orgánov samosprávnych krajov a o doplnení Občianskeho súdneho poriadku zoznam kandidátov pre voľby do zastupiteľstva Košického samosprávneho kraja.
VOLEBNÝ OBVOD č. 1 - KOŠICE I
1. Alexander Albert, Doc. Ing., PhD., 57 rokov, pedagóg, Košice - Staré Mesto, Slovenská demokratická a kresťanská únia, Strana maďarskej koalície-Magyar Koalíció Pártja, Smer - ďalej ako (SDKÚ-SMK-Smer).
2. Štefan Andrejko, 55, podnikateľ, Košice - Staré Mesto, Živnostenská strana Slovenskej republiky
3. Peter Bajus, Ing., 41, ekonóm, Košice - Staré Mesto, Kresťanskodemokratické hnutie, Aliancia nového občana, Demokratická strana - ďalej ako (KDH-ANO-DS)
4. Milan Baranovič, MVDr., 48, veterinárny lekár, Košice - Staré Mesto, nezávislý kandidát
5. Jaroslav Bello, MVDr., 47, vojenský veterinárny lekár, Košice - Sever, Strana národného porozumenia
6. Peter Berta, Ing., 39, stredoškolský učiteľ, Košice - Sever, nezávislý kandidát
7. Ján Bílek, JUDr. Ing., 49, ekonóm, Košice - Staré Mesto, nezávislý kandidát
8. Ľubica Blaškovičová, Mgr., 46, herečka, Košice - Staré Mesto, nezávislý kandidát
9. Zora Borošková, MVDr., CSc., 60, vedecká pracovníčka, Košice - Sever, Slovenská národná jednota
10. Igor Cap, JUDr., 47, právnik, Košice - Sever, nezávislý kandidát
11. Ondrej Čierny, Ing., 62, technik, Košice - Sever, Komunistická strana Slovenska
12. Peter Čunderlík, Ing., 58, konštruktér, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Strana ľudských práv
13. Miroslav Čurma, PhDr., 48, novinár, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Komunistická strana
Slovenska
14. Brigita Daňková, 36, kuchárka-čašníčka, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Strana rómskej koalície v SR
15. Mikuláš Daňo, PhDr., 55, manažér, Košice - Staré Mesto, Strana práce a rozvoja
16. Marián Dittrich, Ing., 57, zástupca prednostu OÚ, Košice - Sever, (KDH-ANO-DS)
17. Anna Dobranská, Ing., 64, strojná inžinierka, Košice - Sever, (KDH-ANO-DS)
18. Helena Dohovičová, JUDr., 54, právnička, Košice - Staré Mesto, Regionálna demokratická hromada - Východ
19. Ján Farkaš, Ing., 50, geodet, Košice - Ťahanovce, nezávislý kandidát
20. Jozef Filas, Ing., CSc., 49, námestník primátora, Košice - Staré Mesto, Hnutie za demokratické Slovensko, Strana demokratickej ľavice, Strana občianskeho porozumenia - ďalej ako (HZDS-SDĽ-SOP)
21. Pavol Gallo, Ing., 44, ekonóm, Košice - Staré Mesto, (SDKÚ-SMK-Smer)
22. Róbert Glück, RSDr., 65, podnikateľ, Košice - Staré Mesto, (HZDS-SDĽ-SOP)
23. Peter Greguš, Ing., 50, manažér, Košice - Staré Mesto, (SDKÚ-SMK-Smer)
24. František Guľáš, 20, sústružník, Košice - Sever, Strana rómskej koalície v SR
25. Karol Gumán, PaedDr., 61, učiteľ, Košice - Sever, Sociálnodemokratická strana Slovenska - Ďalej ako (SDSS)
26. Gabriela Haščáková, PhDr., 50, historička umenia, Košice - Staré Mesto, Strana národného porozumenia
27. Koloman Hencz, Ing., 59, technik, Košice - Staré Mesto, Strana ľudských práv
28. Denisa Herényová, Ing., 44, inžinierka-ekonómka, Košice - Sever, Slovenská národná jednota
29. Peter Holéczy, JUDr., Ing., 59, právnik, Košice - Staré Mesto, nezávislý kandidát
30. Ľubica Horňáková, Ing., 45, ekonómka, Košice - Sever, Pravá Slovenská národná strana - ďalej ako Pravá SNS
31. Tibor Horváth, 29, technik, Košice - Staré Mesto, Rómska občianska iniciatíva SR
32. Jozef Hoza, 78, dôchodca, Košice - Staré Mesto, Hnutie sociálnych istôt občanov
33. Ladislav Hruška, Ing., 55, technik, Košice - Sever, Pravá SNS
34. Oto Hudec, Doc. RNDr., CSc., 40, vysokoškolský učiteľ, Košice - Staré Mesto, (SDSS)
35. Július Kánassy, 67, futbalový tréner, Košice - Staré Mesto, Pravá SNS
36. Jozef Kirst, JUDr., 56, právnik, Košice - Staré Mesto, (KDH-ANO-DS)
37. Tibor Klema, RNDr., 37, pedagóg, Košice - Staré Mesto, (HZDS-SDĽ-SOP)
38. Jozef Klíma, MVDr., 47, veterinárny lekár, Košice - Staré Mesto, nezávislý kandidát
39. Peter Kolár, Prof. Ing., 54, riaditeľ divadla, Košice - Sever, nezávislý kandidát
40. Melánia Kolesárová, JUDr., 45, právnik, Košice - Staré Mesto, Strana práce
41. Ervín Kompuš, 40, robotník, Košice - Sever, Strana demokratickej jednoty Rómov
42. Martin Kráľovský, MUDr., 30, lekár, Košice - Staré Mesto, Strana národného porozumenia
43. Margita Kucerová, Mgr., 57, pedagóg, Košice - Staré Mesto, Regionálna demokratická hromada - Východ
44. Pavol Kustra, 50, elektrikár, Košice - Sever, Slovenská národná jednota
45. Miroslav Lacko, 33, telefónny mechanik, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Strana ľudských práv
46. Eva Litavská, PhDr., 54, sociálna poradkyňa, Košice - Staré Mesto, nezávislý kandidát
47. Jaroslav Lux, 53, podnikateľ, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Komunistická strana Slovenska
48. Bronislava Machová, 25, študentka, Košice - Staré Mesto, Živnostenská strana Slovenskej republiky
49. Vladimír Markovič, 52, podnikateľ, Košice - Staré Mesto, Živnostenská strana Slovenskej republiky
50. Pavol Matula, RNDr., CSc., 57, jadrový fyzik, Košice - Staré Mesto, (SDSS)
51. Miroslav Mochnáč, Ing., 58, strojný inžinier, Košice - Staré Mesto, Strana demokratického stredu
52. Antónia Műndelová, PaedDr., 39, učiteľka, Košice - Staré Mesto, Strana práce
53. Ján Novotný, Ing., 59, riaditeľ závodu, Košice - Sever, nezávislý kandidát
54. Július Olexa, JUDr., 54, právnik, Košice - Sever, Strana práce
55. Igor Onuška, Ing., 54, generálny riaditeľ firmy, Košice - Sever, Živnostenská strana Slovenskej republiky
56. Mikuláš Ordoš, Doc. Ing., CSc., 69, učiteľ, Košice - Staré Mesto, Komunistická strana Slovenska
57. Miroslav Orság, MVDr., CSc., 42, manažér, Košice - Sídlisko Ťahanovce, (HZDS-SDĽ-SOP)
58. Alexander Pančura, RNDr., 40, programátor, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Regionálna demokratická hromada - Východ
59. Alexander Pavlovič, 65, stavebný technik, Košice - Sever, Slovenská národná jednota
60. Jozef Pokorný, MVDr., 46, veterinárny lekár, Košice - Sever, Strana zelených na Slovensku
61. Ivan Pramuk, Ing., 50, ekonóm, Košice - Staré Mesto, (SDSS)
62. Marián Prekopa, 66, dôchodca, Košice - Staré Mesto, Strana maďarských socialistov-Magyar szocialisták pártja
63. Jarmila Repovská, Ing., 57, technička, Košice - Sever, nezávislý kandidát
64. Gerd Sabo, Mgr., 28, sociológ, Košice - Staré Mesto, (HZDS-SDĽ-SOP)
65. Ján Süli, Ing., 54, starosta, Košice - Staré Mesto, (SDKÚ-SMK-Smer)
66. Tibor Šafárik, JUDr., 59, advokát, Košice - Staré Mesto, SNS
67. Pavol Šestina, Ing., 42, technik, Košice - Sídlisko Ťahanovce, (SDSS)
68. Vladimír Šnír, Ing., 43, podnikateľ, Košice - Staré Mesto, (KDH-ANO-DS)
69. Milan Štefančin, 29, štátny zamestnanec, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Liberálnodemokratická únia
70. Róbert Štrausz, Ing., 32, oblastný riaditeľ, Košice - Sever, Strana národného porozumenia
71. Jozef Šuster, 30, zlievač, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Strana rómskej koalície v SR
72. Anton Švajlen, 64, športový funkcionár, Košice - Sever, Živnostenská strana Slovenskej republiky
73. Andreja Takáčová, JUDr., 46, starostka, Košice - Sever, nezávislý kandidát
74. Marta Takáčová, JUDr., 49, právnička, Košice - Staré Mesto, Strana národného porozumenia
75. Tibor Tažej, 36, inštalatér, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Združenie robotníkov Slovenska
76.Valéria Vasiľová, MUDr., 44, lekárka, Košice - Sever, nezávislý kandidát
77.František Zika, Ing., 40, strojný inžinier, Košice - Staré Mesto, (SDKÚ-SMK-Smer).
VOLEBNÝ OBVOD č. 2 - KOŠICE II
1. Andrej Adam, JUDr., 58, riaditeľ SFK, Košice - Sídlisko KVP, nezávislý kandidát
2. Margita Adamčíková, JUDr., 43, právnička, Košice - Západ, (HZDS-SDĽ-SOP)
3. Dušan Adamec, 57, podnikateľ, Košice - Západ, SNS
4. Alan Andrási, 30, podnikateľ, Košice - Západ, Liberálnodemokratická únia
5. Slavomír Baník, 31, technik, Košice - Západ, (SDSS)
6. Rudolf Bauer, RNDr., 44, matematik - poslanec NR SR, Košice - Západ, (KDH-ANO-DS)
7. Zoltán Berko, 37, stavebný technik, Košice - Západ, Strana maďarských socialistov-Magyar szocialisták pártja
8. Eva Bobková, 48, účtovníčka, Košice - Sídlisko KVP, Strana práce
9. Peter Bodnár, Ing., 54, ekonóm, Košice - Západ, nezávislý kandidát
10. Eva Bombová, PhDr., 59, novinárka, Košice - Západ, (SDKÚ-SMK-Smer)
11. Ivan Brňo, 59, technik, Košice - Západ, Strana ľudských práv
12. Marta Čarnoká, 49, majiteľka firmy, Košice - Západ, Slovenská národná jednota
13. Mikuláš Čečko, 39, technik, Košice - Západ, (KDH-ANO-DS)
14. Štefan Demeter, Ing., 59, zástupca riaditeľa SOUs, Košice - Západ, nezávislý kandidát
15. Juraj Divinec, MUDr., 29, lekár, Košice - Západ, Liberálnodemokratická únia
16. Dušan Drotár, 36, manažér, Košice - Západ, Liberálnodemokratická únia
17. Štefan Dutko, 41, technik, Košice - Sídlisko KVP, (SDSS)
18. Alžbeta Elexová, 50, podnikateľka, Košice - Západ, Slovenská národná jednota
19. Emil Figel, PhDr., 65, učiteľ, Košice - Západ, Komunistická strana Slovenska
20. Anton Filčák, 67, dôchodca, Košice - Pereš, Strana práce
21. Jozef Filipko, Ing., 35, manažér, Košice - Západ, (SDKÚ-SMK-Smer)
22. Ján Gabštúr, JUDr., 51, právnik, Košice - Myslava, (SDSS)
23. Mária Grüllingová, MUDr., 31, lekárka, Košice - Západ, (HZDS-SDĽ-SOP)
24. František Guľáš, 44, administratívny pracovník, Košice - Západ, Strana rómskej koalície v SR
25. Juraj Gunár, 33, strojník, Košice - Luník IX, Strana rómskej koalície v SR
26. Katarína Hajduová, 43, vedúca jedálne, Košice - Západ, SNS
27. Alfonz Halenár, Ing., 46, manažér, Košice - Sídlisko KVP, Iniciatíva za občiansku spoločnosť
28. Miriam Hancinová, Ing., 36, asistentka, Košice - Šaca, Strana národného porozumenia
29. Pavol Handžák, Ing., 61, generálny riaditeľ, Košice - Šaca, Strana národného porozumenia
30. Ladislav Holub, 55, podnikateľ, Košice - Luník IX, Strana národného porozumenia
31. Ľudovít Holub, 61, technik, Košice - Sídlisko KVP, Komunistická strana Slovenska
32. Jaroslav Horváth, 30, inštruktor športu, Košice - Sídlisko KVP, Živnostenská strana Slovenskej republiky
33. Oxana Hospodárová, Ing., 45, ekonómka, Košice - Sídlisko KVP, Regionálna demokratická hromada - Východ
34. Marián Ivanko, Ing., 57, stavebný inžinier, Košice - Západ, SNS
35. Ján Jacko, Bc., 45, majster odbornej výchovy, Košice - Sídlisko KVP, nezávislý kandidát
36. Mária Jakabová, 42, predavačka, Košice - Západ, Slovenská národná jednota
37. Milan Jankura, Ing., 40, podnikateľ, Košice - Západ, (KDH-ANO-DS)
38. Vladimír Jarek, 33, živnostník, Košice - Západ, Strana práce
39. Ivan Jesenský, Ing., 40, ekonóm, Košice - Západ, SNS
40. Ladislav Kazimír, Mgr., 50, podnikateľ, Košice - Sídlisko KVP, Strana národného porozumenia
41. Tibor Komáromy, MVDr., 40, veterinárny lekár, Košice - Západ, (SDSS)
42. Tibor Kompuš, 37, mechanizátor, Košice - Sídlisko KVP, Strana demokratickej jednoty Rómov
43. Július Kontur, 57, starosta, Košice - Šaca, nezávislý kandidát
44. Anna Koptová, 48, novinárka, Košice - Západ, Regionálna demokratická hromada -Východ
45. Ján Koščo, Ing., 43, generálny riaditeľ, Košice - Sídlisko KVP, Liberálnodemokratická únia
46. František Kozák, 57, technik, Košice - Západ, Komunistická strana Slovenska
47. Rudolf Krok, 27, stolár, Košice - Luník IX, Strana rómskej koalície v SR
48. Jaroslav Krompaský, 36, manažér, Košice - Západ, Liberálnodemokratická únia
49. Žofia Kružičová, 47, ekonómka, Košice - Západ, Strana zelených na Slovensku
50. Lenka Labancová, Ing., 45, ekonómka, Košice - Sídlisko KVP, (SDSS)
51. Alena Maďarová, Mgr., 45, pedagóg, Košice - Sídlisko KVP, (HZDS-SDĽ-SOP)
52. Jozef Maguľák, Ing., 42, technik, Košice - Západ, Hnutie sociálnych istôt občanov
53. Peter Mati, Ing., 40, strojár, Košice - Sídlisko KVP, nezávislý kandidát
54. Pavol Mutafov, PhDr., 47, učiteľ, Košice - Západ, (SDSS)
55. Beáta Nemčoková, MUDr., 38, detská lekárka, Košice - Sídlisko KVP, nezávislý kandidát
56. Ján Nemec, Ing., 64, THP, Košice - Západ, Hnutie sociálnych istôt občanov
57. Jozef Németh Mikula, 34, zámočník, Košice - Sídlisko KVP, Strana rómskej koalície v SR
58. Viliam Novotný, MUDr., 28, lekár, Košice - Západ, (SDKÚ-SMK-Smer)
59. Ján Ondáš, JUDr., 47, právnik, Košice - Sídlisko KVP, Strana práce a rozvoja
60. Jaroslav Pástor, Mgr., 41, manažér, Košice - Západ, (KDH-ANO-DS)
61. Jozef Pavlovič, Ing., 64, technik, Košice - Západ, Komunistická strana Slovenska
62. Jozef Piga, 74, úradník, Košice - Šaca, Komunistická strana Slovenska
63. Ján Poprenda, Doc. Dr., CSc., 49, vysokoškolský pedagóg, Košice - Sídlisko KVP, nezávislý kandidát
64. Ladislav Potemra, 45, podnikateľ, Košice - Šaca, SNS
65. Ferdinand Rebro, 35, programátor, Košice - Západ, Strana ľudských práv
66. Michal Roháč, JUDr., 41, advokát, Košice - Západ, Strana národného porozumenia
67. Daniel Rusnák, 41, starosta, Košice - Sídlisko KVP, (KDH-ANO-DS)
68. Dušan Sarka, Ing., CSc., 49, stavebný inžinier, Košice - Západ, (HZDS-SDĽ-SOP)
69. Ambróz Sedlák, 55, technik, Košice - Západ, nezávislý kandidát
70. Štefan Sekeľský, 45, podnikateľ, Košice - Sídlisko KVP, Pravá SNS
71. Marián Solčáni, Ing., 43, elektrotechnický inžinier, Košice - Myslava, (SDKÚ-SMK-Smer)
72. Ján Stanecký, MUDr., 52, kardiológ, Košice - Západ, Strana ľudských práv
73. Milan Starosta, 65, technik, Košice - Západ, Komunistická strana Slovenska
74. Daniela Svetláková, 53, technička, Košice - Západ, Strana ľudských práv
75. Gejza Szabó, Ing., 60, riaditeľ a.s., Košice - Západ, (HZDS-SDĽ-SOP)
76. Csaba Szűcs, 35, podnikateľ, Košice - Západ, Živnostenská strana Slovenskej republiky
77. Jozef Šana, 41, starosta, Košice - Luník IX, Rómska iniciatíva Slovenska
78. Ladislav Šaňa, 42, poverený starosta, Košice - Luník IX, Rómska občianska iniciatíva SR
79. Marián Šanta, Doc. MUDr., CSc., 46, lekár, Košice - Západ, (SDKÚ-SMK-Smer)
80. Slavomír Šipoš, PaedDr., 52, riaditeľ, Košice - Západ, Živnostenská strana Slovenskej republiky
81. Ivan Šoltés, 58, stavebný technik, Košice - Západ, Pravá SNS
82. Štefan Šulek, Ing., 45, generálny riaditeľ a.s., Košice - Sídlisko KVP, (SDKÚ-SMK-Smer)
83. František Tobiáš, JUDr., 49, právnik, Košice - Západ, (HZDS-SDĽ-SOP)
84. Matej Tomčo, Ing., 34, technik, Košice - Sídlisko KVP, Strana národného porozumenia
85. Alena Vagaská, Ing., 38, podnikateľka, Košice - Sídlisko KVP, Slovenská národná jednota
86. Július Varga, Ing., 59, štátny zamestnanec, Košice - Západ, (KDH-ANO-DS)
87. Katarína Varhoľáková, 31, referentka financovania, Košice - Západ, Strana práce.
VOLEBNÝ OBVOD III - KOŠICE III
1. Karel Adam, 48, riaditeľ divadla, Košice - Košická Nová Ves, Rómska občianska iniciatíva SR
2. František Andrus, Ing., 50, generálny riaditeľ, Košice - Dargovských hrdinov, Strana národného porozumenia
3. Eva Antónyová, MUDr., 47, lekárka, Košice - Dargovských hrdinov, nezávislý kandidát
4. Andrea Balážová, Mgr., 29, komerčná právnička, Košice - Dargovských hrdinov, Strana ľudských práv
5. Roman Balogh, 34, zámočník, Košice - Dargovských hrdinov, Strana rómskej koalície v SR
6. Štefan Barilik, JUDr., 46, právnik, Košice - Dargovských hrdinov, (SDSS)
7. Katarína Čižmáriková, PhDr., 50, novinárka, Košice - Dargovských hrdinov, nezávislý kandidát
8. Vasiľ Demko, 47, novinár, Košice - Dargovských hrdinov, Regionálna demokratická hromada -Východ
9. Tibor Faragó, Bc., 44, zástupca riaditeľa, Košice - Dargovských hrdinov, Živnostenská strana Slovenskej republiky
10. Daniel Focko, 45, technik, Košice - Dargovských hrdinov, Strana ľudských práv
11. Šimon Ganišin, JUDr., 59, právnik, Košice - Dargovských hrdinov, Komunistická strana Slovenska
12. Oskár Ivanko, JUDr., 50, právnik, Košice - Dargovských hrdinov, (HZDS-SDĽ-SOP)
13. Anna Jacková, Ing., 53, podnikateľka, Košice - Dargovských hrdinov, (KDH-ANO-DS)
14. Marta Juhásziová, Ing., 50, ekonómka, Košice - Dargovských hrdinov, Strana práce
15. Jozef Kadela, Ing., 52, technik, Košice - Dargovských hrdinov, Strana práce
16. Ján Kanoc, 49, technik, Košice - Dargovských hrdinov, SNS
17. Milan Kokoruďa, 52, podnikateľ, Košice - Dargovských hrdinov, Pravá SNS
18. Radoslav Kozubík, 20, robotník, Košice - Dargovských hrdinov, Robotnícka strana ROSA
19. Pavel Kubányi, 50, technik, Košice - Dargovských hrdinov, Komunistická strana Slovenska
20. Ladislav Lumtzer, Ing., 42, starosta, Košice - Dargovských hrdinov, nezávislý kandidát
21. Jaroslav Mezencev, Ing., 35, stavebný inžinier, Košice - Dargovských hrdinov, (HZDS-SDĽ-SOP)
22. Mária Mihoková, Ing., 52, manažérka, Košice - Dargovských hrdinov, Strana práce a rozvoja
23. Martin Mirda, Ing., 30, podnikateľ, Košice - Dargovských hrdinov, Slovenská národná jednota
24. Helena Mošaťová, 48, ekonómka, Košice - Košická Nová Ves, Pravá SNS
25. Ľuboš Pastor, Ing., 32, prednosta OÚ, Košice - Dargovských hrdinov, (SDKÚ-SMK-Smer)
26. Emil Rendek, Ing., CSc., 56, vedecký pracovník, Košice - Dargovských hrdinov, (KDH-ANO-DS)
27. Monika Smolková, Mgr., 45, pedagóg, Košice - Dargovských hrdinov, (SDKÚ-SMK-Smer)
28. Rastislav Staroň, Ing., 53, ekológ, Košice - Dargovských hrdinov, SNS
29. František Suchý, Ing., 52, poľnohospodársky inžinier, Košice - Dargovských hrdinov, (SDSS)
30. Loránt Šimonkay, Ing., 49, elektroinžinier, Košice - Dargovských hrdinov, Strana zelených na Slovensku
31. Pavol Švec, Ing., 57, strojný inžinier, Košice - Dargovských hrdinov, Strana demokratického stredu
32. Ladislav Vasiľ, 47, manažér, Košice - Dargovských hrdinov, Liberálnodemokratická únia
33. Štefan Veselka, JUDr., 49, právnik, Košice - Dargovských hrdinov, Strana národného porozumenia
34. Marcela Žigová, 31, robotníčka, Košice - Dargovských hrdinov, Robotnícka strana ROSA
VOLEBNÝ OBVOD IV - KOŠICE IV
1. Ján Bača, Doc. Ing., CSc., 54, pedagóg, Košice - Juh, Regionálna demokratická hromada -Východ
2. Tichomír Badonič, MUDr., CSc., 66, lekár, Košice - Juh, SNS
3. Samuel Bartoš, Ing., 52, metalurg, Košice - Nad jazerom, Strana ľudských práv
4. Anna Bartušová, 62, dôchodkyňa, Košice - Juh, Hnutie sociálnych istôt občanov
5. Ladislav Beňak, 48, technik, Košice - Juh, Strana rómskej koalície v SR
6. Ľudmila Bernátová, Ing., 37, ekonómka, Košice - Nad jazerom, Slovenská národná jednota
7. Eva Bertošová, 53, technička, Košice - Nad jazerom, Strana ľudských práv
8. Stanislav Blaško, Ing., 48, elektrotechnický inžinier, Košice - Krásna, nezávislý kandidát
9. Ján Blisco, 55, technik, Košice - Nad jazerom, Strana demokratického stredu
10. Peter Brugoš, 50, technik, Košice - Nad jazerom, Komunistická strana Slovenska
11. Ladislav Bublák, 55, podnikateľ, Košice - Juh, Živnostenská strana Slovenskej republiky
12. Ernest Buday, 59, riaditeľ firmy, Košice - Juh, Živnostenská strana Slovenskej republiky
13. Ladislav Buľko, 57, starosta, Košice - Barca, nezávislý kandidát
14. Mikuláš Čižmár, Ing., 29, hutný inžinier, Košice - Šebastovce, (SDSS)
15. Jozef Drábik, Ing., 43, zástupca prednostu OÚ, Košice - Nad jazerom, (HZDS-SDĽ-SOP)
16. Peter Dubina, Ing., 42, ekonóm, Košice - Juh, Strana zelených na Slovensku
17. Jaroslav Duška, 39, výskumný pracovník, Košice - Juh, Strana ľudských práv
18. Peter Džupin, 52, úradník, Košice - Juh, nezávislý kandidát
19. Jozef Eperješi, 42, podnikateľ, Košice - Nad jazerom, Strana národného porozumenia
20. Claudeta Eperješiová, Mgr., 44, učiteľka, Košice - Nad jazerom, Strana národného porozumenia
21. Ladislav Falat, Ing., 55, ekonóm, Košice - Barca, Strana práce
22. Boris Farkašovský, Ing., 53, námestník primátora, Košice - Juh, (HZDS-SDĽ-SOP)
23. Helena Garamszegiová, JUDr., 42, právnička, Košice - Juh, Strana práce a rozvoja
24. Ján Gašpar, JUDr., 48, riaditeľ Štátnej vedeckej knižnice, Košice - Juh, nezávislý kandidát
25. Milan Geci, Mgr., 49, podnikateľ, Košice - Juh, (SDKÚ-SMK-Smer)
26. Stanislav Geschwandtner, 42, technik, Košice - Krásna, Komunistická strana Slovenska
27. Albert Harvan, Ing., 54, strojný inžinier, Košice - Nad jazerom, (HZDS-SDĽ-SOP)
28. Iveta Henzélyová, Mgr., 38, riaditeľka školy, Košice - Nad jazerom, (KDH-ANO-DS)
29. Ladislav Herman, Ing., 57, prednosta OÚ, Košice - Juh, (KDH-ANO-DS)
30. Jaroslav Hlinka, JUDr., 47, právnik, Košice - Juh, nezávislý kandidát
31. Klára Hodničová, PaedDr., 47, riaditeľka OZ, Košice - Nad jazerom, Slovenská národná jednota
32. Ján Hodor, 51, podnikateľ, Košice - Nad jazerom, Strana národného porozumenia
33. Pavol Hrubý, Ing., 61, podnikateľ, Košice - Nad jazerom, Hnutie sociálnych istôt občanov
34. Darina Hudáková, 50, ekonómka, Košice - Juh, Slovenská národná jednota
35. Ján Jakubčiak, Ing., 59, hutný inžinier, Košice - Nad jazerom, nezávislý kandidát
36. Pavol Jalč, RNDr., CSc., 46, vedecký pracovník, Košice - Juh, (SDKÚ-SMK-Smer)
37. Miroslav Janočko, 28, maliar, Košice - Nad jazerom, Robotnícka strana ROSA
38. Viktor Jeník, Ing., 59, ekonóm, Košice - Nad jazerom, (SDKÚ-SMK-Smer)
39. Milan Klika, Ing., 52, technik, Košice - Juh, Strana práce
40. Emil Kočiš, Ing., 45, riaditeľ KS ŠÚ SR, Košice - Juh, (KDH-ANO-DS)
41. Ingrid Kováčová, 31, pokladníčka, Košice - Nad jazerom, Robotnícka strana ROSA
42. Igor Kozák, Ing., 56, riaditeľ Domu techniky, Košice - Juh, (KDH-ANO-DS)
43. Ján Kunca, Mgr., 65, učiteľ, Košice - Krásna, nezávislý kandidát
44. Miroslav Lengyel, 47, automechanik, Košice - Nad jazerom, Strana rómskej koalície v SR
45. Ján Liga, Ing., 57, elektroenergetik, Košice - Juh, Regionálna demokratická hromada - Východ
46. Hedviga Lučková, 49, zdravotná sestra, Košice - Juh, SNS
47. Jozef Macko, JUDr., 62, právnik, Košice - Nad jazerom, Komunistická strana Slovenska
48. Juraj Mak, MVDr. RSDr., 48, veterinárny lekár, Košice - Juh, (SDSS)
49. Marta Maková, JUDr., 47, právnička, Košice - Juh, (SDSS)
50. Dušan Matuščák, 52, elektrikár, Košice - Nad jazerom, nezávislý kandidát
51. Štefan Mizer, 61, učiteľ, Košice - Nad jazerom, Strana rómskej koalície v SR
52. Valéria Ondíková, 49, ekonómka, Košice - Juh, Strana práce
53. Eliáš Petrovka, Ing., 53, podnikateľ, Košice - Krásna, Komunistická strana Slovenska
54. Ladislav Pleša, Ing., 56, manažér, Košice - Juh, Živnostenská strana Slovenskej republiky
55. Jozefa Poláková, JUDr., 52, manažérka, Košice - Nad jazerom, nezávislý kandidát
56. Andrea Ruščinová, 25, robotníčka, Košice - Juh, Robotnícka strana ROSA
57. Milan Sedlák, JUDr., 49, advokát, Košice - Nad jazerom, (SDKÚ-SMK-Smer)
58. Karol Soós, Ing., 55, projektant, Košice - Juh, nezávislý kandidát
59. Milan Ščuka, 54, podnikateľ, Košice - Juh, Rómska občianska iniciatíva SR
60. Ladislav Škody, 40, automechanik, Košice - Juh, (SDSS)
61. Gabriela Štesová, Ing., 58, strojná inžinierka, Košice - Nad jazerom, Strana národného porozumenia
62. Valentín Švidroň, RNDr., CSc., 52, učiteľ, Košice - Juh, SNS
63. Peter Vaľko, 27, vojak z povolania, Košice - Nad jazerom, SNS
64. Marián Varga, Ing., 52, riaditeľ BPMK, Košice - Juh, (HZDS-SDĽ-SOP)
65. Rudolf Varga, 27, zámočník, Košice - Nad jazerom, Robotnícka strana ROSA
66. Eva Veľká, 52, ekonómka, Košice - Nad jazerom, Slovenská národná jednota
67. Roman Volák, 24, aktívny športovec, Košice - Nad jazerom, Živnostenská strana Slovenskej republiky
68. Sergej Zápotocký, Ing., 43, systémový inžinier, Košice - Juh, Regionálna demokratická hromada - Východ
69. Mária Želinská, JUDr., 48, právnička, Košice - Nad jazerom, nezávislý kandidát.
VOLEBNÝ OBVOD V - KOŠICE-OKOLIE
1. Edita Angyalová, 22, študentka, Nižná Myšľa, (SDKÚ-SMK-Smer)
2. Magdaléna Babarcsíková, 40, podnikateľka, Čečejovce, Slovenská národná jednota
3. Kamil Baláž, Ing., 56, riaditeľ domu sociálnych služieb, Medzev, (HZDS-SDĽ-SOP)
4. Ladislav Bartók, Ing., 49, strojný inžinier, Turňa nad Bodvou, (SDKÚ-SMK-Smer)
5. Milan Benko, Ing., 43, ekonóm, Poproč, (HZDS-SDĽ-SOP)
6. Alexander Blumenfeld, 51, podnikateľ, Vyšná Hutka, Pravá SNS
7. Vojtech Bodnár, Ing., 43, podnikateľ, Moldava nad Bodvou, (KDH-ANO-DS)
8. Helena Cibuľová, Ing., 49, ekonómka, Kráľovce, Strana práce
9. Jenö Csoltkó, 46, poľnohospodársky inžinier, Jasov, (SDKÚ-SMK-Smer)
10. Mária Csontosová, 42, učiteľka, Moldava nad Bodvou, (KDH-ANO-DS)
11. Vojtech Draskoczy, 56, manažér, Moldava nad Bodvou, Liberálnodemokratická únia
12. Michal Drotár, 60, štátny zamestnanec, Čaňa, Liberálnodemokratická únia
13. Vincent Dulina, Ing., 53, podnikateľ, Čižatice, (KDH-ANO-DS)
14. František Eged, 69, dôchodca, Sady nad Torysou, Komunistická strana Slovenska
15. Eva Fazekašová, Mgr., 40, vedúca odboru OÚ, Čečejovce, (KDH-ANO-DS)
16. Miroslav Gaži, 36, robotník, Čaňa, Strana demokratickej jednoty Rómov
17. Július Grulyo, 35, podnikateľ, Moldava nad Bodvou, nezávislý kandidát
18. Mikuláš Hintoš, 47, technik, Čečejovce, Strana ľudských práv
19. Ladislav Holub, 29, stavbár, Slanec, Strana národného porozumenia
20. Dušan Ilenin, 40, starosta, Boliarov, (KDH-ANO-DS)
21. Ladislav Iván, Ing., 48, poľnohospodársky inžinier, Moldava nad Bodvou, (SDKÚ-SMK-Smer)
22. Božena Janeková, 42, starostka, Budimír, (HZDS-SDĽ-SOP)
23. Imrich Janitor, 58, starosta, Malá Ida, nezávislý kandidát
24. Jozef Javorka, Ing., CSc., 46, učiteľ, Kysak, Pravá SNS
25. Cyril Juhás, 23, študent, Ruskov, Strana práce a rozvoja
26. Ondrej Jusko, 55, starosta, Vyšný Klátov, SNS
27. Miroslav Kmec, 35, vodič, Ďurkov, Komunistická strana Slovenska
28. Miroslav Kolenič, MUDr., 48, riaditeľ nemocnice, Moldava nad Bodvou, nezávislý kandidát
29. Jozef Kopčák, 61, dôchodca, Čaňa, Komunistická strana Slovenska
30. Stanislav Kozák, JUDr., 57, zástupca prednostu OÚ, Malá Ida, (HZDS-SDĽ-SOP)
31. Ladislav Lacko, 46, nezamestnaný, Ďurkov, Liberálnodemokratická únia
32. Mária Lacková, 42, starostka, Mokrance, nezávislý kandidát
33. Milan Leščinský, 52, živnostník, Budimír, Strana národného porozumenia
34. Ján Mikloš, 44, starosta, Vyšná Kamenica, Komunistická strana Slovenska
35. František Miklóš, 25, strojník, Moldava nad Bodvou, Strana maďarských socialistov-Magyar szocialisták pártja
36. Viliam Pačay, 64, dôchodca, Medzev, Komunistická strana Slovenska
37. Mariana Pavlišinová, Ing., 30, poľnohospodárska inžinierka, Poproč, SNS
38. Juraj Pliška, 46, živnostník, Hýľov, Živnostenská strana Slovenskej republiky
39. Milan Pohly, MUDr., 63, lekár, Vajkovce, Strana národného porozumenia
40. Ján Polák, 42, baník, Medzev, Strana rómskej koalície v SR
41. Michal Rečka, 47, starosta, Čaňa, (HZDS-SDĽ-SOP)
42. Marián Richter, 56, primátor, Medzev, (KDH-ANO-DS)
43. Ján Rusnák, 49, štátny zamestnanec, Seňa, (KDH-ANO-DS)
44. Ján Sabadoš, RSDr., 50, starosta, Ruskov, (HZDS-SDĽ-SOP)
45. Štefan Sendrei, 58, skladník, Ždaňa, Komunistická strana Slovenska
46. Monika Sinuová, 35, nezamestnaná, Bidovce, Komunistická strana Slovenska
47. František Sklenár, 38, kultúrny pracovník, Kecerovce, Strana národného porozumenia
48. Ján Sokol, Mgr., 38, právnik, Bidovce, (SDKÚ-SMK-Smer)
49. Igor Stieber, 54, starosta, Bidovce, nezávislý kandidát
50. Ondrej Suhala, 64, podnikateľ, Nižná Myšľa, Strana národného porozumenia
51. Katarína Szabóová, 52, referentka, Drienovec, nezávislý kandidát
52. Alexander Szaniszló, 43, technik, Komárovce, (SDKÚ-SMK-Smer)
53. Ľubomír Šimko, Ing., 34, starosta, Svinica, nezávislý kandidát
54. František Šnír, 50, starosta, Veľká Ida, nezávislý kandidát
55. Imrich Špak, 50, výskumný pracovník, Nováčany, Strana ľudských práv
56. Ľudmila Štefanišinová, 36, úradníčka, Bidovce, Liberálnodemokratická únia
57. Imrich Šuver, 57, technik, Moldava nad Bodvou, Strana maďarských socialistov-Magyar szocialisták pártja
58. Eleonóra Švehlíková, 49, ekonómka, Nižná Hutka, Pravá SNS
59. Vincent Timko, JUDr., 51, starosta, Poproč, nezávislý kandidát
60. Andrej Tomčko, RSDr., 54, vedúci odboru OÚ, Štós, (HZDS-SDĽ-SOP)
61. Milan Tóth, Ing., 54, starosta, Valaliky, (KDH-ANO-DS)
62. Tibor Verbinec, 47, manažér, Haniska, Strana národného porozumenia
63. Štefan Vinca, Ing., 31, podnikateľ, Poproč, (HZDS-SDĽ-SOP)
64. Ladislav Vojtko, Mgr., 44, starosta, Čakanovce, Komunistická strana Slovenska
65. Štefan Zachariáš, Ing., 48, elektroinžinier, Moldava nad Bodvou, (SDKÚ-SMK-Smer)
66. Imrich Zborai, 45, technik, Moldava nad Bodvou, (SDKÚ-SMK-Smer).
(jsv)
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.