Korzár logo Korzár
Piatok, 3. december, 2021 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Odkazy

* Lyta Jamesovi H. Som rada, že si späť. Mohol by si sa trochu opísať: farba vlasov a očí. Keďže si fanúšikom Metallicy, máš dlhé vlasy? Ak nie,

nevadí. Odkiaľ si? Študuješ ešte? Lebo ja áno. Si aj ty z Košíc? Už tých otázok bolo dosť, tak pre tento týždeň končím. Maj sa fajn a odpíš! Pozdravujem celú redakciu.

* Gween Ak si pekný, vysoký, inteligentný a múdry, hygienicky nezávadný = čistotný, ukecaný, zábavný, ohľaduplný, VERNÝ, sympatický, miluješ hudbu, rád tancuješ, máš dobrú postavu a na nej dobrý vohoz, si šarmantný a spĺňaš VŠETKY tieto podmienky, tak sa mi ozvi. (Som asi príliš náročná, ale nejde o to...)

* Klokanka Kasiopeji To nemyslíš vážne! Ozaj je to tak? Chudáčik! Alebo by bolo lepšie, keby ho ten vlak...? Ale nie, zas taká nie som! Odpíš. PS: Pozdravujem Lili, PS2: Maxx, ďakujem za toho Valentína.

* Jesse (17) Diegovi Pakelitovi Skôr to prvé, lebo mám rada futbal. A čo sa týka tých melónikov, si na nesprávnej adrese!

* Ally (17) Peťovi T. Bolo by to fajn. Dobrých priateľov je na svete málo a ak som práve jedného našla, hneď mám lepšiu náladu. Dík.

* Peťo T. Monike Ahoj. Mám 18 rokov, 180 cm a som z Košíc-sever. A ty si odkiaľ? Chodíš rada na disko? Kde? Ako vyzeráš? Čau a napíš.

* Xantipa Snehulienke a Kamke Dúfam, že na valentínskej ste to roztočili a poriadne ste sa zabavili. PS: Ak chcete, napíšte mi niečo.

* Charta Cinki Škoda, že tá diska nevyšla! Smola, že sme boli na Valentína samé, ináč Tibor Kiss bol na plese sám. Chcem stretnúť Tomáša. Pozdravujem Pilulku!

* Phantom Nere Možno som trošku tajomný, ale ináč som obyčajný chalan, ktorý hľadá obyčajné dievča. Mám rád vernosť a úprimnosť, neznášam klamstvo a samotu. Z hudby počúvam všetko, najradšej Metallicu. PS: Nirvana je super.

* Aischa všetkým No už som konečne medzi vami. Nezabudli ste ešte na mňa? Pozdravujem 2Alvs na SZŠ Kukučínovej, Niki, Rosses, Bura, Rajpiku, Gabiku.

* Medenovlasý Mike (z KVP) Modrej Janke & Ušku Minule som napísal 2 odkazy, ktoré mi nevyšli. Mňa asi porazí. Janka, dúfam, že si sa našla. Minulé stretko bolo super, trochu divné ale čo už. Stretko o 16.30 pred Slovanom v piatok, t. j. 23. 2. (ako minule). Čajka (s number 1) Punk is not dead.

* Smirnoff Scooterke Diki za ten pozdrav. Ani som nečakal, že sa nájdem v tej skupine, ktorí boli niečo viac. Vieš čo, že ani neviem čím som ťa "zabil"? Mimochodom, každý robíme chyby, ináč by ten svet nebol zaujímavý a plný prekvapení!!!

* Saxia pre Spirita Ahoj mojko, veľmi ťa ľúbim. Ďakujem za darček na Valentína. Dúfam, že večer prídeš. Posielam ti sladkú pusinku.

* Kasiopeja, Klokanka Peťovi T. Badáme, že máš obrovský úspech. Všetci sa tu o teba trhajú. Čím to asi bude? PS1: Maxx, nedal by sa kupón natiahnuť ešte o 1 riadok? PS2: Neviditeľnému Čo máš proti Riškovi?

* Kasiopeja Klokanke Všetko naj k narodkám, pretože si super kámoška. Ešte stále neviem, či D... prežije. Už nevládzem ani revať. Prečo ja mám takú smolu? Vraj dieťa narodené v nedeľu je dieťa šťasteny. Pekná sprostosť. Pozdravujem SOU Hutnícke v Šaci.

* Ally (17) Amdimu (20) Možno, že som to ja a možno nie. Skúsme to zistiť. Čo by si mi o sebe napísal? PS: Dík za prianie k peknému Valentínovi. V myšlienkach som ho zaželala aj tebe.

* Zmia Posion Girl Koľko máš rokov, výška, oči, vlasy, škola a kde bývaš? Ten Valentín nestál za veľa, keď sme ho nestrávili spolu. Tu nudu neber vážne. Odpíš, či sa chceš stretnúť. PS: Am. zmĺkni, lebo ti tie ústa zavriem po svojom! Jasné?

* Tommy Lee John Magnetke Ja mám 17 rokov a tvoje oči sa mi určite budú páčiť a možno sa mi budeš páčiť aj v celku a nie po kúskoch! Čau a odpíš!

* P. Z. Afrodite Pred stanicou som ťa nevidel. Bola si tam? PS: Čo by si povedala na stretko na nejakom športovom podujatí? (Basket, hokej, hádzaná).

* Ally (17) Barymu Waitovi (19) 14. 2. som pred Tescom bola, no akosi som ťa nevedela nájsť. Čo si mal oblečené? PS: Nie som Ally zo SPŠD.

* Niekto 2 R.... My ju poznáme, ale ona ťa nechce spoznať, ty .....

* Cleopatra Nemovi Asi mi neveríš, ale odkazy som všetky stratila! Som ja ale blbá! Sorry za nepísanie, všetko ti vynahradím. OK? Čaf!

* Cleopatra Nemovi Nemo, bol si super, len ja málo výrečná. No nič. Dúfam, že u teba nemám zlú mienku! Si mi veľmi sympatický. Tak ahoj!

* Peťo T. Aline Chcem si s tebou písať, ale koľko máš rokov a výšku? Ja mám 18 rokov a 180 cm a som z Košíc-sever. Čau, napíš...

* R... niekomu z koncertu Lenka mala dlhé tmavé vlasy, čiernu čiapku, čiernobledú bundu, kecali sme spolu vonku, mala ešte asi dve kámošky pri sebe a tesne po koncerte sa mi stratila, hovorila, že sa narodila 1982 alebo 83. Ak to nie je ona, môžeš ma zoznámiť s touto. Diky.

* Kamka Rozpitvávačke Na diskotéke bolo super. Už by sa mi mohla ozvať. Ako bolo u Vlasta? Čo ste robili? Gashtanka Už by si mohla vrátiť CD. Amazonka Ty mi kedy vrátiš CD? Pozdravujem Bara, Xantipu, Jasnenku, Balkiho a Soprana, ktorému odkazujem, že mi určite prídeme. Pa pa.

* Ctiteľ Saške Si veľmi krásna, milá a máš krásnych rodičov i brata. Všetko naj a veľa lásky.

* Krasolienka Jeremy C-ovi Napíš ty kedy a kde. Mohol by si doniesť kamarátov a ja prinesiem kamošky.

* Linda Kamke Na valentínskej diske bolo super. Kto nebol, môže ľutovať. Na Krtka zabudni. Z neho nič nebude. Možno tak ... Ten druhý je krajší, lepší, no proste super. Pozdravujem všetkých zo SPŠD, hlavne Balkiho a Soprana. Xantipa ako žiješ?

* Hruštička húževnatá 1. Lyte, 2. Mo 1. Ako prázdniny? V pohode? 2. Vieš, že vediem 6:4? Pozdravujem 2. KB-U, Marion, Jožka a Peťka, Lytu a Mo, aj všetkých ostatných.

* Alie Ťaháku Nie som Ally, ale Alie. Jedna Ally tu už je. OK? Zdravím 4. PB SPŠD.

* Pilulka prepisovačke a redakcii Poslala som už 2 odkazy a ani jeden ste neuverejnili. Prečo? Pozdravujem Černocha, Atyra a celé BSCH, Lienku, Ivu, Kamka, Stana a Jazero.

* Čert svojej milovanej Lenke Som veľmi rád, že si už zdravá (veď už bolo na čase), aby si sa mi už konečne mohla venovať. Mám ťa strašne veľmi rád, dokonca ťa až ľúúúbim. PS1: Čakaj ma, prídem si po teba a prinesiem ti niečo pekná. PS2: Nepovedz nikomu!

* Jesse Diegovi (19) Nasadil si turbo. No risk je zisk (alebo fajka). Čo tak 22. 3. o 17.00 pred divadlom pri veľkej fontáne? Teším sa. Ahoj!

* Nemo Cleopatre Tak čo, aké bolo podľa teba stretko? Mne sa zdalo celkom fajn. Dúfam, že si to niekedy v blízkej budúcnosti zopakujeme. Čo ty na to? Čau a maj sa pekne.

* Keith Flint Lucy D V Debradi bolo dzivo, čo? Možno ešte aj teraz nás bolia nohy. PS1: Ľúbim ťa! PS2: Tá sova bola dzivá!? PS3: Aj zdochliny boli, ne? PS4: V sobotu 24. 2. = Šemša!!!

* Lyta Herkulovi Tak čo je s tebou? Dúfam, že si na mňa nezabudol! Čakám na tvoju odpoveď. PS: Snoop, Maxx, N ste super.

* Tomáš (21) pre všetky super čaje Láskou sklamaný chlapec by sa chcel zoznámiť s peknou, milou babou. Neoľutuješ!

* Jesse (18) Diegovi (19) Aj ja som tu a tiež ťa neviem akosi nájsť! Čo s tým budeme robiť? Dúfam, že čoskoro sa stretneme. Ozvi sa a určite má nájdeš.

* Flora Pel No, akosi sme sa odmlčali. Musíme to napraviť. Kde sú všetci zo starej partie?

* Čaptalka Neviditeľnému Dík za pochvalu (nich). Som rada, že sa ti páči. Odpíš a nezabudni na mailík.

* Smirnoff Scooterke Vďaka aj za to prianie. No nesúhlasím s tým smiechom a zdravím. Neviem, či by ti bolo do smiechu, keby všetko nefungovalo tak ako by malo. Ale veď každý máme svoj názor a ja ti ho neberiem.

* Poison Girl Amicalovi Prepáč, že som urazila tvoje mužské ego. Asi nie si zvyknutý na prehry. Máš zabité odkazy, to musím uznať, ale mohol by si byť občas aj milý. Vadí ti, že si bol nahradený Dídžejom a Zmijou? PS: Dídžejovi Sorry, že ti nepíšem zvlášť, ale nemám odkazy. Chodíš na strednú alebo na základnú školu?

* Bambi 1. Maxovi Minule som vhodila na Kováčskej odkazy. Z nich mi doposiaľ vyšiel až jeden. Warum? Pokiaľ si dobre pamätám, Ťahák vychádzal na troch stranách. A teraz? Za posledný rok, čo tu píšem sa mi také niečo ešte nestalo. Som z toho v šoku. 2. Neviditeľný Ako bolo na lyžovačke (na blate)? 3. Števkovi Fazuľkovi Z tvojej zvedavosti mi žltnú vlasy. Začni šetriť na farbu (ryšavú). 4. 1. E na OA Polárnej Kedy už konečne vyrastiete? Hmmm 5. Gratulujem Miluške a Lucke.

* Cleopatra - P. Z. - To, že si si dohodol stretko s Afroditou bolo dobré, ale že si naňho neprišiel, je hrozné!!! A možno si sa zľakol. Ty si iný!

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Máš rád výzvy? Zmeň svet a urob veci inak, teraz
 2. Tento rok turizmu neprial
 3. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť
 4. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 5. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 6. Opäť sme na dobrej vlne
 7. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 8. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos
 9. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 10. PRIESKUM: Slováci prezradili, čo by mal spĺňať dokonalý smartfón
 1. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 3. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 4. Opäť sme na dobrej vlne
 5. Aj mikulášske balíčku môžu byť zdravé. Zistite ako na to.
 6. 365.bank sa stala bankou roka na Slovensku
 7. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 9. Ako vychovávať deti aby boli odolnejšie
 10. Tento rok turizmu neprial
 1. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť 16 298
 2. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 14 433
 3. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 9 973
 4. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes? 7 764
 5. Strava ani spánok nie sú dôležité, ak pri tom dýchame zlý vzduch 5 787
 6. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos 5 481
 7. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 5 426
 8. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 4 979
 9. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 3 960
 10. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené 2 759

Blogy SME

 1. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia
 2. Samuel Ivančák: Hommage à Miroslav Zikmund
 3. Naďa Serafínová: Komentár autora: Zdravotníci, sme s vami
 4. Marek Strapko: Tak tomuto sa hovorí politicky vyzretý líder!
 5. Ján Marton: Vízia ministerstva pôdohospodárstva 2035 - oslava víťazného februára 1948.
 6. Ivan Mlynár: ZUZANA ČAPUTOVÁ – JEDINÝ ŠTÁTNIK V KRÁĽOVSTVE PLEBEJSKOM.
 7. Monika Vojčíkova: Vládny hochštapler a jeho/našich/ 500 eur.
 8. Martin Bohoš: Europol počas akcie zameranej na Money Muling identifikoval viac ako 18 000 „bielych koní“, zatkol takmer 2 000 z nich
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 13 435
 2. Jozef Sitko: Pani prezidentka, jej priateľ a jej exporadca Leško 7 991
 3. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 7 694
 4. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529? 5 076
 5. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku 4 737
 6. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 4 734
 7. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 710
 8. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 567
 1. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 2. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia
 2. Samuel Ivančák: Hommage à Miroslav Zikmund
 3. Naďa Serafínová: Komentár autora: Zdravotníci, sme s vami
 4. Marek Strapko: Tak tomuto sa hovorí politicky vyzretý líder!
 5. Ján Marton: Vízia ministerstva pôdohospodárstva 2035 - oslava víťazného februára 1948.
 6. Ivan Mlynár: ZUZANA ČAPUTOVÁ – JEDINÝ ŠTÁTNIK V KRÁĽOVSTVE PLEBEJSKOM.
 7. Monika Vojčíkova: Vládny hochštapler a jeho/našich/ 500 eur.
 8. Martin Bohoš: Europol počas akcie zameranej na Money Muling identifikoval viac ako 18 000 „bielych koní“, zatkol takmer 2 000 z nich
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 13 435
 2. Jozef Sitko: Pani prezidentka, jej priateľ a jej exporadca Leško 7 991
 3. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 7 694
 4. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529? 5 076
 5. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku 4 737
 6. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 4 734
 7. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 710
 8. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 567
 1. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 2. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu