Korzár logo Korzár
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 17. 11. 2001 do 23. 11. 2001

Baranom sa v tieto dni podarí zraniť zopár blízkych ľudí, ale hneď to oľutujú. Vaše domáce prostredie je už aj tak narušené a nedbalé vyjadrenie

vašich názorov to môže doslova "odpáliť". Neoplývate diplomatickými vlohami a tak ľahko môžete byť odsúdení k tichej domácnosti. Starším Baranom to až tak nevadí, oni majú už dávno svoj vnútorný svet, ktorý im v takýchto chvíľach pomáha prekonať samotu, ale mladší sa budú snažiť obhájiť a vyriešiť svoje ťažkosti. K tomu, aby ste sa znovu zhodli však musí byť obojstranná ochota a tej veru niet, vaši partneri sú už dávno sklamaní vaším správaním a toto je len posledná kvapka.

Býk

Býci majú príležitosť na spoznávanie našej krajiny. Každý z vás, kto môže cestovať, by aj mal. Využite to, čo vám ponúkajú vaši známi, nadriadení, alebo rodina - každá cesta vám prinesie nejaký osoh. Nezamilovaným Býkom Venuša vyparatí husársky kúsok, práve na ceste sa zamilujú a veľká vzdialenosť ich city len znásobí. Nedajte sa odradiť, veď láska na prvý pohľad je presne podľa vašich romantických predstáv. Nie je ľahké vzdať sa pohodlia a začať odznova, to čaká na starších Býkov. Vy budete nútení okolnosťami k zmene, ktorá vám spočiatku vôbec nebude "sedieť", ale nakoniec ňou budete nadšení. Čo by vás mohlo lepšie omladiť, ako nové začiatky a nové prostredie s novými ľuďmi?

Blíženci

Blíženci môžu dostať od života maximum, ale musia správne formulovať svoje požiadavky. Ak budete riskovať, pod vplyvom správnych ľudí sa vám všetko podarí dosiahnuť. A u koho máte hľadať podporu? U Levov, Vodnárov, Baranov, ale nie u Strelcov a Škorpiónov. Hoci ste práve poslednými dvomi znameniami očarení, nie sú vôbec vhodné pre vás a vaše nadšenie zneužijú vo svoj prospech. Starší Blíženci sa musia snažiť, aby sa zabudlo na ich nezhody v súkromnom živote, ale aj v pracovnom. S vami nie je ľahké vychádzať, pretože vaše nálady sa menia a neviete vždy ovládnuť svoju podozrievavosť a nervozitu. Dbajte však viac na to, ako pôsobíte na svoje okolie, predsa len nemáte nevyčerpateľné množstvo priateľov.

Rak

Rakom nie je dobre, cítia sa ohrození a oslabení. Ich psychika je dosť labilná a namiesto toho, aby sa tešili zo svojich úspechov, obávajú sa nejakých ťažkostí. Ani ich zdravie nie je celkom OK, čakajú ich problémy s reumatickými bolesťami, kĺbovými ochoreniami a aj so žalúdkom. Už začiatkom týždňa sa na nich zosype zopár zlých úderov, potom sa pripoja spory v rodine, neskôr zdravotné ťažkosti - nebude im veru čo závidieť. Od stredy by ste však mali pocítiť prílev nových síl, vplyv Jupitera sa začne postupne prejavovať a v piatok dobehnete všetko to, čo ste zanedbali a nestihli. Nič teda nebude stratené, tak sa nedajte zlomiť a vystrašiť. V láske uspejú slobodní Raci, môžu dokonca aj uvažovať o sobáši.

Lev

Levy budú plné odhodlania na boj, hoci im nebude celkom jasné, aký boj vlastne majú viesť. Vy však žijete medzi ľuďmi, ktorí od vás vyžadujú rozhodnosť, pripravenosť, aktívnosť a najmä odvahu a to v každej situácii. Mladšie Levy budú mať veľa povinností v rodinnom kruhu, obrátia sa na nich s rôznymi žiadosťami o pomoc a ak majú nejaké podlžnosti, budú všetko musieť vysvetliť. Ženy sa môžu tešiť na dve zodpovedné úlohy, ktoré ich vynesú do popredia, nemali by teda nič "odfláknuť". V láske sa bude dariť Levom všeobecne, tým, ktorí začínajú, aj tým, ktorí už dlhší čas majú stáleho partnera, no aj takým, ktorí sa nie z vlastnej vôle rozchádzajú. Každý z vás dostane možnosť svoj vzťah zmeniť, dodať mu hĺbku, zabezpečiť ho a nájsť v ňom niečo nové. Nebudete sa teda sťažovať na nedostatok príležitostí, ale ani na nudu.

Panna

Panny môžu spokojne spávať. Ich svedomie je čisté a negatívne udalosti okolo nich ich vôbec nezasiahnu. Napriek tomu by ste mohli pomôcť tým, ktorí si to zaslúžia a nestáť úplne bokom, keď sa budú robiť podstatné zmeny. Podnikajúce Panny by sa mali poponáhľať, ich obchody sa síce rozvíjajú dobre, ale stačí maličké zaváhanie a začnú smerovať celkom inde. Možno vás chce niekto oklamať, veď viete, že vy o neprajníkov nemáte núdzu, ba aj polená pod nohy vám má kto hádzať. Škoda, že medzi ľuďmi nie ste všeobecne obľúbení, že vás mnohí podvedome nemajú radi a hľadajú vo vašom správaní nejaký zlý zámer. Dlho trvá, kým presvedčíte svoje okolie o svojich úmysloch, práve preto by ste aj tento týždeň mali byť viac súcitní.

Váhy

Váham sa darí, napriek tomu, že ich pozornosť je až príliš rozptýlená. Majú priveľa rôznych povinností, aktivít, ktoré nie sú vôbec jednoduché a zvládnuť to všetko je pre Váhy veľmi ťažké. Vy nemáte radi uponáhľaný život, lenže nemôžete si vyberať, aspoň nie teraz a v tejto chvíli. Skúste sa však sústrediť, nepodliehať panike a uvidíte, že sa vám podarí dosiahnuť všeobecnú spokojnosť - spokojnosť vášho okolia, ale aj vlastnú. Mladšie Váhy, ktoré sa vzdelávajú, by nemali vymeškať žiadne školské povinnosti, inak sa ťažko ospravedlnia. Bolo by zlé, keby ste na niečo podstatné zabudli. V láske sa tento týždeň Váham dariť nebude, hoci viazané sa budú nadmieru snažiť. Spolužitie závisí od viacerých faktorov a vy nemôžete ovplyvniť všetko.

Škorpión

Škorpióni sa môžu konečne dať do poriadku po zdravotnej stránke. Náhle voľno, ktoré vás čaká, by ste mali využiť sami pre seba, nedostatok iných príležitostí na sebarealizáciu vám len pomôže sa viac zregenerovať. Budete mať čas na vlastné záujmy, na pestovanie samých seba a na zmeny, o ktorých ste už dávnejšie uvažovali. Starší z vás budú mať ťažkosti s črevnými ochoreniami, vredmi a žlčníkom, mladší s chrbticou, zápalmi dutín a bolesťami hlavy. Odolnejší Škorpióni by mohli využiť svoj čas na získanie podpory u ľudí, ktorí rozhodujú o ich pracovnej budúcnosti, ak je potrebné za nimi cestovať, urobte to. Využite posledné dobré vibrácie, ktoré vám posiela vaša vládnuca planéta! Vplyv Jupitera nebude pre vás veľkou výhrou, tak teraz bojujte, ale len ak ste v dobrej kondícii.

Strelec

Presný zásah, ktorý tento týždeň dáte svojim oponentom, bude ešte dlho spomínaný vo vašom okolí. Darmo, keď už sa rozhodnete bojovať, stojí to za to. Keby ste tak dlho neváhali, tak by ste mohli byť na tom ešte lepšie, takto sa vaša pozícia síce upevní, ale nezískate okrem slávy nič iné, výhodnejšie. No vám ani tak nešlo o úspech, ako o vzrušenie a toho si užijete nielen začiatkom týždňa, no i neskôr. V láske sa príde na vaše hriešiky, v práci na vaše omyly a medzi priateľmi na vaše podrazy. Z každej strany príde teda kritika, vyhrážky a rôzne odsúdenia, vy si s tým však poradíte raz dva. V podstate vám nezáleží na tom, čo môžete stratiť, preto môžete pokojne riskovať a získať späť svoju prácu, rodinu a aj priateľov.

Kozorožec

Kozorožcom unikajú nové šance. Majú síce chuť na zmenu, motivuje ich ambicióznosť a túžba vyniknúť, lenže nedostatok informácií im spôsobí problémy. Vyhľadajte pomoc u svojich priateľov Býkov, Škorpiónov, alebo u jednej vplyvnej Panny a uvidíte, že sa vaše veci pohnú. Mladší z vás sa snažia už dlhší čas o úspešné rozbehnutie jedného projektu, to by sa im mohlo podariť, ale nie bez istej obete. V láske sa bude dariť viac starším Kozorožcom, hoci oni by boli radšej, keby sa im darilo v zarábaní peňazí, lenže záleží im aj na spokojnom súkromnom živote, preto sa nakoniec uspokoja s takouto výmenou priorít. Zdravotne na tom budú Kozorožci dobre, vplyvom Jupitera sa ale u nich koncom týždňa môže prejaviť nervozita, nespavosť a mierna podráždenosť.

Vodnár

Nie je ľahké s vami súperiť, ak vám záleží na víťazstve. Naraz sa stávate súpermi, na ktorých nestačia obyčajné postupy. Teraz vám záleží na víťazstve v každom smere, v každej oblasti, teda aj v láske, v práci, v súkromí, v medziľudských vzťahoch, v kariére, aj v obchodoch, ak samostatne podnikáte. Každý svoj krok ste dobre naplánovali a ste si istí svojou pripravenosťou. Nuž, je to naozaj tak, napriek vašej povahe, ktorá býva občas plná ľahkomyseľnosti a nestálosti, ste odhodlaní získať všetky možné výhry. Vplyv Marsu a Jupitera je pre vás veľmi dobrý, dokážete preto zavŕšiť vaše plány.

Ryby

Ryby sa môžu spoľahnúť naozaj len na pár ľudí. Nemáte veľa priateľov, ktorí by boli ochotní za vás stratiť slovo a skutočne vám pomôcť. Hoci vy ste priateľskí ľudia a neznášate ubližovanie, nemáte šťastie na rovnako zmýšľajúcich. Tento týždeň sa vaša osamelosť prehĺbi a budete mať čo robiť, aby ste sa nestali obeťami depresie. Nezamestnané Ryby by mohli tento čas využiť na cestovanie, mimo obvyklých miest sa ľahšie rozptýlite a prídete na nové myšlienky, niektoré by vám priniesli úspech v budúcnosti, takže to nebude strata času. Viazané Ryby sa môžu pustiť do opráv v domácnosti, získajú tak pocit užitočnosti a aj spokojnosti so svojimi výkonmi. V práci sa vám dariť nebude a ani slobodné Ryby nedostanú príležitosť na nové známosti - nebuďte však príliš smutní, s nikým a ničím dôležitým sa neminiete.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Bývanie v meste predlžuje život
 2. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
 3. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
 4. Počúvaním hluku chránime váš sluch
 5. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 6. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
 7. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 8. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 9. Aká je chémia vôní
 10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 1. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
 2. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
 3. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
 4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
 7. Aká je chémia vôní
 8. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 9. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
 10. Bývanie v meste predlžuje život
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 026
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 18 087
 3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 13 657
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 11 037
 5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 426
 6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 255
 7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 872
 8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 589
 9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 490
 10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 145
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

ROZHOVOR

Pediatrička: Niekedy som očkovala na chrípku 600 detí za rok, teraz približne 50

Ľudia si zvykajú, že nemôžu behať za lekárom so všetkým.

Pediatrička Eva Ševecová.
Rozhovor

Archeológ: Hrady síce opravujeme, ale tie nežijú

Michal Keruľ chcel odhaľovať poklady histórie, teraz ich pomáha strážiť.

Michal Keruľ s rodinou.
Humenskí poslanci nájomnú zmluvu so spracovateľom ovocia neschválili.
Vrak pred rodinným domom začínajú úrady riešiť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

AUTORSKÁ STRANA PETRA SCHUTZA

Návštevníci u sv. Michala a spev Moniky (týždeň podľa Schutza)

Z radu kajúcnikov je exštátna tajomníčka zrejme vôbec najvýbušnejší materiál.

Ústavnoprávny výbor vypočúva kandidátov na generálneho prokurátora.
Pavol Jarčuška počas tlačovej konferencie k aktuálnej pandemickej situácii.
Miesto atentátu na jadrového vedca.
Mária Kolíková

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop