Korzár logo Korzár
Streda, 8. december, 2021 | Meniny má MarínaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 6. 1. do 12. 1. 2001.

Barani sa obávajú nepríjemností. Naozaj sa máte čoho, veď ste zopár ľudí do krvi urazili. A to hneď na začiatku roku, keď by ste mali ešte plniť

svoje novoročné predsavzatia. Alebo ste si nezaumienili, že budete lepší a citlivejší? Aj ženy, hoci u nich je ich bojovnosť miernená ženským citom, dokážu narušiť pohodu a príjemné chvíle vo svojom okolí. Nie je vám jasné, že bez podpory ľudí vo vašej blízkosti sa nepohnete vpred? Mladším Baranom hrozia menšie problémy s financiami, nemali by veľmi rozhadzovať, pretože ľahko môžu stratiť svoje rezervy. V láske sa tento týždeň bude dariť viac starším a osamelým, hoci si už menej veria ako v minulosti. Môžete ešte byť šťatsní, ak sa budete snažiť, pretože len od vás závisí, čo na svojom správaní zmiernite a čo vyzdvihnete. Mladším Baranom, ktorí sa chcú vydať na cesty, hviezdy odporúčajú menej riskovať a nedať sa zviesť na zlé chodníčky, aj keď by im to sľubovalo rýchly zisk.

Býk

Býci sa v tomto týždni naučia niečo nové. A to každý deň. Stále narazíte na nejaké zvláštnosti, ktoré vás zaujmú a vy budete chcieť vedieť všetko dopodrobna. Bude to pre vás veľmi podnetné a zistíte, že by ste sa ešte radi učili a zaoberali sa vlastným vzdelávaním. Nie je to zlý nápad, pre vašu budúcnosť by nové znalosti boli veľmi výhodné. Najmä starší Býci, ktorí sú nespokojní so svojím terajším zamestnaním a celkovým smerovaním vlastnej kariéry, by mohli nájsť aspoň akú takú útechu v nových vedomostiach. Mladším Býkom sa dlhodobé vzdelávanie nepozdáva, majú pocit, že práve teraz vedia všetko, čo potrebujú a najradšej by iných poučovali. Môžu, ale len po isté hranice, aby nakoniec neboli usadení nejakou tou zlomyseľnou poznámkou. Pokiaľ ide o lásku a zdravie, v týchto oblastiach Býkov nečaká žiadna výraznejšia zmena, nemusia sa obávať ani zhoršenia, no ani rátať so zlepšením.

Blíženci

Blíženci majú pocit, že im svet berie ich nezávislosť. Akoby váš život naraz niekto ohraničil a vy sa neviete slobodne rozhodovať. Máte dojem, že je všetko vopred dané a vy sa len bezmocne zmietate a nedokážete sa naplno realizovať. Máte v niečom pravdu, ale za to, že ste stratili svoju bezstarostnosť a slobodu si môžete vy sami. Vy sami ste si vybudovali okolo seba múry a tie vás teraz tlačia. Chceli ste priveľa a hneď a tak ste na seba uplietli bič, nedá sa uniknúť povinnostiam a zodpovednosti tak ľahko, ako ste zvyknutí. Nuž, raz za čas sa aj vy stávate radovým občanom, s bežnými starosťami, hoci ste skutočne výnimoční a máte v sebe danosti, ktoré by bola škoda nevyužiť. Niekedy však preceníte sami seba a potom padáte z výšky vašich snov. Mladším Blížencom okrem pocitu ohrozenia ešte zlyhá aj zdravie a budú mať so sebou ďalšie problémy. Najmä pľúca, priedušky a rôzne zápaly u žien budú prekážkou pre ich túžbu po zmene. Tento týždeň by ste nemali zbytočne mrhať svojimi silami, ale snažiť sa využiť to, čo už máte.

Rak

Raci vedia, že netrpezlivosťou by si pokazili svoje plány a zmarili svoje nádeje. Nie je ľahké brzdiť sa, keď viete, že ste na správnej ceste a váš úspech je nablízku. Nuž, ale ak budete konať rozvážne, potom aspoň budete mať istotu, že vám nič neujde a žiadna maličkosť sa nestane vážnou prekážkou. V láske budete celý týždeň na vážkach, raz sa vám bude zdať, že všetko ide ako po masle, ale hneď potom sa nájde nejaký malý zádrhel a ten vo vás vyvolá pochybnosti. Najmä ženy nebudú mať pocit vnútornej istoty, pokiaľ ide o stabilitu citov ich partnera, viaceré budú mať aj konkrétne podozrenie, že im ich partner nie je verný. Všetko je možné, to by ste mali vedieť a aj keď váš vyvolený tvrdí jedno, môže robiť druhé. U mužov sa prejavia obavy zo straty zamestnania, keď si predstavia, že by mohli naraz zostať bez práce, tak im behajú zimomriavky po chrbte. Aj keď nie sú úplne spokojní, predsa len radšej majú niečo v rukách. Osamelým Rakom sa koncom týždňa podarí získať kontakt na jedného ich dávneho priateľa a práve pri stretnutí s ním by mohli spoznať niekoho nového.

Lev

Nie ste teraz naladení na ústupčivosť a je to jasné od prvého dňa tohto týždňa. Napätie, ktoré z vás sála je skoro viditeľné a varuje vaše okolie pred prílišnými požiadavkami. Nuž, máte pravdu, veď nie je možné, aby ste sa nechali inými ľuďmi manipulovať a plniť im ich želania, ktoré vôbec nie sú v súlade s tými vašimi. Najmä pokiaľ ide o lásku a city, v tomto by ste sa mali vyhýbať zasahovaniu ľudí zvonku. Na jednej strane nevedia vlastne o čo ide a ich rady nie sú objektívne, na druhej ani vy sami netušíte kde je problém zakopaný. Akoby sa nad vašou domácnosťou zbiehali mraky a vy nedokážete odhadnúť budúci vývoj. Mladším Levom bude horúco aj v práci, pretože zabudli na jedno dôležité stretnutie a neboli dostatočne pripravení. Poškodili ste nielen svoju povesť, ale aj záujmy vlastnej firmy, či zamestnávateľa. Niekedy aj vy môžete zlyhať, ale to nie je pravidlom, preto by ste sa nemali nechať beztrestne kritizovať a napádať, nedovoľte, aby z vás niekto urobil svojho obetného baránka.

Panna

Panny si zvyčajne strážia svoje záujmy a neradi sa niekomu spovedajú, či obhajujú svoju prácu a pracovné výsledky. Chcú, aby im druhí verili a bez obáv sa spoľahli na ich výkonnosť a zodpovednosť. Majú radi korektné vzťahy a ak narazia na prípady, keď je niekto ľahostajný k práci a nezáleží mu na zlepšení jeho výkonov, tak vedia byť poriadne nepríjemní. Tento týždeň budú však okrem práce dbať aj o svoj súkromný život a nadviažu nový vzťah, ak sú slobodní, či upevnia ten, čo majú a dokážu podať aj pomocnú ruku svojim priateľom. Akoby sa viac začali starať aj o psychickú pohodu svojho okolia, nielen materiálne zabezpečenie. To je síce neobvyklé, ale v podstate správne, pretože len ak je vytvorená rovnováha, môže sa ich život rozvíjať viac.Mladšie Panny začnú žiť spoločenskejšie, nájdu si priestor a čas na posedenia s priateľmi a aj na rôzne návštevy kultúrnych podujatí. Staršie Panny budú mať mierne zdravotné problémy s ľadvinami a chrbticou, bude ich pobolievať aj hlava a mali by si dať pozor na zápaly dutín.

Váhy

Váhy nemajú nejaké pevné zásady, aspoň ich nie je priveľa a iste sa netýkajú ich práce. Pokiaľ ide o prácu, stále máte nejaké výhovorky, či už pravdivé, alebo nie, no neradi robíte niečo naviac, ako je nutné. Na druhej strane však dokážete divy, ak vás vaša práca baví a máte pocit, že ste dobre odmenení. Mladšie Váhy by si mali dopriať trochu zábavy v láske a neutekať stále za tým, kto ich nechce, no skôr dovoliť, aby vás zabávali tí, čo o vás snívajú. Či už muži, alebo ženy, všetky Váhy milujú dobrú spoločnosť a príjemné posedenia v dobrej spoločnosti. Práve teraz by sa toho všetkého mohli dočkať, ak by sa nestali obeťami niekoľkých kombinovaných ochorení. Pozor si dajte na trávenie, na nohy, na tlak a aj na srdce. Vaše zdravie nie je príliš pevné, preto s ním zbytočne nehazardujte. Mladšie Váhy čaká prekvapenie, príjemné, ba aj jedno povýšenie. Pre nezamestnané Váhy sa počas tohto týždňa nájde jedna práca, vďaka ktorej by sa mohli dobre uviesť a nakoniec by aj získali podporu na dlhšiu dobu, ako len na prechodnú.

Škorpión

Škorpióni by si mali dožičiť čokoľvek, po čom zatúžia. Či už novú lásku, či novú prácu, alebo nové šaty, čokoľvek, len nech je to nové a nikým nepoužívané. Potrebujú zmenu a novoty im dodávajú pocit, že by sa mohli dočkať nejakých prekvapení. A oni prekvapenia milujú, nevedia bez nich žiť, no stále očakávajú len príjemné a ak sa im stane niečo zlé, dokážu sa hnevať, ako rozmaznané dieťa. Uznajte, že život nie je len hra, v ktorej stále vyhrávate, ale je to boj, v ktorom môžete niečo stratiť, alebo niečo získať. Práve teraz, pod vplyvom Saturnu by ste mohli veľa získať, keby ste pre seba veľa žiadali, no je nutná aj veľká námaha. Vaša snaha však bude úspešná, preto sa zbytočne nezdržiavajte ľutovaním sa, ale pracujte na svojich plánoch. Starší Škorpióni vedia o svojich hraniciach a možnostiach, nepreceňujú sa, ale ani nepodceňujú, mladším chýba trpezlivosť a takt, ale vcelku máte všetci dostatok odvahy a síl na to aby ste dokázali vyniknúť a viesť iných ľudí k väčším výkonom. Aj v súkromí ste radi vodcami a zaslúžene, pretože svojou intuíciou viete nasmerovať svojich príbuzných správnym smerom.

Strelec

Strelci sa nedokážu príliš namáhať a ak majú pred sebou ťažkosti, radšej sa im vyhnú. Všeobecne, tento týždeň sa budete vyhýbať nadmieru. Každému. Málokto vás pochopí, ale na vine je vaša povaha. Raz za čas vás pochytí smútok a melanchólia, hoci na to ani nemáte dôvod a kým to neprejde, tak si so sebou neviete poradiť. Pocit, že všetko je nanič a vy sami najviac, je pre vás nepríjemný, no neviete proti nemu bojovať. Mohli by ste sa zatvoriť pred svetom a nechať všetko na ostatných, no váš zmysel pre spravodlivosť vám v tom bude brániť. Prečo by iní mali doplácať na vašu nechuť do práce? Mladším Strelcom táto mierna depresia pomôže, ale u starších by mohla byť nebezpečná, najmä ak nemajú pri sebe nikoho blízkeho, kto by im pomohol znovu nájsť ich stratený optimizmus. Od vašej psychickej pohody totiž závisí aj vaše zdravie a to by mohlo byť raz dva narušené.

Kozorožec

Kozorožcom tento týždeň dopraje naozaj všetkého. Akoby ste boli len vy na svete, nikto sa nebude mať lepšie. Vplyv Saturnu je mimoriadne silný, pomáha vám prekonávať všetko, čo vás ničilo. U starších sa prejaví aj zlepšenie zdravotného stavu, tí, ktorí boli nedávno operovaní, raz dva vyzdravejú, lepšie sa budú cítiť aj tí najstarší z vás, no ani mladá generácia sa nemusí obávať nejakých zdravotných ťažkostí. Váš organizmus je teraz odolný, môžete riskovať koľko chcete. V láske by ste tiež mohli získať uznanie, lenže pozor, aby ste neboli až príliš favorizovaní a nedoplatili na svoju dokonalosť. Prílišné záväzky by vám nemuseli padnúť dobre, radšej teda neupozorňujte na všetky svoje klady. Študujúcim Kozorožcom bude ponúknutá možnosť na štúdium mimo SR na nejakom prestížnom mieste, nemali by sa od toho odťahovať, zmena je predsa skvelá a aj keď prinesie nejaké ťažkosti, oplatí sa ich zdolať. Využite ponúkané možnosti, veď práve na to ste sa tešili.

Vodnár

Vodnári tento týždeň vyhrávajú najmä v láske. Hoci môžu vyhrať aj niečo v hazardných hrách, predsa len viac osohu budú mať z výhier v citovom živote. Vodnárkam sa bude dariť motať hlavy ich nápadníkom, až kým sa pevne nerozhodnú, kto je tým pravým. Muži budú zase hľadať tú pravú, ale na nesprávnom mieste a tak im dlhšie potrvá, kým budú spokojní. Nakoniec však ženy i muži budú mať toho, po kom túžili a užijú si veľa príjemných chvíľ. Pokiaľ ide o financie, tu budete celý týždeň ťahať za kratší koniec. Peniaze by sa vám síce zišli, no budete mať viac výdavkov, ako obvykle, najmä na domácnosť a tak si budete musieť pritiahnuť opasky. Mladším Vodnárom to nebude príliš vyhovovať a tak si budú hľadať iné príjmy, formou brigády. Starším hrozia problémy s infekčnými ochoreniami, teda tiež nebudú príliš v dobrej nálade. Nuž, nie je každý týždeň plný dobrého, rátajte s menšími ťažkosťami a budete ušetrení nepríjemných sklamaní.

Ryby

Ryby dokážu aj nemožné, ak majú správnu motiváciu. Tá však nikdy nevychádza z nich samotných, ale musia ju nájsť v nejakom vzore, v nejakom inom človeku, aby si dokázali predstaviť, aké sú ľudské možnosti. Preto potrebujete priateľov, svoju lásku, svoju rodinu, proste ľudí okolo, ktorí by vás podporovali a pomáhali vám správne sa rozhodovať, vybrať si ten najlepší smer a najmä, kedy sa dať do práce a do budovania vlastnej budúcnosti. Pokiaľ sa spoľahnete len sami na seba, nikdy sa nikam nedostanete, pretože stále budete uprednostňovať iných, ktorí možno ani nemajú toľko čo ponúknuť, ako vy, ale dokážu sa lepšie predať. Máte pocit, akoby sa na vás zabúdalo, ale to len vy sami zabúdate na seba. Aj v láske často necháte sami so sebou manipulovať a potom sa čudujete, ako vás váš partner, či partnerka využíva a začína podceňovať. Tento týždeň by ste mali byť plní síl a ak sa nenecháte zdeptať svojimi obavami, tak dosiahnete výrazné zmeny.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Konope lieči veľa chorôb. Nebojte sa ho, dbajte však na kvalitu
 2. V Mecome sa nosili rúška už dávno pred Covidom
 3. Hľadáte dom alebo byt v Bratislave? Vyberajte lokalitu s potenciálom
 4. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu
 5. Domáci pomocníci, ktorí skvalitnia život a dbajú o vaše zdravie
 6. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes?
 7. PUR pena či minerálna vlna: ktorou zatepliť šikmú strechu?
 8. PPA CONTROLL: Zamestnanecká privatizácia štartom úspešnej éry
 9. Ako sa obliekať štýlovo a zároveň udržateľne?
 10. Zabúdať na transferovú dokumentáciu sa firmám nevypláca
 1. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 2. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 3. Zabúdať na transferovú dokumentáciu sa firmám nevypláca
 4. Slávnostné vianočné outfity pre celú rodinu
 5. Nový cestovný železničný poriadok z vášho regiónu v denníku SME
 6. Hľadáte dom alebo byt v Bratislave?
 7. Kvalitná divina na pár klikov. LESY SR spúšťajú e-shop
 8. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
 9. METROPOLIS bude postavený podľa japonského know-how
 10. Rekonštrukcia prsníka po chirurgickej liečbe
 1. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 16 975
 2. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos 12 935
 3. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 5 774
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 5 344
 5. Kto sú páni slovenskej zimy? Niektorí z nich sa ukrývajú 4 965
 6. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 4 938
 7. Konope lieči veľa chorôb. Nebojte sa ho, dbajte však na kvalitu 3 232
 8. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené 2 827
 9. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 2 445
 10. Ako vychovávať deti aby boli odolnejšie 2 063

Blogy SME

 1. Peter Svoreň: Horšie než finančná kríza. Ako pandémia koronavírusu premenila globálnu ekonomiku
 2. Halyna Shamrai: Na čom sa zhodli Biden a Putin
 3. Maximilián Kubík: Otvorený list bratislavskému regionálnemu hygienikovi a hlavnému hygienikovi.
 4. Informácie o blog.sme.sk: Hlasovanie: Rozhodnite o ďalších novinkách na blogoch v budúcom roku
 5. Jakub Andacký: Chceš ísť študovať do zahraničia a chýbajú ti informácie? Tu sú moje tipy, čo ťa čaká v Holandsku (I. diel)
 6. Tomáš Sedliačik: Divadlo počas lokdaunu
 7. Marek Košík: Pamätám
 8. Miroslav Kollár: POLITICI - NEZNEUŽÍVAJTE A NEZAVÁDZAJTE SENIOROV !!!
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 8 712
 2. Mišo Šesták: V duši sedliaka žije pohanský duch 5 057
 3. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 3 998
 4. Vanda Tuchyňová: "Spod zadku“ nám berú vlastné pozemky, rozoberajú majetok Žiliny a mesto sa len prizerá ! 3 849
 5. Věra Tepličková: Je Igor nenormálny, alebo si iba vychutnávame dôsledky rozhodnutí primitívneho národa? 3 614
 6. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 3 021
 7. Zuzanna Zittová: Zomrel nezničiteľný 2 881
 8. Pavol Ondreáš: Vypneme Európu 2 775
 1. Pavol Koprda: Zas to dopadlo tak, že deti sú doma. Pripravili sme online súťaž, ktorá deťom ukáže krásu matematiky!
 2. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 3. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 6. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 7. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Premiér Eduard Heger, minister financií Igor Matovič a minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský.

Lengvarský do mesiaca preverí ako zaviesť povinné očkovanie.


15 h
Očkovanie proti ochoreniu Covid-19.

PCR testy odhalili viac ako 748-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 15 095 obetí. Lockdown opäť obmedzil život na Slovensku, platí zákaz vychádzania.


a 5 ďalší 10 h

Blogy SME

 1. Peter Svoreň: Horšie než finančná kríza. Ako pandémia koronavírusu premenila globálnu ekonomiku
 2. Halyna Shamrai: Na čom sa zhodli Biden a Putin
 3. Maximilián Kubík: Otvorený list bratislavskému regionálnemu hygienikovi a hlavnému hygienikovi.
 4. Informácie o blog.sme.sk: Hlasovanie: Rozhodnite o ďalších novinkách na blogoch v budúcom roku
 5. Jakub Andacký: Chceš ísť študovať do zahraničia a chýbajú ti informácie? Tu sú moje tipy, čo ťa čaká v Holandsku (I. diel)
 6. Tomáš Sedliačik: Divadlo počas lokdaunu
 7. Marek Košík: Pamätám
 8. Miroslav Kollár: POLITICI - NEZNEUŽÍVAJTE A NEZAVÁDZAJTE SENIOROV !!!
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 8 712
 2. Mišo Šesták: V duši sedliaka žije pohanský duch 5 057
 3. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 3 998
 4. Vanda Tuchyňová: "Spod zadku“ nám berú vlastné pozemky, rozoberajú majetok Žiliny a mesto sa len prizerá ! 3 849
 5. Věra Tepličková: Je Igor nenormálny, alebo si iba vychutnávame dôsledky rozhodnutí primitívneho národa? 3 614
 6. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 3 021
 7. Zuzanna Zittová: Zomrel nezničiteľný 2 881
 8. Pavol Ondreáš: Vypneme Európu 2 775
 1. Pavol Koprda: Zas to dopadlo tak, že deti sú doma. Pripravili sme online súťaž, ktorá deťom ukáže krásu matematiky!
 2. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 3. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 6. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 7. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu