Korzár logo Korzár
Piatok, 3. december, 2021 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Odkazy

* Neviditeľný čitateľom Aj naďalej platí, že odkazy môžete k nám posielať trom rôznymi spôsobmi. 1. osobne ho vhodíte do našej schránky pri vrátnici

budovy na Kováčskej 28 v Košiciach najneskôr v pondelok do 16.00 hod. 2. Pošlete ich na adresu redakcia Korzár, ulica Boženy Nemcovej 32, 042 62 Košice, heslo Ťahák 3. Využijete elektronickú poštu a napíšete ich spolu s diakritickými znamienkami na tahakpost.sk. Príjemnú zábavu!

* Jochmann Knokautke - Hooj laasko, ti veeeľmo pekne ďakujem (za toho zubára) a odmením sa osobne, jo? Gashtanka-mi napíš plís tvoju mail adresu alebo sa ozvi na knokauterhotmail.com. Potrebujem sa s tebou porozprávať, jo? Zdravím Volcana, Spanka, Xenu a moju lásku Pocahontas!!!

* Stanly - ??? - Minule som nepozdravil všetkých študentov na FEI na TUKE. Teraz to napravujem. Bye.

* DiDžej (15) Poison girls - Čaute, počul som ze si chcete s niekým písať. Tak som tu. Napište ako vyzerate atď.Pozdravujem Jochmana, Miu a všetkých z IRC a z rádia KIKS. (My len Riššška - Maxx, Snoop & N.)

* Paťka Ivovi - Ani si nevieš predstaviť ako strašne ťa milujem. A ty mňa?! Pozdravujem Mimu, Lenku a II. DP Barca. (Až doteraz som si myslel, že Paťku môže milovať len Kuko Neviditeľný.)

* Issabell Miklandevsovi - Chcel si, aby som ti napísala, tak ti píšem. Tak čo, ako si žijete na Kuzmanke? Dúfam, že dobre. (Nabudúce skús niečo originálnejšie. Dobrá rada Neviditeľného. A ako žijete na Furči? Maxx.)

* Miňo 18 moodroočkám - Kto má záujem, nech volá. Najviac 3. Rýchlo. Každému sa ozvem. 0905 958685. (Ako človek, ktorý neznáša mobily ti tu hovorím, že nabudúce ti takýto kontakt okamžite vyhodím aj s odkazom. Navyše žiadne telefónne čísla nezverejňujeme N. Tak prečo si zverejnil tento, hňupe? - Snoop.)

* Lesley všetkým - Pozdravujem Hundroša, B. E., Depeshaka, Hrušku, Juzzyho, Zabudnutého a Issabell.

* Červené ferrari Inymu - Ja mám krátke hnedé vlasy a hnedé oči. Nenapísal si mi ale koľko máš rokov! Stretko mi vyhovuje najskôr v piatok, ale deň, čas a miesto navrhni už ty! Pozdravujem Scooterku, YZ, Sladku, Lilu a celé BSCH. P.S.: Atyr, už si na mňa zabudol?

* Kamka Jasnenke - Aj ja dúfam, že to vyjde. Dúfam, že už si zdravučká. Ver, že určite by sa niekto našiel, kto ťa rýchlo vylieči. Nezabudni, že nikdy nie je neskoro. Skúsiť treba. (To je aj moja reč. Láska dokáže naozaj vyliečiť všetko. Nechaj sa aj ty od nej "nakaziť" Neviditeľný.)

* Stanly pre Bacilik - Aj keď niekedy urobím hlúposť, dúfam že mi dokážeš odpustiť. Ľúbim ťa

* Modrooká B. E. - Tak to som naozaj nevedela, že modrá bola farba roku 2000. Napíš niečo viac o sebe. Ja mám 15 rokov. (Tak to sa už spolu blížime pomaly k štyridsiatke... Neviditeľný.)

* Sahra Collecovi - Veľmi ma mrzí to narazené auto, ale hovorila som ti, že parkovanie mi nejde. P.S.: Posilňovňa 17.30 hod.. Pá-pá. (Dôležité je, aby vedel bez úrazu zaparkovať on Maxx.)

* Kleopatra Nemovi - Tvoje odkazy som samozrejme čítala! A stretko môže byť v piatok. Ostatné udaj ty!

* Leo Dik Capor Sahre - 1. alternatíva: Najlepšie bude, ak mi napíšeš niečo o sebe + kontakt na seba na môj e-mail: LeoDikCaporpost.sk (dá sa napísať aj z mobilu). Ja ti na to dám odpoveď do 7 dní a potom mi už dáš pozdrav aj osobne. (Možno aj ona dá, samozrejme odpoveď na tvoju odpoveď do siedmych dní Neviditeľný. Leo, máš to u mňa za tú e-mailovú adresu Snoop.)

* Arzenal! Mirke Sofovej - Diky za všetko čo bolo aj bude medzi nami. Čau a odpíš! (S Arsenalom som teraz prehral ako manažér Norwichu v anglickej lige. Nechceš sa radšej volať Manchester United. Tých vždy porazím... Neviditeľný.)

* Lesley Issabell - Ako dlho to už ťaháte s Dušanom? Držím ti palce, aby ti to dlho vydržalo. (S Dušanom to teraz ružovo nevyzerá Maxx.)

* Poison Girl Zmiji - Ak si inteligentný a dobre vyzeráš, tak s tou nudou to nejak zariadíme. Napíš mi, kde chodíš do školy a aký si vysoký. Dúfam, že ma nesklameš ako NIEKTO!!! (To znie takmer ako vyhrážka. Ešte dobre, že nie som Niekto, ale len niekto... Neviditeľný. Aj my sme dnes riešili, že ešte nikto o 10. ráno nie je v práci, keď v tom sa Niekto ozval, že on tu už je. Asi mi z toho začne šibať Snoop.)

* R... Lenke z koncertu - Leni alebo kto ju pozná, ozvi sa mi!!! Boli sme spolu v Myslave na koncerte, musím ťa vidieť!!!

* TommyLee John Magnetke - No tak teraz na teba naozaj nezabudnem. Som vysoký, zelenooký a zvyšok uvidíš neskôr. Čau a odpíš. (Nebola aj Esmeralda zelenooká? A aj tá zvyšok uvidela neskôr Neviditeľný.)

* Knokauter Knokautke - Čaf sexica! Zdraví ťa upír! Pozdravujem prepisovačky odkazov a samozrejme Jochmanna. (Za Mimu, ktorej táto úloha dnes pripadla, ti ďakujem N.)

* Gashtanka Rozpitvávačke - Máš pravdu s tými zadkami - škoda, že sme sa vtedy nepresvedčili o ich tvrdosti aj hmatom. Odkáž bratovi, že ignoráciu na chodbe neznesiem a nech sa mi občas aj ráči pozdraviť, lebo ináč sa nas....m. P.S.: V piatok sa ide do Orla na veľký zásah. Nech sa Š. trasie! (Myslela si dúfam slovo nasrdím Maxx.)

* Collec Sahre - Nielen v posilňovni, ale aj za volantom si zlatučká. Najmä, keď "parkuješ". P.S.: Auto je v poriadku, takže... (No zbohom, keď riadi aj činky tak ako auto... Neviditeľný.)

* Lyta Neviditeľnému - V poslednom čase som ťa trochu zanedbávala, ale píšem ti teraz. Ako sa máš? Zdravím B. E. (Verím, že ti nabudúce budem môcť povedať, že sa mám oveľa lepšie ako naposledy... Neviditeľný. Čo sa deje, N.? Snoop.)

* Marion pre Oko a Hruštičku húževnatú - Oko: naši sokovia nám niekedy pomôžu k lepším výkonom. H.H.: dúfam, že ma niekedy zvezieš. P.S.: Je čierny. (Jajáj, koľko z nás by chceli zviesť Hruštičku Húževnatú a dostať sa aspoň na chvíľu do jej veľvyslaneckého sídla v kanadskej Ottawe. Ale podarilo sa to len Vladkovi, ktorý sa stále vrátu... Neviditeľný.)

* Hamas Humuske (huske) - Ten môj "škaredý sen" sa mi začína páčiť. Všimol som si, že si sa mi začala v ňom tratiť. Aj keď tento odkaz nepochopíš, a ak aj áno, tak na ňho jednoducho zabudneš. Snaha bola. Pozdravujem zabudnutú Holku v modrom a Rinu.

* Marion Švagrinej - Srdečná vďaka za pomoc v núdzi! Pomaly si začínam myslieť, že nemám brata.

* Rozpitvávačka Gashtanke - Tak už si sa rozhodla, že či ideš do toho s T.....? No rob jak chceš, ale keď chceš vedieť ako to dopadne, musíš to skúsiť. Teda ja by som, ale veď ma poznáš. Dúfam, že ma budeš so Š... podporovať. Si super. Maj še.

* Vodka všetkým osamelým šracom - Čaute! Hľadám šraca na jarné prázdniny. Odpíš! (Dám ti kontakt na Gorana, on spoločnosť vodky privíta nielen cez jarné prázdniny. Píš alebo vystrihni si: radorumanhotmail.com - Neviditeľný. Goran je nesmrteľná legenda z radov bývalých osamelých šrácov - Snoop.)

* Linda Xantipe - Vo štvrtok sa ide do Tesca. Budem tam model zo SPŠD. Takže sa máme na čo tešiť. Ide aj Kamka. Pozdravujem ju!!! (Aj Šmoula R. - ozvi sa) (A viete vy vôbec o tom, že Carrefour ten je lacnejší... Neviditeľný. Koľko ti platia za skrytú reklamu? - Snoop)

* Xantipa Linde - Neviem, ale dúfam, že nejakých nájdeme, a že nám aj nejakí napíšu. Zdravím Kamku.

* Nemo Cleopatre - To snáď už nemyslíš vážne? To fakt už o sebe nedáš ani vedieť? (Komu ako N.)

* Euchénia Bacilikovi - Keď si chceš písať, tak poď. Koľko máš rokov? Farba vlasov, očí, povaha? Záleží ti na vekovom rozdieli? Kde bývaš? Ja na KVP. Mám modré oči, hnedé vlasy. Tvoja výška? Odpíš!

* Issabell Jochmannovi - Mám modré oči, tmavohnedé vlasy a 14 rokov. Ale o mesiac mám 15. Aká je tvoja výška? Tak zatiaľ sa maj a odpíš!

* Jochmann Shamanovi - Tak čo bude s tou "výslužkou"? Stretneme sa zajtra o takomto čase. V ruke maj...! (Jochmann, ten názov denníka som ti musel vyhodiť, lebo to nie je Korzár a navyše v ňom nevychádzajú ani Odkazy Neviditeľný.)

* Xena Jochmannovi - Tak fajn, sobota vyhovuje. Napíš kedy, kde. P.S.: Ja piatkové tréningy ignorujem. P.S.2: Pozdravujem Afroditinu sestru Katku.

* Rozpitvávačka Kamke a Gashtanke - Waw! To je funky nálada. Momentálne mám asi meter pred sebou tráviacu sústavu hovädzieho dobytka. Nič príjemné, ale ide to. Chýbate mi strašne. Kamka, Joži už teraz ani nemôže vyskakovať. Ste moje super kámošky - ó, maňo jój! (Dobrá pieseň, ani som si nemyslel, že Vidiek s V.B dokážu niečo tak kvalitné stvoriť Neviditeľný. (Konečne sa presadzuje menšina aj v príjemnom svetle Maxx.)

* Čerešnička Angel of Heaven - OK. Čo takto v piatok 2. 2. o 16.00 h, Kováčska 28, maj v ruke noviny! Pa pa. P.S.: N - ten konkurz? Kedy? Kde? (Ak myslíš konkurz na redaktorov/ky Ťaháka, tak to upresníme v nasledujúcom čísle N.)

* 2 malé myšky 2 kocúrom - Díky za odkaz. Stretko navrhnite vy! Aké SŠ máte? Pa. (Len jednu, a volá sa gymnázium Poštová 9, KE Neviditeľný. Neviem, či sa máš čím chváliť - Snoop. Kováčska 28 Snoop & Maxx.)

* Jochmann redakcii - Už zase ste mi neuverejnili všetky odkazy! Však dobrééé... Si zapamätám! Pche! (Keď si všetko zapamätáš, stane sa z teba pamätník a potom budeš celý čas pozerať už len filmy pre pamätníkov. Toto chceš, aby sa z teba stalo? Neviditeľný.)

* Fanúšik Loky p. Hricovi (TJ Lok.), p. Talánovi (Lok. PČSP), p. Bodnárovi (Lok. Spoje) - Dokedy sa budete hrať každý na svojom piesočku a tak zbytočne trieštiť sily... Sadnite si spolu! A spravte jednu kvalitnú Lokomotívu; a nech hrá tam, kde patrí, teda v Čermeli. (Hovoríš mi z duše, fanúšik Loky. Aby som to trochu objasnil, keďže každému z týchto troch pánov ide o iný biznis, tak zrejme nikdy. Ale ak to veľmi chceš vedieť, tak ešte v roku 1999 navrhoval tretí prvému menovanému, že vtedy ešte druholigová Loky bude hrať v Čermeli. Lenže prvý chcel od tretieho, aby Loky platila za to, že bude hrať 2. ligu v Čermeli. To azda na vysvetlenie stačí... za všetkých troch Neviditeľný. Kto vyhrá, kto vyhrá, no kto? Snoop.)

* Poison Girl Amicalovi - Ak si si nevšimol, zaspať som nestihla. Zdá sa, že niektoré veci nechápeš. To o niečom svedčí... (Narážam na tú dieru) Skončil si ty vôbec základnú školu? Maj sa. (Aj prezident Demokratickej republiky Kongo skončil svoj život s dierou a to som si istý, že na nič nenarazil... Neviditeľný. Počul som, že aj pri príjemných veciach sa naráža na tú dieru Maxx.)

* Crusoe Y7 - Ale ten čas ubehol, čo? Nie som proti. P.S.: Som rád, že si rada.

* Lyta Hruštičke Húževnatej - Ja sa mám dobre. Práve dovolenkujem. Robím všetko pre chrípkové prázdniny. (Aj hruštička dlhšie dovolenkovala v Ottawe za naše prašule Maxx.)

* Rozpitvávačka Kamke - Na valentínsku idem, to je jasné, ale ešte neviem v čej spoločnosti. No dúfam, že to aspoň !?! so ...... vyjde a keď nič, tak nič, ale nebolo by od veci, lebo Peťo is dead! A čo tvoj krtko? Máš dajakého? Bye. (Takže nick pre nejakého čáva je krtko? Azda nie preto, že sa rád hrabe do diery? Neviditeľný.)

* Lyta všetkým - Nasledujte môj postoj ku škole: začnite marodiť! Zn: Vivat chrípkové prázdniny. (Nasledujte môj postoj k mladosti a začnite písať do Ťaháka. A nemusia to byť len Odkazy Neviditeľný. Môže to byť aj anonym Maxx.)

* Kamka Rozpitvávačke - Kto by nepamätal na Jožiho? A pamätáš na odstrihnuté vlasy? Sranda je a vždy bude. Dúfam, že sa čoskoro ozveš. Maj sa. Pá pá.

* Rapperka Justy 1. Didžejovi - Zdravím ťa, keďže si tu nový, dúfam, že sa ti tu bude páčiť. Ich lebe für hip-hop; 2. Atyrovi (BSCH) - Tak čo, máme sa? O akom návrhu si to písal? Ináč, aj ty si cool boyz - Westside.

* Černoch (BSCH) Pilulke - Ahoj Pilulka. Dík za odkaz. Aspoň niekto si spomenul. Nevieš, kde sú všetci starí ťahakári(ky), lebo mi tu chýbajú. Zdravím Šaptalku, Bambulku a Atyra.

* Euchénia všetkým - Ten (tá), kto sa nudí, nech mi odpíše. P.S.: Tam, kde sú dobrí ľudia, je zábava. (Prisámveru sa nemám čas ani nudiť a napriek tomu ti teraz odpisujem Neviditeľný.)

* Smirnoff Scooterke - Ja čítam všetky odkazy! Že by si sa na nič viac nezmohla (že to bolo také krátke)?

* Colin babám nad 20 rokov - Nájde sa baba, sympatická, nezávislá na rodičoch, ktorá by chcela žiť vo dvojici so všetkým čo k tomu patrí? Ozvi sa. (Nabudúce buď konkrétnejší ohľadom toho, čo si predstavuješ pod pojmom, "so všetkým čo k tomu patrí" Neviditeľný.)

* Gashtanka Amazonke, Kamke - No keď si tak pekne prosila... Čo by som pre teba neurobila, ty moje blonďavé šťastie... Ako s L.? Ináč, vďaka za domáce úlohy, ktoré mi dáš a dala si opísať tento týždeň. Ľubkám ťa, mojenko! Kamka, v piatok že naklušeš do Alfreda!!! (Nepoznám a ani som žiadne blonďavé šťastie nikdy nepoznal. Vieš vôbec, o čom to píšeš, Gashtanka? Neviditeľný. Jeden kamarát si akurát teraz kazí svoje blonďavé šťastie, však? Maxx.)

* Chantal Jančovi z BSCH - Sľúbila som ti odkaz a svoj sľub som splnila. V piatok na diske! Dobre? Odpíš.

* Kamka Gashtanke - Čo sa neozývaš? Už si sa vybrala? Dúfam, že správne - veď by bolo na čase. Čo myslíš? Pá pá. Ozvi sa aj ty.

* Jochmann Knokautke - Už len 7 dní a som voľný! Zdravím Candygirl, Karmen, Xenu, Poison Girl, Gashtanku, Spanka, Volcana a vás!

* Chantal Mortiši - Minulý odkaz nevyšiel, neviem prečo. Ak si nájdeš čas, tak napíš.

* Parasite Holke v modrom a spol. - Chcela si stretko? Tu ho máš. V piatok 2. februára o 16.30 h pred Slovanom v blízkosti plánu mesta. Prečo mám taký pocit, že si sa na nás vybodla? Hmm. Dúfam, že sa mýlim. Mohla si sa ozvať. Alebo nie? Dúfam, že prídeš. Zn: žuvaj žuvačku a čum do plánu mesta. (To ma normálne rozosmialo. Rovno si jej mal/a/ napísať, že v pláne mesta sa pozeraj smerom na Bankov... Neviditeľný. Keď sa vy dvaja nestretnete, potom už neviem - Snoop.)

* Husička Hamíkovi - He he, včera bolo v čajke super. Musíme si to niekedy zopakovať, len si vymeníme úlohy. Ja sa budem hrať na mŕtvolu a ty na psychopata. Dobre?

* Kamka TNN - Nech ťa netrápi ten krtko. OK? Pozdrav všetkých kamarátov (v tvojom klube). Ahoj a napíš.

* P. Z. Afrodite - 2. 2. 2001 pred železničnou stanicou. Maj v ruke Korzár. Čauko. (Romantickejšie miesto ste si už nemohli vybrať, čo? - Snoop)

* Hľadaná Sashovi - Mám 173 cm, pekné oči, vlasy stále inej farby. A čo ty? Aj ty sa opíš! A kde bývaš? Dúfam, že mi odpíšeš. Ahoj a skúsme to spolu.

* Červené ferrari - Snoopovi, Maxxov a Neviditeľnému - Ste fakt super! Ale zaujímalo by ma, či ste aj takí zaujimaví, ako tie vaše pripomienky ku odkazom! (Nie, my sme v podstate veľmi nudní a úplne nespoločenskí chlapci, ktorí sú v skutočnosti omnoho iní, ako sa prezentujú v Odkazoch. Napríklad len ťažko by si našiel vážnejšieho človeka v Korzári ako je moja maličkosť - Neviditeľný.)

* Krasolienka Jerymy Ciovi - Super, že sú chrípkové prázdniny? Blíži sa vysvedčko, ako ho oslávime?

* Bacilík - Tak a som tu znova, chcem sa poďakovat hlavne lep pidlu a amicalovi,že sa mi ozvali.A zdravím Stanlyho, Medushku, Ajku, Jožku a internetových maniakov.

* Bacilík Medushke - Mirinda, 7 up, pepsi, Bacilík vás nakazil všetkých.

* Herkules Lyte - Chodila by si s chlapcom typu Ja? Mohla by si písať obšírnejšie. (Ja mám celkom dobrý typ. Aj tipovať chodím rád... - Neviditeľný.)

* Rapper Rapperke Justy - Všetko najlepšie k tvojim meninám, kamoši Ťa pozdravujú. Vidím, že sa Ti páči Dj Tommek.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Máš rád výzvy? Zmeň svet a urob veci inak, teraz
 2. Tento rok turizmu neprial
 3. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť
 4. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 5. Opäť sme na dobrej vlne
 6. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 7. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 8. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos
 9. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 10. PRIESKUM: Slováci prezradili, čo by mal spĺňať dokonalý smartfón
 1. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
 2. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 4. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 5. Opäť sme na dobrej vlne
 6. Aj mikulášske balíčku môžu byť zdravé. Zistite ako na to.
 7. 365.bank sa stala bankou roka na Slovensku
 8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 9. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 10. Ako vychovávať deti aby boli odolnejšie
 1. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť 16 713
 2. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 10 971
 3. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 7 873
 4. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes? 7 784
 5. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos 6 510
 6. Strava ani spánok nie sú dôležité, ak pri tom dýchame zlý vzduch 5 801
 7. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 4 716
 8. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 4 361
 9. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 3 819
 10. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené 2 866

Blogy SME

 1. Jakub Konečný: Samit pre demokraciu: východiská a očakávania pred najväčšou diplomatickou akciou roka
 2. ASEKOL SK: Končí sa doba plastová. Do čoho vám zajtra zabalia jedlo?
 3. Štefan Vidlár: Darmožráč
 4. Věra Tepličková: Kapitán je späť. Rozdal úlohy, funkcie a je pripravený
 5. Vlasta Žampová: Čo ma /nás zaujíma???
 6. Rudolfa Vallová: Je ľahko kritizovať každú vládu
 7. Radovan Kazda: Všetko je inak. Na Madagaskare nehladujú pre zmenu klímy
 8. Aleš Tvrdý: Cestovné poistenie počas pandémie
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 14 422
 2. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 5 343
 3. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 4 841
 4. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku 4 803
 5. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 738
 6. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 586
 7. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529? 4 201
 8. Jozef Sitko: Pani prezidentka, jej priateľ a jej exporadca Leško 3 432
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 4. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
 8. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Mliečne produkty by vo vyváženej strave nemali chýbať.

Sťažujú sa obchodníci, mliekari aj farmári.


2 h
Ilustračné foto.

Pozitivita testov stúpla len mierne.


4 h

Patrí medzi lídrov B-tímu.


2. dec

Blogy SME

 1. Jakub Konečný: Samit pre demokraciu: východiská a očakávania pred najväčšou diplomatickou akciou roka
 2. ASEKOL SK: Končí sa doba plastová. Do čoho vám zajtra zabalia jedlo?
 3. Štefan Vidlár: Darmožráč
 4. Věra Tepličková: Kapitán je späť. Rozdal úlohy, funkcie a je pripravený
 5. Vlasta Žampová: Čo ma /nás zaujíma???
 6. Rudolfa Vallová: Je ľahko kritizovať každú vládu
 7. Radovan Kazda: Všetko je inak. Na Madagaskare nehladujú pre zmenu klímy
 8. Aleš Tvrdý: Cestovné poistenie počas pandémie
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 14 422
 2. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 5 343
 3. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 4 841
 4. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku 4 803
 5. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 738
 6. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 586
 7. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529? 4 201
 8. Jozef Sitko: Pani prezidentka, jej priateľ a jej exporadca Leško 3 432
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 4. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
 8. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu