Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Strelecký koncert Tótha s Boca juniors

Košice Druhú prehru v tejto sezóne si zaknihovali futbalisti Caliguli v I. košickej minilige a prišli tak o prvenstvo v nej. Na ich miesto sa po

vysokom víťazstve prebojovali hráči Universitasu. Na víťazstvo naďalej čakajú futbalisti Alka 92, ktorí neuspeli ani v súboji s Kerimaxom a prehrali najtesnejším rozdielom.

Výsledky 10. kola: KPS - Robkerk 0:7 (0:4). Hostia boli od začiatku lepším mužstvom a už v prvom polčase rozhodli o osude stretnutia. Góly: Murňák 4, Šuster 2, Horák. Kerimax - Alko 92 6:5 (4:3). Vyrovnaný zápas dokázal papierový favorit dotiahnuť do víťazného konca. Góly: Nagy 3, Varady 3 - Pindroch 3, Marinčák 2. Juh - AGW 0:4 (0:0). Po vyrovnanom prvom polčase dokázali hostia premeniť svoje gólové šance. Góly: Bodnár, Beer Patr., Pitner, Sedlák. Caligula - Estudiantes 1:5 (1:2). Hostia dokázali, že v tejto sezóne vedia poraziť každého súpera. Góly: Kozák - Duhaň 2, Vida 2, Chovaník. HaRT s.r.o. - Slovakia taxi 1:3 (1:2). Vyrovnaný zápas, v ktorom o víťazstve hostí rozhodol hráč Dvojak s tromi gólmi. Góly: Capek M. - Dvojak 3. Lazio - France tech. Peugeot 3:3 (3:1). V šlágri kola sa súperi rozišli spravodlivou remízou. Góly: R. Baco, O. Vágner, Jonec - Mico 2, Králik. Universitas - Kapitál 9:0 (5:0). O víťazovi tohto merania síl nebolo pochýb od jeho začiatku a išlo skôr len akým rozdielom zdolajú svojho súpera. Góly: Doboš 4, Mužik 2, Horizral 2, Mandelík. Mostap plus - Select 1:3 (0:3). Aj v tomto zápase ukázali hostia, že s formou idú smerom hore. Góly: Bitto - Fedor 2, Kurej.

II. MINILIGA

Dvojciferným výsledkom sa skončilo meranie síl medzi Boca Juniors a Chip & Dale, v ktorom zaujal najmä strelec Tóth, autor ôsmich gólov. Po víťazstve nad CC Diera sa na čelo ligy dostali hráči FC Celtic Wil-co, ktorí využili zaváhanie Atlanty b.b. Tá iba remizovala s Ekorekom. Na dne tabuľky je i naďalej Fliper s jedným bodom.

Výsledky: Boca juniors - Chip & Dale 11:2 (4:2). O výrazný výsledok sa pričinil domáci hráč Tóth, ktorý strelil osem gólov. Góly: Tóth 8, Fedorko 3 - Mačičák 2. Centrum - Luník I 3:7 (2:2). Prvý polčas bol vyrovnaný, ale v druhom sa už ukázala kvalita na strane hostí. Góly: Kopka, Timkopetra, Hušek - Hauks 2, Kubina 2, Seman, Gyori, Gajdoš. Montrúr - Aston Villa 0:3 (0:1). Hostia rozhodli zápas vo svoj prospech aj vďaka gólu nestarnúceho hráča Slivečku. Góly: Slivečka M. st., Tomčík, Gajdoš. FC Minag - Da Gama Pub 5:3 (2:0). V rýchlom stretnutí sa súperi ťahali za prsty, avšak viac chuti po víťaztsve ukázali domáci hráči. Góly: Kiráľ 2, Hegeduš, Bodnár, Skurkai - Dunák 2, Bunca. Fliper - Trend KVP 1:5 (0:1). Domáci hráči ani v tomto kole sa nedočkali lepšieho výsledku, keď hlavne v druhom polčase inkasovali štyri góly. Góly: Vašo - Vagač 3, Tkáčik, Slezák. Atlanta b.b. - Ekorek 2:2 (2:1). Miernym favoritom tohto súboja boli domáci hráči, avšak bojovne hrajúci hostia im zobrali bod. Góly: Tomašiak, Rzepiel - Hudák Ortopro+ - Expotech 2:2 (1:1). Vyrovnané stretnutie sa skončili spravodlivou remízou. Góly: Seman 2 - Boldiš, Vehec. FC Celtic Wil-co - CC Diera 4:3 (4:0). Po jasnom priebehu v prvom polčase v druhom Celticu trocha poľavili čo súper využil a zdramatizoval stretnutie. Góly: Duchyňa 2, Zolák, Lazár - Čuchta 2, Vihara.