trénerskej dvojice Slavomír Šipoš a Ján Hruščák nedokázali nadviazať na nadšený a bojovný výkon stredajší výkon s Karvinou. Spojky sa opäť nepresadili a svoj deň nemal ani brankár Pramuk, z krídiel sa najvýraznejšie presadil kapitán Gabriel Schmiedt, autor piatich gólov Radoslav Antl zaťažil Fecmanove konto tromi. Po stretnutí sme tohto reprezentačného krídelníka pristavili na kus reči.
Čo pre vás znamená tretia prehra po sebe?
"Každý z nás to berie tak, že sme mali obrovskú smolu v týchto stretnutiach. So Sečovcami sme vyhrávali a domnievam sa, že zisk bodov sme mali, no záver nám nevyšiel. V Považskej Bystrice sme prehrali o gól a s Karvinou sa od nás odklonilo šťastie. Prvoradá je dobrá hra a potom sa prikloní aj šťastie. Pomaly sa zlepšujeme a verím, že ak vydržíme a zabojujeme tak ostatné príde. Čo povedať k šesťgólovej prehre. Výsledok je pre nás krutý, lebo bolo to vyrovnané stretnutie a záver sme nezvládli."
V čom vidíte príčinu, že podobne ako doma s Karvinou aj v Sečovciach ste záver stretnutia nezvládli?
"Domáci začali dobre brániť, nám vypadla raz lopta z rúk, potom sme dvakrát nastrelili brankára a inkasovali sme po rýchlych protiútokoch. Razom sme prehrávali o dva a potom o štyri góly. V posledných minútach sme sa psychicky položili."
Tieto chyby vyplynuli s prílišnej snahy?
"Domnievam sa, že áno. Snažili sme sa vyrovnať a uhrať dobrý výsledok, no šťastie sa od nás odklonilo."
Predsa len tri prehry po sebe zanechajú na hráčoch stopy, ako stým chcete vysporiadať?
"Určite to nie je žiadne povzbudenie, ak prehrávate. Naša hra sa viditeľne zlepšuje v útoky a verím, že do play-off sa prebojujeme."
Autor: glo
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.