Korzár logo Korzár
Sobota, 4. december, 2021 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 3.2. do 9.2.2001.

Baranom bude viac menej každý pomáhať - niekto viac, niekto menej, to bude záležať od toho, ako sa dohodnú so svojimi priateľmi. Mohli by začať

zlepšovať svoj domov, meniť zabehané zvyky, narušiť to, čo je už dlho stabilné. Trochu chaosu a zmätku by vám iste prospelo, najmä v domácnosti, pretože máte pocit stagnácie a neviete sa zmieriť s nudným trávením času. Kvôli vašej túžbe po činnosti vyhľadávate rôzne aktivity mimo domov, no tento týždeň by ste mali hľadať realizáciu práve tam. V láske sa bude dariť viac starším Baranom, najmä ak budú mať aj zdravotné problémy. Vďaka nim vypadnú z úlohy nezlomných mužov a žien, na ktorých sa žiadne slabosti nedajú odhaliť a ľudia okolo nich sa k nim budú môcť priblížiť s dobre mieneným záujmom. Vy totiž často sami ničíte svoje šance na úspech v láske, keďže pôsobíte chladným a uzavretým dojmom. Práve teraz by ste mohli stratiť svoju odmeranosť a získať tak náklonnosť zaujímavého človeka. Mladším Baranom bude vyhovovať vplyv Uránu a zmiernia svoje pracovné tempo, čo im umožní vyhnúť sa dvom závažným chybám.

Býk

Býci majú pred sebou týždeň zábavy. Napriek tomu, že neznášate posmešky na svoju adresu, dokážete sa zabaviť aj na sebe a vaša dobrá nálada bude "chytľavá". Málokto odolá vášmu optimizmu, aj keď to nie je práve typické pre vašu povahu, no iste to ocenia všetci vo vašom okolí. Najmä starší Býci prekvapia všetkých, keď sa budú snažiť zahladiť staré spory a vyhýbať sa novým, keď budú ústupčivejší a ochotnejší. Reakcie ľudí vám pomôžu pochopiť, kde ste doteraz robili chybu a prečo nemáte toľko skutočných priateľov, ako by ste chceli. Podnikajúci Býci majú pred sebou dôležité rokovania a obchody, ktoré by im mohli pomôcť zlepšiť zisk a tak aj ich náladu. Mladším Býkom zase zlepší náladu jeden telefonát, ktorým sa začne nová láska. Slovom, každý Býk bude spokojný, optimistický a príjemný, plný nádejí a očakávaní, ktoré sa dokonca aj splnia.

Blíženci

Blížencov čakajú zlé správy. Hoci máte radi zmeny, nie ste zastáncami zmien k horšiemu. A práve také vás teraz zaskočia, bude to teda náročný týždeň. Okrem pracovných problémov a hádok so spolupracovníkmi, sa vám podarí preniesť napätie aj do domácnosti a začnete bojovať na každom fronte. Nuž, dá sa to aj takto, lenže potom sa nečudujte, keď sa vám každý obráti chrbtom a ľudia, ktorí vás mali radi, budú vami sklamaní. Čo tak zvoliť iný postup a prezradiť vašim blízkym o čo ide? Viac hláv, viac rozumu - to je predsa overená pravda, nemusíte predsa počúvať ich rady, stačí, ak budú o všetkom informovaní a získajú istotu, že s nimi počítate. Tak sa vyhnete väčším problémom a dokážete sa lepšie sústrediť. Nezamestnaným Blížencom hrozia problémy s úradmi, zabudli na niečo dôležité a teraz sa dostanú do časového stresu. Pokiaľ ide o zdravie, čaká vás tiež náročný víkend, najmä pozor na prievan, bolesti hlavy a zápaly dutín.

Rak

Rakom sa začne dariť, hoci zima nie je pre nich to najlepšie obdobie. Sú však schopní a majú dostatok energie, aj jasný cieľ a pevne sa ho držia, takže dokážu získať úspech. Síce budete potrebovať niekoľko rád, niekoľko postrčení a dobre mienenú kritiku, to všetko sa však odrazí pozitívne na vašom nadšení a snahe. Mladším Rakom, ktorí by chceli niekoho zaujať svojou osobnosťou, sa to konečne vydarí, lenže musia sa dostať do spoločnosti, v ktorej sa pohybujú tí, na ktorých chcú zapôsobiť. Nebudete pôsobiť neohrabane, ak si budete istí svojimi cieľmi, stačí, ak začnete byť o niečo viac smelší. Cítite v sebe niečo nové, akési vibrácie, ktoré vás nútia do zmien vo vašej povahe, je to správne, preto sa nebráňte a konajte podvedome, bez dlhého zvažovania. Starším Rakom, ktorí sa zaoberajú finančnými záležitosťami, hrozia rôzne omyly, straty a chybné rozhodnutia, nemali by na seba brať priveľké záväzky a ani prenášať vysoké sumy peňazí, radšej nech to urobí niekto iný.

Lev

Z Levov bude tento týždeň vyžarovať silné sebavedomie a energia. Ukážu, čoho sú schopní, akí sú neomylní a ako dokážu bez námahy nájsť riešenie aj toho najhoršieho problému. Získajú si vážnosť a dôveru svojho okolia, dokonca aj tí najmladší si uvedomia, ako sa dostať do popredia a zabezpečiť si úctu. Levy sú skrz-naskrz praktickí, preto každý svoj krok dobre plánujú, neúnavne sa snažia o vlastné presadenie sa, takže zvyknú zabúdať na priania svojich blízkych. Tento týždeň by ste mali skutočne stavať do popredia sami seba, ale dbať aj o udržanie rovnováhy v domácom prostredí. Ak budete zbytočne povýšení a namyslení, nenájdete ospravedlnenie a vaši príbuzní vám to nakoniec spočítajú. Rozdeľte radšej svoj svet na verejný život, kde môžete byť tvrdí, neústupčiví a pyšní na svoje úspechy a na domáci svet, kde je potrebná neha a pochopenie, priestor aj pre toho druhého a jeho záujmy.

Panna

Panny tento týždeň budú túžiť po prírode, po pobyte mimo mesta, po pokoji a harmónii. Naraz majú dosť hluku, zhonu a povinností, zistia, že ich nebaví dookola dbať na želania iných, ale že chcú aj sami riadiť svoj život, najmä čo sa týka práce. V súkromí sú Panny spokojné, tu im všetci vychádzajú v ústrety, takže sa tešia na návrat ku domácemu krbu. Staršie Panny majú v sebe nový pocit bezpečia, stability a chcú byť lepšími, no pracovné tempo im v tom bráni. Mali by ste byť ostrejší a odvážnejší, hovoriť viac NIE a odporovať, ak vám niekto chce naložiť na plecia niečo navyše. Získate tak priestor pre seba a to práve teraz potrebujete. Mladšie Panny by chceli nájsť to správne náručie, v ktorom by sa cítili milovaní a oceňovaní, nebaví ich už len finančné ohodnotenie, či postup v práci. Môžete získať to, čo chcete, no chce to zlepšenie vašej komunikácie s pracovným okolím.

Váhy

Váhy budú celý týždeň až príliš vľúdne a až príliš čestné. Je vám jasné, že to zase niekto zneužije? Vy si neviete vyberať správnych priateľov, vždy sa medzi nimi nájde nejaká "krysa", ktorá vám dokáže zničiť vaše plány a aj dôveru v ľudské dobro. Prečo nie ste opatrnejší pri odhadovaní vašich známych? Mnohí vás považujú za umelcov a za duše, ktoré vidia aj to, čo je ostatným utajené, no práve preto by ste mali svoj vnútorný hlas viac počúvať a vyvarovať sa známostí s takými ľuďmi, ktorí sa až príliš snažia dostať do vašej priazne. Mladšie Váhy budú môcť celý týždeň cestovať, poznávať nové kraje a ľudí, no aj u nich platí, že by nemali byť príliš dôverčiví a hneď na prvom stretnutí sa celkom odhaliť. Trochu záhadnosti pomôže aj ženám, ktoré túžia po nových známostiach s opačným pohlavím. Verte, že môžete byť aj čestné, aj vľúdne, no pritom neprísť o všetko.

Škorpión

Škorpióni sú dostatočne zabezpečení pred rôznymi útokmi, ktorých tento týždeň bude neúrekom. Nebudete vedieť, ktorý odrážať skôr a čomu pripisovať väčšiu dôležitosť, lenže nakoniec prídete na to, že o nič nejde. Všetko sa nakoniec ukáže ako zbytočný poplach a vy sami uveríte, že nešlo o nič dôležité. Je to tak, lenže nemali by ste prestať byť opatrní, predsa viete, že nie ste všeobecne obľúbení a vaši nepriatelia môžu byť silnejší, ako sa vám zdá. Najlepšie urobíte, ak budete konať v súlade so spravodlivosťou a ak sa vám niečo nebude páčiť, zaútočte priamo, nie zákulisnými postupmi. Spravodlivý hnev a pravdivá kritika - toho by ste sa mali držať, ak budete niekomu škodiť na základe osobných záujmov, len si sami spôsobíte ťažkosti. V tomto týždni vám trošku zlyhá zdravie, nemali by ste sa teda namáhať priveľmi, snažte sa oddýchnuť si a nájsť si čas na preventívne opatrenia, aby ste neprišli k vážnejšiemu ochoreniu.

Strelec

Strelci by nemali ignorovať dobré rady a počúvať aj ľudí, ktorí im budú niečo naznačovať. Mohli by sa dozvedieť zopár tajných informácií a zabezpečiť svoje záujmy, opevniť sa a zmariť tak zlé úmysly svojich neprajníkov. Niežeby ste ich mali veľa, vás predsa každý musí mať rád, ale sem tam svojimi úspechmi vadíte tým menej úspešným. Zdá sa totiž, že vám ide všetko ako po masle, aspoň vy sami neupozorňujete iných na to, čo vás trápi a čo vám vadí. V podstate je vašou jedinou odpoveďou na otázku : Ako sa máš? reakcia : Dobre. A tu je práve kameň úrazu. Takto si všetci myslia, že vás nič nebrzdí, nič vás nevyvedie z miery a že všetko dokážete, že na vašej ceste niet prekážok. Vašu jemnocitnosť si tak vysvetľujú ako povýšenosť a sebadôveru ako pýchu. Snažte sa sem tam posťažovať a ukázať, že aj vy máte problémy, hoci žiadať od vás, aby ste ukazovali smutnú tvár je nereálne - to už by bolo priveľa. Veď vy sa viete smiať aj keď ste v kaši.

Kozorožec

Tento týždeň sa Kozorožci začnú zaoberať sami sebou a svojou minulosťou. Namiesto toho, aby analyzovali svoje pracovné úspechy a postupy, budú analyzovať sami seba. Iste, raz za čas je to potrebné a keďže vám vplyv Uránu nedáva priveľký priestor pre realizáciu v práci, správne využívate čas na vlastné poznávanie sa. Ak chcete vedieť názor hviezd, ste typom horolezca. Stále leziete vyššie a vyššie, nič vám nie je zaťažko, ak ide o ocenenie, slávu a uznanie. Sem tam sa pošmyknete a padnete o stupeň nižšie, ale istíte sa a tak sa znovu vyškriabete na stratené pozície. Vaša osobnosť je nezničiteľná, máte vysoké méty, ciele, ktoré si vyžadujú maximálne sústredenie, ale aj dôkladné poistenie sa, rátate s tým, že cesta nahor je plná nebezpečenstiev. Nuž a čo o vás hovoria hviezdy v láske? Tento týždeň sa vaše srdcové záležitosti posunú vpred oveľa viac, ako ste vôbec dúfali. Užívajte si a nestrácajte čas zbytočnými obavami, čo bude ďalej.

Vodnár

Ešte stále ste v centre šťastia a máte vo všetkom zelenú. Páči sa vám, všakže? Čo keby ste sa trošku prebrali z opojenia a venovali sa aj práci a plánovaniu vašich pracovných úloh? Zatiaľ ste nič poriadne neurobili a Urán sa už začne s vami pomaly lúčiť. Čo tak zapracovať na vašich snoch a ich splnení, čo tak dať svojim slovám aj iný rozmer, nielen snívať, no i konať? Máte všetko a všetkých na svojej strane, tak hor sa do práce, zarábania peňazí, do upevňovania vašich pozícií a do riskantných podujatí, dajte sa na nové pracovné cesty - začnite už konečne niečo konkrétne robiť. Mladší z vás, ktorí sa nemusia v ničom závažnom angažovať, by sa mali zamyslieť nad svojou citlivosťou a začať rozvíjať viac logické myslenie a kombinačné schopnosti. Aj tie sú vám totiž dané, lenže na ich využívanie je nutná väčšia sebadisciplína.

Ryby

Ryby budú môcť tento týždeň ukázať svoju vnútornú silu. Budú pomocníkmi pri nových podujatiach, zúčastnia sa všetkého dôležitého, hoci sami nebudú v centre záujmu. V súkromí budete tešiť tých, ktorí práve prežívajú domácu krízu, ktorí sa snažia niečo zmeniť a potrebujú oporu. Vy budete tými, ktorí pomáhajú a riadia iných, hoci nie otvorene. Mladší z vás budú mať síce melancholické nálady, keď budú so zdesením skúmať hĺbku svojej duše, ale dokážu sa povzniesť k optimizmu a nájdu nový zmysel svojho života. Hoci práve mladším ťažko ide vlastné presadenie sa, nájdu vďaka svojej citlivej povahe a senzibilite tých správnych ľudí, ktorí im pomôžu. Je pravdou, že nie ste považovaní za najlepších a najvýhodnejších pracovníkov, no na istých miestach ste nenahraditeľní. A práve v tomto týždni si to niektorí z vplyvných uvedomia a vy dostanete svoju šancu.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Tento rok turizmu neprial
 2. Dobrá receptúra musí mať „oko draka“
 3. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 4. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 5. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 6. Opäť sme na dobrej vlne
 7. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos
 8. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 9. PRIESKUM: Slováci prezradili, čo by mal spĺňať dokonalý smartfón
 10. Výhody najväčšej obchodnej siete objavuje aj verejný sektor
 1. Dobrá receptúra musí mať „oko draka“
 2. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
 3. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 5. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 6. Opäť sme na dobrej vlne
 7. Aj mikulášske balíčku môžu byť zdravé. Zistite ako na to.
 8. 365.bank sa stala bankou roka na Slovensku
 9. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 1. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť 17 151
 2. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 14 089
 3. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos 8 026
 4. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes? 7 807
 5. Strava ani spánok nie sú dôležité, ak pri tom dýchame zlý vzduch 5 819
 6. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 5 146
 7. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 3 603
 8. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 3 374
 9. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 3 353
 10. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené 2 996

Blogy SME

 1. Vladimír Benčík: Ako Valné zhromaždenie OSN poprelo kresťanské a židovské väzby na Chrámovú horu
 2. Adam Puškár: Nový trestný čin šírenia nepravdivej informácie – cesta k totalite
 3. Juraj Kumičák: Úvaha o reforme
 4. Roland Ondrus: Quo Vadis?
 5. DagmaRA Sarita Poliaková: V adventnom stíšení ďakujem
 6. Marian Nanias: Jadrová energia – Dôvera spoločnosti k vedeckým poznatkom.
 7. Anton Kovalčík: Postmodernistický prístup k telesnému postihnutiu.
 8. Štefan Vidlár: Babenkám
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 15 171
 2. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 5 049
 3. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 791
 4. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 638
 5. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 4 382
 6. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 259
 7. Vanda Tuchyňová: Z POD ZADKU“ NÁM BERÚ VLASTNÉ POZEMKY, ROZOBERAJÚ MAJETOK ŽILINY A MESTO SA LEN PRIZERÁ ! 3 497
 8. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku 3 439
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Vladimír Benčík: Ako Valné zhromaždenie OSN poprelo kresťanské a židovské väzby na Chrámovú horu
 2. Adam Puškár: Nový trestný čin šírenia nepravdivej informácie – cesta k totalite
 3. Juraj Kumičák: Úvaha o reforme
 4. Roland Ondrus: Quo Vadis?
 5. DagmaRA Sarita Poliaková: V adventnom stíšení ďakujem
 6. Marian Nanias: Jadrová energia – Dôvera spoločnosti k vedeckým poznatkom.
 7. Anton Kovalčík: Postmodernistický prístup k telesnému postihnutiu.
 8. Štefan Vidlár: Babenkám
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 15 171
 2. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 5 049
 3. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 791
 4. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 638
 5. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 4 382
 6. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 259
 7. Vanda Tuchyňová: Z POD ZADKU“ NÁM BERÚ VLASTNÉ POZEMKY, ROZOBERAJÚ MAJETOK ŽILINY A MESTO SA LEN PRIZERÁ ! 3 497
 8. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku 3 439
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu