Korzár logo Korzár
Piatok, 3. december, 2021 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Horoskop na rok 2001

Milí čitatelia denníka KORZÁR. Vstúpili sme práve do nového roku, storočia a aj tisícročia. Tento náš trojnásobný krok vpred môže byť pre mnoho ľudí

šťastný, úspešný a prinesie spokojnosť, či radosť, no ak nedokážeme využiť všetky ponúkané šance, tak sa nám dariť nebude. Je pravda, že osud je daný a čo sa nám má stať, to nás neminie, no na druhej strane, môžeme dokázať zmierniť údery a využiť lepšie to dobré. Práve na to, aby sme dokázali ľahšie znášať problémy a využívať šťastie slúžia rôzne predpovede, horoskopy, či numerologické výpočty. Jeden taký celoročný horoskop som pre vás pripravila aj ja a chcem vám popriať všetko dobré, no najmä pevné zdravie a to nielen v najbližšom roku, no i v ďalších.

Vaša Juli

Baran

Barani ako ohnivé znamenie nebudú v budúcom roku cítiť nejaké výrazné obmedzenia. Pod vplyvom Marsu dokážu raz dva meniť svoje ciele a aj ich plány budú veľmi pružné. Nemusia sa obávať niečoho nezdolateľného, práve naopak - prejdú celým rokom bez odporu a dokážu si splniť svoje sny. Začiatkom roku ich čakajú zdravotné problémy, potrápi ich najmä hlava, pľúca, žlčník, ale aj chrbtica, no bude to pre nich výhodné, aspoň už celý zvyšok roka budú mať so zdravím na 99 percent pokoj. Jasné, že ich niečo potrápi, ale už to nebude také vážne. Mladším Baranom, ktorí sú slobodní a nemusia sa o nikoho starať, pribudne nová starosť - láska. Lenže neprinesie príjemné a šťastné chvíle bez problémov, práve naopak, zamilujú sa totiž do viazaného človeka a tak miesto verejných prejavov lásky budú musieť prejsť do ilegality. To sa však pravdovravným Baranom a Barankám nebude páčiť, takže ich čakajú ťažké rozhodnutia. Vydaté a ženatí budú mať v rodinnom živote miernu krízu, najmä v lete, je dokonca možné, že budú dovolenkovať oddelene. Trochu vzdialenosti však umožní pozrieť sa na váš manželský život z lepšej perspektívy a nakoniec uznáte, že vaše problémy sa dajú riešiť aj inak, ako radikálne. Pokiaľ ide o prácu, Baranov čakajú zmeny a to veľké. Starší budú môcť začať znovu študovať, vzdelávať sa a aj vydať sa na cesty, nielen krátke, no i dlhšie. Nemali by ste váhať, pretože podobné šance sa už po istej vekovej hranici neponúkajú. Mladší Barani budú postupovať vpred v kariére, aj keď nie tak rýchlo, ako by chceli. Dosiahnu však dobré výsledky aj v takom odbore, ktorý im bol donedávna úplne vzdialený. Ženy budú mať možnosti na sťahovanie sa a zmenu nielen práce, no i spoločenského postavenia. Nezamestnaní a osamelí Barani môžu rátať s dobrým obdobím od leta roku 2001, v tomto období im pôjde všetko ľahšie. Celkovo teda do leta budú Barani na výslní, potom príde mierne odsunutie z centra diania, až do konca jesene, keď budú musieť riešiť problémy nielen vlastné, ale aj svojich blízkych. Pôjde najmä o finančné problémy, náhle straty a okradnutia, ktoré zničia u mnohých ich dovtedajšuie úsilie. Zima 2001 bude v znamení výnosov a nových možností, lenže medzi dobrými sa nájdu aj falošné a mnohí z vás môžu niekomu naletieť. Buďte preto opatrní a vyhýbajte sa zbytočnému riziku.

Býk

Býkom sa v roku 2001 bude viac menej dariť. Nebudú síce nikdy úplne spokojní, ale nakoniec sa ani nebudú môcť príliš sťažovať. Všetko bude pre nich zdrojom ťažkostí, viac budú pesimistami, ako optimistami. Nebudú mať vo všetkom taký poriadok, takú úspešnosť a také uznanie, ako v minulosti, lenže sa aspoň vyhnú zbytočnej námahe na dosiahnutie toho, čo by im vlastne nebolo potrebné. Starším Býkom začiatkom roka bude hroziť strata zamestnania, problémy s financiami a aj ich očakávania ohľadne postupu sa ukážu ako nereálne. Jar im neprinesie dobrú náladu a budú si myslieť, že tak to bude celý rok. Lenže to je omyl. Ak sa nevzdáte, využijete svoju usilovnosť a vieru vo vlastné schopnosti, tak sa vám podarí dosiahnuť vo všetkom výrazný pokrok. Mali by ste zabudnúť na svoje úniky pred zodpovednosťou a na hľadanie výhovoriek na niekoho iného, či na niečo iné. Nikto iný vám tento rok nepomôže, ale ani nebude nič kaziť - len vy sami. Problémy, ktoré vás stretnú, sa budú dať riešiť, ale vyžiada si to viac námahy a najmä sebazaprenia a to je pre vás - labužníkov - ťažké. Ak si pritiahnete opasky, iste sa nakoniec budete tešiť z vašich výsledkov, no bez obmedzovania sa sa nikam nedostanete a prídete aj o to, čo vám v minulosti robilo radosť. Cez leto Býkov čakajú mierne zdravotné problémy, najmä s obehovým systémom, aj s krvou, s metabolizmom a ľadvinami. Starším hrozí aj jedna komplikovaná operácia, znovu sa budú musieť niečoho zriecť, aby mohli niečo získať. Mladším Býkom leto prinesie novú lásku, nové známosti a priateľstvá, objavia sa aj starí známi a mnohokrát budú prekvapení náhlymi stretnutiami so svojou minulosťou. Hoci ste mladí, predsa ste už stačili narobiť kopu chýb, preto vám rok 2001 ponúka možnosť napraviť ich. Od jesene do zimy 2001 bude Býkom striedavo - raz dobre, raz zle - podľa toho, ako sa budú obracať. Teda celý rok pôjde len podľa vášho scenára a ak dokážete bojovať, potom zožnete zaslúžený úspech a ak nie, potom budete považovať rok 2001 za stratený. No neobviňujte osud, či vonkajšie okolnosti, na vine budete len vy sami.

Blíženci

Blížencom sa v roku 2001 vyhnú priveľké zmeny a aj keď sú pre nich práve zmeny signálom, že žijú, nebudú sa sťažovať. Raz za čas aj vy potrebujete oddych, pokoj, zmiernenie vášho životného tempa., aby ste vôbec mohli vychutnať to, čo ste dosiahli. Vy sa totiž ženiete za svojím cieľom a ak ho dosiahnete, už sa rozbiehate za niečím iným a to, o čo ste vlastne bojovali, si ani neužijete. Pre vás je vlastne životom a úspechom ten beh za cieľom, to snaženie a nie konečný výsledok. Z toho vyplýva aj vaša stála nespokojnosť so všetkým, vrátane seba, pretože nikdy nemáte čas vychutnať ovocie svojej námahy. Tento rok sa však všetko vyslovene spomalí a vy nebudete musieť nikam bežať. Všetko, čo by vás mohlo zaujať bude mimo vášho obzoru a tak vám osud ponúkne možnosť nabrať sily a užiť si to, čo práve máte. Cez zimu sa na vás obrátia niekoľkí ľudia so žiadosťou o radu do života a tak budete istý čas riešiť problémy iných a vlastné si ani nestihnete vyrobiť - ako to vy už viete. Na jar vás čakajú cesty mimo domov, ale pôjde skôr o oddychové cesty a nie pracovné, všetko teda pôjde v miernejšom tempe, nie ako ste zvyknutí. Cez leto pomíňate oveľa viac peňazí ako obvykle, ale to nebude na škodu, pretože vás nedostatok financií pritiahne k hazardu a tu by ste mohli vyhrať presne takú sumu, akú budete potrebovať. Vaše šťastné čísla pre tento rok sú : 1, 5, 15, 18, 21, 27, 29, 30, 31, 38, 42, 48, 49, 51, 57, 62, 63, 69, 75, 80, 84, 90, 91 a 95.

Rak

Raci si ako vodné znamenie tento rok nebudú príliš pochvaľovať. Vždy budú potrebovať niekoho, kto by im držal chrbát, nejakú oporu a pomoc budú žiadať naozaj dennodenne. Sami z toho budú znechutení, ale inak to nepôjde. Tento rok teda overíte mieru trpezlivosti u vašich priateľov a zistíte, kto je tým skutočným a kto nie. Je jasné, že prídu aj sklamania, keď nájdete medzi priateľmi príživníkov a odmietavé odpovede na vaše volanie o pomoc budú signálom, že ste sa zase nechali využívať. Nuž, aspoň budete mať jasno v tom, kto je na vašej strane a dokážete sa lepšie zžiť s ľuďmi, ktorí vás naozaj majú radi - aj s vašimi chybami. Starším Rakom jar prinesie menšiu výhru a aj dve cesty mimo SR, mladší budú mať možnosť na zmenu svojho profesionálneho zamerania. Ak práve študujete a zistíte, že nie ste úplne presvedčení, že ste na tej správnej škole, bude ten najlepší čas na zmenu práve na jar 2001. V lete budú Raci v centre pozornosti, pretože budú obhajovať úplne stratenú vec, ale s takým zápalom, že by mohli dokázať zmeniť mienku zodpovedných a dosiahnuť úspech. Na jeseň ich čaká nový prírastok v rodine, dosiahnu, že sa zlepšia ich rodinné väzby a aj nedorozumenia, ktoré ústia do súdnych sporov, budú zažehnané. Koncom roku 2001 budú mať teda Raci zo seba ten najlepší pocit, pretože budú žiť v istote a milovaní každým, na kom im bude záležať.

Lev

Levom rok 2001 prinesie príjemné prekvapenia. Nebudete síce nikdy vedieť, čo vás čaká, ale zakaždým sa nakoniec budete tešiť. Neberte nič príliš vážne a tragicky, všetko, do čoho sa pustíte, sa vám podarí zhodnotiť. Či už pôjde o financie, alebo o súkromný život, či o spoločenský úspech - to všetko budete mať vo svojich rukách a zmeny, ktoré prídu, budete riadiť sami. Len ten začiatok bude pre vás prekvapením, z ničoho sa nič natrafíte na nejakú možnosť ako si privyrobiť, či nájsť nový zmysel v nefungujúcvom vzťahu, alebo získate informácie o tajných záležitostiach - vždy budete musieť byť pripravení na náhle rozhodnutia. Tie vám však nikdy nerobia problém, vy viete obsiahnuť jedným pohľadom skoro všetko do veľkej hĺbky a tak sa viete správne rozhodnúť. Budete mať čo robiť počas celého roka, preto by ste nemali príliš oddychovať, ani strácať čas neplodnými podujatiami. Nepúšťajte sa do zbytočností, dobre si premyslite, čo je nutné a svoju energiu si šetrite. V lete čaká najmä starších Levov ochorenie, problémy budú mať s tlakom, s obličkami, s vnútornými zápalmi a aj keď nie sú veľmi zvyknutí na ochorenia, nebudú sa môcť vyhnúť dlhšiemu pobytu v nemocnici. Mladší by nemali preceňovať svoje schopnosti, najmä ak sú čerstvými vodičmi, pretože náhla nehoda by mohla prekaziť ich celoživotné plány.

Panna

Panny by sa nemali nechať nikým ovplyvňovať počas celého roka 2001. Vaše pozície sú pevné, máte dostatok síl na prácu, ale ak by ste sa vydali nesprávnym smerom, veru by ste sa zbytočne namáhali - úspech by ste nedosiahli. Práve rady iných ľudí by vám mohli zničiť budúcnosť, preto počúvajte len sami seba a nie niekoho, kto by vám rád uškodil. Dbajte o vonkajšiu formu, ale nie priveľmi, veď iní ľudia nemajú právo vás posudzovať, len ak sú vašimi blízkymi priateľmi. Staršie Panny čakajú v tomto roku ťažkosti s investíciami. Budete mať čo investovať, dokonca aj tí, čo práve teraz majú prázdne vrecká - získate peniaze pomocou dedičstva, či vrátenia pôžičky, ktorú ste niekomu poskytli, alebo aj menšou výhrou, či predajom nehnuteľnosti - proste financie budete mať. Lenže to vám pre šťastie nestačí, vy budete chcieť svoje peniaze zúročiť a to by mohol byť kameň úrazu. Ak sa prenáhlite, potom o všetko prídete, preto by ste mali byť skutočne opatrní! Mladšie Panny tiež budú investovať, ale v ich prípade pôjde o citové investície. Slobodní budú cítiť potrebu založiť si rodinu, viazaní upevniť svoje zväzky hoci aj ďalším dieťaťom, alebo nejakým spoločným podnikaním - darmo, ak sa Panny rozhodnú s niekým zviazať svoj život, nebude im nič zaťažko. Robíte dobre, pretože bez istoty a stálosti sa vo vašom prípade nedá nič robiť.

Váhy

Váhy budú tento rok viac premýšľať. Hoci každý s nimi bude spokojný, pochvaly sa budú sypať z každej strany, Váhy budú mať v hlave iba jednu myšlienku : "nemohol som byť lepší?". A práve snaha o sebazdokonalenie a vyššie postavenie ich bude hnať vpred. Po iné roky stáli na mieste, nevedeli sa postarať o svoje záujmy, ale teraz to bude iné. Prílev novej energie a chuť zlepšiť si svoju situáciu - to bude ich hnací motor a naozaj sa postupne dostanú na také miesta, ktoré ich budú uspokojovať. Do jari budú mať za sebou kus vykonanje práce a tak si doprajú oddych, u starších sa prejavia aj problémy s nervozitou, nespavosťou a u žien aj komlikácie migrény s podráždenosťou. V lete sa však začne všetko znovu, znovu ten istý zhon, plány a ich realizácia - ani na chvíľku sa nezastavíte. Vaše plány však budú korunované postupnými úspechmi, takže nebudete mať pocit márnosti, ako mnohokrát v minulosti. Skutočne dokážete, že práca môže prinášať osoh a úspech. Mladšie Váhy sa na jeseň dostanú do spárov lásky a keďže nevedia milovať len tak vlažne, budú ich vášne pozorovateľné "voľným okom". Darmo, vy v láske neviete žiť napoly, vy alebo chcete všetko, alebo nič. No v tomto roku sa vám aj v láske bude dariť, len pozor, aby ste sa nedostali až príliš do záväzkov, pretože vaša sloboda by mohla byť ohrozená.

Škorpión

Škorpióni by už konečne mohli začať pracovať sami pre seba. Mnohí z vás strácajú čas a najmä nervy tým, že pracujú na iných a pokorujú sa. To by sa už malo skončiť a ak vám záleží na tom, aby ste niečo dosiahli, chopte sa príležitosti a urobte rázne rozhodnutia. Neberte ohľad na námietky ľudí, ktorí vás nepoznajú, ale nedajte sa brzdiť ani svojimi blízkymi. Dosť ste im ustupovali a nechali sa inými využívať, myslite raz aj na seba. Starším Škorpiónom, ktorí sa ešte stále musia skláňať pod vedením niekoho iného, bude ponúknutá možnosť na zmenu postavenia a vtedy by mali byť hoci aj za riskantné riešenie. Mladší, ktorí majú horúcejšiu hlavu, by mohli vlastnou zbrklosťou všeličo pokaziť, radšej by si teda mali nechať všetky rozhodnutia prejsť hlavou viackrát, aby sa vyhli zbytočným problémom. Tí z vás, ktorí už majú rozbehnuté vlastné podnikanie, by nemali zaháľať ani minútku a celý tento rok venovať len vlastným obchodom. Ak sa nechajú ozlákať na scestie, či do náručia pekných žien, potom budú plakať za startenými príležitosťami. Radšej teda bojujte za lepšie finančné výsledky a na lásku si nechajte priestor koncom roka, vtedy sa spoznáte s tým pravým, či pravou, alebo poskytnete svojim stálym partnerom dôkaz vašej lásky a obetavosti.

Strelec

Strelci sa v roku 2001 môžu pokojne pustiť do hociakého riskantného plánu, či do navonok šialene vyzerajúceho podujatia. Práve originalita, prekvapivosť, rýchlosť a diplomacia budú ich silnými stránkami. Dokážu naplánovať svoje kroky s takou presnosťou, že nikto nedokáže zničiť ich snahy. Nuž, raz za čas sa aj z vás stávajú manipulátori a dokážete iným vnútiť predstavy, ktoré by ich v inom čase vôbec neoslovili. Váš ohnivý šarm a neodolateľná úprimnosť dokážu aj nemožné a vy zdoláte aj tie najvyššie prekážky. Problémom bude len jedno - ak sa necháte zvábiť láskou a necháte vyhrať cit nad vaším rozumom. To skôr čaká mladších Strelcov, oni ešte nevedia odolávať pokušeniu, starší práve naopak, vedia ako využiť aj vlastnú zamilovanosť. Vy nie ste sebeckí, takže ak sa bude postupovať podľa vašich plánov, iste sa dočká úspechu aj niekto iný, lenže za akú cenu? Už od začiatku roka vás čakajú samé zmeny, či už v partnerskom živote, alebo v pracovnom. Doslova od prvého dňa. Čo by však pre iného bola katastrofa, pre vás bude podnetom na zamyslenie a vypracovanie prvého z vašich tohtoročných brilantných plánov. Vo februári by ste mali doriešiť svoje ľúbostné záležitosti z minulosti, mladší by sa konečne mali rozhodnúť, či povedať áno, alebo sa rovno vzdať svojho vzťahu, starší by nemali umelo predlžovať svoje spory v rodine a osamelí by sa nemali obávať začať si hoci aj s človekom z inej ako ich spoločenskej vrstvy. V lete voľnejších Strelcov čakajú možnosti na vysťahovanie, presťahovanie, zmenu bydliska, ba aj úplnú emigráciu. Nemali by potláčať svoju túžbu po dobrodružstve, práve naopak, ak sa dajú s odvahou do práce na novej budúcnosti, raz dva sa dočkajú odmeny. Usadení Strelci budú mať na jeseň možnosť privítať nového člena domácnosti, či už v rámci sobáša, alebo ako nové dieťa - v každom prípade to bude radostná udalosť. Tento rok bude Strelcom zdravie slúžiť veľmi dobre, nemusia sa ničoho obávať.

Kozorožec

Kozorožci budú počas celého roka dosť zraniteľní. Nedokážu sa preniesť cez problémy tak, ako v minulosti, prejaví sa v nich ich melancholická žilka, ich túžba po sentimente. Aj keď pôsobia navonok dosť odmerane, uzavreto, majú radi romantiku, túžia po láske a obdive, po tom, aby všetci okolo nich mali z nich radosť a aj keď to nepriznajú, hľadajú stále harmóniu a istotu. Vedia, že ak to chcú dosiahnuť, bude ich to stáť námahu, ale na to sú práve Kozorožci zvyknutí. Vedia, že bez boja sa k ničomu nedá dostať a sú zvyknutí aj na prehry. Nie je ich síce veľa, ale často im pokazia ich postup vpred, najmä ak stavia na niekoho iného, nielen na seba. Pokiaľ ide o tento rok, nemali by ste veriť nikomu inému len sebe a sledovať len svoje záujmy. To však platí iba pokiaľ ide o vašu kariéru, prácu, vzdelanie, či finančné investície. V láske by ste mali práve naopak začať uvažovať v množnom čísle, počúvať sťažnosti iných a pomáhať im, aby sa o vás hovorilo len v dobrom. Potom skôr nájdete tú pravú, či pravého, po akom túžite. Ak dáte o sebe vedieť, iste sa dočkáte aj vy. Starší Kozorožci, ktorí majú už rodiny založené a nemusia sa obávať samoty, by nemali nechať nič na náhodu a začať si hľadať nové pracovné zameranie. V strede roka ich totiž čaká náhla zmena k horšiemu a mohli by naraz zostať bez financií. Hoci je isté, že majú nejaké rezervy, nebolo by im to vôbec príjemné, čerpať z nich. Začiatkom roka - do jari by si mali Kozorožci dať do poriadku rodinné vzťahy, mladší by v apríli mali skúsiť aj nejakú utajenú neveru, cez leto si hľadať nové uplatnenie a na jeseň si dopriať dostatok času na oddych, aby sa vyhli zdravotným ťažkostiam.

Vodnár

V

odnárom rok 2001 prinesie zásadné zmeny. Bývalú ľahkomyseľnosť vystrieda zodpovedný prístup, aj v maličkostiach budú precízni a dokážu prekvapiť svojich priateľov, aj takých, ktorí ich poznajú už od malička. Ich zmena nebude násilná, sami uznajú, že robili v minulosti chyby a začnú sa správať inak. Zarábajúci Vodnári, ktorí sú živiteľmi rodiny, si začnú budovať lepšie pozície vo svojej profesii a vážnejšie sa budú zaoberať svojimi snami o vlastnej firme. Nezamestnaní budú konečne ochotní zmeniť svoje požiadavky a obetovať viac pre vlastné realizovanie sa, ba aj podniknúť cestu za novými pracovnými príležitosťami, aj keby to znamenalo, že opustia svoje pohodlie. Teda zmeny budú v každom Vodnárovi, bez rozdielu veku a pohlavia, viac k lepšiemu, ako k horšiemu. Oplatí sa to? Veru áno, každá námaha, ktorú vyviniete, bude odmenená. V láske sa bude väčšinu roka dariť starším Vodnárom, aj tým, ktorí budú stáť pred rozhodnutím, či si založiť rodinu a s kým. Vo vašom prípade to nie je ľahký výber, vy máte predsa vždy viac želiezok v ohni. Nezabúdajte však, že menej problémov a komplikácií vás čaká so Strelcami, Baranmi, Levmi a Blížencami. Mladší Vodnári by najmä v lete nemali priveľmi cestovať, na cestách ich čakajú ťažkosti, okradnutia, problémy s ľuďmi a rôzne sklamania, ktoré by mohli vážne narušiť aj ich zdravie. Začiatok roka bude pre vás vhodný na zmeny v zamestnaní, pre starších aj na zmeny v partnerskom živote, na jar by ste mali uzatvárať nové zmluvy, zaoberať sa novými oblasťami a plánmi, v lete sa zabávať a užívať život, či plánovať rodičovstvo a jeseň by mala byť pre vás v znamení spoločenského úspechu. Takže iste sa nudiť nebudete, ale nezabúdajte, že bez toho, aby ste sa zmenili aspoň v niečom, ani váš život sa nezmení.

Ryby

Ryby si v tomto roku prídu na svoje. Hoci nie sú bojovníkmi,či odvážnymi reformátormi, majú v sebe energiu, ktoru by sa mohli dostať ku svojim cieľom. Ste citliví, inteligentní, no aj náladoví a zasnení, neviete sa správne rozhodnúť v správny čas a tak máte o sebe zlú mienku. Horšie je, že o sebe rozprávate samé nepríjemné pravdy a sami si "kopete hrob", keď upozorňujete na svoje omyly a chyby, či už v minulosti, alebo prítomnosti. Strácate tak dôveru u ostatných ľudí a tak sa potom nemôžete čudovať, ak vám nikto nechce zveriť nič dôležité. Mali by ste v tomto roku byť viac uzavretí a nehopvoriť o sebe zbytočne na verjenosti, ani medzi priateľmi. Jedine v rodinnom kruhu môžete prepadnúť záchvatu sebakritiky, tu vás už každý pozná a tak nikoho neprekvapíte. Staršie Ryby počas tohto roka čakajú príjemné zmeny, nové šance a aj nové vzťahy - ibaže musia byť o niečo pružnejšie. Mladším hrozia rôzne zdravotné problémy, úrazy, ťažkosti v každom smere, ale po lete 2001 sa ich zdravie upevní. V láske sa Rybám bude dariť najmä na jar a na jeseň, v lete a v zime to bude horšie. Nedokážete dobre počúvať, čo vám budú iní hovoriť a tak z ich rečí vyvodíte nesprávne závery a tie vám budú nakoniec osudné. Pokiaľ ide o financie, nemusíte sa obávať, získate dostatok peňazí na to, aby ste boli spokojní a aj mohli rozhadzovať, na čo ste v minulosti neboli zvyknutí. Dokonca budete stáť tak dobre, že budete môcť požičiavať iným a tak prežijete skutočne plodný rok, plný dobrých správ a udalostí.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť
 2. Máš rád výzvy? Zmeň svet a urob veci inak, teraz
 3. Tento rok turizmu neprial
 4. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 5. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 6. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 7. Opäť sme na dobrej vlne
 8. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos
 9. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 10. Výhody najväčšej obchodnej siete objavuje aj verejný sektor
 1. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 3. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 4. Opäť sme na dobrej vlne
 5. Aj mikulášske balíčku môžu byť zdravé. Zistite ako na to.
 6. 365.bank sa stala bankou roka na Slovensku
 7. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 9. Ako vychovávať deti aby boli odolnejšie
 10. Tento rok turizmu neprial
 1. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť 16 600
 2. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 10 711
 3. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 9 629
 4. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes? 7 782
 5. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos 6 224
 6. Strava ani spánok nie sú dôležité, ak pri tom dýchame zlý vzduch 5 801
 7. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 4 921
 8. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 4 519
 9. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 3 837
 10. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené 2 848

Blogy SME

 1. Rudolfa Vallová: Je ľahko kritizovať každú vládu
 2. Vlasta Žampová: Čo ma /nás zaujíma???
 3. Radovan Kazda: Všetko je inak. Na Madagaskare nehladujú pre zmenu klímy
 4. Viktor Pamula: Pomoc pre Jakubka
 5. Aleš Tvrdý: Cestovné poistenie počas pandémie
 6. Mišo Šesták: V duši sedliaka žije pohanský duch
 7. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
 8. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (3. - 9.12.1921)
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 14 266
 2. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 5 530
 3. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 4 816
 4. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku 4 775
 5. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 728
 6. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529? 4 721
 7. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 581
 8. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 173
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Ilustračné foto.

Pozitivita testov stúpla len mierne.


2 h
Minister financií Igor Matovič.

PCR testy odhalili viac ako 712-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 14 696 obetí. Lockdown opäť obmedzil život na Slovensku, minulý štvrtok vstúpil do platnosti zákaz vychádzania.


a 5 ďalší 12 h

Blogy SME

 1. Rudolfa Vallová: Je ľahko kritizovať každú vládu
 2. Vlasta Žampová: Čo ma /nás zaujíma???
 3. Radovan Kazda: Všetko je inak. Na Madagaskare nehladujú pre zmenu klímy
 4. Viktor Pamula: Pomoc pre Jakubka
 5. Aleš Tvrdý: Cestovné poistenie počas pandémie
 6. Mišo Šesták: V duši sedliaka žije pohanský duch
 7. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
 8. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (3. - 9.12.1921)
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 14 266
 2. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 5 530
 3. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 4 816
 4. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku 4 775
 5. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 728
 6. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529? 4 721
 7. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 581
 8. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 173
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu