Korzár logo Korzár
Streda, 1. december, 2021 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

ODKAZY

* Neviditeľný čitateľom Zajtra máme MDŽ, takže v praxi to znamená čo? No že budeme na všetky príslušníčky nežného pohlavia milí, odnesieme im tašku

s nákupom, nebudeme na nich kričať, zdržíme sa ironických poznámok na kolegyne a spolužiačky o tom, že zle vyzerajú (to sa mi zdá takmer až povedomé) a kúpime im kvietok, príp. inú drobnosť, ktorá ich dokáže potešiť. A hoci ženy nás po celý rok zlostia, priznajme si, čo by sme si bez počali. Takže ešte raz a naposledy, buďme k nim, pretože si to naše mamy, babky, frajerky, čúzy a priateľky zaslúžia. Bez nich by sme tu totiž neboli...

* Neviditeľný hudby pozitívnym Keďže je tu prvá streda v mesiaci, opäť vám ponúkam skladby, ktoré mi môj PC vybral ako podmaz k písaniu komentárov k odkazom. A čo sme si to dnes hrali? James She's a star, Cranberries Animal Instinct, Těžkej Pokondr Máma má rýmu, Lucie Bíla Requiem, Lighthouse Family High, Queen Delilah, Stereophonics - Pick a part that's new, Genesis Dreaming while you sleep, Gladiator Kúpim si pekný deň, Alphaville - Sounds like a melody, J.M. Jarre - Tout est bleu, ACDC - Highway to hell, Members of Mayday - Sonic empire a napokon Scooter She's the sun.

* Diefcaa ??? - Zdravím Donyho, toho sexy chalana :-), ďalej Vírusa, Reného, Kamila, Mareka Sepika, Kwika, Iva, Ondreja U... jo a Majkyho... (Ak zdravíš nejakych sexi chalanov, tak si si evidentne pomýlila mená - Maxx.)

* Maxx Easymu - Tak ešte raz všetko najlepšie a musím uzna?, že sme sa už dávno nezišli v takej dobrej zostave, ako na tvojej oslave. Ešte, že sme nepili. (Drahý Easy E, aj ja sa pripájam do nekonečného radu úprimných gratulantov, akurát ma mrzí, že kvôli bulharským súdruhom som nestihol oslavu - Snoop.)

* Pleshata all - Zdravím Zu_ku, Diaboliku, Vitalineu, Mrenu, Jochmanna, :-), Gashtanku, Keksa, Marixa, Hoväda, a tak ďalej... a Paliho zo Zlatého Bažanta. (Milá Pleshata, tvoje "pravidlá z istého gréckeho ostrova" patria do ináč orientovaných príloh, ako je tá naša. Preto som ti ich vyhodil N.)

* Knokautka Jochmannovi - Laasko, aj taq ťa mám neskonale rada, šak ty viesh... Už mám len pár dní, a vieš čo.. /no!/Ľubkám ťa a mysli dnes na mňa, však ty viesh prečo... (My vieme našťastie všetko - Maxx.)

* Diabolika Trashovi a Picassovi - Metal all I hear, metal fills my world... Midwinter days... lonely nights.. Metal takes over my frozen mind... Taq čo, stačí?? Ozvite sa! P.S.: Blood is life and it shall be all ours...

* Vivien všetkým - Chcela by som si s niekým, kto je tak ako ja sám, písať. Nájde sa niekto taký, kto sa nudí? (Tak ti poviem, ja sa nudím len v robote, lebo stále odo mňa chcú, aby som dačo písal Neviditeľný.)

* Daze Neviditeľnému a spol. - Neviem, či je to práve najšťastnejší nápad dopisovať čitateľom ich odkazy (Kasiopeja 28.2. 2001), ale pokiaľ si chcete pokaziť svoj myslím si, že skvelý imidž, je to tá najsprávnejšia cesta. (Nuž, náš skvelý imidž nám nemusíš pripomínať, vieme o ňom. Ale zas nevieme o tom, žeby sme dopisovali nejaké odkazy. Pošli mi na mariankorzar.sk taký príklad, teda pôvodný a akože nami dopísaný Neviditeľný. Imidž je nanič, my počúvame svoj smäd, ale keby sa ti pošťastilo nahliadnuť do niektorých odkazov, tak by ti tiež nezostalo nie iné, len ich nejako opraviť a dopísať, aby sa ostatní výdatne nesmiali - Maxx. Niečo za niečo. Radšej si pohnojíme vlastný image ako keby sme mali nechať čitateľov vystaviť večnej potupe - Snoop.)

* Machuľka Mudmškovi - Pamätáš na Levoču? Nezabudni: ryby, vtáky, jaštery. Dúfam, že "Ugi" vydržíme a neskončí to "po domoch". Mysli na 11. Ver, že P.B.B.N., F. Stále platí . Teším sa na apríl. Ú.A. Machuľka. (Aj keby som vedel Morzeovku, tak toto nevylúštim - Snoop.)

* Bladeo Cleopatre - Zo stretkom súhlasím, ak sa chceš stretnúť pri Arche budem tam.

* Zmia Poison Girl - Chceš? Môžeme si spolu dopisovať "zatiaľ", aby sme sa ako tak spoznali. A ak budeš mať chuť spoznať skvelého šraca, tak si dohodneme stretko. Odpíš. Čau.

* Smirnoff pre Scooterku - Som rád, že to berieš tak, ako to berieš. A ešte radšej som, že si stojíš za svojim. Dúfam, že to nie je iba v tomto prípade, ale že sa tak riadiš stále, a pretože ťa nepoznám tak ti prajem, aby si sa stále riadila hlasom srdca a triezvym rozumom. (To o triezvom rozume hovorí prosím pekne ten, kto má vodku ešte aj vo svojej prezývke. Dačo na tomto svete nie je v poriadku. Alebo žeby som to bol ja? Neviditeľný.)

* Klokanka niekomu zo SPŠD - Ak niekto pozná Števa V. z 2. D zo SPŠD, tak ho pozdravte! Keby nevedel kto som, iste mu pomôže Miková! Zn.: Neznášam chémiu! P.S.: Pozdravujem N-Schochi a Kasiopeju! (S tou chémiou by sme si rozumeli, lebo vždy som balansoval medzi trojkou a štvorkou. To bolo potom radosti, keď sa mi ju vždy podarilo vytiahnuť na "dobrý". Ešte aj sacharidy s chlorofylom a kovalentnou väzbou sa za hlavu chytali Neviditeľný.)

* Vladko alias Fliper 4.H. na SZŠ - Milé štvrtáčky... Prajem vám veľa šťastia pri tohtoročných maturitách. Pozdravujem: Evu, Peťu, Ivanu, ale neurazte sa! Aj september to istí. (V septembri má more najlepšiu teplotu... Neviditeľný. Štvrtáčky zo SZŠ zdravíme aj my a to celkom vrúcne - Maxx.)

* Flipper 4.K. Všetkým spolužiakom - No tak, čo chlapci, už len taký 1 mesiac a začne sa nám nočná mora. Matury sú predo dverami! Prajem všetkým maturantom veľa šťastia na maturitách.

* Hruštička Húževnatá 1. Lyte, 2. Mo - 1. Ne takú fajku si dostala od Herkulesa! Zbiješ ho? 2. Takže pizza nebude? Ale zaplatiť mi ju môžeš! Zdravím vás: Marion, Amazonku (Žan), Saskiu, Ally (17), celú redakciu Ťaháka. (Až doteraz som si myslel, že s fajkami je to naopak. Zas som o poznanie bohatší a môžem ísť do Luny Neviditeľný. A od koho dostane fajku Herkules? - Maxx.)

* Cleopatra Tým čo ma poznajú - Touto cestou pozdravujem moje najsuper ctené kámošky: Xenu, Gween, Poison Girl, Mišu a všetkých, ktorí ma poznajú. Hlavne: Bladea a Nema. P.S.: Stretko - 10. 3. 01 o 17.00 pri Arche - to platí pre Nema! Držím palce na príjimačky. Tak sa čafte a nezabudnite na mňa!

* Becka Aque - Mám ťa rada bosorka. Už by si sa mohla zapojiť aj ty a niečo pekné mi napísať. Díky, že mi pomáhaš a stojíš pri mne. Veľa to pre mňa znamená.

* Rapper Rapperke Justy - Ja som ti už písal odkaz, ale nejako to neuverejnili. Chcem sa s tebou stretnúť. Keď aj ty, tak napíš kedy a kde. P.S.: Ako sa ti páči Spooks? ((Môze byť - Snoop. Neber to v zlom, ale rap nie je hudobný žáner, ale akýsi černošský paškvil, ktorý sa chce podobať na kvalitnú hudbu Neviditeľný.)

* Blonďavá Kozičke - Čo ti budem rozprávať? Hlavne, že sme všetci zdraví. (Na zdraví všech kozenek - Snoop)

* Tomáš (21) Slzičke - Mohli by sme sa stretnúť 8. 3. 2001 (štvrtok) o 18.00 pred Tescom na Hlavnej? Budem mať v ruke noviny. Budem čakať! (Len pozor Tomáš, aby Slzička príliš neronila slzy - Snoop.)

* Tester (19) a Demo (19) Dvom slzičkám - Napíšte ako vyzeráte, alebo kde sa prípadne môžeme stretnúť. Odpíšte!!!

* Peťo T. Monike - Niekedy si môzeš nájsť príležitosť a môžeme ísť spolu na disko!!! Ak budeš chcieť. Pozdravujem sesternicu Evku!!! Ahoj??? Pííííííš...

* Kasiopeja, Klokanka Peťovi T. - Fakt nevieme čím to bude. Si tmavovlasý? Lebo mi berieme prevažne na takých. Posielame ti 2 božteky + 1 prémiový. Odpíš zase pozdravujeme: N-Schochi a Džaudžovku. (Poznám tiež jednu, čo má rada tmavovlasých čávov. Ale prefarbiť sa kvôli tomu nenechám, pretože súdiť kvality ľudí podľa farby ich vlasov je značne scestné. Ale zas na druhej strane každá tmavovláska vzbudzuje vo mne predstavu niečoho romanticky tajomného. Všakže Mortišia z Adams Family? Neviditeľný.)

* Marion Hruštičke Húževnatej - Neviem, či sa mi to iba zdá, alebo sa akosi strácaš, takže sa chytro "preber" a píš! P.S.1: Platí to pre všetkých postarších.

* Diabolika Tras - Pozdravujem sesternicu Evku!!! Ahoj??? Pííííííš...

* Diablica Molly - Ak si sa rozhodla pre toho druhého, rozhodla si sa správne. Aj keď ja som tá posledná, kto by ti mohol radiť. Zdravím Kamku, Xantipu - už si zdravučká? A všetkých láskou sklamaných Ťaháko-maniakov. (Už si ani nepamätám, či som maniak alebo aj sklamaný? Nuž, ale vime si predstaviť aj lepšiu kombináciu ako sklamaný maniak. Napríklad taký abstinujúci alkoholik po dvojmesačnom protidrogovom liečení Neviditeľný.)

* Issabell Miklandensso!!! Neviem, čo sa stalo, ale minulý týždeň mi odkazy nevyšli, hoci som ich posielala. Dúfam, že to napravia, lebo ich všetkých... (Lebo ich všetkých pozvem za ich úžasnú dobrosrdečnosť na pivo... Neviditeľný.)

* Thierry (19) Natalii - Aj ja sa nudím. Mám rád humor a srandu. Mám 175 cm, zelené oči, a aj ja by som si chcel s tebou dopisovať. Napíš niečo o sebe alebo dohodni stretko. Ahoj. Odpíš. (Thierry Henry z Arsenalu má predsa omnoho viac rokov a nudí sa len vtedy, keď súperovmu brankárovi nezavesí aspoň dva banány za zápas Neviditeľný.)

* Nemo Cleopatre - Tak čo, aké bolo stretko s Bladeom? Na mňa si už zabudla? No ja ti hneď osviežim pamäť! Pozdravujem Maja, Dana, Selyho, Kuka a Denisa. Nech žije 2.E v SPŠD.

* Krasolienka Jeremymu C - Zaspinkal si a neprišiel na stretko alebo sme sa len minuli? Trocha som meškala, lebo piatok mám vždy naprataný, viac by mi vyhovoval štvrtok. (Jeremy išiel na koncertné turné s kapelou Pearl Jam, ale on sa do roka a do dňa vráti Neviditeľný.)

* Kamka Gashtanke - Som rada, že ťa mám. A ja nie som žiadna ožranka!!! Na to nezabudni. Ty sa priznaj! Tá tequilla, vodka atď. Naozaj ťa to nudí? (To v stredu) nezabudni CD. Samozrejme pozdravujem Snehulienku, Xantipu, Balkiho, Soprana, Barka, Amazonku, Molly, celú SPŠD. Čaute!!!

* Kamka Rozpitvávačke - U vojska nie nového a u zvieratiek? Čo myslíš "ocko" ešte smúti? On sa dočká v lete. Už sa teším, ale dovtedy asi iba piatky. Veď ty dobre vieš, čo. Bye Bye. (Kamka, namiesto vojakov a zveri by si sa radšej mala venovať gramatike - Snoop.)

* Hľadaná Sashovi - Prečo sa neozývaš? Ty sa nechceš stretnúť? Ale písať si môžeme. P.S.: Odpíš prosím.

* Kamka a Linda Sopranovi a Balkimu - Na módnu neprídeme, lebo Balki sa na nás hnevá, ale možno si to rozmyslíme, keď nás Soprano osobne pozve. Zdravíme Xantipu, Barka, Smrečka a všetkých zo SPŠD. (Bratranec Larry mu však všetko odpustil, a tak hor sa do pozerania ďalších dielov tohto seriálu Neviditeľný.)

* Peťo T. Monike - Máš rada šport? A výlety do prírody? Ja áno, som športovo založený typ. Som pre každú srandu. Viem sa zabávať, ak treba!!! Ahóóój...

* Mimča všetkým známym - Zdravím Evuš, Mucinku, Kuka, Zuzku, Peťa T. a všetkých známych i neznámych.

* Ally (17) Peťovi T. - Super nápad! Čo tak 9.3. o 17.00 hod. pri zvone pred Urbanovou vežou? P.S.: Teším sa. Ahoj!

* Peťo T. Monike - Mám hnedé vlasy a modré oči. Som vyučený čalúnnik, stolár a chodil som na SOU - stavebné. A ty!! Posielam ti pusu? Ahoj!!! Odpíš!!! Myslím na teba!!! V dobrom...

* Mamka Oteckovi M. B. - Môžeš len ľutovať, že si sa so mnou nechcel oženiť. Ani zďaleka nevieš o akú mamičku si prišiel, ale ty na to raz prídeš - možno. (Tak to sme tu za tri a pol roka ešte nemali. Mamičku by sme však poprosili o trošku trpezlivosti, pretože pri jej dostatku sa už onedlho nájde ďalší potenciálny otecko Neviditeľný.)

* Keith Lucy "D" - Skúsme urobiť v piatok malú párty?! P.S.: Peťka, Janka, nezabudli ste? O dva dni budú fotky! Pozývam vás k nám na M.P.P.S.: Maxx - jak máš??? (Vďaka za opýtanie, ale v posledných týzdňoch mám ukrutne veľa práce. Tak sa to snáď do leta zlepší. Oboch Vás zdravím - Maxx. Stiefler z American Pie by vás domov pozval na M.C.B.P. To je skoro to isté... Neviditeľný.)

* FZ, Annie (17) voľným (nad 17) - Sme dve voľné holky, ktoré hľadajú výrečných a chápavých chlapcov. Nebojte, nevhryzieme! (My s Maxxom sme síce občas výreční, ale málo chápaví. Napr. doteraz nevieme, ako sa nám s našou výrečnosťou podarilo skončiť výšku "až" za 5 rokov... Neviditeľný.)

* Magnetka Tommy Lee Johnovi - Pevne verím, že sa ti budem páčiť v celku, ale každý má iný vkus. Aká muzika sa ti páči? Ahoj a odpíš. Maj sa. (Aj tá, ktorú teraz počúvam. Viď začiatok odkazov N.)

* Afrodita Xene, Cleopatre a Poison Girl - Aby som uviedla omyl na správnu mieru: samozrejme, že nie ste NAJSUROVEJŠIE, ale NAJSUPROVEJŠIE kamošky. Xene a Poison Girl držím palce na prijímačkách, ktoré sa blížia nezadržateľnou rýchlosťou. Aby som nevyšla z cviku: Zdravím moju drahú sestru Luky. Držím ti palce s tajomným anjelom.

* Shaman Každej - Ak si pekná, krásna, alebo nádherná a pritom aj dobre vyzeráš a rada sa zasmeješ s cvičiteľom pokémonov (čiže so mnou), tak odpíš. P.S.: I see dead people. P.S.2: Ďakujem že si. P.S.3: Houk Domluvil sem. Ať bledá tvář promluví. (Pikachu s vami - Maxx.)

* Blonďavá Gabika Aischi - I keď už nie sme spolu, mám ťa rovnako rada a považujem ťa za priateľku - ozajstnú. Dúfam, že si u toho svojho našla pravú lásku. Mne sa to stať nemôže. (O jednej blonďavej Gabike čítam teraz knihu. Povedal by som vám aj obsah, ale na obale je napísané, že je mládeži do 18 rokov neprístupná. Dúfam Gabika, že sa na túto hrdinku minimálne v jej "počtoch" nikdy nepodáš... Neviditeľný.)

* Katka z Hut. Peťovi T. - Ahoj Peťko, ozvi sa mi prosím. Chcem ťa, nevedela som ako ti to povedať, tak ti to píšem.

* Nera Phantomovi - Veľmi ma mrzí, že som vo štvrtok neprišla. Naozaj. Odkazy, ktoré som napísala nevyšli, a ja som nevedela, či mám prísť alebo nie. Máš právo sa na mňa hnevať. O to viac, že vtedy bolo vonku hnusné počasie. Prepáč mi. Ak sa chceš so mnou stretnúť, prídem veľmi rada!!! (Polepši sa Nera, lebo ako dobre vieš, láske nebráni ani zlé počasie Neviditeľný.)

* Rozpitvávačka Gashtanke - Je mi to ľúto, ty moja fašisticko-sadomasochisticko-rasisticko-komunisticko-perverzno-komerčno-zabijacko-vtipno-zamilovano perfektná kamoška, svet sa raz o tebe musí dozvedieť pravdu. Veď je to celkom prirodzená povaha. (V tvojom výpočte mi chýbal už len Jack Rozparovač a Dedo Mráz Neviditeľný. (Oh My God, Gashtanka, čo si to za človeka? Snoop.)

* P.Z. Afrodite - 9. 3. 2001 o 16.05 na konečnej električky č. 2, 4, 9 (Loky) v zastávke autobusu č. 29. Budem mať oblečený dres HC. Dúfam, že to vyjde. Zatiaľ sa maj. (To sa mi páči. A keď budeš mať málo, môžem ti požičať aj dres Loky N. (Ja doporučujem dres Lokomotívy, vzhľadom na miesto konania a na to, že si aspoň šplhnem u Neviditeľného - Snoop.)

* L. S. (Rixi) zo 4. PB Allie a Šošovi, Žabe - Ahoj Allie, ako sa máš? Si super kamoška. Šošo, z ktorej 4. triedy si? D, PA, S? Poznám ťa? Žabka moja, ľúbim ťa. Príď už konečne domov. Pozdravujem 4. PB, Xenu 1983, Flóru, Pel, Vanessu, Herkulesa, B. E., SPŠD.

* Kasiopeja Neviditeľnému - V podstate proti Šaci nemám nič. Je odtiaľ moja super spolužiačka Džaudžouka, ktorú mimochodom pozdravujem. A tých 189 Sk ti úprimne prajem. Bez vašich komentárov to nie je ono. (Dík, ináč tá brigáda v Šaci na stavbe, kde som zarobil tých 189 Sk, bola predposlednou v mojom živote. Vtedy (júl 1997) by ma vôbec nenapadlo, že raz na ňu budem spomínať v najčítanejších novinách na východe Neviditeľný. (To si aj my myslíme, veď preto ich tak radi píšeme napriek nedostatku času, ako správni puberťáci - Snoop.)

* Jesse (17) Diegovi (19) - Komu patril ten tvoj minulý odkaz?? Mne alebo tej druhej?

* Klokanka Kasiopeji - A vieš ty o tom, že "ťa veľmi ľúbim?" (ako kamošku)! A prajem si, aby sa ten anjelik zosypal zo schodov! Porúčam sa!!!

* Phantom Nere - Bol som tam do 17.30 hod. škoda, že si neprišla. Ten posledný odkaz ti vyšiel trocha neskoro. Ak chceš skús navrhnúť stretko ty. P.S.: Daj vedieť aspoň týždeň dopredu, aby som mohol odpísať, či môžem prísť.

* Shaman z B-star Child zdraví BSC, DD, ZAS, RSC, K-3T, IRC, XTC, GCP, Jadro veci, všeti všetko, skate clan KE, B-boys unity a 3ACGŠ.

* Petit Lucke a Ruži a celej 4. B na SPŠS a G - Maturita v ľufte, maturita s istotou, prípadne sa uvidíme v septembri! A ešte pozdravujem Gabenu, Majku.

* Ally (17) Amdimu (20) - No ja mám 170 cm. Chybička se vloudila...

* Rozpitvávačka Kamke - Ta so lásko? Dúfam, že si už od stretka vytriezvela, už by bolo načase. Vieš, to bude asi tak, že podľa seba súdim teba, ale ja som už triezva ako vždy. (!?!) Napíš čo nového ani sa mi neozveš, peh? (Cmuk)

* Neznámy Pekným dievčatám - Ak si pekná, nefajčíš a nepiješ, odpíš. Dúfam, že nedúfam márne. P.S.: Pozdravujem 1. C zo SOU železničného. Špeciálne statický úder a J. B. (Hmm, nefajčí, nepije a zároveň je pekná. Tak to len v dobšinského rozprávkach... Neviditeľný. Ktorá pekná nepije a nefajčí??? - Maxx.)

* Lyta Herkulovi - Nič sa nedeje. Život ide ďalej. Prajem ti, aby vám to spolu vyšlo. P. S.: Niekedy mi napíš, poteším sa! Pozdravujem redakciu, hlavne Snoopa a "N". (Ani nevieš ako Ti sme vďační, že N.? Snoop)

* Snoop Neviditeľnému V Sofii bolo dobre, ale nechápem, že sa tam RÁD vraciaš každý rok. Mne štyri dni stačili, pripadalo mi to tam akoby som sa vrátil o 15 rokov dozadu. Jediným dôvodom by mohli byť ohnivé Bulharky, ale to som nemal možnosť vyskúšať Snoop. Vyskúšaj Medíka a vráť sa konečne k nej N.)

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. U-Multirank: Trnavská univerzita prvá spomedzi slovenských VŠ
 2. Buďte v najlepšej spoločnosti!?
 3. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
 4. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije?
 5. Krízové balíčky pre ohrozené domácnosti
 6. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 7. PRIESKUM: Slováci prezradili, čo by mal spĺňať dokonalý smartfón
 8. Výhody najväčšej obchodnej siete objavuje aj verejný sektor
 9. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené
 10. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť
 1. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 2. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 3. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 4. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 5. dm a jej zákazníci podporili vznik 15 vzdelávacích centier
 6. Anketu Elektromobil roka 2021 ovládla ŠKODA
 7. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
 8. Zmeny v systéme revíznych postupov
 9. Compliance – kto by mal byť zodpovedný?
 10. Tabaková mládež. Čo s ňou?
 1. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 30 374
 2. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť 15 446
 3. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 11 859
 4. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes? 7 641
 5. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 6 918
 6. Strava ani spánok nie sú dôležité, ak pri tom dýchame zlý vzduch 5 709
 7. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 5 470
 8. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie 5 132
 9. Volkswagen predstavuje ďalší elektrický model 2 381
 10. Karnozín – účinná látka s obrovským potenciálom 2 269

Blogy SME

 1. Mária Drahošová: Upratovanie v sebe. Ako na to?
 2. Dmytro Retynskyi: Hrozba ruského útoku na Ukrajinu
 3. Pavol Ondreáš: Vypneme Európu
 4. Marek Mačuha: Matovičova 500
 5. Inštitút urbánneho rozvoja: Štatistici potvrdzujú rekordný rast cien bytov, kľúčová je svižná stavebná legislatíva
 6. Zuzana Šubová: Ako využije anakonda v dažďovom pralese poukážku na kúpu bicykla
 7. Adela Penesová: Pandémia, home office a obezita
 8. Dmytro Retynskyi: Udalosti na Ukrajine za posledných 10 rokov
 1. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 10 374
 2. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 9 328
 3. Jozef Sitko: Pani prezidentka, jej priateľ a jej exporadca Leško 7 924
 4. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529? 5 051
 5. Věra Tepličková: Ako chutí moc alebo Ak budeme dobrí, dostaneme limetku 4 973
 6. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 381
 7. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku 4 247
 8. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 4 084
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Marek Para.

Revízna komisia má na rozhodnutie deväť mesiacov.


19 h
Nataša Holinová

Nahrávky z poľovníckej chaty budú mať výpovednú hodnotu už naveky.


19 h

Ak budú túto hru hrať nezaočkovaní dôchodcovia správne, môžu od ministra financií ešte všeličo vytrieskať.


Blogy SME

 1. Mária Drahošová: Upratovanie v sebe. Ako na to?
 2. Dmytro Retynskyi: Hrozba ruského útoku na Ukrajinu
 3. Pavol Ondreáš: Vypneme Európu
 4. Marek Mačuha: Matovičova 500
 5. Inštitút urbánneho rozvoja: Štatistici potvrdzujú rekordný rast cien bytov, kľúčová je svižná stavebná legislatíva
 6. Zuzana Šubová: Ako využije anakonda v dažďovom pralese poukážku na kúpu bicykla
 7. Adela Penesová: Pandémia, home office a obezita
 8. Dmytro Retynskyi: Udalosti na Ukrajine za posledných 10 rokov
 1. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 10 374
 2. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 9 328
 3. Jozef Sitko: Pani prezidentka, jej priateľ a jej exporadca Leško 7 924
 4. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529? 5 051
 5. Věra Tepličková: Ako chutí moc alebo Ak budeme dobrí, dostaneme limetku 4 973
 6. Tomáš Sedliačik: Ako sa baviť s konšpirátorom 4 381
 7. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku 4 247
 8. Radovan Kazda: TOP 7 dôvodov, prečo 500 miliónov pre seniorov nie je dobrý nápad 4 084
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu