Korzár logo Korzár
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Konečné tabuľky jesennej časti futbalovej sezóny 2001/2002

1. Čaňa16121344:17372. Svit1692526:19293. Lok. Košice1690728:28274. Michalovce1682632:21265. Bardejov1665526:19236. Prešov

1. Čaňa16121344:1737

2. Svit1692526:1929

3. Lok. Košice1690728:2827

4. Michalovce1682632:2126

5. Bardejov1665526:1923

6. Prešov B1665522:1723

7. Sobrance1672718:2723

8. V. Kapušany1672717:2923

9. Poprad1671822:2322

10. Stropkov1663732:2121

11. Turňa n/B.1656528:2821

12. Lipany1663727:3021

13. Trebišov1645722:1817

14. Krásna1652923:4417

15. Sp. N. Ves1644820:2516

16. St. Ľubovňa1643911:3215

IV. liga skupina Sever

1. V. Tatry1694326:2031

2. Sabinov1593339:1130

3. Humenné B1693438:2730

4. Čierne 1685335:1729

5. Hrabovčík1691634:2428

6. Kračúnovce1683534:2627

7. Bystré1683530:2427

8. Hranovnica1674524:2125

9. Poprad-Veľká1673642:2924

10. Niž.

Šebastová1665526:2623

11. Giraltovce1656526:2321

12. V. Šariš1662830:3020

13.

Medzilaborce1644826:3916

14. Snina1543821:2715

15. Kežmarok16211312:477

16. Bard. N. Ves1610157:593

IV. liga skupina Juh

1. Ďurkov16122236:838

2. Barca1693429:1430

3. Lastomír1690736:2727

4. Žakarovce1682638:2826

5. Topoľany1682638:2926

6. Sečovce1674529:2625

7. Krompachy1680838:2824

8. Rožňava1671837:3622

9. Moldava 1664623:2322

10. Haniska1664631:3522

11. Betliar1663724:3121

12. Palín1662833:3620

13. Geča1654723:3419

14. Šaca1653823:3618

15. Sp. Vlachy1626818:5212

16. Michalovce B16321120:3411

V. liga skupina S-Z

1. Fintice14102246:1632

2. Krivany1483326:1927

3. Sp.

Podhradie1474330:2125

4. Šar. Dravce14781527:2425

5. Maľcov1481523:2125

6. Pušovce1472520:1623

7. Zborov1470730:2721

8. Kľušov1461719:2119

9. Šar.

Michaľany1451821:2116

10. M. Lipník1443717:2915

11. Štrba1435618:1614

12. Miklušovce1442817:2114

13. Demjata1441912:3213

14. N. Ľubovňa14401014:3612

V. liga skupina J-V

1. V. Revištia1492345:1729

2. Streda n/B.1482430:1726

3. Kokšov-Bakša1482427:2026

4. Slivník1481539:2125

5. Senné1481518:2125

6. K. Olšany1466234:2324

7. Plechotice1463524:2321

8. Nacina Ves1454527:3019

9. Buzica1453623:3118

10. Kr. Chlmec1443723:3315

11. Valaliky1442827:3114

12. Koš.

Polianka1442833:4414

13. Michaľany1442821:3614

14. Malčice14211120:447

V. liga skupina J-Z

1. Rudňany14113038:1036

2. Koš. N. Ves14111246:1634

3. Nálepkovo1475233:1826

4. Smižany1464422:1522

5. Harichovce1463524:1821

6. Jablonov1462618:1620

7. Prakovce1460831:2718

8. Helcmanovce1452717:2417

9. Kluknava1452716:3617

10. V. Opátske1444623:3416

11. Lok. Košice

B1451822:3416

12. Teplička1442819:3114

13. N. Slaná1442823:3714

14. Kráľovce14211115:317

V. liga skupina S-V

1. Breznica14120247:2136

2. Svidník14110346:1633

3. Hažín n/C.1491440:2528

4. Duplín1481539:2825

5. Dlhé Klčovo1472545:2423

6. Udavské1472520:1823

7. Stakčín1471625:3122

8. Zubné1470737:2721

9. Jasenov1470722:2021

10. Sačurov1460819:3318

11. Soľ1451821:2616

12. Dubová1432918:3711

13. Komárany14301115:499

14. Nižný Hrušov1410139:483

III. liga - starší dorast

1. PČSP Košice16141161:643

2. Snina16141160:1143

3. Moldava n/B.1691647:2428

4. Čaňa1682635:2726

5. Ličartovce1682631:3126

6. St. Ľubovňa1681737:3225

7. Poprad1681733:3225

8. Giraltovce1665521:2323

9. Žakarovce1671837:3222

10. V. Kapušany1671827:3422

11. Rožňava1663721:3721

12. Svidník1662824:2920

13. Koš. N. Ves1661931:4319

14. Sabinov16401218:4412

15. Turňa n/B.1625919:5011

16. Borša16111424:714

III. liga - mladší dorast

1. PČSP Košice16131255:540

2. Snina16122267:1738

3. Poprad16110525:2033

4. Rožňava16102444:1532

5. Svidník16100622:3630

6. Čaňa1692542:1329

7. Moldava n/B.1691647:3328

8. Žakarovce1674529:1525

9. Turňa n/B.1671834:3322

10. Giraltovce1655619:1920

11. St. Ľubovňa1653825:2818

12. Sabinov1643929:4115

13. Koš. N. Ves1634918:4313

14. Ličartovce16321117:4211

15. Borša16231114:629

16. V. Kapušany16031313:783

IV. liga skupina A

1. D. Klčovo14102258:1932

2. Humenné14102252:2432

3. Stakčín1464433:2922

4. Medzilaborce1463540:1921

5. Bystré1463542:2921

6. Jasenov1456330:2521

7. Kamenica1455427:2420

8. Brekov1462632:3520

9. Soľ1462616:2920

10. Dlhé n/C.1452733:3517

11. N. Hrušov1444620:3016

12. Belá n/C.1433822:5212

13. Udavské1424819:5110

14. Modrá n/C.14221022:458

IV. liga skupina B

1. Ľubotice13111142:1634

2. V. Šariš1382336:1926

3. Záborské1381434:1825

4. Kračúnovce1364337:2422

5. Solivar1364332:2322

6. Kojatice1362527:2520

7. Chmin. N.

Ves1361628:2619

8. Maľcov1352626:3217

9. N. Šebastová1344526:2816

10. Peč. N. Ves1333726:3712

11. Šiba1233618:2912

12. Lúčka1325619:3411

13. Marhaň13001313:530

IV. liga skupina C

1. Smižany1494152:1831

2. Teplička1494141:1531

3. Krompachy1493251:1630

4. Nálepkovo1483326:1127

5. Jaklovce1482441:2126

6. Helcmanovce1472536:3223

7. Margecany1463528:2821

8. Sp. Vlachy1461740:3419

9. Jamník1452726:3917

10. Sp.

Podhradie1444633:3016

11. Prakovce1443732:5315

12. Gelnica14311018:5110

13. Rudňany14211128:497

14. Chrasť n/H.14031111:663

IV. liga skupina D

1. Kr. Podhradie16131254:2740

2. Medzev16103345:1333

3. Veľká Ida16102442:2632

4. Krásna1693443:1730

5. Geča1691657:3028

6. PČSP Košice1684442:2628

7. Haniska1691644:4728

8. V. Opátske1674530:2425

9. Zdoba1672730:3123

10. Jasov1662836:3520

11. Ťahanovce1661937:4319

12. Koš.

Polianka1653832:4818

13. Valaliky1644849:5216

14. Koš. Olšany1643927:5015

15. Ruskov16221211:418

16. Čečejovce16101519:883

IV. liga skupina E

1. Strážske14112164:2335

2. Sobrance14104060:1334

3. Voľa1473439:2424

4. Parchovany1473455:4024

5. Z. Hradište1472547:3323

6. Slivník1462636:2720

7. Sečovce1454551:3519

8. Hatalov1460830:5118

9. Zbudza1452730:5417

10. Michaľany1451827:4016

11. Streda n/B.1450928:4515

12. Vojčice1442822:3714

13. Lastomír1434722:4413

14. Topoľany14211121:667

IV. liga skupina F

1. V. Lomnica1080224:824

2. Sp. Bystré1070320:1721

3. Sp. Štvrtok1053226:2018

4. Kežmarok1052337:1517

5. Ľubica1051434:2116

6. N. Ľubovňa1041520:2213

7. Sp. Teplica1041515:2513

8. Hranovnica1033419:2212

9. Levoča1032520:3311

10. Lučivná1021711:287

11. Podolínec1012710:255

II. liga skupina SEVER - starší žiaci

1. Poprad16132164:1241

2. Svidník15123047:939

3. Prešov B16113272:1636

4. Solivar16111441:1234

5. St. Ľubovňa1691631:1928

6. Svit1683553:2027

7. Sabinov1675436:1826

8. Bra Ľubovňa1581663:2925

9. Humenné B1474322:1425

10. Poprad-

Veľká1545618:3117

11. Vranov n/B.

B1542915:3914

12. Stropkov B16321119:4811

13. Snina B16321123:5811

14. Lipany B16301318:589

15. Ličartovce16301315:729

16. Hrabovčík1620146:886

II. liga skupina Sever - mladší žiaci

1. St. Ľubovňa16142059:1544

2. Prešov B16132150:641

3. Bardejov B15130246:739

4. Stropkov B16113234:1336

5. Poprad1673624:2924

6. Solivar1665545:2323

7. Svidník1572648:3423

8. Sabinov1665538:2923

9. Svit1663727:3621

10. Poprad-Veľká1561834:3419

11. Lipany B1652929:4417

12. Humenné B1543835:3515

13. Ličartovce16321121:5111

14. Vranov n/T.

B16321118:7111

15. Hrabovčík16301315:379

16. Snina B1603138:673

II. liga skupina Juh - stsrší žiaci

1. Moldava n/B.14113050:1036

2. Kr. Chlmec1490525:1927

3. Loky Košice1482432:1326

4. Trebišov B1474328:2125

5. 1. FC Košice

B1473441:2324

6. Michalovce B1472527:1623

7. Prakovce1456321:1921

8. Čaňa1462618:1620

9. Žakarovce1444619:2016

10. Sp. N. Ves1443721:2115

11. PČSP Košice

B1443712:2615

12. Koš. N. Ves1441917:3013

13. Šaca14221013:568

14. Gelnica1413107:416

II. liga skupina Juh - mladší žiaci

1. 1. FC Košice B14103149:733

2. Trebišov B14101346:1331

3. Čaňa14101333:1031

4. Moldava n/B.14100441:1430

5. Koš. N. Ves14100437:1230

6. Michalovce B1492345:1329

7. Kr. Chlmec1482429:1426

8. Gelnica1480630:1624

9. Sp. N. Ves1451824:3016

10. Šaca1450923:2115

11. PČSP Košice

B14401020:3612

12. Prakovce1411123:844

13. Žakarovce1403114:603

14. Loky Košice1402129:632

III. liga skupina A

1. Čierna n/T.1181235:1125

2. Sečovce1172249:1923

3. 1. FC Košice1171345:2122

4. Michaľany1171325:1322

5. Haniska1170437:2421

6. Vojčice1161428:1819

7. Parchovany1151530:2516

8. Dvorianky1150625:2915

9. Rozhanovce1130811:429

10. Geča1122713:388

11. Kráľovce1121826:557

12. K. Polianka1112812:415

III. liga skupina B

1. Levoča1183039:927

2. Sp.

Podhradie1181241:925

3. Smižany1171337:1422

4. Krompachy1162339:1620

5. Harichovce1153318:1818

6. Kluknava1143419:2315

7. Mníšek n/H.1142522:2114

8. Sp. Štvrtok1141631:2513

9. Sp. Vlachy1140717:3412

10. Helcmanovce1131710:2710

11. Jaklovce1121820:387

12. Nálepkovo1120911:706

III. liga skupina C

1. Ľubotice14112182:1935

2. Prešov14102254:1532

3. V. Šariš14101361:1131

4. Pušovce1493249:2330

5. Peč. N. Ves1483344:2227

6. Medzilaborce1481539:2025

7. Kračúnovce1461739:5019

8. Fintice1446425:2318

9. Giraltovce1453621:2218

10. Raslavice1451824:2016

11. Kojatice1442813:3414

12. N. Šebastová14301117:759

13. Bystré1411125:734

14. Janov14101318:843

III. liga skupina D

1. V. Lomnica871041:722

2. Sp. Bystré842231:1414

3. Ľubica842224:914

4. Sp. Teplica842223:1314

5. Sp. St. Ves842215:1214

6. St. Ľubovňa832320:1611

7. Podolínec831421:1410

8. Matejovce81074:423

9. Hranovnica80084:560

Vyhodnotenie jesennej časti súťaže prípraviek 4-tých a 5-tych ročníkov 2001-2002

I. skupina - 4. ročník

1. Bardejov1293052:630

2. Svidník1244418:2116

3. Stropkov1224614:3110

4. Lipany122288:348

5. ročník

1. Bardejov1291252:1828

2. Svidník1291250:1728

3. Stropkov1243530:3715

4. Lipany12001212:720

II. skupina - 4. ročník

1. Humenné20172159:553

2. Michalovce20153246:1548

3. Snina50521313:4317

4. Vranov20351217:4014

5. Trebišov2024148:4010

5. ročník

1. Humenné20181197:2855

2. Vranov2085742:3529

3. Trebišov2083934:4227

4. Michalovce2083937:5027

5. Snina20221618:748

III. skupina 4. ročník

1. 1. FC Košice1282254:326

2. T. Prešov1271426:1522

3. PČSP Košice1223711:419

4. Lok. Spoje Košice1211107:394

5. ročník

1. 1. FC Košice12110189:1033

2. T. Prešov1270551:2021

3. Lok. Spoje

Košice1250734:7215

4. PČSP Košice12101116:883

IV. skupina 4. ročník

1. Buzica1291255:1328

2. Rožňava1280454:1724

3. Košice1230925:619

4. Krompachy1201113:461

5. ročník

1. Buzica1290342:1227

2. Rožňava1253431:2118

3. Košice1232718:3711

4. Krompachy12111010:314

V. skupina 4. ročník

1. St. Ľubovňa20162277:1350

2. Sp. N. Ves20132550:3141

3. Smižany20103734:3233

4. Poprad20441219:3516

5. Kežmarok2011182:714

5. ročník

1. St. Ľubovňa20155070:1050

2. Sp. N. Ves20124433:1340

3. Kežmarok2086634:2330

4. Smižany20321515:6711

5. Poprad20311613:5210

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 19 862
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 668
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 11 707
  4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 8 354
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 8 214
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 7 663
  7. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 806
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 734
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 701
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 088
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Veterinár napísal Krajčímu. Nechápe, prečo nemôže testovať

Stretol sa aj s prípadom, že tyčinky do nosa ľuďom vkladal masér.

Veterinár najprv Ag testy vyhodnocoval, potom už nemohol.
Dekan Daniel Pella by lyžovanie povolil, ak by mohlo prísť len obmedzené množstvo ľudí.
Rokycany, obecný úrad.
Zasnežené východné Slovensko.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop