Korzár logo Korzár
Sobota, 4. december, 2021 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Odkazy

* Neviditeľný čitateľom Minulý týždeň ste na týchto riadkoch boli ochudobnení o komentáre našej legendárnej trojice (nikto z nás nebol v KE a navyše

ani maily nefungovali tak ako mali), avšak dnes vám to už naplno vynahradíme. Budúci týždeň pôjdem lyžovať, takže sa o vás postarajú Maxx so Snoopom, teda aspoň si myslím. A aby som nezabudol, hoci deň Sv. Valentína považujem za utlrakomerčný sviatok, dúfam, že ho prežijete plný prejavov lásky v náručí vašich partnerov a partneriek. Ale najdôležitejšie bude, aby vám láska a neha vydržala nielen v tento deň, ale aj počas zvyšných 364 počas dní celého roka. Tak si to užite, a tým, čo podobné šťastie nemajú, želám len jedno. Nech sa vám do budúcoročného Valentína, príp. aj skôr podarí nájsť podobne spriaznenú dušu. A začať už pokojne môžete aj dnes.

* Maxx čítačkám a čítačom - Pekne oslávte Valentína a apsoň tento jeden deň buďte k sebe pozorní a milí len tak, bezdôvodne. Prípadne pošlite 20 Sk a ofrankovanú obálku na konto budúcich nádejí: Neviditeľného supervila, Maxxova vila a Snoopov superdom, P.O.BOX XXX, Košice.

* Kexiček pozdravuje všetkých, čo plesali na GTA plese, zvlášť osadenstvo 1.A. bolo sqellee... Mám vás všetkých hrozne rada a nexem life bez vás. Pozdravujem aj Sušienku, Bambinko a Woodoo.

* Sv. Valentín z www.post.sk vám odkazuje - "Čo je z lásky, to je sladké. Čo je sladké, to je z lásky." (S pozdravom vaše slané uhorky zo sladkokyslého nálevu... Neviditeľný.)

* Izi Fnn - Že ťa poznám, to ty vieš, slovo ti dám, máš, čo chceš (Aischa).

* Kasiopeja Klokanke - Potratila si aj posledné zvyšky rozumu? Vážne si sa s ním rozišla? Odhovor ho prosím ťa aspoň od tej samovraždy. Minule mal šťastie, že poliši prišli skôr ako vlak. Chceš o tom počuť viac? (Ešteže hňup s Medíkom to nedohnali až do takej krajnosti... Neviditeľný. (Šťastného Valentína - Maxx. Niekto prosím zavolajte 911, teda 158 - Snoop imitujúc Wyclefa.)

* Scooterka všetkým - Najprv som chcela dať pozdraviť všetkých, s ktorými som si písala, ale je ich veľa a niektorých tu naozaj nemôžem napísať, takže zdravím len tých, ktorí boli niečo viac, ako tí ostatní: YZ, Sladká, Červené ferrari, Navigator, Smirnoff, Romantik, Chirurg, S.X.M. (ja-on), Arfaga, D.J Ultra. P.S.: Už viete, kým som bola? (Budem hádať, žeby brunejským sultánom alebo perzským šachom? Neviditeľný. (To nie, ale vieme, s kým si nebola. Ebola - Maxx.)

* Diego Pakelit (17) Jesse(17) - Nešiel som do Chile, len práve absolvujem jarnú predprípravu na školskom ihrisku, keď mám telesnú. Čo, chceš si so mnou zakopať na bránku alebo ma kúpiť za pár melónikov? (V istom košickom klube kedysi obľubovali Diňu aleno žeby to boli dyne. Ach moja deravá pamäť Neviditeľný. (Napríklad za tie dva pekne sa rozvíjajúce? - Maxx.)

* Chantal Všetkým - Krásneho Valentína, veľa lásky a pusiniek (cmuky-cmuk).

* DiDžej Poison girl - Ja mám krátke hnedé vlasy, výška 180 cm, váha 60 kg atď. Ako sa máš? Ja dobre.

* Scooterka Smirnoffovi - Tým posledným odkazom si ma zabil, ale asi to tak muselo byť!! Chyba však určite nebola len na mojej strane!!! Do života ti prajem len to najlepšie. Hlavne smiech, pretože zdravie je pri ňom nepodstatné. A ak si ešte nenašiel babu svojich snov, tak ti okrem toho smiechu prajem aj šťastie. (Viacerí majú podobný problém... Neviditeľný.)

* Gashtanka Jochovi - Keďže si ma ták veľmo prosil, tak ťa teda pozdravujem... Si rýchly, Jochi....a nezabudni napísať niečo pjeknee... A čo sa týka vecí, čo si mi napísal... dozvieš sa!!! (Rýchly môže byť len Peter R., či sa mýlim? Neviditeľný.)

* Sabky z 1.AA v Šaci Woodoo z 1.A NA GTA - Andílku, patkaník, kedy sa mi ozveš? Pošli mi prosím mailík?! Díky.

* Nazdaaarek všichni!!! Zdraví vás Knokautka - Pozdravujem: Diaboliku, Spanka, Jochmanna, SAPONATA-ehm, ehm, Volcana-Lolittu, (to nie je dva v jednom) alebo hej? Skoro som zabudla na Gashtanku, a na Marixa (no Jocha ešte raz). Hm, vidím, že haluzím, tak končím. Fuj!

* Petit Smelovi - Prajem ti príjemný pobyt na 9 mesačnej dovolenke. Pozdravujú ťa tvoji priatelia zo zeleného údolia a dúfajú, že 16. 2. 2001. sa stretnú s tebou na diske takže buď slušný, aby si dostal opušták lebo keď nie... (Mráz mi behá po chrbte, keď toto čítam Snoop.)

* Čaptalka Černochovi - Prajem ti pekného Valentína. Pozdravujem: Neviditeľného, BSCH, Delli, Mortišu. (Dík Čaptalka, ináč máš milý nick. Kde si k nemu prišiel? N.)

* Nera Phantomovi - Sorry za to, že som sa ti dlho neozvala. Dúfam, že sa za to na mňa veľmi nehneváš. Povedz, si ozaj taký tajomný ako tvoje meno? Napíš mi niečo o sebe. Čo máš rád, čo sa ti nepáči a tak. Zabudla som ti napísať, že mám veľmi rada Nirvanu. A čo ty? (Viem si predstaviť aj omnoho lepšie kapely, ktorých frontmani si to nenechali všetko prejsť hlavou... Neviditeľný.)

* Klokanka Kasiopeji - Máš sa O.K.? Nepostihla ťa chrípka? Dúfam, že nie si choručká. Chráň sa, veď vieš, že zúri epidémia! P. S.: Držím palce. Odpíš!

* Lesley Všetkým - Pozdravujem všetkých s ktorými som si niekedy dopisovala. B. E., Depeshaka, Zabudnutého, Marišku, Hundroška, Hrušku, Uzzyho, Issabell, Erika, Eucheniu, Miklandenssa a Piškótku. Posielam vám všetkým cmuk.

* Magnetka Tommy Lee Johnovi - Zelené oči sa mi páčia, ale budú sa ti páčiť hnedé? Koľko máš rokov. Ahoj a odpíš!

* Issabell Hruške - Ahoj Hruštička, prajem ti šťastného Valentína a veľa božtekov od tvojho milovaného Uzzyho. Zdravím Marišku, Lesly a Piškótku. Čaute!

* Hľadaná Sashovi - Na akú školu chodíš? Mohli by sme sa stretnúť cez prázdniny. Čo ty na to? Dúfam, že sa stretneme. (Už by sa zišlo). P. S.: Čau! (Keď chcete čakať do leta, tak prosím. No čo tak trochu skrátiť čakacie lehoty na hraničných prechodoch? Neviditeľný.)

* Kamka Jasnenke a Xantipe - Veľmi ľutujem, že som nebola. Dúfam, že sa nehneváš. Možno že si správny šráci nájdu vás. Na ďalšiu prehliadku isto iste prídem. Už si to nemôžem dovoliť ujsť. A nehnevaj sa!!!!! Teším sa na valentínsku disku. Pozdravujem Amazonku! (A ja Volgu a Čermeľský potok Neviditeľný. (Minule sa v tajničke pýtali na odpornú, zlú ženu a vyšlo tam Xantipa. Ale neber si to osobne, to som sa určite pomýlil Snoop.)

* Bary Wait (19) Ally (17) - Aj ja som sám a tiež mám zlú náladu. Som 175 cm vysoký, zelené oči, špinavý blond a mám rád srandu. Ja ti pomôžem byť in uvidíš, nebudeš človek, ktorý je sám. Odpíš. 14. 2. o 17.00 hod. pred Tescom. Teším sa, ahoj.

* Delfi Chantal - Krásneho Valentína! Ty raz nájdeš toho pravého a potom ostatní budú ľutovať. (A čo keď bude ten pravý ľavicovo orientovaný? To budete ľutovať až po voľbách? Neviditeľný.)

* Raperka Justy Rapperovi - Díky za blahoželanie. Čo máš nové? Ako dopadla stužka? Kto je DJ Tommek?

* Scooterka Neviditeľnému - Po celý ten čas, čo som tu bola, bol si tu aj ty a tvoje komentáre k mojim odkazom. Hovorili sme spolu 2x a ani o tom nevieš :-) Písali sme si (iná prezývka) a dá sa povedať, že si pozitívne ovplyvnil moju osobnosť. Ďakujem! (Vždy som rád, ak sa mi podarí urobiť niečo, čo druhým prinesie potešenie, a platí to aj v tomto prípade. Vážne si však nespomínam, kedy sme spolu hovorili. A ak som ťa pozitívne ovplyvnil, tak dúfam, že dobro v tebe ešte dlho zostane Neviditeľný. Nóó, zdá sa, že už aj k nám chodia utajení svedkovia - Maxx.)

* Niekto z koncertu R... - Poznám jednu Lenu z koncertu, ale mohlo ich tam byť viac. Trocha ju opíš.

* IZI Lenke - Modrá kuchyňa, modré nebo, modrá voda, modré leto. P. S.: Pusa na ... (Pusa na čelo a okrem toho skvelý modrý likér curacao Neviditeľný.)

* IZI Lenke - Teším sa na deň, kedy ťa stretnem, že ťa chcem, to ja viem. (Veľa šťastia, a verím, že to bude obojstranné Neviditeľný.)

* Snehulienka Kamke a Xantipe - Neplačte, veď je Valentín. Ja som na tom ešte horšie ako vy. Kamka, dúfam, že ti to s Krtkom vyjde - ak nie, je to len jeho smola. Xantipa, prajem ti, aby si už konečne našla toho praváho. P. S.: Na diske bude super. Peťo T. - si veľmi vysoký? (cmuk-cmuk) (Inak, náš dobrý kamarát Pe?o M. je veľmi vysoký - Maxx.)

* Amical Poison girl - Toho "niekto" si mala na mysli mňa? Je mi vážne ľúto, že som ťa sklamal. Prepáč, že nie som taký "suchý" ako ostatní. Zák. školu mám za sebou, ale strednú bohužiaľ ešte nie. Pozdravujem nudného Zmioša, nahlúpleho Dídžeja a celé Top rádio. (Už som sa zľakol, že aj to, čo sídli na druhom konci budovy Neviditeľný. (My by sme si dovolili pozdraviť iné rádio, najlepšie o pol šššššiesssstej - Maxx. O trišššššššššššššššštvrte na ššššesť - Snoop.)

* Miška Marekovi - S teplom, ktoré vzbudí vo mne oheň. S vetríkom, ktorý vznieti vo mne búrku. S obláčkom, ktorý napojí moje ústa. S povzbudením, ktoré mi dáva zmysel života. S úsmevom, ktorý naleje do má nádej. Ty moje šťastie. Ty môj krásny sen. (Veľmi pekné... N. (Asi mi 5x tam chýba "i", ale možno je chyba vo mne Snoop.)

* Johny Quest Amazonke - Vianoce aj 2001 som prežil. "Našťastie." S tvojim opisom som spokojný. Si O. K. Forever dobrodružstvá.

* Johny Quest Amazonke - Aké bolo vysvečko? Ja som bol PVD. Info pre Maxxa. PVD nie PVC. Pozdravujem Maroša. (Hmmm, vďaka za informáciu, sám by som si to celkom určite pomýlil, ale moja ošetrovateľka by si to asi všimla - Maxx.)

* IZI Lenke - Blíži sa sviatok (14. 2.), aby nebol zmätok, odtrhnem ti kvietok. Ahoj. (Vot kakaja basenka Snoop.)

* Keith Lucy "D" - Dnes je Valentín - tak všetko naj! Ľúbim ťa mojko! Nadovšetko! P. S.: Maxx, ako to, že je ten kupón taký dlhýýýýý??? (Ako sa mi zdôverili Maxxove obdivovateľky, on má dlhé jednoducho všetko N. No, dnes ráno som sa na neho v sprche pozeral a pripadal mi taký dlhý, ako obvykle, takže sa musím spýtať svojej ošetrovateľky, kde je problém - Maxx. Alebo krátky Snoop.)

* Lesley Issabell - Super, že vám to s D. klape. Pozdravujem tvojich kamošov z Kuzmánky. Super kamošov z našej fest dobrej triedy a všetkých, čo ma nepoznajú. (Za zvyšných 6 miliárd ľudí sa pripájam aj ja Neviditeľný.)

* Zlatka Všetkým chalanom, ktorý radi rozhadzujú prachy na darčeky - Ozvite sa, budem rada! Zdravím tých, čo budú na Valentína sami. (Ja rozhadzujem strašne rád prachy na darčeky pre seba. Ak aj ty, kľudne mi ich nechaj v redakcii - Maxx.)

* Šharmen Bladeovi - Ahoj fešák! Čo tak stretko? Keď chceš, môžeme sa stretnúť v trojici... čiže ty, ja a Cleopatra, uvidíš bude "zábava". P. S.: Buď budeš priateľ Lea D. C. a vyznáš mu lásku, alebo odchytávam, za radom všetkých... (za Q. T.)

* Jaro N. Lucke H. - Dnes je sviatok sv. Valentína. Som rád, že ťa mám! Ľúbim ťa mojko!

* Poison Girl Zmiji - To sa ma nechceš nič opýtať? Veď so mnou trošku komunikuj. Prečo si myslíš, že je s tebou nuda? Ináč ti prajem veselého Valentína! Dúfam, že ho prežiješ lepšie ako ja.

* Monika Peťovi T. - Tak som tu. Ak chceš, môžeme spolu hodiť reč. Mám 17 rokov a 170 cm. A čo ty? (Plus 7 rokov a plus 19 cm Neviditeľný.)

* Annica Soni, Janke, Barbarke a Lenke k narodeninám - Všetko najlepšie, dobrého zdravia, šťastia a Božieho požehnania.

* Klokanka a Kasiopeja Peťovi T. - Chlapče, ak zoženieš ešte jedného Robinsona, ktorý by si chcel s nami písať, pomer osôb bude vyrovnaný 2:2. P. S.: Keď nezoženieš, nevadí. Odpíš! (Nič nezháňaj, 2:1 je optimálne - Maxx.)

* Petit Byline, Vaškovi, Azuritovi, Frickovi, Tuľovi, Kukovi, Karemu, Frenklinovi, Kurianovi, Smelovi - Stretneme sa na diske 16. 2., ale predtým sa stretneme v kľude. Dúfam, že to neskončí ako na Silvestra. P. S.: Džunk dúfam, že ti nebudem musieť dávať prvú pomoc.

* Ally Spolužiakom - Už sa nám to kráti, konečne. Nech žije 4. PB - SPŠD. P. S.: Odpíšte niekto z SPŠD. (Prípadne aj niekto, kto cestuje MHD. Veď v oboch názvoch je slovko doprava Neviditeľný.)

* XTC crew - Zdravíme všetkých grafiťákov, breakerov, bladerov, skaterov + BSCH. Atyr - nejako sa už dohodneme.

* IZI Size klubu - Ten, kto vie, čo chce, ten to má, slobodu si užíva. P. S.: Je život pekný! Roy vie, čo chce.

* Dixi Rixi - Hello, žiješ ešte? Pozdravujem Herkulesa, DiDžeja, Jochmanna, Miňa 18, Shamana.

* PEL Flóre, Keithovi, Lucy D - Čafte, jak máte? Keith + Lucy D brnkneme vám o to stretko. Už by to nebolo odveci dať si stretko. Flórka, ta čo NEJ? A Maťko? Ja sa pokúšam o... veď vieš. Dostať sa na VŠ. Zdravím Mimu, Montyho, Mrciho, Erika, Tomáša a celú 2.D na SPŠD, hlavne Števa.

* Lucy "D" Keithovi - Všetko naj k tvojim 22. narodeninám. Ľúbim ťa zlatko. P. S.: Prepáčte, že som sa dlho neozvala. Pozdravujem Florku, Pelku a chcem stretko. (Vieš, koľko vecí by som chcel a môžem o nich len snívať? Ale sny sa niekedy plnia, takže v dohľadnej dobe bude aj stretko Neviditeľný.)

* Lucy "D" Keithovi - Ľúbim ťa mojko. Teším sa na teba. Pozdravujem Floru, Pel, Zuzku, Hitlerku.

* Phantom Nere - Prepáč, že píšem tak neskoro, ale skôr to nešlo. Ak chceš môžeme sa stretnúť. Navrhujem štvrtok 22. 2. o 17.00 hod. pred Urbanovou vežou. Znamenie - dlhé vlasy. Odpíš, či prídeš a ako ťa spoznám. Ak ti to nevyhovuje napíš iný termín. Ahoj!

* Rapid Charley - Som rád, že si sa ozvala. Čo keby sme sa stretli. Navrhni. A ako ťa spoznám?

* Hol.ka Dirtymu - Ako bolo v Kuzmiciach? Nezabudni poslať mail. Píšte všetci na hol.kapost.sk. (V Kuzmiciach som bol dvakrát v živote a vždy sme tam došli po zelenej turistickej značke z Izry. Teda v pohode až na to, že tá značka sa nám stratila už tesne za Izrou Neviditeľný. Prosím všetkých aby na túto adresu písali čo najviac Snoop.)

* Vlad Dracula Cruelty - Moji vlci mi povedali, že ma niekto hľadá. Nuž som tu! P. S.: Akú máš krvnú skupinu?

* James H. Lyte - Sorry, že som sa neozval. Ale už som tu a som celý tvoj!

* Peťo T. Ally (17) - Pomôžem ti znovu mať dobrú náladu a byť šťastná. Mám 18 rokov a som z Košíc. Môžeme byť priatelia... Ahoj... Napíš...

* Marika Števovi - Ľúbim ťa. Ďakujem za všetko, aj za tú nenaplnenú lásku. Bolo to pekné. Prajem ti pekného Valentína.

* Mel B Peťovi T. - A ja som maličká a chcem si s tebou dopisovať. Čo ty na to? Ja som z Jazera. Zdravím raperku Justy.

* Alina Peťovi T. - Ja som vysoké dievča, a keď chceš, rada si s tebou budem písať. Poznám jedného Peťa T., ale neviem či si to ty alebo nie. Pozdravujem Delfinicu, Shamana, Jochmana. (Ja zas poznám jednu Alinu a neviem, či sa mám tým chváliť... Neviditeľný.)

* Bella Mafia Všetkým - Bezva parta pätnásťročných: Hugo, Gipsy, Sofia, Bulienka a Nikita hľadajú podobnú mafiu, ktorá neznáša nudu!!! (Chystám sa do Sofie aj ja od 1. do 4. marca Snoop.)

* Diego (19) Jesse - Už som tu, ale neviem ťa nájsť. Kedy a kde ťa nájdem?

* Rozpitvávačka Kamke - Môj záverečný názor je, že na valentínsku nepôjdem lebo Š. som v piatok nestretla. Ale drž mi palec, lebo idem ku V. Dobre sa bav a nezabudni na N. Hej? Musíš sa snažiť. Maj.

* Rozpitvávačka Gashtanke - Ty mrcha! Jak ti je dobre. Ale prajem ti to. Drž mi palec, aby mi to už konečne vyšlo! V. je fajn chudák P., ale pár teplých slov sa mu určite z tvojej strany zišlo. Veď ty si ho vždy (ne)mala rada! Nech je sranda.

* Iný Červenému Ferrari - Už som plnoletý. A ty? Minule mi neuverejnili odkaz takže to skúsme tento piatok 16. 2. o 17.00 hod. pred divadlom. Ak nie navrhni ty.

* Arzenal Mirke - Prvý apríl prešiel a somár sa našiel... Meno uhádni. Ty ma dobre poznáš. Čaúú. Odpíš!!! Som z Košíc!!!

* Hruštička Húževnatá Showboyovi - Počula som, že si na IRC prehodil pár slov s mojou kamoškou. Nemal si mi náhodou napísať? Ako pokračuješ s furčankou?

* Amazonka (pravá) DiDžejovi - Zdravím! Ako sa máš? Čo nové na Kiksku s Riškom? Ak chceš, môžeme si písať budem len rada! P. S.: Zdravím Gashtanku a Kamka dík za CD. (Amazonka, ty si to teraz zabila. Je pol šiessssstej - Maxx. No už len Riššško nám tu vážne chýbal... Neviditeľný. Už som vám raz povedal, že je trišššššššššššštvrte na ššššššššest Snoop.)

* Osamelý šrac Vodke - Si si istá, že to stihneš? Ale veď vyplniť treba nielen jarné prázdniny však? Napíš niečo o sebe - vek a tak, hm?

* Karmen Atyrovi a Pakelitovi - Chlapci, nehnevajte sa, že som vám minule neodpísala, ale bola som choručká! Dúfam, že mi odpíšete!

* Amdi (20) Ally (17) - Nezúfaj. Aj ja som sám a hľadám dievča s ktorým by som bol "in". Možno si to práve ty. P. S.: Želám ti pekného Valentína.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Tento rok turizmu neprial
 2. Dobrá receptúra musí mať „oko draka“
 3. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 4. Opäť sme na dobrej vlne
 5. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 6. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 7. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos
 8. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 9. Výhody najväčšej obchodnej siete objavuje aj verejný sektor
 10. PRIESKUM: Slováci prezradili, čo by mal spĺňať dokonalý smartfón
 1. Dobrá receptúra musí mať „oko draka“
 2. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
 3. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 5. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 6. Opäť sme na dobrej vlne
 7. Aj mikulášske balíčku môžu byť zdravé. Zistite ako na to.
 8. 365.bank sa stala bankou roka na Slovensku
 9. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 1. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 17 396
 2. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť 17 170
 3. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos 8 960
 4. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes? 7 820
 5. Strava ani spánok nie sú dôležité, ak pri tom dýchame zlý vzduch 5 829
 6. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 4 437
 7. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 3 558
 8. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené 3 074
 9. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 2 988
 10. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 2 689

Blogy SME

 1. Otilia Horrocks: Viete, čo je dobrý nápad?
 2. Ján Šeďo: Šírenie dezinformácií ako trestný čin vs. sedliacky rozum.
 3. Igor Borišek: Island - časť 4. Voda
 4. Ján Magušin: Decembrové zamyslenie jedného občana
 5. Štefan Vidlár: Aj babkám
 6. Naďa Serafínová: Nezmysel zvaný EZOchoroba. Forerov efekt.
 7. Věra Tepličková: Je Igor nenormálny, alebo si iba vychutnávame dôsledky rozhodnutí primitívneho národa?
 8. Zuzana Cascino: Živoriaci živnostník versus boj o život.
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 15 720
 2. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 5 154
 3. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 819
 4. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 668
 5. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 302
 6. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 3 668
 7. Vanda Tuchyňová: Z POD ZADKU“ NÁM BERÚ VLASTNÉ POZEMKY, ROZOBERAJÚ MAJETOK ŽILINY A MESTO SA LEN PRIZERÁ ! 3 580
 8. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 3 277
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Otilia Horrocks: Viete, čo je dobrý nápad?
 2. Ján Šeďo: Šírenie dezinformácií ako trestný čin vs. sedliacky rozum.
 3. Igor Borišek: Island - časť 4. Voda
 4. Ján Magušin: Decembrové zamyslenie jedného občana
 5. Štefan Vidlár: Aj babkám
 6. Naďa Serafínová: Nezmysel zvaný EZOchoroba. Forerov efekt.
 7. Věra Tepličková: Je Igor nenormálny, alebo si iba vychutnávame dôsledky rozhodnutí primitívneho národa?
 8. Zuzana Cascino: Živoriaci živnostník versus boj o život.
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 15 720
 2. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 5 154
 3. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 819
 4. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 668
 5. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 302
 6. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 3 668
 7. Vanda Tuchyňová: Z POD ZADKU“ NÁM BERÚ VLASTNÉ POZEMKY, ROZOBERAJÚ MAJETOK ŽILINY A MESTO SA LEN PRIZERÁ ! 3 580
 8. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 3 277
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu