polčas z našej strany bol dosť rozháraný. V druhom nám vyšiel ťah so striedajúcim Strelcom. Prišli i naše šance, aby napokon o osude zápasu rozhodla futbalová šťastena."
L. JURKEMIK (Žilina): "Hernú prevahu sme mali už v prvom polčase. Jednu veľkú príležitosť domáci brankár však zneškodnil. Po prestávke nás síce Prešovčania pritlačili, no v druhej časti druhého polčasu sme hru už jasne režírovali my. Mintál však zahodil obrovskú šancu a potom vlastnou nedôslednosťou sme si zápas sami, za necelých päť minút prehrali. Sme z toho smutní, lebo minimálne bod sme si zaslúžili."
D. GALIS (Petržalka): "Naše mužstvo podalo bojovný a zodpovedný výkon. Ukázalo veľkú túžbu po víťazstve, ale tiež sa nevyhlo niektorým chybám v rozohrávke a v celkovom hernom prejave. Ten by sa mal s pribúdajúcimi zápasmi zlepšiť."
E. BOGDANOVSKÝ (1. FC): "Pre úspešný výsledok sme urobili menej ako domáci, ktorí nás prevýšili v dôraze a v agresivite. Pred prvými dvoma gólmi Petržalky boli sporné momenty, ale netvrdím, že výsledok mal byť iný. V niektorých fázach hry sme boli príliš pasívni, naši kľúčoví hráči nezobrali na seba viac zodpovednosti."
J. ŠURAN (Púchov): "Odohrali sme veľmi dobrý prvý polčas, chlapci si plnili vzorne taktické úlohy a ujali sme sa aj vedenia. Žiaľ, nedokázali sme ho udržať a navyše sme nepremenili viacero dobrých šancí."
J. BUBENKO (Inter): "Musím vysloviť veľké uznanie Púchovčanom, pretože dokázali pripraviť na dané možnosti skutočne výborný terén. Diváci tak mohli vidieť nielen boj, ale aj hru. Rozhodla vyzretá hráčska osobnosť Szilárda Németha a naše väčšie skúsenosti."
P. ZELENSKÝ (Trnava): "V prvom polčase ma mužstvo sklamalo. Po zmene strán sme jednotlivé formácie preskupili, vytvorili sme si strelecké príležitosti, ktoré sme však nedokázali využiť. Ujlaky zahral veľmi dobre, takéto výkony od neho očakávame aj naďalej."
A. DRAGÚŇ (Trenčín): "Prišli sme do Trnavy s jasným cieľom bodovať. Prvý polčas patril nám, škoda, že sme nedokázali premeniť niektoré sľubné akcie do gólového zakončenia.Pre Trenčín je to malý odraz k záchrane."
S. JARÁBEK (Slovan): "Mali sme zo zápasu trochu obavy, lebo šesť nových hráčov v zostave je trochu veľa. Myslím si, že najmä tí hráči, od ktorých sa očakával dobrý výkon, nesklamali a využitím šancí potvrdili svoje skúsenosti. Podržal nás aj brankár Kelemen, ktorý bude s určitosťou chytať aj v budúcom kole."
R. PALDAN (Ružomberok): "Do 40. minúty prvého polčasu sme hrali so Slovanom vyrovnanú partiu, potom však prišli zbytočné dva góly. V druhom polčase sme nevyužili viaceré núkajúce sa šance. Výsledok je preto spravodlivý, aj keď prehra je možno až príliš krutá."
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.