Korzár logo Korzár
Nedeľa, 28. november, 2021 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

ODKAZY

* Neviditeľný čitateľom Aj naďalej platí, že odkazy môžete k nám posielať trom rôznymi spôsobmi. 1. osobne ho vhodíte do našej schránky pri vrátnici

budovy na Kováčskej 28 v Košiciach najneskôr v pondelok do 16.00 hod. 2. Pošlete ich na adresu redakcia Korzár, ulica Boženy Nemcovej 32, 042 62 Košice, heslo Ťahák 3. Využijete elektronickú poštu a napíšete ich spolu s didaktickými znamienkami na tahakpost.sk. Príjemnú zábavu!

* Maxx Leo Dik Caporovi - Vďaka za mail.

* Denko Kati - Veľmi Ťa milujem a záleží mi na Tebe.

* Ope, Juso, Peťo pre Kiku, Otíliu a Monču - Pozdravujeme Vás a stretneme sa na Peťových krstinách :-). P.S.:Kemeze ki. (Peťo má krstiny a nám o tom nedal vedieť? - Maxx.)

* Šošo (18) Sarah 17? - Rád by som pomohol tvojmu ubolenému srdiečku. Veď aj ja mám ubolené srdiečko! P. S.: Napíš niečo o sebe! (Niekedy mám pocit, akoby som ani nemal srdiečko, no potom ma aspoň nemôže bolieť... Neviditeľný.)

* Keith Flint Pel a Flóre - Napíšte stretko kedy, kde! Nieže to bude o pár mesiacov. Tešíme sa na vás!!!

* Keith Lucy "D" - Tešme sa spolu na Acid House! Bude Hulčová?! Ak hej bude dzivšie! Ily!

* Keith Lucy "D" - Na I.M.T. Smile bolo dzivo, ne? P.S.1: Ľúbim ťa! P.S.2: Čaute: Pel. Flóra, Jana, Peťa, Maxx a Neviditeľný!!! (Dík - Maxx.)

* TNN Kamke - S akým krtkom sa zahrávaš? Dúfam, že prídeš na lyžiarsky. P.S.: Pozdravujem celú 1. A. na SPŠD.

* TNN Aische - Už som tu písal, ale pod iným menom a rozhodol som sa, že ti napíšem. Bývaš v Košiciach? (Keď nie som inde, tak väčšinou aj áno Neviditeľný.)

* Jeremy C Krasolienke - To je aj moja reč, ak súhlasíš môžeme prežiť krásne mladé časy. P. S.: Pzdr. Bladea a Tommy-Lee Johna.

* Zmia (17) Poison girl - V mojej spoločnosti je nuda, ale chcel by som ťa spoznať ak súhlasíš! Zatiaľ sa maj...

* Petit Azuritovi, Byline, Frenklinovi, Katraňovi, Kulovi, Tučovi, Vaškovi, Frickovi, Stanovi, Smelovi, Kurianovi - V klube sa nám minula frndžalica, čo s tým? Kurian pozdrav "dotyčnú osobu" a už sa konečne ukáž na chate.

* Pilulka Černochovi-BSCH - Nič sa neboj, všetci ťa chcú, ale nemôžu vždy písať. P. S.: Pozdravujem Adlerku, Lienku a Atyra.

* YZ Cruseovi - Po dlhom čase, ale predsa sa ti ozývam. Čo ak by sme si opäť písali? P. S.: Bola by som rada:-) (Najprv by ste si len písali a potom by vám myšlienky lozili len po upratovaní. Tak toto veru nie. Keď písať, tak písať. Ale keď upratovať, tak len so všetkými čistiacimi prostriedkami Neviditeľný.)

* Scooterka pre Smirnoffa - Dnes to bude krátke. Nič viac. Čítal si minule všetky moje odkazy? (Pri tom poslednom asi ôsmom som úspešne zaspal, ale ináč boli v pohode. Alebo si ťa s niekým mýlim? Neviditeľný.)

* Pakelit Karmen - Dík, že si ma dala pozdraviť. Konečne si ma tu niekto všimol! Čo nového na Liptove? Dá sa tam sánkovať? Hovor a čau...

* Karmen Marekovi a Tomimu - No tak, čo Tomaško? Ešte stále ťa tá perverznosť neprešla? Marek bi ho! Zdravím: Happy a Medulienku!

* Pilulka a Lienka Bobovi a Matisovi - Viem, že ste to boli vy, tak čo ste sa neozvali? Ešte sa chceme ospravedlniť, že sme meškali, ale skôr to nešlo. P. S.: Odpíšte! Pozdravujem Černocha, Atyra, Adlerku!

* Phantom Maxxovi - Tak potom prepáč. Všetkému na vine bol zmätok okolo schránky na Kováčskej. (Zmätok pominul, ale Maxx zostal. Našťastie... Neviditeľný. Z toho sa nestrieľa - Maxx.)

* "Iný" Červenému ferrari - Hnedooký, hnedovlasý jazdec, ostatné osobne. Napíš o sebe aj ty niečo a navrhni stretko.

* Sahra Leovi Dik Caprovi - Prepáč, ale minulý týždeň mi nevyšiel odkaz. Mám pre teba pozdrav, len neviem ako sa k tebe dostane. Cmuk! (Donesieš mu ho osobne. Nechci nám nahovoriť, že takí ľahké nevieš Neviditeľný.)

* Quiksilman Modrookej - Modré oči sú fakt pecka! A keby si mala aj blond vlasy. Hmm... (Tak potom by sa volala Pamela Anderson, a ty by si myslel na to, ako by si ju mohol zachraňovať v Pobrežnej hliadke Neviditeľný.)

* Amazonka Jonymu Questovi - Odkazy som posielala, neviem prečo nevyšli. Môj opis: hnedé vlasy, hnedozelené oči, výška 174, 16 rokov. Ako si prežil Vianoce a Silvestra? Pozdravujem Hruštičku húževnatú.

* Atyr (BSCH) Karmen - Nemohol som písať, mal som opicu od Silvestra! Čo porábaš lebo... Si z Jazera? A dúfam, že sa nehneváš za to stretko. Vivat BSCH. (Pokiaľ doma nemáš gorilu, tak potom opica od Silvestra je celkom milým domácim zvieratkom Neviditeľný.)

* Hruštička Húževnatá 1. Marion, 2. Lyte - 1. Nemáš zač. 2. Máš sa? Zuza ťa tiež pozdravuje. P. S.: Zdravím vás, Mo, Amazonku a všetkých.

* Furčanka Nemovi, Jackovi, Showboyovi - Kde ste sa stratili? Ako žijete? Odpíšte.

* Linda Xantipe - Kde sú tie staré časy, keď sme trávili piatkové večere so šrácmi. V.. (veď vieš kde). Zdravím Kamku, Šmoula (R) a všetkých krtkov.

* Angel of Heaven Čerešničke - Chcem sa s tebou stretnúť. A ty? Mne vyhovuje piatok. Napíš čas, miesto, dátum. Čau.

* Phantom Nere - Nemáš sa čoho báť, ja nie som prieberčivý. Na každom dievčati dokážem nájsť niečo pekné. (Ty vole, to ju muselo fakt povzbudiť - Maxx.)

* Amical Poison girl - Dúfam, že pri tom čakaní nezaspíš. Pekný a inteligentný. Hmm. To nejako nejde dokopy. Akú dierku si mala na mysli? Ty na to ideš voľajako rýchlo. Nezdá sa ti? Pozdravujem Bacilika, Eminema. P. S.: Holka v modrom žiješ? To som rád. (Iba ak ozónovú dieru, lebo dieru do sveta ešte zrejme nikto z nás neurobil... Teda okrem nášho favorita čašníka Riššška Neviditeľný.)

* Lep pidlo Bacilikovi - Minule som vyvraždila tvoju bacilikovskú rodinku - že sa na mňa nehneváš? Ono to bolo tak. Vitamín sem, vitamín tam. A bolo po chorobe - po baciloch. Prepáč. Punk is not dead. Pozdravujem košickú skupinu Len tak (Miška Iča).

* Nemo Cleopatre - Čo sa s tebou stalo? Nevieš sa ani ozvať, či napísať, dúfam, že to napravíš.

* Petit všetkým, ktorí boli 12., 13., 14. 1. 2001 na dva dni, ktoré som s vami prežil. Budú mať trvalé následky v mojom živote. Musím sa prihlásiť na zoznam ľudí čakajúcich na ľudské orgány lebo to so mnou nevyzerá ružovo. (Veľa úspechov N.)

* Nera Phantomovi - Skoro všetko. Cez house, hip-hop, až po rock. Mám rada aj vážnu hudbu.

* Nera Neviditeľnému - Veľmi rada píšem básničky. Rada by som ti ich poslala, len neviem ako. (E-mailom na mariankorzar.sk, poštou na adresu Boženy Nemcovej 32, 04262, KE alebo osobne zašepkať do uška na tej istej adrese N.)

* Sladká Shamanovi - Na to stretko som nemohla prísť. Silvester celkom ušiel. A ty si ho ako strávil? Žúroval si do rána? P. S.: Koľko máš rokov? Pozdravujem Lilu, Scooterku a Č. ferrari.

* Lyta Herkulesovi - Tými otázkami si ma trochu zarazil. Ale odpoviem ti: Nie, áno.

* Lenča Bladeovi - Žijem celkom dobre. Neviem, čo by sa malo zamotávať. Neviem načo by som ti mala povedať, kde bývam. Nechápem toto tvoje minulé P.S.: Odpíš.

* Lucia Tatiane S. - Všetko najlepšie k tvojim narodeninám, veľa šťastia, zdravia, lásky a úspechov v živote, ako aj v budúcnosti.

* Hamas Humuske - Prepáč mi, že som poslednú dobu taký zlý. Radím ti v mojej prítomnosti netyčinkovať, lebo budem agresívny. Ja si na to jednoducho neviem zvyknúť. Máš chuť ísť niekam do prírody? Dnes o 24.00 hod. na verejnom cintoríne. P. S.: Nezabudni doma špagát.

(Keď sa chceš obesiť na špagáte, nemusíš ísť až na cintorín a navyše ušetríš na lístky na MHD. Dobrá rada stojí groš, takže mám ho u teba... Neviditeľný.)

* Leo Dik Capor Všetkým - Ľudia chcem vám oznámiť smutnú vec! Q. Tarantina nejakí ľudia pravdepodobne upratali. Ale ešte predtým vás nechal všetkých pozdraviť. Taký dobrák to bol, neublížil, neublížil nikomu z vás! (Jak ho mohli upratať. Nepoznám nikoho, kto by zomrel po upratovaní... Neviditeľný.)

* Magnetka Tommy Lee Johnovi - Dík, že si na mňa nezabudol. Mám hnedé oči a hnedé melírované vlasy. Ahoj a odpíš!

* Nemo Cleopatre - Neviem, či si čítala tie minulé odkazy, tak neviem čo mám písať, tak sa maj.

* Sasha Hľadanej - Ahoj. Môžeme to spolu skúsiť. Napíš niečo o sebe. P.S.: Odpíš prosím.

* Sasha Žabke (16) - Čauko. Myslíš, že som chutný. P.S.: Vieš čo môže mať kôň a žabka spolu? (Obaja by si kúpili Whiskas? Neviditeľný.)

* Ahoj Knokautka - PREPÁČ nebol som na tvojom koncerte, nemohol som Spartu. (Ale mnohí na Sparte boli, čo ty na to Snoop? - Maxx.)

* Bacilik pre Medushku - Vitaj v škole medush, zdravučká???

* Bacilik Jozefulke - Ahoj, si super kamarátka vieš to???

* Jochmann Redakcii - Tak čo bude s tým stretkom!? Dookola tá fráza...,, keď budete dobrí"! Veď my sme dobrí! Lepší už byť nemôžeme!!! Verte...kto je dobrý, nech dvihne ruku, ja dvíham dve!(Knokautka daj dole ruku...hehe!) (Stretnutie bude vtedy, keď bude potrebné... Neviditeľný.)

* Huska Hamasovi - Ty malý potkan! Vieš čo? Nabudúce keď budeš obťažovať moje kamošky, tak si ma neželaj, dobre? P.S.:Pozdrav rodinku, ha-ha.

* Stanly: V prvom rade chcem pozdraviť Bacilika, posielam jej veľkú pusu. A ešte jej chcem odkázať, Bacilik uoy evol i :-), Zatiaľ toľko. Ahojte.

* Lenka-Predseda 1.F na GK2 v PO - Lyžiarák sa nám vydaril. Teším sa na ďalšie spoločné akcie. Ste super spolužiaci, mám vás rada.

* DiDzej všetkým - Zdravím všetkých, čo čítajú tieto riadky. Píšem tu prvýkrát a dúfam, že mi niekto odpíše, môj e-mail je: didzejcentrum.sk. Chcem pozdraviť Miu, všetkých, čo používajú IRC-čko a všetkých čo počúvajú rádio KIKS. (Riššško idešššš... - Neviditeľný. . Je pol ššššiessstej - Maxx.)

* Bacilik: Ahoj!!! Už som tu znova, minule som zabudla pozdraviť celú 4.Ba na OA v Michalovciach, tak to teraz napravujem. Maxx, Neviditeľný a Snoop ste super. Zdravím všetkých internetových maniakov a odpíšte niekto please. (Aj ty si to už zistila? - Maxx.)

* Tome pozdravuje Unknowku a Gasthanku. Ako ide život? Mohol by aj lepšie, nie? Ozvite sa!!

* Diabolika Všetkým - Ľudiaaa už ma máte po mnohých mesiacoch späť!! Komu že som chýbala?? Haa?? Taq sa mi niekto známy, neznámy ozwyte. Zdravím Lolitu, Knokautku, Shamana, Jochmanna, Volcana, Spanka (my lips and skin like sin..)

* Knokautka Gashtanke Ahoj, stratila som tvoju adresu, tak mi prosím napíš na knokauthotmail.com a môžete aj iní nech sa nenudím... P.S.: Dnes neprídem na IRC.

Vaško nižie uvedeným - Azuritovi, Johnnymu,Karemu, Frenklynovi, Kukovi, Tuľovi a Byline - ak sa konečne naučíte korčuľovať a hrať hokej, mám pre vás kontrakty v NHL. Ozvyte sa potom.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Trojica prestížnych fotografov hovorí o svojich tajomstvách
 2. Vianočné nákupy bez stresu? Pozrite sa, či na to idete správne
 3. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom?
 4. inFEEnity posilní Samuel Oriňák
 5. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť
 6. Ani najlepšia mama nevie, čo sa deje v tele jej dieťatka
 7. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije?
 8. Volkswagen predstavuje ďalší elektrický model
 9. Firmám sa vyplatí poznať uhlíkovú stopu vlastných výrobkov
 10. Dôchodkové sporenie s rešpektom k budúcnosti
 1. Mačka, ktorá žerie ľudí, kakajúce polienko, pavúky na stromčeku
 2. Krízové balíčky pre ohrozené domácnosti
 3. Dopyt po bytoch stúpa, ponuka bytov sa neustále zmenšuje
 4. Tatranský buk je Stromom roka 2021
 5. Vianočné nákupy bez stresu? Pozrite sa, či na to idete správne
 6. BLACK FRIDAY: Nakupujte výhodne prírodné produkty
 7. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
 8. Trojica prestížnych fotografov hovorí o svojich tajomstvách
 9. Spoločnosť v Lipt. Mikuláši dodáva námorný informačný systém
 10. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť
 1. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 28 314
 2. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 10 431
 3. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 6 335
 4. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 5 377
 5. Rekonštruujete? Pozor na romantické predstavy o vykurovaní 3 062
 6. Ako ušetriť náklady v sklade? Máme pre vás 9 tipov 2 481
 7. Obľúbená kozmetika, lieky a doplnky stravy so zľavou až 50% 2 377
 8. Volkswagen predstavuje ďalší elektrický model 2 257
 9. TIP: Úspech zakódovaný v DNA? Potvrdil to zlatý hattrick 1 875
 10. Ako predísť intímnym problémom? Vyvolať ich môže aj bežná vložka 1 783

Blogy SME

 1. Radovan Kazda: Každý, kto plytvá s pojmom humanitárna katastrofa, by mal dostať pravítkom po prstoch
 2. Štefan Vidlár: Dúležité hláseňí
 3. Věra Tepličková: Bolo, nebolo alebo O kráľovstve, kde prestalo platiť, že niečo je vždy za niečo
 4. Barbora Kujundžić: Výchova detí ako výstup na Mount Everest
 5. Simona Rezníčeková: V lotosovom sede na nesprávnej hore
 6. Michala Guľasová: Zdenka Wenzlová Švábeková - Hľadač šťastia - knižná recenzia
 7. Rudolfa Vallová: COVID: u ľudí rastie vôľa žiť rovnako ako SMERu rastie vôľa vrátiť sa k moci
 8. Štefan Vidlár: Ešče žijem, máme chleba
 1. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 8 477
 2. Monika Nagyova: Poďte bližšie, staré dievky nehryzú. 8 230
 3. Jozef Sitko: Pani prezidentka, jej priateľ a jej exporadca Leško 7 321
 4. Lucia Nicholsonová: Otvorený list ministrovi Krajniakovi 6 441
 5. Martin Greguš: Robert Fico a jeho 2 tváre... DNES: "Povinné očkovanie je nechutný fašistický nápad". Čo myslíte, čo "hovoril" SMER v roku 2014? 5 929
 6. Ján Marton: Prezidentka žije v krajine, ktorej nerozumie a ja nerozumiem jej. 5 061
 7. Věra Tepličková: Ako chutí moc alebo Ak budeme dobrí, dostaneme limetku 4 248
 8. Tereza Krajčová: Anglický denník: 18. Najväčší strašiak návratu zo zahraničia? Slovenská mentalita 3 921
 1. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 5. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 6. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 7. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
 8. Katarína Pázmányová: Zabúdate? Možno by ste mali navštíviť odborníka
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Očkovanie detí proti covidu.

Stačí súhlas zákonného zástupcu.


26. nov
V piatok prvý prípad nákazy omikronom ohlásilo Belgicko.

Variant omikron má celkovo 50 mutácií.


12 h
Aj obdarovávanie blízkych má svoju skrytú psychológiu.

Obdarovávanie je zvyk, ktorý buduje vzájomné vzťahy.


25. nov
Napätá situácia na poľskej hranici.

Naozaj sa musíme prisťahovalectvu brániť vodnými delami a žiletkovým plotom?


23. nov

Blogy SME

 1. Radovan Kazda: Každý, kto plytvá s pojmom humanitárna katastrofa, by mal dostať pravítkom po prstoch
 2. Štefan Vidlár: Dúležité hláseňí
 3. Věra Tepličková: Bolo, nebolo alebo O kráľovstve, kde prestalo platiť, že niečo je vždy za niečo
 4. Barbora Kujundžić: Výchova detí ako výstup na Mount Everest
 5. Simona Rezníčeková: V lotosovom sede na nesprávnej hore
 6. Michala Guľasová: Zdenka Wenzlová Švábeková - Hľadač šťastia - knižná recenzia
 7. Rudolfa Vallová: COVID: u ľudí rastie vôľa žiť rovnako ako SMERu rastie vôľa vrátiť sa k moci
 8. Štefan Vidlár: Ešče žijem, máme chleba
 1. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 8 477
 2. Monika Nagyova: Poďte bližšie, staré dievky nehryzú. 8 230
 3. Jozef Sitko: Pani prezidentka, jej priateľ a jej exporadca Leško 7 321
 4. Lucia Nicholsonová: Otvorený list ministrovi Krajniakovi 6 441
 5. Martin Greguš: Robert Fico a jeho 2 tváre... DNES: "Povinné očkovanie je nechutný fašistický nápad". Čo myslíte, čo "hovoril" SMER v roku 2014? 5 929
 6. Ján Marton: Prezidentka žije v krajine, ktorej nerozumie a ja nerozumiem jej. 5 061
 7. Věra Tepličková: Ako chutí moc alebo Ak budeme dobrí, dostaneme limetku 4 248
 8. Tereza Krajčová: Anglický denník: 18. Najväčší strašiak návratu zo zahraničia? Slovenská mentalita 3 921
 1. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 5. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 6. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 7. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
 8. Katarína Pázmányová: Zabúdate? Možno by ste mali navštíviť odborníka

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu