti snažím vysvetliť už dlhšiu dobu, ale podstatné je, že si nato vôbec prišla. P.S.: Čo by ti rada také vedieť? (Či piješ vodku počas jazdy na skútri? Neviditeľný.)

* Alfredo pre Fantaghiro - No čo, tak už vieš na čom si? Stretko? Myslím, že sa črtá, ale ako to, že ja o tebe ešte nič pomaly neviem. P.S.: Tá pesnička je super!!!

* Chantal Mortiši - O Tomáša bojuj, nevzdávaj sa! A čo s Černochom? Pozdravujem Taru, Delfi, Quixinu. (Fakt neviem, čo je s Karlom Černochom? Už dlho som o ňom nič nepočul, a dokonca ani jednu jeho pesničku nemám vo svojom playliste. Minule som však v rádiu počul jeho pecku, "Chtěl bych být víc než přítel tvúj" Jojój, tá pieseň má asi 14 rokov, ale stále je dobrá Neviditeľný.)

* Morpheuss Chantal - Kedy sa chceš stretnúť? Prepáč, že som sa dlho neozval. Potom ti vysvetlím.

* Karmen Happy - Ty si ale líška, veď sa psychicky úplne zničíš, o chvíľu ťa budeme vídať v klietke! P.S.: Miško, pracuj!

* Bladeo Q. Tarantinovi - Súhlasím s Lenčou, daj si odpich, lebo za seba neručím! Ahoj Cleopatra, mám chuť na niečo odvážne. (Veď ty si vždy za seba ručil len ako správna eseročka. Obmedzene... Neviditeľný.)

* Červené ferrari Atyrovi a iným - Som neojazdené autíčko, ktoré si chce užiť na diaľnici života. Ak si chceš užiť, tak napíš. P.S.: Pozdravujem Sladkú, Lilu, Scooterku, YZ a celé BSCH. (Len aby pri bezstarostnom fičaní na diaľnici nepraskla guma - Maxx. Gumy niekedy praskajú aj neojazdeným - Snoop.)

* Peťo T. Evke, Mirke - Sorry, čo sa stalo 19. 11., ale pravda musí vyjsť najavo. Kamaráti dúfam ostaneme.

* Q. Tarantino niektorým - Výrok z istého fínskeho filmu: Život je veľký kus h...a, z ktorého si každý deň musíme odhryznúť! Tie niektoré dni sú ozaj poriadne sústa, dáte mi za pravdu. Ešte zdravím Tonyho Soprána, zlú Lenču, Depeshaka aj Nikitu, samozrejme N. a Snoopa. (Ja som zas videl iný film, kde hovorili, že "život je krásny". Odporúčal by som držať sa toho filmu Neviditeľný. Ďakujeme za pozdrav a prajeme dobrú chuť - Snoop.)

* Bambulka rapperke Justy - Ako si prišla na to kto som? A páčilo sa ti naše vystúpenie? Pozdravujem 2HS, BSCH.

* Petit Byline, Azuritovi, Frenklinovi, Kukovi, Vaškovi, Tuľovi, Jožimu, Nortonovi, Katraňovi - Naše ptáctvo už nebude splesklé a nepoužité. Konečne zasuneme. (Neuč vtáka lietať, to sa nehodí... Neviditeľný. (To hovorí Petit, teda "Malý". Na veľkosti "vraj" nezáleží - Snoop.)

* Delfi Chantal - Dúfam, že sa už na mňa nehneváš, veľmi by ma to mrzelo.

* Anjelik srdiečku - Dnes to mohlo byť presne 9 mesiacov. P.S.1: Odpusť mi to. P.S.2: Milujem ťa. Čo ste chceli oslavovať príchod ďalšieho budúceho nezamestnaného na našu rodnú hrudu? Neviditeľný.)

* Bambulka Černochovi BSCH - Tie novinky boli naozaj perfektné, už sa neviem dočkať roku 2001. Ach, to bude s...! P.S.: 8. 12. sa blíži. Ľubkám ťa!

* Niki Atyrovi (BSCH) - Môj zlatý, ja ti píšem, viem že si pekný. Videla som ťa! Ako si sa bavil na imke? Posielam ti božtek a zdravím Černocha.

* B.E. B.J. - Ahoj. Kam ideme na Mikuláša? Hej a na Silvestra budeš v KE? O.K.

* Neznáma Rudkovi - Ešte stále ťa veľmi ľúbim, aj keď ty to žiaľ dlho nevieš pochopiť. (Odkážem do prezidentskej kancelárie... Neviditeľný. Myslím, že istý Rudko ešte nepochopil strašne veľa vecí a vďaka svojmu veku už asi ani nepochopí - Maxx.)

* Nera (17) Phantomovi - Láskou sklamaná som, ale nie som zlomená. So samotou je to horšie.

* Černoch z BSCH Bambulke - Tak čo ty malý čertík. Ešte stále máš čertovské nápady? Ak áno, tak mám z pekla šťastie, lebo akurát budem pri tebe. Už sa teším na 24. 12. - Silvák, New Year a 15.1. 2001 a ber hlavne na 3.2. 2001. Tak čo, spomínaš na old times.

* Mac Gyver Salimu - Zdravím ťa. Ak si nevieš rady s tým... tak pomôžem.

* Leo Dik Capor Lenči Sochovej - Mohla by si sa už fakt ukľudniť s tými tvojimi nudnými a pýchou napáchnutými románmi, ktoré zaberajú v Ťaháku niekedy až celé stĺpce. Zdravím Sahru a Afroditu. Posielam všetkým Ťahákošom jeden veľký a intímny cmuk! (Už som si ho škodoradostne umiestnil - Maxx. Náhodou je to pre mňa vždy príjemné oživenie. Ináč myslel som si, že s Lenkou v nedeľu hodíme reč na narodeninách jej obľúbeného rádia. Ale asi na ne zabudla doraziť Neviditeľný.)

* Happy Medulienke - Tak čo ty nečitateľné meno, máš sa fajn! P.S. Odpíš. Zdravím fajnovku.

* Černoch Mortiši - Tak čo cmuk, ako ti ide škola? Upomienka nedošla? Stretol som ti sestru aspoň si myslím, že to bola ona! Ha-ha. Ozvi sa na pokec! Zdravím celú 3.F SOUO. A to Remusa, Haryho, Osla...

* Rapper Rapperke Justy - Opakuješ bratov, že chceš založiť skupinu? Nestačí ti Alcoholicks Gang alebo D.T. 4B.M.?

* Tommy Lee John Magnetke - Ja sa mám dobre, bývam na KVP a čo ty, kde bývaš? Ako vlastne vyzeráš? Čau!

* Atyr rapperke Justy - Si cool holka, ale ja som ešte viac, no ale klobúk dolu. Chceš do skupiny? Mám pre teba návrh - odpíš! (Haha. Môj náhradný brankár vo futbalovom manažérovi sa volá Atyr. Kúpil som ho minulú sezónu z Paris St. Germain. Nie ste náhodou rodina? Neviditeľný.)

* H.M. Borisovi - Už sa blíži. Že čo? No predsa ďalší termín. No uvidíme, čo bude so mnou (s nami) ďalej. Alebo, že by nás vlasť nepotrebovala?!

* Rapper Rapperke Justy - Neskoro vyšiel odkaz. Keď sa chceš stretnúť, tak poď 1. 12. o 16.00 hod. na Kováčsku 28.

* Dharma B.E. - Nemaj husté reči, ak ťa život fajkne s tým rodným číslom! To vyšlo, čo? Nechaj mi jeden pozdrav, baby.

* Rachel z Geče všetkým priateľom - Piatok bol No.1, musíme to zopakovať. Paľo a Miňo, vďaka za tanec!

* Niki a Sheila Timovi - Stretko (4. 12.) pri malej fontáne so znameniami o 17.00 hod. Zdravím Bzuča.

* Salo Lile - To stretko by mohlo byť 1. 12. 2000 o 17.00 hod. na Furči pri fontáne. O.K.! Znamenie? Budem mať kľúče v ruke. (Francúzsky alebo ten od pevnosti Boyard? Neviditeľný.)

* Lyta Neviditeľnému - Beriem ťa za slová. Budem sa tešiť na nového "N". Aj 10 rokov. Len ty nikam neodchádzaj. (Ešte na niekoľko /desiatok/ týždňov si tvoju radu zoberiem k srdcu N. Jeho revír siaha tak po Medzev... - Snoop.)

* Diamantik (16) všetkým šracom - Život je krásny, ak vieš, že máš pre koho žiť a dúfam, že ten niekto budeš práve ty!

* Cobra Minulosti - Veľmi, ale veľmi ma potešil tvoj odkaz. Kto si? Písali sme si? Chýba mi stará partia.

* Davidoff Humusáčke - Neviem. Možno, že to bol len jeden z mojich snov. Som rád, že sa ti na Jazere páči, pretože už viem, že nie som sám. (Na Jazere býva ešte ďalších minimálne 15 tisíc zúfalcov. Teda okrem môjho veľmi dobrého známeho V. Krutáka s manželkou Neviditeľný.)

* Rapid Charley - Sorry, že som sa nezval. A ty? Prečo nepíšeš? Až si mi normálne chýbala. Odpíš.

* Iza sebe - Ty Iza-Bludarka, už nebluď a začni sa učiť, lebo to zle s tebou dopadne. Pozdravujem CB-čkárov z KVP.

* H.M. Šmoulinke - Musím ti pripomenúť, že ešte som nič neprezradil. No zároveň som nedostal ani žiaden úplatok. Tak čo s tým? P.S.: Sobota - celkom pekný a zaujímavý deň.

* Neznáma Phantomovi - Ak ti nevadí, že nie som Joanie, tak čao, som Timea.

* Velsi Vratkovi - Napíš niečo o sebe s radosťou ťa posúdim. Stačí napísať kedy, kde a zvyšok necháme na osud.

* Busta Rhymes rapperke Justy - Takže, ja ťa trápim...? S takou kočkou ako si ty, by som si vedel predstaviť všeličo, len trápenie nie. Vek? Postačujúci 1,2 promile. Škola stojí a má sa dobre. Nevieš napísať normálny, dlhý odkaz? (Aj keby vedela, skrátili by sme ho Neviditeľný.)

* Amical Poison girl - Som fešný chalan a k tomu ešte aj sexy. Sex is number 1. Moje heslo - užívaj si dokiaľ môžeš! Nie som taký nadržaný ako sa zdám. Ani náhodou... (Zbytočná snaha, všetci sú, len s rozdielnym úspechom maskujú - Snoop.)

* Atyr (BSCH) Karmen - Kto by nechel vedieť! Stretko 30. 11. o 18.30 hod. pred divadlom. Hľadaj ma, spoznáš ma podľa obočia (oholená čiarka) a šiltovka adidas (modrá). (Áno, oholené čiarky nám vo všobecnosti nevadia - Maxx.)

* Humusáčka Hamasovi - No čo, môj zlatý, ako sa ti pozdávajú moje výsledky? Moje nové heslo: stop tyčinkám! Čo ty na to?

* Bobo (Majestic) tebe (holkám) - Kde si? Hľadám ťa už dlho. Ozvi sa mi. Ak sa rada bavíš, tak neváhaj. Čakám.

* Bobo (Majestic) holkám - Aj môj kamarát Matis hľadá teba. Neoľutuješ. Matis, niekto sa ti ozve (možno).

* Jennifer (14) Jochmankovi (19) - Som blond, hnedé oči, 173 cm. Napíš tvoje pravé meno. Prosím, zbožňujem čiernu. Chodím na ZŠ Kom. 1 Trebišov. Odpíš mi do odkazov. (Myslím, že inde, aj keby veľmi chcel, by ti asi odpísať z logických dôvodov nemohol Neviditeľný.)

* Jennifer (14) Neviditeľnému a Maxxovi - Moje sestra je blond ako ja a zdravíme vás oboch ste super. Len ten Snoop je strašne out. (Snoop ideš!!! - Maxx. Vzhľadom na Tvoj vek, Jennifer, to beriem skôr ako kompliment - Snoop.)

* Veronča a Ľuda Matúšovi a Peťovi - Na stužkovej bolo super. Keby sa to dalo vrátiť. Máme vás radi Maťko. Pozdrav ocka.

* Janulka Davidoffovi - Nebavme sa už o sídliskách. Je to trochu trápne! Neveríš, že zmeníš názor? Uveríš! P.S.: Koľko máš rokov?

* Jakomo všetkým babám - Ahojte všetky byby. Som tu a som jediný. Som lamač dievčenských sŕdc. Tak sa hláste milovníkovi žien.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
 2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
 3. Počúvaním hluku chránime váš sluch
 4. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 5. Bývanie v meste predlžuje život
 6. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
 7. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 8. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 9. Aká je chémia vôní
 10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 1. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
 2. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
 3. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
 4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
 7. Aká je chémia vôní
 8. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 9. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
 10. Bývanie v meste predlžuje život
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 047
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 18 050
 3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 13 680
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 11 019
 5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 435
 6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 258
 7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 879
 8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 595
 9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 490
 10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 163
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

ROZHOVOR

Pediatrička: Niekedy som očkovala na chrípku 600 detí za rok, teraz približne 50

Ľudia si zvykajú, že nemôžu behať za lekárom so všetkým.

Pediatrička Eva Ševecová.
Rozhovor

Archeológ: Hrady síce opravujeme, ale tie nežijú

Michal Keruľ chcel odhaľovať poklady histórie, teraz ich pomáha strážiť.

Michal Keruľ s rodinou.
Humenskí poslanci nájomnú zmluvu so spracovateľom ovocia neschválili.
Vrak pred rodinným domom začínajú úrady riešiť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

AUTORSKÁ STRANA PETRA SCHUTZA

Návštevníci u sv. Michala a spev Moniky (týždeň podľa Schutza)

Z radu kajúcnikov je exštátna tajomníčka zrejme vôbec najvýbušnejší materiál.

Ústavnoprávny výbor vypočúva kandidátov na generálneho prokurátora.
Pavol Jarčuška počas tlačovej konferencie k aktuálnej pandemickej situácii.
Miesto atentátu na jadrového vedca.
Mária Kolíková

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop