Korzár logo Korzár
Nedeľa, 5. december, 2021 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Odkazy

* Neviditeľný čitateľom Minulý týždeň ste na týchto riadkoch boli opäť ochudobnení o komentáre našej legendárnej trojice, keďže Snoopovi s Maxxom

ich v čase mojej dovolenkovej neprítomnosti nemal kto poslať. Ale dnes sme sa už polepšili a tak bez zbytočných slov prejdime na to. A poprosím vás, nepíšte nám odkazy, ktoré sú tak malým písom, že sa nedajú prečítať, všakže Amical a ďalší experti?

* Deno Lavrovi - Dere mozi Tibi. Poď do búdy Hantlagerov. Mám od Rusa. Sio es Monty. Pusi. (Ešteže tomu nerozumiem, lebo ináč by som tu rakúskou belgičtinou napísal niečo škaredé... Neviditeľný.)

* Chantal Mortiši - Čo tak konečne odpísať zabudnutej kámoške?! Už by bolo na čase. Takže odpíš.

* Herkules Lyte - Sorry, ale ja som si medzičasom našiel dievča. Písať si však môžeme naďalej. Dúfam, že sa na mňa nebudeš hnevať. (Keď ťa nechá dievča, dievča neverné, vtedy nesmieš blúdiť bezcieľne. Kto uhádne na tahakpost.sk, z ktorej piesne bol tento citát, má u mňa fľašu piva Neviditeľný.)

* Herkules Lenke H. - Veľmi Ťa ľúbim a budem ľúbiť iba Teba. Zostanem Ti verný a naveky iba Tvoj.

* DiDžej Poison girl - Ahoj. Ja chodím na ZŠ. Povedz aj ty dačo o sebe. P.S.: Povedz dačo tomu nafúknutému Amicalovi z SOU aby mňa a Zmiu neurážal, lebo uvidí. (Každý chlap je citlivý, keď urážajú jeho zmiju Maxx.)

* DiDžej Amazonke - Ahoj môžeme si písať. Napíš ako vyzeráš atď. Dnes mám veľmi zlú náladu, tak končím. Čau! (Ako vyzerám? Momentálne som vystrihaný ako pred konkurzom do Lexovej ochranky Neviditeľný.)

* Knokautka Jochmannovi - Hoj miláčku, budeš mi chýbať cez týždeň... ináč, ako sa má krk? Žije? Ozvi sa mi, hehe. Ľúúúbim ťa. (Pali M. ti omnoho lepšie vysvetlí, čo je nové na Krku Neviditeľný.)

* Pocahontasska Ťaháku - No kde ste koťuhy? Chcem sa spýtať, prečo neuverejňujete pekne po poriadku odkazy písané mailom. H? Bo sa môže stať, že odkaz bude na druhý týždeň neplatný... (Nejaká si bars múdra. Uverejňujeme všetky prijaté maily, lenže minulý týždeň som bol na dovolenke, a tak ich nemal kto vybrať zo schránky. Spýtaj sa Krehkej a Flaji, prečo tomu tak bolo... - Neviditeľný. To by zaujímalo aj mňa Maxx.)

* Dlhovláska pre Nymfomana - Hoj koťuho. Len toľko na tvoju adresu ľúbim ťa a ozvi sa, bo ma skare :)))

* Cruelty Vlad Draculovi: Brány do môjho hradu sú pre teba otvorené... P.S.: Kataklism nepoznám, ale taký Cradle Of Filth, alebo Dimmu Borgir... (Na Draculovom hrade som bol osobne, čítajte reportáž v našej sobotňajšej prílohe Panoráma Neviditeľný.)

* Yasminka Gashtanke: Hooooj! Zdravím svoju spriaznenú dushu... Ozvi sa, mash mail. Zdravím saponátového brata... xexe :-:-:-

* Kasiopeja redakcii - Minule ste mi do odkazu vtlačili, "že pozdravujem SOU Hutnícke v Šaci", ale ja som nepozdravovala žiadne SOU a už vôbec nie v Šaci. Nemáte v tých odkazoch trošku zmätok? (Nie nemáme. Buď rada, že sme takto zväčšili dĺžku tvojho odkazu. A neviem, čo máš proti Šaci. Raz (v 1997) som tam na brigáde zarobil za 7 hodín roboty 189 Sk Neviditeľný. Čo ti vadí, že niekoho pozdravuješ naviac a tým pádom ti zadarmo budujeme pozitívny imidž? Maxx.)

* Bashtanka Rozpitvávačke, Kamke - Práve sedíte vedľa mňa v Orlovi a ani si neuvedomujete, aká je to pocta, ja viem, že po pive, tequile a vodke by ste mohli povedať, že klamem, ale 1 vec je jasná a neodškriepiteľná: Som šťastná, že vás mám a veľmi vám ľúbim. (Nabudúce si daj toho viac, možno sa ti aj viac rozviaže jazyk. Toto bolo na slabú štvorku Neviditeľný.)

* Super baba Tomášovi (21) - Ahoj! Som na tom podobne, som milá a veľmi rada chodím na disky a pod. Zober kámoša, ja kámošku, navrhni stretko! (Tvoja kámoška a jeho kámoš by vám len prekážali... Neviditeľný.)

* Nera Phantomovi - Fajn, prídem, ale som trochu hanblivá. V ruke budem držať noviny a budem mať oblečený dlhý čierny kabát. P.S.: Come as you are. (As you were, as I want you to be. Veru tak, text inej skladby od Nirvany ani nepoznám Neviditeľný. Nemôžem tam ísť as I am, lebo momentálne v tom, v čom som, by som zamrzol Maxx.)

* Slzička Tomášovi 21 - Som tiež láskou sklamaná čaja. Rada by som sa s Tebou stretla a pokecala si. Navrhni stretko, už sa teším!!! (Dúfam, že po stretku nebudeš mať slzičku na krajíčku. To by bola veľká škoda Neviditeľný.)

* Gashtanka Rozpitvávačke, Kamke - Ach jaj! Také prívlastky by som na Vás našla! Zvlášť pre R...ožranky, nacicané, schlastané, little korheľky, ochlasty, spiťáčky, notoričky, alkoholičky, notorické alkoholičky... aj tak vás mám rada... Vaša malá abstinentka. P.S.: Stretko bolo skvelé! :-)

* Nemo Cleopatre - Po našom stretnutí som Ti písal až dvakrát na taký kupón a druhý raz cez internet. No fakt neviem, čo sa stalo. Nevadí. Pozdrav svoje kamošky, čau. (Nič sa nastalo. Hôavná vec, že sme všetci zdraví Neviditeľný.)

* Natália všetkým - Čaute. Nudím sa a preto Vám píšem. Rada by som si dopisovala s vtipnými ľuďmi, ktorí vedia čo je humor. (U nás s Maxxom si na nesprávnej adrese. My povieme niečo vtipné len vtedy, keď sa pomýlime. A Snoop len vtedy, keď poupratuje inde, než chcel Neviditeľný. Tak tu hľadáš márne Maxx.)

* Šošo Ally - Mám triedu tiež na II. poschodí. P.S.: Zdravím jednu skvelú holku zo 4. PB - L. S.

* Linda Xantipe a Kamke - Dúfam, že ste si prázdniny užili, lebo ja som si ich užila perfektne. Kamka, radím Ti, Krtka nechaj mne. Ale nie, to bol vtip. Zdravím Balkiho, Soprana a všetkých zo SPŠD.

* Diego (19) Jesse - Príď pred Tesco 2. marca. Neviem sa Ťa už dočkať. Príď na 100%. Budem tam o 17.00, v ruke budem mať ružu. (V tom prípade sa radšej opäť vrátim do Ružomberka Neviditeľný.)

* Dve Slzičky dvom pekným chlapcom - Láskou sklamané slečny by sa rady zoznámili s dvoma peknými a chápavými chlapcami. Odpíšte!! (Keby ste poznali Maxxa a mňa, nikdy nepíšete takéto inzeráty. A to teraz výnimočne hovoríme pravdu N.)

* Andi (20) Ally (17) - Mám 165 cm, hnedé vlasy a veselú povahu. Medzi moje záľuby patrí bicyklovanie, sledovanie seriálu pretekov F1 a hudba. Počúvam skoro všetko, ale hlavne techno. A čo ty? (Ja som techn(o)ický antitalent, takže radšej soft rock Neviditeľný.)

* Gashtanka bývalej 9. A na ZŠ Drábovej - Stretko bolo dzivé - také pravá alkoholické. Som rada, že som tých 9 rokov strávila práve pri Vás. Všetkých Vás milujem!!!

* Gashtanka Jochmanovi - Neviem, či Ti došiel mejl, ale dúfam, že áno. Nemala som čas rozpisovať sa o istých veciach, ale ja Ti to vynahradím... :-) Mám novú schránku a som na to patrične hrdá, lebo som si ju vytvorila sama svojimi jedinečnými a neopakovateľnými schopnosťami. Zatiaľ sa maj... pápa! (Tvoja stránka je niekde medzi dubom a javorom v tieni košatej brezy? Neviditeľný.)

* Šošo z SPŠD Ally - Tak že som tu a ozývam sa na Tvoj odkaz, takže Ty chodíš do 4. PB? Ja chodím do 4. XYZ?

* Rozpitvávačka Kamke - Čo nového, vojačka? Pozor! Pohov! Kto vie, či odstrihnuté vlasy už dorástli? Ale to sa už asi nedozvieme. Minule som stretla Jožiho a nevyskakoval, svina jedna, že sa nehanbí. Bye, bye.

* S.X.M (Ja-On) Scooterke - Viem, zachoval som sa ako K..., ale mal som menšie problémy. P.S.: Dík za pozdrav. Prajem Ti v živote všetko dobré a hlavne smiech a zdravie. (Chcel si zrejme napísať, že si zachoval ako Karel Gott... Neviditeľný.)

* Maroš zo SPŠD Adi z Čane - Dobrý strih si mi urobila, lebo i mamička ma pochválila! Nie, vážne. Bude z Teba super kaderníčka! Joj, pozdrav Kaťu (tá čo bola s nami) a odkáž jej, že má krásne kukadlá! P.S.: Odpíš O.K. Čau! (Isto má kukadla ako zrcadla Neviditeľný.)

* Afrodita P. Z. - Pred stanicou som bola a čakala som na Teba asi tak 20 minút. Dlhšie som nemohla. Stretko na športovom podujatí? To znie celkom lákavo. Z tých možností by asi najviac vyhovoval hokej. Ale nemyslíš, že keď si ma nenašiel pred stanicou, tak ma už vôbec nenájdeš na takejto akcii? Už som Ti raz písala, aby si udal nejaké miesto, kde sa stretneme určite. P.S. Pozdravujem moje tri úplne najlepšejšie a najsurovejšie kamarátky: Poison Girl, Xenu a Cleopatru a sestru Luky. (Pri vašich orientačných schopnostiach by som vám doporučil brazísku Maracanu Neviditeľný.)

* Nemo Cleopatre - O Tebe nemám vôbec zlú mienku, veď aj ja som bol kedysi taký. Čím viac sa budeme stretávať, tým viac sa budeme rozprávať. Alebo nie? Ale áno. Môžeme sa zas stretnúť? Navrhni kde a kedy. (Chceš, aby ti vypumpovala vodu z tvojej ponorky? Neviditeľný.)

* Peťo T. Kasiopeji, Klokanke - Úspech mám rád hlavne u dievčat. Trhať sa o mňa to je sen, hlavne ak ste to vy dve. Čím to asi bude, to uhádnite vy dve. Čaute a odpíšte. Posielam vám božtek! Ahojte!!!

* Carmie známym - Zdravím Kuka, Naty, Mimku, Renču, Babi, Lenku P., Rasťa, Peťa L., sestru, Mira, Šaniho, Ečiho, Evku, Janku, Helu, Maťku, Žabu, Helu, Maťa a úspešného Peťa T.!!

* Peťo T. Ally (17) - Dík za Tvoj odkaz. Chcem Ťa lepšie spoznať. Ak súhlasíš so stretkom, tak napíš. Kde a kedy. Veľmi sa na Teba teším. Posielam Ti božtek!!! Ahoj...

* Eva pre Naty - Všetko najlepšie k Tvojim 19-tim narodkám. Veľa šťastia, zdravia, lásky s Lulom Ti praje Tvoja kamoška Eva.

* Monika Peťovi T. - Som z Furče, rada chodím na disku. No nemám veľa príležitostí. Mám hnedé vlasy a hnedé oči. A čo ty? Na akú školu chodíš?

* Jesse (17) Diegovi (19) - Akosi to nevyšlo. Neprišiel si... Why?

* Jesse (17) Jesse (18) - To, čo robíš nie je vôbec pekné. Zamysli sa nad sebou! (Už sa stalo, ale horší už nebudem, takže som len zbytočne stratil asi 10 sekúnd Neviditeľný.)

* Kamka Rozpitvávačke a Gashtanke - Na stretávke bolo perfektne. Som rada, že som prišla a som ešte radšej, že ste tam boli aj vy. Dúfam, že si to skoro zopakujeme. Rozpitvávačka, keď si sa rozhodla pre V. tak si sa rozhodla perfektne. A Gashtanka, ty si tiež vieš dobre vybrať. Verím, že ste domov trafili. (Veď alkohol v krvi robí divy). V piatok sa určite zas a znovu stretneme, veď viete kde. Cmuk, cmuk.

* Rozpitvávačka Kamke a Gashtanke - Stretko nemalo chybu. Je mi úprimne ľúto tých, ktorí neboli. Ale 580 Sk? To teda bola veľká spotreba alkoholu a šľahačky. Kedy sme to stihli, už si ani nepamätám. A Gashtanka môžeš sa vy... na tých, čo neboli! Ich bordel!

* Rozpitvávačka Gashtanke - Čo hovoril T. na ten môj sen? Dúfam, že nič. Klape? Konečne som zakotvila (dúfam). Drž mi palce, veď ma poznáš (he, he). Keď to teraz nevyjde, tak si už asi niečo spravím. Posielam božtek na noštek. (Zakotvil aj niekto v tebe alebo len ty v niekom? Neviditeľný.)

* Cleopatra Bladeovi - Čo sa s Tebou stalo, že už nepíšeš?! Dúfam, že to čoskoro napravíš a napíšeš mi aspoň 3 odkazy. Lebo bude "zle". Keď už si sa dal so mnou do písania, tak ma nesklam! Stretko by mohlo byť 2. 3. o 17.00 pri Arche!

* Lyta 1. Hruštičke húževnatej - Prázdniny boli v pohode, ale na môj vkus trochu krátke. 2. Neviditeľnému - Hej, ako ide život? Ako v lete na lyžiach. Čo? P.S.: Aká bola lyžovačka? (Lyžovalo sa skvele, za štyri dni nám napadlo takmer meter snehu, výborne som si oddýchol. Som veľmi rád, že sa nám konečne vrátila zima, ktorú považujem za najkrajšie ročné obdobie N.)

* Kasiopeja Klokanke - Ešte raz všetko naj k narodkám. S D. sa to zlepšuje. Tuším začnem veriť v Boha (alebo na zázraky). Radšej to druhé. V Boha začnem veriť až keď sa Tá... zosype zo schodov.

* Kamka Linde a Xantipe - Čafte kočky! Jak sa máte? Ale čo Linda. Jasne, že na diske bolo fasa. Xantipa môžeš ľutovať, že si neprišla. Všetkých pozdravujem a dúfam, že mi napíšete. Pá, pá.

* Klokanka všetkým - Ľudia, píšte, lebo zdochem od nudy. Zdravím N-Schochi a Kasiopeju. P.S.: Kasiopeja, dík za želanie k narodkám a držím D.... palce! Čafte.

* Nera Lyte - Nudím sa doma. Ak budeš mať čas, zavolaj. Môžeme ísť spolu von, ak sa Ti bude chcieť. Maj sa! P.S. Zdravím Phantóma a Neviditeľného.

* Poison Girl Zmiji - Už som to raz v odkazoch spomenula, ale opakovanie je matkou múdrosti. Takže: Kratšie brunet vlasy, oči mám dve, výška 172 cm, 9. ročník a bývam na Furči. Na stretko máme ešte dosť času, alebo nie? (Pokiaľ si z Furče, tak ti už nič nepomôže Neviditeľný.)

* Keith Flint Lucy "D" - To sobotňajšie vystúpenie nemalo chybu! Boli sme proste supiš! Pozdravujeme: Peťu Krištofovú, Janu Bučkovú, Maťu a Stanu Kvetkové, Daňa, Fízla a pána "farára" + Zuzanu!!!

* Soprano, Balki Kamke, Linde - Dúfam, že prídete a budete tlieskať. Linda prvá bude v Hypermarkete, bude to mať blízko.

* Troy dievčatám - Láskou sklamaný chlapec sa chce zoznámiť s nejakou sympatickou, vernou crazy babou, ktorá by s ním dokázala žiť. Ak máš podobný osud a viac ako 19 rokov, tak mi odpíš. Láska niekedy veľmi bolí!!! (Bolí, ale niekedy to stojí za to. Veľa šťastia pri hľadaní Neviditeľný.)

* Trash a Picasso holkám - Hľadáme dve holky na písanie aj na neskoršie zoznámenie (možno), ktoré počúvajú tvrdšiu hudbu, napr. Sepultura a iné v tejto oblasti.

* Scooterka pre Smirnoffa - To s tým smiechom som myslela úplne vážne, Keby si ma poznal, nikdy by si nenapísal tú 3. vetu v druhom odkaze. Nezáleží na tom, ako si na tom fyzicky, dôležité je ako to berieš. A ja beriem všetko s úsmevom na perách!

* Jeremy C. Krasolienke - Stretko, kde? Dominikánske námestie pri fontáne. Kedy? 2. 3. (piatok). Priveď kamošku. Odpíš, či súhlasíš, maj sa. Čas o 17.00. P.S.: Kde bývaš?

* Leo Dik Capor Šharmenovi - Hééééj braček, brzdi! Ja viem, že mi chceš len dobre spraviť, ale Bladeo určite nie je ten PRAVÝ pre mňa, a ty to vieš! Tak potom čo? A už mi láskavo nečorhuj moje kupóniky? Čo nemáš na vlastné?

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Tento rok turizmu neprial
 2. Dobrá receptúra musí mať „oko draka“
 3. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 4. Opäť sme na dobrej vlne
 5. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 6. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 7. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos
 8. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 9. PRIESKUM: Slováci prezradili, čo by mal spĺňať dokonalý smartfón
 10. Výhody najväčšej obchodnej siete objavuje aj verejný sektor
 1. Dobrá receptúra musí mať „oko draka“
 2. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
 3. Brazílska fintechová banka Nubank vstupuje na Wall Street
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami
 5. Ako sa vyrába nealkoholické pivo? Kvalitou nezaostáva za bežným
 6. Opäť sme na dobrej vlne
 7. Aj mikulášske balíčku môžu byť zdravé. Zistite ako na to.
 8. 365.bank sa stala bankou roka na Slovensku
 9. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 1. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 17 661
 2. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť 17 173
 3. So Sovietskym zväzom na večné časy? Pozrite sa ako padá kolos 9 083
 4. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes? 7 821
 5. Strava ani spánok nie sú dôležité, ak pri tom dýchame zlý vzduch 5 830
 6. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 4 326
 7. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 3 619
 8. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené 3 091
 9. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 2 886
 10. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 2 600

Blogy SME

 1. Jozef Sitko: Pred zlým koncom ma zachránili tri vakcíny
 2. Lubomir Zahora: Ohňostroj v hlave - epilepsia
 3. Ján Šeďo: Šírenie dezinformácií ako trestný čin vs. sedliacky rozum.
 4. Otilia Horrocks: Viete, čo je dobrý nápad?
 5. Ján Magušin: Decembrové zamyslenie jedného občana
 6. Igor Borišek: Island - časť 4. Voda
 7. Štefan Vidlár: Aj babkám
 8. Věra Tepličková: Je Igor nenormálny, alebo si iba vychutnávame dôsledky rozhodnutí primitívneho národa?
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 15 774
 2. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 5 167
 3. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 823
 4. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 671
 5. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 309
 6. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 3 611
 7. Vanda Tuchyňová: Z POD ZADKU“ NÁM BERÚ VLASTNÉ POZEMKY, ROZOBERAJÚ MAJETOK ŽILINY A MESTO SA LEN PRIZERÁ ! 3 588
 8. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 3 304
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Jozef Sitko: Pred zlým koncom ma zachránili tri vakcíny
 2. Lubomir Zahora: Ohňostroj v hlave - epilepsia
 3. Ján Šeďo: Šírenie dezinformácií ako trestný čin vs. sedliacky rozum.
 4. Otilia Horrocks: Viete, čo je dobrý nápad?
 5. Ján Magušin: Decembrové zamyslenie jedného občana
 6. Igor Borišek: Island - časť 4. Voda
 7. Štefan Vidlár: Aj babkám
 8. Věra Tepličková: Je Igor nenormálny, alebo si iba vychutnávame dôsledky rozhodnutí primitívneho národa?
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 15 774
 2. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 5 167
 3. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 823
 4. Martin Greguš: Istropolis zbúrajú...starosta Kusý obrátil kabát...Je to vôbec možné? Architekt a primátor Vallo mlčí... 4 671
 5. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí 4 309
 6. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 3 611
 7. Vanda Tuchyňová: Z POD ZADKU“ NÁM BERÚ VLASTNÉ POZEMKY, ROZOBERAJÚ MAJETOK ŽILINY A MESTO SA LEN PRIZERÁ ! 3 588
 8. Tereza Krajčová: Paríž: Mesto dychberúcej architektúry a nestarnúceho umenia 3 304
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu