Korzár logo Korzár
Štvrtok, 9. december, 2021 | Meniny má IzabelaKrížovkyKrížovky

ODKAZY

* Neviditeľný čitateľom Aj naďalej platí, že odkazy môžete k nám posielať troma rôznymi spôsobmi. 1. osobne ho vhodíte do našej schránky pri

vrátnici budovy na Kováčskej 28 v Košiciach najneskôr v pondelok do 16.00 hod. 2. Pošlete ich na adresu redakcia Korzár, ulica Boženy Nemcovej 32, 042 62 Košice, heslo Ťahák 3. Využijete elektronickú poštu a napíšete ich spolu s didaktrickými znamienkami na tahakpost.sk. Príjemnú zábavu!

* Bacilik Ahojte, všetci odkazoví maniaci. Špeciálne zdravím Maxxa a Neviditeľného. Kto má chuť si písať, nech sa mi ozve. P.S.: Zdravím Medushku, Ajku, Stanleyho a všetkých chalanov. (Srdečné Ď. - Maxx.)

* Bacilik všetkým - Všetci ste super, ak si chce niekto so mnou písať, nech sa ozve, ahojte.

* Pocahontas pre celý tím Ťaháka - Nebola som na stretku, tak by ste mohli navrhnúť nové (myslím, že je to malo jedno stretko za polrok. Maxx, máš dvojníka na IRC? Teda ak to nie si ty... Ale je to poriadny blbec, musím priznať. A ako žijete ten svoj životík, ktorým si nikdy nie ste istí??? Ináč sa chcem spýtať ohľadom dĺžky odkazov písanými mailom? Budem rada, keď mi niekto odpovie. Rada by som vás niekedy videla. Podľa Jochmannovho opisu musíte byť... zaujímaví. (Jedno stretnutie za polrok úplne stačí, no opakujem, keď budete dobrí, sme náchylné o tom popremýšľať Neviditeľný. Maxx nevie čo je to IRC, takže pochybujem. On si myslí, že to je skratka pre Internacionálu - Snoop. Tak ako každá slávna osobnosť mám aj ja dvojníka, len neviem, kde. Isté je len to, že IRC nepoužívam - Maxx.)

* 1. bosorka nižšie uvedeným - Pozdravujem Miu a Yasmineeku.

* Spank Joxovi - V piatok ideme? Ja asi hej. A ty? Sa mi ozvi. Minule som Ti nemohol zdvihnúť. Som bol v škole. Pozdravujem Knokautku, Volcana, Spirita a všetkých z IRC.

* Spank Knokautke - Díki za minulý pozdrav. Som rád, že si ma pozdravila. Ale mala si pozdraviť aj Volcana. Pýtal sa ma, že prečo si ho nepozdravila. Prečo?

* Mia osamelým - Straste sa samoty. Ozvite sa, papa.

* Stefi spolužiačky z SPŠ Hutníckej - Pozdravujem Jarku, Katku Gy, Katku G a Zuzku.

* Ekonómka (19) Johnymu (19) - Ja som na Teba nezabudla. 18. 1. o 16.30 hod. pri soche maratónca. Budem mať čierny kabát. Už sa veľmi teším. Ahoj. . (Mám nápad: zaves kabát na maratónca a Ty buď bez kabáta. Takto v zime ťa určite skôr spozná - Snoop. Ak tam budeš stáť len v bikinách a vonku bude -8 stupňov, spoznám ťa aj ja - Maxx.)

* Leon Sarah - Ja Ti pomôžem s čím len budeš chcieť. Čo ty na to?

* Herkules Lyte - Tak Ti píšem, máš chlapca? Keď nie, chcela by si mať? Idem na to zhurta, že? (Lepšie je napísať hneď pravdu, ako potom chodiť pol roka okolo horúcej kaše. No želám vám, aby ste mohli čo najskôr poupratovať Neviditeľný.)

* MO Marion - Počula som, že si sa zmenila. Je to pravda? P. S. Ako sa má Očko? Pamätáš vôbec?

* Jasnenka Kamke - Dúfam, že Ti to s Krtkom vyjde. (Nie tak, ako mne - veď vieš). Prajem Ti to. (Veru ľahký je život krtka. Cez deň spí a v noci atď... Neviditeľný.)

* Červené Ferrari "Inému" - Zajazdiť si nie je problém, ale najprv sa opíš (vek, výzor, škola, atď.) Potom tej jazde nič nestojí v ceste! (Aj No Name má jednu skladbu s názvom Jazda a je ako väcšina ostatných veľmi dobrá - Snoop. Len pozor, na rýchlu športovú jazdu sú určené špeciálne gumy - Maxx.)

* Collec Sahre - Keby bolo viac takých ľudí ako si ty, svet by bol krajší! P.S.: V posilovni si strašne zlatučká. P.S.2: Dík za všetko! (Takže v posilovni? Niekto sa asi rád pozerá na to, ako si jeho milá precvičuje partie okolo hrudného koša... Neviditeľný.)

* Dvaja kocúri 2 malým myškám - Kedy sa stretneme? Sme dvaja krásni kocúri. Vek 17, SŠ. (Keď v Kocúrkove schvália zákon o slobodnom prístupe malých myšiek k dvom sedemnásťročným kocúrom Neviditeľný.)

* Jochmann Xene - Hmm... V piatok mi to veľmi nevychádza - tréning. Ale akonáhle bude čas, dám Ti vedieť! A čo tak sobota? (Môže byť, ale vtedy hráme aj so Snoopom futbal, takže sa musíš dohodnúť iba s Xenou Neviditeľný.)

* Karmen Happy - Na Liptove bolo fajn, ale konečne som v Košiciach. Zdravím všetkých Košičanov. (Košice, to je naše mesto. Košice mesto, ktoré mám ja rád, jeho ulicami sa rád prechádzam za Neviditeľného spieva kapela Rap Steady Crew.)

* Chantal Morphensovi - No čo, ako ide život? A čo s tým stretkom? Už by bolo na čase. No nie? Odpovedz.

* Marion Hruštičke Húževnatej - Aká škoda, že moje vedenie nepodľahne mojím želaniam. P.S.: Pokecaj s nimi. Dík!

* Ange Čerešničke - Ahoj, sorry, ale prečo len teraz píšem, vysvetlím neskôr. Chcela si sa stretnúť? O.K. 19.1. o 15.30 na Kováčskej 28.

* Černoch Ibschi ešte nevie komu - Komu písať dneska mám, to však neviem ani sám. Zdravím Ťahák a celé Béesce, písať sa mi vôbec nechce. No dosť bolo básnenia, teraz polrok sa blíži, nový rok je tu. Ja zdravím zase Ťahák a svoju tetu. Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha. (Niekomu ešte evidentne neskončila silvestrovská opica - Maxx.)

* Leo Dik Capor Sarah - Áno, ja by som túto Tvoju chorobu vedel liečiť. Lebo už poznám Tvoju diagnózu. Ale musím Ťa už vopred upozorniť, že takýto zákrok Ťa bude niečo stáť! Hlás sa v mojej poradni! P. S.: Nutná kartička poistenca! (Spýtaj sa "chorého" Gorana, ktorú poisťovňu by ti odporučil. Budeš veľmi prekvapená... Neviditeľný.)

* Jochmann (17) Issabell - To netvrdím, ale hanbiť sa za seba nemusím. Oči sivomodré, vlasy tmavohnedé. Napíš mi radšej Ty o sebe niečo (vek?) (Ja mám oči tmavohnedé a vlasy sivomodré - Maxx.)

* Shaman 1. Sladkej - Hm, aký bol oný...Silvester? Chýbal som Ti? 2. Pocahontas - Ty Mrena, žeby sa sneh popálil a šedý zákal zväčšil? To čo malo byť minule? Nerob, lebo Ťa premením na papier. Keby vyšiel starý kupón, tak už neplatí :-) (Šaman, ešteže aspoň ty sám chápeš, aké nezmysli tu píšeš Neviditeľný.)

* Leo Dik Capor všetkým čítačom - Dnes je tu tá slávnostná chvíľa, kedy Vám už s radosťou môžem oznámiť svoj e-mail: LeoDikCaporpost.sk. Píšte a faxujte! P.S.: Moja schránka sa už teraz teší na Vaše horúce odkazy a trošku aj ja. (Konečne si zvolil správny server, Snoop sa tomu veľmi poteší - Maxx.)

* Lyta Hruštičke Húževnatej - Dík za pozdrav! Ak budeš mať niekedy čas, odpíš!!! Pozdrav odo mňa Zuzu Z.

* Charley Rapidovi - Ja viem, že som dlho nenapísala, ale nejako mi to nevychádzalo. No ja to napravím. Takže, ako sa máš? Aj mne bolo smutnúčko. Posielam sladký cmuk.

* Adlerka a Pilulka Bobovi a Matisovi - Je nám ľúto, že sme neprišli, ale deň nám nevyhovoval. Čo tak 19.1. o 17.00 hod. pred divadlom? Tešíme sa. (Moje obľúbené divadlo Járu Cimrman to našťastie nie je... Neviditeľný.)

* Gashtanka Unknownovi - Ako ste dopadli s L. po tom, ako sme zmizli? Stretli ste sa pod stolom? Vy ožranky...xe, xe. Kamka, čo bude s CD pre Janu? Knokautka, ako so stretkom? Povedz čas a miesto a ja poviem nie, alebo možno aj áno. Vraj si pýtala moju net-adresu... Napíš mi... Jochmannko, ako čumím, tak čumím, ale vidím, že Teba tu má každý rád. No toto... :) Majte sa krásne, idem spať! Chŕŕ...

* Tommy-Lee John Magnetke - Dúfam, že zase neodcestuješ! Napíš mi ako vyzeráš, oči, vlasy, výška a kde bývaš. Mimochodom, všetko NAJ k 15-tke. Čau, odpíš. (Ako k 15-tke? A prečo všetko najlepšie? Však tu všetci zarábame viac - Maxx.)

* Hamas Humoske - Všetko najlepšie k narodeninám. Ten ďakovný list prekladám na dobu neurčitú. Ty sa divíš, že mám taký záporný názor na tento svet? Jediná pekná vec, ktorá sa mi doteraz stala, bola, že som Ťa stretol. Tú hypnózu si môžeme zopakovať. Urobíme obchod? Cukrík za tyčinku. P.S.: Máš pekné očko, ha, ha.

* Lenča Q. Tarantinovi - 1. Kto by sa mal uraziť? Ja o tom nič neviem. 2. Chcem šľahačku. 3. Máš pravdu. všade dobre a v šmetanke najlipši. 4. Čo si tým myslel, že Lenka = Lenčo? 5. Chceš nastreliť Bladea. 6. Kedy a kde sa stretneme? Povedz niečo o sebe. Odpíš!

* Shantal Delfi - No čo kočka? Čo máš nové? Dúfam, že si nájdeš čas na odpísanie. Čafko.

* Rapperka Justy rapperom aj Breakerom - Čo je s vami? Zarapujte mi niečo Ufff! Ich lebe for hip-hop don't stop. 2. R-boys, Ely Girls, no a vám už neostáva, len breakovať. Atyr čo je s návrhom? Píšte!

* Aischa všetkým - Kam ste mi zmizli? To už tu nepíše nik, koho by som poznala? Buro, Raipika, Maila, prečo už nepíšete? Zabudli ste? Napíše mi niekto? Je mi smutnúčko, prosím. (Nebuď smutná, ja ti mozno niečo napíšem - Maxx.)

* Unknown Gaštanke - Silvester bol bombový, najmä tie holé zadky zdola. Pozdravujem aj ďalšie zúčastnené. Lelka, Sajka, Maťka a Kamka!!! A Teba pozdravuje môj brother.

* Nera Phantomovi - Veľmi rada sa s Tebou stretnem, len sa bojím, že nebudem taká, akú by si chcel.

* Nera Neviditeľnému - A Tebe? Tiež mám rada skupinu No Name. Najviac sa mi páči Posledný deň. (Dnes /v pondelok/ poobede som si doma za sebou pustil dve moje najobľúbenejšie skladby od bezmenných, a to Posledný deň a Počkám si na zázrak. Nebudem ďaleko od pravdy, obe patria do zlatého fondu slovenskej populárnej hudby. Aj ostatné tvorivé počiny od No Name sú dobré, avšak už trošku komerčnejšie N. Dobrý vkus. Snoop. Mne by sa najviac páčila taká mesačná dovolenka niekde v karibiku - Maxx.)

* Biadeo Lenči - Tak čo, ako žiješ? Nejako sa to tu zamotáva. Však (kde bývaš). P.S.: OT nej: Vy lepí čo, že organ. skup? Na Eminnema neotváraj ústa. Keď nevieš KTO TO JE.

* Krasolienka 1. Johnymu - Sorry, že som sa tak dlho neozvala, ale bola som mimo Košíc. Aký bol Silvester? 2. Jochmanovi - Mám 15, blond vlasy, modré oči. Som narodení v sexi znamení Panny. (Snoop dobre vie, že blíženci - Maxx.)

* Phantom Nere - Nevadí. Ak si nájdeš čas, potom navrhni stretko. Akú hudbu počúvaš najradšej? (Každú, ktorá sa dá počúvať... Neviditeľný.)

* Phantom Maxxovi - Ten odkaz, čo ste mi minule uverejnili, mal vyjsť pred mesiacom. Máte tam pekný chaos. (Maxx má chaos len vo firme, v /ne/uverejňovaní odkazov je fakt nevinne Neviditeľný. Nemáš páru aký chaos. Ja by som bol na tvojom mieste rád, že vôbec vyšiel - Snoop. Mohol si ich prísť prepisovať, nikto ti nebránil. Okrem toho, ja odkazy komentujem cez mail, takže to asi ťažko ovplyvním. Eo ty na to? - Maxx.)

* Krasolienka Jeremy-Ciovi - Záujem by bol, veď treba využiť krásne mladé časy. Pozdravujem Afroditu, Xenu a Poison girl.

* Krasolienka JPK-ovi (J. Pokušiteľovi) - Ja, ako správna lienka, mám rada úlety. Ak chceš, môžeš sa pridať a niečo vymyslíme.

* John (19) Ekonómke (19) - Mám 175 cm, zelené oči, špinavý blond, ostatné už zistíš pri našom stretnutí. Ahoj. (Až doteraz som si myslel, že Elton John už nemá vlasy. No to, že je jeho hlava pokrytá špinavým blondom patrí medzi najprekvapujúcejšie zistenia tohto storočia Neviditeľný.)

* Hľadaná (Žabka) Sashovi - Viem, že samota je zlá. vo dvojici je to oveľa krajšie, lepšie a príjemnejšie. Čo tak vyskúšať to spolu? P.S.: Čakala som iba na Teba. Odpíš!

* Hruštička Húževnatá Mo - V nedeľu o 13.30 pred bránou. P.S.: Drž mi palce v škole, prosím.

* Osamelá Gorila Sarah - Dievča, chcel by som Ťa spoznať bližšie, zoznámiť sa. Dovoľ mi uzdraviť Tvoje ubolené srdiečko. Verím v lásku na prvý pohľad. Ďalej záleží len na tých dvoch. Mám 20 rokov, zelené oči, tmavohnedé vlasy, 178 cm vysoký, ozvi sa, prosím.

* Kasper (19) kráskam - Máš záujem, píš a buď pekná, zdravá, srandovná a výška 175 cm. Ahoj - odpíš. (Kasper, ty si ma normálne svojou skromnosťou inšpiroval, viď. o riadok nizšie - Maxx.)

* Maxx kráskam - Máš záujem, píš a a buď pekná, zdravá, vtipná a vzelaná dcéra miliardára s vrodenou skromnosťou a neutíchajúcou túzbou míňať svoje prostriedky na moje blaho, v spoločnosti príjemná a utiahnutá, v posteli nymfomanka a kuchyni francúzska šéfkuchárka. Ahoj - odpíš.

* Langenbrunner (19) Sarah - Viem, že nie som lekár, ale ja Ti pomôžem s chorobou. Napíš niečo o sebe. Ahoj - odpíš.

* Poison girl (15) pekným INTELIGENTNÝM chalanom - Čakám na princa, ktorý ma vyslobodí z nudy. P.S.: Amicalovi - zalez do diery. (Určite by sme ťa vyslobodili, len sa nechceme zbytočne vystavi? trestnému stíhaniu - Maxx.)

* Afrodita P. Z. - Keď si taký nedočkavý, tak dobre. Ale miesto a dátum udaj Ty. Mne by to vyhovovalo v piatok do 17.00 hod. Už sa teším. Pozdravujem Poison girl, Cleopatru, Xenu, Krasolienku, Neviditeľného, Snoopa a Maxxa. (Tí poslední traja sú takí nedočkaví, že sa už ani nevedia dočkať, kedy pôjdu do dôchodku... N. Dík Afro, aj ja teba pozdravujem, a veľa štastia na rande - Snoop. Som stále namäkko, keď ma pozdravuje nejaká bohyňa - Maxx.)

* Čerešnička Angel of Heaven - Halóóó! Je tam niekto? Prečo nepíšeš, há? P.S.: Dúfam, že ste si Silvester užili. Pá-pá.

* Rozpitvávačka Kamke - Zmenila som meno, nech je sranda. Práve spomínam na staré časy typu: Joži, nevyskakuj!!!!! Ešte pamätáš? V pondelok som bola na ružovej školičke. Nič sa tam nezmenilo. Maj. (Ja som zas bol v modrom domčeku. Tiež sa tam nič nezmenilo, no jeho boss vraj už predal jachtu a odišiel na dovolenku do nejakého tunela Neviditeľný.)

* Rozpitvávačka Gashtanke - Ešte nemáš š. depky? Tak potom je to O.K. Máš dajaký nový objav? V piatok nám to už dúfam klapne u Alfreda. Maj sa.

* Záhadná Miňovi - A Ty si srandový a pekný, keď máš také podmienky? Odpíš. Pozdravujem Pilulku, celú partu z Furče a seba. (Aké srandovné, niekto ešte na Furči neskončil - Snoop. Srandovné možno, ale pre nás je už Furea tabu - Maxx.)

* Černoch Ibschi neviem komu - Tak čo, už zas nikto nepíše, alebo už ma radšej nechcete. Tak sa zotavte a odpíšte. (Keď všetko dobre pôjde, za mesiac o takomto čase sa už budem zotavovať na jednej super zotavovni vo Veľkej Fatre. Už sa teším Neviditeľný.)

* Žabka (16) Sashovi - Mäso zo starého koňa nie je chutné, možno Ty budeš chutnejší. P.S.: Čo majú kôň a žabka spoločné? Pozdravujem Lienku Adlerku, celé Jazero a hlavne Maťa. (Obaja majú veľkú papuľu. Jedla si uz niekedy koňské stehienko? - Maxx.)

* Černoch Ibschi Bambuľke - Tak ako Ti ide škola? Dúfam, že polrok Ti vyjde tak, ako chceš. Veľa šťastia v škole Ľubka, Ťa zdravím, Ibschi. THS, D-D AATD.

* B. E. Modrookej - Naozaj mám modré oči. Ináč modrá bola farba roku 2000. Už mám 18. Pozdravujem Lytu. (Môj rok 2000 potom trvá už aspoň 4 roky - Snoop. Konečne nejaká uzitočná informácia. Podrobnosti napíš na maxxtimo.sk - Maxx.)

* Shaman najsladšej Sladkej - Neviem, či si bola na stretku, lebo ja som nebol. (Nevedel som, že vyšiel Ť. vo štvrtok). Tak skúsim navrhnúť dnes o 17. hod. pri zvonkohre. P.S. Ako to robíš ty kokso Pocahontas. Rozmýšľal čo robíš a komu tým ubližuješ. (Ťahák vyšiel po Vianociach preto vo štvrtok, lebo taký bol harmonogram príloh. Nabudúce vám dáme vedieť už týždeň predtým. Ale aspoň vidíte, že Korzár Východoslovenské noviny sa opatí kupovať každý deň Neviditeľný.)

* Evka Mirke - Ahoj Mimka, dík za odkaz, Na M. mi veľmi záleží. Všetko najlepšie s Jankom.

* Sahna Leovi Dik Caprovi - Písať ti, kde som bola celý mesiac, tak to by bolo na dlho. No už som tu a už tu aj ostanem. P.S.: Všetko naj do nového roku.

* Chantal Mortišii - Sorry za moje správanie. Už som opäť v pohode (aspoň dúfam). Odpíš!

* Hundroš Šmolilinke - Môžeš mi o sebe napísať niečo bližšie? Napríklad, kde máš svoju "muchotrávku", na akú školu chodíš, a tak, veď vieš. Do nového roka Ti chcem zaželať veľa šťastia a aby si už nikdy nestretla Garganela.

* Jochamann (17) Karmen - No čo je děfčé, čo nepíšeš?! Polepši sa a napíš niečo o sebe. Zdravím Peora (píš chlope!)

* Bobo a Matis Sue a Ell - Čiňte? O.K. Tak poďme rovno na vec... Príďte si zatrsať 20.1. na disku do Bla. P.S.: Matis oslavuje 19. Fajčíte? (Kto fajčí, nemá prístup do tejto rubriky. Takéto svinstvá so Snoopom nepodporujeme. O Maxxovi radšej pomlčím Neviditeľný.)

* Jochmann Candy girl - Mám ťa fakt rád! Zdravím Xenu a moje lásky Pocahontass, Knokautku a seba!

* Olympia "Môjmu" Oku - Čochvíľa tu máš ôsme výročie (a koľko Ťa ich ešte čaká!) P.S.: Pozdravujem Mortišu a Schreedera.

* Petit 4. B na SPŠS a G - Jedzme, pime a žime, na maturitu nemyslime. A ešte chcem pozdraviť Bylinu a Zuzku. XY osobu Z, Kuka, Fricka, Katraňa a Azurita, Vaška, Tula, Kalfiho, Šjew.7, Stana, Maju, Kaťu a Neviditeľného.

* Furčanka Nemovi, Jackovi, Showboyovi - Kde ste sa stratili? Pokiaľ viem, tak Korzár nezdražel. (Nechcem byť škodoradostný, ale tak to vyzerá, že len zatiaľ. No možno sa mýlim Neviditeľný. Navyše na odkazy stací už len Internet - Snoop. Na Furči nie je internet, tam sa končí - Maxx.)

* Sasha Sarah - Čauko. Čo tak pomôcť si navzájom? Napíš niečo o sebe. P.S: Maj sa.

* Olympia Furčanke - No teda! Čo sa človek nedozvie. No nemiešam sa Ti do toho, ale..., ak náhodou, tak máš kamarátku. Prajem Ti veľa šťastia a tiež úspechov.

* Q. Tarantino Kyklop kolektívu - Chcem týmto pozdraviť Tvojich hrubokrkých puncerov a nie hrobokrvných punkerov, keďže minule nastala tlačová chyba! Nestihnete spraviť ani mrk a bude dole hrubý krk! P.S.: Som v nadživotnej forme. (Možno stačí krajšie písať, a nebudú nás prenasledovať tlačiarenskí škriatkovia Neviditeľný.)

* Linda (Šmoulinka) Šmolkovi (R) - Ďakujem Ti a takisto Ti len úsmev prajem. Kamke díky za radu, ale zabudnúť na niekoho, koho vidím každý deň, to sa jednoducho nedá.

* Umbakarna Codice? Bianco! - Nákup vyšiel podľa predstáv, ale o tých ďalších minútach som ani nesnívalo.

* Jeene z fľaše všetkým - Podľa toho, ako to vyzerá, som brunetka, vo vrecku mám horúci OP. Chcete sa zabaviť? Odpíšte. (Keby si mala aspoň 5 rokov odležaný OP, bolo by si pre nás omnoho atraktívnejšia Neviditeľný.)

* Luczy - Leo Dik Caprikovi - Stránku sme urobiť nestihli, ale veď je množstvo iných vecí na robenie! Prezraď mi niečo o sebe (Smile).

* Unknown Lamke - V piatok bolo super, až na ten tonic. Teraz v piatok pijeme zásadne "len" alko. Dúfam, že Hawai už bude v prevádzke, lebo v Podchode sa mi nepáčilo. Orol čaká iba na nás.

* Mo Marion - Počula som, že si sa zmenila. Je to pravda? P.S.: Ako sa má Očko? Pamätáš?

* Peťa Peťovi - Zn. Zlatý Orol! Ak som niečo zvorala, tak sorry, všetko ľutujem. Ozvi sa, please!!!

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Ako sa obliekať štýlovo a zároveň udržateľne?
 2. Konope lieči veľa chorôb. Nebojte sa ho, dbajte však na kvalitu
 3. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes?
 4. Hyundai očakáva Generáciu Jeden
 5. PPA CONTROLL: Zamestnanecká privatizácia štartom úspešnej éry
 6. Najdôveryhodnejší na Slovensku! Päťnásobný úspech pre Tesco
 7. V Mecome sa nosili rúška už dávno pred Covidom
 8. Firmám sa vyplatí poznať uhlíkovú stopu vlastných výrobkov
 9. Developer predstavuje víziu zelenej Petržalky bez áut
 10. Dôchodkovým fondom UNIQA sa výborne darí aj napriek pandémii
 1. Dôchodkovým fondom UNIQA sa výborne darí aj napriek pandémii
 2. Hyundai očakáva Generáciu Jeden
 3. Developer predstavuje víziu zelenej Petržalky bez áut
 4. Panta Rhei má najväčšie zásoby, Vianoce bez knihy nehrozia
 5. Zapojte sa do vianočnej súťaže o luxusné ceny
 6. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 7. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 8. Zabúdať na transferovú dokumentáciu sa firmám nevypláca
 9. Slávnostné vianočné outfity pre celú rodinu
 10. Nový cestovný železničný poriadok z vášho regiónu v denníku SME
 1. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos 12 736
 2. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 11 554
 3. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 7 404
 4. Kto sú páni slovenskej zimy? Niektorí z nich sa ukrývajú 6 433
 5. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 5 359
 6. Konope lieči veľa chorôb. Nebojte sa ho, dbajte však na kvalitu 5 166
 7. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 4 880
 8. Nový cestovný železničný poriadok z vášho regiónu v denníku SME 3 626
 9. PUR pena či minerálna vlna: ktorou zatepliť šikmú strechu? 2 834
 10. Ako vychovávať deti aby boli odolnejšie 2 019

Blogy SME

 1. Martin Greguš: Vzdelávanie, výskum, vývoj a inovácie...aká priorita je to pre našu vládu? Prečo učitelia vyhlásili štrajkovú pohotovosť...
 2. Radovan Kazda: Demagógovia typu Blaha zanechávajú horšiu smršť než nepravdivé informácie
 3. Tereza Krajčová: Anglický denník: 19. Postoj, chvíľa, si taká krásna…
 4. Vlasta Žampová: Ladislav Bašternák a Boris Kollár
 5. Marian Nanias: Jadrová energia – Najväčší omyl Angely Merkel.
 6. Nicholas Wintzler: EP - Kde je koniec radu
 7. Jano Richter: Smer je super strana a zaslúži si od nás propagáciu
 8. Ján Šeďo: Dnes, po 184 dňoch, som si bol po tretiu včeličku a stretol sa s antivaxerom.
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 7 406
 2. Mišo Šesták: V duši sedliaka žije pohanský duch 5 274
 3. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 4 042
 4. Martin Sukupčák: Máme sprostý národ, teda aspoň značnú časť. 3 964
 5. Vanda Tuchyňová: "Spod zadku“ nám berú vlastné pozemky, rozoberajú majetok Žiliny a mesto sa len prizerá ! 3 888
 6. Věra Tepličková: Je Igor nenormálny, alebo si iba vychutnávame dôsledky rozhodnutí primitívneho národa? 3 712
 7. Zuzanna Zittová: Zomrel nezničiteľný 3 434
 8. Věra Tepličková: Kapitán je späť. Rozdal úlohy, funkcie a je pripravený 2 731
 1. Pavol Koprda: Zas to dopadlo tak, že deti sú doma. Pripravili sme online súťaž, ktorá deťom ukáže krásu matematiky!
 2. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 3. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 4. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 6. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 7. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Očkovanie proti ochoreniu Covid-19.

Matovič stále neukázal pravidlá odmeňovania na papieri.


9 h
Logo podcastu Dobré ráno.

Ako sa menia protipandemické opatrenia.


a 2 ďalší 6 h

Blogy SME

 1. Martin Greguš: Vzdelávanie, výskum, vývoj a inovácie...aká priorita je to pre našu vládu? Prečo učitelia vyhlásili štrajkovú pohotovosť...
 2. Radovan Kazda: Demagógovia typu Blaha zanechávajú horšiu smršť než nepravdivé informácie
 3. Tereza Krajčová: Anglický denník: 19. Postoj, chvíľa, si taká krásna…
 4. Vlasta Žampová: Ladislav Bašternák a Boris Kollár
 5. Marian Nanias: Jadrová energia – Najväčší omyl Angely Merkel.
 6. Nicholas Wintzler: EP - Kde je koniec radu
 7. Jano Richter: Smer je super strana a zaslúži si od nás propagáciu
 8. Ján Šeďo: Dnes, po 184 dňoch, som si bol po tretiu včeličku a stretol sa s antivaxerom.
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 7 406
 2. Mišo Šesták: V duši sedliaka žije pohanský duch 5 274
 3. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 4 042
 4. Martin Sukupčák: Máme sprostý národ, teda aspoň značnú časť. 3 964
 5. Vanda Tuchyňová: "Spod zadku“ nám berú vlastné pozemky, rozoberajú majetok Žiliny a mesto sa len prizerá ! 3 888
 6. Věra Tepličková: Je Igor nenormálny, alebo si iba vychutnávame dôsledky rozhodnutí primitívneho národa? 3 712
 7. Zuzanna Zittová: Zomrel nezničiteľný 3 434
 8. Věra Tepličková: Kapitán je späť. Rozdal úlohy, funkcie a je pripravený 2 731
 1. Pavol Koprda: Zas to dopadlo tak, že deti sú doma. Pripravili sme online súťaž, ktorá deťom ukáže krásu matematiky!
 2. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 3. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 4. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 6. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 7. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu