Korzár logo Korzár
Nedeľa, 5. december, 2021 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 20. 1. do 26. 1. 2001

Baranom sa síce ťažšie vstáva a každý deň ich niečo pobolieva, no napriek tomu sa snažia vystupovať ako neporaziteľní. Akoby bolo hanbou ukázať, že

aj vy máte nejaké problémy a akoby ste nechceli nikomu pridávať starosti. Vy však iným pomáhate, ak vás potrebujú, tak prečo nechcete, aby aj oni pomohli vám? Možno neznášate lekárov a lieky, no existujú aj iné liečebné postupy a niektorí z vašich priateľov o nich vedia. Mali by ste sa preto starať viac o svoje zdravie a celý týždeň si na seba dávať pozor. Mladší Barani by mohli využiť uvoľnenie pracovnej disciplíny na ich pracovisku a začať hľadať pre seba aj niečo iné. Jednotvárne opakovanie toho istého vám neprinesie žiadny rozvoj a rozhodne ste ešte primladí na to, aby ste "stvrdli" na jednom mieste. Nezamestnaným Baranom sa bude dariť viac, ako v minulosti, ich pracovné plány sa budú môcť realizovať.

Býk

Býci pod slabnúcim vplyvom Saturnu majú sklony k premýšľaniu a meditáciám. Nie sú síce založení práve duchovne, ale majú v sebe sociálne cítenie a dokážu iným pomáhať, aj keď im z toho neplynie žiadny veľký zisk. Tento týždeň sa však budú zameriavať viac na seba a svoje plány, meditovať nad vlastným životom a jeho zmyslom. Venuša im pomôže nájsť k sebe cestu a pochopiť to, čo im doteraz prekážalo v dosiahnutí ich šťastia. Častokrát si sami stojíte v ceste, zaoberáte sa tým, čo vás len okráda o energiu a neprináša vám žiadny využiteľný úžitok. Zvyknete aj hľadať chybu v inom človeku, snažíte sa svoje omyly zvaliť na niekoho iného, teda aj takto strácate čas. Tento týždeň dobehnete to, čo ste zameškali a budete mať naraz úplne jasno v tom, čo a ako je nutné zmeniť, zmierniť, či naopak zosilniť. Pokiaľ ide o zdravie, nemusíte sa obávať, aj keď vás čaká mierne ochorenie, nebudete musieť nič meniť na svojich plánoch.

Blíženci

Blíženci konečne vedia, ako na to. Na čo konkrétne? To nás ostatných nemá čo zaujímať, my im máme len veriť a spoliehať sa na ich úsudok. Mladší z vás by však nemali zabúdať na svoje citové ťažkosti a hľadať riešenie, inak budete mať o jeden problém viac. Často sa vám stáva, že sa zaoberáte tým, čo má ešte čas a potom sa dostávate do stresu a hromadia sa udalosti, ktoré by sa vôbec nemuseli stať. Vy viete, čo by ste mali robiť najprv, ale nedokážete sa prinútiť, takže potom vznikajú rôzne spory, starosti pre vás a vašich blízkych a pritom by stačilo konať podľa ustálených postupov a zásad, no práve tieto vás znervózňujú a snažíte sa im vyhnúť. Podľa vás je všetko staré aj konzervatívne, hlúpe a nepotrebné, vy musíte nájsť niečo nové, geniálne a nedokážete ustúpiť, aj keď je vám postupne jasné, že vediete prehratý boj. Starší by sa tento týždeň nemali nasilu stavať do popredia, ak už vedia, čo, chcú, mali by zvoliť inú taktiku, ako zverejňovanie.

Rak

Raci by mohli zlepšiť svoje pracovné výsledky, aj keď práve na prácu chuť nemajú. No postavenie Saturnu a Uránu u nich podporuje zanietenosť a originalitu, čo sa týka nových nápadov, preto by nemali zaháľať a nenechať iných, aby sa ukazovali v lepšom svetle. Práve vy by ste mohli byť na výslní, keby ste sa už od začiatku týždňa snažili. Nedajte sa zatiahnuť do nezmyselných diskusií a ani do prác, ktoré nemajú význam, snažte sa nájsť sami pre seba voľné pole a ukážte, akí vlastne ste. Podnikatelia by mali byť smelší a odvážnejší, najmä ak majú pred sebou dôležité rokovania, obchodní zástupcovia môžu byť úspešní v získavaní nových klientov, pracovníci v sociálnej sfére zase môžu postúpiť o priečku vyššie, všetci teda majú rôzne šance, len ich musia využiť. V láske to s vami nevyzerá najlepšie, ale na to ste už zvyknutí, viete, že sa vám darí alebo v jednom, alebo v druhom.

Lev

Levom bude celý týždeň všetko dôležité unikať. Zmeškáte každé dôležité stretnutie, či schôdzku, či už pôjde o súkromný život, alebo o pracovný. Ak podnikáte a od vašej presnosti závisí zlepšenie zisku, či nové obchodné príležitosti, nemali by ste ľutovať námahu a radšej si zabezpečiť za seba náhradníka. Starších z vás totiž čaká aj náhle ochorenie a to už úplne vypadnete z tempa, preto by ste sa mali postarať o samostatný chod vašej firmy. Pokiaľ ste zamestnaní a nemôžete ani na chvíľku "vypnúť", budete mať naozaj ťažký týždeň, keď sa ukáže, aké veľké máte rezervy a ako ďaleko môžete zájsť v sebaobetovaní. Tí, ktorí práve uvažujú o zmene zamestnania, majú vhodnú príležitosť, pretože aj tak budú sklamaní a znechutení tým, ako sa k nim ich terajší zamestnávatelia a kolegovia správajú. Môžete si nájsť lepšie miesto, síce menej platené, ale budete v úplne inom kolektíve, kde ocenia vaše kvality. V láske by ste mali svojmu vyvolenému, či vyvolenej vysvetliť, čo sa deje a aké máte práve teraz priority, bez dôkladného oboznámenia s vašimi problémami môžete stratiť aj dôveru vašich blízkych, nielen chuť do boja.

Panna

Pannám sa nechce nič meniť, nemajú náladu na akékoľvek nové plány, všetko ich odrádza a ak premýšľajú o svojej budúcnosti, vidia ju v čiernych farbách. Vaša pesimistická nálada nevznikla bezdôvodne, máte dôvody na to, aby ste sa takto cítili. Skutočne je málo ľudí, ktorí vám vedia pokaziť náladu, no práve tento týždeň sa so všetkými stretnete. Namiesto príjemných noviniek sa dozviete samé jóbove zvesti, zistíte, že ste stratili podporu vo svojich blízkych a aj v láske vás čaká sklamanie. Nikde nič príjemného, pekného, či zmysluplného, všade len chaos a problémy. Staršie Panny sa dokážu postaviť ťažkostiam a vyriešia postupne všetky, no mladšie môžu hľadať únik v alkohole, či v hazardných hrách, preto by nemali zostávať sami, ale hľadať pomoc u ľudí, ktorí im vždy stáli po boku. Zdravotne na tom tiež nebudete najlepšie, potrápia vás žalúdočné vredy, bolesti hlavy, u žien ženské veci, starších mužov problémy s črevnými ochoreniami. Nemali by ste však vzdávať ani v tejto oblasti vášho života, ak budete na seba lepší a viac sa o seba starať, iste dokážete zvládnuť aj toto.

Váhy

Váhy nie nadarmo majú ako svoju vládkyňu Venušu. Dokážu sa každému dostať až na "kožu", svojimi otázkami odhaliť každé tajomstvo a nájsť odpovede na všetky otázky, ktoré trápia ostatných. Majú v sebe veľa citu, vedia pomáhať a obetovať sa, no škoda, že sa nevedia v podobnom duchu postarať aj sami o seba. Voči sebe ste totiž mnohokrát horší ako by boli cudzí ľudia a nechávate vlastné potreby na okraji, radšej plníte sny iným, ako by ste mali plniť tie vaše. Nuž, tento týždeň sa zase bude niesť v zmysle sebaobetovania, ústupčivosti a ochoty vzdať sa hoci aj poslednej košele, len aby ostatní boli spokojní. Nepočítajte však s odmenou, či ocenením, toho sa nedočkáte, hlavne od tých na najvyšších miestach. Čím vplyvnejším ľuďom pomôžete, tým menej sa na ich pamäť budete môcť spoľahnúť. Najmä muži Váhy by si mali zabezpečiť "spätnú väzbu" a byť tvrdší, ak ich niekto z ich známych požiada o pomoc. Ženy by zase nemali prezrádzať všetky svoje tajné postupy a nezverovať sa nikomu so svojimi tajnými želaniami v láske, mohli by byť verejne zosmiešnené.

Škorpión

Škorpiónom sa viackrát podarí znechutiť ich nadriadených a nakoniec naozaj odradia ostatných od toho, čo im práve teraz nevyhovuje. Ste majstri v zastieraní vašich pravých zámerov, dokážete sa zabezpečiť z každej strany, až je to podozrivé a vaši blízki z vášho správania majú až nepríjemný pocit. Myslia si, že rovnako budete manipulovať aj s nimi. No vy to máte presne rozdelené, ak niekto patrí do vašej rodiny, medzi vašich priateľov, či príbuzných, s ktorými počítate, potom ste odhodlaní bojovať aj za jeho záujmy a voči nemu ste absolútne otvorení. Práve tetno zdanlivý rozpor vo vašej povahe je pôvodcom vašich úspechov, no i neúspechov. Napriek tomu, že viete odhaliť vo svojej blízkosti nepriateľa, sem tam vám niekto ujde a potom zaplatíte za vašu úprimnosť privysokú daň. Radšej by ste mali byť voči všetkým nedôverčivejší a nechávať si nejaký priestor aj sami pre seba, pre vlastné tajomstvá.

Strelec

Strelci majú znovu o niečo viac povinností. Niežeby sa nudili, ale zapoja sa do jedného rozhovoru a nakoniec sa ukáže, že by mohli prispieť k zlepšeniu celej plánovanej akcie, ak by súhlasili s prácou nadčas. Nuž, čo by ste už vy neurobili pre zlepšenie vlastnej dobrej povesti a aj pre svojich známych? Dáte sa nahovoriť na všetko a tak počas týždňa budete viac času venovať svojej práci, ako súkromiu. Nebude to mať pre vás žiadne následky, pretože váš súkromný život je stabilizovaný a máte úplne jasno v tom, čo si vaši blízki zaslúžia a na čo majú nárok. V mnohom ste síce ľahkomyseľnejší a neviete odolávať pokušeniam, no ste až nadmieru spravodliví a nikto vás nemôže obviniť z toho, že by ste klamali, či utekali pred zodpovednosťou. Len neviete byť aktívni v rôznym smeroch, alebo sa venujete práci, alebo domácnosti, nikdy to nemiešate. A tak je to vo vašom prípade najlepšie. Starší z vás pocítia svoje roky v oblasti chrbtice, bude vás pobolievať žlčník, ale aj hlava a u mladších sa môžu prejaviť zápaly dutín. Tí by mali najmä pri športe viac dbať na to, aby boli dobre zababušení.

Kozorožec

Kozorožci práve prežívajú ťažké chvíle. Nie je nikoho, kto by im vedel pomôcť, pretože si sami škodia a sami si svoje problémy vyrábajú. Je to tak, pretože iní ľudia by si na ich mieste nič nerobili zo vzniknutej situácie, to len oni už vidia tragické konce. Darmo, Kozorožci nie sú stvorení pre ľahký život a ťažkosti sú ich dennodennými sprievodcami. Už cez víkend sa vám niečo nebude pozdávať a vaše obavy dostanú konkrétnu formu v prvý pracovný deň. Mladší majú pred sebou naozaj jeden problém, no dokážu sa vďaka vlastnej šikovnosti a precíznosti zachrániť pred najhorším. Starší však robia zbytočný poplach, hľadajú problémy tam, kde nie sú a nakoniec sami uznajú, že išlo len o ich vnútornú precitlivenosť. Kozorožci, ktorí sú momentálne bez práce, budú mať možnosť nájsť si niečo, síce na krátko, ale aj tak im to zlepší náladu, zdvihne sebavedomie a najmä zlepší finančnú situáciu. V láske sa vám nebude dariť, hoci cítite potrebu spolupatričnosti a hľadáte toho pravého, či pravú. Citom sa nedá rozkázať, preto musíte byť trpezlivejší, aj keď vy ste si už možno vybrali.

Vodnár

Vodnárom sa začína život páčiť. Ich vládnuca planéta je práve pri sile a oni sú kvôli tomu "pri chuti". Majú pocit, že osud pre nich pripravil to najlepšie a práve im to nesie na tácke. Máte pravdu, lenže bez dôkladnej analýzy vašej situácie sa vám tá tácka vyšmykne z rúk a všetko dobré výjde nazmar. Naučte sa už, že bez premýšľania a plánovania sa nikam nedostanete a ak chcete stále uprednostňovať srdce, city a vášeň pred rozumom, logikou a materiálnym zabezpečením, tak znovu zmeškáte výbornú šancu. Mladším Vodnárom a Vodnárkam sa začne dariť v štúdiu, v zmenách v zamestnaní, či v nových finančných investíciách, starším zase v láske a citoch. Každý z vás bude mať možnosť niečo na sebe zlepšiť, v niečom sa mierne obmedziť a v niečom si toho dovoliť o niečo viac. Nemali by ste sa však do ničoho vrhať bezhlavo, pretože prílišným preceňovaním a sbeadôverou by ste len zmarili to dobré, čo vás čaká.

Ryby

Rybám sa tento týždeň zopár udalostí z ich minulosti ukáže v novom svetle. Vy sa všeobecne radi zaoberáte minulosťou, spomienkami a hľadáte v minulosti únik pred skutočným životom. Pred tým dnešným radšej utekáte do toho minulého, lenže väčšinou to nemá pre vás dobrý výsledok. No práve tento týždeň sa ukáže, že môžete nájsť v minulosti aj niečo, čo by sa vám mohlo zísť práve v prítomnosti, či v plánovaní budúcnosti. Môžete sa teda dostať k lepším príležitostiam a možnostiam, ak si spomeniete v správny čas na správneho človeka, s ktorým ste sa už kedysi stretli a ktorý vám ponúkal pomoc. Ženy sa budú tento týždeň sťažovať na rôzne bolesti, problémy so zdravím neminú žiadnu oblasť a tak sa ich bolesti podpíšu aj na kvalite ich pracovných povinností. Pripravte sa na to, že máločo bude urobené tak, ako to iní žiadajú a ak je to možné, radšej sa vzdajte nadmernej námahy.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Tento rok turizmu neprial
 2. Dobrá receptúra musí mať „oko draka“
 3. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 5. Opäť sme na dobrej vlne
 6. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 7. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos
 8. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 9. PRIESKUM: Slováci prezradili, čo by mal spĺňať dokonalý smartfón
 10. Výhody najväčšej obchodnej siete objavuje aj verejný sektor
 1. Dobrá receptúra musí mať „oko draka“
 2. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
 3. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 5. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 6. Opäť sme na dobrej vlne
 7. Aj mikulášske balíčku môžu byť zdravé. Zistite ako na to.
 8. 365.bank sa stala bankou roka na Slovensku
 9. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 1. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 17 655
 2. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť 17 171
 3. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos 9 068
 4. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes? 7 820
 5. Strava ani spánok nie sú dôležité, ak pri tom dýchame zlý vzduch 5 829
 6. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 4 334
 7. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 3 615
 8. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené 3 091
 9. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 2 888
 10. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 2 603

Blogy SME

 1. Jozef Sitko: Pred zlým koncom ma zachránili tri vakcíny
 2. Lubomir Zahora: Ohňostroj v hlave - epilepsia
 3. Ján Šeďo: Šírenie dezinformácií ako trestný čin vs. sedliacky rozum.
 4. Otilia Horrocks: Viete, čo je dobrý nápad?
 5. Ján Magušin: Decembrové zamyslenie jedného občana
 6. Igor Borišek: Island - časť 4. Voda
 7. Štefan Vidlár: Aj babkám
 8. Věra Tepličková: Je Igor nenormálny, alebo si iba vychutnávame dôsledky rozhodnutí primitívneho národa?
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 15 772
 2. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 5 167
 3. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 822
 4. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 671
 5. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 309
 6. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 3 619
 7. Vanda Tuchyňová: Z POD ZADKU“ NÁM BERÚ VLASTNÉ POZEMKY, ROZOBERAJÚ MAJETOK ŽILINY A MESTO SA LEN PRIZERÁ ! 3 588
 8. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 3 304
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 6. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Jozef Sitko: Pred zlým koncom ma zachránili tri vakcíny
 2. Lubomir Zahora: Ohňostroj v hlave - epilepsia
 3. Ján Šeďo: Šírenie dezinformácií ako trestný čin vs. sedliacky rozum.
 4. Otilia Horrocks: Viete, čo je dobrý nápad?
 5. Ján Magušin: Decembrové zamyslenie jedného občana
 6. Igor Borišek: Island - časť 4. Voda
 7. Štefan Vidlár: Aj babkám
 8. Věra Tepličková: Je Igor nenormálny, alebo si iba vychutnávame dôsledky rozhodnutí primitívneho národa?
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 15 772
 2. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 5 167
 3. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 822
 4. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 671
 5. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 309
 6. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 3 619
 7. Vanda Tuchyňová: Z POD ZADKU“ NÁM BERÚ VLASTNÉ POZEMKY, ROZOBERAJÚ MAJETOK ŽILINY A MESTO SA LEN PRIZERÁ ! 3 588
 8. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 3 304
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 6. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu