Korzár logo Korzár
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

* Whitney Enriqovi - Ten slaďáčik bol strašne krásne sexy. Posielam božtek na noštek. Ahoj Veľká Ida.

* Jennifer (14) pravým No Name - Zdraví vás Jennifer, hlavne môjho bubeníka a odkazujem mu: Zaľúbila som sa do teba! Ste super.* Jennifer (14)

* Jennifer (14) pravým No Name - Zdraví vás Jennifer, hlavne môjho bubeníka a odkazujem mu: Zaľúbila som sa do teba! Ste super.

* Jennifer (14) Jochmanovi - Basket, plávania, moje meno je Nika. Všetkým: volám sa Jennifer s dvoma n, zbožňujeme Kiks.

* Nick dievčatám od 17 - Hľadám milé a úprimné dievča, vysoké do 172 cm, blond alebo brunet. P. S.: Odpíšte.

* Sonička Borisovi - Konečne už máš MT. Som rada, že máš so mnou (a matikou) trpezlivosť, veď ruže prináša. Posielam ti ham božtek.

* Sonička Borisovi - Ten lak si vážim, to mi ver! Bim ťa! Tak rada snívam. Aj ty? No, myslím, že takisto. PS: Poďme snívať! Cmuk.

* Luczy Phantomovi - Asi nám to nevyjde. Ja mám 16 a potrebujem niekoho mladšieho ako si ty.

* Sonička Borisovi - No čo, kote? Čo bude s tým likérom? Mám návrh: stiahneme a kúpime "erosa". H. I. Toho "erosa" to bude asi väčší problém ako stiahnuť... Pamätáš minule, keď sme oslavovali... Zopakujeme? Vymysli niečo na poobede. PS: Ľúbim ťa!

* Sonička Borisovi - Mojko, milujem ťa ako nikoho predtým a nikoho potom. Budem ťa milovať večne!!! Cmuk! Keď nie som s tebou, som hrozne smutná... A ja nechcem byť smutná! PS: Láska je nádherný kríž...

* Q. Tarantino Lenči - Lenča, uzatvoríme mier! Odomňa máš za to 1 l šľahačky, použi ako chceš! Vylepšil som ti prezývku, vďaka mne môžeš mať Bladea! Chcela si viac za tú fekal urážku od teba? Bye forever!!! Dík, teší ma Jochman, Pocahontaska. PS: Milý N., cenzúra bola OK. Musel som však adekvátne obhajiť česť svojej prezývky!

* Davidoff Huhosáčke - Nie, neviem. Stavím sa, že to nevieš ani ty. Neviem odkiaľ to máš, že ja poznám Amicala (no jeden nikdy nevie, možno, že ho aj nakoniec poznám).

* Sladká Shamanovi - Všetko je odpustené. Rada by som ti osobne popriala veselé Vianoce a možno si dáme aj tú jazykovú férovku (dúfam, že si pochopil). PS: Pozdravujem Černocha.

* Sonička Borisovi - Dúfam, že zajtra dopadnú t. dobre. Bojím sa. Chcem byť s tebou a držať ťa za ruku. Pôjdeš so mnou? Ľubkám ťa.

* Alfredo pre Fantaghiro - Ta nič, asi sme na tom rovnako (tiež neviem na čom som). Tak ako, kedy to bude, čo sa o tebe niečo dozviem. PS: Máš pravdu, veď je demokracia (aspoň to tak tvrdia).

* Happy Krave - Tú prezývku si si dala podľa svojho IQ alebo podľa výzoru? Chi-chi! A ukončím to tvojim materinským jazykom. Múúú!

* Leo DiK Capor Lenči a Afrodite - Ale ja som to myslel len v dobrom (pre ostatných...)! Afrodita: Nepovedal by som, že načase, ale skôr počase alebo ešte lepšie: počasie. Veľa šťastia v novom PF roku 2001 a samozrejme samý úspech a veľa darčekov a hlavne veľa dobre vyhodených prskaviek.

* Čerešnička Angel of havenovi - Na akú SPŠ chodíš, z akého si sídliska? No, teraz už o tebe asi všetko ostatné viem. Ešte ťa tak vidieť.

* Šmolo Burovi - Pokukaj sa do Silvestra, kde je náš film z Dúbravy a nechaj ho u Micra. Dík.

* Pokušiteľ Provokatérke - Poď v sobotu na plaváreň. V plavkách som ťa dávno nevidel.

* Katka všetkým v IMD - Pozdravujem celý kolektív IMD, aj zaneprázdneného šéfa. PS: Nech už je piatok.

* B. S. Srdiečku - Stráž si ma, ale buď dobrá! Lak skôr nedostaneš.

* Boris Soničke - Ty v pekne nezostaneš. Nie je čo piť. Likér sme včera dopili. Kde je darček?

* Smirnoff pre Scooterku - Čo bolo, bolo. Škola sa pominula a my pomaly starneme, no na záľuby si vždy čas nájdeme (šport, hudba, zábava). PS: Jedno viem naisto, že nie som blonďák.

* Sonička Borisovi - V tých nohaviciach vyzeráš skvele... Prečo si ich nezoberieš? Join me! Milujem ťa.

* Boris Soničke - Ide sa nakupovať. Ja už nešetrím. Vybrala si si (mi) pekný darček. PS: Prečo nie sú fotky?

* Showboy Furčanke a Nemovi - Furčanka: počúvam všetko, napr. Eminem, Anastacia, Sonique, B. Spears (to bude asi tým, že sa mi páči). Na Jazere je nuda! Jackovi prajem veľa šťastia (možno príde(m) aj kúzelník sa pozrieť 15. 12. Nemo: Vitaj 55. Doplatím načo? Pozdravuj Rinu a spol.

* Maťo B. všetkým kamošom: Hofimu, Gabimu, Slavovi - Sevas, sevas! Ta so peňdabateľ. A ešte zdravým Aďku, Ľudku s dobrými mušľami. Sevas, sevas!

* Afrodita P. Z. - Tak fajn. Čo znamená skratka P. Z.? Sú to iniciály tvojho mena a priezviska? Napíš mi svoje hobby, športuješ? Ak áno, tak čo?

* Lyta Maxxovi - Neviditeľný neodíde pred sviatkami ani po nich. PS: Dúfam, že na stretnutie prídeš!

* Lyta Neviditeľnému - 26. 12. vyhovuje. Ako darček ti donesiel kladivo, aby si si tie nezmysly o odchode vytĺkol z hlavy.

* Sonička Borisovi - Láska, milujem ťa tak šialene ako ešte nikdy! Teším sa na poobede. Posielam jemnučký božtek na tvoje? Uško!

* Lenča Kiks rádiu - V nedeľu 10. 12. 2000 ste boli skvelí. Veľmi sa mi to páčilo, len tak ďalej. Prajem vám, aby ste existovali aj milión rokov. Týmto pozdravujem Patrika Pavelku a Richarda Herrgotta a posielam im veľkú pusu ako dvere autobusu. Patrik, blahoželám ti...

* PEL Flóre - Som rada, že stužková dopadla perfektne. Až na ten koniec. Bratček je zlatý a pozorný. Pozdravujem Vanessu, Adiku, Arabellu, Stanku.

* Lenka S. Peťkovi L. - Strašne ťa ľúbim. Si najlepší chalan na svete. Dúfam, že nám to vydrží dlhšie, než minule.

* Rixi B. E. - Ako sa máš? Kedy máte stužkovú? Ako holka ti písala tvoje rod. č.? Díky za pozdrav. Odpíššš.

* Xena 1983 všetkým z net-u - Pozdravujem Graffitačku, Rozno, Killu, Kukinka. Kukinko, nie si ty náhodou z Ťaháku? Špinavé blond vlasy, hnedé oči, trochu pri sebe???

* PEL Lucy D, Keithovi - Ako sa máte? Sorry, že som sa tak dlho neozvala. Viete, stužková a tak. Odpíšte. Pozdravujem COBRU, Flaju, Kaťu Meščanovú, Kučierku, Neviditeľného a celú redakciu.

* Rixi Dixi a Rapperke Justy - Dixi, žiješ ešte? Rapperka Justy, ešte si si nenašla skupinu? Do Iskry som minule nestihla prísť. Máš veľa nápadníkov, si dobrá!!! Už si sa s niektorým stretla???

* FLORA & PEL Neviditeľnému - Na vašej porade bolo super. Nový look ti sekne. Dúfame, že vieš, kto sme.

* Holky z XTC crew BSCH - Chalani, ste veľmi zlatí. Chceme súkromné hodiny (tanca?) Dohodneme sa?

* FLORA Jelči - Kedy pôjdeme na internet? U Jožka bola fajn party, čo ty na to? Aj cesta domov.

* FLORKA & PEL Lucy D + Keith - Ako sa máte? Ozvite sa nám. Mám pre vás pozdravy.

* Leo DiK Capor Luczynke - Rád by som sa od teba priučil nejakým tým móresom v rámci www.exebat (internetu). Uč ma! Mohli by sme spolu spraviť aj vianočnú alebo ak stihneme tak aspoň silvestrovskú stránku! PS: Nejsi náhodou z Jižního Brna? (To tvoje e-mail.cz)

* Kyklop QT, LDC - Vyhr. smer. kamoš je fraj., vidno, že nepoz. dotičného. PS: Pozdr: T.L.J., Bladea, Killera, puncera E., PS2: Ukľud. sa! Lebo odchytávať budeme my!

* KaRMEN Jochmanovi - Budeme sa len zdraviť, alebo radšej si dopisovať? Napíš mi niečo o sebe! Zdravím: Happy, Černocha a Atyraz (BSCH).

* Velsi Vratkovi - Súhlasím, ale stretnúť sa môžem s tebou najskôr o 17.00 hod. Maj Korzár v ruke!

* Cleopatra Nemovi - Hej, počúvaj! Ja som Cleopatra a nie Kleopatra. Ináč si celkom v pohode!

* Bladeo Lenči - Nemáš za čo; škola - Dopr. učilište; 17 rokov. Ešte niečo, tak odpíš. PS: L.D.C. - neber meno moje NADARMO!

* Jeremy-Ci Krasolienke - Ja by som sa hodil na spestrenie tvojich všedných dní. Pokrsťme spolu o. p. Máš záujem? Odpíš!!!

* Bladeo Cleopatre - 17 rokov, Dopr. učilište, to uvidíš neskôr; výšku bankového konta ti pošepkám do uška...

* Summer Girl Renči - Zdravím ťa Renča, tak ako som sľúbila! Ďalej zdravím Zuzku, Naty, Olinku, Lenku, Peťa, Maťu, Evu, Betku, Baby!

* Ekonómka (19) Pravým - Máš viac ako 20, si pekný, milý a nie si hanblivý? Meriaš do 175 cm? Tak potom si ten pravý. Beriem len vážne, seriózne a dlhotrvajúce ponuky.

* Happy Jakomovi - Tak čo, ešte stále si myslíš, že si lámač dievčenských sŕdc? PS: Zdravím Karmen, Josttmana, Medulienku a Černochovi posielam veľkú pusu!

* Eminem Q. Tarantinovi - Neotváraj tak tú tvoju hubu, lebo ti z nej vypadnú všetky hlodáky. OK?

* Rixi Herkulesovi, Flóre - Stužková bola perfektná. Dlho si sa neozval. Ako sa máš? Lenka H. ti nechce odkázať nič. MF. Flóra, ako sa máš? Prečo nám nevyšli odkazy minulý týždeň??? Mohla si prísť na deň otvorených dverí na SPŠD. Pozdravujem Peťka L., B. E., Tomáša,... XTC crew.

* JPK (Jaro Pokušiteľ) Krasolienke - Mám rád lienky a dokonca s 15-timi bodkami. Mám 15, bývam na KVP. Odpíš!

* Sahra Leovi DiK Caprovi - Prepáč, že som sa tak dĺĺĺho neozvala. Snáď si na mňa ešte nezabudol. Tak ako sa máš? PS: Cmuk!

* P. Z. Afrodite - Pevne verím, že áno. Máš sa? Ja čakám len na teba. OK?

* Karmen Atyrovi (BSCH) - Takže 6. 12. o 17.00 hod. na Kováčskej 28, héééj? Ja som tam čakala! Kde si sa flákal ty? PS: A teraz sa hnevám ja!!!

* Nera Phantomovi - Mám rada knihy, zvieratá a kvety. Milujem západ slnka a jeseň. Rada sa prechádzam. Chodím na gympel do 2. ročníka.

* Katka Tinke - Všetko najlepšie k tvojej osemnástke, veľa zdravia, šťastia, lásky, ale hlavne maturu a robotu ti praje tvoja pracujúca sestra.

* Červené Ferrari Atyrovi (BSCH) - Ja osobne si myslím, že som krajšia. Ale čo ty, ako vyzeráš? PS: Pozdravujem Lilu, Sladku, YZ, Scooterku a Černocha, s ktorým sa už dlho poznám.

* Lenka S. Kučierke - Ďakujem za lístky do kina. Podfu(c)k bol super film s Bradom Pittom. Pozdravujem Flaju, Maxxu, Neviditeľného, B. E., Ľ. Kačalku.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
 2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
 3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
 4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
 5. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
 6. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
 7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
 1. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
 2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
 3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
 4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
 5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 6. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
 7. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
 8. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 10. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 821
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 758
 3. Aká je chémia vôní 13 369
 4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 801
 5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 678
 6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 233
 7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 751
 8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 408
 9. Bývanie v meste predlžuje život 8 152
 10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 005
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Takto vyzeral Jakub po bitke na policajnej stanici.

Po Zsuzsovej skončil v prešovskej väznici aj Gašpar

Súd reaguje, že on taký pokyn nevydal.

Tibor Gašpar.

Prešovčanka Ingrid: Pri pohľade na miesto bytovky mi stále naskakuje husia koža

Hlavné je, že žijeme, hovorí rok od výbuchu na Mukačevskej 7.

Ingrid s piatačkou Izkou.

Dekádu skiareál Lysá chátral, precitnúť má v čase pandémie

Stredisko na Čergove sa vždy spoliehalo na sneženie, teraz mu pomôže technika.

Lyžiarsky areál na Lysej idú oživiť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Gröhling by mohol na revanš blokovať Matovičov plán, ale neurobí to

Do Vianoc otvoria aj školu, kam chodia Matovičove dcéry.

Lídri strán po rokovaní u prezidentky.
Dobré ráno

Dobré ráno: Lučanský mal brať úplatky. Kedy sa skončí zatýkanie?

Čo to vypovedá o štáte v ktorom sme žili?

Prokurátor Maroš Žilinka.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop