Korzár logo Korzár
Utorok, 7. december, 2021 | Meniny má AmbrózKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 13. 1. do 19. 1. 2001

Barani majú v sebe novú energiu a cítia sa neporaziteľne. Vplyv Saturnu nie je pre vás prekážkou, hoci vám prináša trochu ťažkostí. Tie vám však

padnú dobre, lebo si aspoň môžete dokázať svoju jedinečnosť. Mladším Baranom, najmä mladším ženám, sa bude konečne dariť v láske a to tak, ako túžia. Nemusíte si nič odriekať, ani si dávať pozor pri odhaľovaní svojich citov, ste po boku správneho muža. Starší z vás budú mať dve možnosti na návštevu spoločenského podujatia, aj na to, aby sa ukázali v dobrom svetle pri nejakej dobročinnej akcii. V domácom kruhu budete môcť preukázať svoju stabilitu, ktorá sa prejavuje aj vaším tvrdohlavým prístupom. Vy viete presne, čo je dobré pre vašich blízkych a hoci aj nasilu sa ich snažíte ochrániť pred ich chybnými rozhodnutiami. Tento týždeň tento váš prístup bude musieť každý oceniť.

Býk

Býkom sa darí zosmiešňovať iných, aj keď to nemajú v úmysle. Nikto vám to však neuverí a tak si narobíte kopu nepríjemností a aj zbytočných nepriateľov. Nuž, raz už je to tak, ak sa vám nedarí, tak potom vo všetkom. Tento týždeň v ničom neuspejete bez ťažkostí a aj z dosiahnutého úspechu budete mať zlý pocit. Akoby ste chodili v začarovanom kruhu, bez nádeje na zlepšenie, či zmenu. V láske ste tiež na vine mnohým problémom, aj keď v podstate nie vlastnou vinou. Nie je vám to jedno, ale neviete to zmeniť. Nuž, okrem problémov v práci a súkromí vás nič nebude zaťažovať, najmä zdravie bude pevné, aj vaše miesto v spoločnosti, či v rodine. Pozor by ste si mali dať na ľudí, ktorí majú zlú povesť a na ich nápady, najmä ak ste mladší a nemáte ešte celkom pevné morálne zásady, tak ako sa na Býkov patrí. Mohli by ste sa dostať do sporu so zákonom a to sa práve vám vypomstí.

Blíženci

Blíženci nikdy zbytočne nemárnia svoj čas. Vedia, že ten je ich kapitálom a ak sa pri niečom majú zdržať, musí to byť naozaj niečo super. Darmo, viete ako treba žiť, ale málokedy máte na to možnosti. Tento týždeň sa ale na nič nebudete môcť vyhovárať, nájdete pre seba niekoľko staronových možností, ktoré by vás posunuli o niečo vpred. Nie ste ani vo finančnej tiesni, ani v súkromných problémoch - nič nestojí v ceste vašim záujmom. Môžete pokojne pracovať na tom, čo chcete, bez toho, aby ste boli ukrátení, alebo niekým obmedzovaní. Saturn vám pomáha zmeniť vašu netprezlivosť a rotržitosť na sústrednosť a aj keď sa mladším z vás nedarí konať rýchlejšie, predsa len všetci získate isté víťazstvo. V láske nemáte jasné svoje priority a neviete, komu by ste mali skôr prejaviť svoje city, radšej by ste sa teda mali držať v úzadí.

Rak

Rakom nedá, aby sa aspoň raz za čas nezamiešali do života iných ľudí a nevyužili svoje schopnosti empatie na to, aby niekomu "pohli žlčou". Potom sa cítia lepšie, pretože ich vinou sa ľuďom okolo zhorší nálada a tak aspoň na chvíľku precítia, ako sa cítia Raci, keď im niekto skríži ich plány. Nuž, je dobré, ak sem tam vrátite iným to, čo vám robia, lenže by ste to nemali preháňať. V pravý čas sa stiahnite, inak si to "zliznete". Mladším Rakom bude umožnené cestovať a aj keď najprv sa ich cesta začne zlou udalosťou, nakoniec sa všetko skončí dobre. Nepochybujte teraz o sebe, veď môžete byť hrdí na svoje výkony a aj na svoje nápady. Slodným Rakom môže niekto z ich blízkych urobiť medvediu službu a zoznámiť ich s osobou, ktorá si získa ich pozornosť na dlhý čas. Tak sa stanete obeťou svojich citov a na iné vám nezostane čas. Raci, ktorí sú už viazaní, budú mať možnosť na krátku výmenu domácich úloh a tak by sa mohli trochu zmierniť ich výhrady voči partnerovi a ich spolužitiu. Čo tak zamerať sa aj na jeho, či jej potreby a nie sa stále sťažovať?

Lev

Levy sa snažia dosiahnuť zmierenie vo svojom okolí, ale aj vo svojom vnútri. Majú radi vo všetkom jasno a teraz sa akosi stráca ich prehľad vo vlastnom živote, ale aj v pracovnom smerovaní. Nevedia, kam sa dať, aby čo najlepšie zhodnotili sovje schopnosti. Nedokážu sa nijako rozhodnúť, pretože majú mnohé príležitosti a sami v sebe majú zmätok. Nie je to pre vás typické, no stojíte pred rôznymi možnosťami a tak by ste sa najradšej s niekým poradili. Lenže vo vašom okolí nie je nikto, kto by sa odvážil rovno vám povedať svoju mienku, najmä preto, lebo neviete prijímať kritiku. Hviezdy vám radia zamerať sa na to, čo je overené, na to, čo ste už v minulosti robili, s čím máte skúsenosti, ale akosi ste sa tomu v posledných rokoch nevenovali. Návrat do minulosti by vám pomohol nájsť si cestu ku starým priateľom, ale ich pomocou aj k novým známostiam, ba aj k obchodným stykom. V láske by ste sa tiež mali zamerať na svoju minulosť, už ste sa stretli s ľuďmi, ktorí mali na váš život dobrý vplyv, ale vy ste ich nechali z vášho života odísť. Teraz by mohla byť správna doba na návrat do starých koľají.

Panna

Panny majú pred sebou týždeň dôležitých rozhodnutí. Nie ste pre radikálne zmeny a neveríte ani tomu, čo vám ponúkajú vaši obchodní priatelia. Sami sa snažíte overiť si všetko, čo vás oslovuje a aj ľudia, ktorí za vami prídu s ponukami, musia prejsť istými skúškami, kým ich slová budete brať vážne. Lenže uvedomte si aj to, že vy sami máte skvelú povesť a aj vaše výsledky sú na vysokej úrovni, preto sa na vás viacerí ľudia obracajú s ponukami, ktoré by iným vôbec nedali. Ste proste skvelí a málokto chce o vás prísť. Mladšie Panny majú takisto úspech v práci, ale nie na takej úrovni, ktorá by im dovolila niečo meniť, alebo začínať, no sú aspoň so sebou spokojní. A to robí veľa, pretože vďaka sebaistote, ktorá z nich vyžaruje, dokážu nájsť aj nových priateľov. Medzi vami sú však aj nezamestnané Panny, ktoré sú síce v malom počte, no tento týždeň by sa aj na nich mohlo usmiať šťastie a dokázali by zájsť pri hľadaní práca na správne miesta, za správnymi ľuďmi.

Váhy

Váhy žijú naplno a dokážu sa zapájať do rôznych podujatí, aj takých, ktoré ich donedávna vyslovene nudili. Máte v sebe veľa síl, ale využívať ich sa vám príliš nechce. Skôr by ste boli radi, keby ste sa mohli venovať len svojim koníčkom a nudnú prácu nech robí niekto iný. Prečo však nezmeníte svoj prístup, alebo svoje zamestnanie? Veď o čo lepšie by vám bolo, keby ste si zarábali tým, čo vás zaujíma a ešte aj medzi ľuďmi, ktorí by vás vedeli oceniť. Nedajte sa zastaviť, ak sa vám ponúkne možnosť na zmenu zamestnania a bude to vyzerať pre vás skvele. Nedbajte ani o to, ako sa k tomu budú stavať vaši priatelia, dobre viete, že oni nie sú pre vás tými najlepšími radcami.Na vašom mieste by sa mnohí rozhodli konať inak, ale len

vy dokážete jasne určiť svoje potreby. V láske sa tento týždeň bude dariť najmä starším Váham, ktoré majú už niečo "rozrobené", mladšie by sa mali vyhýbať novým známostiam, pretože sa môžu dostať do zlého svetla a zistiť, že ich vyvolený, či vyvolená nepochádza z priam najlepšieho prostredia.

Škorpión

Škorpióni môžu aj naďalej pokojne spávať. Ich plány sú na najlepšej ceste k uskutočneniu, preto by nemuseli ani priveľmi zasahovať. No je nutné, aby ste si dali pozor na to, čo hovoríte, pretože predčasné jasanie a vychvaľovanie sa by vám mohlo uškodiť. Máte málo naozajstných priateľov, aj keď si to neradi priznávate, takže akékoľvek tajomstvá, ktoré by vás mohli vyniesť na vyššie pozície, budú nimi zverejnené a vaše plány zmarené. Je vám jasné, že sa máte spoliehať iba sami na seba? Nikto, okrem vašich najbližších, nie je úplne na vašej strane, teda buďte viac opatrní. Mladší Škorpióni, ktorí snívajú o novej láske a zaoberajú sa viac citmi, ako financiami, budú musieť na svoje želania zabudnúť, pretože osoba, o ktorú majú záujem, je už zadaná a akékoľvek snahy o jej získanie by ich doviedli len ku osobnému poníženiu a trápnym scénam. Prijmite toto zlyhanie ako poučenie, že nie ste pre každého neodolateľní a radšej sa zamerajte na iného človeka.

Strelec

Strelci sa v tomto týždni nevedia na nič sústrediť. Majú priveľa povinností a primálo času. Nevedia čo skôr a ako si poradiť s časovým harmonogramom. Potrebovali by ste viac dní a viac hodín, ale na druhej strane ste radi, že konečne sa niečo deje. Začiatok roku zosilnil váš sklon k lenivosti, nevedeli ste sa k ničomu rozhýbať. Teraz však musíte a práve nevyhnutnosť, ktorá by iných rozčuľovala, vám vyhovuje. Ak ste pritisnutí k múru, dokážete zázraky a tak vám koniec týždňa prinesie ocenenie a pocit významosti. V láske to s vami bude vyzerať biedne, pretože aj keď sa vám budú ponúkať rôzne možnosti, nedokážete žiadnu z nich využiť. Raz darmo, vy nemáte radi, ak sa vám ľudia ponúkajú, či už ako priatelia, alebo ako partneri, či obchodní spoločníci. Najprv sa vy sami musíte presvedčiť, či je ten človek pre vás dôležitý a až potom začnete bojovať o jeho pozornosť. Ak si nie ste istí v tom, že je to len vaša zásluha, už predpokladáte nejaký podraz.

Kozorožec

Kozorožci sa naďalej nemajú čoho obávať. Starurn, ako ich vládnuca planéta na nich vplýva pozitívne a pod jeho vedením zdolávajú každú prekážku. Niežeby ich bolo tento týždeň priveľa, to nie, ale nejaké sa predsa len nájdu. Starší z vás budú mať problémy viac v súkromnom živote, mladší zase s prácou a financiami. Dosiahnete však harmóniu a porozumenie v každom smere. Podnikajúci Kozorožci by mali byť opatrní a aj keď sa im bude zdať, že im ľudia vychádzajú v ústrety, dobre by si mali overiť, či naozaj plnia to, čo im sľúbili. Mohli by totiž stratiť vzácny čas a nenašli by žiadne ospravedlnenie pred tými, ktorí ich poverili zodpovednosťou. Nezamestnaní Kozorožci by mali pozbierať svoju otrasenú sebadôveru a snažiť sa znovu zapojiť do práce, hľadať si ďalšie možnosti. Aj v tomto by ste mohli uspieť, lenže to by ste najprv museli byť odvážnejší a bystrejší. Vy neznášate pocit nepotrebnosti a nedokážete sa s ním vyrovnať tak, ako iní, vy to všetko beriete až príliš tragicky.

Vodnár

Vodnárom sa konečne podarí dostať pod kontrolu ich súkromný život. Zjednotia si svoje záujmy a aj svoje city a nájdu toho jediného partnera, ktorý ich dokáže naplno uspokojiť. Medzi vašimi záujmami a citmi je často rozdiel, vy sa snažíte svoj život plánovať rozumne, ale sem tam neodoláte aj ľahkomyseľnosti. Minulý týždeň ste urobili vo svojom súkromí akýsi finálový výber a tento týždeň môžete mať jasného favorita, či favoritku. No pozor, aby vaše kombinovanie nakoniec nezničilo vaše skutočné šance a neprišli by ste tak o všetko. Neraz sa vám to už stalo, preto by ste si mali dať pozor na to, ako jednáte s ľuďmi, voči ktorým máte citové väzby. Starší Vodnári síce nemajú na prvom mieste svojho tohtotýždňového rebríčka lásku, no budú sa musieť zaoberať svojimi citmi, hlavne keď sa dozvedia niektoré klebety z ich okolia. Podikatelia Vodnári budú prežívať veľmi "perné" chvíle, pretože majú zopár nevyrovnaných účtov z minulosti a bola to chyba, že sa spoliehali na slabú pamäť svojich veriteľov.

Ryby

Ryby majú pred sebou výnimočne úspešný týždeň. Zaslúžite si ho, no nie? Veď keď sa to tak vezme, máte dôvody na oslavy a aj zásluhy, ktoré vám môžu priniesť úspech. Iba by ste mali dbať na to, aby sa na vašom úspechu znovu niekto iný nepriživoval. To by bolo zlé, keby ste nechali inému to, čo vám patrí. Mohli by ste sa dať aj na cesty, hľadať pre seba nové smery, ale len ak ste bez záväzkov. Viazané Ryby by nemali priveľmi prepínať trpezlivosť u svojich rodinných príslušníkov a najmä sa nepúšťať do nových plánov, ktoré by ich nútili vzďaľovať sa mimo domov, inak sa dostanú do ťažkostí. Niežeby vám vaši blízki nedôverovali, ale nemáte dostatočné prostriedky na to, aby ste mohli zásadne zmeniť svoju finančnú situáciu. Akékoľvek nadšené myšlienky by vám len narušili vašu terajšiu pozíciu a znamenali by riziko. V láske sa bude tento týždeň dariť tým skôr narodeným, aj keď sú už dosť nedôverčiví a v každom úsmeve a prejavenej sympatii vidia nejaký podraz, či snahu o využitie.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Diplom, na ktorý budeš právom hrdý. Študuj u nás
 2. Krízové balíčky pre ohrozené domácnosti
 3. Vytvor si svoju budúcnosť podľa vlastných predstáv!
 4. O prideľovanie štátnych grantov sa môže starať softvér
 5. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť
 6. Získaj náskok pred štartom
 7. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu
 8. Pomáhajú firmám zarábať viac. Polepšili si aj živnostníci
 9. Nadácia Orange s neziskovakmi pomôže na Vianoce ľuďom v núdzi
 10. Budúcnosť je v komplexnej ponuke financovania a v digitalizácii.
 1. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
 2. METROPOLIS bude postavený podľa japonského know-how
 3. Rekonštrukcia prsníka po chirurgickej liečbe
 4. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 5. PPA CONTROLL: Zamestnanecká privatizácia štartom úspešnej éry
 6. Nadácia Orange s neziskovakmi pomôže na Vianoce ľuďom v núdzi
 7. Budúcnosť je v komplexnej ponuke financovania a v digitalizácii.
 8. PUR pena či minerálna vlna: ktorou zatepliť šikmú strechu?
 9. Ako sa obliekať štýlovo a zároveň udržateľne?
 10. Darujte predplatné SME.sk a vyhrajte
 1. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 19 265
 2. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos 12 207
 3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 5 319
 4. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 4 124
 5. Kto sú páni slovenskej zimy? Niektorí z nich sa ukrývajú 4 122
 6. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes? 4 115
 7. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 4 069
 8. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené 3 167
 9. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 2 830
 10. Strava ani spánok nie sú dôležité, ak pri tom dýchame zlý vzduch 2 422

Blogy SME

 1. Ján Marton: Jedna postkomunistická poľnohospodárska vízia ako doraziť vidiek.
 2. Pavol Koprda: Zas to dopadlo tak, že deti sú doma. Pripravili sme online súťaž, ktorá deťom ukáže krásu matematiky!
 3. Adriana Boysová: Som out
 4. Marcel Škvarka: Útoky na novinárov - Robert Fico
 5. Zuzanna Zittová: Zomrel nezničiteľný
 6. Dušan Koniar: Zákon 255/1946 zvýhodňoval vybranú skupinu
 7. Martin Pilnik: Povinné očkovanie? Fakt? Ak jedným prikážete, iným musíte očkovanie zakázať
 8. Samuel Ivančák: Jedno leto s hudbou
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 17 347
 2. Mišo Šesták: V duši sedliaka žije pohanský duch 4 961
 3. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 452
 4. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 3 949
 5. Vanda Tuchyňová: "Spod zadku“ nám berú vlastné pozemky, rozoberajú majetok Žiliny a mesto sa len prizerá ! 3 782
 6. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 3 684
 7. Věra Tepličková: Je Igor nenormálny, alebo si iba vychutnávame dôsledky rozhodnutí primitívneho národa? 3 548
 8. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 3 421
 1. Pavol Koprda: Zas to dopadlo tak, že deti sú doma. Pripravili sme online súťaž, ktorá deťom ukáže krásu matematiky!
 2. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 3. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 6. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 7. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský počas tlačovej konferencie k aktuálnym opatreniam v boji s koronavírusom.

PCR testy odhalili viac ako 739-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 15 004 obetí. Lockdown opäť obmedzil život na Slovensku, platí zákaz vychádzania.


a 5 ďalší 15 h
Premiér Eduard Heger, minister financií Igor Matovič a minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský.

Koaličné strany sa dohodli na odmeňovaní.


50m

Blogy SME

 1. Ján Marton: Jedna postkomunistická poľnohospodárska vízia ako doraziť vidiek.
 2. Pavol Koprda: Zas to dopadlo tak, že deti sú doma. Pripravili sme online súťaž, ktorá deťom ukáže krásu matematiky!
 3. Adriana Boysová: Som out
 4. Marcel Škvarka: Útoky na novinárov - Robert Fico
 5. Zuzanna Zittová: Zomrel nezničiteľný
 6. Dušan Koniar: Zákon 255/1946 zvýhodňoval vybranú skupinu
 7. Martin Pilnik: Povinné očkovanie? Fakt? Ak jedným prikážete, iným musíte očkovanie zakázať
 8. Samuel Ivančák: Jedno leto s hudbou
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 17 347
 2. Mišo Šesták: V duši sedliaka žije pohanský duch 4 961
 3. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 452
 4. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 3 949
 5. Vanda Tuchyňová: "Spod zadku“ nám berú vlastné pozemky, rozoberajú majetok Žiliny a mesto sa len prizerá ! 3 782
 6. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 3 684
 7. Věra Tepličková: Je Igor nenormálny, alebo si iba vychutnávame dôsledky rozhodnutí primitívneho národa? 3 548
 8. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 3 421
 1. Pavol Koprda: Zas to dopadlo tak, že deti sú doma. Pripravili sme online súťaž, ktorá deťom ukáže krásu matematiky!
 2. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 3. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 6. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 7. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu