Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Tretia prehra majstra v prešovskej hokejbalovej lige

Sharks - Slaper.sk 15:7 (7:2, 2:0, 6:5)Úvodná dvadsaťminútovka sa niesla v znamení hráčov Sharks, ktorí svojmu súperovi nastrieľali sedem gólov.

Sharks - Slaper.sk 15:7 (7:2, 2:0, 6:5)

Úvodná dvadsaťminútovka sa niesla v znamení hráčov Sharks, ktorí svojmu súperovi nastrieľali sedem gólov. Druhé dejstvo už neprinieslo toľko gólových šancí, no prevahu mali aj naďalej žraloci. V záverečných minútach stretnutia, keď tempo na ihrisku opadlo, dostali sa k slovu aj hráči Slaper.sk, menovite Magda, ktorý 6 gólmi zmiernil prehru svojho tímu. Góly: K. Francan 4, Šurima 3, Kochan, Rejdovjan, Richter a Hatala po 2 - Magda 6, Kažik 1.

Sídlisko II - Paluto 8:4 (5:2, 3:1, 0:1)

Neúčasť niektorých hráčov, a teda citeľné oslabenie Paluta, sa snažilo využiť Sídlisko II. Od úvodných minút sa zahryzli do svojho súpera a neopúšťali ho prakticky do žiadnych vážnejších šancí. Paluto inkasovalo v prvom dejstve 5 gólov a črtala sa ich tretia prehra v tejto sezóne. Ani v druhej tretine sa obraz hry nezmenil a Sídlisko II si po 40 minútach vytvorilo dostatočný náskok. Taktickou hrou v záverečnom dejstve si už hráči Sídliska II víťazstvo nenechali ujsť. Góly: Miženko 3, Sopko 2, Sirotňak, Ceperko a Šurkala po 1 - Rimák 2, Oros a Hrabik po 1.

Beggars - HbC Šestky 10:18 (1:3, 5:6, 4:9)

Predchádzajúce stretnutie týchto celkov sa skončilo v riadnom hracom čase remízou a tak sa očakával vyrovnaný priebeh aj v tomto zápase. Ako prví sa ujali vedenia hráči Beggars, no ich radosť netrvala dlho a o desať minút neskôr už prehrávali o dva góly. Od tohto okamihu si Šestky po dobu 45 minút udržiavali dvojgólový náskok. V závere, keď hráči Beggars hrali vabank sa Šestkám naskytla jedinečná šanca skórovať, ktorú aj využili. Góly: Kalafus 4, Toporcer a Pazdič po 3 - Zděnek 5, Lukáč 5, Fenčák, Valkár, Halás a Kožuško po 2.

Puchers - Šakali 7:13 (2:5, 4:4, 1:6)

Aj v piatom stretnutí týchto mužstiev sa zrodil výsledok, s ktorým boli spokojnejší Šakali. Pucheráci dokázali držať krok so svojim súperom len 20 minút a to v druhom dejstve. Prvé a tretie dejstvo sa stalo korisťou Šakalov a tak im zaslúžene patria 2 body. Góly: Hunyadi 3, Bohačik, Gulik, Papp a Bartek po 1 - Sakáč 3, Topor, Starinský, Valenčin, R. Chovan a Skoloda po 2.