Korzár logo Korzár
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 16. 12. do 22. 12. 2000.

Barani majú čo robiť, aby zachránili svoje obchodné aktivity. Samostatne podnikajúci, či Barani na významnejších miestach zistia, že niektoré ich

plány nie sú vôbec také skvelé, ako si mysleli. Prípadné straty by im mohli spôsobiť veľké škody a tak namiesto vianočných nákupov budú riešiť finančné problémy. Podarí sa vám všetko zvládnuť, len to musíte správne načasovať. V láske sa tento týždeň bude dariť najmä mladším Baranom, no aj niektorým starším, ktorí ešte veria na lásku a chcú prežívať nielen krásne chvíle, aj tú trpkú bolesť, čo láska prináša. Starším Baranom, ktorým práve v tieto dni vypovie zdravie, nebude všetko jedno, ale nemusia sa úplne vzdávať - ide len o prechodné ťažkosti. Vyhýbajte sa zbytočným stresom, veď život nekončí a čo neurobíte teraz, dokončíte neskôr, najdôležitejšie je predsa zdravie a silný organizmus, bez toho sa nikam nedostanete.

Býk

Býci by mohli nájsť v sebe odvahu a začať hovoriť o tom, čo im naozaj prekáža v ich súkromí. V iných smeroch máte svoj život pod kontrolou, ale vaše súkromie nie je celkom OK. Slobodní, ktorí majú niečo "rozbehnuté" už dávnejšie cítia, že v ich vzťahu niečo škrípe. Možno by ste boli prekvapení, že ide o niekoho blízkeho, o človeka, ktorý má k vám obom blízko a svojimi slovami systematicky ničí vaše šťastie. Viazaní majú tiež vo svojom okolí takúto dobrú dušu, takže by sa mali snažiť vydiskutovať si všetky nezrovnalosti v priamom rozhovore. Osamelým Býkom svitá na lepšie časy, hoci oni už ani nedúfajú. Mohli by ste získať novú príležitosť na zmenu k lepšiemu, vymaniť sa zo svojej samoty, lenže je potrebná odvaha a najmä väčšia snaha, nielen snívanie a sťažovanie sa. V iných oblastiach života Býkov nečaká nič zlé, ani nič dobré, bude to akýsi hluchý týždeň, keď všetko pôjde tak ako má a čas, ktorý by ste inak mali využívať na prácu, budete môcť využiť na iné záležitosti.

Blíženci

Blíženci majú pred sebou dni plné vianočného zhonu, nákupov a plánovania, ako a koho prekvapiť, no najmä čím. Bolo by dobré, keby ste sa najprv zamysleli a až potom začali nakupovať, lebo inak nakúpite veľa vecí, ale všetky sa budú hodiť viac vám, ako tým, ktorých chcete obdarovať. Nedajte sa však celkom odviesť od svojej práce, najmä ak samostatne podnikáte, mohli by ste prísť o jednu dôležitú návštevu a zopár dôležitých telefonátov. Dbajte viac na to, aby po vás zostával prázdny stôl, nie ste vôbec takí aktívni, ako inokedy a niekto by vašu lenivosť mohol využiť proti vám. Hoci sa vám protiví pretvárka a neradi klamete, radšej sa zabezpečte nejakou výhovorkou, aby sa na vás pri zistení nejakého nedostatku nezosypalo zbytočne veľa výčitiek. Ženy by mohli oslniť jedného staršieho muža, na ktorom záleží aj iným, teda by zase dokázali, že sú v niečom výnimočné.

Rak

Rakom sa síce menej darí, ale oni vôbec nie sú nároční. Potrebujú len istotu, že ich niekto miluje, niekomu na nich záleží a potom dokážu aj nemožné. Nič im nepadne zaťažko a aj to, čo im inokedy vadí a prekáža, sa im pod vplyvom šťastia zdá normálne a bežné. Veru, láska a citová stabilita sú pre vás mimoriadne dôležité a práve tento týždeň budete mať v tomto smere všetko v poriadku. Priam budete cítiť, ako sa na vás každý díva s príjemným očakávaním, s dôverou a zanietením. Motivácia bude teda dostatočná a to je pre vás tiež dôležité - pocit, že vás niekto potrebuje. Starší by si mali dať väčší pozor na to, čo budú jesť, pretože ich trávenie nie je celkom v poriadku, ale inak aj oni budú v jednom kole a s potešením splnia každému, čo len bude chcieť. Mladším Rakom, ktorí majú pred sebou nejaké študijné povinnosti, by malo viac záležať na tom, aký dojem vyvolajú vo svojich profesoroch, pretože by im práve oni mohli pomôcť pri hľadaní zaujímavej brigády v zimných mesiacoch.

Lev

Levy majú na sebe priveľké bremeno a to už dlhší čas. Všetky starosti ľudí okolo vás akoby sa nakopili pred vami a vy ich máte riešiť. Nehovorte, že vám to nepošteklilo vaše ego, ale na druhej strane cítite priveľkú zodpovednosť za každého, kto sa na vás obrátil so žiadosťou o pomoc. A tých bolo v poslednej dobe neúrekom. Darmo, ste považovaní za najsilnejších a najschopnejších, tak sa nesťažujte, veď vy sami ste si takúto povesť vybudovali. Vy ste teda na vine, ak to niektorí ľudia zneužívajú a snažia sa vás zatiahnuť aj do malicherných záležitostí. Pokiaľ naozaj myslíte, že to všetko nezvládnete, poriadne "zarevte", tak, ako to robia králi púšte a uvidíte, ako sa všetko nepodstatné odprace z vašej cesty. Potom raz dva vyriešite to, čo je naozaj nevyhnutné a budete sa môcť venovať sami sebe a svojim zaležitostiam - mladšie Levy láske a starší svojim pracovným plánom.

Panna

Panny nemajú rady veľa rečí a ani hluk. Potrebujú pokoj a príjemné prostredie, kde sa môžu sústrediť a nájsť spôsob, ako rôzne problémy najlepšie rozlúsknuť. Je totiž pravidlo, že Panna v každej chvíli rieši nejaký problém, vymýšľa nejaký plán a plánuje nejaké zmeny. Je nemožné, aby niektorý predstaviteľ tohto znamenia zaháľal, či unikal pred prácou - to by muselo ísť o naozaj zriedkavú výnimku. Vždy spoľahlivé, bystré, pohotové a odmerané - také sú Panny. Darmo by ste očakávali nejaký výbuch, či prudkú reakciu, tento týždeň budú zachovávať tiché mlčanie a nikto nebude vedieť, o čo im v skutočnosti ide. Staršie Panny by mohli trochu zmierniť svoju odmeranosť, najmä ak sú voľné a majú pocit, že niekto má o nich záujem. Trochu lásky by im iste neuškodilo, hlavne ak sa už dlhší čas sťažovali na samotu. Mladšie Panny by však mali byť v citovom živote opatrnejšie, pretože nie sú vôbec v prostredí, kde by mohli nájsť toho pravého, či pravú.

Váhy

Váhy majú pred sebou dobré dni. Práve prichádzajúce sviatky dávajú možnosť vyniknúť vám osobne - vašej povahe a príjemnému správaniu. Nájdete si čas na každého, kto to bude potrebovať a porozumenie budete aj sami dostávať. Vy zbožňujete romantické chvíle a tešíte sa na tie, čo prichádzajú, preto sa ani neviete príliš sústrediť na prácu a vaša výkonnosť dosť klesne. Lenže teraz na tom nikomu záležať nebude, každý sa bude rád vyhrievať na výslní vašej dobrej nálady a dokážete zmiesť zo stola všetko negatívne. Stačí jeden váš úsmev a situácia bude zachránená, nielen pokiaľ ide o prácu, no i o obchodné plány a nové aktivity, ktoré ešte nie sú celkom upevnené. Ak samostatne podnikáte, môžete výborne zvládnuť všetko namáhavé, pretože priam z vás srší záujem o niečo iné a vaši protivníci s hrôzou zistia, že vôbec nemáte strach z prípadného odmietnutia. Práve vaša ľahostajnosť ich nakriatne k tomu, aby vám vyšli v ústrety, hoci vy to vôbec takto nebudete plánovať.

Škorpión

Škorpióni sú mnohými ľuďmi zaháňaní do kúta. Akoby si teraz každý s vami chcel vybaviť účty. Dokonca aj takí ľudia, korí majú inokedy pred vami rešpekt, nájdu v sebe silu a ukážu vám, kedy a ako ste im ublížili. Prišiel čas vyrovnania účtov a je to pre vás veľmi nepríjemné. Na mnohé zlomyseľnosti ste už zabudli a aj na spory, ktoré iných ranili. Musíte však uznať, že ľudia, čo sa na vás sťažujú, majú pravdu. Narobili ste kopu problémov a ťažkostí, nielen v práci, ale aj v rodinnom živote. Nedokázali ste sa ovládnuť, keď to bolo možné, takže sa teraz nebráňte, ale skôr zvoľte zmierlivý postup. Sem tam je takéto "prečistenie" vzťahov dobré, len to musíte vydržať, nakoniec vám každý odpustí, preto si nerobte ďalších nepriateľov svojou pýchou a povýšenosťou.

Strelec

Strelci sa pomaly dostávajú do stavu vyčerpania. Máte za sebou dni plné povinností, síce zábavných a milých, no máte pocit, že by už stačilo. Trochu oddychu a slobody by vám iste padlo dobre a keďže nikto iný sa za vás o pokoj nepostará, budete musieť sami vymyslieť spôsob, ako ujsť pred všetkými. Vy sa neobávate samoty, dokážete byť sami so sebou, aj keď nie natrvalo, máte v sebe veľa tajných skrýší s potlačovanými citmi a spomienkami, z ktorých ste sa ešte nestačili poučiť. Kým iní ľudia robia teraz vianočné upratovanie, vy by ste mali urobiť niečo podobné, ale sami v sebe. Mladší Strelci by sa mali v tieto dni snažiť zlepšiť svoje zdravie a naplánovať si nejaké aktívne zimné športy, pretože práve na nových miestach ich čaká nová láska.

Kozorožec

Kozorožci ako silné osobnosti nemajú radi sentiment a sviatky im vždy narušia ich zabehaný spôsob života. Najmä pracovne vyťažení Kozorožci budú nervózni, pretože oni už dávno majú všetko pripravené, no ostatní nie a tak sa málokto v ich okolí sústredí na to, čo je pre nich centrom života - na prácu. Kozorožcov rozčuľuje nedôslednosť a práve s ňou sa budú po tieto dni stále stretávať. Najmä ženy budú mať mnoho dôvodov na hnev, ale nielen v práci, no i v súkromí. Akoby nestačilo, že sa stretávate s nepochopením v zamestnaní, nájdete podobné problémy aj doma. Vaši blízki majú celkom iné životné priority a to sa teraz stane veľkým problémom. Muži budú môcť cestovať, mali by to využiť, iste by sa im viac darilo na neutrálnej pôde, ako v známom prostredí. Mladší Kozorožci by nemali zabúdať na to, ako ich jedna známa v minulosti oklamala, pretože sa znovu stretnú a mohli by padnúť do rovnakej pasce.

Vodnár

Vodnári viac menej vedia, čo by mali urobiť, aby im koniec roka priniesol nejaký ten zisk. Samostatne podnikajúci majú celkom reálne predstavy, hoci zvyčajne si pred seba dávajú nadmerné sústa. Pozornejšie by ste mali sledovať svoje okolie a vyhýbať sa ľuďom v znamení Váh, Panny, alebo Škorpióna. Vyhľadávajte pomoc u overených známych a ak aj vám niekto niekoho odporúča, neverte mu bez vašej osobnej previerky. Zvýšená opatrnosť nie je na škodu, to by malo platiť pre všetkých Vodnárov bez výnimky. V láske sa dostanete do niekoľkých nepríjemných situácií, keď od vás váš partner, či partnerka bude žiadať niečo nedôstojné, no dokážete ubrániť svoje zásady. Nedajte sa citovo vydierať, ak prejavíte silu, udržíte si úctu a tá je veľmi dôležitým základom každého vzťahu. Slobodní Vodnári by sa nemali brániť svojim túžbam, aj keď si nie sú istí, ako to nakoniec dopadne.

Ryby

Ryby dokážu oživiť nielen jednu spoločenskú zábavu, ale aj vlastný život. Konečne našli v sebe silu na odpútanie sa od toho, čo ich brzdilo a naopak, dokážu sa s plným nasadením uplatniť hoci aj v najťažších podmienkach. Majú v sebe novú istotu, že všetko je teraz tak, ako to má byť a že keď sa budú namáhať, niečo aj dosiahnu. Nie ako to bolo v minulosti, keď pracovali až do úmoru a niekto iný za nich získal úspech a uznanie. Cítite, že teraz prišiel čas spravodlivosti a dokážete všetko usmerniť tak, aby ste aj vy mali niečo viac. Mladšie Ryby si naplánujú veľa aktivít, ale nedokážu nič splniť, pretože ich vyradí jedno menšie ochorenie, ktoré bude mať dosť zlý priebeh a nakoniec sa môžu ocitnúť až v nemocnici. Ostatné Ryby však ukážu, čo v nich je a každý s nimi bude spokojný. V láske by ste sa nemali príliš uvolniť, ani nechať pridlho svojho partnera, či partnerku, v neistote, pretože by ste mohli spôsobiť krach vášho vzťahu.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
 2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 3. Buďte v najlepšej spoločnosti!
 4. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
 5. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
 6. Keď štúdium (za)baví
 7. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 8. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 9. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
 10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
 1. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
 3. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 5. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
 6. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
 7. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
 8. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
 9. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
 10. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 25 762
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 23 062
 3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 929
 4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 11 498
 5. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 620
 6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 472
 7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 056
 8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 812
 9. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 710
 10. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 7 685
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Polaček stráca podporu poslancov. Chce sa stretnúť s každým z nich

Odišiel už aj Saxa. Rusnák: Nie sme hlasovacie stroje. Špak nevylučuje nový klub.

Saxa (vľavo) odchádza z klubu Fungujúce Košice, Rusnák (vpravo) hovorí, že poslanci nie sú hlasovacie stroje na želanie.
Strojný vidí chybu aj v tom, že podpora primátora bola v počiatkoch samozrejmá.

Tvrdil, že nesie preplatok za plyn. Dôchodcovi ukradol peniaze na pohreb

Spišiak sa v Košiciach vydával za pracovníka bytového podniku.

Podvodník Ivan Nálepka na krajskom súde.

V zariadení pre seniorov v Snine je pozitívnych 50 klientov

V mestskej nemocnici evidujú desať úmrtí na ochorenie Covid-19.

V Domove pokojnej staroby v Snine je pozitívnych 50 klientov.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Boris Kollár leží po autonehode s obručou okolo hlavy v Nemocnici sv. Michala v Bratislave.

Jankovská priznala vzťah s Kočnerom. Spomína aj Fica

Neskôr chce vypovedať o Bödörovi, aj Zoroslavovi Kollárovi.

Moniku Jankovskú odvážajú z NAKA v Nitre.
Dobré ráno

Dobré ráno: Zvoliť generálneho prokurátora je len prvý krok

Vypočutia trvali 36 hodín, voľba mala byť už v tieto dni.

Stĺpček Zuzany Kepplovej

Kam až siaha rodina Borisa Kollára?

Predseda parlamentu zase raz nevyužil možnosť vyskúšať si, ako štát funguje pre jeho voličov a voličky.

Zuzana Kepplová

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop