Korzár logo Korzár
Sobota, 4. december, 2021 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

ODKAZY

* Neviditeľný čitateľom Som rád, že vám konečne môžem oznámiť dobrú správu. Naša schránka sa opäť dostala na svoje pôvodné miesto a nájdete ju tak

pri vrátnici budovy na Kováčskej 28 v Košiciach. Ak chcete, aby aj ten váš sa dostal do novín, "zahoďte" ho tam najneskôr v pondelok o 16.00 hod. Aj naďalej nám ale môžete zasialať vaše odkazy na adresu redakcia Korzár, ulica Boženy Nemcovej 32, 042 62 Košice, heslo Ťahák alebo e-mailom na tahakpost.sk Začnite si pomaly pripravovať svoje články, budúci týždeň vás oboznámime s podmienkami, ako sa môžete stať redaktorom Ťaháka. Čas a miesto konkurzu vám oznámime nasledujúcu stredu.

* Maxx ostatným - celej redakcii a vyčítavačom i odkazovačom prajem veľa zdravia, lásky a úspechov v novom roku. Dúfam, že si budeme aj navzájom drahší, keď uz zdraželo úplne všetko :-)

* Janči Jane - Kedy a kde sa konečne stretneme? (Ako sa hovorí, na svätého Dindy, čo v preklade znamená nikdy... Neviditeľný.)

* Jochmann Knokautke - No čaf Koťuha! Tak ideme do toho Fínska?? Sa už rozhodni, lebo pôjdem sám a to by som nerád! Bolo by treba nakŕmiť upíra... Čo s tým urobíme?? ?? (Vo Fínsku bola aj jedna sympatická ovečka - Maxx.)

* Kámoška kámošovi - Dúfam, že to už nebude dlho trvať. Teším sa na Teba. Ahoj V. Ida - Ozvite sa.

* Miňo 18 kráskam - Ak ma niekto záujem píšte rýchlo, musíš byť srandovná, pekná. (Také sú všetky a niektoré i viac Neviditeľný. (Si celkom skromný, prípadne by sa mohla vola? Rotschildová, alebo Onnasisová. Ešte, že ti ide aj o jej dušu - Maxx.)

* Ocko Mišo mamke, Miškovi a Tomáškovi - V novom roku 2001, v prvom roku nového milénia a vám prajem hlavne veľa, veľa zdravia, šťastia a lásky moji najdrahší.

* Paff Daddy (15) Jennifer (14) - Tiež fandím No Name a mám rád Jennifer. (Chcem sa s Tebou stretnúť.) P. S. Odpíš. (Aj my so Snoopom sme fanúšikmi No Name. Dokonca som mu posielal ich posledné CD až do New Yorku Neviditeľný.)

* Phanton Nere - Aj ja by som sa rád prechádzal, ale nemám s kým. Čo keby sme sa prechádzali spolu? Ak chceš, navrhni kedy. Čo plánujes na Silvestra? (Naučil som sa plánovať si program na mesiace dopredu, ale čo budem robiť na Silvestra 2001 ešte fakt neviem, zaskočil si ma - Maxx.)

* Sasha Žabkám (16) - Hľadám mladú žabku, ktorá by mala rada mňa starého koňa. P. S.: Samota je zlá. (A sociálna situácia ešte horšia - Maxx.)

* Issabell Neviditeľnému - Kedy bude opäť najbližšie stretnutie? Dúfam, že čoskoro, lebo na to som nemohla prísť. Bola som odcestovaná. (Neviem, čo je to pre teba čoskoro, ale pokúsime sa ho urobiť vtedy, keď nikto z nás nebude na cestách. Takže sa pozri, kedy je najbližší deň pracovného voľna a potom niekedy to vypukne N. A Neviditeľný bol obdivovaný - Maxx.)

* Euchénia Ziche - Silvester bol bombový. Čo ty na to? Ale škoda, že tam nebol Mišo.

* Issabell Jochmannovi - Počúvaj sem! Si naozaj taký veľký krásavec, že si tu vypisuješ s toľkými babami? P. S.: Akej farby máš vlasy? A čo oči? (Špinavý blond a modré oči N. Jochmana som síce ešte nevidel, ale stavím sa, že oei má dve - Maxx.)

* Gashtanka Unknown, Kamke - Ahojte krásky! No čo? Prijmete ma do trojky? Keďže som vám poskytla prístrešok na Silvestra, je rad na vás, aby ste boli milé... V piatok u Alfreda alebo Orla! Zatiaľ sa majte, moje krásnučké!

* "Iný" červenému Ferrari - Môcť sa tak prebehnúť v červenom Ferrari, kto by odolal! Odpíš, ak chceš. (Len Fun radio je iné... Teda aspoň tak asi pred 5 rokmi znel ich slogan. Škoda, že naňho už zabudli... Neviditeľný.)

* Nemo Cleopatre - A ešte niečo o mne. Som asi 178 cm vysoký, navštevujem SPŠD. Napíš niečo, čo ťa zaujíma, atď.

* Šharmen Kyklopovi - Nepodsk. si do môj. mladš. brat. L. D. C, lebo dost. na prd. odomň. P. S. Na QT pozor! P. S. 2: Pozdravujem: Britvyho, Podpichela a Zakončovača. Helfneme QT?

* Hruštička húževnatá súdružkám učiteľkám - Na pol roka si prosím samé výborné známky, trojitú čokoládovú zmrzlinu s orieškami a bavorák (ak môže, tak čierny). Česť práci! P. S.: Pozdravujem Mo, Marion, Ice, Kiwi, Gabiku Gáborovú a Lytu. (Ja si želám zelený Trabant, definitívne víťazstvo socializmu nad reakčnou buržoáziou, dokončenie Bajkalsko-amurskej magistrály, zdravie súdruhovi Castrovi, mier na celom svete a vysokú úrodu hustosiatych obilnín. Ach pardón, to som nechtiac prepísal svoje poznámky spred 12 rokov... Neviditeľný. Ja poznám inú húževnatú Gabiku, tá to ale dotiahla len na Audi - Maxx.)

* Šmoula (R) Šmoulinke - Pekne je pekne, smutne je smutne, no Šmoulinke len úsmev prajem.

* Bobo a Matis Pilulke a Adlerke - Stretnime sa 12. 1. v piatok o 20.00 h pri Bla-Bla. Napíšte, či súhlasíte. Už sa nevieme dočkať.

* Modrooká B. E. - Naozaj máš modré oči? Aj moje sú modré. Myslím si, že je to najkrajšia farba očí. Čo myslíš? P. S.: Koľko máš rokov? (Modré sú veru najkrajšie. To tvrdím odvtedy, čo som sa minulý rok dozvedel, že ich mám aj ja Neviditeľný.)

* Hamas - 1. Sonička, nič netrvá večne. Z vašich odkazov je mi zle. Borisko zásobuje kupónikmi? 2. Show Boy - čo tak preladiť na nejaké slovenské blbosti? Šváby = Jazero = Fúj. P. S.: Posielam Hurouske ľadový božtek a pozdravujem horeuvedených + Holku v modrom a spol. (Možno, že ti je na zle ešte zo zvyku po Silvestri - Maxx. Ak si si dal svoj nick podľa tej militantnej organizácie, ktorá bojuje za oslobodenie Palestíny, tak si potom daj pozor na islamských radikálov a rumunských colníkov Neviditeľný.)

* Amical Poison girl - Zlatíčko, nikto ťa nenútil napísať mi odkaz. Ja zato nemôžem, že voľako som sa nemohol dotrepať k debničke a vhodiť tam kupónik pre teba. Snáď ti to niekedy odpustím. Pozdravujem Parasie & spol. (Milý Amical, to čo si napísal, nie je slovo chlapa, ale nejakého /ďalej si to už nechám pre seba/... Som z teba sklamaný Neviditeľný.)

* Kozorožec ostatným - Som čaja (19), hľadám niekoho do 175 cm, 25 rokov. Odpíše mi niekto? (Som šrác, do 25 mám, ale cm mám trocha viac - Maxx.)

* Q. Tarantino KyKlop kolektív death - Ale chlapci, má z vás niekto vôbec 18? Mám zabehnutý zvyk: ženy a deti "nečistím". Takže choďte sa dať všetci domov prebaliť! Ale ak ste hrubokrvní punkeri, tak vás veľmi rád vybavím urgentne!

* Kamka Unknownovi - Mám sa. Aké sú mŕtvolky? Ocko stále smúti... A jak žiješ ty? Pozdravuj všetkých! Silvester bol super, aj tie vzťahy po ňom! (Aspoň niekto si Silvester pamätá... Neviditeľný.)

* Sonička Boriskovi - Veľmi ťa ľubkám, až na tie tvoje ponožky a slipy! No fúj! Cmuk.

* Parasite Rine - V tom boji som s tebou zajedno. Mám doma nejaké oranžtiky, možno sa nám zídu. Čo ty nato? Napíš čas, miesto a zvyšok nechaj na mňa. Ako začiatočníčka nie som zlá. Čo sa za mladi naučíš, v starobe akoby si našiel. Pozdravujem Holku v modrom, 2 girls + teba.

* Parasite (15) Holke v modrom - Ospravedlňujem sa, že píšem tak neskoro. Odpustíš mi? Keď bude stretko, určite prídem a dúfam, že aj ty. Dáme si stretko všetci naraz? Chodíš do Dobrej čajovne? No nie je tam super? Pozdravujem samozrejme teba, Zajačika a Kravu.

* Parasite (15) Holke v modrom - Tvoj vek? Mám zeleno-hnedé oči, medeno-gaštanové vlasy, 160 cm a bývam na KVP. Chodím odchytávať veveričky do mrazničky. Nechceš zopár? Veselé Vianoce bez snehu a nebuď smutná. (Tie Veselé Vianoce bez snehu si ako myslela. To akože koncom roka sa na nás Perinbaba opäť vybodne a nenechá nám sneh. To v žiadnom prípade, veď na Vianoce som dostal lyžiarske okuliare a musím ich už čoskoro vyskúšať Neviditeľný.)

* Kamka Neviditeľnému - Myslím, že obidvaja myslíme na iné Lindy. A tá, na ktorú myslím ja, je naozaj super. A nech ťa už nikto nezlostí. (Odkážem jej, tej našej anticirkevnej Linde N. Tá je ináč ale fajn. Len je často inteligentnejšia ako my, čo je dos? negatívna črta u akejkoľvek devy - Maxx.)

* Q. Tarantino Lenči - 1. Héj, šľahačku by si teraz chcela a kde, keď sa ti vraj oni urazia? 2. Lenka = Lenča, 3. Lebo Bladea ešte nestrelím! 4. Všade dobre, v šmetanke najľepši! 5. Strihám drát.

* Q. Tarantino Eminemovi - Moji kumpáni mi hovoria, že čistím lepšie ako Mr. Proper, ale v úzkom kruhu ma nazývajú aj Palmexman! Prac sa späť do MTV! Potešil by si ma viac, keby si mi jednu riadnu (melodickú) "urepoval". P. S.: Zdravím tých, čo bojujú za správnu vec! (Za mňa)

* Leo Dik Capor Sahre - No, ešte taký týždeň, tak si už nespomeniem. Prepáčim ti to. Kde si bola celý mesiac? Bolo mi smutno. Dík, ten cmuk bol pekný. Bladeo - neber iniciály moje nadarmo! Kyklop - zatiahni si poklop! (na wwwccc)

* Hruška Juzzymu - Čo sa to s tebou robí? Veľmi si sa zmenil. (Azda nepresedlal ma broskyne? Neviditeľný.)

* Magnetka Tommy Lee Johnovi - Prepáč, že som sa dlho neozvala, ale bola som mimo Košíc. Odpíš.

* Hruška Lucy - Tak čo! Ideme na Watsonku spolu? (Počul som, že vraj sú tam pekné študentky. Takže keď pôjdete, dúfam, že ma tam zoberiete - Neviditeľný.)

* Alfredo pre Fantaghiro - Tak ako? Aké boli Vianoce a Silvester? Dúfam, že všetko bolo OK! Mimochodom, všetko najlepšie v tom Novom roku!

* Kamka Krtkyke - Zabudni naňho, on za to nestojí! Stretneme sa zase v škole, veď príde druhý, krajší a lepší. Pá pá.

* Hrošík Dráčikovi - Vianoce boli prima! Teraz sa teším na február. Povedz: darček! Milujem ťa! Poď Duf x 2.

* Leo Dik Capor redakcii - Dobre ste Q. Tarantina vyviedli z miery tými schránkami. Odvtedy vraj všetko čistí... P. S. Dokonca aj mame doma okná vyčistil. (Vždy rád počujem, keď má Ťahák i výchovný účinok. Želám Q. Tarantinovi, aby mu jeho upratovacia nálada vydržala čo najdlhšie. A nech nezabudne, že najlepšie sa upratuje vo dvojici... Neviditeľný.)

* Pocahontas pre Shamana - Zdravím saponátového brata! Teraz ma asi zabiješ, ale nemôžem si to odpustiť. Heh. Ten pocit zadosťučinenia.

* Pocahontas Jochmannovi - Jocho, už dávno som ti odpustila. Však ty vieš prečo. Hmm. Abo ne? Ty koťuha, polepši sa v pití krvi, lebo uvidíš. Xexe xexe

* Mo Hruštičke húževnatej - Prepáč mi, že som ťa zanedbávala. Sľubujem, že sa polepším. P.S.: Si 100 % kamoška. Dík.

* Barbina Kenovi - Chceš sa zoznámiť s Barbinou, ktorá je ozajstná od Matela? Stačí len odpísať. P. S.: Čakám. (Uff, to som si vydýchol, že si ozajstná. Už som sa zľakol, že si od Matelka... Neviditeľný. Ak máš aj auto a domček, prípadne originál sane, tak prečo nie - Maxx.)

* Mirka Evke - Čau Evuš. Silvester bol super. Dúfam, že tak bude o rok. A veľa šťastia s Maťkom!

* P. Z. Afrodite - Ďakujem ti za krásne prianie. Prepáč, že som neodpísal. Nebol som v Košiciach. (To je veľmi slabá výhovorka. Ja som napríklad čítal Ťahák aj v Rumunsku a hoci to bolo "len" na internete, mal som z toho nehorázny zážitok. Všakže, Linda... Neviditeľný.)

* Johny (19) Ekonómke (19) - Ďakujem, že si si na mňa spomenula. Prajem ti šťastný Nový rok a aby nám to spolu vyšlo. Odpíš.

* Sue a Ell Bobovi a Matisovi - Máme skoro 17. Chodíme na gympel. Teraz je rad na vás, tak sa čiňte.

* Sarah chlapcom od 17 - Kto pomôže môjmu ubolenému srdiečku, nech odpíše. (Pomohol by som ti, ale som taký lenivý, že ani neviem, kde by som mal začať Neviditeľný.)

* Rina Holke v modrom a spol. - Navrhujem stretko. Najlepšie piatok/sobota. Chodíte niekedy do čajovne? Želým všetkým pekný Nový rok. Pozdravujem Parasite.

* Humusáčka Hamasovi - Cítim sa tak zle kvôli M. Vieš, čo mi napísala? Že vraj ju zanedbávam. To je ale drzosť.

* Lyta Jamesovi H. - Čo je s tebou? Zaspal si zimným spánkom? Ozvi sa! Zdravím B. E., Herkulesa.

* Knokautka upírovi Jochmannovi - Ty HD, by the way, pozdrav Marixa, vrhneme sa na babrákov, ani sa nenazdáme a je po nich. P. S. Ti...! (Trochu som to upravil... N.)

* Johny (19) Ekonómke (19) - Ak nemáš nič proti tomu, chcel by som sa s tebou stretnúť. Napíš kedy, kde. Odpíš.

* Lyta Neviditeľnému - Už teraz sa teším na ďalšie stretko! 26. 12. bolo super. Zdravím Snoopa! (Boli sme obaja na tom istom mieste a stretnutí? N.)

* Pocahontassska all - Nazdárek všetci! Pocahontaska je s5, zaspala som dobu. Zdravím Jocha, Shamana a všetkých z IRC a samozrejme - tím Ťaháka. (Už som sa zľakol, že ti budeme musieť zdvihnúť mandle, že si na nás zabudla Neviditeľný. My tu máme niekde tím? - Maxx.)

* Hruška Juzzymu - Myslíš to vážne? Vieš čo, dúfam, že áno. See you again.

* B. E. Rixi - Ako sa mám? Nič moc. Ta s tým rod. č. neviem, ale asi nejaká tajná obdivovateľka. Ha ha.

* Nera Phantomovi - Rada sa s tebou stretnem, ale teraz mi to nevychádza. Možno neskôr. Ďakujem za pozdrav.

* Smirnoff Scooterke - Veď ja ani netvrdím, že si blondína a neviem, čo viac by si chcela o mne vedieť! Ani sa ti nečudujem, že si taká tvrdá (veď ten zhon a chaos okolo Vianoc a Silvestra). P. S.: Ďakujem a napodobne.

* Fantaghiro Alfredo - Stretnutie 12. 1. 2001 o 18.00 h pri kaplnke sv. Michala pri fontáne. Teším sa. Prepáč, už 2 odkazy mi nevyšli. (To nie je možné N.)

* 2 malé myšky všetkým kocúrikom - Hľadajú sa pekní kocúri, ktorí sa chcú zoznámiť a majú vek 17 - 20 rokov. Ozvite sa. (Budete im aj priasť do uška a umývať im labkou srsť? Neviditeľný.)

* Candy Chrisi - Prídem ťa niekedy pozrieť. Kedy budeš doma? Pozdrav mamku!

* Rapperky Justy - 1. Rixi: Skupinu mám už rok. Však som ti hovorila. Zatiaľ som sa stretla s tvojim kamarátom. A ostatní - necháme sa prekvapiť. A ty tancuješ? 2. Cypresshill: Zdravím ťa. Máš sa? Rap super star - odpíš!

* Nemo Cleopatre - Cez odkazy sa o tebe veľa nedozviem. Čo tak stretko? Napíš kde, kedy a ako ťa spoznám.

* P. Z. Afrodite - Ako som hovoril, 173 cm, hnedé vlasy, sivozelené oči. Čo keby sme sa už stretli?

* Candygirl Jochovi - Mám ťa rada. Abo ne? Ináč, zdravím Spanka, Shamana, B-SCH, Upíra, Knokautku a Pocahontas. P. S.: Isteže!

* Johny (19) Ekonómke (19) - Som rád, že máme rovnaké kritériá a možno aj ty si tá pravá. Ahoj. Odpíš.

* Nemo Cleopatre - Mám x rokov, hnedé vlasy a oči, milujem futbal, ale aj pekné Egypťanky. A čo ty? Čau.

* Euchénia Koksovi - Počula som, že si pekný chlapec. Koľko máš rokov? Farba očí a vlasov? P. S.: Už si mi raz odpísal, ale ja som ti neodpísala. Mala som inú prezývku. Čau a odpíš.

* H. A. Šmoulinke (Soničke) - Moja "milá", tak toto si necháš? Akási druhá Šmoulinka sa tu zaplietla. Čo ty vieš, čo keď ti preberie práve toho tvojho Šmoula? (To jej Gargamel určite nedovolí Neviditeľný.)

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Tento rok turizmu neprial
 2. Dobrá receptúra musí mať „oko draka“
 3. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 5. Opäť sme na dobrej vlne
 6. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 7. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos
 8. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 9. Výhody najväčšej obchodnej siete objavuje aj verejný sektor
 10. PRIESKUM: Slováci prezradili, čo by mal spĺňať dokonalý smartfón
 1. Dobrá receptúra musí mať „oko draka“
 2. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
 3. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 5. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 6. Opäť sme na dobrej vlne
 7. Aj mikulášske balíčku môžu byť zdravé. Zistite ako na to.
 8. 365.bank sa stala bankou roka na Slovensku
 9. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 1. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť 17 151
 2. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 14 089
 3. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos 8 026
 4. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes? 7 807
 5. Strava ani spánok nie sú dôležité, ak pri tom dýchame zlý vzduch 5 819
 6. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 5 146
 7. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 3 603
 8. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 3 374
 9. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 3 353
 10. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené 2 996

Blogy SME

 1. Vladimír Benčík: Ako Valné zhromaždenie OSN poprelo kresťanské a židovské väzby na Chrámovú horu
 2. Adam Puškár: Nový trestný čin šírenia nepravdivej informácie – cesta k totalite
 3. Juraj Kumičák: Úvaha o reforme
 4. Roland Ondrus: Quo Vadis?
 5. DagmaRA Sarita Poliaková: V adventnom stíšení ďakujem
 6. Marian Nanias: Jadrová energia – Dôvera spoločnosti k vedeckým poznatkom.
 7. Anton Kovalčík: Postmodernistický prístup k telesnému postihnutiu.
 8. Štefan Vidlár: Babenkám
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 15 171
 2. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 5 049
 3. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 791
 4. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 638
 5. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 4 382
 6. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 259
 7. Vanda Tuchyňová: Z POD ZADKU“ NÁM BERÚ VLASTNÉ POZEMKY, ROZOBERAJÚ MAJETOK ŽILINY A MESTO SA LEN PRIZERÁ ! 3 497
 8. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku 3 439
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Vladimír Benčík: Ako Valné zhromaždenie OSN poprelo kresťanské a židovské väzby na Chrámovú horu
 2. Adam Puškár: Nový trestný čin šírenia nepravdivej informácie – cesta k totalite
 3. Juraj Kumičák: Úvaha o reforme
 4. Roland Ondrus: Quo Vadis?
 5. DagmaRA Sarita Poliaková: V adventnom stíšení ďakujem
 6. Marian Nanias: Jadrová energia – Dôvera spoločnosti k vedeckým poznatkom.
 7. Anton Kovalčík: Postmodernistický prístup k telesnému postihnutiu.
 8. Štefan Vidlár: Babenkám
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 15 171
 2. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 5 049
 3. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 791
 4. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 638
 5. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 4 382
 6. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 259
 7. Vanda Tuchyňová: Z POD ZADKU“ NÁM BERÚ VLASTNÉ POZEMKY, ROZOBERAJÚ MAJETOK ŽILINY A MESTO SA LEN PRIZERÁ ! 3 497
 8. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku 3 439
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu