Korzár logo Korzár
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Milí priaznivci rubriky Numerológia. Vo vašich listoch je veľa otázok a ja vám rada na ne odpovedám, lenže k tomu, aby som bola

Vaša JuliZN: AKO DLHO?Ahoj, Juli. Nie je ľahké priznať sa k chybe, ale ja som jednu urobil. Bol som neverný svojej priateľke, len raz, ale ani

Vaša Juli

ZN: AKO DLHO?

Ahoj, Juli. Nie je ľahké priznať sa k chybe, ale ja som jednu urobil. Bol som neverný svojej priateľke, len raz, ale ani tak mi to nevie odpustiť. Rozišla sa so mnou a ja som až neskôr prišiel na to, že ju mám rád a chcel by som s ňou ešte chodiť. Ako dlho budeme od seba a dá sa to ešte napraviť?

- Vaše údaje :

Znamenie: Kozorožec

Osobné číslo: 9 - Génius

Cesta životom: 2 - Dobrota

Vládnuca planéta: Saturn

Planéta poradkyňa: Mesiac

Šťastná hviezda: Venuša

Vaša mriežka:

999

22

117

Roviny: duchovného sveta.

Jej údaje :

Znamenie: Býk

Osobné číslo: 3 - Schopnosť

Cesta životom: 2 - Dobrota

Vládnuca planéta: Venuša

Planéta poradkyňa: Slnko

Šťastná hviezda: Mars

Jej mriežka:

39

2558

11

Roviny: lásky a zmyselnosti, rozumu, riskovania a odvahy. Podľa znamení sa k sebe hodíte, aj vaše čísla v mriežkach spolu vytvárajú harmóniu, z tejto "hviezdnej a číselnej" strany by to bolo v poriadku. Problém je však vo vás, vo vašej zrade a kým vy to neoľutujete skutočne úprimne, nebudete mať u nej šancu. Musíte sa snažiť čím viac, aby ste ju znovu získali, prvým krokom by bolo úprimné ospravedlnenie a uznanie viny. Iste sa vám bude vyhýbať, pretože ste jej ublížili, ona ako Býčica je veľmi rodinne založená a takéto vybočenie vám nedokáže ľahko odpustiť. Nie je to ale nemožné, iba by ste mali byť ochotný hovoriť o svojich citoch a povedať jej na rovinu, že ste zistili až po rozchode s ňou, aká bola pre vás dôležitá a že už by ste to nezopakovali. Závisí to od vás, ako rýchlo sa s ňou skontaktujete a ako sa vám ju podarí presvedčiť. Nezabúdajte však na to, že vás môže predbehnúť niekto iný, má o ňu záujem jeden váš kamarát, možno práve ten, ktorý vám umožnil ju podviesť. Nemyslite si, že ľudia nie sú schopní takých podrazov, v láske je predsa dovolené všetko. Ako ľahko je prejsť od utešovania nad sklamaním k vyznávaniu lásky, to by vám on vedel porozprávať. Vaša bývalá sa nechá presvedčiť jeho argumentami, najmä ak vy nič nepodniknete.

ZN: DVAJA

Milá Juli, chcela by som vedieť, ako to bude s mojím priateľom vyzerať do budúcnosti. Mám ho veľmi rada a aj on mňa, aspoň to hovorí. Ale keďže ty sama často upozorňuješ, že si treba všímať činy a nie slová, chcela by som mať istotu. Tiež ma zaujíma, ako by ho prijali moji rodičia a ich zdravie. Ďakujem.

- Vaše údaje :

Znamenie: Strelec

Osobné číslo: 8 - Peniaze

Cesta životom: 4 - Sila

Vládnuca planéta: Jupiter

Planéta poradkyňa: Mesiac

Šťastná hviezda: Jupiter

Vaša mriežka:

9

2558

11147

Roviny: lásky a zmyselnosti, nadania, energie, riskovania a odvahy.

Jeho údaje :

Znamenie: Býk

Osobné číslo: 4 - Sila

Cesta životom: 7 - Tajomnosť

Vládnuca planéta: Venuša

Planéta poradkyňa: Slnko

Šťastná hviezda: Venuša

Jeho mriežka:

9

25

11477

Roviny: nadania, riskovania a odvahy. Vy a on sa k sebe celkovo hodíte, aj keď podľa európskeho horoskopu sa vaše znamenia priveľmi neznášajú. No z numerologického hľadiska každý z vás v tom druhom nájde umocnenie svojich kladných stránok a oslabenie negatívnych. Aj planetárny súzvuk je správny, takže na 90 % by ste mali spolu vychádzať. Obaja máte dosť energie, síl, chuti do života a aj podobné ciele, zaujímajú vás rovnaké oblasti a dokážete jeden druhému pomôcť. On ako Býk má v sebe silný cit pre rodinu a nebude sa nikde túlať, oveľa radšej bude budovať rodinný hrad. Čím viac detí budete mať, tým bude váš zväzok pevnejší. Má vás skutočne rád a chce s vami prežiť svoj život, teda jeho slová a činy sú v súlade. Iba pozor na jeho žiarlivosť, ak si bude myslieť, že ho podvázate, alebo máte záujem o iného, začne hľadať útechu v alkohole a potom sa zmení na nepoznanie - z jemného a nežného muža sa stane násilník a tyran. Vy ako Strelkyňa máte v povahe priveľa slobodomyseľnosti, neustále by ste chceli s niekým flirtovať - ale nezáväzne. To však on neznesie, preto by ste sa mali vzdať svojich priateľov, prestať hovoriť o iných mužoch a chváliť ich - obetovať túto časť vašej osobnosti. Tak sa vyhnete jedinému zdroju problémov, ktoré by však mohli zničiť vaše šťastie. Manželstvo a spoločný život je založený na kompromisoch, každý musí v niečom ustúpiť, no musí to byť v rovnováhe. Aj on, aj vy si vzájomne vystačíte, ani vy, ani on by ste si nenašli lepších partnerov v terajšej dobe, preto nepotrebujete priateľov, s nikým iným neprežijete takú lásku, ako s tým, ktorého máte. Prekonajte svoju nestálosť a nesnívajte zbytočne o romantike, keď romantika máte pri sebe. Všetko, po čom túžite, môžete prežiť práve s ním. Nie on, ale vy by ste mali popremýšľať o tom, či vaše činy a slová sú v súlade.

Údaje matky :

Znamenie: Baran

Osobné číslo: 1 - Vodca

Cesta životom: 2 - Dobrota

Vládnuca planéta: Mars

Planéta poradkyňa: Venuša

Šťastná hviezda: Saturn

Jej mriežka:

39

2255

114

Roviny: rozumu, riskovania a odvahy. Medzi ňou a vaším partnerom bude dochádzať k sporom, obaja budú chcieť mať pravdu. No keďže on chce žiť samostatne, nebudete musieť riešiť ich spory, lebo sa málokedy budú stretávať. Nemali by ste s matkou rozoberať svoje manželstvo, aby vás nemohla proti nemu huckať, radšej sa zdržte podrobností. Jej zdravie bude dobré, v roku 2002 ju čakajú zápalové ochorenia, no prekoná ich, horšie to bude v roku 2005, keď bude musieť podstúpiť operáciu a nemusí to dopadnúť dobre. Mala by o seba viac dbať a začať si budovať svoju kondíciu, odolnosť organizmu, ešte nie je taká stará.

Otcove údaje :

Znamenie: Blíženci

Osobné číslo: 7 - Tajomnosť

Cesta životom: 5 - Riziko

Vládnuca planéta: Merkúr

Planéta poradkyňa: Merkúr

Šťastná hviezda: Venuša

Jeho mriežka:

69

25

1147

Roviny: nadania, trpezlivosti, riskovania a odvahy. Ani s vaším otcom si váš partner nebude priveľmi rozumieť, no predsa len časom nájdu spoločnú reč. Keď zistí, že vás má naozaj rád a ste preňho tým najdôležitejším, aj vaše deti, tak sa uspokojí a bude mu dôverovať. Otcove zdravie bude dosť kolísavé, čakajú ho problémy s trávením, žalúdočnými vredmi a aj s chrbticou. Najbližších desať rokov však nemusí mať obavy, každé ochorenie nakoniec porazí.

ZN: DEDIČSTVO

Vážená Juli, zaujímalo by ma, či sa mám súdiť so svojimi dvoma bratmi o dedičstvo, alebo to nechať tak. Nechcela by som zbytočne vyhľadávať spory, ale časť dedičstva mi právom patrí. Kedy by bolo vhodné začať v tom konať?

- Vaše údaje :

Znamenie: Rak

Osobné číslo: 8 - Peniaze

Cesta životom: 5 - Riziko

Vládnuca planéta: Mesiac

Planéta poradkyňa: Jupiter

Šťastná hviezda: Mars

Vaša mriežka:

3669

2558

1

Roviny: citov, lásky a zmyselnosti, rozumu, riskovania a odvahy. U bratov ste mi neuviedli všetky údaje, iba ich dátumy narodenia, podľa znamení však nemajú v sebe veľa vytrvalosti a ani vzájomne si neveria. Bolo by ľahké ich rozdeliť a potom s oboma osobitne uzavrieť dohodu. Vhodný čas by bol začiatok budúceho roka, do marca, potom by sa vám to mohlo podariť doeriešiť do konca roku 2002.

ZN: PLANÉ SĽUBY

Prosím ťa, poraď mi, čo mám robiť. Zamilovala som sa do jedného muža, ale on mi klamal a nakoniec ma nechal bez slovka ospravedlnenia. Veľmi ma to bolí a neviem, či sa mu mám pomstiť, alebo to všetko nechať tak. Budem ešte niekedy niekomu veriť? Dočkám sa aj ja šťastia?

- Vaše údaje:

Znamenie: Váhy

Osobné číslo: 6 - Nežnosť

Cesta životom: 4 - Sila

Vládnuca planéta: Venuša

Planéta poradkyňa: Jupiter

Šťastná hviezda: Venuša

Vaša mriežka:

69

28

1114

Roviny: predstavivosti.

Jeho údaje :

Znamenie: Strelec

Osobné číslo: 8 - Peniaze

Cesta životom: 6 - Nežnosť

Vládnuca planéta: Jupiter

Planéta poradkyňa: Saturn

Šťastná hviezda: Mesiac

Jeho mriežka:

69

2288

111

Roviny: predstavivosti. Vy a on ste nemali rovnaký názor na to, čo je láska, vernosť a stabilita. Vy ste žiadali veľmi veľa a on nemal také isté priority, ako vy, preňho váš vzťah nebol záväzný. Nechal vás kvôli vašim nárokom, ktoré podľa vás boli správne, ale on si svoj život predstavoval celkom inak. Váš rozchod bol nevyhnutný, mali by ste sa poučiť a dať si v budúcnosti pozor na to, či si s tým druhým skutočne rozumiete. Vy ste dali do tohto vzťahu všetko, on ani polovicu, na takých základoch sa nedá budovať a on vlastne ani nič budovať nechcel. Keby ste neboli zaslepená svojimi citmi, nádejami a túžbami, videli by ste, že z jeho strany nie je záujem o dlhší vzťah. On vám neodporoval, keď ste snívali, nestáli ste mu za to, aby vám hovoril o svojich životných cieľoch. To, že vás nechal bez slovka ospravedlnenia, je podľa neho normálne, veď ste predsa dostatočne inteligentná a pochopíte, že s vami nič neplánoval - aspoň on si to myslí. Neuvažujte o pomste, bola by to strata času a kým by ste ju uskutočnili, ušli by vám iné možnosti byť šťastná. Najväčšou a najlepšou pomstou bude, ak budete šťastná v inom vzťahu a tento celkom vymažete zo svojej pamäte, s výnimkou poučenia, že musíte mať jasno v tom, či s budúcim partnerom idete rovnakým smerom. Nová láska vás čaká už onedlho, spoznáte sa za príjemných okolností, na nejakej oslave, svadbe, budete obaja obeťami lásky na prvý pohľad.

ZN: STAROSTI

Milá Juli, mám starosti so svojím synom. Neviem, čo s ním mám robiť, stále je nespokojný a chcel by mať všetko hneď, bez toho, aby sa musel snažiť. Aká je jeho povaha a ako to s ním vyzerá do budúcnosti? Ďakujem.

- Jeho údaje :

Znamenie: Býk

Osobné číslo: 6 - Nežnosť

Cesta životom: 7 - Tajomnosť

Vládnuca planéta: Venuša

Planéta poradkyňa: Venuša

Šťastná hviezda: Venuša

Jeho mriežka:

69

28

1147

Roviny: nadania, energie. Jeho povaha je ovplyvnená trojitým vplyvom Venuše. Ona spôsobuje všetky jeho ťažkosti, pretože sa v ňom tak rozvíjajú viac ženské vlastnosti, ako mužské a ťažko sa s tým zmieri. Nemal by sa však podceňovať, či sám seba nenávidieť za to, že nemá v sebe toľko odhodlania, ako iní ľudia, že nevie držať smer, keď sa už raz rozhodne, že často mení svoje názory a priateľov. Svoje správanie považuje za zlyhanie a je podráždený voči iným, no aj voči sebe. Mal by si uvedomiť, že na svete sú aj ženy, ktoré sa často správajú ako muži, sú panovačné, rozhodné a tyranizujú svojich partnerov. Jeho nespokojnosť by mohla vyústiť do užívania drog, alebo alkoholizmu, snažte sa preto pomôcť mu a nájsť preňho prácu mimo SR, ďaleko od vás a od jeho terajších známych. Tak by ste mu najviac pomohli, lebo ak bude žiť bez svojho pohodlia a bez priateľov, zistí, že je silnejší a dokáže sa v živote uplatniť. Kým sám niečo neprekoná, ťažko si bude veriť.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
 2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
 3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
 4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
 5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
 6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
 7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
 1. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
 2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
 3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
 4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
 5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 6. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
 7. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
 8. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 10. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 836
 2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 559
 3. Aká je chémia vôní 10 995
 4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 844
 5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 744
 6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 322
 7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 748
 8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 516
 9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 078
 10. Bývanie v meste predlžuje život 7 027
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

K spadnutému mostu pri Kysaku už pilčíci razia cestu

S búraním by sa malo začať čoskoro, v januári Hornád provizórne premostia.

K spadnutému mostu razia cestu pilčíci.

V prešovskej väznici skončil po Zsuzsovej aj Gašpar

Súd reaguje, že on taký pokyn nevydal.

Tibor Gašpar.
Takto vyzeral Jakub po bitke na policajnej stanici.
Ingrid s piatačkou Izkou.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop